Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jedziemy na Widzew !

Jedziemy na Widzew !
Już w najbliższą sobotę - 11 sierpnia udamy się do Boguchwały  na mecz z Widzewem Łódz. 
 
Początek spotkania o godz.17:00. Zapisujemy się na listę i ruszamy kokretnym składem. Wszyscy ubrani na zielono lub czarno i z szalem !
 
Nagłaśniamy ten temat w necie i na osiedlach !!! Każdy jest odpowiedzialny za liczbę na tym wyjeździe !
 
PEŁNA MOBILIZAJCA !
 
WSZYSCY jedziemy autokarami !
 
Zbiórka pod MDK o godz: 14:30 
 
Koszt wyjazdu : 15 zł +10 zł bilet na mecz.
 
Zapisy trwają do czwartku godz. 24:00 pod linkiem: 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ 
 
Jedziemy po  zwycięstwo naszej "Stalówki" !

Komentarze (25)

Filip kacper k. | 2018-08-10 13:01

GKS Tychy nas ominie wiec mala strata z odpadniecia z PP

Vielitz44 | 2018-08-10 19:10

No to decyzja by odpuścić (jeśli takowa była) okazała się słuszna :)

Wojtas93 | 2018-08-11 09:01

Pogoda idealna na granie ;) trochę chłodniej nie będzie można narzekać na upał Stalówka jazda po zwycięstwo ! :) wczoraj elana przegrała z gryfem ta liga jest mega wyrównana lepiej łapać punkty póki jeszcze nie każda drużyna weszła w sezon ;)

Arek | 2018-08-11 09:39

Odkąd pamiętam Stalówka jeszcze nigdy nie wygrała z Widzewem.Remis biorę w ciemno

=1938= | 2018-08-11 10:50

Arek tak bylo do tej pory ale kiedys musi byc ten pierwszy raz I oby to nastapilo dzisiaj w Boguchwale

Mietek | 2018-08-11 17:10

Oczywiście w PPV to już wszystkie mecze Stali beda w PPV w tym sezonie??? Bo jakos Siara, Resovia jest pokazywana tylko Stal nie, jaja sobie robia czy co

Vielitz44 | 2018-08-11 17:50

No nie jest źle po pierwszej połowie, trochę brakuje wykończenia, ale całkiem ok się ogląda naszych :).
Oby w drugiej coś ustrzelili.

Wojtas93 | 2018-08-11 17:50

mietek niby gdzie pokazywana ? nawet takich bzdur nie gadaj ;) kazdy klub 2 ligi podpisal porozumienie i nie mozna transmitowac meczy bez PPV chyba ze ogladasz jakas transmisje z telefonu xd

Edek38 | 2018-08-11 18:50

Chłopie skończ już i cała reszta też. Stowarzyszenie klubów drugą Liga Polska podpisalo umowy z tv internetową i koniec .
Pozostaje chodzenie na mecze albo lajfy com.

Vielitz44 | 2018-08-11 18:57

Arek no i masz :) wygrana i to jaka:) Tak dobrego meczu Stalówki to ja dawno nie widziałem - nie chodzi już nawet o wynik (mimo że prze-mega) ale gra w środku to mistrzostwo świata. Bramka na 1:0 chyba wchodzi do najładniejszych w wykonaniu naszych. Rozumiem, że to jest ten poziom do jakiego dążyliśmy i niżej nie schodzimy, to wtedy będzie awans :)

Raul | 2018-08-11 19:19

Fantastyczny wynik , swietna gra I tylko szkoda , ze jeszcze nie na H15 , ale Wielkie Graty !!! Ambicja , walka I zaangazowaniem + wykorzystaniem swych umiejetnosci mozna w tej lidze WSZYSTKO. Wielkie Dzieki !!!

Kamilosss | 2018-08-11 20:27

Brawo Stal

Kapitalny gol Dadoka
» https://www.youtube.com/watch?v=VsAdKyZ-RwE

Vielitz44 | 2018-08-11 20:39

Z Trąbką to trzeba podpisać jakiś długoletni kontrakt, bo takiego gracza dawno w STW nie było, to jest gracz, którego można realnie sprzedać :) ale mam nadzieję, że jeszcze trochę u nas pogra.

=1938= | 2018-08-11 20:56

Hallo Arek. Jest ta magiczna sobota w dziejach naszych potyczek z RTS-em. Zapamietaj jedna rzecz do konca zycia. Wiara czyni cuda

Edek38 | 2018-08-11 20:58

Meneger gdzie jesteś ze swoją świtą?? Oplakujesz pejsovię? Fotel lidera dziwnym trafem zamyka niektórym usta.ehh. kibice;)
Kolejny mecz z pełną trybuną .Oby tak dalej.
Teraz ruszamy na Stargard!!!

Siatkarz | 2018-08-11 21:27

Najlepszy mecz od lat . Kto nie był niech żałuje.

Arturions75 | 2018-08-11 21:44

Raul co za zmiana juz niesa pedalami!!!!!!!!!!!! !!....widzisz czlowieku ze ta decyzja byla sluszna z Puxharem Polski .......a co do zycia to nieprzesadzaj ..........nie tylko ty zyjesz na tym padole .....i nie tylko ty wiesz cokolwiek o zyciu ........acha i niezamiezam cie obrazac ........w sunie walczymy w spolnej sprawie.......i w Niemczech nie pracuje hahahaSFORZA STAL!!!!!!!!!

