Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazdy w rundzie jesiennej.

Wyjazdy w rundzie jesiennej.

Panie i Panowie. 
Wielkimi krokami zbliża się sezon 2018/2019. W tym roku czeka nas długa runda jesienna. Rozgrywki startują już 20 lipca a kończymy grać 2 grudnia. Do zaliczenia mamy 11 wyjazdów. Jest kilka nowych, atrakcyjnych stadionów do odwiedzenia. Wszystkich sympatyków zachęcamy do wspierania zielono-czarnych na wyjazdach. Już organizujemy sobie wolne w odpowiednich terminach. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za liczby na wyjazdach więc mobilizujemy się !!! Każda wyprawa jest ważna i ciekawa. Nie wybieramy sobie meczy tylko jesteśmy obecni zawsze i wszędzie. Zaczynamy do Rybnika:

1. ROW 1964 Rybnik  - STALÓWKA         20 lipca godz. 18:00 ; ok.335 km.
2. Elana Toruń            - STALÓWKA          4-5 sierpnia              ; ok. 425 km.
3. Błękitni Stargard     -STALÓWKA           18-19 sierpnia           ; ok. 720 km.
4. Siarka Tarnobrzeg  - STALÓWKA           25-26 sierpnia          ; 30 km.
5. Skra Częstochowa - STALÓWKA           8-9 września            ; ok.250 km.
6. GKS Bełchatów      -STALÓWKA            22-23 września         ; ok. 250 km.
7. Olimpia Elbląg        - STALÓWKA           6-7 pażdziernik         ; ok. 525 km.
8. Znicz Pruszków      - STALÓWKA           20-21 październik     ;ok. 240 km.
9. Górnik Łęczna        -STALÓWKA            27-28 październik     ;ok 130 km.
10. Resovia               -STALÓWKA              7-18 listopad           ; ok 70 km.
11.Widzew Łódź        -STALÓWKA              1 grudnia   godz. 19:10. ; ok. 270 km.

MUSISZ TAM BYĆ !!!
STF !!!

Komentarze (137)

Quick1986 | 2018-07-3 22:52

Kibicowsko ciekawie....
Ma ktoś aktualne foto z budowy stadionu? Jestem 1500km od Stalówki a chciałbym wiedzieć jak to wygląda.
Z drugiej strony skoro bogaty wykonawca ma opóźnienia z jego winy,a klub ma problemy finansowe to można się domagać kar umownych(odszkodowan ia) za niedotrzymanie terminów. Ewentualnie można starać się od wykonawcy zwrotu kosztów ponad terminowego najmu stadionu w Boguchwale. Ponieważ z winy wykonawcy Stal nie może grać na swoim stadionie...Art. 474. KC

Esende | 2018-07-4 14:34

Wykonawca nie ma opóźnień nie siej fermentu

Vielitz44 | 2018-07-4 22:02

ESENDE - ciekawe co mówisz, ale miał być ośrodek gotowy na X.2018, teraz info, że może II.2019, w dodatku kryta i murawa miała być gotowa na wiosnę - ja tu widzę opóźnienie. Sam montaż konstrukcji miał startować w marcu, a zaczęli w maju/czerwcu. Dla mnie to kpina, i jeszcze jakiś tekst, że zakres zwiększony i przez to opóźnienie - półroczne? To co im dodali do zakresu? Fajnie, że budują, ale jest opóźnienie i nie wiem po co i na co to kryć? Czy u nas nic nie można zrobić wg. planu?

Mariuszstalowa | 2018-07-4 22:26

Juz dawno nie bylo tak ciekawej rundy.

Vielitz44 | 2018-07-4 22:47

Faktycznie, nie na temat moja wypowiedź.

Bardzo fajny sezon - oby runda rewanżowa już u siebie.

Esende | 2018-07-5 08:01

A pomyslales moze ze miasto moze nie miec kasy ? Stąd te opoznienia w realizacji

Vielitz44 | 2018-07-5 08:21

I przez to opóźniają realizację projektu? A firma to sobie na projekcie za friko posiedzi te pół roku dłużej niż zakładał budżet? No chyba, że się dogadali jakoś (ale jak to nie wiem), bo inaczej, to miasto zapłaci karę (chyba że to rozszerzenie zakresu to w zamian za brak kary od firmy - ale takie rzeczy w publicznych kontraktach?). Tak czy siak - kolejny projekt opóźniony.
OBY skończyli to po nowym roku i wiosna już na swoich "śmieciach" bo szkoda sezonu.

Kiedy następny sparing u nas (bo teraz to chyba w KRK grają)? Na stalowe... jest artykuł o nowych testowanych, także coś tam się dzieje.

Esende | 2018-07-5 08:27

Velitz oderwany jesteś od rzeczywistości chyba chlopie.

Sztomek1 | 2018-07-5 08:39

Esende to nie Vielitz jest oderwany od rzeczywistości tylko ty mentalnie tkwisz w głębokiej komunie. Kiedyś takie pojecie jak "termin realizacji" to była czysta abstrakcja, i to pokutuje do dziś. Niby mamy 21 wiek a kilku czy kilkunasto miesięczne opóźnienia traktuje się jak coś normalnego.

Esende | 2018-07-5 09:04

Pie#dolicie o terminach jakbyscie bynajmniej przeczytali umowe miedzy miastem a budimexem.

Esende | 2018-07-5 09:12

Gdyby miasto mialo zabezpieczona calosc srodkow na ta inwesttcje a nie przesowalo je na inne zadania to pewnie bysmy sie cieszyli stadionem na jesieni. Nie spodziewajcie sie ze STAL zagra u siebie w tym sezonie bo to raczej nie realne.

Vielitz44 | 2018-07-5 13:43

Tymczasem Siarka wyłapuje ciekawych juniorów, kolejny podpisany. Czekam na jakieś info z naszego obozu.

