Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jedziemy do Bełchatowa.

Jedziemy do Bełchatowa.
Panie i Panowie!!!
Przed Nami kolejny wyjazd. Tym razem przeciwnikiem zielono-czarnych będzie GKS Bełchatów.
Początek meczu w sobotę-22 września o godz.17:00. Zapisujemy się na listę i ruszamy kokretnym składem.
Wszyscy ubrani na zielono lub czarno i z szalem !!!
 
Nagłaśniamy ten temat w necie i na osiedlach !!! Każdy jest odpowiedzialny za dobrą liczbę na tym wyjeździe !!!
 
PEŁNA MOBILIZAJCA !!!
 
WSZYSCY jedziemy autokarami !!!
 
Godzina zbiórki: 11:30 ; ODJAZD 12:00 !!!
 
NIE SPÓŹNIAMY SIĘ !!!
 
Koszt wyjazdu : 60 zł z  biletem na mecz.
 
Zapisy trwają do czwartku godz. 24:00 pod linkiem: 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ 

Komentarze (30)

Acer | 2018-09-17 13:07

nie dobre krycie zawodnikow w lini defensywnej zwlaszcza przy rzutach wolnych powoduje ze chlopakom z zespolu opadaja rece i jaja ,trzeba zagrac w lini defensywnej postawic mur nie do przejscia ,bramkarzowi przekazac batute paleczke dyrygenta lini obrony

Vielitz44 | 2018-09-22 18:57

No to czekamy na komenty tych co Łętiego wyzywali :)

Ddst | 2018-09-22 19:26

Mój komentarz jest taki że strzelił jedną dzisiaj i pół sezonu już nic nie strzeli

Ddst | 2018-09-22 19:28

Chociaż nie zmienia to faktu że jego dzisiejsza bramka cieszy i to bardzo

Vielitz44 | 2018-09-22 19:30

Spoko, mam nadzieję, że znów pojawisz się na forum jak jednak coś strzeli by posypać głowę popiołem :)

Gratki dla naszych, gra do końca cieszy, bo ostatnio nas w końcówkach każdy karcił. Oby to był znak, że idzie lepsze. Dotrzymać do końca rundy, wzmocnić się, a potem spokojnie utrzymać ligę.

Marco | 2018-09-22 19:42

Nie wiem czy tylko mi się wydawało czy przy linii zespołem dyrygował Paweł Wtorek ?

Vielitz44 | 2018-09-22 19:46

Marco, przecież oficjalnie było, że Wtorek w sztabie (a więc raczej trenerem już będzie). Ale czy Wtorek albo Fabian mają na to "papiery"?

Stary stalowiak | 2018-09-22 19:48

Brawo dla chłopaków,nikt sobie z Was nawet nie zdaje sprawy z jakimi przeciwnosciami losu jeszcze walczą a nie tylko z rywalem.Ja jestem i pełen dla nich podziwu,że mają ambicje,walczą jak umieją i zdobywają jakoś te punkty,bo w sytuacji jakiej sie znależli,nie chciał by być zaden z Was..Niewiem co sie kużwa dzieje w tym klubie,co nowy zarząd,czy prezes zamierza dalej,ale to jakie warunki mają do rozgrywania meczu to woła o pomste do nieba,niewiem czy jest taki drugi klub na szczeblu centralnym,który tak lekceważy swoich piłkarzy,a wymaga niewiadomo jakich wyników.

Edek38 | 2018-09-22 19:48

Bardzo cenne zwycięstwo.które cieszy . To powinno ich nakręcić . Bełchatów nie taki straszny.
My jako Kibice dalej robimy swoje . Dzisiaj skromna liczba. Trzeba to poprawić.

Vielitz44 | 2018-09-22 19:58

STARY STALOWIAK - może powiesz coś więcej? Chyba nie jest to tajemnicą? Kibica przed kibicami?

Stary stalowiak | 2018-09-22 19:59

Dlatego tym bardziej,podwójne brawa dla chłopaków,a Ci co nie jesteście zorientowani w temacie,to powiem jedynie tyle,że od czerwca nie widzieli ani złotówki i zaległości są okropne,a napewnno mają i rodziny,więc opłaty i może kredyty jak każdy z Nas,do takiego Bełchatowa wyjeżdżają w o 10 rano i wprost z autobusu lecą na boisko na rozgrzewkę,niezły wypoczynek.A juz nie powiem,ze muszą sobie sami przygotowwać posiłki na drogę i wpieprzać zimny ryż z kurakiem z pojemników,bo klubu nie stać nawet na normalny zwykły obiad czy kolację po meczu,już nie wspomnę o innych rzeczach.Dla mnie to jest szok.Przecież już niedługo nkit nie będzie chciał grać w tym klubie,bo kto będzie chciał tu bidę klepać.A co na to prezesik,gdzie są pieniążki za pro junior itd...

