Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie SKSSW.

Spotkanie SKSSW.
Panie i panowie, Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola dodał(a) wydarzenie. na fb w dniu 19 maja o 19:30 !!!
PRZYPOMINAMY !!!

W najbliższy czwartek - 24.05. wszystkich członków Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola oraz wszystkich sympatyków Naszej Stalówki, zapraszamy na spotkanie, celem omówienia bieżących spraw. Standardowo przypominamy o regulowaniu składek członkowskich.
Spotkanie w restauracji Słoneczna o godzinie 18:00.

Komentarze (44)

Marek1938 | 2018-05-24 19:26

I co? Widac niektórzy tylko w necie mocni, a na spotkaniu jak zwykle te same osoby. Filip Kacpre K i podobne trole internetowe mocne tylko w tępym klepaniu w klawaiturę. Obsrańce internetowe.
A tego żula Rogowskiego znam i osobiście pozdrowię w Boguhwale jak spotkam, Niech łapki trzyma z dala od naszej Stali.

Jack | 2018-05-24 19:42

Wtorek prowadzi juniorów młodszych ale zatrudniony jest w piłkarskiej spółce bo Żak nie widzi dla niego miejsca w ZKS ie Tam mogą pracować tylko zaufani trenerzy dlatego Żak z Kotulskim wyrzucili Kusiaka i Wtorka. Nonichyba założył przy piłkarskiej spółce przedszkole dla malutkich dzieci bo tym nierobom z ZKS się nie chciało tego robić. Oni mają na wszystko wyj......ne dletego w I drużynie nie ma wychowanków bo oni się nawet do buraczanej ligi nie nadają. No ale teraz jest w juniorach syn Wieprzęcia to pewnie na siłę będzie pchany do składu choć jest słaby. Wcześniej tak na siłę pchali Rogowskiego syna co się do tarcia chrzanu nie nadaje, a teraz kopie się gdzieś w A klasie.No i chyba dlatego Rogowski teraz wie tak dusi bo jego sygnałem nie zrobił kariery. Hahahaha.

Filip kacper k. | 2018-05-25 09:32

Siarka grajac 10 mlodziezowcami zremisowala w Jastrzebiu

Slim1938 | 2018-05-25 09:47

mogli sobie na to pozwolić bo nic im nie grozi ani awans ani spadek to łapią punkty w PRO Junior. U nas też dobrze by bylo jak by się już po Gwardi udało zapewnić utrzymanie i wtedy z Kluczborkiem by można było już na spokojnie jak najwięcej młodzieżowców bo jest jeszcze szansa podskoczyć w PRO JUNIOR

Filip kacper k. | 2018-05-25 09:56

w pro junior jestesmy na styku platnego miejsca-kokosow w tym sezonie nie bedzie

Slim1938 | 2018-05-25 10:10

mamy obecnie 5 miejsce w PRO z perspektywami na 4 . Za 5 miejsce 400 tyś za 4 jest 500 tyś nagrody także jest o co walczyć ;) 0.5 mln to duży zastrzyk gotówki jak by nie patrzyć

Filip kacper k. | 2018-05-25 12:13

Sprawdz jeszcze do ktorej kolejki jest aktualizacja- zawsze byc cos w plecy a druzyny bezpieczne jak rozwoj, olimipa elblag jada calkiem na juniorach i jak widac Siarka tez

Ddst | 2018-05-25 15:57

Za 5 miejsce to nie jest 250 tysi?

Vielitz45 | 2018-05-25 17:21

Miałem być, ale sprawy rodzinne mnie zatrzymały. Były jakieś ustalenia?

Siatkarz | 2018-05-26 08:30

Suawek | 2018-05-26 14:46

@Siatkarz: Dzięki! :)

Stary stalowiak | 2018-05-26 19:02

Co oni najlepszego zrobili?Frajersko zgubione punkty,już nie pierwszy raz w doliczonym czasie,Po strzeleniu trzeciej bramki,przestali grać kompletnie,a tamci grali z Nami w dziada.

