Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» W sobotę do Boguchwały !

W sobotę do Boguchwały !
Już w najblższą sobotę 18 maja udamy się do Boguchwały na mecz z ROW  1964 Rybnik.
Początek meczu o 17:00 !!!
 Zapisujemy się na listę i ruszamy kokretnym składem.
 
Jedziemy transportem własnym !!!
 
Zbiórka pod MDK o godz: 15:00 !!!
 
Zapisy trwają do czwartku, godz. 24:00 pod linkiem: 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ 
 
WSPIERAMY STALÓWKĘ W WALCE O 3 PUNKTY
 
STF !

Komentarze (23)

Filip kacper k. | 2018-05-16 19:36

Kluczbork wygral dzis w Elblagu wiec niestety do konca bedzie boj.

Bardzo ale to bardzo wazny mecz z teraz z rowem, zwyciestwo da spokojna glowe na kolejne mecze, porazka wprowadzi niepotrzebna nerwowke.

jak nie uda sie wygrac, to przynajmniej zremisowac. kazdy punkt bedzie na wage zlota

Vielitz44 | 2018-05-16 20:05

No szkoda, że wygrali, ale nie ma co patrzeć na innych, trzeba wygrać swoje i tyle - walka do końca znów nas czeka - utrzymać poziom zaangażowania, walczyć, a będzie dobrze.

Acer | 2018-05-17 20:02

Rybnik ,Kluczbork graja podobny fudbol jak stalowka ,trzeba robic cala druzyna odbior przejmowac incjatywe meczu selnie i skutecznie zakanczac swoje akcje w ataku a 3 punkty powinny byc w sobote dla Stali

Acer | 2018-05-18 13:57

EDEK38 nie badz taki nie sympatyczny nagraj nam mecz bedziemy trzymac kciuki dla stalowki ,przekarz chlopakom ze kibice Stali beda z nimi jako 13 zawodnik ,zyczymy powodzenia w meczu ,duzo bramek i wygranej za 3 punkty

Acer | 2018-05-19 14:27

dzisiaj mecz o byc w elicie trzeba trzymac nerwy na wodzy ,oby nasi chlopcy nie drzemneli poczatku meczu puzniej gonili wynik,dobrze bybylo do szatni na przerwe 1-lub 2 brameczki strzelic z tylu na zero taki wynik uspokoilby nerwowa atmosfere

Vielitz44 | 2018-05-19 14:42

ACER, jakiej elicie:)? Gramy obecnie w prawie buraczanej lidze. Oby nasi po tym koszmarnym kolejnym sezonie dali radę wywalczyć to utrzymanie - przez te ostatnie lata, klub zrobił wszystko co mógł, by odstraszyć ludzi (a nowy stadion coraz bliżej, jak to zapełnić potem, będzie jak w Rzeszowie albo Lublinie...). Utrzymać, posypać głowę popiołem i za rok w końcu walczyć o coś, a nie bronić się przed katastrofą. Marudzę, bo kolejny sezon i kolejne rozczarowanie, ciężko to przetrawić po prostu.
Powodzenia dla naszych, wygrać dziś i powinno zrobić się troszkę luźniej.

Acer | 2018-05-19 14:49

zgadzam sie z toba ,moze dzis wygraja ,oby nie cofneli sie bardzo do defensywy ,atak najlepsza obrona ,trzeba wygrac dzisiaj robi sie ciasno na dole tabeli

Sciemaa | 2018-05-19 14:59

Rozumiem ze miejsce spotkania zmienione?

Vielitz44 | 2018-05-19 15:00

Ostatnie mecze nasi zagrali dość ok, w końcu dzieje się sporo z przodu, strzelają dużo bramek - szkoda, że tak nie grali na początku, bo w tej słabej lidze wiele nie trzeba by awansować (co pokazał GKS, który w sumie niczym nie przekonuje, ale chciało im się biegać i walczyć i mają co mają - życzę im awansu oczywiście).

