Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kibicowsko.

Kibicowsko.

Sezon II ligowy już dawno za Nami, nie oznacza to jednak , że od 2 czerwca mieliśmy wakacje. Wspieramy naszych przyjaciół grających w niższych klasach rozgrywkowych.

SOKÓŁ Nisko - Unia Nowa Sarzyna

Ok 60 osób wybiera sie do Niska na to spotkanie, tylko część wchodzi na stadion.

Avia Świdnik- KARPATY Krosno

Wspieramy Karpaty na tym wyjeździe w 40 osób w tym 7 FC Nisko. 

Komentarze (43)

Siatkarz | 2018-06-19 16:01

Adrian Gębalski i Stepan Hirskyj nie zagrają już w barwach drugoligowej Stali Stalowa Wola. To pierwsze, ale dość kluczowe decyzje kadrowe w zespole Krzysztofa Łętochy przed rozpoczęciem sezonu 2018/19.
Zarówno 29-letni napastnik, jak i o dwa lata młodszy ukraiński pomocnik byli kluczowymi graczami w ekipie ?Stalówki?. - Na pewno byli podstawowymi zawodnikami, ale uważam, że są do zastąpienia ? uważa pełniący obowiązki prezesa klubu Zbigniew Rogowski. Gębalski ma konkretną propozycję z jednego z klubów drugoligowych, Hirskyj zdecydował się na powrót do ojczyzny. To jak do tej pory jedyni piłkarze, który jednoznacznie zadeklarowali włodarzom i sztabowi szkoleniowemu Stali chęć odejścia z klubu. Pozostali oczekują na to, co wydarzy się w ciągu kilku najbliższych dni. Dziś w siedzibie Urzędu Miasta (godzina 15:30) ma dojść do wspólnego posiedzenia Komisji Inicjatyw Gospodarczych Rozwoju i Promocji Miasta oraz Komisji Oświaty, Kultury i Sportu. Jednym z głównych punktów obrad, a zapewne najbardziej interesującym z punktu widzenia stalowowolskich kibiców, jest ? jak czytamy w oficjalnym komunikacie - ?opinia w sprawie nabycia akcji imiennych spółki Stal Stalowa Wola Piłkarska Spółka Akcyjna?. Na spotkanie zaproszony został Bronisław Żak, prezes spółki Wodex S.A, do której należy 49 procent udziałów Stali. Na jaki krok w kierunku przejęcia udziałów zdecyduje się miasto? - Wszystko zależeć będzie od prezydenta Nadbereżnego i tak naprawdę od jego decyzji uzależniamy dalsze ruchy w klubie. Póki co, wszystko jest poniekąd zawieszone w próżni ? przyznaje Zbigniew Rogowski.
Przypomnijmy, że funkcję pełniącego obowiązki prezesa Stali objął 4 czerwca zastępując odwołanego po 4,5 letniej kadencji Mariusza Szymańskiego. Nowego sternika klubu wybierze 29 czerwca Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy. Czy Zbigniew Rogowski będzie się ubiegał o tę funkcję? - Ja zawsze jestem do dyspozycji. Podejrzewam, że nazwisko nowego prezesa wskaże pan prezydent ? ucina temat tymczasowy sternik Stali. Przygotowania do rozpoczęcia sezonu 2018/19 podopieczni Krzysztofa Łętochy rozpoczną w najbliższy poniedziałek (godzina 17). Na zajęciach mają być obecni, poza Gębalskim i Hirskyjem, wszyscy gracze z kadry z ubiegłego sezonu. Sam szkoleniowiec wielokrotnie podkreślał, że chce uniknąć kolejnej rewolucji kadrowej w zespole i utrzymać jego trzon na kolejne rozgrywki. - Rewolucji na pewno nikt z nas nie chce, ale musimy w pewnych kwestiach zmienić politykę kadrową. Przede wszystkim musimy ?przestawić wajchę? na wprowadzanie do gry naszej stalowowolskiej młodzieży. Domagają się tego kibice, trenerzy drużyn juniorskich, nie może być tak, że przez cały sezon w składzie drużyny nie ma ani jednego wychowanka ? przekonuje Zbigniew Rogowski. I nie ukrywa, że w tym temacie na linii zarząd klubu ? trener występuje mały konflikt. - Każdy z nas chciałby mieć w składzie jak największą ilość młodzieżowców i wychowanków, ale mnie rozlicza się z wyników, muszę ważyć priorytety i zdecydować, co jest najważniejsze z perspektywy drużyny ? mówił nam szkoleniowiec Stali. - Nie zgadzam się z tym, że nasi wychowankowie nie są przygotowani do gry na drugoligowym poziomie. Zobaczmy, co dzieje się w Siarce Tarnobrzeg. Trener Gąsior nie bał się wystawić do składu pięciu-sześciu juniorów, a moim zdaniem i przekonują też o tym wyniki w ligach młodzieżowych, nasi chłopcy mają większy potencjał sportowy od piłkarzy Siarki ? uważa p.o prezesa ?Stalówki?.
Echo Dnia



