Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jedziemy do Rzeszowa.

Jedziemy do Rzeszowa.
Panie i Panowie!!! Nasz zespół rozgrywa mecz w Pruszkowie w czwartek. Mamy wolny weekend . Korzystając z okazji
Już w sobotę udamy się do Rzeszowa na mecz STAL Rzeszów - Motor Lublin.
Ciekwe spotkanie III ligi zarówno pod względem piłkarskim jak i kibicowskim.
Zapisujemy się na listę !!!
Wszyscy ubrani na  czarno i z szalem !!!
 
Nagłaśniamy ten temat w necie i na osiedlach !!! Każdy jest odpowiedzialny za dobrą liczbę na tym wyjeździe !!!
Nakręcamy znajomych !!!.
Wspieramy naszych układowiczów z Rzeszowa !!!
WSZYSCY jedziemy autokarami !!!
 
Godzina zbiórki: 13.00 pod MDK.
 
Koszt wyjazdu : 20 zł .
 
Zapisy trwają do czwartku godz. 24:00 pod linkiem: 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ 

Komentarze (29)

Fanatyk38 | 2018-10-16 11:54

» http://stal1938.pl/jedenastka-kolejki-16/

Mecz na szczycie.
Motor to przykład jak pięknie i łatwo wydaje się od kilku lat min 3 -3,5 mln na sezon i nadal gnije się w III lidze.
A u nas znawcy mają wielkie pretensje , że ktoś utrzymuje centralny szczebel rozgrywek za 1,5 -2 mln.
Proponuję zapoznać się z zawodnikami tych 2 klubów a tym bardziej z zarobkami na przestrzeni ostatnich lat. I gdzie są ? Pisząc coś czasami warto zdjąć klapki z oczu .
Jedziemy pooglądać dobre widowisko na biosku i trybunach.

Vielitz44 | 2018-10-16 12:19

Łętocha w 11 kolejki :) Gdzie ten kolega co pisał, że Łęti już nic nie strzeli? A tu jakoś strzela dalej i jeszcze dobrze gra w dodatku :)
Chłopaki w formie, skład nam się zgrywa - dokupić 2-3 grajków i środek tabeli spokojny, może w końcu nie będzie się trzeba bać o byt w lidze.
Konefał wraca do drużyny? Frątczak ostatnio chyba mniej pewny od niego...

Edek38 | 2018-10-16 12:41

Łęti strzela i asystuje. Robi dobrą robotę . Były prezesina Rogowski i jego klakierzy skreślali zarówno Łętochę jak i Jopka. I co teraz?? Jopek gra i również strzelił.
Wszyscy krzyczeli też o wychowanków. Mamy "swoich" trenerów ale wysypu naszej młodzieży w 11 nie ma. To pokazuje , że przed nimi jeszcze sporo pracy i nie wszyscy jednak się nadają na ten poziom jak to twierdził ex prezesina Rogowski, który chciał opierać skład na wychowankach. Właśnie przy takich wynikach 3:0, 4:0 i kontrolowanym meczu będą powoli ,powoli zbierać minuty i doświadczenie.
Oby za parę lat to zaprocentowało i udało się wprowadzić kilku z nich do podstawowej 11.ale na tą chwilę jak widać ,trzeba sobie pomagać zawodnikami z zewnątrz.
No chyba , że Fabian i Wtori też nie lubią naszych ;).

Retoox | 2018-10-16 13:25

VIELITZ44 - Tak, Konefał wraca, dlaczego miałoby być inaczej? W zeszłą sobotę był jeszcze na zgrupowaniu i miał grać w jakiejś gierce wewnętrznej, dlatego nie było go w kadrze na Rozwój.

Edek38 - z tym brakiem wychowanków trochę przesadzasz. W bramce pojawił się Konefał a z tego co słyszałem to zapewne w tym sezonie też swoje minuty dostaną Dziopak (o ile nie będzie łapał kontuzji) Siudak i Szifer którzy wcale nie odstają od zawodników których teraz mamy w wyjściowej jedenastce. Daj Wtorkowi i innym tylko trochę czasu.

Edek38 | 2018-10-16 15:05

Czytasz ze zrozumieniem? Raczej nie.
Na tą chwilę ich nie ma i do podstawowego składu ( o Czym bredził Rogowski) dużo im brakuje. Szansę dostaną wszyscy . Tylko kto ją wykorzysta...

