Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka kibicowsko.

Stalówka kibicowsko.

STALÓWKA-Resovia    2:!

Pierwszy mecz rozegrany w roli gospodarza w Boguchwale zgromadził na trybunach ok. 800-900 osób. Zorganizowana grupa Kibiców szczelnie wypełnia trybunę krytą.
Przed meczem organizujemy dwie zbiórki. Z oficjalnej ruszają autokary i auta, ok. 150-170 osób w tym 50 FC Nisko-dzięki za solidne wsparcie. Druga grupa: Stalówka, Stal Rzeszów , Polonia , Łada, Karpaty, dociera w okolice stadionu bez obstawy i chce przywitać się ze stojącą tam koalicją:Resovia, Sanok, JKS, Siarka, itd…jednak brak jakiejkolwiek reakcji przeciwnika uniemożliwił przybicie piątek i pozwolił „niebieskim „na opanowanie sytuacji. Niestety woleli jedynie groźnie poszarpać furtkę przy psach na 2 h przed meczem.
Na stadionie gorąca atmosfera zarówno na trybunach jak i na  boisku. Wieszamy kilka flag i transparent skierowany do „hipokRRytek”. Prowadzimy konkretny doping. Nie obyło się oczywiście bez pozdrowień dla „pasiastej”, której grupka przedstawicieli (starsi panowie) zasiadła na przeciwległej prostej i po bramce próbowała zaznaczyć swoją obecność. Szybko i głośno byli zagłuszani a przed końcem meczu opuścili obiekt. Zespół staje na wysokości zadania i wygrywa derby. Tego dnia obecni z Nami: Stal Rzeszów-ok130; Karpaty-ok. 60 oraz ok. 25 osobowe delegacje Łady i Polonii. Podziękowania dla wszystkich za wsparcie.
 
Elana Toruń-STALÓWKA   2:1
 
Do Torunia jedziemy w 130 osób w tym 15 Łada i 4 Stal Rzeszów-dzięki za wsparcie na tym dalekim wyjeździe. Ze Stalowej Woli ruszamy z opóźnieniem a za Kielcami psy kolejny raz kierują Nas na objazd , teraz ze względu na jadący tą samą trasą ŁKS. Ostatecznie pod stadion docieramy w trakcie pierwszej połowy i długo wchodzimy na sektor ze względu na dopisywanie się do listy. Wieszamy kilka flag w tym jedną Łady i ruszamy z dopingiem od drugiej połowy. W trakcie meczu nad stadionem przechodzi ulewa, ściągamy koszulki i dalej dobrze się bawimy. Podczas drogi powrotnej kolejne objazdy wymyślane przez niebieskich. W pewnym momencie sami zmieniamy trasę i zaoszczędzamy sporo kilometrów i czasu. 
 

Komentarze (32)

Acer | 2018-08-7 22:04

na podmiane bokow pomocy moga byc sila biegu sprint u nich dobry ,potrzebni tacy na gre szeroko lawa

Vielitz44 | 2018-08-7 22:28

Obyśmy się w końcu doczekali wartościowych wychowanków. Powodzenia chłopaki, jutro pewnie pierwszy test.

Acer | 2018-08-7 23:59

trza do szatni ze 3 brameczki dac i w drugiej polowie wstawic ze dwoch na boki pomocy

Acer | 2018-08-8 00:01

atak tez mozna podmienic sprawdzic ich czy potrafia dojechac z wynikiem do konca meczu

Old fan 80 | 2018-08-8 12:32

Bedzie transmisja tv?

Mariusz | 2018-08-8 13:34

Będzie na Stalówka tv. Zapraszamy do oglądania.

Acer | 2018-08-8 14:41

w Toruniu bylo goraco druzyna z Elany zaskoczyla stalowke swiezoscia dynamika ,uszlo z chlopakow powietrze nie bylo pomyslu na gre ,w kazdym fragmencie gry bylismy slabsi ,w grze sprinterskiej zostawalismy z tylu dobrych kilka krokow, ogolnie bardzo slabo cos trza zmienic bo taka gra nie utrzymamy 2 ligi

Acer | 2018-08-8 18:14

no nawet sobie radza mlodzi ,gra bokami w zdluz lini wybicie w aut przez przeciwnika jest podejscie i wyzut z autu do bramkarza i poco ,powinien byc rzut na napastnika

Wojtas93 | 2018-08-8 18:54

Oj nie przystoi tak przegrywać :)) Polska liga nie powinna w ogolę grac w lipcu i sierpniu bo nasi zawodnicy walczą o życie grając w 32 stopniowym upale ;) szok jak potrafią inni ludzie wytrzymać 12 godzin na budowie w upale ;d

Kamilosss | 2018-08-8 19:02

Wstyd i tyle. Prowadzić z trzecioligowcem 2-0 i przegrać 2-3 'u siebie'. Co sezon to samo.

