Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka kibicowsko.

Stalówka kibicowsko.
Środa-30.05.
MKS Trzebinia- STAL Rzeszów
Wspieramy układowicza na tym wyjeździe w 22 osoby. Dzięki za wszystko i do następnego.

sobota-02.06.
STALÓWKA – MKS Kluczbork    2:0
 
Ostatni mecz sezonu okazał się być spotkaniem o wszystko dla zielono-czarnych. Stal nie mogła przegrać tego pojedynku.
Do Boguchwały zjechało ponad 250 fanów w tym dobra liczba FC Nisko-dzięki za obecność.
Wieszamy dwie flagi i od pierwszego gwizdka głośno dopingujemy Nasz zespół. Na boisku sporo emocji co jeszcze bardziej podgrzewa atmosferę na trybunach i podkręca ludzi do konkretnego śpiewu. Ostatecznie piłkarze wygrywają 2:0 i zostajemy na centralnym szczeblu rozgrywek. Po meczu część osób wybiega na boisko po koszulki. Dziękujemy chłopakom za walkę i w dobrych nastrojach wracamy do Stalowej Woli świętować szczęśliwe zakończenie sezonu.
Teraz czas na małą przerwę i już 22.07. wracamy do gry !!!
 

Komentarze (62)

Mireq7 | 2018-06-5 11:14

witam..
czy ma ktos do sprzedania koszulke pilkarska Stalowki?

prosze o info na maila ( z cena):

mireq7@wp.pl

pozdrawiam czytajacych

Mario_stw | 2018-06-5 12:02

Od dzisiaj zbieram stare opony na pochodnię przed Wodexem!!!!!
Staruszek chce pokazać kto tu żądzi,ale jego czas powoli dobiega końca w państwie Wodex też przyjdzie czas na zmany.
Oby jak najszybciej!!!
Hey stal!!!

Stary stalowiak | 2018-06-5 15:23

A tak z innej beczki,nie przypuszczałbym nawet,że te chłopki z Jks-u Jarosław maja taki straszny kompleks Stalówki i ze tak okropnie Nas nienawidzą.Przecie? ? piłkarsko i kibicowsko to 4 czy 5 liga,a rżną tu wielkich mocarzy i osiłków.Udowodnili to w niedzielę i dali popis swojej wrogości.Zamiast na meczu w Sandomierzu dopingować swoje wkłady,które grają w lidze pszenno-buraczanej i grozi im spadek,to wyzywali i bluzgali na Stalówkę cały mecz a nawet i po.Ogladałem trochę filmik nagrany przez kolesia który był na meczu i tyle co chu.ów i kur.w,pedałów,cwel ów,cykorów poleciało w Naszą stronę,to chyba nawet na żadnych derbach w smrodowie nie słyszałem.Napinali się na Nas i byli odważni,bo sporo ich tam było wraz ze zgodami z Sarzyny,Sanoka i Gieksy.Zresztą panoszyli sie też na rogatkach naszego miasta drąc ryja jestesmy u siebie,ciekawe.Mam nadzieję,ze za tą pokazówkę,moze ktoś nauczy ich kiedyś dobrej kultury i szacunku do Południowej Damy

Stary stalowiak | 2018-06-5 16:01

Ale to nie istotne,bo najwazniejsze jest teraz dla Nas,by ocalić klub od rąk oprawców żaka i rogowskiego.Kolega wyzej dał dobry pomysł,sam mam kilka starych opon,przydadzą sie napewno na pochodnię pod WOdexem,trzba zrobić szum i pikietę nie ma wyjscia,prawda o żaku musi wyjsć na światło dzienne,i jego złe zamiary względem piłki w Stalowej.Jego plan teraz sie nie powiódł,bo na przekór niemu i całej jego świty,rogowskiego itp,piłkarze dali radę sie utrzymać,ale teraz kiedy ma już pełną władze,napewno będzie chciał tego szybko dokonać i spuścic drużynę do 3 ligi.Przecież jemu tylko o to chodzi.Czy my tylko tu musimy się kłócić,nie możemy sie zjednoczyć i pokazać siły kibiców,którym leży dobro tego klubu na sercu.Żak za długo jest przyspawany do tego stołka,niszczy i hamuje rozwój klubu,jego trba tylko na taczkach z Wodexu wywieżć razem z tym rogowskim

