Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Mateusz Nowak prezesem Stali

Mateusz Nowak prezesem Stali
Lucjusz Nadbereżny - prezydent miasta Stalowa Wola Stal Stalowa Wola ma nowego prezesa, którym został 29-letni Mateusz Nowak. Pomagać mu będzie Dariusz Marzec, były prezes Ekstraklasy S.A. - Chcemy postawić całkowicie na nową jakość, a tym samym na nowych ludzi - mówił prezydent miasta. Miasto Stalowa Wola przejęło pakiet większościowy akcji Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal. Gdy w czwartek Lucjusz Nadbereżny, prezydent miasta, przedstawiał najważniejsze osoby dla klubu, w tle jeździł ciężki sprzęt, pracowali robotnicy, rosła trybuna. W Stalowej Woli powstaje nowy stadion. - Za plecami widać wielką budowę - budowę nowego stadionu, profesjonalnego centrum piłkarskiego dedykowanego zarówno dzieciom i młodzieży, jak również dla zawodowych piłkarzy Stali. Dla wszystkich kibiców, dla wszystkich tych, którzy w sercu mają Stal Stalowa Wola - mówił Nadbereżny na specjalnej konferencji. - Zaczynamy kolejną bardzo ważną budowę - budowę profesjonalnego klubu sportowego, profesjonalnej piłkarskiej spółki akcyjnej. Miasto Stalowa Wola wchodzi ze swoimi udziałami, ze swoim zaangażowaniem do piłkarskiej spółki akcyjnej, przejmuje za nią odpowiedzialność i można powiedzieć - tak symbolicznie, jak musieliśmy zburzyć starą trybunę, żeby zacząć budować ten nowy stadion, tak samo musimy w pewien sposób "zgruzować" to myślenie, które było w ostatnich latach o tym, jak był zarządzany klub, jakie były zasady finansowania, jakie były standardy. Chcemy postawić całkowicie na nową jakość, a tym samym na nowych ludzi - komentował prezydent. Wiecej: https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/765778/nowe-rozdanie-w-stali-stalowa-wola-piecioletni-plan-i-ambitne-cele

Komentarze (50)

Koko | 2018-07-13 15:20

w radzie nadzorczej jest pan Leszek Dąbkowski.dyrektor Wodexu drugi po Żaku rządzący w fimie dobrze że konkretne będą rządzić oby im się udało

Esende | 2018-07-13 15:37

Jezeli ktos zna Lesia to wie jaki jest kompetentny... Czy jest możliwość zeby P.S.A. wrocila do herbu ZKS ?

Filip kacper k. | 2018-07-13 15:40

zgode na to musi dac ZKS STAL- wlasciciel Wodexu- wiec poki co szanse zadne

Filip kacper k. | 2018-07-13 15:44

W nadchodzącym sezonie drużynę Stali poprowadzi trener Krzysztof Łętocha, a jego asystentem będzie Wojciech Fabianowski. Sztab uzupełniają: Tomasz Fijarczyk - fizjoterapeuta i Marek Drozd - kierownik drużyny.
Za tydzień przed nami pierwsze spotkanie wyjzadowe, a przeciwnikiem naszej dryżyny będzie ROW Rybnik.

Stary stalowiak | 2018-07-13 16:05

A to pewne info?Jeśli tak to i dobrze,niech zostanie ten Łętocha,za dużo zmian i kombinacji też nie jest dobre to dla druzyny,przykład Nawałki jak kombinował hehe.Ale na serio,On zna ten zespól,zna każdego z osobna,byli ze soba zgrani,mieli świetną końcówke sezonu i było nie było,mimo wszstko utrzymał Stalówkę w 2 lidze,więc trezba dać mu dalej szansę.Ja w to wierze,że da radę,zreszta to widać jak się stara i pracuje z Nimi ciezżko na treningach i jak to wszystko przeżywa na meczach,widać,ze mu strasznie zależy,a to ważne.Bedzie dobrze.Do Tadka oczywiscie nic nie mam,ale cieszę sie ,ze nie będzie Wieprzka,bo to wdupowłaz Żaka i wszystko mu papla co sie dzieje w klubie,a ten pociąga za sznurki.

