Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jedziemy do Częstochowy.

Jedziemy do Częstochowy.
Panie i Panowie!!!
Liga nabrała rozpędu. Nie zwalniamy tempa i Już w najbliższą sobotę - 8 września 
udamy się do Częstochowy  na mecz ze Skrą
 
Początek spotkania o godz.17:00. Zapisujemy się na listę i ruszamy kokretnym składem. Wszyscy ubrani na zielono lub czarno i z szalem !
 
Nagłaśniamy ten temat w necie i na osiedlach !!! Każdy jest odpowiedzialny za liczbę na tym wyjeździe !!!
 
PEŁNA MOBILIZAJCA !!!
 
WSZYSCY jedziemy autokarami !!!
 
Godzina zbiórki: 11:00 ; ODJAZD 11:30 !!!

NIE SPÓŹNIAMY SIĘ !!!
 
Koszt wyjazdu : 50 zł z  biletem na mecz
 
Zapisy trwają do czwartku godz. 24:00 pod linkiem: 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ 
 
Jedziemy po  zwycięstwo naszej "Stalówki" !!!

Komentarze (24)

Misio | 2018-09-7 13:03

Września! Nie sierpnia.

Motomoto | 2018-09-8 18:46

Wkładom już podziękujemy!!

Kamilosss | 2018-09-8 18:47

Ta drużyna się do niczego nie nadaje. Przegrać z najsłabszą drużyną w lidze? Dramat, szkoda na to patrzeć.

Jaszczur | 2018-09-8 18:53

Nie zapominaj ze to Stalowka jest najslabsza druzyna w lidze.

Dominik82 | 2018-09-8 19:23

czy to ważne która drużyna jest najsłabsza w lidze Stal czy Skra nie ma to sensu. Nie ma sianka nie ma granka. Myślicie że odejście Gębalskiego, Jarosza, Bruna i innych było spowodowane ich kaprysem. Jak byście wiedzieli jaka jest sytuacji w klubie to inaczej byście pisali. Tak naprawdę mogliśmy nie wystartować w rozgrywkach, tak więc mamy obecnie co mamy.

Dominik82 | 2018-09-8 19:27

Trzeba walczyć do końca może uda się utrzymać 2 ligę choć będzie o to bardzo ciężko. Dziś Rybnik pyknął sobie Siarkę bez większego problemu, a w Częstochowie rzeczywiście chłopaki dzwonili że jeszcze tak słabej ekipy jak Stal nie było tak więc gramy dalej i ciułamy punkty.

Mietek | 2018-09-8 19:39

Ile jeszcze pośmiewisko bedzie trwało??? I gdzie są ci ktorzy pisali że idzie ku dobremu??? Przegtrywanie z ostatnią drużyną w tabeli to raz stadionu jak nie było tak nie ma i nie będzie. Przegrywać z ostatnią drużyną w tabeli który miał na koncie 7 przegranych i 1 wygraną to jest KOMRPOMITACJA i tyle. I dobrze niech spadną.. może coś w koncu się zmieni w tym klubie.. od 5 lat na dziadostwo rozpaczliwie walczące o utrzymanie, dostające w d... od każdego i jeszce w Boguchwale coraz mniej ma ochotę ktoś patrzeć. Niech spadną.. dobrze to może zrobi. I nie pie.. że źle, że coś tam gdy spadną. Stal Mielec spadła jakiś czas temu i gdzie teraz jest? Odbudowywała się powoli, awansowała i teraz gra w 1-szej lidze, kto wie czy nie w ekstraklasie niedługo.

