Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jedziemy do Legionowa.

Jedziemy do Legionowa.
Już za tydzień-niedziela 13.05. jedziemy do Legionowa!!!
Wszyscy jedziemy autokarami. Zapisujemy się na listę i ruszamy kokretnym składem.
Walczymy o utrzymanie w lidze. Jeśli wiara czyni cuda MY wierzymy, że się uda!!!
Nagłaśniamy temat i zachęcamy znajomych do wyjazdu!!!
 
Koszt wyjazdu : 50 zł w tym bilet na mecz.

Zbiórka pod MDK : 11:00 ; odjazd 11:15 !!!
 
Osoby do 18 roku życia jadą za darmo!!! Ponoszą jedynie koszt biletu wstępu na mecz -10 zł.
Zachęcamy wszystkich młodych fanów do wyjazdu na ten atrakcyjny pod względem piłkarskim i kibicowskim mecz.
 
Zapisy trwają do piątku, godz. 24:00 pod linkiem: 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ 
 
MUSISZ TAM BYĆ !!!
 
STF!!!

Komentarze (61)

Filip kacper k. | 2018-05-8 16:08

jak wygraja z Rozwojem wracaja do walki o utrzymanie. Brak zwyciestwa to raczej koniec marzen

Stary stalowiak | 2018-05-8 16:28

Z Rozwojem muszą,ale to muszą wygrać,nie ma nawet innej opcji.Muszą uratować 2 ligę dla Stalówki,a My mamy im w tym pomóc,wiec wszyscy na mecz i doping od pierwszego gwizdka.Oni dają z siebie wszystko,a My również,nie oszczędzamy jutro gardeł i zdzieramy je na maxa,wiem,ze to chłopakom pomoże i poniesie ich do zwycięstwa.Niech to czują,ze jesteśmy z Nimi.To w tej chwili właściwie najważniejszy dla Nas moment,od zwyciestwa w tym meczu zależy praktycznie wszystko.Ważą się losy nie tylko drużyny,2 ligi,ale też losy klubu.Jeśli spadniemy,to nie wiadomo czy klub to przetrwa i nie skończymy póżniej jeszcze niżej w buraczanej lidze.Nie pozwólmy wiec na to,by stało sie to najgorsze,bo znikniemy na kilka lat z piłkarskiej i kibicowskiej mapy Polski,a przecież nikt z Nas tego nie chce.Takze wszyscy jutro do Boguchwały i ratujemy tą 2 ligę!!!!

Menager_rzesz | 2018-05-8 21:31

Wracając do meczu: Siarka - Stal, warto wyróżnić Michała Trąbkę. Mieszał chłopak na boisku aż miło było popatrzeć. Szkoda tylko, że nie miał za bardzo z kim pograć piłką. Jeszcze raz brawo Michał za bardzo dobry mecz w derbach. Gratulacje również dla Resovii Rzeszów z okazji dzisiejszego tryumfu nad stalą rzeszów i zdobycia okręgowego pucharu Polski.

Filip kacper k. | 2018-05-8 22:31

0-1 Kamil Bętkowski (9)
1-1 Radosław Adamski (11)
1-2 Wojciech Reiman (34)
2-2 Radosław Adamski (61)
3-2 Michał Ogrodnik (74)

oprocz ostatniego kazdy zwiazany ze Stalowka

Arturions75 | 2018-05-9 16:27

Stalowko !!!!!!! pokaz dzisiaj ze stac nas na to by grac w 2 lidze .....bo od nastepnego sezonu wszystko bedzie lepiej ...nowy stadion ......wiecej ludzi ...i pniemy sie po awans !!!!!!!.....:)))) STALOWKA !!!!

Vielitz45 | 2018-05-9 17:02

» https://www.youtube.com/watch?v=mjwvkMjxH9c
link do meczu

Będe sledzil kątem oka, tylko, że by zona nie widziala.

Maxtor84 | 2018-05-9 17:24

ktoś pograł ten piękny kursik 2,63 na "dwójkę" :)

Livio | 2018-05-9 17:32

Tego znów nie da się oglądać...takich setek nie wykorzystać...mam nadzieję że losy meczu da się odwrócić bo jak nie wygramy to chyba jesteśmy pogrzebani do 3 ligi przez tych co rozpierdalaja piłkę w Stalowej.

