Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka kibicowsko.

Stalówka kibicowsko.

Znicz Pruszków-STALÓWKA   0:2

Nas 0 w klatce. Zakaz wyjazdowy.

Stal Kraśnik-STAL Rzeszów

W 50 osób wspieramy Stal Rzeszów na wyjeździe w Kraśniku.

Komentarze (37)

Edek38 | 2018-10-21 00:57

Panie i Panowie. Już dzisiaj wybory.
Wszyscy idziemy głosować i zachęcamy rodziny oraz znajomych.
Stalówka to jedność. Jako Kibice wybieramy jednego słusznego kandydata na prezydenta, który wspiera Nasz Klub i buduje nam drugi dom-stadion.
Wybieramy również odpowiednie osoby do rady miasta. To istotne w kontekście podejmowania działań przez samorząd w przyszłości. Niech znajdą się tam ludzie , którzy bez problemów będą głosować za wspieraniem sportu w Stalowej Woli.

Koko | 2018-10-21 11:07

Nie dla tego pana z ..... Dość finansowania piłki nożnej z publicznych pieniędzy mieszkańców

Fanatyk38 | 2018-10-21 11:45

Z publicznego to ty domu jesteś.

Siatkarz | 2018-10-21 14:34

Stal II Stalowa Wola - Siarka II Tarnobrzeg 21 października, 15:00

Fanatyk38 | 2018-10-22 12:22

Wynik 1:4 niestety. Nie stawia on w dobrym świetle grających. Byli m.in Dadok. Czajkowski. Nowak. Żylińsk. Wszedl Mistrzyk. Poza tym Wieprzęć. Szifer. Urban czyli talenty aspirujace do I drużyny. Z gry lepiej smrody. Szybciej i składniej.

Vielitz44 | 2018-10-23 13:49

» https://www.youtube.com/watch?v=iXWg3u21CdM - skrót meczu, marny ale bramki są :) oraz masakryczna interwencja bramkarza...

Vielitz44 | 2018-10-23 13:50

Skrót meczu "ze Zniczem" zapomniałem napisać :)

Johny | 2018-10-23 14:11

Za takie skróty powinni karać chłostą !!! Wyjście drużyn jest dłuższe jak same akcje. A druga bramka to już w ogóle "rewelacja".

Vielitz44 | 2018-10-23 14:21

:) no dokładnie, "reżyser" skrótu popisał się niesamowitym kunsztem :) ale i tak "chwała" mu za to, że jest szansa zobaczyć cokolwiek.
Ale ta interwencja Frątczaka to lekki dramat, dobrze, że nie wpadła po tym bramka, bo mogłoby być wtedy różnie - w polu grać to on dalej widzę nie potrafi, sporo pracy przed nim - dobra asekuracja na szczęście.

Vielitz44 | 2018-10-24 14:59

A dziś derby ze smrodkami w kosza, po 10 latach znów w tej samej lidze jesteśmy (szkoda, że w III) - można chłopaków wesprzeć :)

Oka1938 | 2018-10-24 15:59

Vielitz44 | 2018-10-25 08:17

No to w kosza do przodu i jest lider nawet :) fajnie jakby ta dobra forma naszych sportowców trwała dalej, od razu człowiekowi weselej :)

Pazimieh | 2018-10-26 09:23

Patrzac na tempo prac przy stadionie nie widze kolorowo tego zebysmy mieli wrocic do Stalowej od nastepny sezonu...

Vielitz44 | 2018-10-26 20:02

No oficjalnie podał prezio, że wrzesień otwarcie, a nie oficjalnie to październik. W tym tempie prac, nawet to może być nie realne - pewnie brak kasy, bo normalnie to by spokojnie temat skończyli dużo wcześniej, ale nie z takim zaangażowaniem.

Esende | 2018-10-26 22:30

Vielitz wiesz na jakim etapie są prace ? Czy pierd0lisz 3 po 3 ?

Siwy | 2018-10-27 12:02

Pierd0li 3 po 3. Jak większość którzy mówią o stadionie tutaj. On w szczególności i nie pierwszy raz

Vielitz44 | 2018-10-27 12:12

Takim, że wg. planu pierwotnego trybuna (beton+konstrukcja) miała być gotowa w maju (brałem udział w przetargu na prace) - więc gdzie tu pier...lenie? A gdzie, murawa, a gdzie oświetlenie - ten stadion (znaczy trybunę + kilka obiektów mniejszych) buduje 5 ludzi "na krzyż", zupełnie jak "szrekową" trybunę - więc jeśli opóźnienie roczne (oficjalnie) to dla ciebie normalna sytuacja, to spoko. Oświeć mnie w takim razie, jak DOBRZE jest z tą budową?
Prezydent podał oficjalny termin oddania na wrzesień 2019, zobaczymy, zdecydowanie kibicuję temu by się tak udało.

