Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka na szlaku.

Stalówka na szlaku.
Był to bardzo intensywny tydzień w naszym wykonaniu. Niektórzy w 8 dni zaliczyli 5 wycieczek i pokonali prawie 3 tysiące kilometrów. 
Szacunek dla wszystkich wyjazdowiczów .
Teraz czas na Koszalin !!! Mobilizujemy się i mocnym akcentem kończymy ten sezon wyajzdowy !!!
 
Sobota -12.05.
Delegacja Kibiców Stali była obecna w Toruniu na pogrzebie młodego fana Elany, który zginął w wypadku samochodowym. 

Niedziela-13.05.
Legionovia –Stal  0:3
W Legionowie meldujemy się w ok. 100 osób w tym FC Nisko i 2 Kibiców Polonii Przemyśl-Dzięki za obecność. Pod stadion docieramy lekko spóźnieni i bez listy dlatego długo wchodzimy na obiekt. Wieszamy flagę i dwa transparenty, prowadzimy głośny doping.
Wygrana 3:0 i w dobrych nastrojach wracamy do Stalowej Woli.

Środa-16.05.
GKS Bełchatów- GKS 1962 Jastrzębie
13 osób wspiera Jastrzębie w Bełchatowie. Dzięki za wszystko i do zobaczenia.
Dla niektórych była  to trzecia wycieczka w ciągu pięciu dni ;) . 
 
W piątek-18.05. delegacja Stalówki z wieńcem obecna na pogrzebie Kibica z Jastrzębia, który zginął w kopalni Zofiówka.

Sobota-19.05.
STALÓWKA- ROW Rybnik    4:0
Kilkadziesiąt osób obecnych na meczu , który rozegrany został w Boguchwale. Zaznaczamy obecność kilkoma okrzykami. Kolejne zwycięstwo przybliża nas do utrzymania w lidze.
 
W tym samym czasie ok 60 osób wspiera Ładę w Kraśniku. 

Niedziela-20.05.
Spartakus Daleszyce-STAL Rzeszów 
30 osób wspiera układowicza z Rzeszowa na tym wyjeździe.

STF !!!
 
 

Komentarze (20)

Vielitz45 | 2018-05-22 17:38

Offtop
Co sądzicie o zespole Masters Stw? Zastanawiam się czy ich nie wziąć na wesele.

AVE STALÓWKA.

Filip kacper k. | 2018-05-22 19:36

a moze warto rozpoczac dyskusje o finansach klubu?

Sciemaa | 2018-05-22 20:18

No i wyszlo... nie ma kasy nie ma grania... kilka ostatnich meczy zagrali zeby pokazac ze cos potrafia i sie zmyc...

Lasek stw-waw | 2018-05-22 20:32

Zawsze możecie iść do słoneczka i zapytać tylko nie bądźcie za bardzo dociekliw,i bo moźe się to niektórym nie spodobać.

Filip kacper k. | 2018-05-22 21:54

Edek co taka cisza?
Rozumiem ze plan jest taki, ze siedzicie na stolkach do konca sezonu, jak uda sie zdobyc jakas kase za pro junior za ten sezon, to splaci sie zalegle zalduzenie i wtedy odejdziecie w glorii chwaly bez zadnych perspektyw finansowych na kolejny sezon?

Pisalem ponad rok temu ze sponsorzy odchodza przez ten zarzad, to wymienialiscie ile dodatkowo doszlo.

i jaki jest efekt koncowy?