Stary stalowiak | 2018-06-5 16:09

Dla mnie to niepojetne,jak prezesem moze być taki ktoś jak ten rogowski,cieć który sprząta na stadionie i otwiera magazynki.To już jest szczyt szczytów.Że ja dożyłem takich czasów,to wielka hańba wstyd dla takiego klubu jak Stalowka,staliśmy sie tylko pośmiewiskiem,a wszyscy będą mieli z nas wielką szyderę za takiego ciecia prezesa

Stary stalowiak | 2018-06-5 16:38

Już mamy pierwsze efekty rządów nowego prezesa,nie zostały przedstawione dokumenty w pzpnie,bo on nie kumaty i nie wie o co chodzi i nie dostaliśmy licencji na grę w przyszłym sezonie w 2 lidze.No piękna zmiana,nie ma co,brawo

Daro | 2018-06-5 17:31

Akurat w tym przypadku dokumenty były składane wcześniej. Teraz nowy zarząd musi się postarac. Nie dostaliśmy licencji przez finanse (zaległości względem piłkarzy), na obecną chwilę nie ma stadionu zastępczego i brak jest jakiegoś dokumentu odnośnie szkolenia młodzieży.

Niech się nowe władze wykażą teraz, co nie zmienia faktu o tym kto jest odpowiedzialny za obecną sytuację.

Menager_rzesz | 2018-06-5 18:03

Ale Ale Panowie. Czy troszeczkę nie zagalopowaliście się? Śpiewanie bezsensowne na nowego (tylko tymczasowego prezesa) w ostatnim meczu, teraz jakieś wielkie ,,ale' w stosunku do niego. Powiedzcie sobie szczerze, kto tak naprawdę odpowiada za zaległości finansowe w stosunku do piłkarzy i trenerów? Czy jest to Lucjusz, Żak, Rogowski czy też wasz pupil, Szymański??? Teraz brak licencji. Zobaczcie uważnie, jakich dokumentów brakowało. Kto za to odpowiada? Rogowski??? Zejdźcie w końcu na ziemię. Poza tym, brawo Resovia. 2 liga coraz bliżej dla ,,lepszej strony Rzeszowa'. Hej Sovia, hej.

Kesiek | 2018-06-5 18:28

Jeszcze nic straconego, bo mają czas na odwołanie. Oby nie stało się tak jak z resovia, że przez zaległości zawodników nie dostali swego czasu licencji i polecili za to niżej. Bytovia też nie dostała licencji i się odwołała w ostatni dzień i pozostałe kluby I ligi, którym nie przyznano. W stalówce było różnie, ale zawsze się udawało. Teraz też się musi udać. Nie chcę pisać, kto z byłych prezesów, to powiedział, ale powiedział tak. Lepiej, żeby stalowa spadła, bo nie będzie trzeba płacić tyle zawodnikom. Ale na przekór tym coś źle życzyli klub się utrzymał. Teraz jedyna nadzieja w prezydencie, żeby wziął sprawy w swoje ręce.

Stary stalowiak | 2018-06-5 18:59

Słuchajcie nie bądżcie naiwni,czy W naprawdę nie widzicie co się tutaj dzieje?Przecież to nie jest żaden przypadek,ani zbieg okoliczności,to jest wszystko ukartowane i to robota Żaka,który za wszelką cenę chce,żeby Stalówka nie przystąpiła do sezonu 2 lidze,ze względu na oszczędnosci,bo nie chce ciul płacić.On się łudził wielką nadzieją,ze spadniemy w tym roku sportowo i problem mu się rozwiąże sam,ale stało się inaczej,były zarząd i piłkarze na głowie stawali,żeby się tylko utrzymać na złość Żakowi i tego dokonali.Wiec ten wdrożył wariant drugi i zaraz na prędce w poniedziałek namówił swoich wszystkich ludzi z Wodexu,żeby przegłosowali na rogowskiego,który jest tylko marionetką żaka.Gość nie ma o niczym pojęcia i zapewniam Was ,ze nie poradzi sobie z tym,nie ma o niczym zielonego pojęcia i za te 5 dni też nie otrzymamy licencji,a to już ostateczny termin.Żak nie chce zapłacić zaległości wobec piłkarzy,więc na jakiej podstawie mają Nam ją przyznać,a umowa najmu stadionu,która się skończyła i wiele innych,innych rzeczy.To jest dla niego nie do ogarnięcia,a żakowi to na rączkę,ukręci łeb sprawie,zwali na Szymańskiego,znajdz ie kozła i będzie czysty,a My startujemy od 4 ligi,bo na 3 też trzeba mieć licencję.Wiec teraz pomyślcie i oceńcie sobie sami te nowe wspaniałe zmiany i nowe rządy żaka

Daro | 2018-06-5 19:18

Mam kilka pytań:
1. Wydawało mi się, że Rogowskiego do spółki wprowadził Nadbereżny (miasto), a nie Żak (Wodex), chyba, że się mylę.