Stary stalowiak | 2018-09-22 20:07

Próbują w klubie zatuszować tą sprawę,te problemy,ale tak się nie,wszystkiego pod dywan zamieść.Nie zdziwię sie jak na nastepny mecz chłopaki nie wyjdą na boisko,bo ileż mozna grać za darmo i jeszcze do tego dokładać swoje pieniądze pożyczane od ludzi,żeby sobie obiad na podróż przed meczem przygotować.Jak oni mają też wygrywac,jak pewnie głód ściska im żołądki!Moze wreszcie trzeba by było w końcu wyciągnać na wierzch tą sprawę,a nie tylko wymagania i opluwanie grajków.Oni tak są w porządku,że jeszcze chcą tu dalej grać.Ty bys jeden z drugim chciał pracować za darmo?

Filip kacper k. | 2018-09-22 20:13

nie jest to prawda. z kasa szalu nie ma, ale nie ma tez tak ze od czerwca ani zlotowki, wiec nie siej zametu

Stary stalowiak | 2018-09-22 20:21

Gów.o wiesz,popytaj chłopaków,moze się otworzą jak ich znasz,bo maja zakaz mówienia o tym do mediów

Stary stalowiak | 2018-09-22 20:25

A moze Ty jakaś rodzinka prezesika albo członek jesteś i boisz sie tu prawdy wylać,zeby sie nie rozniosło,co?I tak niedługo ten balon pęknie i kibice poznają prawdę co tu sie wyprawia teraz w tym klubie

Maxtor84 | 2018-09-22 20:41

potwierdzam słowa Stalowiaka w kasie pustki ....

Cdncdn | 2018-09-22 20:47

Stary stalowiak weź leki bo chyba masz zaleglosci .

Jaszczur | 2018-09-23 02:26

10 lipca zawodnicy zostali poinformowani ze kasy nie ma wiec dostali wolna reke na zmiane klubu , kto zostal to wie za co gra nowi tez wiedzielu jak jest z kasa ,wiec jakies fochy o kase sa nie namiejscu np Gebalski nie chcial czekac na kase wiec odszedl do Siary.

Dominik82 | 2018-09-23 11:55

Jaszczur ma rację wszyscy którzy odeszli to po prostu nie chcieli czekać ciągle na pieniądze. Niestety sprawy się jeszcze bardziej skomplikowały i nie jest powiedziane że po rundzie nie wycofamy się z rozgrywek. Stary Stalowiak wie co pisze i informacje pisane przez niego są prawdziwe. Naprawdę jest bardzo źle jeżeli chodzi o finanse klubu, a należy pamiętać jakie warunki mamy postawione przy otrzymaniu licencji na grę w 2 lidze!

Cdncdn | 2018-09-23 12:02

Bardzo nieladne a nawet powiem chamskie zachowanie Trąbki i Janiszewskiego którzy po meczu nie podeszli do kibicow aby podziekowac za przybycie na mecz tyle km i za doping.Widocznie Trabka i Janiszewski ma kibisow w du...a caly ich pobyt w Stali to jedynie biznes a nie integracja z miastm ,druzyna ,kibicami.Piekne zachowanie Pawla Wtorka ktory pokazal klase i przyklad.

Johnnymalce | 2018-09-23 13:39

to takie rzeczy sie dzieja??? jak to? niedowiary..klub w duzej czesci nalezy do miasta czyz nie? wodex ,i sponosrzy wymieniani przez spkera..tez cos daja ...czy to jest tak malo ze tylko prezes pensje dostaje i na oplate autokaru jest? Prezydent Nadberezny wie co sie dzieje pod jego skrzydlami jakby nie bylo??? jak widac jest tu kilku kibicow doinformowanych...ch oc niektorzy zaprzeczaja jak CDN i F.K.K....tym doniesieniom...a wielu mysli ze nastala wreszcie stabilnosc..nic tylko trenowac i grac.

Cdncdn | 2018-09-23 15:00

Filip kacper k. | 2018-09-23 15:13

Rozowo nie jest, ale nie jest tak tragicznie ze nie placa nic. Sa zaleglosci siegajace jeszcze ubieglego sezonu bo kasa z pro junior nie strarczyla na wszystko.

