Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jedziemy do Rybnika !

Jedziemy do Rybnika !
Już w najblższy piątek - 20 lipca udamy się do Rybnika  na mecz z ROW-em.Jest to pierwszy mecz w nowym sezonie 2018/2019
 
Początek spotkania o godz. 18:00.Zapisujemy się na listę i ruszamy kokretnym składem. Wszyscy ubrani na zielono lub czarno i z szalem !
 
Nagłaśniamy ten temat w necie i na osiedlach !!! Każdy jest odpowiedzialny za liczbę na tym wyjeździe!!!
PEŁNA MOBILIZAJCA !!!
 
 
WSZYSCY jedziemy autokarami !
 
Zbiórka pod MDK o godz: 11:00 wyjazd 11:30
 
Koszt wyjazdu plus bilet na mecz: 60 zł
 
Osoby do 18 roku zycia jadą za darmo płacą tylko za bilet na mecz.
 
Zapisy trwają do czwartku godz. 24:00 pod linkiem: 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ 
 
WSPIERAMY STALÓWKĘ W WALCE O 3 PUNKTY !
MUSISZ TAM BYĆ !
 
STF !

Komentarze (84)

Cdncdn | 2018-07-17 10:34

Widze ze macie problem z aktualizacją na bieżąco tabeli wiec .....
» http://www.90minut.pl/liga/0/liga9939.html

Kibic368 | 2018-07-17 15:57

bedą jakieś transfery, czy to byłoby na tyle?

Slim1938 | 2018-07-17 16:15

» http://www.90minut.pl/kadra.php?id_s..... tak to chyba wygląda z kadrą na obecną chwile

Slim1938 | 2018-07-17 16:16

no i jest 1 transfer ;)
Stal Stalowa Wola PSA
W dniu dzisiejszym nowym zawodnikiem Stali Stalowa Wola został Piotr Mroziński.
Pozycja: pomocnik, lat 25, 181 cm/74 kg, poprzedni klub Pogoń Siedlce, w Stali Stalowa Wola będzie występował w koszulce z nr 10.

Slim1938 | 2018-07-17 16:23

Kolejnym wzmocnieniem naszej drużyny jest Kacper Czajkowski.
Pozycja: obrońca, lat 20, 184 cm/78 kg, poprzedni klub GKS 1962 Jastrzębie, w Stali Stalowa Wola będzie występował w koszulce z nr 15.

Slim1938 | 2018-07-17 16:24

Defensywę Stali Stalowa Wola wzmocni także Fryderyk Stasiak.
Pozycja: obrońca, lat 18, 185 cm/79 kg, poprzedni klub Miedź Legnica, w Stali Stalowa Wola będzie występował w koszulce z nr 24.

Kamilosss | 2018-07-17 16:37

Transfery optymizmem nie napawają. Będzie rozpaczliwa walka o utrzymanie zapewne.

Zielak69 | 2018-07-17 18:30

Piotrek Mroziński dobry transfer.

Menager_rzesz | 2018-07-17 18:31

Jeszcze Marka Drozda brać i będzie skład gitara, w sam raz na awans :) Bez Bukowca będzie jednak o to bardzo ciężko.

Siatkarz | 2018-07-17 18:33

» http://www.90minut.pl/news/288/news2..... ofensywa transferowa rozpoczęta

Quick1986 | 2018-07-17 21:49

Czyżby kolejne opóźnienia w budowie stadionu???

Jeśli byłby to prywatny inwestor już dawno naliczałby kary dla "super wykonawcy" tzn( 4 gości w kamizelkach budimex, a reszta to podwykonawcy krzaki).
Każdy kto miał do czynienia z budimexem wie że trzeba go omijać wielkim łukiem...
Lecz są to pieniądze podatników więc inna sprawa.

Cdncdn | 2018-07-18 09:56

Filmy z nowym pilkarzem Stalowki Piotrem Mrozinskim....
» https://www.youtube.com/watch?v=e2CajhDLyJ4

Cdncdn | 2018-07-18 09:59

Filip kacper k. | 2018-07-18 10:11

Tadzio Krawiec w Alicie Ozarow.

Jak wygląda kwestia umów z Januszem Białkiem, Alexem Tereszczenko, Tadziem Krawcem, Jarkiem Wiperzeciem, Jarkiem Zajacem i Urbanem?

Kesiek | 2018-07-18 13:55

FILIP KACPER K. jak byś się interesował tematem od początku, to byś wiedział.

Filip kacper k. | 2018-07-18 18:03

czy Robert Dadok ma jeszcze status mlodziezowca?