2. Pamiętam jak dawniej, nawet na tej stronie pisano (w komentarzach), że w trudniejszych czasach to Żak (Wodex) uratował piłkę na centralnym poziomie w Stalowej Woli.
Pamiętam wtedy jak po negatywnych opiniach odnośnie Żaka, stawano w jego obronie, że to dziei niemu jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Co się zmieniło od tego czasu ?


Szczerze, wierzyć mi się nie chce, że ktokolwiek z tego miasta chce zrobić coś takiego w 80-lecie klubu i do tego w momencie kiedy budowany jest stadion.

Okulickiego | 2018-06-5 19:20

STARY STALOWIAK .... zatem co proponujesz ? Wiedzę o p. Żaku i Rogowskim masz ale mógłbyś doprecyzować o co Tobie jak i innym tu komentującym chodzi. Walisz krytykę pod adresem tych wymienionych ludzi o Zakładzie Pracy Chronionej Wodex też tu czytam ....ale co to wszystko ma wspólnego a PSA .... Wytłumacz bo się już kompletnie pogubiłem czy to piszesz o ZKS czy o PSA ?

Retoox | 2018-06-5 20:05

Stal Stalowa Wola bez licencji na 2. ligę

Stal Stalowa Wola za niespełnienie kryteriów S.01, I.01, F.01, F.03, F.04 oraz F.05 Podręcznika Licencyjnego

S.01 A Zatwierdzony program rozwoju młodzieży

I.01 A Stadion zatwierdzony do Rozgrywek klubowych PZPN

F.01 A Roczne sprawozdanie finansowe wraz z opinią i raportem biegłego rewidenta w przypadku, gdy Wnioskodawca ma obowiązek badania tego sprawozdania (m.in. spółki akcyjne)

F.03 A Brak przeterminowanych zobowiązań wobec klubów piłkarskich wynikających z tytułu działalności transferowej.

F.04 A Brak przeterminowanych zobowiązań wobec pracowników oraz na rzecz ZUS i Urzędu Skarbowego (w związku ze wszelkimi zobowiązaniami prawnymi wobec pracowników), jak też z tytułu kar nałożonych przez właściwe organy dyscyplinarne, z tytułu prawomocnych wyroków Piłkarskiego Sądu Polubownego PZPN oraz wobec Wojewódzkiego Związku Piłki Nożnej z tytułu płatności składek członkowskich oraz opłat za uczestnictwo w rozgrywkach oraz opłat w związku ze zmianami przynależności klubowej zawodników na rzecz PZPN oraz Wojewódzkiego Związku Piłki Nożnej.

F.05 B Prognoza finansowa

Kamil | 2018-06-5 21:03

Decyzją Rady Nadzorczej Stali Stalowa Wola S.A pełniącym obowiązkiem prezesa został Zbigniew Rogowski. - Funkcję tę pełnił będę na okres trzech miesięcy lub do Walnego Zgromadzenia Członków Spółki, które odbędzie się 29 czerwca. Dla mnie przyszłość tego klubu jest jasna: musi nastąpić zaciśnięcie pasa i rozpoczęcie polityki stawiania na wychowanków klubu. Przez 80 lat istnienia Stali nie było tak złego zarządzania, pod tym kątem, momentu i wskutek tego otrzymamy dużo mniejszą gratyfikację finansową w klasyfikacji Pro Junior System (piąte miejsce, 300 tysięcy złotych). To ja wyegzekwowałem od trenera konieczność wprowadzania do gry młodzieżowców, bo po rundzie jesiennej w klasyfikacji Pro Junior System byliśmy na szarym końcu. Nie da się ukryć, że ten zespół potrafi grać w piłkę, osiem meczów bez porażki o czymś świadczy. Ale bez uregulowania kwestii finansowych, a na dzień 1 lipca spółka ma ponad 300 tysięcy złotych długu, wiele nie wskóramy - przyznaje Zbigniew Rogowski.