Amatorski | 2018-07-5 14:13

Są rozmowy :) Co do następnego sparingu to w środę 11 z Avią u siebie gramy

Cdncdn | 2018-07-5 16:15

Nie rozumie po ch... grac z jakas Avia czy innym badziewiem 3 ligowym.Tu trzeba grac z pierwszoligowcami i z ekstraklasa a nie z jakimis odpadami ze wsi

Slim1938 | 2018-07-5 17:49

Jarosz testowany w Górniku Łęczna zagrał tan ostatnio sparing

Stary stalowiak | 2018-07-5 18:02

Brawo i jeszcze raz brawo dla zwolenników nowego prezesiny.Ci co tak bardzo chcieli tych zmian,to mają.Kadra Nam sie sypie,większosć zawodników szuka sobie nowych klubów,bo widzą co tu się dzieje,że nie ma nawet z kim gadać,nikogo ciekawego,interesuja cego z nowych nie ma,z pierwszą drużyną trenuje kilkunastu juniorów.O tak,taki skaład Nam Żak z rogowskim wybierze na podboje 2 ligi.Przecież to kryminał.Mu ledwo sie utrzymaliśmy tamtym składem,a teraz kiedy wiekszosć odeszło i dojdą juniorzy,to my nawet punktu w tej rundzie nie złapiemy.Brawo nowy zarząd,prezes i jego zwolennicy.Jest wprost zajebiście

Amatorski | 2018-07-5 19:12

CDNCDN widziałeś jak gra Avia na wiosne? Lepiej grać z drużynami co chcą grać w piłke, nawet z III Ligi. Po za tym która drużyna z ekstraklasy chciałaby z nami zagrać?

Jaszczur | 2018-07-5 21:31

Jak odejdzie Jarosz ,najlepszy zawodnik Stali, to brawa dla prezesa.

Menager_rzesz | 2018-07-5 23:00

Brać Patryka Czułowskiego. Dobry chłopak. Tylko marnuje się w tej Avii. Oby przeszedł ładnie testy w STW. Powodzenia Patryk.

Vielitz44 | 2018-07-6 12:59

Jarosza to muszą zatrzymać, ale jak sam nie będzie chciał to szkoda.
Na gwałt bramkarza i napadziora!

» http://podkarpacielive.pl/pl/wydarze.....

Kamilosss | 2018-07-6 13:17

Jarosz na testach w Stomilu.

Amatorski | 2018-07-6 14:03

Nie ma co się łudzić że Jarosz zostanie, no chyba że z nikim się nie dogada to wróci z podkulonym ogonem. Jednak z tego co wiem to w miejsce Jarosza mają kogoś na oku.

Vielitz44 | 2018-07-6 14:09

Może i mają kogoś na celowniku, ale to znów będzie zgrywanie i testowanie, a tu gość był już sprawdzony i perspektywiczny, szkoda jak odejdzie (jeden z nielicznych co nie zawiódł) - lipa, bo znów kompletne przemeblowanie obrony się szykuje, a już jako tako to zaczynało wyglądać.
No to dalej czekam na pozytywne info :)

Amatorski | 2018-07-6 16:14

Odeszło 5 + ew. jeszcze Jarosz czyli 6, nie ma tragedii. Poza tym odeszli głównie zawodnicy rezerwowi bądź irytujący. Jedynie możemy zapłakać conajwyżej za Frątczakiem i Jaroszemm za resztą niekoniecznie. Teraz testowany jest ciekawy zawodnik z III Ligi, zapewne na dniach przyjadą kolejni ciekawi.

Old fan 80 | 2018-07-7 12:19

Graja dzisiaj sparing?

Retoox | 2018-07-7 12:31

Grają, jest 25min wynik: 0 do 0

Retoox | 2018-07-7 12:54

Do przerwy 0-0, w strzałach celnych 3-1 dla Stali, różne 2-0 dla Garbarni, ogólnie w strzałach 5-4 dla Stali

Retoox | 2018-07-7 13:15

60min 2-0 dla Garbarni

Retoox | 2018-07-7 13:43

88min od 63min przegrywamy 3-0 w strzałach celnych 6-4

Vielitz44 | 2018-07-7 22:02

W Stali testowanych było kilku zawodników, m.in. Patryk Czułowski, który występował ostatnio w Avii Świdnik. 24-letni pomocnik nie zostanie jednak w Stalowej Woli. - Ostatnie dwa sparingi będą grane już pod kątem pierwszego składu ? zakończył 54-letni szkoleniowiec.

Jaszczur | 2018-07-7 22:59

Kim chca grac jak ma tylko 10 pilkarzy?!

Jacek22 | 2018-07-7 23:17

Wg nowego prezesa maja byc utalentowani juniorzy wprowadzani do zespolu, ale to oznacza rychly spadek do 3 ligi. Juniorzy w okręgówce nei bardzo sobie radzili to w 2 lidze tym bardziej. Nie mieli wstepu do takich ekip jak Gorzyce czy Sokół Sokolniki. Pomysl niezly ale trzeba tez prezentowac jakis poziom.

Jaszczur | 2018-07-7 23:48

To niech wycofaja sie z rozgrywek niech nie kompromituja miasta. Niech graja juniorami w IV lidze i bedzie ok.

Slim1938 | 2018-07-8 19:19

Jednym z testowanych zawodników w "Stalówce" był wspomniany już przez nas wcześniej Patryk Czułowski. Niestety nie pokazał się ze zbyt dobrej strony i Krzysztof Łętocha nie będzie więcej korzystał z jego usług.

Vielitz44 | 2018-07-9 08:26

Hirskyi w 4 lidze ukraińskiej. Szczerze to mi go szkoda, bo gość naprawdę chciał w odróżnieniu od wielu innych grajków.
Dobra, ci co mieli odejść odeszli, kiedy jakieś podpisy panowie prezesy?! Dobrze by zobaczyć już jakiś trzon drużyny, bo znowu się będą zgrywać 3/4 sezonu :/

Vielitz44 | 2018-07-9 09:34

Jeszcze jedno bije w oczy - dalej mamy 100% profeski - nawet jak gramy z jakąś wioską, to wszędzie skład tej "wioski" podany, a żeby gdzieś znaleźć składy naszych to już kosmos...
Był ktoś na sparingu? Podobno w 1 połowie źle nie grali.

Sciemaa | 2018-07-9 13:03

Tak jak pisalem wczesniej... wszyscy co lepsi maja juz kluby. A do nas przyjda tacy co ich nigdzie nie chcieli.

Menager_rzesz | 2018-07-9 13:17

Ewidentnie będzie brakowało w nowym sezonie w STW tak wybitnych indywidualności piłkarskich, jak: Bukowiec, Trubeha, Hirskyi czy też były kapitan Gębalski, który już strzela bramy dla Siary. Będą to osoby nie do zastąpienia. Szymański wróć!!!

