Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy do Boguchwały!!!

Wszyscy do Boguchwały!!!
Panie i Panowie!!!
Już w najblższą sobotę-02.06. udamy się do Boguchwały na mecz z MKS Kluczbork.
Początek spotkania o godz. 17:00 !!!
Zapisujemy się na listę i ruszamy kokretnym składem. Wszyscy ubrani na zielono lub czarno i z szalem !!!
To ostatni mecz i od niego zależy utrzymanie w lidze. Zachęcamy wszystkich do wyjazdu i wspieramy piłkarzy głośnym dopingiem !!! Jedziemy po zwycięstwo i świętujemy szczęśliwe zakończenie sezonu !!!
Nagłaśniamy ten temat w necie i na osiedlach !!! Każdy jest odpowiedzialny za liczbę na tym wyjeździe!!!
PEŁNA MOBILIZAJCA !!!
Skoro do odległego Koszalina może jechać 130 osób to teraz możemy zapełnić trybunę w Boguchwale!!!
 
WSZYSCY jedziemy autokarami !!!
 
Zbiórka pod MDK o godz: 14:30 !!!

Koszt wyjazdu 10 zł. plus 10 zł bilet na mecz !!!
 
Zapisy trwają do piątku, godz. 24:00 pod linkiem: 
 
 
WSPIERAMY STALÓWKĘ W WALCE O 3 PUNKTY !!!
MUSISZ TAM BYĆ !!!
 
STF !!!

Komentarze (93)

Mariuszstalowa | 2018-05-30 18:02

Powinna byc pelna mobilizacja by pomoc druzynie sie utrzymac w tym ostatnim meczu. Lepiej siedziec w 2 lidze niz pozniej meczyc sie o awans pare lat jak ma to do siebie motor lub inne kluby. Jedziemy i walczymy do konca !!!

Filip kacper k. | 2018-05-30 18:23

wszystko rozegra sie w glowach.
Zarowno my jak i Kluczbork graja dobrze na wiosne.

Znicz na 99 % sie utrzyma- wszystko rozegra sie miedzy nami a Kluczborkiem- tylko nie wolno grac na remis od poczatku bo moga dziac sie cuda

Sciemaa | 2018-05-30 20:36

Dostana 100 tysi od miasta jak wygraja wiec jest o co walczyc... dostana przynajmniej zalegle premie przed odejsciem

Acer | 2018-05-31 21:51

oby nie przerwali dobrej pasji powinni nadal dobrze zagrac z tylu na zero z przodu na 1-2 brameczki

Menager_rzesz | 2018-06-1 14:08

Co do meczu z Gwardią, bardzo fajne zachowanie spikera z Koszalina, który najpierw przywitał kibiców gości, a po meczu podziękował im za przybycie i życzył dobrej drogi powrotnej. pełna kulturka. Krotoszyński ucz się.

Stalowiak68 | 2018-06-1 18:01

Heh my się tu pompujemy a Żak z Rogowskim zaciera ręce. W końcu może się spełnić jego marzenie....gra w 3 lidze.Oby nie i jeżeli tak się stanie to ktoś tego chłopaka powinien w końcu odsunąć od władzy. Ustanowił się na frimie która miała finansować sport i myśli że jest wielkim prezesem, A to mały zawistny człowiek o czym obyśmy się ni3 przekonali.
Stalówka nigdy nie spadnie!!!

Mario_stw | 2018-06-1 22:38

Ale ciśnienie!!!
Moja wątroba tego nie wytrzyma :(
Boże chroń Stalówkę!!!
Jutro być albo nie być,pytanie czy dalej pić?
Hey Stal!!!!!

Jordache1 | 2018-06-2 06:53

Mario dalej pic nie robic nic.

Vielitz45 | 2018-06-2 13:50

Będzie transmisja z meczu? Niestety nie mogę jechać, sprawy rodzinne.

Mietek | 2018-06-2 14:03

Powinna być transmisja, najwazniejszy mecz sezonu i PodkarpacieLive chyba takiej okazji nie przepuści?

Vielitz45 | 2018-06-2 14:13

Arturions75 | 2018-06-2 18:54

JEEEEEEEEESSSSSSSSTT TTTTTT!!!!!!!!!! STALOWKA!!!!!!!! )))))))))

Raul | 2018-06-2 19:07

Brawa dla Wszystkich !!!

Filip kacper k. | 2018-06-2 19:10

michal trabka pilkarz sezonu chociaz gral tylko runde

Dionizy79 | 2018-06-2 19:20

Dokładnie priorytetem jest żeby u nas został.ma potencjał ten chłopak.

Lelum_polelum | 2018-06-2 19:50

Trąbka rzeczywiście super ale gratulacje dla wszystkich chłopaków, dzięki!!!

Cdncdn | 2018-06-2 21:15

Za co wy im dziękujecie?.Wszysc y do zwolnienia.I to w trybie natychmiastowym

Retoox | 2018-06-2 21:27

Utrzymaliśmy się a dodatkowo z PJS wpadnie jakieś 400-500 tys. złotych.

Wg mnie zespół jest ciekawy, zdecydowanie mocniejszy w ataku/pomocy niż obronie. Na bramce w przyszłym sezonie albo trzeba poszukać kogoś pewniejszego albo dać szanse Konefałowi (który by ładnie punktował w PJS jako wychowanek). W obronie potrzebne wzmocnienia, bo teraz gramy straszna padałkę. Poza tym wiele zmieniać nie trzeba a przyszły sezon może być o niebo lepszy...

Faraon | 2018-06-2 21:52

gdzie są te szczury co liczyli na spadek ??? jakoś mało komentarzy wielcy znawcy futbolu . pamietajcie łaszki STALÓWKA NIGDY NIE SPADNIE !

Lelum_polelum | 2018-06-2 21:52

Dziękujemy za ostatnią część sezonu, bo sam myślałem że po porażce z Garbarnią już tego nie udźwigną, a dali radę i to w jakim stylu. Była walka, zaangażowanie, dużo bramek i punkty, które dały utrzymanie.