Edek38 | 2018-10-16 15:33

Trenerzy ich znają bo to często są ich uczniowie więc jestem spokojny o dobieranie i dawanie szansy. Tym bardziej , że Wtorek już raz tu był i kiedyś w okresie przygotowawczym -zimowym, dał szansę kilkunastu malolatom. Przetrwało może kilku (2-3 ) , którzy nie pograli w lidze.

Wiru1 | 2018-10-16 17:29

A na mecz w Pruszkowie jest zakaz, że nie ma tam wyjazdu?

Fanatyk38 | 2018-10-16 17:59

Wyjazd organizują wierni, internetowi kibice, którzy wspierają swój zespół zawsze i wszędzie.
Ciekawe ilu ich będzie.

Amatorski | 2018-10-17 09:03

Co do Rogowskiego, czy jego celem nie było też ściąganie wychowanków grających po wiochach by nie trzeba było za dużo płacić? Jeśli chodzi o stan obecny to wygląda to bardzo przyzwoicie, są przebłyski dobrej gry i ciekaw jestem co będzie dalej. Oczywiście nie można po kilku dobrych meczach popaść w zbyt duzy zachwyt, cieszy też to że są okazje do wprowadzania wychowanków.

P!otrek | 2018-10-17 14:29

Wiru1, a czy ktoś ci zabrania jechać na mecz? Przecież gdybyś jeździł, to byś miał się kogo spytać, czy jest wyjazd, czy go nie ma. To po co się interesujesz tematem?

Slim1938 | 2018-10-17 21:10

prawda że na Łęczną mamy zakaz wyjazdowy ? tylko na ten mecz czy dłuższa karencja?

Xxxx1938 | 2018-10-18 00:55

Jakbyś jeździł to byś wiedział co w trawie piszczy, wiec jak brzmi klasyk... nie jeździsz, nie ćwiczysz to się nie liczysz! ;) ewentualnie zapytać się możesz, a wiedzieć nie musisz ;)

Mietek | 2018-10-18 10:40

Bez urazy, ale Stali Rzeszów popierał nigdy nie będę. Wygląda to trochę komicznie wspierać kogoś, kogo 10 lat temu się nienawidziło. A uwielbiało rywalkę z tego samego miasta.Zaraz jak jakaś wyskoczy znawca kibicowski, to mu odpowiem że tak jezdze na wyjazdy, ale swojego klubu czyli Stali Stalowa Wola. Ale Stali Rzeszów to ja popierał nie będę. Za przeszłość i historie.

Frredro | 2018-10-18 12:48

Najlepszy z wychowanków to Spiewak ,juz rok temu dobrze wygladal w sparingach i dobrze sie zapowiadal ktos wie co sie z nim dzieje ? Jakas kontuzja? Bo w dwojce też go nie widac

Edek38 | 2018-10-18 13:22

Mieciu. Każdy moze miec swoje prywatne zdanie . Zachowaj je dla siebie i jedź na Raków albo Resovię.
Wywody przy piwku polecam.
Jesteśmy grupą Kibiców Stalówki -jeden za wszystkich , wszyscy za jednego.
Rzeszowscy wspierają nas na najdalszych wyprawach i my również będziemy ich wspomagać.

Edek38 | 2018-10-18 21:43

Coś cisza A przecież wygraliśmy 2: 0 po dobrej grze. strzela nie kto inny jak Dziubek i ...Łęti.
Piłkarze zrobili swoje. My w sobotę robimy robotę.

Dionizy79 | 2018-10-18 22:09

Ludzie co z wami wygrywamy mecz a tu cisza to tak się cieszycie ze zwycięstwa milczeniem,a jak przegrywamy to sami eksperci i bluzgają na trenera na piłkarzy jeszcze raz graty dla chłopaków za zwycięstwo z mocnym Zniczem miał fajną serię,oby nasi mieli podobną jak najdłużej. AVE Stalówka!!!.

Filip kacper k. | 2018-10-18 22:41

Co sie takiego zmieniło ze gramy tak dobrze?
Potwierdza sie ze Letocha byl zwolniony bo pilkarze chodzili do prezesa i mowili ze za lekko pracuja.
Podcciagneli treningi i graja jak z nut.

Oznacza to ze ta liga jest strasznie slaba- odpowiednie przygotowanie motoryczne powoduje ze mozna bic kazdego.