Vielitz44 | 2018-07-9 14:12

Menager_rzesz - rozumiem, że się zbijasz z chłopaków, ale prawda taka, że na razie to po ich odejściu mamy dziurę w składzie - ale faktycznie, kto by nie przyszedł to gorzej raczej być nie może, bo asy to nie były.

Lelum_polelum | 2018-07-9 19:06

Trubeha zostaje w Stali. Jarosz całkiem prawdopodobne też pozostanie, mimo że był na testach w Łęcznej i Stomilu. Niewykluczone że nadal w Stali będzie grał Frątczak. Tymczasem kilku nowych zawodników ma już uzgodnione warunki kontraktu i pod koniec tygodnia zostaną zaprezentowani.

Jaszczur | 2018-07-9 21:41

Wreszcie jakas dobra wiadomosc

Vielitz44 | 2018-07-10 08:09

Lelum_polelum - a to jako tako pewne info:)?
Co do Frątczaka, starał się chłopak, miał dobre (a nawet mega dobre) parę meczy, ale pewnym punktem chyba jednak nie jest, ciekawe jak ten z Gniezna się zaprezentuje.
» http://www.90minut.pl/news/288/news2.....
Wiadomo o której jutro z Avią? Będzie można po pracy ich zobaczyć czy gdzieś do południa planują?

Amatorski | 2018-07-10 14:22

z Avią o 14

Vielitz44 | 2018-07-10 14:58

No to lipa.

Sciemaa | 2018-07-10 20:11

No to hit!:) Tadeusz Krawiec nowym trenerem Stalowki:)

Esende | 2018-07-10 20:34

Tadek Krawiec jako trener to jest dla nas tragedia

Okulickiego | 2018-07-10 20:52

CAŁY CZAS AKTUALNE : Kto ile pieniędzy ma..... Ten takich piłkarzy, trenerów, i całą resztę ma!!!! I rzecz jasna w takiej lidze gra.

Stary stalowiak | 2018-07-10 21:37

No sorry ale na co Wy tak naprawdę liczyliście,przecie ż już zmiana prezesa na tego ciecia malinowego rogowskiego była zapowiedzią tego co miało dalej nastapić.Efekty tego są,jak pozwolił odejść co lepszym
grajkom,a teraz Nam zaserwował Tadka Krawca z Wieprzęciem w zestawie i cwaniaczkiem zającem z Rudnika.Zresztą kto bardziej kumaty,to chyba zna te rozgrywki w te klocki i wie,że za sznurki tu pociąga tylko Żak.Rogowski z Wieprzęciem to zwykłe wdupowłazy i gumowe ucha,dlatego mają teraz ciepłe posadki,jeden prezes,drugi trener.Po prostu Żak lubi wiedzieć co się dzieje w klubie i od tego ma te wtyczki

Sciemaa | 2018-07-10 21:56

No to moim zdaniem nastepne telepniecie w stalowej bedzie w czwartek jak po zebraniu zarzadu ten oglosi nieprzystapienie druzyny do rozgrywek. Kwestia tylko czy zrobi to jednoosobowy czy 3-osobowy zarzad.

Jaszczur | 2018-07-10 22:29

Uwazam że to dobra decyzja, tylko wszystko dzieje się za puzno . Przypomnę Krawiec osiągnął ; 1 miejsce w III lidze z Wisłą Sandomierz , 1 miejsce po rundzie jesiennej z KSZO ,wydobył Rozwój ze strefy spadkowej zwolniony na dwie kolejki przed koncem sezonu , 4 miejsce po rundzie jesiennej z KSZO i odejście do Stali Rzeszów. Krzysztof Łętocha- Rogowski to są dwie osobne firmy nie współpracują ze sobą tylko sa w konflikcie więc dla dobra klubu dobrze się stało.

Siatkarz | 2018-07-10 22:32

Dla dobra klubu najlepiej by było żeby Żak i Rogowski raz na zawsze zabrali swoje łapy od klubu.

Lelum_polelum | 2018-07-10 23:27

Pamiętam jak ktoś kiedyś wymyślił żeby Wieprzęcia, który omal nie wszedł ze Stalą do pierwszej ligi, zastąpić jakimś fachurą. Poszukiwania trwają a w zasadzie trwały do dziś, historia zatoczyła koło. Prawda że Krawiec nie zrobił furory w Stali Rzeszów ale taka jest piłka że nie w każdym klubie się udaje (przykład Białka, który awansował z Mielcem a w Stalowej Woli nie wyszło). Wiadomo że główne skrzypce grał będzie tutaj J.Wieprzęć, który nie ma uprawnień do prowadzenia zespołu w 2 lidze i dlatego jest drugim trenerem. Poza tym, być może to są cwaniaki, lizusy ale to chłopaki stąd i ostatnimi czasy to oni robili tu wynik (Adamus,Wtorek, Wieprzęć) a nie trenerzy z zewnątrz. Poza tym Wieprzęć doskonale zna juniorów ale też piłkarzy którzy są w kadrze, nie trzeba niczego uczyć się od podstaw. Jedyną kwestią jest to, że wcześniej mieliśmy Łętochę juniora w składzie, teraz będzie Wieprzęć junior :). Te zmiany to nie zaskoczenie - wszelkie ruchy kadrowe do klubu były wstrzymane w oczekiwaniu aż się Stal z Tadkiem dogada. Ci piłkarze na testach, których część chce zakontraktować Stal, to nie autorski pomysł Łętochy. Sam byłem i jestem pełen obaw co do nowego zarządu ale też nie może być tak, że ktoś krzyknie Żak i Rogowscy to grabarze stalowowolskiej piłki! i wszyscy temu przytakują, nie zastanawiając się nawet nad tym. Spokojnie, niech popracują. Oceni się ich po pewnym czasie - jeżeli zawalą, wtedy będzie po nich jeździć. Nikt też nie twierdzi, ani Rogowski ani Żak, że trzeba grać samymi wychowankami, tylko że trzeba ich wprowadzać do zespołu a to że furory oni nie robią to nie znaczy że dwóch - trzech nie znajdzie się takich, którzy poziomem będą dorównywać do młodzieżowców sprowadzanych z Avii czy innego Bałtyku Gdynia. Poza tym można liczyć na to (oczywiście nie jest to pewnik) że piłkarz z regionu będzie bardziej przywiązany do klubu niż taki, który co pół roku zmienia barwy (taki Bętkowski, młody gość a ostatnimi czasy grał w Stali, Rozwoju, Stali Rzeszów a teraz pewnie wyląduje w Widzewie). Może wreszcie czas zbudować drużynę a nie zlepek ludzi, wymienianych co rok albo pół roku. Poczekajmy z ocenami.