Filip kacper k. | 2018-07-18 18:10

Dadok i Kitlinski dzis podpisali.jeszcze bramkarz mlodziezwiec i kadre mozna zamykac

Kamilosss | 2018-07-18 18:34

A na ataku kto? Łetocha?

Filip kacper k. | 2018-07-18 18:36

na napadzie moze grac letocha trubeha i dziubinski. wystarczy

Kamilosss | 2018-07-18 18:46

No to powodzenia. Z takim napadem minus Gębalski wywalczyliśmy dopiero w ostatniej kolejce utrzymanie.

Siatkarz | 2018-07-18 19:34

Młodzieżowiec ? zawodnik posiadający obywatelstwo polskie, który w roku kalendarzowym, w którym następuje zakończenie sezonu rozgrywkowego kończy 21 rok życia oraz zawodnik młodszy

Slim1938 | 2018-07-18 21:39

jeszcze bramkarz i napastnik i było by elegancko

Acer | 2018-07-19 10:20

Jest oky dobre transfery zrobione Kitlinski moze byc to bardzo dobry transfer dla stalowki to taki wahadlowy pomocnik obrona atak z Stelmachem po bokach byla by to dyuza sila napedowa dla stalowki..Brak Jarosza bedzie napewno widoczny w pierwszych spotkaniach gral dobrze srodkowego obronce,no i ten srodkowy rozgrywajacy z doswiadczeniem pierwszej ligi oby gral dobrze do bokow pileczke 1 metr przed zawodnikow.Mozna by sie pokusic takim skladem w pierwszym spotkaniu o 3 punkty na wyjezdzie

Menager_rzesz | 2018-07-19 15:02

Zbieranina straszna zrobiła się w Stalówce. To już imienniczka z Rzeszowa ma dwa razy lepszy skład. Po raz kolejny brak wychowanków na nowy sezon, ściąganie grajków nie wiadomo skąd. Brakuje ewidentnie napastnika. Lukę po Gębalskim pasowałoby jednak jakoś zapełnić. Trzeba pamiętać, że w tym sezonie 2 liga będzie bardzo bardzo silna.

Esende | 2018-07-19 16:12

Menago pizdko brak wychowanków to raczej nie jest wina P.S.A. ale skąd ty mozesz wiedziec o tym pajacu. Wypad do rzeszowa meczybuło :)

Menager_rzesz | 2018-07-19 16:39

esende kultury troszkę się naucz, a później wchodź w dyskusję ok. Słoma z butów ci wystaje, także spokojniej.
Czy s.a. czy z o.o. czy jeszcze inny twór, obojętnie. Nie ma sensu szkolić w klubie młodzieży, skoro przed rozpoczęciem sezonu trzeba na gwałt sprowadzać wynalazki z różnych części Polski.

Esende | 2018-07-19 16:43

To sie zwróć do odpowiedzialnych za szkolenie młodzieży a jak nie masz o tym pojecia to nie błaznuj.

Acer | 2018-07-19 20:28

wprowadzenie do gry mlodziezy wychowankow mozna wowczas gdy druzyna zagra na dobrym poziomie drugiej ligi,bedzie wygrywac mecze bedzie wygrywac pierwsze polowy ,bedzie robic bezpieczny wynik ,a mlodziez na poczatku wprowadza sie na dojechaniu z wynikiem do konca spotkania

Siatkarz | 2018-07-19 20:52

Sciemaa | 2018-07-19 22:24

No to trzeba bedzie kombinowac.... jeden kupi i bedzie udostepnial :)

Vielitz44 | 2018-07-20 09:42

Tak z ciekawości, czy Izoarena ma trybunę gości? Reska albo Widzew będą mogli się pojawić? Szkoda jak cholera, że nie będzie tego nam dane w STW oglądać, bo fajna atmosfera by pewnie była.
Jakieś nowe transfery jeszcze w powietrzu, ktoś coś wie?

Boskizajkowski | 2018-07-20 12:55

W Boguchwale max klatki to 60 osób :)

Cdncdn | 2018-07-20 14:33

No to bedzie ta transmisja czy nie bedzie.?Nigdzie nie ma info o dzisiejszej transmisji

Edek38 | 2018-07-20 14:52

Rogowski nie zadbał o takie rzeczy dla swoich fanów? Niemożliwe.

Vielitz44 | 2018-07-20 15:09

EDEK - już chyba możesz zluzować te ataki, Rogowskiego nie ma, jest nowy zarząd, zobaczymy co on pocznie, ocenimy go na pewno.