Maxtor84 | 2018-09-8 20:40

MIetek zgadzam się z Tobą całkowicie ... lepiej zacząć wszystko od nowa niż udawać że jest wszystko ok

Arek | 2018-09-8 21:40

MIETEK WALNIJ SIĘ W ŁEB Z INNYMI KOLESIAMI
MYŚLISZ , ŻE JAK STAL SPADNIE TO WSZYSTKO OD NOWA SIĘ ODBUDUJE,JA CI MÓWIĘ BĘDZIE JESZCZE GORZEJ , TAM GRAJĄ DRUŻYNY JESZCZE BOGATSZE NIŻ W 2 LIDZE. KAŻDA PORAŻKA BOLI TYDZIEN TEMU FRĄTCZAK URATOWAŁ NAM PUNKT DZIŚ GO ODDAŁ SKRZE PUSZCZAJĄC BEZPOŚREDNIO Z RZUTU ROŻNEGO. JEŚLI CHODZI O STADION TO IDZ BARANIE I ZOBACZ ZE SIĘ BUDUJE A NIE PSIOCZ ŻE GO NIE BĘDZIE. POPSZEDNI ZARZĄ

Arek | 2018-09-8 21:43

DZIŚ PRZEGRALIŚMY Z OSTATNIĄ DRUŻYNĄ ZA 3-4TYGODNIE WYGRAMY Z NAJLEPSZĄ

Maxtor84 | 2018-09-8 21:44

Arek chyba sam w to nie wierzysz hahahaha

Johny | 2018-09-8 21:47

A co na to główny udziałowiec i nowy prezes, który poza pieknym wystapieniem na placu budowy gdzieś się zakopał i nie ma faceta.... Po niesamowitym pełnym fuksów początku mamy teraz prawdziwy obraz tej drużyny - kolejnej zbieraniny pod wodzą dziwnego nibytrenera. Utrata tylu punktów w ciągu ostatnich meczy to nie jest przypadek. Najgorsze, że skutecznie znowu odstarszyli od piłki nożnej w Stalowej Woli/Boguchwale.

Maxtor84 | 2018-09-8 22:00

takiego dziadostwa jak jest teraz to nie było już dawno a nowy prezes nic tu nie zmieni , nie oszukujmy się piłka nożna w naszym mieści jest na chwilę obecną stracona podobnie jak koszykówka i minie trochę czasu zanim to wszystko wróci na właściwe tory ....

Amatorski | 2018-09-8 22:03

Okej, każdy tu pisze o jakimś tam starcie od nowa. Teraz pytanie, czy ktoś będzie chciał wspierać gdyby Stal spadła do III ligi? Po drugie, czy znaleźlibyście zawodników którzy będą chcieli grać za mniejsze pieniądze niż obecnie (mając do wyboru w 3 lidze Stal Rzeszów a w 2 lidze Siarkę i Resovię). Po trzecie awansować z 3 do 2 ligi jest mega trudno, bo tylko jedno miejsce premiowane jest awansem.
Jeżeli chodzi o obecną sytuację drużyny, moim zdaniem oni są już zmęczeni graniem cały czas na wyjeździe. Ciągle w trasie. Teraz mają Ruch więc znowu się sprężą na mecz.

Jazda | 2018-09-8 22:36

Znowu żelki w plecy?. A co na to trener od siedmiu boleści. Zadowolony ze brak efektów podczas jego prowadzenia.

Motomoto | 2018-09-9 00:41

Teraz to już tylko moze byc lepej. Narazie na utrzymanie idziemy i chyba taki jest cel.

Amatorski | 2018-09-9 11:17

Ale taki cel był chyba od początku, nikt nie mówił o żadnym awansie. Jeżeli ktoś chce awalczyć o awans to musi być na to przygpotowany infrastrukturalnie, organizacyjnie, finansowo i sportowo.

Misio | 2018-09-9 11:34

Skra u siebie grała dopiero drugi mecz i drugi wygrała. Wszystkie porażki zaliczyła na wyjazdach. Nasi w zasadzie cały czas grają na wyjeździe. Co do III ligi, to lepiej tam nie spadać. Jest tam Motor, Stal Rzeszów, KSZO, Chełmianka,Wisła Puławy, Hutnik Kraków i pewnie ktoś jeszcze, kto jest zainteresowany awansem, a na tą chwilę lepiej stoi finansowo i organizacyjnie. Motor i Stal Rzeszów od ok. pięciu sezonów ostro walczą o awans i zawsze ktoś ich wyprzedza!

