Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» W sobotę do Boguchwały !

W sobotę do Boguchwały !
Już w najblższą sobotę 18 maja udamy się do Boguchwały na mecz z ROW  1964 Rybnik.
Początek meczu o 17:00 !!!
 Zapisujemy się na listę i ruszamy kokretnym składem.
 
Jedziemy transportem własnym !!!
 
Zbiórka pod MDK o godz: 15:00 !!!
 
Zapisy trwają do czwartku, godz. 24:00 pod linkiem: 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ 
 
WSPIERAMY STALÓWKĘ W WALCE O 3 PUNKTY
 
STF !

Komentarze (23)

Filip kacper k. | 2018-05-16 19:36

Kluczbork wygral dzis w Elblagu wiec niestety do konca bedzie boj.

Bardzo ale to bardzo wazny mecz z teraz z rowem, zwyciestwo da spokojna glowe na kolejne mecze, porazka wprowadzi niepotrzebna nerwowke.

jak nie uda sie wygrac, to przynajmniej zremisowac. kazdy punkt bedzie na wage zlota

Vielitz44 | 2018-05-16 20:05

No szkoda, że wygrali, ale nie ma co patrzeć na innych, trzeba wygrać swoje i tyle - walka do końca znów nas czeka - utrzymać poziom zaangażowania, walczyć, a będzie dobrze.

Acer | 2018-05-17 20:02

Rybnik ,Kluczbork graja podobny fudbol jak stalowka ,trzeba robic cala druzyna odbior przejmowac incjatywe meczu selnie i skutecznie zakanczac swoje akcje w ataku a 3 punkty powinny byc w sobote dla Stali

Acer | 2018-05-18 13:57

EDEK38 nie badz taki nie sympatyczny nagraj nam mecz bedziemy trzymac kciuki dla stalowki ,przekarz chlopakom ze kibice Stali beda z nimi jako 13 zawodnik ,zyczymy powodzenia w meczu ,duzo bramek i wygranej za 3 punkty

Acer | 2018-05-19 14:27

dzisiaj mecz o byc w elicie trzeba trzymac nerwy na wodzy ,oby nasi chlopcy nie drzemneli poczatku meczu puzniej gonili wynik,dobrze bybylo do szatni na przerwe 1-lub 2 brameczki strzelic z tylu na zero taki wynik uspokoilby nerwowa atmosfere

Vielitz44 | 2018-05-19 14:42

ACER, jakiej elicie:)? Gramy obecnie w prawie buraczanej lidze. Oby nasi po tym koszmarnym kolejnym sezonie dali radę wywalczyć to utrzymanie - przez te ostatnie lata, klub zrobił wszystko co mógł, by odstraszyć ludzi (a nowy stadion coraz bliżej, jak to zapełnić potem, będzie jak w Rzeszowie albo Lublinie...). Utrzymać, posypać głowę popiołem i za rok w końcu walczyć o coś, a nie bronić się przed katastrofą. Marudzę, bo kolejny sezon i kolejne rozczarowanie, ciężko to przetrawić po prostu.
Powodzenia dla naszych, wygrać dziś i powinno zrobić się troszkę luźniej.

Acer | 2018-05-19 14:49

zgadzam sie z toba ,moze dzis wygraja ,oby nie cofneli sie bardzo do defensywy ,atak najlepsza obrona ,trzeba wygrac dzisiaj robi sie ciasno na dole tabeli

Sciemaa | 2018-05-19 14:59

Rozumiem ze miejsce spotkania zmienione?

Vielitz44 | 2018-05-19 15:00

Ostatnie mecze nasi zagrali dość ok, w końcu dzieje się sporo z przodu, strzelają dużo bramek - szkoda, że tak nie grali na początku, bo w tej słabej lidze wiele nie trzeba by awansować (co pokazał GKS, który w sumie niczym nie przekonuje, ale chciało im się biegać i walczyć i mają co mają - życzę im awansu oczywiście).