Edek38 | 2018-05-22 23:35

A z kim mam tu dyskutować i o czym? Wróć do poprzedniego newsa.
Rozgryzles ten plan. Hahaha.o którym już glosno mówi się nie od dziś ...więc bystry nie jesteś.
Szanowne towarzystwo chce zmian to będą. Jak wchodzilismy w" interes" z długami ZKSu to nikt nie pytał kto,kiedy i z czego je splaci...a bylo tego sporo.
Nie dają bo "nas nie lubią" tak jak nie darzyli symatia i zaufaniem poprzedników.
Następcy będą mieli spore pole do popisu po takich nieudacznikach. Z politycznym wsparciem dadza rade. Moze ktos wzniesie sie ponad podzialy , zreflektuje i da pieniadze. Życzę wszystkim szczerze powodzenia bo tu chodzi o jedyną zawodową sekcję w mieście. Nie o ludzi x czy y tylko o klub z 80 letnia tradycją, który przez personalno/polityczn e gierki może mieć kłopoty. A ktoś myśli że znalazł kozly ofiarne i się pomyli.
Pamiętasz koszykówkę? I znasz szczegoly mondryjale?
Myślisz , że poklikasz i zablysniesz ???
Nie będzie to gloria chwały. Jak bozia da to dalej będziemy na centralnym szczeblu rozgrywek. Bez spadku. Poprzednicy mieli gorzej bo spadek po tylu latach z 1 ligi... długów nie będzie.wiec ktoś startuje z czystymi kartami. Poprzednicy już na wstępie byli kilkaset tyś na minusie...
Więc same plusy. ;) czego chcieć więcej. Plus niebawem nowy stadion który przyciągnie ludzi. Poprzednicy męczył się na bubel arenie.
Części zawodnikom kończą się kontrakty więc spokojnie można zastąpić ich nasza utalentowaną młodzieżą.czego wszyscy chcą.
Co jeszcze trzeba do szczęścia?
Gwarancji że ktoś da 2 mln. Hahaha. Gdybym taka miał to bym się trzymał dalej stołka matołku. Haha.
Coś jeszcze? Czy rozrysowac. Bo pewnie z tekstu wypowiedź i zrozumiesz ze 3 zdania.

Edek38 | 2018-05-22 23:51

Budżet klubu planowany jest na sezon nie na rok kalendarzowy.taka specyfika firmy ;). Więc w tym i w poprzednim sezonie pro junior ugra/ł zespół " nieudacznikow" w takim razie pieniążki wyda sie na to na co nie dali Ci ktorzy powinni.
W sezonie 2018 / 2019 następcy też mają prawo ugrać coś w pro junior i wydać wedle uznania. Jak boli pupka to maść kup.
I Jak chcesz dyskutować o finansach klubu skoro nie masz o nich pojęcia i ty lub kolega prostej tabelki nie rozczytujesz...
Myślałem że jesteś ekspertem w sprawach piłkarskich a tu widzę masz talent również do liczenia kasy. Prezes idealny. Powodzenia. I jeszcze dar przekonywania sponsorów. No człowiek orkiestra..zacznij już bo liga startuje 22 lipca w przyszlym sezonie.

Edek38 | 2018-05-23 00:06

Gdyby ktoś zrezygnował wcześniej to byłby potraktowany jak szczur . Który ucieka z tonącego okrętu. Nowy nie zmieniłby zawodników w trakcie rundy bo się nie da. Jak się okazuje , zmiana trenera na którego wcześniej raczej nikt nie narzekał też nie była konieczna bo coś tam zaczęli grać. Skoro sponsorzy odchodzili "przez zarząd" to teraz powinni walić drzwiami i oknami.tym samym nie ma problemu z finansami na przyszłość. No bo to z tym zarządem idziemy na dno a z nowym będzie- mam nadzieję ,tylko lepiej. Nie rozumiem wiec w czym problem.

Mariuszstalowa | 2018-05-23 02:34

Praktycznie no to kibice ladnie najezdzili kilometrow . Praktycznie kazdy mecz to dla nas wyjazd. Teraz pozostal Koszali . Trzeba pomoc pilkarzykom wygrac bo ostatnio dobrze im idzie . Mecz napewno bardzo wazny dlatego , ze jak niewygramy go to wtedy gramy o zycie ostatni mecz My i Kluczbok ,wiec moze nas remis nie ratowac szczegolnie , ze Znicz gra najblizszy mecz z Legionovia , ktora pewnie go odpusci dla Znicza bo i tak juz spadla.

Sciemaa | 2018-05-23 13:47

Dla mnie chore troche... firma budujaca stadion powinna zajac sie tym co potrzebne zeby mozna bylo grac... zrobic zewnatrz co trzeba w 1 kolejnosci murawe... a pozniej niech sie pier... ze srodkiem nawet i rok. Korzystac mozna z blaszaka. Ale ja sie nie znam... moze sie tak po prostu nie da.