Vielitz44 | 2018-09-9 17:37

No faktycznie, ale Skra wygrała tylko z najgorszym obecnie w lidze Rozwojem oraz z nami, a to nie napawa optymizmem. Brak przygotowania do sezonu (te akcje z trenerami i prezesami jednak narobiły), krótka ławka, kontuzje itp. - no jest słabo, ale pokazali np. z Widzewem, że jak im się chce i mają siły, to grać potrafią. Czekam więc na odbicie się od dna, na które znów powoli opadamy.

Mariusz | 2018-09-9 21:42

SKRA-STAL.Bramki z meczu
» https://www.facebook.com/stalpsa/
Zapraszamy

Mariuszstalowa | 2018-09-10 06:31

Druzyna ktora pare lat temu mial historychne 2 miejscezaraz po Lechi Gdansk pod wzgledem punktow i rozegranych meczy drugie miejsce w dawnej drugiej lidze ( dzisiejsza pierwsza liga) teraz szoruje po dnie od kilku sezonow to wstyd .

Jazda | 2018-09-10 15:25

Łętocha walizki już przed klubem ma spakowane i wystawione ????

Filip kacper k. | 2018-09-10 15:40

Nie ma.

Fanatyk38 | 2018-09-11 13:35

Nikogo tu nie zamierzam bronić bo za wynik odpowiedzialny jest też trener ale to zespół gra na boisku a nie on.
Kolesie wygrywają 2:1 i mają mecz pod kontrolą to co on z ławki ma im to wygrać?
Nie wiem o0 czym oni myślą wychodząc na boisko ale poza radomiakiem, gdzie i tak zaczęli grać dopiero po czerwieni, to w pozostałych meczach wychodzą jak bezjajowcy, którym lata to czy wygrają czy nie. Gorzej bo jak przegrają to też to po nich spływa. Nie ma tam nikogo kto krzyknie , pobudzi ich, zjeb...ie.
Niby są druzyną a kazdy gra swoje i dla siebie. Jak nie pozbierają sie do soboty i nie wyjdą z odpowiednim anstawieniem to obawiam się kolejnego blamażu.
Za coś biorą kasę i TRZEBA OD NICH WYMAGAĆ !!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-09-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

Stal Stalowa Wola             Ruch Chorzów

2 : 2

Adrian Dziubiński 25,
Grzegorz Janiszewski 84     
Artur Balicki 50, 88
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 11 7-2-2 23
2 Elana Toruń 11 6-4-1 22
3 Radomiak Radom 11 6-3-2 21
4 Widzew Łódź 10 6-3-1 21
5 GKS Bełchatów 10 5-4-1 19
6 Siarka Tarnobrzeg 11 5-3-3 18
7 Znicz Pruszków 11 4-4-3 16
8 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 11 3-5-3 14
10 Gryf Wejherowo 11 3-4-4 13
11 Resovia Rzeszów 11 3-3-5 12
12 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
13 Błękitni Stargard Szcz. 10 3-2-5 11
14 ROW 1964 Rybnik 10 2-4-4 10
15 Pogoń Siedlce 10 2-3-5 9
16 Skra Częstochowa 10 3-0-7 9
17 Rozwój Katowice 10 1-3-6 6
18 Olimpia Elbląg 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1235) » Vielitz44 (803)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (360)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Cracovia Kraków (2:2)
2002-05-25
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 8 054 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (0:0)
2016-04-17
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 2 502 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-09-28
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 24 418 razy
STAL - Concordia Elbląg (1:0)
2013-03-09
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 27 408 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.04081