Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy na derby !!!

Wszyscy na derby !!!
Już jutro-sobota 05.05. jedziemy na derby do smrodowa!!!
Wszyscy jedziemy autokarami !!! Ubrani w zielone lub czarne koszulki z szalem w ręce !!!
Zabieramy ze sobą dowód tożsamości ze zdjęciem.

Kto będzie miał inny kolor koszulki (nie zielony lub czarny)  dopłaca do wyjazdu 10 zł.

 
Walczymy o utrzymanie w lidze. Jeśli wiara czyni cuda MY wierzymy, że się uda!!!
Dopingujemy od pierwszego do ostatniego gwizdka bo jak pokazał mecz w Łodzi-wszystko jest możliwe.
Osoby , które nie zapisały się na listę internetową mogą dopisać się pod stadionem.
 
Koszt wyjazdu: 30 zł w tym bilet na mecz.
 
Osoby do 18 roku życia jadą za darmo!!! Ponoszą jedynie koszt biletu wstępu na mecz -15 zł.
Zachęcamy wszystkich młodych fanów do wyjazdu na ten atrakcyjny pod względem piłkarskim i kibicowskim mecz.
 
ZBIÓRKA : 14:30 POD MDK !!!
NIE CZEKAMY NA SPÓŹNIALSKICH !!!
 
MUSISZ TAM BYĆ !!!
 
STF!!!

Komentarze (31)

Vielitz45 | 2018-05-5 17:05

Do boju STAL.
Niestety nie mogę być na meczu, sprawy rodzinne, grill się sam nie rozpali. Ma ktoś jakiegoś linka?

Vielitz44 | 2018-05-5 17:53

Ohoho jakiś zabawny gimbusik się nam na stronie pojawił :) Dobrze, że ci mama komórkę z netem sprawiła, to z TBG tu ładnie nadajesz :) Tak serio, bawi cie to leszczu?

Maxtor84 | 2018-05-5 18:57

....

Menager_rzesz | 2018-05-5 18:58

Ostatnia akcja meczu.... Oby to nie były najważniejsze stracone 2 punkty w sezonie na koniec... Szkoda, wielka szkoda

Maxtor84 | 2018-05-5 19:00

gdzie był bramkarz przy tej wrzutce ...

Filip kacper k. | 2018-05-5 19:12

to co strzelilismy w koncowce to byl farfocel sezonu.
Remis mimo wszysko sprawiedliwy.
walczyli dzis, na wiecej zabraklo umiejetnosci.
Smutne jest to ze w Siarce prawie sami mlodziezowcy i grali o pietruszke.

Raul | 2018-05-5 19:30

I po jaka CHOLERE , trzymaja tego NIEUDACZNIKA LETOCHE I jego TLUSTEGO SYNKA w klubie , skoro nawet 3 punktow nie sa w stanie z WLODKIEM " kasa , misiu , kasa " GASIOREM zalatwic ?!. PARTACZE I NIEUDACZNIKI . CALE PODKARPACIE SIE Z NAS SMIEJE . A ZARAZ BEDZIE CALA POLSKA . 3 LIGA ORGANIZACYJNIE . P..DY I NIEROBY .

Dominik82 | 2018-05-5 19:30

Dramat tak ważny mecz, dwa razy prowadzić i dwa razy stracić to prowadzenie. W Siarce rzeczywiście 16 lat Galara wchodzi z ławki i gra jak równy z równym. Siedziałem na sektorze rodzinnym z synem 6 letnim i powiem szczerze, że Łętocha za uderzenie przeciwnika łokciem powinien otrzymać czerwoną kartkę. Siarka ma pewne utrzymanie, trzymam kciuki żeby Stal też się utrzymała, a Stal Mielec awansowała do EK. 1 punkt należy traktować jako ogromny sukces, ale oby nie okazało się że braknie 2 pkt. na koniec.

Raul | 2018-05-5 19:37

W d..e se mozecie wsadzic ten 1 punkt z Siara , bo Gryf 3 skasowal . LKS LODZ sie podlozyl Wam, tudziez , jak kto woli FUKS SEZONU . A SIARA WAS OSMIESZYLA !,,, GRUBASY Z MIELCA I RESZTA NIEROBOW RAZEM Z SZYMANSKIM WYPAD !!!!

Filip kacper k. | 2018-05-5 19:42

zostalo 5 meczy.
potrzeba 3 zwycestw i powinni sie utrzymac.

Raul | 2018-05-5 20:00

To sa takie J.....E NIEUDACZNIKI , ze tylko pieniadze sa w stanie ich uratowac, bo na boisku tylko stanie , bezsensowne bieganie I debilne wrzutki polaczone z koslawymi kopnieciami im wychodza .Do niczego sie NIE NADAJA . Zreszta tak jak I ich PREZES . Nawet puszczenie " kupienie " wszystkich meczy do konca nie daje GWARANCJI utrzymania . Gryf ma na te chwile 3 punkty przewagi , a gramy jeszcze z Kluczborkiem , ktory walczy o utrzymanie . DNO SPOLECZNE .