Livio | 2018-05-9 17:52

Kompletnie nie widać pomysłu na grę,zero ambicji i woli walki, zawodnicy jakby sił nie mieli a to dopiero pierwsza połowa...Pytam się kto odpowiada za tak karygodne przygotowanie drużyny do rozgrywek!!! Ludzie przecież Stal potrzebuje zwycięstw do utrzymania a mam wrażenie że grają tak jakby im nie zależało...To jest kompromitacja piłki w Stalowej. Dlaczego nikt nie wymienił tego trenera dużo wcześniej. Kto To rozlicza z takiej fuszery? Jak spadniemy do 3 ligi to przez wiele lat będziemy się w niej kisic...taki los nam zgotowaliscie Pani Prezesie i Panie Trenerze na 80-lecie klubu...

Stalowiak1938 | 2018-05-9 17:56

Jeżeli nie wykorzystuje się takich sytuacji jak w ok. 12 i 15 min sam na sam to już nie jest kwestia szczęścia tylko umiejętności. Modlę się o to że losy meczu odwrócą się jak z ŁKS i z Siarą na 2-1 dla naszych. Bez straconego gola w 93min.

Filip kacper k. | 2018-05-9 18:51

glupio wam szczekacze?

Pazimieh | 2018-05-9 18:55

jaka cisza po strzelonych golach, a po straconych milion komentarzy

Maxtor84 | 2018-05-9 18:56

W sumie to nawet dobrze bo poszła kontra po dobrym kursie więc może być :)

Stalowiak1938 | 2018-05-9 18:56

Jeeeest!! Gratulacje!! NIGDY NIE SPADNIE!!

Maxtor84 | 2018-05-9 18:57

Wooooow W przyszłym sezonie awans :))))

Raul | 2018-05-9 19:10

Brawo !!!!!! Teraz powtorzmy to w niedziele z Legionovia .

Faraon | 2018-05-9 19:19

no i jak tam tygryski hejterki haha STALOWKA NIGDY NIE SPADNIE

Livio | 2018-05-9 19:21

Jest zwycięstwo i jest super, udało się odwrócić losy meczu, krok w stronę utrzymania zrobiony, gratulacje.
Ale to jeszcze nie utrzymanie, przed Stalą najtrudniejsze mecze w sezonie, z rywalami bezpośrednio walczącymi o utrzymanie, tak więc nie będzie łatwo...przestrzega m przed hura optymizmem. Już w niedzielę będzie bardzo ciężko, zobaczcie co Legionovia zrobiła w Stargardzie, a My nie możemy tam przegrać bo znów wrócimy w strefę spadkową. Tam też trzeba jechać po zwycięstwo.

Kamilosss | 2018-05-9 19:28

Byłem na meczu i co mogę powiedzieć to zagrali naprawdę dobre spotkanie. Dużo więcej biegali niż rywal. Mistrzyk u nas najsłabszy. Powinien wylecieć za faul wyprostowaną nogą. Sporo błędów też Sobotki i Waszkiewicza - czyli boki obrony. Żołądź świetny mecz, Trąbka także no i Gębalski sporo walczył i ważnego gola zdobył. Dziubiński zepsuł chyba 3-4 setki.

Marconi1938 | 2018-05-9 19:38

Zauważyłem, że ostatnio jak nie ma dopingu i presji z trybun to chłopaki wygrywają.
Utrzymanie blisko, ale to nie zmienia faktu, że trzeci sezon z rzędu drżymy o ligowy byt do końca. A planu na zmianę tendencji nie widać.
Ale na razie brawa za opanowanie sytuacji.

Lelum_polelum | 2018-05-9 19:41

W przyszłym sezonie ściągnąć takie same Trąbki i mamy awans :).
Brawo chłopaki za walkę! Teraz każdy mecz będzie meczem o wszystko ale jak widać z wytrzymałością na presję jest ok, więc mam nadzieję że dadzą radę. Jeszcze raz brawo.

Jefrey | 2018-05-9 19:49

Tak ...szczekałem i co...powinno być dużo więcej.. Może tych bramek braknąć...

Kamilosss | 2018-05-9 19:52

lelum
Najpierw to trzeba się utrzymać. Kluczowe mecze teraz.