Mietek | 2018-06-5 21:09

Stalowa bez licencji. Kudłaty już kręci że opóźnienia w sprawie stadionu.. smieją się wszyscy w Polsce z NAJDŁUŻEJ POWSTAJĄCEGO STADIONU NA ŚWIECIE.Ile to już? 13 lat? Mogą się wkurzyć i rzeczywiście nie przyznać licencji i wtedy obudzą się z ręką w nocniku ci wszyscy!!!!! To z licencją znowu pewnie chodzi o stadion, wyrozumiali są bo Stal to chyba rekordzista w graniu na czyichś stadionach co sezony!!!

Sciemaa | 2018-06-5 21:17

Prognozy finansowe... chyba bez zwolania pilnej sesji rm sie nie obedzie. Z Pro junior i kasy z miasta zostanie im pewnie z 50 tysi. Wiec co oni wpisza do prognoz? Banke z miasta? Moim zdaniem przydala by sie jakas kontrola w spolce. Kasy nie bylo malo... kiedys grali bez 600tysi z pro. A tu brak jeszcze 300??

Siatkarz | 2018-06-5 21:28

Utrzymaliśmy się na boisku a spadniemy przy stoliku. Ale tak jest jeśli zmiany robi się w takim momencie. Wygląda na to że jednak ktoś chce koniecznie zniszczyć piłkę w Stalowej.

Sciemaa | 2018-06-5 21:32

Spoko jak cos to derby z siarka w kosza przynajmniej beda

Gary75 | 2018-06-6 06:26

Być może się alę, ale chyba Rogowski odziedziczył "majatek Klubu" po swoim poprzedniku i sytuacja finansowa jest konsekwencji polityki w Klubie na przestrzeni nie dni, czy nawet tygodni ale miesięcy i lat??? Szymański zwinał z pokładu bo już wiedział, że doprowadził do takiego bałaganu ,że się z tego by nie wygrzebał. Dzięki utrzymaniu odszedł w glorii chwały i raczej nikt mu neczego nie zarzuci. Dzisiaj brak licencji to efekt pewnego schematu działaniu opartego na totalnej amatorszczyźnie. Narzekacie, że Miasto nie łozy tyle ile powinno, że poważnego sponsora brak i i Ci co zostali to mniejszość w stosunku do liczby, jak była kiedyś. Tylko pytanie: dlaczego tak jest" Nikt przy zdrowych zmysłach nie chciał/nie chce wykładać swoją kasę w interes o tak marginalnym zasięgu i z tak marnym sposobem funkcjonowania. Parę lat temu nie było wcale wsparcia od miasta, sponsorów prawie nie było, ale była drużyna składająca się chłopaków, którzy związaniu byli ze Stalą na kilka lat ( pomimo problemówfinansowyc h): Mikołajczak, Łanucha, Kantor, itd.... Dzisiaj zespół składa się zawodników i trenera, którzy przchodzą sobie tu pograć na pół roku, a potem odjeżdżają bez sentymentów. Teraz również wszyscy się spakowali, bo po prostu nie otrzymali tego, co jest im należne z tytułu wykonywanej pracy, czyli wypłat ! Szymański co pół roku werbował bandę piłkarzyków, dla których STAL była z załozenia tylko kilkumiesięcznym przystankiem. To że się utrzymali to nie jest wielki sukces. Walka do samego konca to dowód na bałagan fifnasowo-oragnizacy jny jaki zaistniał w klubie. W tak słabej lidze, to wstyd żeby tak męczyć wyniki ( z wyjatkiem końcówki seonu). Dzisiaj wszyscy,którzy doprowadzili do tego, że za chwile pewnie nie przystapimy do rozgrywek, poszli sobie w świat w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku. A w 80 lecie klubu Stal zostaje bez pieniędzy, bez zawodników, bez stadionu, bez sponsora, bez perspektyw....

Edek38 | 2018-06-6 07:42

Bałagan to masz w głowie. "Kilka lat",,,, a kto wyciągał z niższych lig Plonke. Kantora Lanuche. Czarnego i sprowadzal mikiego czy Sekuła i innych. Właśnie Szymański namówił ich żeby przyszli do Stali za takie a nie inne pieniądze. Nie było pro junior. Szlęzak nie dawał i wodex nie miał z tym problemu. Teraz pojawiła się Kasa z PZPN i miasta to nagle znikła z wodexu. W księgowości leży lista kilkudziesięciu mniejszych i większych firm z którymi na przestrzeni lat klub miał umowy reklamowe. Już o tym pisałem bo były i są wyczytywane i widniał na stronie klubu.
Teraz ktoś ma szansę poprawić te wszystkie błędy i się wykazać.
Poprzednicy odziedziczył długi po ZKS (kilkaset tys) i też mieli problemy z licencja ale twoja pamięć już tam nie sięga.
Zespół spadł wówczas z 1 ligi.teraz się utrzymał.mimo że cele były inne. Nie końcówka rundy 3-4 mecze tylko chyba 8 lub 9 z 1 porażka. Więc na 15 to nieco więcej.

