Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy do Boguchwały.

Wszyscy do Boguchwały.
Już w najblższą sobotę - 28 lipca udamy się do Boguchwały  na mecz z Resovią. 
Początek spotkania o godz. 17:00. Zapisujemy się na listę i ruszamy kokretnym składem. Wszyscy ubrani na zielono lub czarno i z szalem !
 
Nagłaśniamy ten temat w necie i na osiedlach !!! Każdy jest odpowiedzialny za liczbę na tym wyjeździe!!!
PEŁNA MOBILIZAJCA !!!
 
WSZYSCY jedziemy autokarami !
 
Zbiórka pod MDK o godz: 14:30 wyjazd 14:45 !!!
 
Koszt wyjazdu : 15 zł: plus 10 zł bilet na mecz.
 
Osoby do 18 roku zycia jadą za darmo płacą tylko za bilet na mecz.
 
Zapisy trwają do czwartku godz. 24:00 pod linkiem: 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ 

Komentarze (35)

Jordache1 | 2018-07-23 22:19

wsz/yscy autokarami ?na pewno.

Kibic368 | 2018-07-24 00:07

widze, że pejsy robią mobilke na fb, gdzie oni chca siedziec na tym stadioniku, jak sektor gosci miesci 60 oosob?

Sztomek1 | 2018-07-24 10:59

Czy Resovia to teraz nasi przyjaciele czy wrogowie ? Przyznam że trochę się pogubiłem. Jeszcze niedawno przyjeżdżali nas wspierać i wtedy Stalówka z Resovią śpiewała - "takich braci się nie traci" i takie tam rożne mało kulturalne przyśpiewki na stal rzeszów. A teraz rozumiem , że jesteśmy braćmi ze Stalą Rzeszów . Czy do soboty coś się jeszcze zmieni ?

Menager_rzesz | 2018-07-24 11:08

Strasznie ciekawe spotkanie piłkarskie się nam szykuje. W pierwszej kolejce Stalówka zaskoczyła chyba wszystkich (oczywiście pozytywnie), zaś Resovia dała prawdziwą plamę. Niech wygra lepszy.

Jaszczur | 2018-07-24 15:42

Wygraja w sobote, Resovia to zespol do spadku.

Edek38 | 2018-07-24 21:11

Sztomek. Nie kompromituj się lamusie i pozostań przy tematach piłkarskich. Skoro 10 lat to dla Ciebie " niedawno " to masz dobre poczucie czasu.

Las palmas | 2018-07-25 00:10

Bliżej mi do STALI Rzeszów niż do tych pedałków z Resovii. Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. Druga sprawa trzeba iść do przodu a Ty Sztomek chyba stoisz dalej w miejscu.

Turysta70 | 2018-07-25 11:09

jak pisze Las Palmas dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi ,myślę że Kielce .....

Sztomek1 | 2018-07-25 11:15

Edek38 widzę, że odzyskujesz formę. Wypłakałeś się już po zwolnieniu twojego idola Szymańskiego? Przestałeś biadolić, że drużyna się rozpadnie. Widzę, że teraz zająłeś się wyzywaniem innych. Tak trzymaj. Acha i zanim mnie znów zwyzywasz sprawdź co to znaczy "ironia".

Acer | 2018-07-25 14:50

my tu gadu gadu a Resowia sie stroji chce stalowke spuscic na dol tabeli

Edek38 | 2018-07-25 19:00

Płaczesz Ty i tobie podobni. A co zrobił rogowski? Poskladal zespół?śmieszny jesteś. O moja formę się nie martw.
Jedź na mecz w sobotę... czy niestety nie ma Cię w kraju...heh

Turysta70 | 2018-07-26 12:43

a Resovia dziwnym trafem rozegrała sparing z Wisłoką w Boguchwale haha

Vielitz44 | 2018-07-26 13:07

I przegrała :) więc wynik trzeba w sobotę powtórzyć i będzie fajnie :)

Mariuszstalowa | 2018-07-28 06:24

Fajny mecz sie zapowiada pod wzgledem kibicowskim jak i pilkarskim. Sporo ekip sie na niego mobilizuje wiec musimy pokazac sie bardzo dobrze tam

Koko | 2018-07-28 11:37

dziś w Fortuna kurs na Stal Stalowa Wola 1,95 zł pewna 1

Menager_rzesz | 2018-07-28 11:47

KOKO nie stawiaj tego, bo to żaden pewniak. Szkoda kasy. Mam nadzieję, że zakręci się koło remisu (może 1-1). Tak żeby obie strony były zadowolone :)

Oka1938 | 2018-07-28 17:36

Bardzo słaba gra Stali ...

Vieto | 2018-07-28 17:50

gool
Łętocha

Wojtas93 | 2018-07-28 17:56

Też oglądacie bez głosu ??. Tego barana nie da się już słuchać :)

Filip kacper k. | 2018-07-28 19:07

nigdy nie spadnie, Stalowka nigdy nie spadnie !!!

Kamilosss | 2018-07-28 19:24

Gra słabiutka ale najważniejsze 3 punkty. Przydałby się napastnik jeszcze.

Blezu11 | 2018-07-28 19:59

Grę się poprawi ale mnie martwi obrona..W tej chwili to najsłabsze ogniwo drużyny.Potrzeba wzmocnień.

Wojtas93 | 2018-07-28 20:54

Bardzo mądry mecz Stalówki widać było ze nie klei im sie gra mieli mało sytuacji ale to co mieli to strzelili :) cieżko gra sie z druzynami co awansowaly bo gryza trawe elana tez sie nie polozy. Niech łapią punkty póki druzyny nie graja szału ;)

Edek38 | 2018-07-28 23:37

Meneger leć wylizać zaplakane du...ko pasiastej rurce.
Hej Stał!!!
Konkretna liczba.dobry doping no i WYNIK . Gra grą, liczy się komplet oczek.