Byfuch1 | 2018-06-20 18:41

Panie i Panowie macie przerwę i prosiłbym was o wsparcie kibicowskie młodych piłkarzy U13 którzy rozegrają mecz o mistrza Podkarpacia z beniaminkiem Krosno w sobotę o 11 na naszym stadionie. Jeżeli wygrają będą reprezentować St.Wole w tej kategori w MP Polski. Chłopcy grają w AP Stalowa Wola lecz nie wieszacie psów na nich ani na AP oni za rok lub dwa trafia do Stali i godnie będą reprezentować STAL. Proszę jeśli masz inne zdanie nie komentuj. My rodzice będziemy.

Slim1938 | 2018-06-20 21:51

Mikołaj Brylewski w Olimpii Grudziądz

Kamil | 2018-06-20 22:10

Jest i pierwsza decyzja nowego prezesa. Straciliśmy bramkarza i do tego młodzieżowca. Gratulacje

Jaszczur | 2018-06-20 22:12

Jeszcze pieciu ma odejsc.

Vielitz44 | 2018-06-20 22:49

Brylewski był młodzieżowcem? To do jakiego wieku jest się młodzieżowcem?
Parę ostatnich meczów mu wyszło, ale pewnym punktem niestety nie był - jeśli znajdą lepszego to spoko, obawiam się tylko, że mało czasu mamy na to trochę.

Edek38 | 2018-06-21 01:12

To raczej nie decyzja prezesa... I niestety takich decyzji może być więcej bo ...Nikt nic nie robi żeby zatrzymać chociaż trzon zespołu...
Oby w porę się ktoś opamiętał bo będzie nieciekawie.

Retoox | 2018-06-21 01:31

VIELITZ44 - tak Brylewski był młodzieżowcem i w tym roku też jeszcze będzie.
Treść uchwały PZPN:
"Przyjmuje się, iż zawodnikiem o statusie młodzieżowca jest osoba, która w roku kalendarzowym, w którym następuje zakończenie danego cyklu rozgrywek kończy 21 lat."
W nadchodzącym sezonie w PJS za młodzieżowca będą uznawani zawodnicy urodzeni w 1998r. i młodsi. Także na ten moment w naszej kadrze mamy tylko Żylińskiego i Śpiewaka którzy punktowali w niedawno zakończonym sezonie. Pozostali "punktujący" z zeszłego sezonu w PJS są już za starzy.Na ten moment więc nie zanosi się abyśmy mieli być wysoko w tej klasyfikacji i mogli liczyć na jakąś nagrodę na koniec sezonu.

Vielitz44 | 2018-06-21 08:01

Dzięki Retoox za info. W takim razie szkoda go, bo pewnie ciężko będzie kogoś na szybko znaleźć, ale zobaczymy.
Powodzenia Mikołaj, parę ostatnich ważnych meczów to super postawa - ja czekam jednak dalej, aż jak za dawnych lat, bramkarz u nas to będzie silny punkt.

Filip kacper k. | 2018-06-21 08:24

czemu Brylewski nie bronil cala wiosne? rzadko byl tez na lawce?