Jaszczur | 2018-05-5 20:48

4 mecze muszą wygrać , będzie ciężko ale grają z dołem wiec wszystko w ich nogach. Dziś gra do przodu bardzo dobra natomiast gra w obronie fatalna , boki to tragedia, a Stefanski to najsłabszy na boisku . Najlepiej zagrał Bukowiec, Hirski, Dziubinski , Trąbka

Maxtor84 | 2018-05-5 20:59

dlaczego nasz treneiro ma pretensje do sędziego po tym meczu :) pretensje to powinien mieć do zawodników że dali sobie zabrać 2 pkt w ostatnich sekundach meczu

Dominik82 | 2018-05-5 21:09

Najlepiej to zagrał nasz bramkarz. Decyzja trenera o zmianie Gębalskiego co najmniej nie zrozumiała, sporo pracował i mógł coś ustrzelić, ale to decyzja trenera. Potrzeba 4 zwycięstw na 5 meczy i powinni się utrzymać, ale będzie potwornie trudno. Tak naprawdę zawalili mecz z Wisłą Puławy i Garbarnią, ale to już historia. kibicujemy i trzymamy kciuki do samego końca.

Acer | 2018-05-5 21:11

mogli wygrac trudno remis tez dobry wynik trzeba tak dalej grac nie odpuszczac moze w koncowce dopisze szczescie i beda wygrane mecze ,troszke teraz trening relax i wio wykosic wszystkich do konca sezonu Powodzenia i wygranej zyczmy chlopakom ,dobry mecz rozegrali braklo skutecznosci do wygranej wazne ze dominuja na boiskach w meczach,moze w koncowce przyloza dobrze stope do pilki,bedzie wiecej goli strzelonych od rywali

Acer | 2018-05-5 21:24

jezeli przejma incjatywe w meczach w Boguchwale moga wykosic wszystkich do konca sezonu i utrzymac lige

Stary stalowiak | 2018-05-5 21:26

Szkoda,ogromne szkoda,zabrakło koncentracji i chłodnej głowy.Wielka radosć w ciągu sekund zamieniła się w pogrzebowy nastrój.Siara fujara,zagrała nie fair play,mimo,ze Bukowiec leżał na boisku po faulu i podnosił rękę proszac o pomoc,to tamci nie wybili piłki na aut,tylko poszedł atak i ta feralna dla Nas wrzutka,po której wpadła ta bramka kuriozum.Frątczak ogólnie dobr mecz,ale przy tej wrzutce mógł zachowac sie lepiej,wyjść i piąstkować jak zawsze Balon,a on wychodzi,póżźniej sie cofa,jest niezdecydowany i taki oto efekt,a Bukowiec leżał dalej,bo był pewny,ze gra będzie przerwana,to się przeliczył,a tamci zrobili przewagę.Pech okropny,a było tak blisko celu i spokojnego już utrzymania,a teraz każdy mecz gramy z nozem na gardle,a rywale niestety ciągle punktują

Stary stalowiak | 2018-05-5 21:34

Ogólnie derby na plus,Nas sporo i bardzo dobry doping cały mecz,pod tym względem zmiażdzyliśmy siarę,mimo,że mają sektor pod dachem,to wielka lipa z ich strony,a niewiem nawet czy w tym ich sektorku było ich wiecej niż Nas.Było kilka fajnych przyśpiewek na smrodowo,a jedna lepszych to "bez Stalowej bezrobocie" hehe

Esende | 2018-05-5 22:05

Stalówka dobry mecz rozegrała w tarnobylu chociaż jak zwykle brakło skuteczności. Oglądając powtórkę mam wrażenie że jednak przy bramce Dziubka był spalony ale to nie ważne brama jest brama. Jednak jak zwykle mam żal to tego pseudo trenera łętochy. To przez Ciebie nie wywieźliśmy z tarnobyla 3 ptk. Dlaczego k###a nie robiłeś zmiany jak widziałeś ze od 70 minuty Bukowiec ledwo łaził po boisku i oddychał rękawami ? Dlaczego wprowadziłeś na boisko największego koła w drużynie TRUBEHE ?

Esende | 2018-05-5 22:05

Stalówka dobry mecz rozegrała w tarnobylu chociaż jak zwykle brakło skuteczności. Oglądając powtórkę mam wrażenie że jednak przy bramce Dziubka był spalony ale to nie ważne brama jest brama. Jednak jak zwykle mam żal to tego pseudo trenera łętochy. To przez Ciebie nie wywieźliśmy z tarnobyla 3 ptk. Dlaczego k###a nie robiłeś zmiany jak widziałeś ze od 70 minuty Bukowiec ledwo łaził po boisku i oddychał rękawami ? Dlaczego wprowadziłeś na boisko największego koła w drużynie TRUBEHE ?