Stary stalowiak | 2018-06-2 22:20

Mecz palce lizać,gra dobra,wynik super,choc mógłby być o wiele wyższy,ale nie narzekajmy.Natomiast atmosfera na meczu i jego klimat-coś pięknego.Spory młyn,doping miazga przez cały mecz i wiem,ze to też poniosło chłopaków do zwyciestwa,sparaliż owało natomiast całkowicie piłkarzy z Kluczborka,którzy widać ,ze byli wystraszeni i obsrani.I tak powinno być zawsze,na kazdym meczu domowym w Boguchwale od następnego sezonu.dzisiaj pokazaliśmy ,ze można,możemy stworzyć wspaniały klimat nawet na tamtym stadioniku.Oby wiecej takich meczy i takiego dopingu.Brawa dla wszystkich którzy nie zawiedli i byli i zdzierali gardła na maxa do upadłego ,aż ochrypli dopingując piłkarzy.Warto było naprawdę,a Ci co nie byli,bo ciągle czasu nie mają,niech żałują.Amen

Stary stalowiak | 2018-06-2 22:36

Piłkarze zas stanęli na wysokości zadania,grali fajnie,mądrze,spoko jnie,rozegrali mecz po profesorsku jak starzy ligowcy.Widać,ze naprawdę odpalili terazz formą i za tej mąki moze być chleb.Druga połówka tej rundy-kapitalna,w każdym meczu punktowali,zdobywali dużo bramek,ale i gra była całkiem dobra,stwarzali sobie maltum okazji do zdobycia bramek.Oni po prostu potrzebowali o wiele wiecej czasu na zgranie się ze sobą,niż nam się wydawało,a my byliśmy niecierpliwi.Myślę ,ze trener Łetocha też stanał na wysokości zadania,podjał sie trudnej roli,zgrywać ze sobą całkiem nowych ludzi i wykonał to perfekcyjnie,widać, ze chłopina żyje tą druzyną,przeżywa,d enerwuje się.W tej sytuacji nie można teraz niczego spartolić,mamy okazało się całkiem dobrego trenera i trzeba mu dać szanśę na następny sezon.Jestem przekonany,że bedzie jeszcze o wiele lepiej,pod warunkiem ,ze znów nie wymienimy całej kadry piłkarzy.Tu naprawdę wystarczy tylko drobna kosmetyka 3 dobrych zawodników,reszta da radę,liznęli już trochę tej 2 ligi,ograli się i nabyli doświadczenia.To musi zaprocentowac na przyszłość w nadchodzącym sezonie i możemy walczyć o wyższe cele.

Vielitz44 | 2018-06-2 22:57

Fajnie, że udało się naszym utrzymać, ale serio, to nie jest sukces, to jest po prostu uniknięcie katastrofy - więc nie ma za co dziękować, zrobili to za co się im płaci. Szkoda, że tak jak dziś to było widać (nawet chłopaki za boiskiem) była ta sportowa złość, walka na maxa itp. - tego brakowało w większości sezonu - czemu?
Na trybunach też fajnie, jak za dobrych czasów, oby to wróciło na H15 jak tylko nam stadion oddadzą:). Pewnie Boguchwała takiego dopingu nie słyszała jak dzisiaj parę razy się trafił:)
Humor lepszy dziś, ale lada chwila nowy sezon, oby w końcu walka była o coś więcej niż utrzymanie - szkoda tylko, że pewnie dalej utkniemy na Izoarenie...

Kesiek | 2018-06-3 08:40

Mecz fajny szczególnie 2 połowa. W 1 połowie mogło być po meczu jak by łetocha wykorzystał te sytuacje, które były 100%. Byłem widziałem akurat z bliska jak wyglądały. Nie ma co rozpaczać. Ważne jest utrzymanie w lidze. I zatrzymać tych piłkarzy co naprawdę się starali. Prawda jest taka, że zmiany muszą być u góry w zarządzie, bo znowu będzie jak w tym sezonie rozpaczliwa walka o utrzymanie.
.

Acer | 2018-06-3 08:44

VIELITZ44-zgadzam sie z toba druzyna gra lepiej podniesli poprzeczke o polke wyzej ,w ich grze w ostatnim spotkaniu widac bylo spokoj ,dominacje na kazdych pozycjach i o to chodzilo nasi zawodnicy nie powinni srac w gacie przed rywalem pilnowac obstawiac rywala lecz rywal powinien nas pilnowac kryc miec obawy ze stalowka nie 4 liga lecz chlopaki graja 1 lige

Acer | 2018-06-3 08:53

cala druzyna zagrala dobry turniej ,Trabka stanol na wysokosci zadania co w koncowce zrealizowal zagral dobry sezon i widac u chlopaka talent do gry w pilke nozna ,mozna dac chlopakowi szanse zagrac o wieksza stawke w przyszlym sezonie zagrac w Stalowej o 1 lige

Kesiek | 2018-06-3 09:20

ACER na 1 ligę, to trzeba mieć kasę, żeby starać się o awans. Bo nie oszukujmy się tam wchodzą większe pieniądze niż obecnie. Najpierw niech stadion skończą budować i potem można myśleć dalej.