Raul | 2018-08-8 19:07

Bravo!!!!!! Chcieli przegrać, to i przegrali. Je.. C taka promocje miasta, gdzie 11 panienek, że tudzież wkładów koszulkowych przespacerowalo się przez 90 minut po boisku. Szkoda, Wielka szkoda można było trafić na fajnego przeciwnika w następnej rundzie z 1 lub e-klapy, no, ale do tego trzeba już chęci i kochones. A tego brak.

Raul | 2018-08-8 19:13

P.......e Pedały. Nie chcecie grać, to zmiencie zawód, albo oddajcie mecz walkowerem, a nie jaja sobie robicie. Jak takie mamy rezerwy to cienko to widzę.... Wstyd!!!!!!

Winnersom | 2018-08-8 19:39

Chłopie weź nie obrażaj przegrali to przegrali nie będą wszystkiego wygrywać czego Ty nie rozumiesz to jest piłka raz się wygrywa raz przegrywa nie pasuje Ci to nie komentuj albo idź na trening i powiedz że chcesz zostać piłkarzem i pokaż że lepszy jesteś tyle odemnie .

Jaszczur | 2018-08-8 20:14

Spokojnie mecz odpuscili. Najwazniejsze zeby utrzymali sie w lidze , bardzo trudny mecz w sobote . ps: Spiewak i Nowak nie nadaja sie narazie do II ligi.

Jazda | 2018-08-8 21:00

Żelki w plecy ????

Rstooo | 2018-08-8 21:26

Dla mnie akurat Śpiewak zagrał solidnie

Acer | 2018-08-8 22:15

wyniki polowek swiadczy o zawodnikach ,pierwsza polowa 2-0 druga 0-3 ,sklad wyjsciowy nie grali rewelacji ale konsekwentnie realizowali swoje zalozenia do szatni na przerwe,druga polowka staneli ,zatrzymali sie a pozniej gonili wynik.Dobry sprawdzian zawodnikow na sobotni mecz .jeszcze w tygodniu 10 dlugosci boiska sprintem wyjazd i sprint powrot w srodku odwrot ,zwrotnosc i kilka pociagniec na boki ,ostatnia dlugosc sprint i pierwszych 14 zawodnikow wystawic na wyjscie z Widzewem

Sciemaa | 2018-08-8 22:40

jakie odpuszczanie... pownni gryzc trawe zeby jakas fajna ekipa przyjechala. Chodz tam na zapizdzie to nie ma sensu... wiec grac zeby wytrwaac do powrotu na wlsne wlosci bez zbednych kosztow....

Acer | 2018-08-8 23:24

trudno jeszcze z jeden mecz byl w ich zasiegu szkoda zostaje zmiennikom gra w drugiej druzynie musza miec minuty gry zeby byli gotow do gry jak beda potrzebni do gry w 2 lidze

Vielitz44 | 2018-08-8 23:29

Oby faktycznie odpuścili (bo fakt, granie na Izo pucharów to tylko koszty) - a nie, że tak słabi jesteśmy.
Do boju w sobotę.

Arturions75 | 2018-08-9 04:06

w przerwie meczu do szatni wszedl ktorys z dzialaczy Stalowki i rzekl ....Panowie puchary to obciazenie dla klubu .....jeszcze nie w tym roku ......i poszlo ......tyle na temat ....nie gramy u siebie ......niemamy zaplecza .........wiec podarujmy sobie te puchary .....przynajmniej teraz ......dajmy czas druzynie ktora z meczu na mecz ...coraz to bardziej sie zgrywa .....aha do Raul .....jak znam zycie to masz jakiegos Pedala w rodzinie ....prawda ......kompleksy wychodza co??????dzieciaku znikaj i niepsoj ludziom nerwow .......

Arturions75 | 2018-08-9 04:06

w przerwie meczu do szatni wszedl ktorys z dzialaczy Stalowki i rzekl ....Panowie puchary to obciazenie dla klubu .....jeszcze nie w tym roku ......i poszlo ......tyle na temat ....nie gramy u siebie ......niemamy zaplecza .........wiec podarujmy sobie te puchary .....przynajmniej teraz ......dajmy czas druzynie ktora z meczu na mecz ...coraz to bardziej sie zgrywa .....aha do Raul .....jak znam zycie to masz jakiegos Pedala w rodzinie ....prawda ......kompleksy wychodza co??????dzieciaku znikaj i niepsoj ludziom nerwow .......

