Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy na Ruch.

Wszyscy na Ruch.
Panie i Panowie!!!
Przed Nami kolejne spotkanie , które Stal rozegra w Boguchwale. Tym razem przeciwnikiem zielono-czarnych będzie Ruch Chorzów.
Początek meczu w sobotę-15 września o godz.16:00. Zapisujemy się na listę i ruszamy kokretnym składem. Wszyscy ubrani na zielono lub czarno i z szalem !
 
Nagłaśniamy ten temat w necie i na osiedlach !!! Każdy jest odpowiedzialny za dobrą liczbę na tym wyjeździe !!!
 
PEŁNA MOBILIZAJCA !!!
 
WSZYSCY jedziemy autokarami !!!
 
Godzina zbiórki: 13:45 ; ODJAZD 14:00 !!!
 
NIE SPÓŹNIAMY SIĘ !!!
 
Koszt wyjazdu : 20 zł z  biletem na mecz
 
Zapisy trwają do czwartku godz. 24:00 pod linkiem: 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ 

Komentarze (18)

Vieto | 2018-09-12 15:06

Decyzją Zarządu Klubu Stal Stalowa Wola P.S.A. Pan Krzysztof Łętocha od dnia 12.09.2018 r. przestaje pełnić funkcję pierwszego trenera zespołu. Powodem takiej decyzji jest nie realizowanie obowiązków kontraktowych oraz zarządzeń wewnętrznych. Obowiązki pierwszego trenera przejmie dotychczasowy asystent trenera ? Wojciech Fabianowski. Sztab szkoleniowy uzupełni Paweł Wtorek, który będzie pełnił funkcję asystenta trenera.

Jaszczur | 2018-09-12 16:14

Czyli cyrku ciag dalszy ...he.he

Lelum_polelum | 2018-09-12 17:27

Czyli tak naprawdę P.Wtorek będzie pierwszym. No i git.

Cdncdn | 2018-09-12 18:18


Super.A jednak mozma.Jestem naprawdę mile zaskoczony.Wlasnie tego bylo trzeba juz w tamtym sezonie.Letocha i jego synalek grubasek wyjazd do Mielca.Juz dos narobiliście szkód .Moze grubasek zacznie od fitnes w galerii mieleckiej hihi.No i teraz przewietrzyć szatnie bo jak im nie pasuje stala pensja z miejskiej kasy to jest tyle klubow do wyboru gdzie na wypłatę czeka sie miesiącami ze droga wolna.Albo oddajesz serce na boisku dla Stalowki albo do widzenia.

Jazda | 2018-09-12 18:24

Jak by nie Ukrainiec to. Y stalowka grała w III lidze bo on uratował, a nie łętocha
Łętocha walizki do Mielca spakowane z wypowiedzeniem Hahahaha

Amatorski | 2018-09-12 21:14

Z tego co wiem to Fabianowski licencji UEFA PRO nie ma, a przepisy zezwalają na prowadzenie przez takiego trenera wyłącznie trzech spotkań (lub otrzyma klub specjalne pozwolenie z PZPN by mógł prowadzić do końca rundy). Więc albo klub załatwia słupa typu Adamus (on stosowne papiery ma), a drużynę prowadzi faktycznie Wtorek i działamy jak np ROW Rybnik, albo klub musi znaleźć alternatywę w postaci konkretnego szkoleniowca, który zapewne przyprowadzi swój sztab.

Acer | 2018-09-14 08:23

trzeba sie sprezyc punkty potrzebne ,moze zagrac tak jak reprezentacja jednym napastnikiem 4 pomoc 4 obrona i zdobyc pole gry srodka boiska .Wciaganie zawodnikow zagrania przez bramkarza nigdy nie byly dobra gra stalowki ale mozna troche tak zagrac nie za duzo tym sposobem latw o jakis kiks obroncow ,bramkarza ,wydaje mnie sie ze Fraczak dobrze gra nogami.Najwazniejszy jest zdobyc przewage w srodku przyjac pilke ,podciagnac na wolnym polu gry ,jakis drybling wskazany przyspieszenie gry z przyjecia podania na gre z pierwszej pilki by stworzyc przewage liczebna ,no i oczywiscie kibic dobry tez dwunasty zawodnik

Acer | 2018-09-14 08:25

i podwieszonym napastnikiem w pomocy

Acer | 2018-09-14 08:26

lub powieszonym Dziubinskim na prawej stronie

Motomoto | 2018-09-15 06:54

To jest 2 liga polska, tu taktyka nie obowiązuje. Trzeba przed siebie wykopywać a może co wpadnie.

Acer | 2018-09-15 08:32

w tej lidze zeby grac lepsza pilke 1lige trzeba grac juz pilke z pierwszej pilki i szybciej w tempo

Zayebisty | 2018-09-15 08:44

Nie to, że Cię chce obrazić czy coś, ale przeczytaj następnym razem to co napiszesz. ;) A dzisiaj wygramy i to tak z 3:0. ;)

Jacek22 | 2018-09-15 16:11

Wam tez tak fatalnie chodzi transmisja? To jest kpina w żywe oczy. PPV jak slusznie ktos twierdzil to wielka porazka. PODKARPACIE24 LIVE robilo super transmisje, to trzeba bylo to zepsuć

Cdncdn | 2018-09-15 16:15

Nie ma wcale sygnalu.Napisalem reklamacje i czekam na zwrot pieniedzy

Motomoto | 2018-09-15 17:45

Kolejny frajerski mecz i tyle w temacie

Maxtor84 | 2018-09-15 17:57

ojjj jaka szkoda :(

Jazda | 2018-09-16 10:51

Na innych portalach pisali ze trener Stalowej Fabianowski dostał zapalniczką w plecy od kibiców rucha.. Wychodzi ze przyjechało bydle nie wychowane ne mecz i pluli na ludzi i tak idę zachowywali.

Marco | 2018-09-16 12:27

"JAZDA" to może zapodaj linki do tych portali bo zapewne każdy jest ciekaw tych doniesień

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-09-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

Stal Stalowa Wola             Ruch Chorzów

2 : 2

Adrian Dziubiński 25,
Grzegorz Janiszewski 84     
Artur Balicki 50, 88
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 11 7-2-2 23
2 Elana Toruń 11 6-4-1 22
3 Radomiak Radom 11 6-3-2 21
4 Widzew Łódź 10 6-3-1 21
5 GKS Bełchatów 10 5-4-1 19
6 Siarka Tarnobrzeg 11 5-3-3 18
7 Znicz Pruszków 11 4-4-3 16
8 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 11 3-5-3 14
10 Gryf Wejherowo 11 3-4-4 13
11 Resovia Rzeszów 11 3-3-5 12
12 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
13 Błękitni Stargard Szcz. 10 3-2-5 11
14 ROW 1964 Rybnik 10 2-4-4 10
15 Pogoń Siedlce 10 2-3-5 9
16 Skra Częstochowa 10 3-0-7 9
17 Rozwój Katowice 10 1-3-6 6
18 Olimpia Elbląg 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1235) » Vielitz44 (803)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (360)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (292) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Wisła Płock - STAL (2:0)
2013-05-08
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 19 644 razy
STAL - Zagłębie Lubin (1:0)
2008-08-16
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 14 350 razy
STAL - Motor Lublin (0:1)
2012-05-09
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 85 550 razy
Górnik Łęczna - STAL (0:0)
2009-04-22
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 22 354 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.04648