Cdncdn | 2018-05-26 19:06

DNO,DNO,DNO....!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !.

Dominik82 | 2018-05-26 19:19

Jeśli Kluczbork wygra z nami za tydzień i Znicz wygra to spadamy do III ligi, nie wiem czy dobrze liczę ale chyba tak jest. Braknie 2 pkt. z Tarnobrzegu

Jefrey | 2018-05-26 19:30

Edek...bronisz zawodników i zarządu...to wiemy....i jak ten mecz skomentujesz....

Stary stalowiak | 2018-05-26 19:52

Było juz tak dobrze prowadzili 3-1 i wszystko spieprzyli,a niestety sobota cudów sie, sprawdziła,nikt Nam nie pomógł,oprócz Puław wszyscy jak mieli wygrac tak wygrali i sami stworzyliśmy sobie teraz taka sytuację na własne życzenie,ze mecz z kluczborkiem jest decydujący o utrzymaniu w lidze.Oni muszą wygrać,a M nie mozemy przegrać.Jesli to przegramy ,to spadamy niestety.

Stary stalowiak | 2018-05-26 20:00

Bo nikt sie już nie łudzi,ze Stargard nie wygra u siebie po sąsiedzku z Gryfem który sie już utrzymał,a Pruszków nie wygra z Rowem,który tez zapewnił sobie utrzymanie.Karty został już rozdane,żeby tylko teraz nie chcieli Nas wydudkać i nie "trafił" Nam się sędzia który będzie wiedział co już zrobić ,żeby Nas załatwić na Amen.Bywały takie przypadki i takie nieszczęścia Nas już dotykały w ostatnich kolejkach,np.kiedyś Przesmycki

Edek38 | 2018-05-26 20:59

Jefrey gdzie byłeś po 4 wygranych ze swoimi komentarzami? Rozkoszuj się LM .
zjeb...li wygrany mecz i gramy dalej. Ja wracam z Koszalina...A ty rób swoje

Cdncdn | 2018-05-26 21:35

jakim trzeba byc pustakiem zeby jezdzic za tymi baranami

Zayebisty | 2018-05-26 21:41

Jedynym i niekwestionowanym baranem nr 1 w tej chwili jestes tylko i wylacznie ty.Wlasnie min. takim osobnikom pozostalo tylko szczekanie i wylewanie swoich zali poprzez komentarze bo standardowo gdy byla okazja pojsc na spotkanie stowarzyszenia to oczywiscie zabraklo odwagi.

Jefrey | 2018-05-26 22:02

Dzięki Edek...też tak myślę...ale chciałem przeczytać Twoje zdanie....masz racje gramy dalej...a LM nie oglądam..kibicuje tylko 2 drużynom ..reprezentacji i drużynie z Hutniczej...pozdrawi am i spokojnego powrotu...

Acer | 2018-05-26 22:58

po co taka zmiana taktyki tyl na 3,przod na 3 -znow presja nerwowka bedzie ,z taka gra jak dzis z tylu z Kluczborkiem panowie bedzie przegrana

Jaszczur | 2018-05-26 23:00

Mecz zawalil trener dlaczego nie robil zmiany w 90 min ? Bramkarz tez przegapil pierwsza bramke .Jestesmy jedna noga w III lidze.

Norwegg2 | 2018-05-26 23:42

Powiem tak,przegrac nie możemy w ostatnim meczu,wystarczy nam remis bo mamy w bramkach na plus +3 a Kluczbork -7 ale musimy grac o wygraną i nie ma co sie patrzeć na inne wyniki bo Błękitni graja z Wejherowem a Znicz z ROWem

Acer | 2018-05-27 08:22

koniecznie od pierwszych minut musi zagrac w ataku Gebalski Dziubinski w obronie Janiszewski oby nie spuscil Stakowki z ligi jest on bylym zawodnikiem Znicza

Acer | 2018-05-27 08:35

atak-Zylinski,Gebals ki,Dziubinski -pomoc Stelmach,Bukowiec,Tr abka,Trubecha -obrona Sobota,Janiszewski,J arosz ,Mistrzyk jezeli bedzie mogl wystapic od pierwszych minut nie bedzie pauzowal za czerwona -bramkarz Fraczek jest to najlepszy sklad moim zdaniem na gre na zero z tylu i na strzelenie bramki z przodu

Wiru1 | 2018-05-27 08:55

W przypadku wycofania sie Bytovii a to jest prawie pewne z drugiej ligi spadna tylko 3 zespoly wiec ten mecz jest praktycznie o nic.