Co do transmisji, to jest na liście
» https://www.tvcom.pl/Gry/Sport-Pilka.....
Mam nadzieję, że jak to wykupię, to nie włączy mi się jakiś śmiszny mecz, tylko nasi :)
Swoją drogą, 12 zł za tą buraczaną ligę to przesada gruba - 5 zeta to jest max jaki powinni wołać, pewnie więcej na tym by zarobili nawet, ale jakieś Janusze biznesu tam są chyba.

=1938= | 2018-07-20 15:58

Wielitz jak Ci nie pasuje to nie wykupuj I sie nie pompuj Nikt ci na sile nie mowi ze masz wykupic

Kategoriak | 2018-07-20 16:19

Pieniadze z transmisji idą do podziału na kazdą drużynę która występuje w II lidze, wiec oglądając mecz naszej Stalowki też wspierasz klub ;)

Filip kacper k. | 2018-07-20 16:24

Mala czesc, wiec lepiej kupic bilet w meczu u siebie, nawet nie bedac na meczu

Edek38 | 2018-07-20 16:37

"Ataki "?? Hehe. Gość w miesiąc narobił więcej bałaganu niż dało się przewidzieć i mam zapomnieć bo to już nie ma...bez jaj.
Cena 12 bo chyba tyle kosztuje bilet na mecz.

Marco | 2018-07-20 16:58

No dokładnie , tylko patrząc na naszą sytuację to dolicz jeszcze koszty dojazdu i o ile to jeszcze pół biedy , bo czego się nie robi dla ukochanej drużyny" o tyle jak np. w moim przypadku kilka meczy Stalówka "u siebie" będzie grać wtedy gdy ja akurat będę miał nocną zmianę , a nikt za spanie w pracy ci nie zapłaci, po zarwanym dniu (chyba że zakład pogrzebowy) dlatego wykupując dostęp do transmisji to tak jak bym kupił bilet i do póki nasz stadion to plac budowy to pozostaje nam po za wizytą w Boguchwale , oglądać nasze "gwiazdy " w tv no bo wiadomo że wyjazdy to inna bajka.

Esende | 2018-07-20 17:07

vetlitz ty januszu 12 zł drogo ? kup sobie sprzęt, jeździj po Polsce i rób transmisje po 5 zł.

Vieto | 2018-07-20 17:25

Esende
Może żona mu zabrania "aż" tyle wydać.

Filip kacper k. | 2018-07-20 17:39

co jest ze Stefanskim i Zoladziem?

Vielitz44 | 2018-07-20 18:00

Odezwali się wierni hojni kibice :) ciekawe ilu wykupiło transmisję.
Pisałem "dużo", bo byle małolat tyle nie da taka prawda, więcej zarobiliby jakby dali "za to 5zł", bo więcej ludzi po prostu by to przyciągnęło (liga buraczana i taka prawda).

O Vieto wrócił do swojego nicka, znudziło się podszywanie pod mój nick:)?

No to oglądamy :) Do boju STAL!!

Vielitz44 | 2018-07-20 18:01

EDEK, masz rację z Rogowskim, ale nie ma sensu nawet o tym człeku teraz wspominać, nie warty.

Vieto | 2018-07-20 18:05

No znudziło.
Jednak zapłaciłeś 12 zł? To nie jesteś na grillu? Fajna pogoda, piątek? Co z ciebie za mąż?

Vielitz44 | 2018-07-20 18:10

No ja martwiłem się o ciebie, bo wiem, że tobie mama więcej niż 5tkę nie da :) Ty o moją rodzinę się nie martw, zadbałem o nich:) widzę, że jak zwykle piątek i siedzisz sam w domu, poproś rodziców może chociaż na ten mecz ci dadzą i też pooglądasz :)

Co do transmisji, fajnie zrealizowana, szacun dla twórców, ale dalej uważam, że 12zł to za dużo by ludzi do tego przyciągnąć (nie mówię, że nie warto, że praca w to włożona nie warta i że 12 zł to majątek) - po prostu czasami lepiej sprzedać więcej za mniej, takie handlowe zboczenie z mojej strony.

Vielitz44 | 2018-07-20 18:49

Szału nie ma, dramatu też nie - szkoda akcji Mistrzyka i szkoda, że Łęti dalej jest taki wolny :)
Awansu ten zespół może nie zrobi, ale jest lepiej niż się zapowiadało przed sezonem.

