Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Błękitni - Stalówka . Wyjazdowo.

Błękitni - Stalówka . Wyjazdowo.
Błękitni Stargard-STALÓWKA    1:0
 
Na ten daleki wyjazd udajemy się w niecałe 100 osób. Niektórzy dojeżdżają na własną rękę z wypoczynku nad morzem. Droga mija dość sprawnie i mimo braku listy udaje nam się wejść na obiekt przed pierwszym gwizdkiem. Nie wszyscy korzystają z tej możliwości. Wieszamy flagi w tym jedną Karpat i sporadycznie dopingujemy. Piłkarze niestety przegrywają a my udajemy się w długą podróż powrotną , którą umilają nam napoje %. Niemiła niespodzianka czekała nas w nocy, w powiecie Piotrkowskim gdzie na żadnej ze stacji nie mogliśmy uzupełnić zapasów-prohibicja...
Wielkie dzięki za wsparcie dla 21 Kibiców Stali Rzeszów, 7 Polonii oraz 15 Karpat. Podziękowania za wszystko również dla Kibiców Błękitnych.

Komentarze (59)

Maniek | 2018-08-22 17:10

Wam też tnie to dziadostwo? Jesli place 12 zl za transmisje to wymagam przyzwoitego odbioru a nie cięcia jak na streamie z modemu. Ktos slusznie stwierdzil wypchajcie sie z tym PPV!!!

Maniek | 2018-08-22 17:12

Podkarpacie24 robiło NIEPORÓWNYWALNIE lepsze transmije i to ZA DARMO!!!

Coco100 | 2018-08-22 18:40

Przegrywamy 0:1. Szkoda.

Kamilosss | 2018-08-22 18:43

Skończyło się szczęście. Niezłe wyniki z początku przysłoniły oczy a pisałem że ławka jest krótka, nie ma porządnego napastnika i przydałby się też obrońca.

Sciemaa | 2018-08-22 18:44

zaczyna sie ciulanie punktow

Wojtas93 | 2018-08-22 18:47

Trąbka jak zawsze grał dobrze to dzisiaj tak kręcił się z tą piłka że aż się sam zakręcił. Bez sensu kopanie i faulowanie pod własnych polem karnym ;) dzisiejszy mecz to kabaret w wykonaniu Stalówki. Wiadro zimnej wody bo Pogoń nie zagrała nic a Stal dala im dwa gole .

Sciemaa | 2018-08-22 18:49

Bedzie ciulanie ciulanie oby do jesieni.

Motomoto | 2018-08-22 19:21

Czar prysł...

Jaszczur | 2018-08-22 21:24

już drugi słaby , bardzo słaby występ Stali. Ogromne braki w szybkości , mecz przechodzili , 2 rzuty rożne, 0 strzałow w kierunku bramki, 0 strzałów celnych to statystyki , Dadok i Kitlinski grali z kontuzją . Jak nie ochłodzi się na mecz z Siarką to kiepsko będzie.

Acer | 2018-08-22 21:32

niema druzyna palera ,nie idzie na wytrzymalosc strach przed brakiem siltrudno lepiej szlo gra z kontry ,kontratakow ,wysoki presing i pileczka z obrony do Trabki ten uruchomialboki pileczka 1 metr przed zawodnika ,trzeba tak tez z siarka zagrac moze jakis remis w padnie trzeba ciulac punkty

Mariusz | 2018-08-22 22:38

Stalówka - Pogoń Siedlce .Bramki z meczu
» https://www.facebook.com/stalpsa/vid.....
Zapraszamy na oficjalnego FB » https://www.facebook.com/stalpsa

Acer | 2018-08-23 07:42

trudno powiedziec czy te bramki wpadly po bledach indywidualnych czy zespolowych ,przy wolnym brak wyskoku do pilki obroncow i wybicia pilki ,przy drugiej wszyscy obroncy na lewej stronie chyba byl tam dobrze grajacy napastnik,sklad eksperymentalny ,brak kapitana druzyny ,marnie to widze przed meczem z siarka Gebalski taka slabosc obrony wykorzysta z zimna krwia juz w pierwszej polowie

Nicke | 2018-08-23 10:48

Przy drugim golu błąd obrońcy. Trzeba było faulować, najwyżej czerwo i wolny i moze dalej 0:1, a tak to 0:2...

Sciemaa | 2018-08-23 11:11

przy takiej kadrze i maratonie to czerwien raczej nie wskazana...