Menager_rzesz | 2018-07-10 23:30

Szalonych decyzji w Stalowej Woli c.d. Tadziu Krawiec na 1 trenera, chyba raczej kiepski pomysł. W Rzeszowie pokazał już ,,swój trenerski warsztat', nie radząc sobie zupełnie w 3 lidze, a mając przy tym praktycznie najlepszy skład w całej lidze. Do tego ten Zając, chyba gość z kosmosu wzięty. Co teraz zrobi synalek z nadwagą, skoro tatuś odszedł?

Okulickiego | 2018-07-11 08:16

Tak dla rozluźnienia atmosfery.... Wieść z samej stolycy jest taka że Boniek dogadał się z Łętochą i pan Łętocha będzie nowym selekcjonerem Reprezentacji Polski..... Brawo

Vielitz44 | 2018-07-11 08:32

Menager_rzesz - tak tak, ale pomijasz jego poprzednie wyniki z drużynami w 2 i 3 lidze :) Drużyna gra tak, jak chce się grać grajkom niestety, w Stali RZ jak widać coś nie zadziałało, teraz 3/4 wywalają, także na trenera bym tam nie zganiał - jak napisał kolega wyżej, Białek wszedł z Mielcem a u nas bida, tak to bywa.
Oby tylko naszym juniorkom się chciało, bo słyszałem od znajomych, że wolą grać po wioskach, bo tam nie trzeba trenować i się spinać, takie to ambitne.

Kesiek | 2018-07-11 10:26

Rogowski won z tego klubu. I tak za jakiś czas ciebie nie będzie. Robisz za darmo i nie zależy co na niczym. Bo będziesz tylko 3 miesiące. Piszesz w wywiadach, że kasa pusta, a tutaj zwalnia się trenera, który wywalczył utrzymanie. A będzie musiał mi klub przez ciebie teraz płacić nawet jak nie będzie trenerem. A skąd weźmiesz kasę z sakiewki?. Niedługo z Żakiem nic nie będziesz miał do gadania, bo klub praktycznie przeszedł pod władze miejskie. Nie udało się zniszczyć klubu spiszczajac do go III, to szuka się innych sposobów. A jak już robisz syf. To żaden krawiec nie powinien być trenerem a Wiepezec, a tego krawca to sobie wez jako asystent Wieprzęcia i nie było trzeba się martwić o spadek. A mało nie wylądował klub w I lidze.

Sciemaa | 2018-07-11 11:36

Chlopie... Wieprzec nie moze byc 1 trenerem bo nie ma papierow.

Edek38 | 2018-07-11 12:30

W jakim kierunku to zmierzą i czy słusznie czy nie ktos cos robi...to zdań będzie tyle ilu kibicow.ji ale...na chłodno. Jak już pisałem. Zmiana na stanowisku prezesa miała być "dobrą zmiana".1. Lepiej z kasą.sponsorami.2. Lepiej ze skladem .trenerami.itd.
Zakładając zmiany trzeba (Chyba???) Mieć jakiś plan.zalozenia i je wdrażać.
Jedynym pomysłem na kasę było wepchniecie udziałów do miasta i dojenie jeszcze większej kasy z urzędu...ambitnie. przy jednoczesnym ograniczeniu do minimum środków z wodexu.
Konflikt na linii p o Rogowski- sztab szkoleniowy nabiera ł rozpędu i skończył się jak widać...
Z zawodnikami od 4 lipca do 25 lipca rozmawiano ...raz...mało konkretnie... czego efektem jest rozpad zespołu. Na 8 dni przed startem nie mamy pół drużyny...
Zaznaczyć należy. Że cały czas trwała procedura przejęcia akcji przez miasto i były wytyczne od nowego właściciela aby zachować większość składu i sztab szkoleniowy. Jak widać P o Rogowski ma to w dalekim poważaniu. Bo jutro jest nowa rada. Miasto powoła nowego prezesa chłop zniknie tak szybko jak się pojawił. A zostawi po sobie zgliszcza.
Na takie ruchy miał czas początkiem lipca albo da się takie fajerwerki robić w zimie. Nie na 8 dni przed liga.
Gdzie nowi sponsorzy i nowi zawodnicy. Gdzie goscie od marketingu.strony internetowej. Meneger? Mija miesiąc i co??? Ten wspanialy nowy zarzad zafundowal syf nowemu wlascicielowi i nic Więcej...
KONSEKWENCJE TYCH POCZYNAŃ PONIESIE NOWY WŁAŚCICIEL- MIASTO.PREZYDENT, KTÓRY DAŁ WYRAŹNE WSKAZÓWKI I ZOSTAŁ OLANY PRZEZ POWOŁANEGO NA CHWILĘ CHŁOPA.
Kierownik Urban i jego syn na pozycji napastnika.oraz asystent Wieprzęć i jego syn w pomocy. Oraz Bętkowski w pakiecie z krawcem. Do tego młody Rogi i mamy wzmocnienia.
Dziś odwolany sparing i trening.

Edek38 | 2018-07-11 12:36

Otwórzcie oczy bo słodkie pierdzenie o tym kto coś kiedyś dokonał nic nie zmieni. Leti w Brzesku też robił awans
Nie bronię poprzedników bo robili błędy. Ale zmiany powinny być przemyślane i mieć na celu poprawę sytuacji a tu mamy personalne rozgrywki kosztem klubu. Zamieszani są wszyscy od wodexu po ZKS. Drużyna cierpi najbardziej.
Ale czy i kogo to obchodzi. ??

Old fan 80 | 2018-07-11 13:20

Edek czyli na jutrzejszej sesji RM ma nastapic odwołanie Rogowskiego? O ktorej godz. zaczyna sie RM?

Slim1938 | 2018-07-11 13:23

prawda jest taka że w miesiąc jego rządów zostają zgliszcza z klubu liga lada moment rusza , A tu jakaś smieszna zmiania przed startem rundy trenerów , 0 transferów oprócz tych co odeszli itp itd . Kolejny sezon zapowiada się bardzo ciężko ......