Stary stalowiak | 2018-07-13 16:18

Zresztą niejednokrotnie rozmawialiśmy z Łętochą podczas meczu w Boguchwale,kiedy został wyrzucany na trybuny,za to,ze żył meczem i mówił to co myślał do sędziego i całkiem niegłupi,mądry gośc z Niego,widać,ze ma szacunek do kibiców i pojecie o pewnych rzeczach i wiele wiecej by moze zrobił,ale miał zwiazane rece.i duzo rzeczy od Niego nie zależało.Nie od dziś wiadomo,jak ciezko pracuje sie w tym klubie i niełatwo jest trenerom z gówna bat ukręcić.No ale teraz,kiedy są zmiany mam nadzieje na lepsze,to i jemu będzie o wiele łatwiej i myśle,że wyniki przyjdą same,tylko szkopuł w tym ,ze przez tego dziada,durnia rogowskiego,pół drużyny,widząc co tu sie dzieje,pouciekało do innych klubów,bo nie znali swojej przyszłości w tym klubie.Tego ciula to tylko teraz za jajca powiesić,za to ,zę rozwalił Nam zespół

Sciemaa | 2018-07-13 16:26

Trenerem pozostaje Łętocha. 2 trenerem Fabianowski. Fijarczyk tak jak bylo no i kiero Drozd

Stary stalowiak | 2018-07-13 16:35

No to git,dobrze,ze nie udało ciulowi Żakowi do współy z rogowski wszystkiego do końca rozdupczyć.Nie rozumiem tego,jak on mógł tak się porządzić i tak nabrużdzić,mimo,ż e Lucek wydał dspozycję,ze by nic nie ruszać i nie zmieniać.Te gnidy działały na szkodę klubu i nie ma teraz na nich bata

Esende | 2018-07-13 16:42

Czy umowa z Krawcem została unieważniona ?

Sisq | 2018-07-13 16:47

Ciekawie się dzieje w Stalowej Woli. Mam nadzieję, że to co się w przerwie między sezonami dzieje nie wpłynie negatywnie na trenera i zawodników.
Czas pokaże co będą potrafiły zrobić nowe władze. Na jakiej zasadzie będzie to wszystko finansowane.

Stalowiak68 | 2018-07-13 17:44

I dobrze, pala Rogowski, jego przydupasy Wieprzęć i Urban won z klubu.Jak można było do tego dopuścić, przecież do ligi jest tylko tydzień. Najważniejsze że udało się odsunąć Rogowskiego i Żaka który nim manipulował od klubu.

Filip kacper k. | 2018-07-14 08:37

teraz ani kroku wstecz- odebrać wszystkie dotacje ZKS STAL i plac targowy !

Jaszczur | 2018-07-14 11:22

Sparing z Kszo odwolany, czy napewno klub idzie w dobra strone!?

Old fan 80 | 2018-07-14 11:38

W Rozwadowie boisko przygotowane sporo kibiców sie przewinelo ale druzyny brak. Co sie dzieje?

Esende | 2018-07-14 11:52

KSZO nie przyjechalo

Siatkarz | 2018-07-14 12:07

według strony » http://kszo1929ostrowiec.pl/ grają sparing z Kamienna Brody a nie z nami .

Vielitz44 | 2018-07-14 12:31

To się fachowcy nie dogadali. Kuźwa, męczy mnie ten cyrk już, takiego bałaganu w klubie nie było dawno - pozytywne to, że chyba już tylko lepiej może być...