Misio | 2018-06-3 10:28

W 1 lidze Polsat płaci niezłą kasę, frekwencja wzrośnie, łatwiej nakłonić jakiegoś sponsora itp. Ot marzenie moje

Lelum_polelum | 2018-06-3 10:44

Niczego się tak nie boję jak ewentualnych zmian w zarządzie. Ktokolwiek nie "wsadzi" swoich ludzi do kierowania Stalą, to nie będą to fachowcy którzy zapewnią rozwój stalowowolskiej piłki. Taka rzeczywistość. Zaczną się za to porządki po swojemu i eksperymenty - nowy trener, piłkarze i znów będziemy się zgrywać przez 20 kolejek. Trzeba też powiedzieć, że ostatnie rewolucje jak ta z trenerem Wójcikiem, to nie był autorski pomysł zarządu a ludzi, którym się wydaje że wiedzą najlepiej. Fajnie byłoby gdyby obecny sztab szkoleniowy pozostał i większość obecnej kadry plus jakieś korekty i wzmocnienia, ale jak będzie zobaczymy.
W każdym razie ja już się przygotowuje - listę piłkarzy do zatrudnienia i tych, którym trzeba podziękować, prześlę w formacie PDF do Klubu, podobnie jak skan rozwiązań taktycznych na przyszły sezon (w tym miejscu dziękuję córce za udostępnienie kredek). :))

Sztomek1 | 2018-06-3 10:52

Tak w 1 lidze jest kasa z telewizji. Podobno w ekstraklasie jest jeszcze lepiej, a kolega mi mówił ze w czampions league to to jest hajsu jak lodu. Ludzie zejdzie na ziemię. Jeden mecz nas dzielił od ligi podwórkowej a wy piszecie o jakichś awansach.

P.s. Ciekawe czy zarząd juz sobie wypłacił premie za ten niebywały sukces

Edek38 | 2018-06-3 11:55

Tak gniocie. Jutro idę do salonu po nowe auto. Boli? Ma boleć. Szczekać. Szczekać.
Niebawem wasz nowy , wymarzony prezesik zmontuje pake na awans i za rok będziemy w innych nastrojach.
Nigdy nie spadnie!!!
Jak już pisałem...To żaden sukces bo cele były inne i wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Nikt nie będzie rozdawał medali zasłużonym...
Teraz czeka kogoś inna,równie ważna walka o kasę dla klubu i zainteresowanie tym klubem.
Póki co same obietnice... I nie ...100 tyś z miasta to nie premia za utrzymanie. To wyrównanie kwoty dotacji którą została obcięta o 140 tyś na początku roku.
Podobnie jest z kasą z wodexu . Maleje proporcjonalnie do przychodów z miasta i pro junior.
Najchętniej prezes wodexu wycofalby się że sponsorowania spółki i utopii piłkę tak jak zrobił to z koszem.
Niestety dla nich , utrzymalismy się i plan upadku spółki legl w gruzach.
Większość z was nie ma pojęcia o problemach z którymi boryka się klub bo nie chcecie o nich wiedzieć.
Główny problem- zarząd, zostanie rozwiązany już jutro.
Oby efekty tego posunięcia były szybko widoczne bo sezon startuje niebawem.
I nie będzie to zasługa internautów hehe.wiec wy medali też sobie nie przyznawajcie.
Stadion będzie oddany może za rok więc jeszcze sporo przed nami.
Życzę wszystkim żeby mecz na otwarcie był o awans albo już w 1 lidze.
Było miło z wami polemizować...hehe . Oby nie zabrakło wam animuszu w przyszłości. Tez Wreszcie będę miał mozliwosc napisac "Kowalski won". ;) .

Filip kacper k. | 2018-06-3 12:04

Edek tylko uwazaj zeby Ci komentarzy pozniej nie usuwali jak bedziesz krytykował nowy zarzad ;-)

Vielitz44 | 2018-06-3 12:22

Jak będzie 100 razy to samo pisał, bez śladów merytoryki, to mam nadzieję, że będą mu to kasować.

Edek38 | 2018-06-3 12:24

O mnie się nie martw.
Mam nadzieję,że nie będę miał okazji do krytyki bo przecież gorzej być nie może.
Kolega napisał,że robi listę...też nie marnujcie czasu bo te bezcenne uwagi uratują kiedyś,komuś stołek. Gdzie te nazwiska?

Sztomek1 | 2018-06-3 12:34

Edek rozkręcasz sie z każdym komentarzem. Złapałeś formę jak nasza drużyna.
Kup sobie ten samochód zasłużyłeś w 100%. Jak to mówią dobra praca dobra zaplata.
Czy nowy zarząd będzie lepszy czy gorszy czas pokaze. Nikt nie jest jasnowidzem. Stare porzekadło mówi ze punk widzenia zależy od punktu siedzenia. Może Ty tez spojrzysz z innej perspektywy bo wszystkim wytykasz ze nie maja o niczym pojęcia a sam nie chcesz dostrzec paru spraw.
Mam nadzieje ze w jednym będziesz miał rację. Za rok spotkamy sie na nowym stadionie i będziemy świętować awans.

Jordache1 | 2018-06-3 13:18

SZTOMEK nie mam nic przeciwko awansowi ale w tym momencie to chyba cie ponioslo.

Edek38 | 2018-06-3 13:41

A co mam milczeć? Jak Ci którzy czekali na porażkę i teraz nie mają co napisać.
Widzę i wiem sporo. Więcej niż Ci,których nigdzie nie ma poza ta stronka.nie wytykam tylko stwierdzam fakty. Nie da się merytorycznie dyskutować o czymś o czym nie na się pojęcia...
Dla dobra tego klubu trzeba postawić do pionu jedną osobę- prezesa wodexu. Wtedy każdy zarząd będzie miał lepiej i będzie lepszy.

Filip kacper k. | 2018-06-3 13:42

podobnie jak ze stadionem- nie bedzie go do konca kolejnego sezonu.

Vielitz skonczyles grilla czy urodziny?

Sztomek1 | 2018-06-3 14:18

Edek nikt Ci nie broni wypowiadać własnego zdania. Wręcz przeciwnie. Widac ,ze masz dużą wiedze i znasz klub i jego problemy. Ale ja dalej twierdze ze brakuje Ci obiektywizmu. Był czas ze pojawiały sie merytorycznie wpisy, ale niestety ktos je kasował albo wyśmiewał. Teraz to juz nieważne. Jak będzie czas pokaże.