Edek38 | 2018-07-11 13:25

Należy nadmienić że p o Rogowski nie był w klubie od 4 czerwca tylko już od kwietnia ?figurowal w radzie nadzorczej za Pana żaka więc znał sytuację,problemy .itd. był czas na przygotowanie planu naprawczego.
No i jak widać profesjonalnie jest wprowadzany.

Edek38 | 2018-07-11 13:27

Nie na sesji rady miasta.tylko Rada Nadzorczą spolki się zbiera.

Edek38 | 2018-07-11 13:29

Czy tam walne zgromadzenie akcjinariuszy.

Old fan 80 | 2018-07-11 13:32

Mozna wejsc na to wqlne zgromadzenie czy wstęp wzbroniony?

Lelum_polelum | 2018-07-11 13:49

Jak jesteś akcjonariuszem to wejdziesz, w przeciwnym razie, nie. Skoro jutro będzie nowy zarząd a domyślam się że będą to ludzie nowego właściciela , to nie wiem czy tego wszystkiego nie będą chcieli "odkręcić" - mowa o sytuacji z trenerem. Łętocha ma nadal ważną umowę, to czy Rogowski zwalniając go ze świadczenia pracy na rzecz Stali, nie działał na szkodę spółki? Mielibyśmy teraz dwa sztaby szkoleniowe, którym trzeba płacić..

Stalowiak68 | 2018-07-11 14:12

K......a....To co się dzieje teraz w Stali woła o pomstę do nieba.Mówiłem że to się źle skończy ale myślałem że później A tu cyrk przed startem sezonu trwa w najlepsze.Ciekawe tylko jest tylko kto Rogowskiemu na to pozwala. Pomysł na zmianę trenerów 10 dni przed ligą jest idiotyczny i tylko idiotka mogła na taki wpaść.
Mówiłem że zatęsknicie za starym zarządem.Dziw8 mnie tylko postawa Wieprzęcia i Krawca że pakuje się w takie gówno, z drugiej strony synalek musi gdzieś grać tak jak młody Urban.Cyrk i nie pier.....ie jak to będzie cudownie bo odeszło 9 zawodników a nie ma nic

Amatorski | 2018-07-11 14:12

O której jest walne? Bo mam zamiar się wybrać.

Sciemaa | 2018-07-11 14:26

I kto cie tam wpusci?

Edek38 | 2018-07-11 15:28

Zabawa trwa sialalalala. Nie ma ekipy. Nie ma trenerów. Za chwilę wszyscy będą oczekiwać wyniku. Kto w 8 dni zbierze skład i zgra zespół.
Miałem już olac to i nie dyskutować tu ale nie da się przechodzić obojętnie obok tego co się dzieje.
Panowie optymiści pomóżcie nowemu prezesinie bo chłop oszalał. Amok sięga zenitu.
Wczul się w rolę.
A miało być tak pięknie. I nie bredzić o czasie itd bo KAŻDY WIE ŻE NA TAKIE ZMIANY CZAS JEST W ZIMIE A NIE TERAZ. Ale to nie Rogowski.

Filip kacper k. | 2018-07-11 15:48

Zgadza sie- takie zamiany tylko w zimie.
Szalenstwo Zaka i Rogowieskiego- nie znaja co to lek

Okulickiego | 2018-07-11 16:39

heheheh..... To jeszcze nie jest koniec ! ..... Zdziwicie się co się prawdopodobnie wydarzy po jutrzejszej radzie. Dlatego cierpliwości ..... Jutro się rozstrzygnie kto w tym KLUBIE będzie i CO z tym Klubem będzie

Stalosław | 2018-07-11 16:47

Śmieszne jest, że ci którzy bronili grubego synalka trenera z Mielca teraz atakują naszych 17 letnich wychowanków. Czy oni są winni tej sytuacji? Żałosne.

Kategoriak | 2018-07-11 17:07

A jutro na zebraniu okaze sie ze nie przystępujemy do rozgrywek 2 ligi i jestesmy w czarnej dupie. Obym sie mylił

Koko | 2018-07-11 17:36

jak osoba karana może być prezesem ? dlaczego prezydent nie reaguje i dlaczego rozpieprza sie wszystko po co stadion za pieniądze podatników jak zaraz okaże sie że nawet na 2 lige klubu nie stac

Stalowiak68 | 2018-07-11 19:23

Cyrk,cyrk,cyrk, w rolach głównych Rogowski i Żak i statyści Wieprzęć i Urban z dziećmi.

Kesiek | 2018-07-11 19:28

Prawda jest taka,że Rogowskemu nie zależy na klubie. Jak by zależało, to nie robił takiego zamieszania. Gość kompletnie nie ma pojęcia o klubie.

Maniek | 2018-07-11 21:58

Piękne się 80 lecie klubu szykuje

Edek38 | 2018-07-11 22:23

Panowie optymiści coś milczą...zajęci analiza MS zapewne.
Pasuje nowy zarząd i pełna profeska???
Jeszcze raz zapytam. Gdzie sponsorzy. Gdzie zawodnicy??? Za tydzień mecz !!!
Czar prysl . Niestety.

Cdncdn | 2018-07-12 08:37

Nie wiem co wy barany chcecie od Rogowskiego.Panikouj ecie jak cioty.Gosc robi porzadek w tym klubie i ma do tego serce .On chce aby Stal spadla ???Pojeb..was? Tak jak jemu zalezy na tym aby bylo dobrze to niewielu jest tak zaangarzowanych .On sam wie ze na wielu rzeczach sie nie znna i nie zamierza byc prezesem.Jest teraz bo tak zdecydowal zarzad.Na chwilke.Teraz beda wybory i miasto czyli minn.Prezydent wybiara nowe wladze klubu .A to ze wlasnie teraz te zmiany ,zwolnienia ?Bez przesady .Kazdy moment jest dobry aby zmienic.Z tym zgrywaniem to tez sciema.Jak ktos gra w pilke dobrze to bedzie gral.Jeszcze bedziecie dziekowac za to i zobaczycie ze nie trzeba miec nazwiska wielkiego pilkarza tylko serce do walki i ambicje na przyszlosc aby w takiej badziewiestej lidze sie utrzymac.Jakby zamiast Letoch Stal do tej pory trenowal moj syn ktory ma 10 lat to tez by sie utrzymali wiec Letocha niech odrabia lekcje w Mielcu lub innym Belchatowie.Tu mamy w glowach poukladane.Miasto da pieniadze ,znajda sie tez spomsorzy chocby juz wiem ze chinczycy chca zasponsorowac kilka stypediow dla zawodnikow .Nadberezny jako wlasciciel klubu nie pozwoli sobie na nieudacznikow .A tak na margonesie to przeciez Rogowski to czlowiek i wyslannik z UM.A Zak to ma teraz do gadania tyle zeby sobie podowcipkowac a nie zarzadzac czymkolwiek.