Acer | 2018-05-19 15:25

GKS Jastrzebie byli zima przygotowani ruszyc od pierwszego meczu co im sie udalo zrobili przepracowali solidnie zime ,poczatek mieli dobry lecz koncowka slabsza sezonu ,Stal na poczatku slabiej z kazdym meczem lepiej trafili na koncowke z forma co moze byc decydujace w bezposrednich spotkaniach z rywalami do utrzymania wygrane mecze w koncowce dadza stalowce utrzymanie dzis koniecznie musimy wygrac by myslec o dalszej dobrej grze stalowki

Vielitz44 | 2018-05-19 16:10

Puławy baty dostały, jeszcze jakby Rozwój pyknął Znicza, no i my oczywiście 3 pkt, to ostatnie 2 kolejki będzie można dograć na sporym luzie, jedziemy!

Vielitz45 | 2018-05-19 16:14

Do boju Stalówka.
Pozdro z grilla.

Acer | 2018-05-19 17:57

dobra 1polowa zachowawczo bramka do szatni ok tak druga polowe jak zagraja 3 punkty powinny byc

Vielitz44 | 2018-05-19 18:30

Nie możemy tego nie wygrać!

Edek38 | 2018-05-19 18:59

Wygrywamy i Internet zablokowalo niektórym.
Niestety znowu będzie milczenie owiec a raczej baranów

Kamilosss | 2018-05-19 19:02

brawo Stal! Utrzymanie coraz bliżej ;)

Vielitz44 | 2018-05-19 19:04

Brawo chłopaki, jest forma, jest szczęście, szkoda, że tak późno. Oby dziś Znicz poległ, to mamy prawie wakacje:)

Arturions75 | 2018-05-19 19:04

Heja STAL !!!!!!!! Dobrze jest !!!!!!! sadze tylko ze druzyna powinna popracowac nad kondycja ....solidna obrona ...szczegolnie podobal mi sie Janiszewski pewny w swoich wyjsciach do pilki ......tak trzymac panowie

Acer | 2018-05-19 19:58

Jest dobrze Koszalin juz odpadl z rywalizacji moze teraz z nami zagrac o pietruszke ,ale nie trzeba lekcewazyc przeciwnika gra u siebie bedzie chcial sie dobrze pokazac w ostatnim meczu sezonu swoim kibicom

Acer | 2018-05-19 20:03

dobry mecz rozegrali nasi chlopcy ,czapki z glow nie spodziewalem sie ze wejda w taki dobry rytm gry i bramki po 3-0 dla stalowki graja teraz jak dobra druzyna z czolowki,

Kategoriak | 2018-05-20 07:42

Gratulacje dla całej Stalowki. Trzeba utrzymać w naszym zespole przede wszystkim Michała Trąbke, ten chłopak nie dość że jest młody i można na nim zarobić to widać że chłopak potrafi grać w piłkę a przede wszystkim przyspiesza gre naszej druzyny

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg

Stal Stalowa Wola             Olimpia Elbląg
2019-04-24, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola

Olimpia Grudziądz             Stal Stalowa Wola

2 : 0

Tiago Alves 11,
Germán Ruiz 50 (k)     
Sędzia: Maciej Pelka (Piła)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 29 16-6-7 54
2 Olimpia Grudziądz 29 15-5-9 50
3 Widzew Łódź 29 12-14-3 50
4 GKS Bełchatów 29 13-11-5 50
5 Elana Toruń 29 12-11-6 47
6 Górnik Łęczna 29 11-10-8 43
7 Pogoń Siedlce 29 11-8-10 41
8 Stal Stalowa Wola 29 12-5-12 41
9 Resovia Rzeszów 29 11-7-11 40
10 Znicz Pruszków 29 11-7-11 40
11 Skra Częstochowa 29 11-6-12 39
12 Olimpia Elbląg 29 8-9-12 33
13 Siarka Tarnobrzeg 29 9-6-14 33
14 Ruch Chorzów 29 7-10-12 31
15 Błękitni Stargard Szcz. 29 8-6-15 30
16 Gryf Wejherowo 29 8-6-15 30
17 ROW 1964 Rybnik 29 5-14-10 29
18 Rozwój Katowice 29 6-9-14 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (836)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (327)
» Filip kacper k. (304) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Flota Świnoujście - STAL (1:0)
2008-08-23
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 10 035 razy
STAL - Okocimski Brzesko (3:0)
2014-11-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 10 419 razy
Wisłoka Dębica - STAL (1:1)
2001-09-22
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 686 razy
Ruch Radzionków - STAL (0:0)
2002-09-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 902 razy
Osób Online: 27 / Czas gen. strony: 0.03667