Vielitz44 | 2018-05-9 21:22

Brawo za wynik, ale ta walka o byt jest męcząca - przez takie coś tylko niszczy się zainteresowanie piłką w STW.
Obronić tą ligę i zmiany (każdy to tu pisze, ale taka prawda).

ps
leszczyku co się pode mnie podszywasz, dalej nie masz lepszego zajęcia? Wiem, że się trolla nie karmi, ale tak z ciekawości pytam (taki dobry uczynek, byś nie płakał, że nikt się twoim trollowaniem nie zainteresował i nikt się na to nie złapał :)).

Jaszczur | 2018-05-9 21:23

Widać było ogromne zmęczenie zawodników. Z Legionowią trener musi w pierwszej jedenastce wystawić tych co dziś wchodzili z ławki. Co do meczu to problem jest z psychiką wychodzą na wazny mecz a myślami są w domu i dostają gola w pierwszej akcji gośći . Pierwsza połowa słaba kilka zmarnowanych setek i tyle. Druga połowa to odmieniony zespół ,strzelają gola wyrównującego i zaczynają wreszcie grać w piłkę.Waszkiewicz grał z kontuzją może dlatego słabo , ale Mistrzyk? Jarosz, Janiszewski, Zołądz najlepsi na boisku.

Filip kacper k. | 2018-05-9 22:01

jest niezle ale teraz nie wolno odpusic.
mecz w legionovii arcywazny
niestety oni wygrali, maja mecz zalegly wiec moga jeszcze walczyc.
i tam zawsze przegrywalismy.
trzeba gryzc trawe, jak sie nie uda wygrac to chociaz zremisowac.
7 pkt daje nam utrzymanie, 6 powinno dac.
jak wygraja bede na fali i jakos to pojdzie

Vielitz44 | 2018-05-9 22:15

No oby ta szansa utrzymania jaka się Legionovii pokazała, była dla nich paralizatorem, tak jak naszych ostatnio często coś ograniczało - trzeba walczyć i coś ugrać, łatwo się mówi, ale po prostu nie mamy wyjścia, sami piłkarze sobie taką sytuację przygotowali, że teraz muszą wszystko wygrywać...
Trzeba wierzyć od końca, tylko to nam zostało.

Acer | 2018-05-9 22:33

dobrze by bylo wygrac w Legionowej moze sie dobrze ulozy gra nie odpuszczac i beda 3 punkty dla stalowki.ogladalem mecz na video katem oka poczatek fatalny szkolny blad w obronie ,brak asekuracji pomocy w skrzydle Trabce,tak ogolnie dobry mecz stalowka zagrala ostatnie 10 minut gry bylo wykonaniu stalowki profesjonalne,jezeli tak zagraja kolejne mecze moga wygrac i utrzymac lige

Menager_rzesz | 2018-05-10 09:40

No Panie i Panowie, jednak można. Wczorajszy mecz był jednym z lepszych spotkań na przestrzeni ostatnich kilku lat. Brawo, oby tak częściej.Trąbka kolejny fajny mecz. Gębalski wreszcie się przebudził i walczył na boisku jak należy. Drużyna jako całość wypadła bardzo dobrze. Gra i zaangażowanie mogły się bardzo podobać kibicom. Brawo Panowie jeszcze raz. Gryf po ,,zmianie' trenera dostaje powoli zadyszki. Oby Wejherowo poleciało razem z Gwardią, Legionovią i Kluczborkiem.

Acer | 2018-05-10 13:05

VIELITZ44 musisz pojechac koniecznie bez ciebie nie wygraja meczu ,3 punkty dla stalowki potrzebne

Acer | 2018-05-10 13:21

gra stalowki moze sie teraz podobac ,dluzej chlopcy przy pilce sytuacji strzeleckiej na bramke wiecej szkoda ze nie przykladaja chlopcy lepiej nogi do oddania strzalu na bramke bylobyspewnoscia wiecej bramek i wygranych ,oni teraz wszczytowej formie sezonu maja sile kondycje na dojscie do pilki ,przyjecie ,zlozenie ciala do oddania strzalu na bramke lecz co trema ich zzera i podaja do bramkarza ,gdzie finezja ,precyzja sila oddanego strzalu na bramke,duzo sytuacji stalowka gra sam na sam z bramkarzem to prawie ze sertki ,pocwiczyc zeby w niedziele siatka sie przeciwnikowi w bramce czesto trzesla

Kibic368 | 2018-05-10 16:27

NIGDY NIE SPAAAAADNIE!