A tak wielu mowilo na tych samych ludzi "wklady"

Xxxx1938 | 2018-10-19 01:40

Mietek.... internet swoje, trybuny swoje...! ;) tyle Ci pozostało wylewać swoje żale na internecie i chyba chciales napisac ?jeździłem?, bo podejrzewam, ze jesteś jednym z tych gawiedzi co się ?obrazili? lub ?nie jezdze, bo ch*ja grają?, ale pamiętaj na takich jak Ty mamy wy*ebane i możesz klepać dale w tą klawiaturę, bo znając życie nie masz jaj, a jak jestem w błędzie to się ujawnij na wyjeździe i porozmawiamy na temat ?dzisiejszego życia kibicowskiego? ;)

Siatkarz | 2018-10-19 06:48

Stal II Stalowa Wola - Siarka II Tarnobrzeg 21 października, 15:00

Fanatyk38 | 2018-10-19 11:09

Eksperci zamarli z wrażenia. Ta strona straciła na wartości bez ich fachowych analiz. Nie ma po co tu zaglądać. Trzeba poczekać na jakąś spektakularną katastrofę to może się obudzą. Wierni kibice, którym dobro klubu leży na sercu.
W sumie sportowo jest ok więc są zbędni. Biedacy.
Jutro widzimy się w Rzeszowie. Zachęcamy wszystkich do wyjazdu.

Vielitz44 | 2018-10-19 21:07

Jest szansa za StalowkaTV/bramki z tego meczu?
Oby nasi formę utrzymali do końca, bo parę ciekawych meczów zostało w tym roku.

Mietek | 2018-10-20 00:10

@XXXX1938
Edek38 potrafił odpowiedzieć kulturalnie. Ty masz z tym problem. Stek bzdur które nabazgrałeś pozostawię bez komentarza. Po co mam się ujawniać? Co z tego będziesz miał.I co ja z tego będę miał. Przekonasz mnie czym? Siłą? To tym bardziej bez komentarza.
@Fanatyk38
Ale co tu analizować? Wygrali i się ciesz z tego. Zamiast marudzić i nieudolnie prowokować rozmowę która do niczego nie prowadzi. Sarkazm zbędny.

Fanatyk38 | 2018-10-20 00:43

Nie mów mi chloptasiu co i kiedy mam pisać . Jeszcze niedawno mieliśmy tu wysyp internetowych fanatyków, którzy wybitnie znali się na piłce, ludziach ,klubie itd. Zawsze mieli cos ambitnego do napisania po porażkach. Teraz nagle milczą i jak hieny czekają na potknięcia żeby znowu się pastwić.
Ja się cieszę i gratuluję A anonimowe łby co robią??

Fanatyk38 | 2018-10-20 00:43

Nie mów mi chloptasiu co i kiedy mam pisać . Jeszcze niedawno mieliśmy tu wysyp internetowych fanatyków, którzy wybitnie znali się na piłce, ludziach ,klubie itd. Zawsze mieli cos ambitnego do napisania po porażkach. Teraz nagle milczą i jak hieny czekają na potknięcia żeby znowu się pastwić.
Ja się cieszę i gratuluję A anonimowe łby co robią??

Cdncdn | 2018-10-20 08:39

Co jak co ale transmisje z meczu Stali II z Siara II jutro to Mariusz TV Privat mógłby przeprowadzić .W końcu to kamera ze składek..A jesli chodzi o brak komentarzy ...hmmm...myślę ze nareszcie jest normalnie a normalnie to normalnie i co tu komentować.Mozna co najzażylej pochwalić i wspomagać.

Edek38 | 2018-10-20 10:13

Temat składek miałeś już kilka razy razy wyjaśniany i ani Ty ani twój kumpel internetowy z NY. Nie podaliscie nr konta więc milcz.
Gdzie napisali, że jest dobrze? Jak trzeba było jechać po wszystkich to wam się japa nie zamykała A teraz potulnie jak baranki... "jest normalnie". Heh.

Cdncdn | 2018-10-20 18:44

Transmisja meczu Stal II - Siara II jutro na NadWisla24.pl .Lekki niesmak pozostał.ze to Mariuszowi tv Priyvat nie chce sie.

Fanatyk38 | 2018-10-20 19:55

A może ma coś ważnego do zrobienia jak Internetowi fani , którym często gęsto brakuje czasu żeby pójść na mecz. Rodzina,dzieci... Ogarnij łeb chłopie .

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Znicz Pruszków (1:3)
2016-04-24
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 3 685 razy
STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 19 539 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 451 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 39 583 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.03927