Cdncdn | 2018-06-21 08:55

I bardzo dobrze ze Rogowski robi porzadek..Wiekszosc tych kopaczy,poza juz dawno powinno byc zwolnionych.Nareszci e nie bedzie tego cwaniaka Gebalskiego ,nieudacznika ukrainca a pozostali z trudem znajda praca.No chyba ze w 4 lidze.Lepszych chlopakow znalazlbym na okolicznych orlikach.Cala druzyna do wymiany.Taka prawda.I jak ktos pisze tu jakims trzonie druzyny....?....zart ?

Jaszczur | 2018-06-21 09:43

Jarosz, Janiszewski, Trabka to najlepsi pilkarze ich powinno sie zatrzymac za wszelka cene.

Old fan 80 | 2018-06-21 11:20

Kiedy będzie podany terminarz?

Edek38 | 2018-06-21 11:53

Cdn. Robisz miejsce dla utalentowanego synka.haha. będziesz miał okazję bo pan prezes powoła gremium opiniujace pozyskiwanych zawodników i kontrakty. Powodzenia. Dobrze negocjuj dla synalka.

Edek38 | 2018-06-21 11:57

Brylu miał kontuzję kolana i zabieg.
Terminarz ustala PZPN. Pewnie niebawem się pojawi.
Czeka nas ciężka. Dllluga jesień.

Stalowiak68 | 2018-06-21 12:04

Cdn chyba jesteś jednym że sfrustrowanych rodziców zdolnej młodzieży o której bredzi ten nieudacznik Rogowski. Ludzie pobudka!!! Rogowski przez swoje brednie i pomysły po 3 tygodniach urzędowania zostawi spaloną ziemię i spełni się marzenie Żaka o graniu w 3 lidze wychowankami. Będziemy jak Karpaty Krosno bić się o utrzymanie w 3 lidze.

Filip kacper k. | 2018-06-21 12:21

Rogowski to jedno, ale Stowarzyszenie Kibicow napisalo wreszcie rozsadne pismo do Lucjusza.
Chca porzadku w ZKS STAL. i odebrania im miedzy innymi placu targowego.

To jest duzo bardziej wazny element o krorym pisze od lat. Jesli tego nie uporzadkujemy to nie ma znaczenia czy prezsem PSA bedzie Rogowski, Szymanski czy ktos inny.

Tych starych dziadkow pierdzacych w stolek ptrzeba pogonic. Wodex nalezy do ZKS STAL.

ZKS STAL to Stowarzyszenie ktore ma zaknieta droga dla nowych czlownkow- jesli uda sie otworzyc ta furtke, nie bedzie Zaka, Kotulskiego, Kaczmarskiego i reszty bandy wzajemnej adoracji.

Filip kacper k. | 2018-06-21 12:30

na poczatek same beniaminki- to bardzo niedobrze

Stalowiak68 | 2018-06-21 17:40

Filipek pierwszy raz powiedziałeś coś dobrego! Zgadzam się z Tobą w 100 % kluczem.do wszystkiego jest zła i wielmożna Żak z kompasem Kotulskim. Spółka to tylko takie piąte koło u wozu dla nas kibiców których dziadki traktują jak frajerów.

Zayebisty | 2018-06-21 17:56

Za przeproszeniem chu*owo ułożony ten terminarz.

Edek38 | 2018-06-21 18:05

Jak ludzie dowiedzą się kilku rzeczy to może wreszcie przejżą na oczy i uznyslowią gdzie zaczynają się problemy tego klubu. Tylko jest kwestia zainteresowania i chęci. Nie pisać komentarze i walczyć kto jest mądrzejszy tylko dociekac prawdy.
Ten klub to nie prywatny folwark a niektórzy w ZKS i wodexie zachowują się jak swego czasu szrek w mieście.
Wszyscy o odmiennym zdaniu i zdolni do samodzielnego myślenia są zbędni. Wszyscy są do zmiany tylko 2 stanowiska od lat pozostają nie ruszone.
Wszyscy są źli i nikt się nie nadaje tylko 2 panów i ich swita są medrcami w ZKS i wodexie. I tak sobie kręcą karuzela. Jak się nie obudzimy to runiemy z hukiem ...