Koko | 2018-06-3 16:52

W naszym klubie źle się dzieje od kilku miesięcy piłkarze i trenerzy nie dostają wypłat z rady nadzorczej uciekł PAN Żak te informacje są na nowiny 24 w artykule o meczu wypowiedź 2 trenera

Stary stalowiak | 2018-06-3 18:22

Sytuacja jest naprawda poważna,wręcz tragiczna,co ten ciulas żak sobie wobraża,uciekł jak szczur i zostawił zespól bez grosza,to niedopuszczalne.Czy nie ma tego konusa sposobu,zeb wywiązał sie ze swoich obowiazków względem klubu?A co na to nasz prezio Lucjusz,nie moze przecież też umyć rąk i nie zrobić coś w tej sytuacji,musi zareagować.

Stary stalowiak | 2018-06-3 18:30

Chłopaki wykonali swoje zadanie,utrzymali 2 ligę i zostali za to nagrodzeni,bo zostali bez kasy,bez środków do życia,a Wy tu o jakimś awansie mówicie.Z kim,jak większosć zawodników pewnie tu po urlopie już nie powróci,a My nie dostaniem licencji na 2 ligę za zaległości finansowe.Chyba żakowi to na rączkę i o to mu właśnie chodzi,żeby rozwalić zespół,który w bólach sie narodził jest już praktycznie zbudowany.Ludzie trzeba działać,a nie pierdzielić bzdety,to jest teraz najważniejsze

Maniek | 2018-06-3 18:32

Trzeba zacząć stawiać na swoich. To jest droga do sukcesu. Wychowanków mamy utalentowanych, liczących się w kraju. Wywalić tych wszystkich kopaczy co nie zależy na dobrie klubu. Wcale nie gorsi gracze tułają się po niższych ligach, np Telka, Horajecki, Sałek czy Radawiec. Tak samo jak Fabianowski, śmiało mogli by grać w Stali i pomóc w awansie do 1-szej ligi. Nie pamiętacie jak Fabianowski był królem strzelców tej ligi? Czemu on się tula po niższych ligach zamiast grać w Stali? To samo bracia Turowie. Zostawić tych najlepszych co grali i wrócą wychowankowie, wprowadzać też nowych.. i odmładzać zespół. Taki zespół to paka śmiało na awans do 1-szej ligi.. Łętocha jak schudnie to też będzie dobry. Rozegrał się ostatnio ten grajek, to samo jak Truheba czy jhak się to pisze, ich zostawić, pozbyć się Gębalskiego ktory się juz wypalił.. i gramy o 1-szą ligę!!!

Filip kacper k. | 2018-06-3 19:18

cytat z bylego prezydenta:
Rządy PiS-u w Stalowej Woli są kwintesencją rządów tej partii w całej Polsce. Nie rozumiem na czym polega ten fenomen, ale co rusz mają miejsce wydarzenia, które mnie w tym utwierdzają. Mój znajomy radny opowiedział mi zdarzenie z majowej sesji Rady Miejskiej. Otóż radnym poddano pod głosowanie wniosek "o przekazanie stu tysięcy złotych na sport". Znajomy radny należy do tych nielicznych radnych, którzy mają świadomość, że pieniądze się zarabia, a nie drukuje, więc spytał na co konkretnie przeznaczone ma być te sto tysięcy. Co ważne, nieco wcześniej z sali obrad wyszedł, a w zasadzie uciekł prezydent miasta, więc nie miał kto udzielić dokładnej odpowiedzi. W końcu skarbnik powiedziała, że to dla "Stali" Stalowa Wola. Znajomy radny dociekał dalej i spytał na co konkretnie dla "Stali". Na sali konsternacja i w końcu urzędniczka, najbliższa współpracownica prezydenta powiedziała, że to nagroda dla piłkarzy za utrzymanie się w lidze. Dodajmy, że "Stal" gra w drugiej, a faktycznie w trzeciej lidze. Znajomy radny orientował się w tych sprawach i zauważył, że przecież jeszcze drużyna może spaść, bo rozgrywki się nie skończyły i "Stal" jest cały czas zagrożona. Nikt tego nie prostował i nie wyjaśniał, więc znajomy radny podsumował, że to pieniądze na kupowanie meczy, żeby drużyna mogła się utrzymać. Nikt tego nie potwierdził, ale i nikt nie zdementował. Znam trochę te mechanizmy i nie wykluczam, że te pieniądze poszły na kupowanie meczy. Charakterystyczne, że radnemu nie podano żadnego uzasadnienia. Ciekawe jak te pieniądze zostaną rozliczone. Ten, który powinien to wyjaśnić i odpowiedzieć na trudne pytania, wzorem swoich kolegów z rządu i parlamentu w takich momentach uciekł. W sprawie jest oczywiste curiosum. Chodzi o to, że wydaje się duże pieniądze podatników dla drużyny, której "osiągnięciem" jest utrzymanie się w lidze. To dla wszystkich piłkarzy z prowincjonalnych klubów genialne rozwiązanie. Najpierw przegrywać, żeby być zagrożonym spadkiem. Potem za pieniądze podatników kupić mecz, czy parę meczy gwarantujących utrzymanie, a potem jeszcze z pieniędzy podatników dostać nagrodę za utrzymanie. Przecież to pisz wymaluj metoda rządzenia PiS-u. Najpierw wmawiamy wyborcom, że jesteśmy na kolanach i trzeba z nich wstać. Potem za pieniądze wszystkich podatników kupienie sobie przychylności części wyborców, a potem za to wstawanie z kolan przyznanie sobie nagród również z pieniędzy tych podatników.
Gdyby kwestia przekazania publicznych pieniędzy na kupowanie meczów okazała się faktem, to jest to sprawa kryminalna, ale wątpię czy ktoś będzie zainteresowany jej pełnym wyjaśnieniem i ujawnieniem. Lokalne media całkowicie o tym milczą, a znajomy radny już dostał pogróżki.
Nie interesuję się piłką nożną tylko mechanizmami kierującymi polityką. Na tym przykładzie widać, że w Stalowej Woli w jednym i drugim są patologiczne układy. I czyż nie jest to kwintesencja obecnych rządów?"