Vielitz44 | 2018-10-27 12:14

No no, kolejny wtajemniczony, to dopier... mi faktami, a nie sam marudzisz. Miało być 10.2018, już teraz ogłasza się roczne opóźnienie, to są fakty, czekam na wasze.

Sciemaa | 2018-10-27 14:03

A czasem nie bylo mowy ze na pazdziernik jest planowane "zamkniecie" obiektu zeby w zimie konczyc srodek?

Daro | 2018-10-27 15:08

Termin podany oficjalnie przez Nadbereznego to otwarcie w czerwcu, wiec nie wiem skąd się wziął ten październik. Wrzesień był podany w formie plotki na jednym z portali...pewnie plotki na potrzeby kampanii wyborczej.

Poza tym inwestycja się poszerzyła o kilka milionów zł i doszły elementy, których nie było w pierwszym przetargu.

Nie porównujmy też trybuny budowanej za Szlęzaka za 6 mln zł przez dwa lata, która jest na wale do inwestycji za prawie 50 mln zł.

Maniek | 2018-10-27 16:22

A Siarka znow przegrala!! Oby tak dalej, to jest miod na moje serce jak przegrywaja, 3 liga!!!

Johny | 2018-10-27 18:03

Maniek, Ty nie podniecaj się porażkami Siary , tylko ciesz się z punktów Stalówki. Jak smrodki by poplynely, to odpadnie jeden wyjazd. Wiekszym problemem jest tempo prac ns stadionie. Przejeżdżam codziennie i widzę....ciemność ....A najgorsze by było, gdyby trzeba było kolejny sezon zaczynać znów w Boguchwale. Ten jakoś dociagną "u siebie-na wyjeździe" ale nie wyobrażam sobie, że na czerwiec ( zgodnie ze słowem Lucka) nie będzie otwarcia..Ale , powtarzam, różowo to nie wygląda: rozgrzebane wszystko, ludzi 5-6 osób i prac do wykonania : od cholery...

Vielitz44 | 2018-10-27 19:31

DARO - Ostatnie co widziałem gdzieś tam w mediach to było o Wrześniu (plotka? cytowany był prezydent obecny, więc może po prostu podkolorował potem plan czy coś - nie istotne), tego się trzymałem, jeśli faktycznie teraz podano czerwiec, to lux, ale i tak to 7-8 m-c opóźnienia względem planu.
Inwestycja się może i poszerzyła, ale raczej nie ingerowało to w trybunę i murawę, a to jest opóźnione najbardziej co do planu.
Ale ok, nie ma co bić piany, trzymajmy Lucka za słowo, oby na czerwiec się wyrobili, najtrudniejsze prace za nimi.

Sciemaa | 2018-10-27 19:35

wszystko w miescie ma przesuniecia terminow. Pytanie czy jakas firma zaplacila kare? park linowy... blonia... otwarte a i tak konca nie widac

Vielitz44 | 2018-10-27 20:56

Odzwyczaiłem się od tych porażek :/
Gramy dalej Stalówko!

Jefrey | 2018-10-27 21:05

John teraz będziesz widział ...godzina do tyłu....będzie widniej...max sierpień...bo jakieś święto było poświęcenia na stadionie i rocznica 80 lat tego wydarzenia ....tak obiecał Lucek Na spotkaniach osiedlowych ..miał być luty 2019 ale kaske radnii prezydent przesunęli na bloki z pisowskiego projektu. ....i dziwicie się ze pare osób tam pracuje...bo ka nie

Fanatyk38 | 2018-10-27 21:21

Panowie przegraliśmy. Nie ma kogo skrytykować? Zaniżacie loty

Lubelak | 2018-10-27 22:43

Na stadionie trwają prace wewnątrz trybuny, stąd nic nie widać.
Co do dzisiejszego meczu:
Grali nieźle, do straty 2 bramki nie byli gorsi od Górnika, zdecydowanie lepiej prowadzili grę. Niestety za spokojnie co się zemściło. Głupia strata w srodku gol. Potem kilka okazji i bach kolejna strata i gol. Po 2-0 chęci spadły. Bramkarz nie miał szans by wyciągnąć.
Nie patrząc na wynik, Górnik zawiódł, nie pokazał niczego poza wykorzystaniem 2 okazji jakie mieli.
Na meczu spokojnie ze 20 osób z SW.
Górników w młynie koło 300 w przerwie zrywa się Chełmianka. Sporo wrzut na Stalówkę.
Mecz do zapomnienia.

