Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 80 lat Stalówki!!! Koszulki i szaliki okolicznościowe!

Sklepik Kibica na jubileusz 80-lecia klubu przygotował okolicznościowe koszulki i szaliki.

Szaliki są dostępne w cenie 25 zl 

Koszulki dostępne są w rozmiarach: S,M,L,XL,XXL,XXXL w cenie 40 zl 

 

Kontakt do Sklepiku Kibica:

https://www.facebook.com/fanshop.stalowka/

mail: sklepikbzc@wp.pl

Komentarze (39)

Edek38 | 2018-06-12 14:21

Niepokoi trochę ta cisza. Ktoś coś wie jak tam w klubie? Ktoś z zawodników odchodzi,zostaje? Jakieś plany na przyszłość? Może nowy sponsor?
Czy nasi internauci dopiero dogrywaja co i jak z nowymi władzami?

Sztomek1 | 2018-06-12 14:52

Edek jesteś dobitnym przykładem na to, że KAŻDA władza oderwana od koryta kwiczy jak zarzynana świnia. Nie bój żaby kumaci powiedzą ci co i jak w klubie. Rogowski poprowadzi klub do ekstraklasy. Jeszcze będziesz go po butach całował.Wspomnisz moje słowa.

Esende | 2018-06-12 15:09

Sztomek polecisz dilera ?

Lelum_polelum | 2018-06-12 15:22

W gazecie pisze że Łętocha zostaje i ma być utrzymany trzon zespołu oraz będzie grać więcej wychowanków. Coś mi się nie chce wierzyć że trener zostanie ale może..

Edek38 | 2018-06-12 15:29

Dzięki za wyczerpujace rozjasnienie sytuacji. Jeszcze powiedz kto , kiedy i od jakiego koryta mnie oderwal kumaczu . Kolejna " blyskotka" ktora ch...a wie ale glosno szczeka .
Spokojnie.przyjdzi e pora na twój kwik.

Sztomek1 | 2018-06-12 15:51

Edek nigdy nie pracowałem w klubie wiec czemu miałbym kwiczeć? Ty przez ostatnie miesiące broniłeś zarządu jak niepodległości wiec teraz kwiczysz. Niby wszytko wiesz , wszystko widziales a dajesz sie podpuszczać jak dziecko. Szczeknij cos jeszcze bo sezon ogórkowy i nudno na stronce

Edek38 | 2018-06-12 16:52

Będziesz kwiczal po Rogowskim i jego "awansie".
Pisałem i pisze o faktach a ty pierdniesz coś raz na 10 newsów i myślisz,że coś znaczysz i wiesz.
Zadałem kilka pytań- prostych no i udzieliles prostackiej odp bo na tyle Cię stać.
Nagle nie interesują cie klubowe sprawy i zarząd?
Jestem na urlopie nowym autem i nie mam dostępu do tajnych informacji. Ty chyba też bo ten bełkot mało konkretny.

Old fan 80 | 2018-06-12 17:27

Komentarze jak zwykle na poziomie. Odbijajac od Waszej zbednej polemiki ktos wie kiedy bedzie oficjalnie licencja? Kiedy mozna sie spodziewać terminarzu?

Filip kacper k. | 2018-06-12 17:30

najprawdopodobniej w dniu jutrzejszym

Lelum_polelum | 2018-06-13 15:45

No i mamy licencję oraz 3 tysiące kary. Bełchatów dostał punkty ujemne.

Daro | 2018-06-13 16:02

Do tego spodziewany nadzór infrastrukturalny. Nie ma nadzoru finansowego czyli długi spłacone.

Pazimieh | 2018-06-13 17:14

A jaki stadion zostal zgloszony? Dalej Boguchwala czy inny?