Sztomek1 | 2018-06-3 19:22

Maniek słonko ci za mocno przygrzalo? Ty na serio chcesz budować zespół na tych nazwiskach które wymieniłeś? Wiesz dlaczego oni teraz grają w a-klasch? Bo takie mają na dzień dzisiejszy umiejętności. A Radawiec zakończył poważną karierę kilka lat temu i dziś pracuje na hucie i gra dla przyjemności.

Acer | 2018-06-3 20:00

te zaleglosci finasowe jest to niepowazne na tym szczeblu rozgrywek ,chlopcy grali dla stalowki 100procent wiec jak najszybciej powinni miec wyplacone zaleglosci pienieniezne plus jakas premia jezeli pieniedzy wystarczy ,grali sportowa pilke w stalowce dali nam duzo dobrego fudbolu widowiska masowege sportowego na dobrym poziomie drugoligowym,zaleglo sci finasowe klubu jezeli stalowka nie dostanie licencji ,stalowka rozpocznie gre w nowym sezonie w lidze 0 klasa okregowa ,ldruga druzyna od Bklasy

Acer | 2018-06-3 20:04

czy moze ktos napisac dlaczego trener Lentocha zostal zawieszony

Stary stalowiak | 2018-06-3 20:11

I po co tu wrzucasz,te bzdety i bełkoty szreka alkoholika,każdy zna jego chore poglądy,a to pewnie przyśniło mu się po pijaku jak przybił znów gwożdzia w Romie i kazał właścicielowi Rębiszowi zanotować swoje koszmarne sny w kelnerskim notesie.Ale za szybko się obudził i nie zdążyło mu się przyśnić co było na końcu.Możę taksówkarz z Okulara,który ponownie nawalonego wrzucał go do bagażnika jak worek ziemniaków będzie znał zakończenie,jeśli zdążył mu coś wybełkotać,trzeba by było go o to zapytać,ale za darmo nie powie,wiec musisz tą łamigłówkę rozwiązać sam

Filip kacper k. | 2018-06-3 20:22

o ktorego radnego mu chodzi?

Lelum_polelum | 2018-06-3 20:24

Nie jestem wielbicielem ani obecnego ani poprzedniego prezydenta, jednak uważam teorie o kupowaniu meczów za niepoważną. Po pierwsze: Nie wyobrażam sobie by piłkarze o tym nie wiedzieli i co? Chłopaki niby zgadzają się że gruba kasa idzie na "formalności" a oni nie mają od kilku miesięcy na kajzerkę z biedronki? Po drugie, jeżeli dociekliwy radny ma taką teorię to dlaczego nie zawiadamia prokuratury? Po trzecie: Walczący o utrzymanie Kluczbork oddał nam mecz...nooo proszę.. No i po czwarte: Nie wiem kiedy dokładnie ta kasa z Miasta została przyznana ale to było całkiem niedawno i wiem że pieniążki automatycznie w ten sam dzień nie idą na konto klubu więc co? Chłopaki z innych klubów teraz czekają na kuriera z paczuszką? haha. Szreku odpłynął całkowicie...

Stary stalowiak | 2018-06-3 20:34

Na ten temat nawet nie ma co polemizować,trzeba to olać,przecież to oczywiste,ze to bzdury wyssane z palca.Gruba Parówa nienawidzi klubu,a w szczególności piłki,a najbardziej to Nas kibiców,którzy w głównej mierze przyczynili się do tego,ze poleciał ze stołka prezia.Nie moze sie z tym pogodzić,więc mściwie i złośliwie wymyśla różne bajeczki,by oczernić aktualną władzę.Wiadomo idą wybory,wiec zaczyna bawić sie w intrygi ,tylko w ten sposób może sobie zjednać potencjalnych wyborców

Kesiek | 2018-06-3 20:34

ACER interesujesz się klubem i nie wiesz za co zawieszony był Łetocha podczas jednego z meczy na 2 kolejki. Jeżeli chodzi zaległości, to nie dmuchajcie balonika. Dopiero się skończyła liga i stal utrzymana w lidze, a wy już wybiegacie w przyszłość. Jeżeli tak każdemu śpieszno w kolejnym sezonie do I ligi, to zacznijcie szukać szanowni komentatorzy sponsora Bo żeby awansować do I ligi trzeba mieć z kim i czym czyli pieniądze. Bo utrzymanie klubu w I lidze nie kosztuje tyle co obecnie. Na chwilę obecną nie stać nas wyżej.. Teraz trzeba zastanowić się co dalej, bo potrzebne są zmiany na górze. Zawodnicy nie są niczemu winni, bo ktoś ich ściąga i decyduje, czy podpisać z nim umowę czy nie. W Stalowej zawsze słabym punktem był napastnik, którego zawsze brakowało. I zamiast napastników sciągalo sie albo kogoś do pomocy czy obrońców. Niestety taka prawda.

Daro | 2018-06-3 21:44

Przecież Szymański zapewniał, że pensja zasadnicza jest płacona na bieżąco,a od kilku miesięcy są zaległości z premiami, a w artykule jest tak jakby nic nie dostawali. Poza tym było zapewnienie, że na koniec sezonu należności będą uregulowane.

Jeszcze niedawno było tutaj pisane na stronie (w komentarzach), że to obecny zarząd rezygnuje a Żak będzie wprowadzał swoich ludzi, a tu się okazuje, że Żak odchodzi.