Jaszczur | 2018-10-27 23:28

Stalowka lepiej operowala pilka ,ale liczy sie to co w siatce . Mecz przegrany na wlasne zyczenie Stasiak fatalnie wprowadza pilke poraz 6 i idzie kontra , fatalny mecz Stasiaka , druga bramka to strata Kitlinskiego i kolejna kontra . Gornik oddal 4 strzaly w swiatlo bramki i 2 gole. Jestem pod wrazeniem gry Waszkiewicza bardzo waleczny , nawet ochota do gry w 91 minucie , a Essama tak przypilnowal ze ten nie pokazal nic ciekawego.Stoper i boczni skrzydlowi potrzebni od zaraz i bedzie walka o awans

Mariusz | 2018-10-28 08:03

Zapraszamy na skrót z meczu Górnik Łęczna- Stal
» https://www.facebook.com/stalpsa

Wkrótce: konferencja prasowa,kulisy oraz galeria zdjęć .

Zapraszamy na klubowy FB.

Acer | 2018-10-28 08:55

no i dobrze chwala chlopakom podjeli rownorzedna gre z gora tabeli i nie sa gorsi od innych druzyn ,straty zawsze bywaja w meczach pilka nozna to gra bledow .,widoczny brak Stelmach w grze ofensywnej jak tez w obronnej defensywnej,powrot byl po stracie lecz nie bylo przerwania akcji kontratakow Gornika w czesniej oni w takich akcjach pod i w polu karnym sa mistrzami w tej grze ,trudno walczymy dalej o gorna pulke,teraz slabsi przeciwnicy gdy chlopaki skutecznie wykorzystaja te okazje i zagraja z tylu tez na zero moga cieszyc sie miejscem barazowym do awansu do pierwszej ligi

Kategoriak | 2018-10-29 08:08

Ogladałem mecz i powiem wam że nasza Stalówka na prawdę dobrze grała szczególnie w pierwszej połowie. Utrzymywali sie przypiłce, próbowali rozgrywać akcje od obrońców a nie pałowali do przodu. Wzmocnić lekko tą drużyne i będziemy mieli na prawdę wiele radości

Vielitz44 | 2018-10-29 08:21

Na skrótach fajnie prezentował się Konefał, w meczu całym było tak samo? Serio, będzie z niego radocha, młody a już fajnie broni - w odróżnieniu do poprzednich ten widać próbuje grać na przedpolu itp., oby w końcu w STW skończył się problem z bramkarzem, akurat z pozycją, gdzie zawsze raczej mieliśmy całkiem dobrych graczy.
Drużyna się zgrała, wygląda jakby atmo była fajna, trener ogarnia - oby zarząd i miasto ogarnęły kwestie finansowe to źle nie powinno być.

Sztomek1 | 2018-10-29 09:06

Gra wygląda nieźle. Szkoda tylko że zajmujemy przedostatnie miejsce w pro junior, parę groszy by się przydało.

Vielitz44 | 2018-10-29 11:43

Sztomek1 - fajnie by było błyszczeć w projunior, ale nie na siłę - przez to granie młodymi na siłę by była kasa z tego były fatalne wyniki (fuksem broniliśmy się przed spadkiem) i klub stracił sporo wizerunku można powiedzieć, bo wielu sezonowców odpada (nie wspominając o graniu w Boguchwale). Wkrótce wrócimy na H15, więc trzeba budować u ludzi poczucie, że warto na Stalówkę przyjść, bo chłopaki dobrze grają i może wkrótce będą walczyć o coś więcej niż utrzymanie - trzeba jakoś będzie ten stadion zapełniać :) Jak będziemy mieć zdolnych młodych, którzy będą grać przez swoje umiejętności a nie z musu, to wtedy można się w to bawić - teraz to trzeba nam mocno stąpać po ziemi i tyle.

Helmut | 2018-10-29 16:28

Patrząc w jakiej atmosferze odbywały się przygotowania do sezonu, to należy uznać za sukces że udało się "złożyć" taką drużynę. Zimą spokojnie popracować, uzupełnić skład i będzie jeszcze lepiej. Myślę że z finansami też się poprawi.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Śląsk Wrocław (1:3)
2013-08-17
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 92 319 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:2)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 15 729 razy
STAL - Olimpia Elbląg (1:0)
2010-10-09
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 124 016 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:1)
2007-11-10
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 26 600 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.04912