Acer | 2018-08-23 15:34

jak najbardziej czerwien ,na dole tabeli niema slabych druzyn

Suawek | 2018-08-23 17:17

Drugi gol to błąd obrońcy, ale on powstał chwilę wcześniej niż widać na tej powtórce - któryś z naszych, gdy byliśmy przy piłce tak pięknie podał do przodu (a nikt go nie naciskał), że trafił (kopiąc z całej pary) prosto w zawodnika Pogoni, a ten po prostu zgasił piłkę, wyszedł sam z akcją i strzelił bramkę.
Mecz był wyjątkowo żenujący po obu stronach, ale o ile nasi w pierwszej połowie coś strzelali, to w drugiej nie oddali żadnego celnego strzału na bramkę, a niecelnych było jak na lekarstwo. Oby się przebudzili w sobotę.

Acer | 2018-08-23 20:29

siarka w tym sezonie naciska od pierwszych minut przewaznie daje bramke do szatni ,trzeba podejsc wyzej ze 3metry obrona i skutecznie rozbijac ataki siarki .Po przejeciu pilki probowac z kontrowac ,co mistrzykiem on na kapitana nawet sie nadawal odpowiednio dyrygowal defensywa

Acer | 2018-08-23 21:18

najlepiej widzi ustawienie defensywne bramkarz on tez powinien pelnic role dyrygenta ,lapanie na spalone przewaznie pelni srodkowy obronca ,druzyna musi zagrac jednosc ,kapitan tez dyrygent gry odbiera polecenia trenera i skutecznie realizuje stalowka musi zagrac jednosc by zatrzymac ataki siarki kontrataki musza byc przeprowadzone szybciej z obrony nie pozwolic na powrot zawodnikow siarki na swoje pozycje wyjsciowe i skutecznie zakanczac akcje celnymi strzalami na bramke siarki

Vielitz44 | 2018-08-24 11:27

U nas jak widać trzeba dramatycznie szukać graczy, może są jacyś "wolni" na rynku? Krótka ławka zaczyna już być problemem.

Filip kacper k. | 2018-08-24 11:36

mowilem po Widzewie ze bardzo wazne 3 pkt do utrzymania, to sie smialiscie.

Gramy wszystko na wyjazdach, masa pilkarzy w wieki 22 lat (nie modziezowiec i niedoswiadczony), problemy finansowe, zawirowania przed sezonem, krotka lawka.

To wszystko sprawi ze do ostatniej kolejki bedzie boj o otrzymanie.

Acer | 2018-08-24 21:56

3punkty z siarka ugrac i juz bezpiecznie blisko zieleni,a z 3miejsca latwiej o awans jezeli utrzymac sie w lidze

Acer | 2018-08-24 21:59

Do boju stalowka walka o miejsce w zieleni

Acer | 2018-08-24 22:07

siarka nie taka mocna trzeba wylaczyc z gry Gebalskiego i tych co do niego zagrywaja zrobic skutecznie zakonczona kontre i 3 punkty dla stalowki mozliwe wiecej wiary wrocic do dobrej passy a latwiej bedzie o miejsce w zieleni

Mariuszstalowa | 2018-08-25 10:27

Zapowiada sie ciekawy mecz. Mam nadzieje ze wygraja

Aleksander | 2018-08-25 17:00

Jak tam wam działa transmisja tv com??? Też tylko buforuje na czarnym tle??? Czyżby 12 zł jak psu w duże wsadził???

Motomoto | 2018-08-25 17:23

Ale bedzie wpierd.....

Dominik82 | 2018-08-25 17:25

Tak się gra, jestem na meczu i naprawdę jest źle. Dziś nic nie ugramy nie ma żadnych szans

Dominik82 | 2018-08-25 17:26

No jest nieźle

Oka1938 | 2018-08-25 17:26

to są jednak pajace

Dominik82 | 2018-08-25 17:27

25 minuta tak więc chłopaki muszą się trzymać

Dominik82 | 2018-08-25 17:28

Nie pajace grają jak potrafią, Siarka poza zasięgiem niestety

Dominik82 | 2018-08-25 17:29

Prezentują się dużo lepiej od nas i przede wszystkim mają napastnika, którego my nie mamy

Slim1938 | 2018-08-25 17:37

ta runda po całych zawirowaniach będzie bardzo ciężka brak sparingów brak transferów dużo ubytków oby jak najwięcej ugrali w tej rundzie i w miare spokojnie zakończyli tą runde i między rundami ogarneli sytuacje jakies transfery plus normalne przepracowanie bez zawirowań

Mariuszstalowa | 2018-08-25 17:37

Chyba trzeba sie rozgladac za nowym trenerem bo zaczyna sie powtorka z tamtego sezonu.Juz mi sie znudzilo ogladanie pilkarzy jako chlopcow do bicia.