Filip kacper k. | 2018-08-11 21:46

dokladnie, tak dobrze grajacej Stalowki dawno nie bylo.
Z przodu jest jakosc: Trabka przerasta ta lige o glowe, Dadok, Kitlinski, Zylinski Dziubinski to jakosc jak na 2 lige. Janiszewski najlepszy mecz odkad jest. Fratczak nabrał pewnosci.

Widac w tym wszytskim reke trenera, ze jest jakis pomysl.

Brawo- utrzymanie sie jest coraz bardziej realne

Vielitz44 | 2018-08-11 22:25

FILIP KACPER K. - hehe ambitnie :P "utrzymanie jest realne" :) Serio :)? Z taką grą jak dziś, to ja bym myślał bardziej o awansie (oczywiście żartuje, bo to za wcześnie by o tym pisać nawet), tylko utrzymać ten poziom panowie.
Cieszy, że ten skład zaczyna się rozumieć i grać ze sobą, chcą grać, walczyć i są efekty.

Stary stalowiak | 2018-08-11 22:44

to był najlepszy mecz Stalówki od kilku lat,grali jak profesorowie z tym wielkim Widzewem,każda formacja solidnie i wreszcie gramy ciagle do przodu, i fajne przemyślane akcje,piłka chodzi od nóżki do nóżki,mało głupich strat i walka o każdą piłkę i każdy metr boiska.Mogli pogonić ten widzew z piątaka i go dobić jakby była taka potrzeba,ale pograli sobie z nimi w dziada w końcówce.Taką walczącą Stalówkę napewno każdy z Nas chce w każdym meczu oglądać,a wtedy o wyniki można być spokojnym.Panowie,wr eszcie jest moc!.Łętocha zrobił naprawdę kawał dobrej roboty,sprowadził niedużo tych grajków,ale naprawdę konkretnych,każdy wnosi bardzo wiele do zespołu i w tak szybkim czasie sie juz prawie zgrali,co w tamtym sezonie potrzebowali czasu do maja hehe.Wreszcie skończyła się gra na aferę,wrzuta na Gębala i strata jak to wyglądało wcześniej i super ruch z pozbyciem się tego gwiazdora.Po tym co widzimy teraz,to właściwie on był nam tu już niepotrzebny,niech tam kopie w siarkopolu

Gary75 | 2018-08-12 08:36

Proponuję przystopować z tymi zachwytami. Ja też cieszę sie ale to dopiero początek sezonu. Kolego powyżej: Wielki Widzew to był wtedy gdy grali w nim Citko, Lapinski, itd. Dzisiaj to drużyna która co najwyżej może pochwalić się frekwencją na meczach.
A tak w ogóle to codziennie przyjeżdżam koło stadionu i obserwuje praktycznie brak jakichkolwiek postępów w budowie. Pobijemy chyba wszelkie rekordy w długości budowy. Przecież te dwie trybuny to w sumie chyba ze 3 lata będą budowane. Jak widze jak to wygląda to nawet o mecze w 2019 możemy się zacząć obawiać

Acer | 2018-08-12 09:46

Gre robia chlopaki jezeli beda wykosic wszystkich w tabeli do konca sezonu moga to zrobic jezeli beda chcieli zagrac jednosc ,awans jest mozliwy jezeli nie bedzie stadion gotowy na sezon pierwszej ligi nie dostana licencji chlopakom zostanie satysfakcja ze moga ze potrafia zagrac pierwsza lige

Vielitz44 | 2018-08-12 10:40

A tu jeszcze trochę historii, jak było kiedyś na Widzewie :)
» https://www.youtube.com/watch?v=KzJBJI2a-aw

Mariusz | 2018-08-12 12:04

Bramki z meczu :
» https://www.facebook.com/stalpsa/vid.....
wkrótce kulisy oraz doping z meczu.

Zapraszamy na oficjalnego FB » https://www.facebook.com/stalpsa/

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola
2018-08-18, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź

Stal Stalowa Wola             Widzew Łódź

3 : 0

Robert Dadok 62, 71,
Michał Trąbka 74
    
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Górnik Łęczna 4 3-1-0 10
2 Stal Stalowa Wola 4 3-0-1 9
3 Olimpia Grudziądz 4 3-0-1 9
4 Siarka Tarnobrzeg 4 3-0-1 9
5 GKS Bełchatów 4 2-2-0 8
6 Gryf Wejherowo 4 2-2-0 8
7 Widzew Łódź 4 2-1-1 7
8 Radomiak Radom 4 2-1-1 7
9 Elana Toruń 4 2-1-1 7
10 Błękitni Stargard Szcz. 4 2-1-1 7
11 Znicz Pruszków 4 1-1-2 4
12 ROW 1964 Rybnik 4 1-0-3 3
13 Ruch Chorzów 4 1-0-3 3
14 Olimpia Elbląg 4 1-0-3 3
15 Rozwój Katowice 4 0-3-1 3
16 Pogoń Siedlce 4 0-2-2 2
17 Resovia Rzeszów 4 0-1-3 1
18 Skra Częstochowa 4 0-0-4 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-18 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
2018-08-25 Siarka Tarno.. - STAL
2018-09-01 STAL - Radomiak Radom
2018-09-08 Skra Często.. - STAL
2018-09-15 STAL - Ruch Chorzów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1233) » Vielitz44 (796)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (382)
» Koko (366) » Slim1938 (359)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (288)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 54 281 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:1)
2008-04-05
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 44 853 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 37 425 razy
STAL - Wisła Puławy (2:4)
2015-04-18
Ilość zdjęć: 62
Wyświetleń: 20 562 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.04152