Stalosław | 2018-07-12 09:08

Ciekawe, jak byliśmy na spadku to była jazda z krytykami, bo przecież wtedy była ciężka sytuacja w klubie. Potrzebne było wsparcie.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Trochę niezdrowa ta satysfakcja niektórych, ale na szczęście nie przegraliśmy jeszcze meczu w lidze.
Jesteśmy w dupie, ale to nie jest nowa sytuacja.
Co roku tracilismy połowę skladu.

Na razie przyszli trenerzy mocno związani ze Stalówka. To źle? Przeszkadza, że wprowadzą Urbana, utalentowanego Stalowiaka, który strzelił już ze 100 goli w juniorach? Łętocha z Gebalskim mu poprzeczki w tamtym sezonie jakoś nie podnieśli tak wysoko żeby miał nie podołać.

Wydaje mi się, że dla niektórych ludzie ze Stalowej nie zasługują na szansę w Stali. Niech sobie trenują, ale niech nie liczą na nic więcej. Żałosna jest ta jazda z małolatami, którzy nie kopnęli jeszcze piłki, bo czyimiś dziećmi.

Rogowski poleci, pewnie przyjdzie ktoś bardziej ogarnięty i będzie to szło.

Edek38 | 2018-07-12 10:28

;)
Satysfakcję to mieliście 7 lat jak nie szło i była jazda po Szymański.
Zawsze zyczylem i będę życzyl temu klubowi jak najlepiej.
Robi porządek mimo że wie, że się nie zna i co nie będzie? Czytasz to co piszesz chłopie??
Miał dyspozycje wlasnie z miasta od nowego właściciela żeby nic nie ruszać. Jest kompetentny w takim razie czy nie. Jak się zna na tenisie stołowym to do siarki niech idzie.
Młodym już Wieprzęć z Kasiakiem mieli okazję dawać szansę. Więc skończ płakać że nikt ich nie chce i nie lubi. Skoro są tak utalentowani jak wszyscy twierdzą to czemu nie ma clj w Stw

Cdncdn | 2018-07-12 11:12

Ufffcale szczescie ze nie ma juz Szymanskiego,Zajaca i nastaje normalnosc .Nie ma za co im dziekowac.Naprawde.B edzie dobrze .Ja to wiem.

Turysta70 | 2018-07-12 11:22

Panowie spokojnie zobaczymy co będzie zmiany muszą być bo od paru lat walczyliśmy tylko o utrzymanie dajmy szansę i nie skazujmy nikogo przed sezonem na pożarcie . Może nie jestem wielkim znawcą ale jeśli nie dostaniesz szansy to nigdy nie będziesz wiedział czy zrobiłeś pewne rzeczy dobrze czy żle , oby te zmiany wyszły na dobre.

Turysta70 | 2018-07-12 11:33

do CDNCDN człowieku Ty chyba nie wiesz ile serca i pracy włożył w ten klub Zając więc nie pisz bzdur bo obrażasz chłopaka który dał by się pokroić za STALÓWKE . Tak jak pisałem wcześniej trzeba obecnej ekipie dać szansę ale nie pisz głupot i nie nakręcajmy się wzajemnie .

Dr_d | 2018-07-12 11:33

Za 8 dni pierwszy mecz, mamy dwóch trenerów, "normalny" prezes zatrudnia nowego trenera nie zwalniając starego.

Piłkarze odchodzą jeden po drugim i trudno im się dziwić. Nikt nie przyszedł, zostanie pewnie kilku piłkarzy i kadrę uzupełni się juniorami.

To co się dzieje to tragedia, lecimy z hukiem do 3 ligi.

Acer | 2018-07-12 11:36

Nie czas teraz na zmiany ,czas ogarnac druzyne ,tydzien przed sezonem druzyna juz powinna wejsc na wyzsze obroty sparing 80siatka z tylu na zero z przodu jedna dwie brameczki z 3ligowa druzyna ,druga druzyna gra chodzonego i kim tu zrobic zmiany w meczu

Maniek | 2018-07-12 11:54

hahaha macie swoje 80 lecie klubu w 1-szej lidze.. i mecze o 19:38 przy jupiterach. Taki był projekt Kudłatego i co? hehehehe brawo Kudłaty, brawo reszta.

Vielitz44 | 2018-07-12 12:00

Maniek i z czego się cieszysz? Nie czaje takich typów.

Kategoriak | 2018-07-12 12:25

Teraz to niech dzwonia po wychowankach co graja w okolicy i probuja jakos utrzymac 2 lige bo zostanie granie juniorami

Menager_rzesz | 2018-07-12 12:45

Bardzo szkoda, że nowym trenerem nie został Pan Andrzej Kasiak. Bardzo dobry fachowiec, świetnie potrafi współpracować z młodzieżą. Na nowego prezesa powinien zostać wybrany bardzo dobry menager, czyli Pan Sławomir Adamus. Oby tak się stało.

Sciemaa | 2018-07-12 13:57

Z tego co sie dowiedzialem to miasto robi konferencje prasowa o 15 pod brama stadionu. Ktos cwany niech podejdzie zada swoje pytania.

Old fan 80 | 2018-07-12 14:46

Ustalono jakies szczegoly na.spotkaniu? Ktos cos wie?

Vielitz44 | 2018-07-12 14:51

Niech kuźwa Lucek posprząta ten burdel, a nie konferencje organizuje. Oby miał coś sensownego do powiedzenia i oby uspokoili ten cyrk, bo tracę nadzieje.

Slim1938 | 2018-07-12 15:09

nowym prezesem Mateusz Nowak przewodniczącym rady Stanisław Cisek

Old fan 80 | 2018-07-12 15:21

Konferencja pod stadionem mozna powoedzoec ze napawa optymizmem. Ciekawe jak bedzie w praktyce.

