Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» W sobotę do Boguchwały !

W sobotę do Boguchwały !
Już w najblższą sobotę 18 maja udamy się do Boguchwały na mecz z ROW  1964 Rybnik.
Początek meczu o 17:00 !!!
 Zapisujemy się na listę i ruszamy kokretnym składem.
 
Jedziemy transportem własnym !!!
 
Zbiórka pod MDK o godz: 15:00 !!!
 
Zapisy trwają do czwartku, godz. 24:00 pod linkiem: 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ 
 
WSPIERAMY STALÓWKĘ W WALCE O 3 PUNKTY
 
STF !

Komentarze (23)

Filip kacper k. | 2018-05-16 19:36

Kluczbork wygral dzis w Elblagu wiec niestety do konca bedzie boj.

Bardzo ale to bardzo wazny mecz z teraz z rowem, zwyciestwo da spokojna glowe na kolejne mecze, porazka wprowadzi niepotrzebna nerwowke.

jak nie uda sie wygrac, to przynajmniej zremisowac. kazdy punkt bedzie na wage zlota

Vielitz44 | 2018-05-16 20:05

No szkoda, że wygrali, ale nie ma co patrzeć na innych, trzeba wygrać swoje i tyle - walka do końca znów nas czeka - utrzymać poziom zaangażowania, walczyć, a będzie dobrze.

Acer | 2018-05-17 20:02

Rybnik ,Kluczbork graja podobny fudbol jak stalowka ,trzeba robic cala druzyna odbior przejmowac incjatywe meczu selnie i skutecznie zakanczac swoje akcje w ataku a 3 punkty powinny byc w sobote dla Stali

Acer | 2018-05-18 13:57

EDEK38 nie badz taki nie sympatyczny nagraj nam mecz bedziemy trzymac kciuki dla stalowki ,przekarz chlopakom ze kibice Stali beda z nimi jako 13 zawodnik ,zyczymy powodzenia w meczu ,duzo bramek i wygranej za 3 punkty

Acer | 2018-05-19 14:27

dzisiaj mecz o byc w elicie trzeba trzymac nerwy na wodzy ,oby nasi chlopcy nie drzemneli poczatku meczu puzniej gonili wynik,dobrze bybylo do szatni na przerwe 1-lub 2 brameczki strzelic z tylu na zero taki wynik uspokoilby nerwowa atmosfere

Vielitz44 | 2018-05-19 14:42

ACER, jakiej elicie:)? Gramy obecnie w prawie buraczanej lidze. Oby nasi po tym koszmarnym kolejnym sezonie dali radę wywalczyć to utrzymanie - przez te ostatnie lata, klub zrobił wszystko co mógł, by odstraszyć ludzi (a nowy stadion coraz bliżej, jak to zapełnić potem, będzie jak w Rzeszowie albo Lublinie...). Utrzymać, posypać głowę popiołem i za rok w końcu walczyć o coś, a nie bronić się przed katastrofą. Marudzę, bo kolejny sezon i kolejne rozczarowanie, ciężko to przetrawić po prostu.
Powodzenia dla naszych, wygrać dziś i powinno zrobić się troszkę luźniej.

Acer | 2018-05-19 14:49

zgadzam sie z toba ,moze dzis wygraja ,oby nie cofneli sie bardzo do defensywy ,atak najlepsza obrona ,trzeba wygrac dzisiaj robi sie ciasno na dole tabeli

Sciemaa | 2018-05-19 14:59

Rozumiem ze miejsce spotkania zmienione?

Vielitz44 | 2018-05-19 15:00

Ostatnie mecze nasi zagrali dość ok, w końcu dzieje się sporo z przodu, strzelają dużo bramek - szkoda, że tak nie grali na początku, bo w tej słabej lidze wiele nie trzeba by awansować (co pokazał GKS, który w sumie niczym nie przekonuje, ale chciało im się biegać i walczyć i mają co mają - życzę im awansu oczywiście).

Acer | 2018-05-19 15:25

GKS Jastrzebie byli zima przygotowani ruszyc od pierwszego meczu co im sie udalo zrobili przepracowali solidnie zime ,poczatek mieli dobry lecz koncowka slabsza sezonu ,Stal na poczatku slabiej z kazdym meczem lepiej trafili na koncowke z forma co moze byc decydujace w bezposrednich spotkaniach z rywalami do utrzymania wygrane mecze w koncowce dadza stalowce utrzymanie dzis koniecznie musimy wygrac by myslec o dalszej dobrej grze stalowki

Vielitz44 | 2018-05-19 16:10

Puławy baty dostały, jeszcze jakby Rozwój pyknął Znicza, no i my oczywiście 3 pkt, to ostatnie 2 kolejki będzie można dograć na sporym luzie, jedziemy!

Vielitz45 | 2018-05-19 16:14

Do boju Stalówka.
Pozdro z grilla.

Acer | 2018-05-19 17:57

dobra 1polowa zachowawczo bramka do szatni ok tak druga polowe jak zagraja 3 punkty powinny byc

Vielitz44 | 2018-05-19 18:30

Nie możemy tego nie wygrać!

Edek38 | 2018-05-19 18:59

Wygrywamy i Internet zablokowalo niektórym.
Niestety znowu będzie milczenie owiec a raczej baranów

Kamilosss | 2018-05-19 19:02

brawo Stal! Utrzymanie coraz bliżej ;)

Vielitz44 | 2018-05-19 19:04

Brawo chłopaki, jest forma, jest szczęście, szkoda, że tak późno. Oby dziś Znicz poległ, to mamy prawie wakacje:)

Arturions75 | 2018-05-19 19:04

Heja STAL !!!!!!!! Dobrze jest !!!!!!! sadze tylko ze druzyna powinna popracowac nad kondycja ....solidna obrona ...szczegolnie podobal mi sie Janiszewski pewny w swoich wyjsciach do pilki ......tak trzymac panowie

Acer | 2018-05-19 19:58

Jest dobrze Koszalin juz odpadl z rywalizacji moze teraz z nami zagrac o pietruszke ,ale nie trzeba lekcewazyc przeciwnika gra u siebie bedzie chcial sie dobrze pokazac w ostatnim meczu sezonu swoim kibicom

Acer | 2018-05-19 20:03

dobry mecz rozegrali nasi chlopcy ,czapki z glow nie spodziewalem sie ze wejda w taki dobry rytm gry i bramki po 3-0 dla stalowki graja teraz jak dobra druzyna z czolowki,

Kategoriak | 2018-05-20 07:42

Gratulacje dla całej Stalowki. Trzeba utrzymać w naszym zespole przede wszystkim Michała Trąbke, ten chłopak nie dość że jest młody i można na nim zarobić to widać że chłopak potrafi grać w piłkę a przede wszystkim przyspiesza gre naszej druzyny

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Tłoki Gorzyce (5:0)
2005-06-11
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 65 537 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 4 763 razy
STAL - Miedź Legnica (2:0)
2007-05-05
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 12 342 razy
STAL - Polonia Warszawa (3:0)
2008-05-10
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 18 598 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.02956