Esende | 2018-05-5 22:20

Dlaczego nie zrobiłeś zmiany po strzelonej bramce na 2:1 żeby zyskać trochę czasu ? Nie wiesz co sie dzieje na boisku chłopie, nie znasz możliwości chłopaków. Przespałes zime. Już po wisle pulawy powinni cie w@@@ć.

Amatorski | 2018-05-6 11:12

Spalony był przy tym 2:1, nawet linowy pokazał ale główny puścił. To co zrobił Frątczak przy 2:2 to kryminał...do takich piłek się wychodzi. Cieszmy się z tego punktu choć niedosyt jest. Co do trenera, na konferencji pokazał buractwo, inaczej się nie dało? Rozumiem że szkoda zwycięstwa ale trzeba coś klasy zachować. Trzeba walczyć dalej.

Acer | 2018-05-6 13:04

co tu mowic kolejny mecz z druzyna z Katowic ktora na wiosne dobrze gra i wygrywa mecze,mozemy jedynie liczyc na ich zmeczenie ze zagraja z nami chodzonego

Acer | 2018-05-6 13:12

czas przerwac im dobra pasje wygrywania meczow i spuscic ich do 3 ligi

Daro | 2018-05-6 13:33

Najważniejsza cześć sezonu przed nami. Gramy z zespołami, które również walczą o utrzymanie - Rozwój, ROW i Kluczbork u siebie w Boguchwale i dwa wyjazdy do już praktycznie spadkowiczów z Koszalina i Legionowa.

Same mecze o 6 pkt. z bezpośrednimi rywalami z jednej strony ciężko ale z drugiej wszystko w nogach naszych zawodników.
Trzeba zapomnieć o tym co było i walczyć jak nigdy w tych 5 ostatnich meczach.

Lelum_polelum | 2018-05-6 20:24

Wie ktoś dlaczego rezerwy Stali nie dojechały na mecz do Leżajska? (taka informacja jest na 90minut)

Sciemaa | 2018-05-6 21:48

pojechali na rodzinnego grilla

Aleksander | 2018-05-6 23:55

Do Amatorski.Bylem na meczu, ale w domu wieczorem obejrzałem sobie kilka razy powtórki również tej akcji na 1:2 dla STALI.O żadnym spalonym nie ma mowy!!! Podrecznikowa akcja.Owszem drugi zawodnik STALOWKI byl na pozycji spalonej ale to nie on pogonil z pilka na bramkę i strzelił gola.Takze akcja wzorcowa wręcz podrecznikowa.A powtórki oglądałem chyba z 6 razy zatrzymując obraz klatka po klatce.NIE BYLO SPALONEGO!!! A co do akcji na 2:2 to niestety blad bramkarza naszego.Gosc gral dobrze caly mecz...no cóż zdarzylo się...nie takim bramkarzom jak on się zdarzało i będzie zdarzać i nie w takich meczach jak 3 klasa rozgrywkowa w Polsce.PILKA NOZNA TO GRA BLEDOW.

Kategoriak | 2018-05-7 08:53

Nie pojechali do Leżajska bo nie mieli ludzi do gry. Proste.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-09-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

Stal Stalowa Wola             Ruch Chorzów

2 : 2

Adrian Dziubiński 25,
Grzegorz Janiszewski 84     
Artur Balicki 50, 88
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 11 7-2-2 23
2 Elana Toruń 11 6-4-1 22
3 Radomiak Radom 11 6-3-2 21
4 Widzew Łódź 10 6-3-1 21
5 GKS Bełchatów 10 5-4-1 19
6 Siarka Tarnobrzeg 11 5-3-3 18
7 Znicz Pruszków 11 4-4-3 16
8 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 11 3-5-3 14
10 Gryf Wejherowo 11 3-4-4 13
11 Resovia Rzeszów 11 3-3-5 12
12 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
13 Błękitni Stargard Szcz. 10 3-2-5 11
14 ROW 1964 Rybnik 10 2-4-4 10
15 Pogoń Siedlce 10 2-3-5 9
16 Skra Częstochowa 10 3-0-7 9
17 Rozwój Katowice 10 1-3-6 6
18 Olimpia Elbląg 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1235) » Vielitz44 (803)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (360)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Concordia Elbląg (3:0)
2013-10-26
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 10 369 razy
Concordia Elbląg - STAL (0:2)
2014-05-21
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 7 498 razy
STAL - Legionovia Legionowo (1:1)
2017-05-13
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 5 091 razy
Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 9 779 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.04678