Po takim artykule w nowinach teraz potrzebne jest jak najszybsze odniesienie się do sytuacji

Jordache1 | 2018-06-3 22:31

caly czas klamstwo oglupianie normalnych ludzi

Vielitz44 | 2018-06-3 22:51

FILIP KACPER K. - kogo pytasz dokładnie, mnie, czy tego gimbusa co się podszywa pod mój nick, bo chyba nie rozpoznajesz jednak rozmówców i dałeś się złapać trollowi. O grillu to marzył troll, ale ja odpowiedziałem Ci o kasowaniu komentów, co pewnie się nie spodobało - sorry, ale pisanie non stop "prezes won" robiło się nudne.
ACER - wiem, że to tak nie działa, ale za to co odstawiali nasi do czasu "magicznej przemiany", to powinni mieć wstrzymane pensje (albo i kary), a ty tu o grze na maxa piszesz i jakiejś wdzięczności - Ci goście swoją grą to zrazili większość sezonowych kibiców, bez których nie ma frekwencji a więc i kasy.
Wiem, że to lipa budować wszystko od nowa, ale nie wielu z tego składu zasługuje na ponowne zaufanie.
Nie wiele w tym sezonie meczy oglądałem na żywo, ale w tych ostatnich dopiero było widać prawdziwą chęć do gry i walkę na murawie (nie mówię o umiejętnościach, bo to nie ta bajka, chodzi mi o gryzienie trawy, a więc to czym zawsze nasi nadrabiali braki). Bzdety o kupowaniu meczy bym chyba jednak sobie darował, kto był na meczu to widział, że zależało wszystkim, ale nasi po prostu grali lepiej i wygrali zasłużenie.

No zobaczymy jednak co nas czeka jak faktycznie będą zmiany na górze - ja takich zmian bez planu na przyszłość zawsze się obawiam...

Vielitz44 | 2018-06-3 22:54

FILIP KACPER K. - czy ten cytat "ze szreka" to nie jest z tamtego roku czasami? Bo widziałem to kiedyś (znaczy brzmi mi to wszystko znajomo) i było to coś po meczu z Rakowem, gdzie było głośno, że coś tam było szemrane itp.

Jefrey | 2018-06-3 23:44

acer.....postem z godz.20 rozjeb....mnie na maksa ..."widowiska sportowego masowego na Dobrym 2 ligowym poziomie...."a jesień i pół wiosny to co?

Sciemaa | 2018-06-4 08:21

No to pobalowali Stal II - przerwany w 2. minucie przy stanie 0-0 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy - hahaha wychowankowie:) po sobocie nie bylo komu grac

Kategoriak | 2018-06-4 09:03

A jutro rezerwy o 20:30 grają mecz z przyszłym czwartoligowcem Stalą Gorzyce. Ciekawe czy się zbiorą, a co ciekawsze ma być to mecz o punkty i jednocześnie mecz charytatywny

Cdncdn | 2018-06-4 11:52

Jakie zaleglosci?Jakie premie??? Ci nieudacznicy lacznie z pseudo trenerem Letocha i jego synalkiem grubaskiem powinni jeszcze doplacic do tego ze pozwolono i grac w takim klubie jak Stal Stalowa Wola .Dobrze ze to koniec bo nie chce tych geb wiecej widziec w Stali .Gebalskiego tez.:) A Szymanski jakby mial honor juz dawno by odszedl.

Acer | 2018-06-4 11:55

z tajnych zrodel wiem ze zawodnicy nie maja wyplaconych zaleglych pensji nie maja na zycie jedzenie ,zarzad czeka na przelewy ,co maja powiedziec zony rodziny zawodnikow jezeli nie bedzie tych przelewow

Cdncdn | 2018-06-4 12:00

Jak to co maja powiedziec.To samo co mowily zony stoczniowcow,hutniko w ,gornikow czy innych niewyplacalnych zakladow pracy.A za taka gre jaka demonstrowali te lachmyty to nic sie im nie nalezy.Takie zycie .Dobrze pracujesz ,,,,zarabiasz.Zle pracujesz..nie zarabiasz.

Misio | 2018-06-4 12:04

Jakie są różnice pomiędzy 1 a 2 ligą. Wyjazdy podobne, nawet trochę bliższe. Za sędziów się płaci niewiele więcej i piłkarze zarabiają trochę więcej, ale...na mecze przyjdzie więcej ludzi, można nawet minimalnie podnieść ceny biletów, dochodzi kasa z tv, jacyś lokalni, niewielcy sponsorzy mogą się pojawić i wychodzi, że nawet łatwiej funkcjonować w 1 lidze. Wiem. Trzeba najpierw tam awansować, ale potem jest łatwiej. Jesteśmy na 4 miejscu w tabeli wszechczasów obecnej 1 ligi i fajnie byłoby tam dalej punktować.

Filip kacper k. | 2018-06-4 12:24

Vieltiz- wypowiedz z wczoraj. ale strasznie sie miesza w zeznaniach.
Duzo niedorzecznosci- bo z Kluczborkiem nie dalo sie nawet kupic/

poza tym powinien sie taka wypowiedzia zainteresowac prokurator bo nie wolno tak wypuszczac oskarzen

Menager_rzesz | 2018-06-4 13:18

Filipek jeżeli chcesz kogoś zgłaszać do prokuratury to skumpluj się z jednym z ,,członków' opozycji (tym od sadzenia drzew). On bardzo lubi straszyć innych prokuraturą na swoim profilu na facebooku. Taki z niego asior jest. We dwóch będziecie super duetem w tego typu rzeczach. Także powodzenia i działajcie.

Filip kacper k. | 2018-06-4 13:39

nie strasz nie strasz bo sie zesrasz

Vielitz45 | 2018-06-4 15:25

Z dniem dzisiejszym funkcję Prezesa Zarządu Stali przestał pełnić Mariusz Szymański.
Tymczasowo obowiązki Prezesa Zarządu pełnił bedzie Zbigniew Rogowski.