Menager_rzesz | 2018-07-14 12:32

Za tydzień rusza liga, a tu ani składu, ani sparingów. A dzieciak mówi o 5-letnim planie. Ludzie litości

Daro | 2018-07-14 13:07

Właśnie o to chodzi, mówi o długoterminowym planie bo tego bałaganu nie da się rozwiązać od reki. Manager_Rzeszow Ty naprawdę winisz za obecną sytuację nowe władze ? Serio ? Taki bałagan jaki zrobił Rogowski w miesiąc to naprawdę trzeba było się postarać i pewne sprawy wizerunkowe będą się za nami ciągnąć i ciągnąć. Za takie rzeczy powinien odpowiedzieć za celowe działanie na szkodę spółki. Dzisiejsza sytuacja jest podsumowaniem ostatniego miesiąca i mam nadzieję, że to już za nami i że uda się nowym władzom odbudować zaufanie i postrzeganie naszego klubu.

Kesiek | 2018-07-14 13:32

MENAGER_RZESZ kogo, ty winisz za to co się stało ostatnio oraz, ze ktoś sie nie dogadał??. Nowego prezesa. A co on ma do tego???. Całą winę za zamieszanie ponosi Rogowski, który narobił syfu. Chciał upodlić klub itd. Nowy prezes parę dni temu przejął klub. Zapewne chcą odkręcić cały bajzel. Dobrze, ze udało się unieważnić umowę z krawcem i resztą świty, która powołał Rogowski. Teraz powinno iść już powoli ku lepszemu.

Koko | 2018-07-14 13:46

ten klub to nadal amatorszczyzna w dodatku jeśl Lucjusz przegra wybory to nowa władza nie zechce inwestować w ten klub jaka władza w mieście taki klub a ciekawe kto spłaci za zabawe w menagera klubu w mieście dług stop wydawania publicznych pieniędzy na kluby sportowe

Filip kacper k. | 2018-07-14 13:47

chyba nie ma sie co czaic tylko trzeba brac Kolbusza, Betkowskiego i Piechniaka.

Trzeba sklecic jedynastu do gry

Kesiek | 2018-07-14 13:56

KOKO a czemu ma przegrać po tym co zrobił dla miasta. Bo od dawna nic sie nie działo jezeli chodzi o rozbudowę i dotacje od państwa.

Filip kacper k. | 2018-07-14 14:15

Kesiek dlatego ze to miasto będzie za chwile bankrutem. nie da sie zyc tylko na kredyt

Kategoriak | 2018-07-14 14:48

Kolbusz w Sandomierzu, brac szymanka z gorzyc, chlop z przeszłością ekstraklasowa a 50 bramek nie z przypadku

Cdncdn | 2018-07-14 14:50

miasto jest udzialowcem wiekszosciowym 51% i nareszcie moze decydowac o tym na co ,ile i na kogo ida pieniedze w spolce pilkarskiej.To super bo i tak dawalo tylko nie wiedzialo gdzie to idzie.To jest tak samo wana dziedzina w miescie jak i inne rzeczy.Nie chcialbym miasta gdzie nie ma druzyny pilkarskiej chocby na II ligowym poziomie .Kazdy mysli ze to tylko wydatki.To sa tez zyski bo i stadion bedzie centrum pilkarskim a wlascicielem miasto,bo i druzyna ktora zacznie mam nadzieje grac super przysporzy i radosci i jesli bedzie to pierwsza liga dochodow z PSPN ,transmisji i umow sponsorskich >Nie musza to byc wielkie dochody.Nawet moga byc zerowe tak jak zerowe dochody przynosi biblioteka,muzeum czy inny plac zabaw.Ale miasto to nie tylko praca,zarcie i sranie (a tak bylodo tej pory w tym kolchozie Stalowa Wola)To tez rozrywka .Ale co ja bede sie tu wymodrzaWma dac tylko robote i spanie bedziecie zadowoleni.
Wszyscy o tych kredytach gadają,
a wiadomym jest że bez kredytu nie zrobi sie nic
większość ludzi którzy się boi kredytów - nic nie posiada, nic nie ma. umrze i nic po nich nie zostanie.
To tak jak w tym przysłowiu o ogrodzeniu, lew przeskoczy, żmija się prześliźnie a to ciele jak stało tak stoi i tylko jęzorem macha.

Filip kacper k. | 2018-07-14 16:55

utzrymanie stadionu po rozbudowie to bedzie nastepnym kilka milionow rocznie. wiec nie widze tu pola do optymizmu.