Dominik82 | 2018-08-25 17:41

zmiana trenera na pewno będzie bo Łętocha chce wypełnić kontrakt nic poza tym.

Maxtor84 | 2018-08-25 17:47

a ktoś tu pisał idziemy na awans hahahahhaah

Dominik82 | 2018-08-25 17:53

Nie jest najgorzej wynik mógł być gorszy. Strasznie nas gnębi wychowanek Siarki Kuba Głaz po prawej stronie, no i jest napastnik u nich. Juniorów niech wpuści w takim meczu mogliby coś zasmakować derbowego meczu. Wynik oddaje obecny poziom drużyny. Siarka zmotywowana jak my z Widzewem

Dominik82 | 2018-08-25 17:59

Nikt o awansie nie mówił chyba że jakiś niedowartościowany kibic. Każdy normalny wie jaki potencjał ma drużyna i jakimi zawodnikami dysponujemy, tak więc walka o utrzymanie nic poza tym

Maniek | 2018-08-25 18:49

Od lat sytuacja się nei zmienia. I nic obiecanki Kudłatego nie dały że będzie drużyna o awans, zmienił się Prezes i takie samo dno jak było. Jedno przypadkowe zwycięstwo z Widzewem, 2 pozostałe wymęczone z furą szczęścia.. bo Resovia słaba drużyna gniotła Stal jak mogła. Prosze zobaczyc jak wychowankowie Siarki grają, u nas wychowankowie maja problemy zeby pokonac Ździary czy inne LZS-y a tam jadą z tymi gwiazdami jak mogą. Kibice już mają dość oglądania tej kopaniny, stąd coraz mniej i mniej.. A nowego stadionu to się chyba nie doczekamy, za życia. Może za 50 lat

Maxtor84 | 2018-08-25 18:52

znów można zarobić na Stalówce ;)

Jaszczur | 2018-08-25 19:10

Znowu brakuje szybkosci a od 75 minuty to ledwo na nogach stali.Dlatego nie ma dobrej gry ,Siarka zaimponowala tylko szybkoscia i walecznoscia 4 strzaly i 3 gole .Nie mamy nadal bramkarza !!!Mysle ze warto dac szanse Konefalowi!!. Mistrzyk ,Trabka, Trubeha nie nadaja sie w tej chwili do gry

Okulickiego | 2018-08-25 22:12

Maniek... Zmienia się sytuacja i to sporo. Po pierwsze to ja nie słyszałem aby ktokolwiek cokolwiek obiecał. Zmienił się własciciel PSA i bardzo dobrze !!! ale na efekty trzeba poczekać i trzeba cierpliwości sezon rozpoczęli miesiąc temu to wiem że wielu już oczekuje niewiadomo jakiej formy. A może byś tak zasięgnoł wiedzy kiedy dostali zaległe wypłaty ... Albo inaczej kiedy wogóle cockolwiek dostali. Co po niektórzy korzystają z okna i odchodzą .... OK .... WSZYSTKO opiera się o kasę. i popatrz może bardziej z dystansem na całą sytuację. Zawirowanie z właścicielem, jakieś plany na przyszłość , stadion ( będzie ukończony ale nie da się k..wa w miesiąc tego załatwić ) .... Grają praktycznie od roku na obcym stadionie . No przecież za darmo nikt im nie użycza boiska. .... Statystycznie 99% klubów które grają na obcych stadionach zalicza spadek z ligi ..... K..wa !!!! więcej dystansu i cierpliwości . Inną sprawą są finanse (długi) ...przwecież ci piłkarze odeszli z jakiejś przyczyny ? .... domyśl się z jakiej !!!! ..... Ja wiem że przykro bo derby przegrane .... Ale co myślisz że tam u smrodów jest inaczej ?.... No mało kto patrzy na finanse klubów tylko żyje w przekonaniu że żawsze będzie dobrze i że jakoś sobie poradzą. No nie w dzisiejszych czasach. Nie wiem skąd siarkopol ma kasę może Zieliński z Kobylańskim + ten śmieszny klub biznesu robią zrzutkę .... i dlatego grają bo nie sądzę aby Gębalski ustrzelił coś w sytuacji gdy nie dostał wypłaty........Tak czy inaczej trener potrafi zmobilizować piłkarzy do tego żeby grali za darmo. Bo na wiosne będzie utrzymanie + układziki handlowe potrzebującym punktów + STS .... wtedy to sobie odbiorą. Wracając do Stalówki powtórzę jeszcze raz bo CIĘŻKO to zaakceptować : KTO ILE KASY MA .... TEN W TAKIEJ LIDZE GRA !!!! .....pozdro. Stalówka Zawsze Pany !!!! i nie ważne w której lidze gramy !!!!!