Lelum_polelum | 2018-06-13 17:21

Dalej Boguchwała

Darmo | 2018-06-13 18:46

Czy istnieje możliwość zrobienia sesji poślubnej na stadionie np we wrześniu? Jak wygląda teraz stadion, np czy jest tam murawa? Czy raczej nie ma warunków na taką sesję? Dzięki z góry za info.

Vielitz44 | 2018-06-13 19:17

DARMO - stadion Stalówki to teraz plac budowy, murawa zryta itp. Możesz sobie zrobić sesję na bocznym sztucznym przy jupiterach, w tle albo trybuna szreka, albo nowa w budowie :)

Cdncdn | 2018-06-13 19:49

A ja nie rozumie dlaczego nie gramy na stadionie w Tarnobrzegu.Ze co?Ze to konkurencyjny klub?Miasto?Wrog? Bzdury.Resovia tez bedzie grac na stadionie Stali Rzeszow i jakos nie ma problemu.Jakies glupkowate zadry .

Sciemaa | 2018-06-13 20:08

Z prostych powodow:) nikt sie na to nie zgodzi:) od wladz po policje:) a i kto by chcial grac na stadionie smrodow jak u siebie.... bez przesady. Nikt jeszcze tak na glowe nie upadl

Cdncdn | 2018-06-13 21:06

Ja tam wiekszy smród czuje w Boguchwale.Stadion w Tarnobrzegu jest blisko .Przeciez Tarnobrzeg to dzielnica Stalowej Woli.Wiec w czym problem?

Mylffon | 2018-06-13 22:03

W tym że w Tarnobrzegu nie wyrażają zgody na to żebyśmy tam grali.

Kategoriak | 2018-06-13 22:09

a co ze stadionem w Gorzycach?

Amatorski | 2018-06-13 22:10

Już widzę jak prezes Siarki nam z chęcią użycza stadionu :D Gdyby chciała nam Siarka użyczyć obiektu to za 1 mecz pewnie krzyknęła by 10 tys. zł.

Amatorski | 2018-06-13 22:11

Stadion w Gorzycach nie ma monitoringu.

Cdncdn | 2018-06-13 22:25

To nie prezes Siarki czy tez klub Siarka urzycza czy decyduje o stadionie kto na nim gra i ile kosztuje tylko miasto a konkretnie prezydent a prezydentem jest gosc z PIS tak jak u nas wiec nie ma problemu.Siarka tez placi za stadion miastu tak jak Stal w Stalowej Woli .To nie sa wlasnosci klubu tylko miasta,MOSiR

Vielitz44 | 2018-06-14 07:46

Cdncdn - trochę trolujesz chyba. Stosunki między klubami nie były i nie są dobre, stosunki między mieszkańcami także - nikt nas tam nie chce, my też tam nie chcemy. Zawsze znajdzie się jeden napalony i można wrócić z uszkodzonym autem itp. - po co to komu? Boguchwała jest neutralna i na razie to najlepsze wyjście (jeśli stadion Stali odpada). Przeboleć musimy okres budowy naszego stadionu i tyle - kto chce być na meczu to na nim będzie czy to TBG czy RZ czy też Boguchwała.
Na sportowo - wczoraj Garbarnia weszła do 1 ligi, co pokazuje jaka ta 1 liga jest słaba. Ciekawe jak to u nas będzie, oby trzon drużyny został, podziękować tym co gra dla Stali się znudziła i walczyć.

Sztomek1 | 2018-06-14 08:23

A tak z innej beczki
PZPN przeprowadził reformę systemu rozgrywek o Puchar Polski.
8 sierpnia gramy u siebie z Legionowią. Jeśli wygramy w kolejnej rundzie możemy trafić na kogoś z ekstraklasy. Byłoby by nieźle.

Edek38 | 2018-06-14 14:25

Cdn i tak Cię nie ma na meczach więc co się dusisz. Płacz do nowego zarządu.niech załatwia.najlepiej Żak bo teraz on jest sternikiem.
Nie jest problem gdzie będziemy grali tylko kim. Bo póki co nic się nie dzieje jak widać. Zero informacji na temat kadry. Jak nowy zarządca-Zak. zacznie szukać i kontraktowc zawodników w czerwcu to może być ciężko.