Nie ma chyba w Europie stadionu ktory przynosilby zyski. W Potrugalii po Euro burzyli i stawiali centra handlowe.

W Polsce na narodowym wyplaca sie premie jak stadion przynosi kilkanascie milionow zł rocznei strat zamiast kilkudziesieciu.

Ot taka rzeczywostosc

Filip kacper k. | 2018-07-14 16:58

kto to ten marcin dec?

Okulickiego | 2018-07-14 16:59

» http://cwks-resovia.pl/
» http://cwks-resovia.pl/sklepik-resovii/
» http://www.resoviacy.pl/res_artykuly.....

Do MANAGER_RZESZ ..... Wyżej masz kilka linków gdzie możesz sobie popitolić te twoje żale !!!! A od STALÓWKI to delikatnie mówiąć WYP.......J.
NIE PODOBA SIĘ TO WIESZ CO MASZ ROBIĆ !!!! WON !!!!
Najgorsze co mogło być to te pseudo zgody z popaprańcami z pod znaku jakiejś Resovi .... Nigdy Starzyzna nie akceptowała i nie będzie akceptowała takiej chorej sytuacji ..... Bo wiesz gdy były te czasy stare o których tu piszę to ciebie nie było na świecie....więc skoro tak ci blisko do tych patałachów to zawijaj się z tąd bo to strona kibiców STALÓWKI a nie tych twoich tam .....

Slim1938 | 2018-07-14 19:42

Kolbusz w Wiśle Sandomierz

Kibic368 | 2018-07-14 23:40

Marcin Dec to wychowanek, który ostatnie dwa lata spędził w SMS Stal Mielec

Kesiek | 2018-07-15 00:17

A nowak??. Ktos cos wiecej

Maniek | 2018-07-15 14:55

Dlaczego nie grają żadnych sparingów? Jak KSZO odwołało to mogli zagrać wewnętrzny.. tylko czy by zestawili składy o to pytanie. Transferów zero, a liga rusza za tydzień. Zapowiada się spadek do 3 ligi i to rychly.

Amatorski | 2018-07-15 16:29

Transfery będą, poprzez zamieszanie się przedłużyło i tyle. Kilku już trenuje i jeszcze mają być nowi.

Menager_rzesz | 2018-07-15 18:04

Okulickiego nic sie nie martw. W Stalowej Woli znacznie więcej kibiców trzyma kciuki za Resovia niż za tym śmiesznym klubikiem z ulicy Hetmańskiej. W Stw nigdy stal Rzeszów nie byla i nie będzie mile widziana. Tyle w temacie. Nikt tu nie ma pretensji do nowego ,,prezesa", choc ciężko go nazwać takim mianem. Tylko niech nie opowiada w mediach o swoim dlugoletnim planie, skoro nie ma o tym zielonego pojęcia.

Jaszczur | 2018-07-15 19:14

Sparing odwolany na prosbe Stali ,Kszo gralo sparing z Kamienna Brody.transfery spokojnie trwaja do 30 sierpnia moze przyjdzie jakis dobry zawodnik.

Karnet | 2018-07-15 19:29

manager chyba pomyliły Ci się fora. Mało wiesz, a wypowiadasz się najwięcej.
ZKS&ZKS

=1938= | 2018-07-16 09:22

A co menager wiesz o nowym prezesie SSW? Znasz go osobiscie, ze piszesz takie bzdury???? Gdyby nie wiedzial o czym mowi to by nie byl vicedyrektorem w szkole a na takich stanowiskach nie sa ludzie z lapanki. Wiec jak zaczniesz kogos oceniac to go najpierw poznaj a nie plujesz bo jest mlody

=1938= | 2018-07-16 09:25

A jak uwazasz ze masz wieksza wiedze to trzeba bylo sie zglosic na prezesa I pojazac co potrafisz a nie siedzisz przed kompem I pajacujesz

Esende | 2018-07-16 10:41

Nie mozna juz bluzgac na Korone ? ????

Vielitz44 | 2018-07-16 10:44

Wracamy do historycznej zgody :)?