Nie da sie tez wszystkiego uzupelnic z miejskiej kasy. (kasa i tak idzie nie bezposrednio przez miasto tylko przez miejskie społki)

ma byc wyrownanie po wyborach, bo przed wyborami bylyby za duze protesty

Edek38 | 2018-09-24 12:37

W klubie bardzo często były kłopoty z kasą , one są i będą bo samo przejęcie akcji przez miasto, zmiana prezesa i medialne deklaracje o budowaniu profesjonalnego klubu nic nie zmienią.
Tu jest potrzebny sponsor strategiczny z dużą kasą i stabilizacja finanfowa bo samo miasto nie poradzi sobie z utrzymaniem klubu na centralnym poziomie rozgrywek. W Mielcu politycy wiedzą jak to się robi.
Piszecie tu o wodexie a nie macie pojęcia co się działo i dzieje. Od kilku lat, starsi panowie wycofywali sie z wspierania zawodowego sportu -Piłkarskiej Spółki Akcyjnej . W tym roku osiągneli swój cel i wydatki na drużynę ograniczyli do minimum. Zagrywka ze sprzedaniem akcji miastu mistrzowska. tym samym zrzucili na maisto ciężar utrzymania pierwszego zespołu i 4 grup młodzieżowych, które wg licencji Stal PSA musi mieć pod sobą. Więc Wodex utrzymuje kogo? Kilkunastu koszykarzy i 4-5 grup młodzików??
Obudźcie się ludzie bo jedziecie po każdym-Szymańskim, Nowaku, Zającu, Nadbereżnym ...itd a nie widzicie sedna sprawy i sprawców zamieszania.
Odważny krok władz miasta z budową trybuny i boisk oraz z przejęciem klubu ale trzeba też zrobić porządek ze "sponsorem strategicznym" bo od tego jest żeby dawać kasę i pomagać a nie rzucać ochłapy.
Grajkom jeszcze brzuszki z głodu nie spuchły. fakt , to nie jest normalna sytuacja ,że zalega się z wypłatą ale bywały dużo większe zaległości. Nikt nie ma czarodziejskiej różdżki i nie rozwiąże problemów od zaraz.
Za porażki w Stargardzie, Cz-wie, Tbg i z Siedlcami powinni oddać połowę kasy i bylibyśmy na zero. ;)
Więc Panie starszy...troszkę luzu bo chyba pod wybory już te teksty ;).

Slim1938 | 2018-09-24 15:06

Sztomek1 | 2018-09-24 16:43

Przejrzałem sobie zdjęcia młynów ekip z podkarpacia z tego weekendu i wygląda to raczej słabo. Kilkanaście lub kilkadziesiąt osób, widac ze raczej słaby poziom sportowy nie sprzyja mobilizacji. I wpadamy w błędne koło - nie ma sponsorów bo nie ma zainteresowana, nie ma zainteresowana bo nie ma kasy i wyników.

Siatkarz | 2018-09-25 20:16

Kolejnym ruchem Prezydenta powinno być zabranie placu targowego ZKS Stal i przekazanie go Spółce.

Fanatyk38 | 2018-09-26 13:43

Nie wiem czy w obecnej sytuacji nie będzie to na rękę ZKS owi. Wodex da im kasę z pralni, coś będzie z hotelu Stal - obecnie na te kilka grup milionów nie potrzebują. Plac jest z roku na rok pomniejszany i już nie przynosi takich zysków jak x lat temu wię Może być tak, że się ucieszą .
Skoro mają plac i jest wodex , który ma wspierać sport to niech to robi-proste.
Dziadki wyczuły kasę w pro junior i w mieście i zakręciły kurek u siebie. Grając o miejsce w pro junior mogliśmy spaść z ligi no ale im to lotto. Miłośnicy sportu hehe, którzy zabawili się na 80 leci klubu za miejskie pieniądze i czują się spełnieni.

Acer | 2018-09-27 14:00

troche nasi pilkarze sobie urzadzaja szopki w obronie ,w ostatnim spotkaniu ten Nigeryjczyk przeszedl naszych obroncow slalomem treningowo miedzy slupkami i wystawil setke na gola koledze z ataku ktorego asekurowal jeszcze jeden zawodnik ,ze Stali 6 obroncow z Belchatowa 3 w akcji zawodnikow

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Nadwiślan Góra (0:1)
2015-03-14
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 21 960 razy
STAL - Concordia Elbląg (1:0)
2013-03-09
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 28 227 razy
STAL - Wisła Puławy (1:0)
2015-08-26
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 29 876 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (3:0)
2015-11-07
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 4 915 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.03636