Zayebisty | 2018-05-10 18:45

Tutaj co nie ktorzy to idą chyba na ilość napisanych postów na stronie bo wiekszosc tych komentarzy jest bez sensu.Co nie ktorym proponuje czasami wyjsc i zaczerpnac swiezego powietrza.A jak tak dalej bedziecie ujadac to idzcie na spotkanie stowarzyszenia albo do siedziby klubu i tam przedstawcie swoje argumenty hipokryci...

Vielitz45 | 2018-05-11 15:06

Ja tobie proponuję stosowanie ortografii i interpunkcji.

Stary stalowiak | 2018-05-12 18:34

Nie jest żle,Smrody zagrały fair i ograły Znicza,mam juz tylko do nich punkcik,a może jutro ich nawet miniemy.Szkoda ,że Jastrząbki Nam nie pomagają i oddają teraz punkty hurtowo wszystkim potrzebującym,dzisi aj Rozwojowi.Musimy liczyć tylko na siebie i jutro wygrać na Legionowi.Będzie ciężko ,ale damy radę.Od kilku meczy gramy wreszcie w piłkę,jest dobra gra i co najważniejsze stwarzamy świetne sytuacje i to po kilkanaście w meczu.Myśle,ze zamienimy je jutro też na bramki

Filip kacper k. | 2018-05-12 21:02

Pulawy tez przegraly z Warta. takze niezle wyniki, zwyciestwo daje nam fajna sytuacje. w Gryfie i Zniczu za zawiroewania, zwyciestwo da nam bardzo fajna pozycje wyjsciowa.
Jak sie ni eda wygrac to trzeba chociaz zremisowac, ale wtedy juz kazdy mecz bedzie na wage zlota

=1938= | 2018-05-13 12:44

Mam małą propozycję. Jeździcie za chłopakami po całej Polsce i szacun dla Was za to ale może w tych trudnych chwilach zapełnimy cały stadion w Boguchwale i dopingiem, który był na naszym stadionie pomożemy chłopakom zamiast wyzwisk i straszenia biciem. Ostatnie wyniki na wyjazdach pokazują, że jak maja wsparcie to potrafią walczyć i zdobywać potrzebne pkt. Do Boguchwały nie jest 1000km tylko około 80 więc ruszcie szanowne 4 litery i na ROW niech będzie komplet

Bastek8809 | 2018-05-13 14:55

Czy będzie jakaś transmisja na żywo z Legionowa?

Vielitz45 | 2018-05-13 16:59

Nie ma transmisji? Szkoda. To nic, wracam na grilla. Do boju STAL.

Mario_stw | 2018-05-13 17:39

2-0 dla stalówkhey stal

Vielitz45 | 2018-05-13 17:59

Czemu kłamiesz? 0:0 jest.

Mario_stw | 2018-05-13 18:07

Taki znam wynik!!!!!

Old fan 80 | 2018-05-13 18:19

Macie jakąś relacje bo lajfy i livescore nic nie aktualizuja

Mylffon | 2018-05-13 18:22

Do przerwy prowadzimy 2-0

Miecio | 2018-05-13 18:23

podasz zrodlo informacji?

Arturions75 | 2018-05-13 18:30

mi tu pokazuja ze mecz sie nieodbywa ....ale dlaczego niewiem ....ktos cos wie ?????

Stalowka | 2018-05-13 18:42

2:0 Dla Stalowki, pisałem do Badena

Mietek | 2018-05-13 18:44

żeby w 21 wieku nie było żadnej relacji nawet tekstowej to się w pale nie mieści, to tam na wsi w tej Legionowej to nie mają internetu czy jak? Tak to jest jak się gra w jakimś zaścianku na wsi gdzie dwie drogi na krzyż.. Takie wiochy jak ta Legionovia nie powinny grać w 2 lidze!!!

Mario_stw | 2018-05-13 18:46

3-0 Hey stal!!!!! Mamy to ku... waaa!!!!!!