Menager_rzesz | 2018-07-16 15:21

1938, wicedyrektor w szkole podstawowej. Rzeczywiście nie może być nim człowiek z łapanki :) Tak na poważnie, młody, zupełnie niedoświadczony na takim stanowisku gość, opowiada brednie o swoim planie długoletnim. Ktoś, kto nie zna się na tych rzeczach, uwierzy i powie, ok, młody, ma gadane chłopak. Jednak osoby, które posiadają tego typu wiedzę i praktykę, podchodzą do tego zupełnie inaczej...

Stalowiak1938 | 2018-07-16 15:26

Im człowiek mniej wie tym lepiej śpi... I tą maksymą radzę się kierować ;)

Okulickiego | 2018-07-16 17:32

MANAGER ja NIC nie napisałem o Stali Rzeszów więc nie popadaj w skrajnosci ... Interesuje mnie tylko STALÓWKA i tyle. Z sympatii do starych zgód to wiadomo RAKÓW !!! ....
Nie rozumiem co masz na myśli twierdząc że nowy prezes nie ma pojęcia. Kolega niżej napisał .... Że skoro posiadasz wiedzę i umiejętności aby zostać prezesem to gdzie byłeś cały ten czas ! Tylko chyba ty znasz odpowiedz bo my tu ...czyli Ja i Inni koledzy róznie mozemy myśleć . Gdzie byłeś ??? Wiesz gdybyś miał odwagę to być moze to ty dziś byłbyś prezesem ...no ale skoro jedynie w komentarzach jesteś odważny to żegnam. Aha no i ta Resovia hehehehh śmieszna ... za stary jestem aby to rozkminiać .

Jordache1 | 2018-07-16 21:53

Ale bylo info o turnieju na pewno osrali sie przed motorem. ZENADA

Menager_rzesz | 2018-07-16 22:43

Sympatia do Rakowa zawsze zostanie, racja. Co do transferów w regionie. Bardzo mocno wzmacnia się stal rzeszów. Kilku młodych niezłych chłopaków, dzisiaj doszedł Tomek Płonka (szkoda, bo przydałby się ponownie w Stalowej Woli taki zawodnik). Jutro podpisze Darek Jarecki. Do tego całkiem dobry, nowy trener. Będą jednym z głównych faworytów do awansu w tym sezonie.

Slim1938 | 2018-07-16 23:16

Jordache pewnie jesteś z motoru i specjalnie się zarejestrowałeś żeby napisać ten błyskotliwy komentarz : )

Jordache1 | 2018-07-18 05:21

slim ale mi zaimponowales.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-09-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

Stal Stalowa Wola             Ruch Chorzów

2 : 2

Adrian Dziubiński 25,
Grzegorz Janiszewski 84     
Artur Balicki 50, 88
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 10 7-1-2 22
2 Widzew Łódź 10 6-3-1 21
3 GKS Bełchatów 10 5-4-1 19
4 Radomiak Radom 10 5-3-2 18
5 Elana Toruń 9 5-3-1 18
6 Siarka Tarnobrzeg 10 5-2-3 17
7 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
8 Znicz Pruszków 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 10 3-4-3 13
10 Resovia Rzeszów 10 3-3-4 12
11 Gryf Wejherowo 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
13 Błękitni Stargard Szcz. 9 3-2-4 11
14 ROW 1964 Rybnik 10 2-4-4 10
15 Pogoń Siedlce 10 2-3-5 9
16 Skra Częstochowa 10 3-0-7 9
17 Rozwój Katowice 10 1-3-6 6
18 Olimpia Elbląg 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1234) » Vielitz44 (799)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (360)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (292) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Wigry Suwałki (0:2)
2014-05-03
Ilość zdjęć: 23
Wyświetleń: 12 680 razy
STAL - Stal Mielec (0:2)
2014-10-25
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 23 533 razy
Górnik Wałbrzych - STAL (1:3)
2015-04-11
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 630 razy
STAL - Miedź Legnica (2:0)
2007-05-05
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 11 757 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.25876