Stalowiak1938 | 2018-07-12 15:21

Powodzenia nowemu Prezesowi. Młody nie przesiakniety układami. Tylko ten 5 letni plan... Ważne żeby teraz zbudować zespół i przystąpić do rozgrywek. To priorytet!!

Old fan 80 | 2018-07-12 15:24

Mysle ze Marzec moze sporo pomóc swoim doświadczeniem

Kesiek | 2018-07-12 15:25

Coś więcej o tym nowym prezesie i przewodniczącym. Rogowski narobił syfu i odszedł. Chciał zaorać piłkę i nie wyszło.

Stalosław | 2018-07-12 15:41

No i fajnie, powodzenia dla nowego prezesa.
Będzie dobrze :)

Zenek | 2018-07-12 15:41

A kto wkoncu trenerem?

Old fan 80 | 2018-07-12 15:43

Prezes sie nie określił bo nie mial do tej pory wgladu do umów o prace z Letochą i Krawcem.

Kesiek | 2018-07-12 15:43

Łętocha i Ukrainiec zostają. Teraz kwestia Krawca jak Rogowski podpisał umowę, czy można uniewaznić.

Sciemaa | 2018-07-12 15:54

Widze konferencja juz na necie wisi: » https://www.facebook.com/genoo85/vid.....

Edek38 | 2018-07-12 16:02

Powodzenia . I gratulacje.
Teraz sprzątanie po Rogowskim

Kesiek | 2018-07-12 16:12

Rogowski taki desperant, że zamki w klubie wymienił.

Jefrey | 2018-07-12 16:49

A jak pierwszy etap pier....lnie,to co ?zabieram zabawki i bawcie się sami?

Koko | 2018-07-12 17:09

szkoda prezesa Rogowskiego a pan Żak za lojalność lubi dodatki do wypłaty płacić

Kesiek | 2018-07-12 17:21

Koko no strasznie szkoda
Narobił syfu i się zawinął. Teraz ten syf trzeba po nim sprzątać i odkrecac umowy z Krawcem

Esende | 2018-07-12 17:42

Rogowskiego za to co odj*bal powinni teraz na pal nabic

Kamilosss | 2018-07-12 18:29

» http://www.90minut.pl/news/288/news2.....
Kolejny odchodzi oficjalnie.

Cdncdn | 2018-07-12 21:21

Zapraszam wszystkich zainteresowanych nowym skladem i testowanymi zawodnikami na stadion SANU w Rozwadowie na sparing z Kszo Ostrowiec w sobote o godz 11 .Jako terener tego meczu bedzie Tadeusz Krawiec oficjalny trener Stali Stalowa Wola.Lętocha nie zostal zwolniony tylko zwolniono go ze swiadczenia pracy(tak to sie nazwywa w Kodeksie Pracy) Nie musi przychodzic do pracy ale wyplate dostanie(podstawe)I jest to zgodne z prawem.No chyba ze bedzie chcial pracowac gdzies indziej to musi zlozyc wypowiedzenie sam.Dziekuje za uwage.

Esende | 2018-07-12 21:45

CDNCDN czy oficjalny czy były to się jeszcze okaże ;-)

Filip kacper k. | 2018-07-12 22:10

bezwzględnie odebrać plac targowy i wszystkie dotacje Stowarzyszeniu ZKS STAL.
Lucjusz, rozgoń to towarzystwo ktora ukradło Wodex

Kesiek | 2018-07-12 22:28

CDNCDN nie żaden oficjalny. Bo Łetocha nadal jest trenerem Stali. Niech szybko odkręcą ten syf co zrobił Rogowski. nA KONFERENCJI MÓWIL NOWY prezes, ze musi zobaczyć całą umowę jak podpisana co zrobił ten pseudo prezesik

Cdncdn | 2018-07-12 22:45

Raczej chodzi tu o to aby zobaczyc jak jest podpisana umowa z Letocha .Bo to jego trzeba wyje...

Menager_rzesz | 2018-07-13 00:44

Ludzie litości... 29 latek, wychowanek i były piłkarz klubu.., sędzia piłkarski, ostatnio wicedyrektor PSP nr 2? Ręce opadają. W tym klubie chyba nigdy nie będzie normalności. 5 - letni plan, o którym mówił ten dzieciak, świadczy tylko jak kompetentną jest on osobą... Resovia ładnie wygrywa sparingi, oby tak w lidze.

Jakubek79 | 2018-07-13 01:21

Nie było mnie na tym forum wiele lat i postanowiłem się wypowiedzieć. Nie trzymam się żadnej ze stron w tym całym konflikcie i będę obiektywny. Po pierwsze nie jestem za tym by JST pakowały pieniądze w kluby sportowe, ale u nas nie było innego wyjścia. Jeśli chcemy normalności to musiało się tak stać bo żaden inwestor nie będzie inwestował w Stal. Dobry ruch ze strony prezydenta, ale czy i tak zadłużone miasto długo wytrzyma tą zabawe w klub na poziomie centralnym... Pożyjemy zobaczymy. Nie znam Pana Nowaka, ale już mu współczuje bo organizacyjnie dostał ogromny bajzel, że nie wiadomo w co ręce włożyć, a trupy z nie jednej szafy mu jeszcze wyskoczą. Pana Rogowskiego trzeba za to wszystko ukarać, bo jest to nie do pomyślenia co narobił. Jeśli miał utrzymać trzon zespołu i wprowadzić normalność choć na chwilę bo wiedział, że miasto i tak przejmie klub to mógł się nawet wykazać i ściągnąć tu grajków za nie mały hajs, w końcu i tak zaraz byłby to nie jego problem tylko kogoś innego. Facet wybrał inną drogę... Po pierwsze zwalnia trenera, kiedy poprzedni jest jeszcze niespłacony (sam to powiedział w wywiadzie), a z moich źródeł wiem, że Janusz Białek miał pensję iście ekstraklasową bo coś w graniach 25tys! No ale czego się nie robi, żeby utrzymać stołek i wziąć kase z PJS. Strach pomyśleć ile miał Łętocha jako asystent, a ile teraz jako główny trener. Co do samej osoby Tadeusza Krawca to uważam, że jest tu przedstawiany w złym świetle. W naszym regionie to jest najlepszy trener. W Sandomierzu z pszenno-buraczanej gruby zrobił drużynę, która zajęła 1 miejsce w III lidze. Na uwagę zasługuje tu fakt, że w tym "mistrzowskim" sezonie nie mieli zapłacone za 5msc a i tak wygrali, baraże z Radomiakiem odpuścili bo wiedzieli, że nie dostaną licencji. Potem Krawiec wziął KSZO i zajmując 1 miejsce po rundzie jesiennej wziął Rozwój Katowice z polecenia Kamila Kosowskiego, który był wówczas ich działaczem i utrzymał ich w II lidze. To, że nie wyszło mu w Stali Rzeszów to żaden argument, nie tacy się tam potkneli. Znowu będzie ciężko, ale myślę, że nie ma tragedii. Głowy do góry panowie