Sztomek1 | 2018-06-14 14:47

Edek a skąd ty wiesz kto jest a kogo nie ma na meczach. Po nikach poznajesz ? .
Dokładnie rok temu w czerwcu też było mało informacji o nowych, jeśli się nie mylę to kontrakty były podpisywane w lipcu.

Edek38 | 2018-06-14 16:26

Stoję na wejściu i sprawdzam. Oglądając transmisję lub czytając lajfy miejsce nie ma znaczenia więc ten " problem " nie dotyczy 85 proc komentujących;).
Zmieniamy na lepsze więc oczekujemy efektów Tak?
Chcesz równać do dołu czy podwyższamy poprzeczkę?
Sezon startuje szybciej w tym roku...

Sztomek1 | 2018-06-14 17:04

Edek przestań udawać głupa. Nie jestem fanem Rogowskiego ale czego mam oczekiwać po kilku dniach pracy? Po pierwszych treningach i sparingach będziemy wiedzieć na czym stoimy. Przecież co rok zawodnicy przychodzą juz po rozpoczęciu rozgrywek.

Edek38 | 2018-06-14 17:21

Pan Rogowski ze spółką jest związany dłużej niż kilka dni . Może i krócej pełni obowiązki prezesa ale coś robić trzeba,chociażby w celu zatrzymania części zawodników.
Obawiam się jednak ,że jego "szef "może go nieco ograniczać... i wlasnie on pali glupa a nie ja,
Życzę mu owocnych działań bo budując zespół od nowa będzie bardzo ciężko. W tej rundzie jest chyba 21 kolejek plus pp

Kesiek | 2018-06-14 18:19

Edek jeżeli chodzi o kadrę, to zawsze było tak, że wszystko było wiadomo w dniu ostatniej chwili. Teraz zapewne będzie tak samo. Wznowią treningi i zacznie się szukać zawodników i wyjaśni się kto zostaje, a kto odejdzie.

Edek38 | 2018-06-14 22:55

Lux. Oby było dobrze.

Jaszczur | 2018-06-14 23:42

Najwazniejsze zeby zostali; Janiszewski, Jarosz, Zoladz, Dziubinski, Trabka, Letocha. Reszta moze odejsc, placzu nie bedzie.

Mylffon | 2018-06-15 07:44

To teraz zrobiłeś skład akurat na walkę w II lidze

=1938= | 2018-06-15 08:49

Jaszczur a co Ty chcesz np od Sobotki i Stefańskiego? Zawodnicy wyróżniajacy sie w tej drużynie. A i Zalepa jak wyleczy kolano bedzie przydatny w tylach

Vielitz44 | 2018-06-15 13:38

To co bolało najbardziej, to brak skrzydeł i brak napastnika (Gębal czasami chciał, czasami nie chciał grać :)), do czasu przebudzenia Trąbki było bardzo słabo z przodu.
Tak jak się wypowiedział trener dla Echodnia (chyba), w sumie to trzeba każdą formację wzmocnić min.1 zawodnikiem i zachować trzon tego co było. Skład mamy bardzo wąski, więc wywalać to u nas można dopiero jak na ich miejsce będzie w składzie ktoś sensowny :)
Wysłać skautów na MŚ, może kogoś wyłapiemy :P

Edek38 | 2018-06-16 19:27

Widzew i Elana w II lidze. Będzie ciekawie.

Vielitz44 | 2018-06-16 20:38

Szykuje się inwazja na Widzew jak przed laty :) tylko oby tym razem wpuścili na stadion :P
Swoją drogą, naprawdę fajna liga się szykuje - jeszcze oby Ruch dostał licencję i kibicowsko to nie ma co zmieniać ligi :P