Raul | 2018-08-9 13:03

Arturions75 - zalosny jestes I ni ch.. nie znasz zycia . Mimo wszystko zycze Ci , aby kiedys w przerwie w pracy przyszedl do Ciebie szef I powiedzial " Panie odpusc sobie Pan swoja robote , bo generuje tylko niepotrzebne koszta , za rok jak bedzie nas stac to bedzie sie Pan wysilac , a jakby co to my I tak bedziemyPanu placic jak gdyby nigdy nic . Wystarczy , ze Pan przyjdzie do pracy , odbije karte , przyodzieje wklad koszulkowy , troche przespaceruje sie , zje posilek iitp.itd. Efekty Pana pracy nie sa dla Nas I spoleczenstwa wogole istotne I tak zaplacimy za NIC.A najlepiej jak powiesz szefowi w ktore dni I kiedy bedziesz sie bardziej wysilac I dawc 100% z siebie , a w ktorych bedzie decydowac twoja obecna dyspozycja dnia I nastroj , lub po prostu przejdziesz obok nich . Zawsze mozesz wtedy powiedziec , ze wyciagniesz z takich 6 czy 7 dni roboczych wnioski I bedzie to dobry material szkoleniowy . Tego Ci serdecznie zycze , choc wiem , ze jestes pewnie jednym z zakompleksionych roboli niemieckich obozow pracy I masz zszargane nerwy , a z d... ciagle pot sie leje . A na inna prace brak jakichkolwiek szans . I kto tu jest ZALOSNY ????

Vielitz44 | 2018-08-9 14:17

RAUL - słaby przykład, bo wiele zakładów/firm robi przerwy/postoje itp. jak praca przynieść by miała więcej kosztów niż zysków - wtedy jest albo urlop dla ludzi albo coś w tym stylu - w piłce urlopu od meczów nie weźmiesz, więc czasami jak tak zadecyduje "szef" się odpuszcza (dalej mam nadzieję, że to nasi jednak odpuścili po prostu - ale oczywiście z decyzji zarządu a nie swojej własnej, a nie że są tak żałośnie słabi by przegrać taki mecz).
Fakt taki, że nawet awans dalej i trafienie na dobrą drużynę nic nam nie da bo nie gramy u siebie, więc ludzi mniej, kasa w plecy - no faktycznie, tak na logikę, nie ma po co się przemęczać (zwłaszcza że skład wąski i chłopaki muszą się oszczędzać).
Przykre, że takie czasy nastały, ale tak to bywa.

Nicke | 2018-08-9 20:04

Vielitz nie rozumiem takiego podejścia. Przy awansie i wylosowaniu Legii czy Lecha do Boguchwaly zawitałoby około 1000 osób. Nie opłacałoby się? Poza tym jesli ten działacz wiedział, ze puchary nie maja sensu czego nie mowil tego przed meczem. Po co pojechali kibice skoro nie chcieliśmy awansu?

Vielitz44 | 2018-08-9 20:13

Stadion nie nasz, 1000 ludzi na tym stadio nie wiem czy pokryje koszty organizacji meczu i wynajęcia stadionu - dla kibiców super sprawa, ale dla budżetu klubu taki awans to słaba sprawa jednak. Dodatkowo temat przemęczenia, nie mamy kim grać w lidze a co dopiero puchar...
Nie czaję, co ty chciałeś? Prezes miał w mediach ogłosić, że się podłożą?
Ciężki temat to jest - bo z jednej każdy by chciał awansu, ale z drugiej strony trzeba być realistą...

Nicke | 2018-08-9 20:18

jak nie mamy kim grać skoro na Legionovię wyszedł drugi skład, z którego może dwóch zagra z Widzewem.

Raul | 2018-08-9 20:53

Nie sądzę, że aby jeszcze jeden mecz w Pucharze Polski miałby być jakimś niewyobrażalne obciążeniem dla klubu.... Pewnie trafiliśmy na klub z wyższej klasy i grali byśmy na IZO Arenie. Poza tym przypominam, że ze przez całą zawieruche przed sezonem praktycznie nie graliśmy sparingów, że zawodnicy doszli w ostatniej chwili i brakuje zagrania. O jakimkolwiek przemęczenie nie ma więc mowy. A dodatkowo w środę grało sporo rezerwowych, więc ma kto grać. Z Legionowa w d..e, że za to zawodnicy wypoczeci. Zobaczymy jak będzie w sobotę z Widzewem.....

Nicke | 2018-08-9 21:11

podejrzewam, że dla wielu tych zawodników mecz z zawodnikami z ekstraklasy będzie jedyną mozliwością w życiu zmierzenia się z graczami na takiem poziomie, a my to zaprzepaszczamy, bo co? koszty meczu?

Acer | 2018-08-9 22:10

co tam puchary trza zrobic awans do ekstraklasy i grac na dobrym poziomie ograc Legie i inne ekstraklasowe druzyny

Acer | 2018-08-9 22:25

jak wszystkie druzyny ekstraklasy graja tak jak legia ,wiec stalowka z powodzeniem moze grac wtej lidze ,trzeba robic awans i znow awans zgrana druzyna moze z dzialac duzo a stalowka ma charakter ta druzyna i jak chce moze wykosic wszystkich w 2 lidze

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 111 897 razy
Star Starachowice - STAL (0:3)
2002-05-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 494 razy
STAL - Podbeskidzie BB (1:2)
2008-09-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 47 688 razy
STAL - Arka Gdynia (0:1)
2007-09-08
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 18 997 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.03132