Acer | 2018-05-27 09:19

niema co gdybac trzeba wygrac za 3 punkty ,stalowka nie potrafi utrzymac wyniku na remis,lepiej graja w ofensyfie

Misio | 2018-05-27 10:21

Na gk24.pl jest skrót meczu. Z całym szacunkiem dla Gębala, ale to Łęti w ataku wyglądał dużo lepiej. Łętocha wygrywał walkę z obrońcami, utrzymywał się przy piłce, grał z pomocnikami. Natomiast po wejściu Gębala gra siadła. Wszyscy nagle zaczęli grać lagą na Gębala, a ten sobie już tak nie radził. Przegrywał pojedynki z obrońcami, przez co piłka szybko wracała na naszą połówkę. Szkoda, że przy 3-1 nie poszliśmy za ciosem, bo skończyłoby się pogromem. Większość piłkarzy Gwardii po stracie trzeciej bramki miała dość. Tu dobra zagrywka trenera Gwardii, że zrobił na raz 3 zmiany.

Kategoriak | 2018-05-27 10:49

Do wiru1
My nie możemy patrzeć na to czy Bytovia przystąpi do rozgrywek czy nie, musimy grać o 3 pkt i nie patrzeć na innych bo w innym wypadku mecze będą z Wolczanka czy Wislanami Jaskowice, a gwarantuje Ci że wyjście z tej 3 ligi nie będzie takie proste możesz mi wierzyć

Misio | 2018-05-27 10:58

Dodam jeszcze, że świetnie zaprezentowali się nasi kibice. Ich wejście na stadion wywołało spore poruszenie wśród miejscowych. "Kumaci" rozpoczęli dyskusje z kim mamy zgodę, z kim walczyli itp. Potem wszystkich mocno rozbawił tekst "kto w koszulce ten z policji" ponieważ było dosyć zimno i wiał mocny wiatr. Podsumowaniem były słowa starszego pana do swojego kolegi: "ale ładnie śpiewają". Ja mecz oglądałem z głównej trybuny, ponieważ plaża w Mielnie mnie już nie kręci ????

Zayebisty | 2018-05-27 11:05

MISIO twoje ostatnie zdanie to jakas ironia wezgledem tych ktorzy jezdza caly sezon i postanowili najpierw podjechac na plaze, a dopiero nastepnie na mecz?Nie mam zamiaru wdawac sie w niepotrzebna dyskusje, ale tego nikt nie zrozunie kto nie jezdzi systematycznie tylko wybiera sobie wyjazdy pod roznymi aspektami.

Misio | 2018-05-27 12:17

To nie jest ironia. Bardzo rozumiem chłopaków, że skorzystali z uroków Bałtyku. Tylko, że ja tu ( w Mielnie) jestem od kilku tygodni. Ogólnie nad Bałtykiem spędzam średnio po 3 miesiące na rok i dlatego mnie już to nie kręci. Natomiast wiem, że dla niektórych to być może i pierwszy raz albo raz na naście lat. Na mecz dotarłem właśnie z Mielna, nie ze Stalowej. Dlatego minęliśmy się w drodze. Podobnie było 2 lata temu w Kołobrzegu, gdzie byłem jednym z pięciu, którzy pojawili się w "klatce". Pozostałych 4 spotkałem przed stadionem.