Arturions75 | 2018-05-13 18:50

cholera !!!!! juz glupi jestem !!!!! na polskie ligi.net ....pokazuja ze prowadzi Legionovia 2:0

=1938= | 2018-05-13 18:52

Ponoć jest 3:0 dla Stalówki

Menager_rzesz | 2018-05-13 18:55

Panie i Panowie to 3 liga polska jest, nie klasa B. Żeby nikt nie wiedział jaki jest wynik w trakcie rozgrywania meczu to normalnie skandal. Organizuje w tym klubie zasługuje niestety na spadek z ligi.

Mario_stw | 2018-05-13 18:56

Niedowiarki,macie pewne info więc czego szukacie?!!!!!!!!

=1938= | 2018-05-13 18:56

Stalówka wygrała 3:0 jest wynik na 90minut

Arturions75 | 2018-05-13 19:04

jest 3 punkty .....super STAL ......37 punktow ...i trzy mecze do rozegrania i dwa w Boguchwale ......Stalowka!!!!!! !!!!!!!!

Kamilosss | 2018-05-13 19:45

Brawa dla drużyny, piłkarzy i trenerów. To ciężki okres, prognozowałem 3 ligę, ale wzięliście się za siebie i oby udało się utrzymać. ZKS!

Acer | 2018-05-14 15:07

co tu gdybac co bylo a nie jest nie pisze sie w rejest ,amatorszczyzna tez mozna zagrac dobra pilke ,ostatnie 3 spotkania wygrac i w wakacje odpoczac i nowy sezon zaczac od pierwszego meczu walka o awans do 1 ligi ,ci chlopcy zasluguja na gre w wyzszej lidze,i potrafia grac dobry fudbol ,jezeli chca moga wygrac z najlepsza druzyna w lidze

Lelum_polelum | 2018-05-14 22:36

Biorąc pod uwagę to, jaka jest w Stalowej Woli sytuacja, fakt że mamy jeszcze centralną ligę, należy rozpatrywać w kategorii cudu nad Sanem. Ktokolwiek byłby prezesem , wiceprezesem czy innym dyrektorem, z gó.na bata nie ukręci. Biznes (z drobnymi wyjątkami) czy polityka (prócz budowy stadionu) mają wywalone na sport stalowowolski. Nawet kibice mają to wszystko w dupie bo jaka frekwencja na stadionie była w czasie, gdy graliśmy u siebie, to każdy pamięta. Mielec podnieca się teraz piłką ale Mielec ma przykładowo takiego Porębę, europosła, który mocno wspiera klub, a my kogo mamy? Dlatego uważam że i tak to co jest, to optymalna opcja i trzymam kciuki żeby Stal się utrzymała.

Wojtas93 | 2018-05-15 12:13

86 komentarzy a z sensem to może z 10. Oglądałem prawie wszystkie mecze Stalówki w rundzie wiosennej i możecie gadać marudzić na formę itd, ale jakby tak emocje odłożyć na bok to na 12 meczy które zagraliśmy to chyba tylko z Puławami kompletnie mecz im nie wyszedł. Trzeba kompletnie nie znać się na piłce żeby twierdzić ze nawet przegrany mecz z Garbarnia był zły w wykonaniu Stalówki. W Bełchatowie poprzeczki ratowały gks przed przegraniem meczu, remis z siarka straszny pech, radomiak remis na ciężkim terenie, warta poznań drużyna która awansuje do 1 ligi. Było bardzo dużo dobrych meczy w wykonaniu stalówki tak marudziliście na skuteczność a odszczekał to ktoś przypominam ze w ostatnich 4 meczach strzeliliśmy 11 bramek w całym sezonie 35 ( a meczy było 31 ) . rozumiem krytykę ale trzeba być obiektywnym w tym co się mówi. Trochę więcej merytorycznej rozmowy statystyk , a mniej pierd...lenia farmazonów. Patrząc na ostatnie 4 mecze Stalówki to jestem przekonany ze na ostatnia kolejne z Kluczborkiem Stalówka będzie jechać myśląc już o nastepnym sezonie 2 Ligi ;)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Znicz Pruszków (1:1)
2014-04-04
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 17 370 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2015-09-19
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 15 107 razy
STAL - GKS Katowice (1:0)
2008-03-22
Ilość zdjęć: 95
Wyświetleń: 110 261 razy
STAL - Piast Gliwice (0:2)
2007-09-19
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 14 268 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.04551