Stalosław | 2018-06-6 08:57

Znów brak zatwierdzonego programu szkolenia.
Jak Klub ma rosnąć, rozwijać się jak nie szkoli młodzieży? Lepiej powiedzieć, że nie ma zdolnych chłopaków w Stalowej niż przyznać, że szkolenie w naszym Klubie to dno i rozliczyć odpowiedzialnych.

Mietek | 2018-06-6 09:53

Efekt znakomitego szkolenia młodzieży Stali był widoczny na ostatnim meczu rezerw. Nie wystawienie drużyny w okręgówce z Sokołem Sokolniki, po 2 minutach zdekompletowana drużyna i kolejny walkower. Już jeden był wcześniej gdy nie pojechali do Leżajska. Dostawanie w d... od LZS-ów pokroju Ździar czy Jastkowic. Prezydent też obiecywał nowy stadion, Centrum Podkarpackie niby jest robione ale nie wiem czy to ukończą bo powoli zaczynam w to wątpić.W październiku powie że kolejne przesunięcie i tak jak za Szlęzaka.. to samo tyle że tamten nienawidził jasno piłki nożnej a ten kręci. W drużynie grał jeden wychowanek Stelmach, który na dodatek jest bezpłciowy i bezjajeczny na boisku, nie ma charakteru Stalowego jaki miał Ożóg czy Wieprzęć gdy grali. Taki rośnie drugi Fabianowski który był popychadłem w klubie i wyrobił się dopiero po 30-stce. Szkolenie leży, to widać po tym co rezerwy wyprawiają w okręgówce obecnie i to co się dzieje że nie ma żadnego wychowanka w 1 drużynie.

Mietek | 2018-06-6 09:56

A i nowy prezes i już jego sukcesy na pocżątku. Brak licencji. Pięknie się zaczyna

Daro | 2018-06-6 11:10

Stalówka za 5 miejsce w PJS dostanie 400 tys. zł więc powinno nawet trochę zostać po spłacie zadłużenia.

Sciemaa | 2018-06-6 12:02

A co do braku licencji ma nowy prezes? zdaje sie nic... Papiery trzeba bylo skladac jeszcze w tamtym tyg. zdaje sie. Wiec prezesem byl jeszcze Szymanski. Obecnego rozliczyc bedzie mozna z odwolania.

Amatorski | 2018-06-6 12:17

do DARO
Okej, ale co dalej? Nie ma prognozy finansowej, czyli istnieje zagrożenie że wycofamy się z II Ligi w trakcie sezonu. Po za tym pieniądze z PZPNu tak szybko raczej nie wpłyną, szczególnie gdy nie mamy licencji.

=1938= | 2018-06-6 15:46

Ale po co ten lament i płacz. Martwiliśmy się, że spadną bo nie dadzą rady na boisku. Piłkarze dali radę więc poczekajmy czy działacze dadzą rade. Mają czas do poniedziałku. Nie sądzę żeby na 80-lecie klubu i gdy ma powstać PCPN działacze i Prezydent dopuszczą do takiej sytuacji. Pamiętajcie o jednej zasadniczej rzeczy, że w październiku są wybory samorządowe więc panowie głowa do góry. Ja wierzę w to, że nadal będziemy oglądać naszą ukochaną Stalówkę na 2 ligowych nboiskach.

Esende | 2018-06-6 15:47

Ale farmazony tu wypisujecie, masakra.

Filip kacper k. | 2018-06-6 15:49

Rogowski tez nie jest święty bo od jakiegoś czasu siedzi w klubie.

Filip kacper k. | 2018-06-6 16:08

odszedl Szymanski z Zajacem- to maly krok naprzód.
jednak jeszcze wiekszy balagan jest w stowarzyszeniu ZKS STAL, ktore jest wlascicielem Vodexu.