Stary stalowiak | 2018-07-20 19:29

Jest dobrze,prowadzimy,ob y tylko wytrzymali i Dorian jakiegoś klopsa znów nie wywinął

Vielitz44 | 2018-07-20 19:52

Kupa szczęścia pod koniec :) Bramkarz dalej nie pewny, fajnie było by znaleźć kogoś lepszego (ale nie ma dramatu).
Nie jest źle, coś może być z tej drużyny ;)

P!otrek | 2018-07-20 19:54

Gratulacje dla drużyny!

Sciemaa | 2018-07-20 19:57

Zespol w powijakach... a tu wygrana? kto by sie spodziewal... no nic pozostalo tylko czekac na nastepne mecze....

Johnnymalce | 2018-07-20 19:57

Co jak co..ale ja osobiscie dziekuje Nadbereznemu ze ogarnąl tą sytuacje chorą ,i wprowadził jakis spokoj.graty dla druzyny.

Stary stalowiak | 2018-07-20 20:10

I jednak dobry ruch,ze został Łęti nadal trenerem,on zna tę druzynę,zrobił małe korekty i dalej gramy swoje,to co pod koniec tamtego sezonu,o to chodziło.A przyszedł by Tadziu,połowa by odeszła,przyszli by nowi i znów by się zgrywali cała rundę a moze i do maja.Dobrze sie stało jak się stało,brawo Lucek i prezes,że nie dali się ugiąć Żakowi i spółce

Vieto | 2018-07-20 20:19

Mi mamusia nie musi dawać pieniążków pantoflarzu.

Daro | 2018-07-20 20:19

W pierwszym składzie wyszło 9 zawodników z poprzedniego sezonu więc skład mamy zgrany. Wiem, że to nowy sezon ale to był dzisiaj chyba 9 mecz z rzędu bez porażki :)

Nowi pozytywnie, a coś czuję, że transfer Dadoka to strzał w dziesiątkę. Ktoś wie czy przeszedł definitywnie czy jest wypożyczony z Wigier ?

Vieto | 2018-07-20 20:20

I jak tam, jedziesz na kolejny ligowy mecz Stalówki?Czy żonka nie puści?

Vielitz44 | 2018-07-20 20:26

No dopisało nam szczęście, ale parę ataków fajnych.
Mega ważne 3 pkt mamy, lidera mamy teraz tylko to utrzymać :P

Vielitz44 | 2018-07-20 20:27

Vieto dziecko, ty serio masz kompleksy jakieś widzę, nie mówiąc o zaburzeniach, przestań śmiecić na forum, kolegów se szukasz czy co?

Vieto | 2018-07-20 20:29

Tak, szukam "se" kolegów Panie dorosły. Zostaniesz nim? Czy masz zakaz kolegowania się z mądrzejszymi od siebie?

Sciemaa | 2018-07-20 20:35

Zrobta sobie screeny tabeli... przydadza sie w kronice

Vieto | 2018-07-20 20:37

Vieto | 2018-07-20 20:43

Odnośnie meczu,widać gołym okiem, że świetna końcówka tamtego sezonu to nie przypadek. Widać automatyzmy w grze i pomysł. Może coś z tego będzie.

Vielitz44 | 2018-07-20 21:16

Stefański i Żołądź jednak odeszli?

Vieto | 2018-07-20 21:21

Takie informacje znajdziesz na
90minut.pl
transfermarkt.pl

Wiem, że jesteś dorosły, ale google nie boli.

Vielitz44 | 2018-07-20 21:25

Aleś mi dowalił tymi stronami, które normalnie są wyrocznią :) Wracaj na 90minut i wklejaj te dziecinne komentarze podszywając się pode mnie :) Niezły hultaj z ciebie :p

Vieto | 2018-07-20 21:29

Jak im nie wierzysz to zadzwoń do klubu(jeśli żonka ci pozwoli) i się spytaj. Beke z Ciebie będę kręcił zawsze:)

Vielitz44 | 2018-07-20 22:14

No no, niezłą bekę kręcisz, szacun :P

Vieto | 2018-07-20 22:22

Dzięki, inspirujesz mnie bardzo Panie "ma ktoś linka do meczu bo nie mogę być, sprawy rodzinne" vielitz44:)

Vielitz44 | 2018-07-20 22:25

Fajnie, że masz jakiś cel, ch... co prawda, ale lepszy taki niż żaden, byle byś głupot nie robił, a net wszystko przyjmie :), no dziwne rzeczy kręcą teraz ludzi.

Amatorski | 2018-07-21 06:44

VIELITZ44 Bruno odejdzie raczej, jak już nie rozwiązał umowy. Ze Stefańskim też chcieli negocjować bo sporo zarabiał.