Cdncdn | 2018-06-21 23:11

Wystarczy spuscic wpie...l tym panom i wszystko sie unormuje.I zmiany beda ,i wyniki beda.Zreszta i tak juz niedlugo to potrwa.

Jacek22 | 2018-06-21 23:52

Czyli znów zapowiada się rozpaczliwa walka o utrzymanie? Stal to chyba będzie gniła w tej 2 lidze na wieki o ile nie spadnie. Gdzie zapowiedzi kudłatego że ma być walcząca drużyna o 1-szą ligę? Zmiana prezesa czy coś to da jak nie ma kopaczy na poziomie. Wychowankowie? Może i to jakiś pomysł jest ale niech prezentuja oni jakis poziom, dostaja od Sokolnik czy Zdziar w d,... to już wszystko mówi. Z wychowankami obecnymi to bedzie rychły spadek, skoro oni problemy maja w okregowce z wystawieniem nie raz skladu. jedyny plus za pozbycie się Gebalskiego, nic nie wnosil ostatnio procz pyskowania na wszystkich. Na razie zanosi sie ze bedzie bryndza jak co roku, walka o utrzymanie.. ale obym sie mylil..

Edek38 | 2018-06-22 00:09

Może potrwa to niedługo ale ten czas wystarczy im na zrównanie klubu z ziemią. Wepchnie się akcje do miasta i będą czyści a Ch...je polecą na prezydenta, który daje się wmanewrowac wytrawnemu graczowi z wodexu.

Cdncdn | 2018-06-22 00:21

Nadberezny nie jest naiwny i glupkowaty.Wie co robi i Zak mu bedzie jeszcze stopy obmywal w wielki przed wielkanona a Kotulski bedzie lizal .Ja tam wierze w Nadbereznego i wam tez radze .A edek o szuja i nadal czerpie profity z tej mafijnej organizacji

Edek38 | 2018-06-22 07:13

Profity....hahaha. oj blaznie.
Już ktoś tu pisał. Masz papier to szarek wybudował ci piękny budynek gdzie możesz go zanieść.
Póki co szczekasz dalej i nic z tego nie wynika. Zero faktów i konkretów. Ja poczekam do 21 lipca na skład i twoje wywody.

Arek | 2018-06-22 08:41

EDEK TY JUŻ CZARNE WIZJE SNUŁEŚ Z LICENCJĄ.
ODDAJĄC STERY PODKŁADALIŚCIE NOGĘ NOWEMU ZARZĄDOWI BLUZGACIE GO NA KAŻDYM KROKU , I TO TY SIEJESZ NAJWIĘKSZY ZAMĘT NA TEJ STRONIE.
JA CAŁY CZAS UWAŻAM ŻE JESTEŚ SZYMAŃSKIM

Stalosław | 2018-06-22 08:49

Ja czegoś nie rozumiem. Przez tyle lat trwała "współpraca" P.S.A. z ZKS. Było tu wiele dyskusji o tej sytuacji, które były zbywane. Trwało zaklinanie rzeczywistości. Czemu nie poszlismy z nimi na wojnę, kiedy były najlepsze argumenty, a jako kibice mieliśmy, można powiedzieć, pełną władze? Tylko akurat teraz, kiedy to oni mają większą?

Stalosław | 2018-06-22 08:55

To znaczy rozumiem dlaczego teraz, bo to ostatnia szansa. Lepiej późno niż wcale.

Stary stalowiak | 2018-06-22 09:07

No Arek blisko,blisko,coraz blizej,dobrze kombinujesz,ale z racjonalnym myśleniem masz problemy,skoro udzielasz sie, tutaj,prowadzisz polemikę z innymi i uwazasz nawet tak,ze Edek to Szymański,hehe dobre sobie.Gdybyś był bardziej zorientowany w tym co dzieje sie na tej stronce i to co sie dzieje w klubie,to byś wiedział z kim rozmawiasz,na kogo sie rzucasz i kogo atakujesz.Więc jesteś w błędzie koleżko,bo Edek jest o wiele kimś istotniejszym,niż Szymański.Skoro go nie znacie i sie nie domyślacie,to po co te zbędne dyskusje i ciągłe oskarżenia.Po tym co chłopak zrobił dla klubu i ile serca tam włożył,to wy ujadacze,nawet Mu do pięt nie dorastacie.Amen