Malax5 | 2018-05-27 16:22

Stal zostanie w lidze jesli:
A) wygra
B ) zremisuje
C) przegra ORAZ Znicz przegra
D) przegra ORAZ Znicz zremisuje

=1938= | 2018-05-27 19:31

Po przegranym meczu z Garbarnia marzylismy o tym zeby byla szansa utrzymania sie w lidze majac w perspekrywie mecze z Radomiakuem ŁKS-em i Siarą ale w tych meczach chlopaki pokazali ze potrafią i myśle ze z Kluczborkiem tez dadza rade. Fakt ze powinni miec juz zapewniony ligowy byt ale jeszcze nie spadli wiec trzeba byc dobrej mysli.

Las palmas | 2018-05-27 20:15

Na tym polega ten sport raz na wozie raz pod. Czy spadniemy czy nie, nie ma to większego znaczenia kto ma być kibicem będzie nim dalej - powodzenia piłkarze.

Menager_rzesz | 2018-05-27 21:16

Czy spadniemy czy nie nie ma znaczenia? Ludzie litości. Ma znaczenie i to ogromne. Spadek wiązałby się z zakotwiczeniem w 3 lidze (tak naprawdę 4 lidze) na kilka dobrych lat. Także utrzymanie to priorytet. W meczu z Gwardią dobre zawody zagrał w końcu Bukowiec, szkoda że tak późno się obudził. Na koniec sezonu. Zawalił głównie Łętocha, zamiast robić zmiany na sam koniec, żeby dowieźć jakoś te 3 punkty, to czekał na Bóg wie co. Skończyło się, jak się skończyło. Teraz będą zupełnie niepotrzebne ,,emocje'. Kluczbork łatwo nie odpuści. Janek Furlepa ma w składzie całkiem niezłych zawodników jak na tak marną ligę, także będzie walka na całego. Oby nie skończyło się porażką STW i niestety spadkiem. Wiadomo, że spadnie albo Stalowa Wola albo Kluczbork. Co do 3 ligi Resovia utrzymała 4 pkt przewagi nad Motorem. Brawo Sovia.

Menager_rzesz | 2018-05-27 21:27

Z informacji transferowych. W przypadku spadku STW do niższej ligi, Sebek Zalepa wraca do Stali Mielec, a Gębalski idzie do Kszo Ostrowiec Św.

Mariuszstalowa | 2018-05-28 07:21

Qurwa Panowie troche optymizmu!!!! Gramy u siebie ostatni mecz i mamy 2 punkty wiecej od przeciwnika , a wy tylko o spadku. Powinna byc pelna mobilizacja i wiara w to , ze zostaniemy w 2 lidze. Pomozmy druzynie w ich ostatnim meczu . Pelna mobilizacja!!!

Lelum_polelum | 2018-05-28 07:55

MARIUSZSTALOWA - zgadzam się w 100% . Wiem że będzie dobrze, chłopaki dadzą z siebie wszystko i się utrzymamy. Rzucam wszystko i jadę do Boguchwały dopingować Stalówkę i zachęcam wszystkich do tego samego!!!

Acer | 2018-05-28 14:57

Kluczbork gra w koncowce dynamiczny fudbol stalowka lubi drzemnac sobie na poczatku spotkania oby nie bylo to kluczowe do przegranej i spadku

Acer | 2018-05-28 15:10

doping jak najbardziej stalowka potrzebuje 12 zawodnika na boisku by wygrac mecz,a moga wygrac jezeli zawodnicy beda tego chcieli,,w ostatnim spotkaniu mogli wygrac ,byl remis oddali incjatywe przeciwnikowi zagrali koncowke slabo ,staneli przeciwnik zagral z nimi jak miedzy pacholkami

Acer | 2018-05-28 22:05

szkoda ze nie wygrali w Koszalinie ,mozna bylo w ostatnim meczu w prowadzic do gry utalentowanych wychowankow

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Tur Turek - STAL (1:0)
2007-09-15
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 17 780 razy
Górnik Wałbrzych - STAL (1:3)
2015-04-11
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 683 razy
STAL - Tłoki Gorzyce (5:0)
2005-06-11
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 65 611 razy
ROW 1964 Rybnik - STAL (3:0)
2016-04-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 1 950 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.03344