Sciemaa | 2018-06-4 15:58

Ciekawe czy wogole przystapia do sezonu

Filip kacper k. | 2018-06-4 16:10

przed wyboramami nadberzeny nie moze sobie pozwolic na nieprzystapienie.

no i wtedy po co bylo budowac podkarpackie centrum.

Johny | 2018-06-4 16:47

No teraz się będzie działo... Rogowski z Luckiem taką pakę zmontuja że ja pitole...

Kesiek | 2018-06-4 17:12

Ściema, że będzie zmiana prezesa, to czemu maja nie przystąpić?. Jeżeli, to prawda, to cieszyć się, że Szymański już nie jest. Może będzie lepiej niż jest teraz.

Sciemaa | 2018-06-4 17:13

Tu jest potrzebny dobry menager... a nie lesny dziadek.

Slim1938 | 2018-06-4 17:46

Bardzo chcę podziękować chłopakom,że nam uwierzyli i ciężką pracą osiągnęli zakładany cel. Ostatnie spotkania pokazały naszą siłę i pokazały,że jesteśmy na dobrej drodze. Niestety w tej walce mieliśmy wielu przeciwników i teraz zostaliśmy sami. Wcześniej protestowaliśmy z powodów zaległości finansowych, opóźniając wyjścia na boisko a dzisiaj już nie wiemy czy te pieniążki zostaną nam kiedykolwiek wypłacone i nie wiemy co dalej będzie z zespołem. Bardzo chcieliśmy to wygrać na przekór tym wszystkim niedowiarkom, którzy źle nam życzyli. Drużyna podczas meczu nie myślała o tej sytuacji. - Wszyscy zostawili wiele serducha na boisku i wszyscy do końca walczyli za to miasto. Mówimy teraz o tym głośno, gdyż ta sytuacja trwa już dość długo.?Jutro? każdy wyjedzie i nie wiadomo kiedy ponownie się spotkamy, gdyż wielu nie może wciąż żyć obietnicami i zapewne będzie szukało pracy w innych klubach. Niezrozumiałe jest to,że szef Rady Nadzorczej, pan Żak nagle rezygnuje i ucieka. Nie można tak zostawiać zespołu. Nie wiem co teraz będzie, to jest miejski klub i wszystko zależy od decyzji osób zarządzających. My utrzymaliśmy.

Za ciekawie to nie brzmi.....

Stary stalowiak | 2018-06-4 19:00

Psioczcie,wyklinacie i bluzgacie na Szymańskiego i ten zarząd,chcecie na siłę zmian,bo ktoś Wam głupot nagadał,że bedzie lepiej i żyjecie marzeniami.Ale to nie [prawda i ch..a będzie lepiej,jeszcze wszyscy bedziecie tesknić za Szymańskim jak stery przejmie ten Rogowski i jego ludzie.Zaomnijcie wtedy o jakimkolwiek awansie.Pierwsze co się stanie,to oszczędnosci i gra samymi juniorami i spadek z hukiem do 3 ligi.Właśnie doszły do mnie pewne informacje z konkretnego żródła i włos mi się na głowie jeżą,co ten frajer rogowski zamierza zrobić z Naszą Stalówką,Jeśli nie wierzycie,to niebawem sie przekonacie,zapamię tajcie to co Wam piszę.Nie możemy pod żadnym względem dopuścić tego chłopa do władzy i zarządzania jako prezes,bo jeśli tak sie, stanie to już po Nas,po Stalówce.Nie bede teraz nikogo zagłębiał w temat,niebawem się wszyscy o tym dowiecie i przekonacie

Lelum_polelum | 2018-06-4 19:12

Stary Stalowiak - masz rację. Za rok o tej porze będą hasła "Szymański, wróć!". Teraz chłopaki dorwą się do zarządu i wreszcie będą mogli pobawić się w Football Managera na żywo. Ktoś dąży za wszelką cenę do tego aby w Stalowej Woli zabić resztki sportu zawodowego.

Stary stalowiak | 2018-06-4 19:22

Bom tak będzie,jak zobaczycie rządy rogowskiego i z kim i z czym wystartujemy do sezonu,to jeszcze będziecie Szymańskiego ślady wąchać i docenicie,że nie było najgorzej.W tym wszystkim bronek zak macza też ręce,jeśli on się już za rżądzenie wział,to wszystko spartoli.To ludzie którzy nie nawidzą piłki w Stalowej,chcą być u władzy jedynie po to,żeby ją zniszczyc i spuścić stopniowo do niższych lig,mają robić w ten sposób oszczędnosci dla Wodexu

Menager_rzesz | 2018-06-4 19:36

Szymański wróć!!!

Edek38 | 2018-06-4 20:25

Menager dawaj ta listę zawodników. Nowy szef czeka z niecierpliwością na TANIĄ SIŁĘ ROBOCZĄ. poczekam cierpliwie jak będziesz pial po pierwszych ruchach kadrowych.
Jeszcze raz powodzenia . I oby nigdy nie spadła.
Jest mało czasu więc oby Panowie zdążyli.

Edek38 | 2018-06-4 20:34

Najśmieszniejsze jest to,że starsi Panowie się denerwują kiedy ktoś coś wie . SKSSW jest udziałowcem PSA póki co i czy im się to podoba czy nie , kibice mają prawo mieć dostęp do informacji. Oni wyznają jednak inne zasady.jak to jeden powiedział na spotkaniu z prezydentem do Kibicow: nie dajecie pieniędzy na klub to się nie oczywiście.
Szkoda ,że już zapomniał jak gadał 4 lata temu przed wyborami i przy okazji hali targowej.
Teraz ma być cisza i nie wolno nic mówić...

Lelum_polelum | 2018-06-4 21:03

Jeden z wybitnych Panów Radnych żalił się przed poprzednimi wyborami jak to zarżnięto koszykówkę i prosto w oczy zapewniał mnie, że jak się dostanie do Rady Miasta , to kosz odżyje. Odżył :) Dlatego aż mnie ciarki przechodzą jak pomyślę co oni zrobią z piłką.