Mariusz | 2018-08-26 01:24

Siarka-Stalówka.Bra mki z meczu
» https://www.facebook.com/stalpsa/vid.....
Zapraszam do oglądania.

Acer | 2018-08-26 09:23

no coz siarka poza zasiegiem Gebalski za dobry dla naszej obrony pokazal kunszt pilkarski dobrego napastnika,jezeli utrzyma przygotowanie kondycyjne przez zime i wiosne utrzyma forme siarka moze awansowac do 1 ligi.Stalowka zmeczona musza chlopaki odpoczac nie idzie gra nic na sile nie ugra trzeba poczekac na przyplyw sil witalnych i znow zagrac jak z nut by utrzymac lige

Turysta70 | 2018-08-26 13:45

jak czytam wywody niektórych kibiców to zastanawiam się czy z głową wszystko oki jesteśmy w trakcie budowy zespołu na miarę naszych oczekiwań tylko że tego nie da się zrobić w miesiąc a jak już czytam zarzuty do Lucka dotyczy to szczególnie kibica o nicku Maniek czy ty słyszałeś żeby prezydent obiecał że w tym roku awansujemy bo z tego co pamiętam mówił o budowie zespołu i ogólnie klubu w perspektywie pięciu lat po drugie wystartuj w wyborach może wygrasz i stworzysz drużynę już na wiosnę . Ludzie ogarnijcie się i poczekajmy na efekty a nie płaczmy Ja osobiście wierzę w naszą STAL i wiem że będzie dobrze

Filip kacper k. | 2018-08-26 13:54

Turysta70, tylko ze nie ma co liczyc na Lucka bo to polityk. trzeba jak najszybciej oddzielic klub od polityki bo inaczej skonczymy zywot szybciej niz koncowka tego sezonu

Turysta70 | 2018-08-26 14:17

Filip Kacper a na kogo w tym mieście możesz liczyć odnośnie sportu może Rogowskiego a może Żaka powinniśmy się cieszyć że prezydent jest za tym żeby w Stalowej Woli był klub na miarę oczekiwań kibiców i oby tak zostało bo uwierz że są ludzie w naszym mieście dla których Stalówka nie znaczy nic a startują w tegorocznych wyborach na prezydenta miasta

Filip kacper k. | 2018-08-26 14:30

no wlasnie a co jak wygra ktos kto ma gdzies klub? nie mozna tak ryzykowac

Cdncdn | 2018-08-26 19:20

Panie Nadberezny ...jak tak dalej pilkarzyki finansowani przez miasto beda grac to nie wroze panu dalszej prezydentury. To co robi pseudo trener Letocha ze swoim grubaskiem synkiem w ataku to wstyd dla miasta i jeszcze sie mu za to placi.Mialo byc dobrze w wychodzi do dupy.

Fanatyk38 | 2018-08-27 11:24

Do dupy to sobie coś zapodaj może wreszcie będziesz zadowolony. Siedziałeś cicho przez miesiąc to milcz dalej. Akurat piłka to mała część tego co Prezydent zrobił dla miasta i wątpię żeby miała decydujący wpływ na wynik wyborów. Grają piłkarze i wraz z trenerem są odpowiedzialni za wyniki. Jak nie zmienią podejścia to będzie źle. Po Widzewie w główkach się poprzewracało i myślą, że na stojąco ograją wszystkich. Od lat ta liga jest taka sama. Ambicją , walką i zaangażowaniem wygrywa się mecze a nie "na chodzonego" jak w Stargardzie czy większość meczu z Siedlcami. Bat i do roboty bo Radomiak też się nie położy.