Wiec jak macie cos do Zaka, to najpierw trzeba zajac sie gamoniami, nierobami z ZKS STAL.
Zreszta za mlodziec odpowiadaja w 100 % oni

Jaszczur | 2018-06-6 16:09

Pieniadze beda za pro junior jak dostana licencje .Mamy zdolnych mlodych np Wieprzec (junior), i lewonozny Marut czy wejda do pierwszego skladu? Watpie . Michal W. gra dla sms Resovia bo uklady w klubie nie pozwolily na rozwoj tak traktuje sie wychowankow.

Esende | 2018-06-6 16:29

Kiedy w koncu zrozumiecie ze to nie w Szymanskim i Zajacu byl problem tylko nad nimi byla jeszcze rada nadzorcza z Zakiem na czele. Teraz wyjeb@li chlopakow ze srodowiska kibicowskiego a Zak będzie jak Kaczyński sterowal wszystkim z tylnego siedzenia za pomocą figuranta Rogowskiwgo. Nikt nie bedzie im patrzyl na rece. Na szczescie ich marzenie sie nie ziscilo i Stalowka nie spadla. Oby nie zrealizowali swojego planu w nastepnym sezonie albo specjalnie niedopelnili formalnosci odnosnie licencji.

Edek38 | 2018-06-6 17:01

Nie było tylko opinii biegłego rewidenta. O żadnych długach wobec piłkarzy czy klubów nie było mowy.
Spokojnie.system szkolenia młodzieży też jest. Chodzi o uzupełnienie i tyle.
Stadion jest jaki jest. Zrealizowane zostaną zalecenia i przejdzie.

Fanatyk38 | 2018-06-6 17:14

Daro. Po tylu latach to malo skomplikowane.
1. Pana Rogowskiego wprowadził do rady nadzorczej Pan Zak na swoje miejsce .
Teraz zrobił go prezesem i będzie jego rękami realizował swoją politykę. Politykę oszczędności. No bo kibole zostawili długi...hehe.
2. Wodex dawał dużo jak nie dawał szrek i trzeba było z nim walczyć. Wówczas potrzebni też byli kibole. Teraz daje miasto.jest pro junior to po co ma dawać wodex. Kibole aut bo walczyć nie ma z kim . Polityka jest gowniana i bezwzględna.

Amatorski | 2018-06-6 17:15

Licencję Stal dostanie, każdy ostatecznie dostanie jeżeli będzie chciał. Aby licencji nie dostać to trzeba albo wycofać się z procesu licencyjnego lub mieć wywalone na najprostsze rzeczy. Tyle.

Filip kacper k. | 2018-06-6 17:17

politycy w stalowej od zawsze mainipulowali i wystawiali kibicow.
pamietacie jak z mlyna byly okrzyki "Janusz Kotulski". a to zwykla menda jest i pozer.

tak samo bedzie z lucjuszem- do wyborow bedzie git. wygra druga kadencje i bedzie ciezko.

Esende | 2018-06-6 17:46

No niestety nie ma złotego środka w postaci prezesa prężnie działającego przedsiębiorstwa obracającego grubą kasą a dodatkowo miłośnika piłki i kibica Stali, czegoś w rodzaju właściciela Bruk Betu. Trzeba wiecznie walczyć z wiatrakami.

Edek38 | 2018-06-7 00:03

Okulickiego. Albo palisz głupa ,albo nie potrafisz czytać albo masz problemy z głową skoro nie potrafisz zrozumieć.

Okulickiego | 2018-06-7 09:01

Pale głupa..... szczególnie wtedy gdy EDEK38 = STARY STALOWIAK...... pozdro i

Kesiek | 2018-06-7 12:30

Wiadomo już coś w sprawie odwołania, bo czas ucieka. A nie można pozwolić zniszczenia półki, bo komuś bardzo zależy.

Edek38 | 2018-06-7 13:16

Jesteś głupi najwidoczniej. Ja się nie muszę tu pod nikogo podszywac ani ukrywać.
Boli że ktoś ma podobne zdanie...
Co Ci rozrysowac

Filip kacper k. | 2018-06-7 13:24

do poniedzialku mozna skladac odwolanie

Okulickiego | 2018-06-7 13:31

EDEK .... POZNAJ GŁUPIEGO PO CZYNACH JEGO a jak ci coś nie pasuje to wiesz zawsze możesz zająć się czymś pożytecznym .... Dokładnie jak masz kredki to rozrysuj ..... Albo nie bo za chwilę ktoś tu napisze że EDEK Z FABRYKI KREDEK !!!!......

Menager_rzesz | 2018-06-7 20:39

Szymański wróć!!!