Jack | 2018-05-23 17:39

Filipek jesteś albo głupi albo niedoiformowany, albo poinformowany przez nową twarz w naszym Klubie Pana Rogowskiego. Powiem tak:Tak zarząd jaki jest to jest, ale w różnych sytuacjach dawał radę. Czasami nie zgadzalem się z jego polityką bo chciałbym żeby trenerem był np. Paweł Wtorek ale przez te wszystkie lata walczył o Klub jak mógł. Bo nie można Zającowi i Szumańskiemu odmówić ze oddawali serce w tym co robili i robili to dobrze przede wszystkim.To jest nasz zarząd i nasz Klub i powinniśmy to szanować.
Wprowadzenie Pana Rogowskiego i Kotulskiego to jest jakaś porażka!!!! Widać Pan Żak który pociąga za wszystkie sznurki wprowadza sobie swoich leśnych dziadów do wladz Klubu, a my kibice nie powinniśmy na to pozwolić bo te leśne dziady swój czas już miały.
Dziwi mnie tylko że prezydent pozwala na takie machinacje Żakowi.
A Ty Filipek jesteś głąb do kwadratu i widać że o niczym nie masz pojęcia.
Edek trzymaj się i nie dawaj szmaciarzom A Rogowskiego i Kotulskiego jak ty nie przepędzisz to my zrobimy to za Ciebie.
Tyle w temacie.

Stalowiak68 | 2018-05-23 17:45

Nie może się ktoś wziąść za tego Żaka w końcu???
Jak trzeba było halę targową bronić przed Szlęzakiem to właził nam w dupę bez mydła, a teraz co? Kibice są już be? Pogonić tą całą świtę z Rogowskim,Kotulskim i Żakiem w końcu. Niech dziadki idą na emeryturę.
A tak wogole kto to kur....a jest Rogowski? Co to za przydupas?

Jack | 2018-05-23 18:08

Rogowski to zwykly lamus i karierowicz. Kiedyś był najlepszym kolegą Szlęzaka, a teraz kręci się przy Nadbereżnym więc nic z tego dobrego się nie urodzi.

Edek38 | 2018-05-24 10:48

Dzisiaj o 18 zebranie SKSSW . Wpadnij z wyliczeniami i taktyka na Gwardie.
Szkoda że wszyscy będą mieli 2 zmianę bo po wpisach widać,że była by ciekawa dyskusja. ;)

Filip kacper k. | 2018-05-24 16:12

Odwracając sytuacje- z Wami juz po prostu nikt nie chce rozmawiać.
Wiele osob nie chce miec z Wami nic do czynienia- pilkarzy, trenerów, kibicow
To jest prawdziwy efekt Waszej dzialalnosci, tyle w temacie.

Edek38 | 2018-05-24 17:29

Dlatego pole do popisu beda miec inni. A ty jedyne co potrafisz to "odwracać". Będziesz Dzisiaj? Czy dalej liczysz tabelki jelopie

Edek38 | 2018-05-24 17:34

Poza tym jest to nasze wspólne dobro a nie moja prywata więc jak komuś zależy i chce pomagać to to robi. A jak jest się internetowym lamusem jak Ty to się tylko szczeka i nic z tego nie ma. Poczytaj jeszcze raz moje wpisy na temat twoich wypocin i odnies sie do tego i do reszty budżetu bo zaczynasz klapać na jakiś temat a jak staje się za trudny to mordę zamykasz.

Filip kacper k. | 2018-05-24 17:52

W jaki sposob moze pomagac kibic?
Moze kupic karnet/bilet na mecz- im jezdzi czesciej tym lepiej bo jest hajs. Ale przy tym ma prawo do krytyki jak cos nie idzie. Konstruktywnej krytyki.
Sam dobrze wiesz ze jak nie szlo nawet to nie raz pisalem ze gra dobra.

W jaki sposob moze pomoc prezes/zadzad/dziala cze klubu. Maja wplyw na decyzyjnosc na dobor pilkarzy, trenerow, na regularnosc pensji itp

W STW nie znajdzie sie sponsora co wylozy nagle wielka kase. Jedyna szansa ze znajdzie sie kilku/wielu drobnych. Tylko wiesz jaki jest problem TEGO zarzadu? ze potencjalni sponsorzy moze by i dali niewielkie, ciezko zarobione pieniadze ale nie tym ludziom o wladzy w klubie. To nie jest zmyslona opinia.

Jak prawie awansowalismy za Wieprzecia to czy ktos psioczyl? kasy bylo tez malo a jednak to szlo i wszyscy, moze poza mna, nosili Was na rekach. Ja wiedzialem ze to droga do nikad.