Vielitz44 | 2018-07-21 10:00

AMATORSKI - no o zamiarach właśnie czytałem, ale szczerze to miałem nadzieję, że jednak Bruno zostanie, asem nie był, ale czasami coś pozytywnego robił (a ławka krótka). Stefański jak dla mnie nic ciekawego, płakać za nim nikt nie będzie.
Po oglądnięciu meczu, dobrze, że odszedł Bukowiec:) to co tam robił to miejscami dramat, straty i straty, to jego specjalność :)
Szkoda, że Łęti dalej 10kg za dużo, bo gość ma "to coś", tylko jest wolny (co było widać w jednej z kontr) - dobrze, że przy bramkowej kontrze zdążył odegrać.
Nie jest źle, lekki optymizm się w końcu pojawił:)

Vielitz44 | 2018-07-21 10:06

» https://www.youtube.com/watch?v=rMhhJpe2pb4

gość ma sporo filmików z dopingu jakby kogoś interesowało, także naszego:)

Edek38 | 2018-07-21 11:53

Naprawę sądzisz, że kogoś z nich to obchodzi? Szacunek...
Nie zaśmiecaj kibicom tematu.
Pamiętajcie w ferworze tej ciekawej dyskusji o wolnym na derby za tydzień.

Las palmas | 2018-07-21 14:31

Edek38 mógł byś wymienić minusy pracy Rogowskiego już byłego prezesa klubu bo mnie to interesuje a nie mam zródeł a z tego co wiem ty byłeś blisko klubu

Amatorski | 2018-07-21 14:40

LAS PALMAS m.in. podpisanie umowy z nowym sztabem trenerskim nie rozwiązując umowy ze starym?

Amatorski | 2018-07-21 14:42

Pytanie czysto kibicowskie. Ilu w sumie kibiców pojawiło się wczoraj na sektorze gości w Rybniku?

Edek38 | 2018-07-21 15:30

Brak działań mających na celu poprawę sytuacji (ZESPÓŁ,SPONSORZY, ITD). Skoro miał plan i podejmował się wyzwania to powinny być widoczne efekty.

Cdncdn | 2018-07-21 15:47

A admin tej strony tez by sie troszeczkę otrzepał i zaczął regularnie uaktualniać tabele.A jak mu sie nie chce,kladzie na to lage lub uważa ze nie trzeba to po ch...ona tu jest.Zlikwidować i bedzie normalniej.

Vieto | 2018-07-21 18:08

vielitz powinien być jednym z adminów, on ma dużo czasu i mógłby aktualizować, jeśli oczywiście nie będzie to koligowało z grillem.

#teamvielitz44

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola
2018-08-18, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź

Stal Stalowa Wola             Widzew Łódź

3 : 0

Robert Dadok 62, 71,
Michał Trąbka 74
    
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Górnik Łęczna 4 3-1-0 10
2 Stal Stalowa Wola 4 3-0-1 9
3 Olimpia Grudziądz 4 3-0-1 9
4 Siarka Tarnobrzeg 4 3-0-1 9
5 GKS Bełchatów 4 2-2-0 8
6 Gryf Wejherowo 4 2-2-0 8
7 Widzew Łódź 4 2-1-1 7
8 Radomiak Radom 4 2-1-1 7
9 Elana Toruń 4 2-1-1 7
10 Błękitni Stargard Szcz. 4 2-1-1 7
11 Znicz Pruszków 4 1-1-2 4
12 ROW 1964 Rybnik 4 1-0-3 3
13 Ruch Chorzów 4 1-0-3 3
14 Olimpia Elbląg 4 1-0-3 3
15 Rozwój Katowice 4 0-3-1 3
16 Pogoń Siedlce 4 0-2-2 2
17 Resovia Rzeszów 4 0-1-3 1
18 Skra Częstochowa 4 0-0-4 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-18 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
2018-08-25 Siarka Tarno.. - STAL
2018-09-01 STAL - Radomiak Radom
2018-09-08 Skra Często.. - STAL
2018-09-15 STAL - Ruch Chorzów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1233) » Vielitz44 (796)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (382)
» Koko (366) » Slim1938 (359)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (288)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (2:1)
2011-04-16
Ilość zdjęć: 39
Wyświetleń: 69 703 razy
STAL - Górnik Łęczna (4:0)
2008-09-06
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 22 373 razy
STAL - Podbeskidzie BB (1:2)
2008-09-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 46 529 razy
STAL - Miedź Legnica (2:0)
2007-05-05
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 11 512 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.04738