Kamil | 2018-06-7 21:59

menager_rzesz
co to za zmiana poglądów? przejrzałeś na oczy odnośnie nowego prezesa i tego co będzie w przyszłości?

Filip kacper k. | 2018-06-7 22:01

Kamil to byla ironia

Johny | 2018-06-7 22:11

a tak w ogóle to jeszcze ktoś z tej drużyny został...? Czy już wszyscy uciekli? Jedyne informacje o sytuacji w klubie to te przepychanki na tym forum. Oficjalnie w mediach cisza... A przerwa króciutka. Oj, żeby było gdzie, kim i za co zagrać, bo jak już upadniemy, to możemy się tułać po ligach buraczanych przez kilka ładnych lat.

Kamil | 2018-06-7 22:16

Poczekajmy na odwołanie się w sprawie licencji. Potem zapewne będą jakieś decyzje, aczkolwiek spodziewam się czegoś więcej po walnym zgromadzeniu spółki czyli po 29 czerwca

Jacek22 | 2018-06-8 09:03

A miało być tak SUPER za aborygena, miała być drużyna walcząca o awans i wracająca na salony, to macie.Okazuje się że będzie jeszcze większe DNO niż było. Nie ma teraz ani stadionu, ani drużyny ani pieniędzy. Brawo Panie Prezydencie.

Kesiek | 2018-06-8 14:14

Akurat, to nie wina prezydenta, tylko osób rządzących klubem. Bo prezydent kasę dał na sezon. Buduje stadion, boczny zrobił. A gdzie kasa się podziała, że są zaległości. Tego nie wie nikt na co została przeznaczona itd.

Marek1938 | 2018-06-8 14:28

Są dupa nie zaległości.Zaraz spłynie 400 tys z pro junior i nie będzie zaległości .Kase dostaje sie na sezon a nie rok. Zak z Rogoskim grzmią o długach dla ściemy a chodzi i to żeby wydusić od Nadbereżnego kase na kolejny sezon, bo Żak dawać nie chce i chce wypchac spółkę do miasta. A on z placu targowego i dotacji zmiasta będzie udawał że szkoli młodzież w ZKS razem z Kaczmarskim. Szymański sie zbuntował to go odpalili w beszczelny sposób, ale starsi kibice pamiętają że w klubie zawsze się zmieniają ludzie a Żak trwa. Pogoniłjuzkilku prezesów i trenerów i zawodników: Duszyński,Lompe,Jar ecki,Schlage.
Was to k....a nie dziwi.
Może w końću wziąłby się za starucha prezydent Nadbereżny!

Stalowiak68 | 2018-06-8 14:40

To wszystko ściema. Żak po prostu chce sie pozbyc spółki i nie wygodnych ludzi, dlatego magazyniera co ma zabrane prawo jazdy za picie i nie umie włączyc komputera zrobił prezesem.

Niech sobie niektórzy przypomna jak Żak rozwalał koszykówkę. Choć tam nie dawał złotówki bo wszystko dało miasto a udziałowcami jak dobrze pamiętam był WODEX i ZKS STAL
Facet idzie po trupach do celu, a Szymański i Zając to tylko przeszkody na drodze. Oby sie ktoś w porę opamiętał.

Filip kacper k. | 2018-06-8 14:49

wlascicielem Vodexu jest stowarzyszenie ZKS STAL. Kaczmarski siedzi, pierdzi w stolek i sie smieje, biorac jeszcze hajs za parnkingi w hali targowej. Prowadzi niby mlodziez i formalnie ZKS STAL jest wlascicielem Vodexu

Cdncdn | 2018-06-8 14:55

Gdyby to byl powazny,profesjonaln y i profesjonalnie zarzadzany klub,spolka to po takiej zmianie ,po takim sezonie stary i nowy prezes zwoluja konferencje prasowa i informuja co ustalono,jakie zmiany,dlaczego ,jakie plany itd a nie jak w podwórkowej lidze (gdzie zapewne Stal trafi za dwa miesiace )wszystkiego dowiadujemy sie poczta pantoflawa Bo ten powiedzial to a tamten slyszal tamto.Nigdy w Histori ten klub nie byl prowadzony profesjonalnie i dlatego jego miejsce jest tam gdzie krowy sie pasa miedzy meczami.Zak i spolka powinna poczuc moc sympatykow Stali i ..taczki czekaja .Takl jak na Nadberezne jesli nic z tym nie zrobi

Kamil | 2018-06-8 15:23

Największym problemem, balastem i kłopotem Stali jest Wodex. Żak chce to da, nie chce to nie da. Dopóki Wodex będzie w spółce i będzie miał coś do powiedzenia to nie będzie tutaj niczego. Snujecie jakieś domysły itd. ale niewielu z was zna chociaż trochę sytuację jaka była do tej pory w klubie. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest przejęcie udziałów w spółce przez miasto i całkowicie nowe rządy bez Wodexu i Żaka.