Na czym mamy teraz oparty klub- na wladzy miejskiej i pro juniior system. bo Vodex juz nie chce dawac (to juz kiedys poruszalismy- paradoksem stal sie fakt ze firma ktora zostala stwiorzona do utrzyamania zawodowego sportu przez hute matke- decudje o spolce pilkarskiej a o firmei decyduje stowarzyszenie ZKS STAL- w ktorym siedza dziadki od kosza i pierdza w stolki a kosza juz dawno nie ma. Ale kasa jest wiec po co cos zmieniac? to samo w zarzadzie PSA sa pensje i stanowsika- jest dobrze.

Jack co do Pawla Wtorka to chyba wszyscy wiemy dlaczego nie jest jzu trenerem, wystarczy z Nim pogadac. Wolal jezdzic swego czasu do Wolki Pelkninskiej.

Kilka osob moze sie myslic, kilku niespelnionych pilkarzy jak pisales, kilku starych, stary prezydent., sponsorzy.

Ale zauwaz ze oprocz Nadbereznbego nikt Was nie bierze na powaznie, a on Was bierze na powaznie bo ma z tego glosy a on dla glosow zrobi wszystko.

Wywalic 50 mln na ten stadion to przyznajcie sami ze troche kpina.

Za tyle hajsu nie takie areny w PL budowali.

Szlezak tez sie cieszyl na mysl o powstaniu PSA ale jak zobaczyl co jest grane- szybko chcial sie wycofac.

Mowicie Bubel Arena a projektuje to za mega poniedze w dalszym ciagu ten gamon.

Za pierowtny projekt dostal 3mln plus hajsy za zmiany w porjkecie.

Za to masz utrzymanie finansowe Stalowki przez 2 lata.

Was czas minal w pierwszym sezonie po odejsciu Wieprzecia. od tamtej pory jest tylko gorzej.

Jest sukces w postaci utrzymania ale organizacyjnie, jestesmy coraz nizej

Marek1938 | 2018-05-24 19:29

Wtorek nie jest juz trenerem bo chyba nie ma uprawnień na II ligę, a swoją drogą nie chciał miec nic wspólnego właśnie z prezesem Żakiem i jego przydupasem Wieprzęciem o tym wie każde dziecko na stadionie. Ale Wtorek chyba pracuje w Spółce z jakąś grupa mlodzieżową tyle tylko że schowany żeby nie drażnić właśnie Żaka.

Edek38 | 2018-05-26 00:10

Akurat Ci internetowi kibice nawet tak nie pomagają bo ...Adamus.nie ta liga.szymanski itd...
A nawet jak jest 80 wpisów to te od konstruktywnej krytyki można policzyć na palcach jednej reki.

Budżet zdecydowane j większości klubów oparty jest na samorządzie.plus i dużej firmie plus małe firmy. I tak jest u nas. Wodex jest po to by wspierać sport i miejmy nadzieję, że prezydent nie pozwoli się wycofać żakowi.

Pojawiło się pro junior i Zak kazał grać o ta kasę żeby sam mógł dawać mniej. Więc jeśli ktoś myśli że jest na bogato i ciepło to się myli.
ZKS i wodex to skomplikowane powiazania i spółka nie ma nic do tego. Nie może wymusić czy wprowadzić zmiany. A to Panowie Kaczmarski.kotulski , Żak i reszta odpowiadają za szkolenie wychowanków m in.

Przez lata nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami zarówno lokalnymi jaki i z zewnątrz. Na meczach były i są wyczytywane ich nazwy ale jak się nie bywa to się nie wie...
Teraz wróciła huta i jest PGE...
Pan Wieprzęć i Pan Wtorek nie mają uefa pro i nie mogą pracować na poziomie 2 ligi.

Wtorek tak nie lubi Szymańskiego że ...Pracuje w PSA .Razem otworzyli piłkarskie przedszkole i działają w kierunku utworzenia klas piłkarskich m in w budowlance i innych szkołach.

Stadion w pierwotnym kształcie wymarzyl sobie po pijaku Szlęzak . Nigdy mu na tym nie zależało i przerosły go koszty budowy. Późniejsze zmiany były konieczne i kosztowne niestety ale czyja to wina? Szymańskiego?
Gdyby nie on to sztuczne i obecnie budowane obiekty nie miały by nigdy takich standardów. Bo właśnie m in projektant to głąb. Ale skąd Ty możesz to wiedziec.
Spółka nie jest inwestorem więc na stronie urzędu miasta pisz. Spóźniłeś się kilka lat .

Miałeś dyskutować o finansach i Co? Tabelek nie doczytałeś dalej?