Gary75 | 2018-06-4 21:10

Przez kilka lat kilku Panów bawiło się w prowadzenie Stali A teraz zwijają manaty. Swoje załatwili A teraz klub - piłka nożna powoli umiera. Smutny koniec sezonu. pomimo utrzymania. Tylko po jaką cholerę tą rosnącą w bólu trybuna, która pewnie będą stawiać tyle co tą pierwszą...

Lelum_polelum | 2018-06-4 21:10

Oby jeden z drugim w swej fantazji nie wpadli na pomysł że zrobimy jak Górnik Zabrze - oni prawie samą młodzieżą grają i awansowali do Pucharów - to i my możemy swoimi wychowankami plus chłopaki z Zarzecza, Jeżowego i Gorzyc, no i w dwa lata mamy ekstraklasę..Mam nadzieję że tego nie wymyślili..

Menager_rzesz | 2018-06-4 21:12

Edek nic się nie martw. Lista zawodników jest już gotowa, jutro zostanie wysłana fax-em do klubu. Na liście tej 99 % stanowią ,,zawodnicy' Stali Rzeszów, którzy tak pięknie zaprezentowali ten śmieszny klub w tym sezonie + Stelmach + Ukrainiec + kapitan Bukowiec + grubasek Łętocha. Do tego dołączy Mietek Ożóg, wróci do gry Marek Drozd i zwojujemy ligę w przyszłym sezonie.

Amatorski | 2018-06-4 21:22

Tak pół żartem pół serio, w Jastrzębiu czy Katowicach zawodnicy łączą granie w piłkę z normalną pracą to w Stalówce nie można? ;) Teraz na poważnie, nie mamy siły przebicia w pozyskiwaniu chłopaków z regionu. Młodzi nie przyjdą bo wolą iść do Tarnobrzega, gdyż tam trener stawia na młodych. Wyróżniający się w niższych ligach za psie pieniądze nie przyjdą bo wolą iść do większego Rzeszowa lub Wólki Pełkińskiej w której są fajne warunki. Jeżeli chcemy o coś grać musimy dawać zawodowe kontrakty bo nikt tu nie przyjdzie, szczególnie po ostatnich zawirowaniach w klubie. Ja rozumiem że II Liga to kopanina i piłkarze nie powinni takich pieniędzy dostawać, ale jak chcemy pasować do tej ligi to musimy zaproponować takie warunki aby piłkarz stwierdził "Ten kierunek mi się opłaca" :) Chociaż nie ukrywam, fajnie by było zobaczyć kilku chłopaków grających w niższych ligach jak np Bartłomiej Raba z JKSu Jarosław.

Stalowiak68 | 2018-06-4 22:09

No to teraz będzie kabaret. Marudzicie,narzekaci e bo g.....wno wiedzieliście jak to dziala. Żak jak ma.humor to da jak nie to nie daje. Teraz odwołał zarząd bo się obraził za przyśpiewki na ostatnim meczu i znalazł sobie figuranta Rogowskiego co jego sygnałem kiedyś u nas próbował grać A teraz to ciężko z RST wyciągnąć.
Obym się mylił, ale coś mi się zdaje że będziemy płakać za Zająłem i Szymanskim. Zresztą to swoje chłopy A ten co przyszedł to jest chłopak.Yeraz będzie gadanie,dziura budzetowa nie ma kasy, gramy wychowankami, przecież są super A nie dostawali szansy.No i na otwarcie stadionu witamy w 3 lidze.
A może ktoś w końcu zainteresowalby się właśnie Żakiem,Kaczmarskim, Kotulskim.

Edek38 | 2018-06-4 22:27

Skoro nieudacznicy kibole nie potrafili skolowac kasy na klub to teraz powinni to ogarnąć bez problemu wytrawni gracze.
Meneger jak zwykle interesującą politykę przedstawiasz.
Pro junior zostało ugrane w tym sezonie i było w budżecie na sezon 17/18 ujęte więc powinno być przeznaczone na te zaległości. Podobnie 100 brutto z miasta. A nowy szef przedstawi budżet i polityka na nowy sezon.

Marek1938 | 2018-06-4 22:49

Rogowski nie może być p.o. prezesa bo jest karany za jazdę po pijaku i awanturę z psami. To.jest kompromitacja Żaka i Nadbereżnego. Teraz dopiero bedzie cyrk jak będą Rogowskirgo odwoływać.

Fanatyk38 | 2018-06-4 22:55

Trafna uwaga. Szare eminencje zagniezdzily się z ZKS i na wodexie. Wypchali z klubu kosza jednocześnie go topiąc. Wypchali z klubu zawodową piłkę i właśnie chcą się jej pozbyć całkowicie bo zabrali akcje z SKSSW i będą je wciskać miastu. Bawią się w szkolenie młodzieży a i tak nikt ich nie rozlicza bo wszyscy skupiają się na wynikach 1 zespołu i jada po Szymański gdzie są nasze talenty. Połowa nie odróżnia klubu ZKS od spółki nie mówiąc już o wplataniu w to wodexu który gdyby nie spółka i tak musiałby lożyć na sport zawodowy.
Obudzić się ludzie bo już taki numer zrobili z koszem. Był rok szumu i tyle. Oby otrzezwial prezydent i nie dał się wkręcić w to gowno. Chociaż jest w ciężkiej sytuacji bo buduje stadion i rok wyborczy. Szkoda chlopa

Mietek | 2018-06-5 11:43

A może Paweł Wtorek? Człowiek inteligentny, wykształcony i znający klub od dzieciaka. Do tego jeszcze dość młody i z pomysłami.Jako Prezes mógłby się sprawdzić

Sciemaa | 2018-06-5 12:59

Moze od razu np Krotoszynskiego dajmy

Mietek | 2018-06-5 16:12

SCIEMAA
To ciesz się z otwieracza bram Rogowskiego i później nie płacz.