Mariusz | 2018-07-29 01:14

Zapraszamy na skrót z meczu » https://www.facebook.com/stalpsa/vid.....

Wkrótce kulisy ... oj tam działo się.... ,konferencja prasowa i wypowiedz Sebastiana Łętochy oraz doping z meczu .Proszę o śledzenie fanpage naszej Stali.

Mariuszstalowa | 2018-07-29 07:23

Fajnie ze 3 punkciki mamy z Reska . Takie przypomnienie dla Reski » https://m.youtube.com/watch?v=PoJRFM0dlug

Menager_rzesz | 2018-07-29 08:30

Edek chlopino naucz sie w końcu kultury. Zawsze tylko agresja w komentarzach. Wyluzuj troszkę bo to tylko 3 liga jest. Nie ma Szymańskiego i są wyniki. Przed sezonem tak płakałeś, ze będzie taka katastrofa. Takze spokojnie.

Filip kacper k. | 2018-07-29 08:46

jest dobrze ale nie ma sie co jarac.
potrzeba srodkowego obroncy i defensywnego a nawet dwoch defensywnych pomocnikow.

gra jest slaba jeszcze

gramy tylko 2 modziezowcami

Wazne ze punktujemy i przybizamy sie do utrzymania.

Jesien bardzo dlufa, dochodzi jeszcze PP. trzeba na jesieni zdobyc jak najwiecej punktow, zapewnic sobie praktycznie utrzymanie, a na koniec grac tylko mlodziezowcami na pro junior system

Joker0365 | 2018-07-29 09:34

Kiedy będzie tabela aktualna na stronie?

Slim1938 | 2018-07-29 11:37

po tym co się działo przed rozpoczęciem sezonu to jest mega dobrze najważniejsze jak najwiecej w tej rundzie nazbierać punktów i przezimować na bezpiecznym miejsscu a między rundami już bez komplikacji to wszystko poogarniać

Edek38 | 2018-07-29 13:34

Chlopaczyno nie ma Rogowskiego i są wyniki...
Już napisałem jednemu. Placzecie wy i zawsze wybierasz to co Ci wygodne. Poczytaj swoje żale.
Przejdź na onet i 90min.to nie stronka twojej zapyzialej reski więc się pakuj.

Wojtas93 | 2018-07-29 15:44

Hah nie bronie edka ale trzeba kompletnie nie znac sie na piłce i kompletnie nie myslec zeby twierdzic ze wyniki sa bo nie ma prezesow haha sklad ktory teraz jest i ktory wreszcie "odpalil" to zasługa starego zarządu bo tam byli sprowadzeni pilkarze nad ktorymi teraz sie zachwycamy ;) stalowka od bardzo dawna wkoncu gra w pilke a nie wypierdziela pilki przed siebie sa ciezkie mecze ale takie tez trzeba wygrywac jedna albo dwoma sytuacjami ;) Jedna prośba zacznijcie pisać na miare lat ktore zapewne macie ;)

Las palmas | 2018-07-29 16:31

To chyba jedyny klub w którym każdy z każdym się żre może w końcu popracujmy nad tym by tą całą chorą sytuacje zmienić a nie jeden z drugim podkłada tylko sobie kłody pod nogi zawistny naród czy głupota ?

Cavalier | 2018-07-29 16:51

Wy fachowcy od siedmiu boleści zawsze Wam coś nie będzie pasować. Wygrali byśmy z Realem czy wielką klasową/światową - drużyną to dalej byście szukali wzmocnień.

Forza STAL!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola
2018-08-18, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź

Stal Stalowa Wola             Widzew Łódź

3 : 0

Robert Dadok 62, 71,
Michał Trąbka 74
    
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Górnik Łęczna 4 3-1-0 10
2 Stal Stalowa Wola 4 3-0-1 9
3 Olimpia Grudziądz 4 3-0-1 9
4 Siarka Tarnobrzeg 4 3-0-1 9
5 GKS Bełchatów 4 2-2-0 8
6 Gryf Wejherowo 4 2-2-0 8
7 Widzew Łódź 4 2-1-1 7
8 Radomiak Radom 4 2-1-1 7
9 Elana Toruń 4 2-1-1 7
10 Błękitni Stargard Szcz. 4 2-1-1 7
11 Znicz Pruszków 4 1-1-2 4
12 ROW 1964 Rybnik 4 1-0-3 3
13 Ruch Chorzów 4 1-0-3 3
14 Olimpia Elbląg 4 1-0-3 3
15 Rozwój Katowice 4 0-3-1 3
16 Pogoń Siedlce 4 0-2-2 2
17 Resovia Rzeszów 4 0-1-3 1
18 Skra Częstochowa 4 0-0-4 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-18 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
2018-08-25 Siarka Tarno.. - STAL
2018-09-01 STAL - Radomiak Radom
2018-09-08 Skra Często.. - STAL
2018-09-15 STAL - Ruch Chorzów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1233) » Vielitz44 (796)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (382)
» Koko (366) » Slim1938 (359)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (288)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Korona Kielce (1:3)
2003-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 37 332 razy
Kotwica Kołobrzeg - STAL (1:0)
2015-05-09
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 703 razy
STAL - Cracovia Kraków (1:0)
2013-07-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 607 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2013-05-18
Ilość zdjęć: 78
Wyświetleń: 209 511 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.03994