Edek38 | 2018-06-22 09:09

LICENCJE OD POCZĄTKU DO KOŃCA OGARNIAŁ STARY ZARZĄD!!! I Zrobił to co do niego należało. Mamy prawo do gry w 2 lidze.
Kłody??? Bez pomocy nie potrafiłby mejla odczytać.
Nowy zarząd miał być o niebo lepszy od nieudaczników a jak jest? Sztab szkoleniowy się rozpada podobnie jak zespół. Jedyny plan jaki jest to wcisnąć akcje do miasta i niech się Lucjusz z tym buja. Ambitnie.
Skoro coś się zmienia to powinien być an naprawczy i realne,skuteczne,nat ychmiastowe działania w celu zmiany sytuacji klubu. Takich nie ma .poza wciskaniem akcji miastu i umywalnia rąk.
Trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć.
Tak trwała współpraca i wodex wywiazywal się z tego co ma robić czyli wspierał sport. Teraz nagle komus sie cos odmieniło i sie wycofuje zrzucajac ciężar do miasta. A to Szymański miał być darmozjadem żerujacym na publicznych pieniądzach.
Czerpiąc informacje jedynie z komentarzy możesz podyskutować ale nie o klubie i sytuacji z nim związanej.

Cdncdn | 2018-06-22 11:45

Stal powinna byc spolka miejsca ,miec zatrudniona wykwalifikowana kadre trenerska i menadzerska ,specjaliste od odnowy,taktyki i transferow oplacana z naszych podatkow ,z kasy miasta .Druzyna pilkarska to dobro miasta i wszystkich mieszkancow .A to ze ktos tam powie ze tam beda Misiewice?......do kazdej dziedziny mozna sie tak przyczepic .Czy to znaczy ze wszystko ma sie pozostawic biznesowi?A jesli chodzi o niejakiego edka to mysle ze to ktos z bylego zarzadu a moze nawet Szymanski,Zajac.Oczy wiscie nie wiem tego ale admin to wie:):).No bo kto by tak tesknil za tym co bylo?Niby ma wiedze o o niej trabi ale jakos nie mowi o tym co wie tylko maci. Wszyscy ci panowie ktorzy rzadzili powinni byc rozliczeni i ukarani.Audyt powinien byc napewno przepropwadzony z wydatkowania pieniedzy ktore wplynely z miasta.

Edek38 | 2018-06-22 13:55

Teraz POWINNO BYĆ MIEJSKIE? Jeszcze niedawno wyzywałeś szymańskiego od darmozjadów przejadających twoje podatki a teraz już zmiana frontu...hehe Ty za to jesteś z opcji obecnej, którea chce się pozbyć piłki tak samo jak kosza.
Co roku jest w spółce badanie biegłego i co roku jest składane sprawozdanie z otrzymanej /wydanej dotacji gamoniu. Rozliczać to możesz swoją babę z płynu do naczyń.
Rozliczaj ZKS i wodex z pieniedzy i ze szkolenia młodzieży cwaniaczku.
Ja za niczym nie tęsknię i mam z czego żyć więc darujsobie chłopie insunuacje.
Piszę o faktach a ,że masz problemy ze zrozumieniem to świadczy o tobie i o twojej "wiedzy" na temat klubu i jego problemów. mącisz to Ty i twojego typu ludzie.
Domagałeś się zmian i twierdziłeś że będzie lepiej bo ktoś to posprząta. PROSTE PYTANIE-
ilu na ta chwilę mamy PEWNYCH zawodników do gry-poza 10 utalentowanymi juniorami?
Czy i Kto rozmawia z kimkolwiek o kontraktach z jakimikolwiek zawodnikami?
Taki jesteśznawca wszystkiego to powinieneś wiedzieć , że jak startujemy 21 lipca a ktoś zacznie budować zespół 1 czerwca to mu się ta sztuka nie uda.
Zając zaczynał również w lecie, było mało czasu i ZERO zawodników bo klub spadł z ligi. Pamiętasz ? Czy 8 lat już przyćmiło główkę. Poskładano to jakoś do kupy i zagrało.
MASZ
» http://www.90minut.pl/skarb.php?id_k.....