Filip Kacper K. chyba jest odwrotnie a nie tak jak piszesz odnośnie ZKS - Wodex

Jaszczur | 2018-06-8 15:53

Zak nie chce dawac kasy bo Wodex jest na skraju bankructwa.

Filip kacper k. | 2018-06-8 16:13

Wodex został stworzony przez HSW do utrzymanai sportu zawodowego w STW. Kiedys wiele firm miało chrapke na Wodex - jednak nigdy to sie nie udalo.
ZKS STAL jest wlascicielem Wodex

Filip kacper k. | 2018-06-8 16:13

Odwolanie zlozone, w srode decyzja

Edek38 | 2018-06-8 20:32

Cdn.normalni następcy Szymańskiego powinni o to zadbać. Zawiedziony?

Gary75 | 2018-06-9 12:50

"normalni następcy Szymańskiego " odziedziczyli po nim kompletny bałagan organizacyjno- finansowy i gadanie że jakiś tam Rogowski jest "be" to mowa kogoś kto bezgranicznie ufał poprzednikowi i bezkrytycznie oceniał prace ludzi którzy przez lata mieli szansę na zorganizowanie profesjonalnego klubu. Przez wszystkue lata i z kazdym rokiem jeszcze bardziej pogłębiał się kryzys w Klubie A dzisiejszy problem z licencją to tylko dowód na to jak wielkim fachowcem był ten który teraz w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku zniknął. Wiedział facet do czego doprowadził i wiedział że sytuacja jest patowa... Niech się inny Rogowski martwi...

Mylffon | 2018-06-9 13:35

Oj ludzie jak wy naprawdę mało wiecie.

Edek38 | 2018-06-9 21:35

Nie rozumiesz, że jednego dokumentu nie dostarczył biegły...inaczej, nie chcesz zrozumieć.
Bałagan to masz w głowie. Mieli szansę HAHA.dobry jesteś.
A powiedz z czym zaczynało się 8 lat temu po spadku?
Nie udało się nic zrobić bo tu mało się da. Dzięki metodom -skoro się udaje to nie trzeba ulepszać. Lepiej oszczędzać. I Teraz pewnie będzie na to dowód. Tniemy koszty i najdroższych odpalamy.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce

Stal Stalowa Wola             Pogoń Siedlce
2018-08-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Brzeziański 63     
Sędzia: Piotr Idzik (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 5 4-0-1 12
2 Siarka Tarnobrzeg 5 4-0-1 12
3 Górnik Łęczna 5 3-2-0 11
4 Radomiak Radom 5 3-1-1 10
5 Elana Toruń 5 3-1-1 10
6 Widzew Łódź 5 3-1-1 10
7 Błękitni Stargard Szcz. 5 3-1-1 10
8 GKS Bełchatów 5 2-3-0 9
9 Stal Stalowa Wola 5 3-0-2 9
10 Gryf Wejherowo 5 2-2-1 8
11 Znicz Pruszków 5 2-1-2 7
12 Ruch Chorzów 5 1-1-3 4
13 Rozwój Katowice 5 0-3-2 3
14 ROW 1964 Rybnik 5 1-0-4 3
15 Olimpia Elbląg 5 1-0-4 3
16 Resovia Rzeszów 5 0-2-3 2
17 Pogoń Siedlce 5 0-2-3 2
18 Skra Częstochowa 5 0-0-5 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
2018-08-25 Siarka Tarno.. - STAL
2018-09-01 STAL - Radomiak Radom
2018-09-08 Skra Często.. - STAL
2018-09-15 STAL - Ruch Chorzów
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1233) » Vielitz44 (797)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (383)
» Koko (367) » Slim1938 (359)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (288)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Heko Czermno - STAL (2:1)
2006-06-18
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 9 898 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (92:86)
2008-02-23
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 14 636 razy
STAL - Cracovia Kraków (1:0)
2013-07-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 610 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2002-04-20
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 232 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.05432