Acer | 2018-05-19 15:25

GKS Jastrzebie byli zima przygotowani ruszyc od pierwszego meczu co im sie udalo zrobili przepracowali solidnie zime ,poczatek mieli dobry lecz koncowka slabsza sezonu ,Stal na poczatku slabiej z kazdym meczem lepiej trafili na koncowke z forma co moze byc decydujace w bezposrednich spotkaniach z rywalami do utrzymania wygrane mecze w koncowce dadza stalowce utrzymanie dzis koniecznie musimy wygrac by myslec o dalszej dobrej grze stalowki

Vielitz44 | 2018-05-19 16:10

Puławy baty dostały, jeszcze jakby Rozwój pyknął Znicza, no i my oczywiście 3 pkt, to ostatnie 2 kolejki będzie można dograć na sporym luzie, jedziemy!

Vielitz45 | 2018-05-19 16:14

Do boju Stalówka.
Pozdro z grilla.

Acer | 2018-05-19 17:57

dobra 1polowa zachowawczo bramka do szatni ok tak druga polowe jak zagraja 3 punkty powinny byc

Vielitz44 | 2018-05-19 18:30

Nie możemy tego nie wygrać!

Edek38 | 2018-05-19 18:59

Wygrywamy i Internet zablokowalo niektórym.
Niestety znowu będzie milczenie owiec a raczej baranów

Kamilosss | 2018-05-19 19:02

brawo Stal! Utrzymanie coraz bliżej ;)

Vielitz44 | 2018-05-19 19:04

Brawo chłopaki, jest forma, jest szczęście, szkoda, że tak późno. Oby dziś Znicz poległ, to mamy prawie wakacje:)

Arturions75 | 2018-05-19 19:04

Heja STAL !!!!!!!! Dobrze jest !!!!!!! sadze tylko ze druzyna powinna popracowac nad kondycja ....solidna obrona ...szczegolnie podobal mi sie Janiszewski pewny w swoich wyjsciach do pilki ......tak trzymac panowie

Acer | 2018-05-19 19:58

Jest dobrze Koszalin juz odpadl z rywalizacji moze teraz z nami zagrac o pietruszke ,ale nie trzeba lekcewazyc przeciwnika gra u siebie bedzie chcial sie dobrze pokazac w ostatnim meczu sezonu swoim kibicom

Acer | 2018-05-19 20:03

dobry mecz rozegrali nasi chlopcy ,czapki z glow nie spodziewalem sie ze wejda w taki dobry rytm gry i bramki po 3-0 dla stalowki graja teraz jak dobra druzyna z czolowki,

Kategoriak | 2018-05-20 07:42

Gratulacje dla całej Stalowki. Trzeba utrzymać w naszym zespole przede wszystkim Michała Trąbke, ten chłopak nie dość że jest młody i można na nim zarobić to widać że chłopak potrafi grać w piłkę a przede wszystkim przyspiesza gre naszej druzyny

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2018-08-28, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 34 20-5-9 65
2 ŁKS Łódź 34 18-11-5 65
3 Warta Poznań 34 18-8-8 62
4 Garbarnia Kraków 34 16-9-9 57
5 Radomiak Radom 34 15-10-9 55
6 Olimpia Elbląg 34 14-8-12 50
7 Siarka Tarnobrzeg 34 14-5-15 47
8 GKS Bełchatów 34 12-10-12 46
9 Gryf Wejherowo 34 12-10-12 46
10 Stal Stalowa Wola 34 11-11-12 44
11 ROW 1964 Rybnik 34 12-8-14 44
12 Rozwój Katowice 34 12-8-14 44
13 Znicz Pruszków 34 11-9-14 42
14 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
15 MKS Kluczbork 34 9-12-13 39
16 Wisła Puławy 34 8-12-14 36
17 Gwardia Koszalin 34 6-10-18 28
18 Legionovia Legionowo 34 7-6-21 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-28 STAL - Resovia Rzes..
0000-00-00 Elana Toruń - STAL
0000-00-00 STAL - Widzew Łódź
0000-00-00 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1227) » Vielitz44 (777)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (378)
» Koko (365) » Slim1938 (358)
» Stalowiak1938 (326) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (286)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Wisła Puławy - STAL (0:2)
2014-09-20
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 9 707 razy
STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 18 075 razy
Wigry Suwałki - STAL (0:2)
2013-10-05
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 7 625 razy
Concordia Elbląg - STAL (0:2)
2014-05-21
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 7 097 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.04285