Okulickiego | 2018-08-27 14:42

Jak nie wiadomo o co chodzi to ?.... Odpowiedzcie sobie sami. Start ligi bardzo przyzwoity i zaglądnijcie w komentarze chociażby po meczy z Widzewem. Nagle zapomnieli jak się gra w piłkę , spacerują po boisku i od czasu do czasu jakieś głupawe zagranie. To widzą kibice i się wkurzają , to normalne. Kolejny mecz i kolejna przegrana i myślicie że co zapomnieli jak się w piłkę gra ? ..... Nie zapomnieli !!! .... A może by tak zapytać pracodawcę czy wypłata wpłynęła. Za darmo to można po mordzie co najwyżej dostać . Normalnie : Będzie sianko....Będzie granko.... i to wszystko.

Acer | 2018-08-27 14:43

Zawodnicy siarki ,stal mielec potrafia umieja wygrac mecz wskoczyc na zielone jest chyba u nich wieksza aspiracja ,ambicja ,cel pilkarski kopac wyzej a nie nizej w lidze .Radomiak jest do ogrania trzeba tylko to zrobic,ogarnac druzyne i wio do roboty kibice stalowki oczekuja od was wygranej i wygranych duzo meczy w sezonie chca wiecej radosci z kibicowania z meczy stalowki

Acer | 2018-08-27 14:58

Sponsorzy tez nie zadowoleni z ostatnich wynikow stalowki ,cos tutaj jest nie tak a moze za wysokie progi na stalowki zawodnikow nogi

Fanatyk38 | 2018-08-27 15:26

Okulickiego. Z takim podejściem to niech się pakują i szybciej skończa karierę niż im się wydaje. A jedyną wypłatę jaką dostaną to z ubezpieczenia co najwyżej.
Za tak wykonaną pracę w 3 ostatnich meczach to powinni dopłacać do kontraktów a nie upominać się o jakąś kasę.
Skończ bredzić z pieniędzmi bo nie takie kluby mają większe długi i grają.

Okulickiego | 2018-08-27 15:46

Słuchaj FANATYK38 czy jak ci tam...... Skończ obrażać innych i wypisywać te nic nie wnoszące teksty!... A też dobrze by było może zmienić nik na coś bardziej agresywnego.... Jak chcesz to może spotkamy się gdzieś przy piwku i dam ci wtedy fory... Pobredzisz sobie w temacie "praca za darmo".... Pozdro

Cdncdn | 2018-08-27 20:30

Fanatyk38 ma racje.Jeszcze powinny doplacic a nie zadac za taka fuszerkr pieniedzy.Jak nie pasuje zawsze moga marchewka handlować na jarmarku.Od wlasciciela czyli miasta ,prezydenta powinni uslyszec ultimatum...albo gracie z sercrm iwygrywacie albo do widzenia .Znajda sie inni .Tylko mi nie mowcie ze trzeba sie zgrywac miesiacai bo to zalosne.

Fanatyk38 | 2018-08-28 15:55

O proszę. A od kiedy Ty taki wrażliwy jesteś. Kilka lat tu bluzgają na wszystkich od trenerów przez zawodników po prezesów i prezydentów A Ty wylapałeś mój wpisik.no brawo.
Bredzisz to Ty o braku wypłat m.in.
Rozumiem,że można przegrać bo to piłka ale tu chodzi o styl , zaangażowanie i walkę Czego w ostatnich 3 meczach nie było. Więc jak po Widzewie wydawało im się,że już są piłkorze to teraz muszą zejść na ziemię i zwyczajnie zapier...ć na swoją wypłatę tak jak każdy pracownik w normalnym zakładzie.
Po wygranej w sobotę sam Ci to piwo postawię i się wyzalisz.

Okulickiego | 2018-08-28 19:47

No w końcu mówisz na temat FANATYK38 Oby wygrali z Radomiem to na browara idziemy..... A odnośnie bredzenia to skoro obydwaj twierdzimy że TAK to też fajnie bo kibiowanie Stalówce ma łączyć..... Pozdro

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-3-10 21
13 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 18 4-4-10 16

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (651) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (328) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Energetyk ROW Rybnik (2:1)
2015-03-28
Ilość zdjęć: 56
Wyświetleń: 31 374 razy
STAL - Raków Częstochowa (3:1)
2014-11-29
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 20 853 razy
Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 13 474 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (1:1)
2014-10-04
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 15 051 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.04295