Teraz najwygodniej jest mówić POWINNO BYĆ Miejskie ale jak szrek przez 5 lat nie dawał nic z kasy miasta albo resztki to mówiłeś ??
Może ty napiszesz co wiesz a nie snujesz jedynie wizje i przypuszczenia a w oczy kolą cię przedstawiane fakty.

Edek38 | 2018-06-22 14:36

Po spadku zostali praktycznie: Drozd, Wieprzęć, Myszka, Stręciwilk ,Gęśla i małolaci rocznik 91,92,93, Gęśla Gilar Chamera.
Kolejny zarzut...Nie stawiano na naszych? Pamięć zawodzi albo chce się pamietać to co wygodne.
2010/2011 ,7 miejsce,Adamus trenerem- OK 14 W KADRZE,
2011/2012- 7 miejsce Adamus /Kalita- OK 12 w kadrze
2012/2013-10 miejsce, Kalita/Wtorek ,siarka spada, ok 12 w kadrze ,
2013/2014 Wtorek-7 miejsce, ok 12 w kadrze.
2014/2015 Wieprzęć/Kasiak/Ku źma -15 miejsce,6-7 w kadrze...
Itd. Wszystko na 90 min.

Jaszczur | 2018-06-22 16:15

Edek przypomnij ostatnie 3 sezony jeszcze

Edek38 | 2018-06-22 16:29

Szkolenie młodzieży w ZKS tak postepowalo,że brakło niestety zdolnej młodzieży i wyniki były gorsze.
Klub gra nadal w centralnej lidze i może grać o coś więcej ale ktoś tego nie chce najwyraźniej. Nie udało się rękami kiboli to zrobią własnymi.

Cdncdn | 2018-06-22 17:11

edek aleś ty glupi

Edek38 | 2018-06-22 19:36

No tak mondryjale. Zostawiam Cię w takim razie wraz z nowym zarządem i dzialajcie .
Pisanie i tak przypomina walkę z wiatrakami więc daruję sobie.
Skupię się na analizie mistrzostw bo Stalówka jest JUZ
w dobrych rękach i wszystko wychodzi na prostą po odsunięciu nieudacznika.
Teraz tylko awans na otwarcie stadionu... Szczere powodzonka.
Hej STAL.

Jaszczur | 2018-06-22 19:56

Na awans nie ma szans ,nie w tym sezonie. Zeby jedenastu zebrali do gry to bedzie dobrze.

Kibic368 | 2018-06-23 01:22

panowie mlodziez mamy zdolna. prosze zobczyc juniorzy starsi 99/00 1 miejsce w lidze, rocznik 01/02 1 miejsce.
W stalowce II graj szroty co nie dostaja sie do juniorow;) tala prawda, wiec nie gadajcie,ze dostaja od Zdziar itd,nie wystawiają skladu na mecz?Nie mogli bo grali dzien wczesniej a jest limit czasu, ktory musza odczekac by zagrac ponownie.Młodziez mamy zdolna tylko nikt ich nie widzi;) Posty zazalajce na trenra ukrainca :) nie doplenil kontraktu to ma za swoja,obrazajcie zaka dalej

Stalosław | 2018-06-23 13:06

AP STALOWA WOLA podwójnym Mistrzem Podkarpacia
W obu rocznikach, w których wystawiaja drużyny AP wygrała rozgrywki (2005 i 2006)
Czyli jednak rodzą się talenty w Stalowej Woli :) Jest nadzieja!

Kesiek | 2018-06-23 17:10

Wiadomo coś, kto jeszcze odszedł i czy ktoś dojdzie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Śląsk Wrocław - STAL (2:0)
2006-10-15
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 8 859 razy
Korona Kielce - STAL (1:0)
2004-05-22
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 10 601 razy
Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 55 323 razy
STAL - Gryf Wejherowo (1:0)
2017-04-29
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 8 976 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.04297