Filip kacper k. | 2018-07-13 07:20

Warto zwrocic uwage ze poziom pensji podpisywanych przez Szymanskiego to jakas granda i skandal. Nikt na to nie zwraca uwagi, na kontrakty Bialka, Letochy, Tereszczenki i Patryka Stefanskiego- a to jakas masakra rowna zatrudnianiu dodatkowo 4 trenerow przez Rogowskiego.

Jedni warci drugich- dobrze ze obu juz nie ma

Slim1938 | 2018-07-13 10:09

wiadomo może z kim jeszcze i kiedy sparing sparingi przed ligą ?

Filip kacper k. | 2018-07-13 10:25

jestesmy w lidze przenno-buraczanej. przygotowanie nie ma tu zadnego znaczenia- bo to sa kopacze a nie pilkarze.

Wisla Plock ma po Brzeczku podobny problem.

Japonii przed mnudialem wyszlo do na dobre.

Szymanski jak wzial Wojcika- zmienili cala kadre w wiekszosci na dzieci i jakos sie udalo.


Jest zamieszanie- ale nie ma ono jak widac na powyzszych przypadkach wiekszego znaczenia.

Trzeba po prostu zapie****

Cdncdn | 2018-07-13 11:13

Sparing jutro w sobote o 11 w Rozwadowie prowadzony przezz Krawca .
Resovia przedstawiła listę zawodników, którzy mogą odejść z klubu w tym okienku transferowym. Znalazło się na niej 30 nazwisk
» http://www.nowiny24.pl/sport/pilka-n.....

Vielitz44 | 2018-07-13 11:14

Filip kacper k. - dokładnie, nie raz pisałem, że ta liga jest słaba i wystarczy chcieć i mieć 2-3 wiodących graczy w formie. Za Wójcika jednak faktycznie działało to tylko wtedy jak Mistrzyk był w formie i był szalony Essam co sam robił grę - odeszli i się posypało.
Trzeba szybko skompletować skład i zgrać zespół i po prostu walczyć.

Odszedł Jarosz i chce odejść podobno Bruno - akurat tych zawodników szkoda.

Edek38 | 2018-07-13 11:37

Po pierwsze,kwoty przez was podawane są wyssane z palca i świadczą tylko o tym jakie i skąd czerpiecie informacje na temat klubu...
Po drugie , nie macie pojęcia o kulisach zatrudnienia Białka i jego asystentów oraz o warunkach ich umów. Dorabianie sobie wygodnej teorii żeby kogoś oczernic jest już tu normą.
Po trzecie, kolejny raz napiszę:
ROGOWSKI WIEDZIAŁ,ŻE JEST CHWILOWO I MIAŁ POLECENIE OD PRZYSZŁYCH WŁAŚCICIELI-MIASTA , ŻEBY ZATRZYMAĆ ZAWODNIKÓW I TRENERÓW. OLAL TO TOTALNIE I NA 6 DNI PRZED MECZEM NIE MAMY PÓŁ ZESPOŁU.
Postawił swojego następcę w bardzo trudnej sytuacji. Mając choć trochę rozumu nie powinien zwalniać trenera na 2 dni przed swoim odejściem.to chyba logiczne.no ale nie dla kilku jego wielbicieli.
Do tego " w okolicy " kręcą się Betkowski,kolbusz.pi echniak itd. Więc coś jest na rzeczy.
Betkowski ma mocne agumenty: jak nie tu to w motorze mam pewne granie... no gniot zaspany.

Cdncdn | 2018-07-13 11:39

E tam szkoda.Tacy sami jak inni .A z tym zgrywaniem to juz jakies jaja .W kolko to powtarzacie jak Letocha.Jak ktos kra w pilke dobrze i ma ambicje to zgrywac sie nie musi a juz napewno nie przez kilka miesiecy jak to chca niektorzy.To taka sciema ze az oslepia

Amatorski | 2018-07-13 11:42

Edek38 Piechniak i Kolbusz trenują z Wisłą Sandomierz.

Amatorski | 2018-07-13 12:12

Wiadomo już kto jest trenerem?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2018-08-28, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 34 20-5-9 65
2 ŁKS Łódź 34 18-11-5 65
3 Warta Poznań 34 18-8-8 62
4 Garbarnia Kraków 34 16-9-9 57
5 Radomiak Radom 34 15-10-9 55
6 Olimpia Elbląg 34 14-8-12 50
7 Siarka Tarnobrzeg 34 14-5-15 47
8 GKS Bełchatów 34 12-10-12 46
9 Gryf Wejherowo 34 12-10-12 46
10 Stal Stalowa Wola 34 11-11-12 44
11 ROW 1964 Rybnik 34 12-8-14 44
12 Rozwój Katowice 34 12-8-14 44
13 Znicz Pruszków 34 11-9-14 42
14 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
15 MKS Kluczbork 34 9-12-13 39
16 Wisła Puławy 34 8-12-14 36
17 Gwardia Koszalin 34 6-10-18 28
18 Legionovia Legionowo 34 7-6-21 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-28 STAL - Resovia Rzes..
0000-00-00 Elana Toruń - STAL
0000-00-00 STAL - Widzew Łódź
0000-00-00 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1227) » Vielitz44 (777)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (378)
» Koko (365) » Slim1938 (358)
» Stalowiak1938 (326) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (286)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Lechia Gdańsk (2:2)
2007-10-27
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 436 razy
STAL - GKS Katowice (1:2)
2009-08-29
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 43 903 razy
STAL - Korona Kielce (1:0)
2002-06-08
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 13 709 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (2:0)
2009-09-16
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 40 669 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.05027