Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Dla tych co odeszli

Dla tych co odeszli
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dziś Dzień Wszystkich Świetych, dzień pełen nostalgii i zadumy. W ten wyjatkowy dzień wspominamy wszystkich działaczy i zawodników związanych z naszą Stalą Stalowa Wola, których nie ma już z nami. Zatrzymajmy sie na chwilę i oddajmy im chwilę skupienia. Oni na pewno cały czas z troska patrzą na nasz klub.
 
Nie zapominamy także o kibicach, z którymi nie spotkamy się już na szlaku. Z którymi nie zaśpiewamy naszych pieśni, nie wzniesiemy szali w górę. Dla nich Stal była najważniejsza. 
 
 
Postawmy im symboliczną świeczkę i wspomnijmy w myślach o nich.
 
Z kibicowskim pozdrowieniem kibice Stalówki
 
 

Komentarze (15)

Dionizy79 | 2018-11-4 15:06

Brawo Stalówka!!! graty za zwycięstwo,Gryf dzisiaj wysoko nam zawiesił poprzeczkę jedziemy dalej.

Jaszczur | 2018-11-4 15:23

Brawo Stal ! Kolejny super wystep Waszkiewicza ! Uwaga! 4pkt do awansu!

Filip kacper k. | 2018-11-4 15:33

z tym awansem to spokojnie.
Teraz Row- bardzo, bardzo wazny mecz w kwestii utrzymania.

widac ze wystarczylo wywalic z klubu kiboli i sprzedawce choinek i to dziala.

Wtorek - trener na lata

Raul | 2018-11-4 17:31

Brawo Stalówka!!!!! Gratulacje dla Trenera i piłkarzy.Choc wielokrotnie nawolywalem do zatrudnienia Pawła Wtorka, sam jestem zaskoczony skala zmian w grze i wynikach. Ale jakie to przyjemne zaskoczenie!!! Obyśmy wykorzystali przerwę zimowa na wzmocnienie składu i mieli wreszcie spokojna wiosnę... I do jak najszybszego powrotu na H - 15!!!

Acer | 2018-11-4 18:27

Brak Janiszewskiego i niepewna gra na slabej murawie swojej polowy bledy z tej gry zeszli z boiska do szatni z bagazem dwoch bramek ,nie zwalniac tempa Elana Torun jest w zasiegu stalowki w sezonie jesien

Edek38 | 2018-11-4 21:23

Poniosło cię filipku.ale spokojnie. Wyszczekaj się póki możesz.
Gratulacje dla całej ekipy. Row wykartkowany . Jest szansa na kolejny komplet punktów.

Acer | 2018-11-5 08:18

Row i jeszcze 3 mecze w jesieni trzeba zdobyc komplet punktow by nawiazac walke o awans z druzynami na zielonych miejscach jest sila jest moc motor napedowy druzyny dziala nie zwalniac stalowka tempa ,stadion by sie przydal gotowy na nowy sezon do gry w pierwszej lidze

Kamil | 2018-11-5 09:42

Za duetu Fabianowski - Wtorek w 8 meczach zdobyliśmy 16 punktów. 5 zwycięstw 1 remis i 2 porażki. Strzelilismy 20 bramek tracąc 12. Wychodzi więc średnia 2 pkt na mecz. 2.5bramki strzelone i 1.5 straconej. Utrzymując taka statystykę na koniec sezonu mielibyśmy 60 punktów.

Acer | 2018-11-5 14:04

w jesieni jeszcze 4 mecze do rozegrania 8 punktow bedzie malo do awansu ,trzeba wykosic rywali w ostatnich 4 meczach ,zime utrzymac dobra kondycje zawodnikow by trafic z forma na pierwsze mecze sezon wiosna ,przegrane mecze nie beda premiowac do miejsc awansu do pierwszej ligi,tylko wygrane za 3 punkty mozemy liczyc na awans o ile dzialacze organizatorzy ukoncza nam stadion z mozliwoscia rozegrania pierwszej ligi w Stalowej Woli

Sciemaa | 2018-11-6 18:07

Moze najpierw tak zaczac grac u siebie a dopiero pozniej mowic o jakims awansie...

Esende | 2018-11-6 20:58

Na inauguracje 1 ligi zagramy u siebie :D

Blezu11 | 2018-11-8 01:03

Bez jaj panowie z tym awansem.Jest fajnie i mam nadzieję że tak zostanie do czerwca. Chociaż jedyny raz od niepamiętnych czasów nie będziemy drżeli o utrzymanie..Ale tak na marginesie to kim do tej 1 ligi chcecie awansować?Bo chyba nie Mistrzykiem i nie Konefałem w bramce który ostatnio wszystko wypluwa co leci w światło bramki i z tych dobitek tracimy bramki.I mam taką prośbę do komentatorów z 90 minut.pl.Chyba lepiej żeby były derby z Siarą niż jakieś mecze z wynalazkami typu Skra ,Wejcherowo czy też Stargard.Wiadomo że to wróg ale przynajmniej swój.

Vielitz44 | 2018-11-8 08:05

Pierwsza od lat bardzo dobra jesień(a zapowiadało się tragicznie) więc optymizm się pojawił :) Idziemy za ciosem, trzeba wygrać co się da z tego co pozostało i wiosna w końcu jak kolega wyżej pisał, może być po prostu normalna. Oby następną rundę udało się już zagrać u siebie, bo na razie to nasi bezdomni. Awans to zawsze powinien być cel, po to się gra - Mielec wszedł i znalazła się kasa i wzmocnienia i mają środek tabeli, kto wie, może i u nas się da...

Acer | 2018-11-8 09:00

Mielec gdyby byla kasa i nie sprzedali Araka mogli sie pokusic o ekstraklase ,Stalowka nie powinna odpuszczac jezeli nie bedzie kasy na pierwsza lige zawsze mozna przegrac baraz.Siarka napiera gra w tempo dobrym tempem lecz bezskutecznie musza cos zmienic w grze dodac jakas kiwke ,z przyjecia przejsc w przyspieszenie gry z pierwszej pilki i skutecznie zakanczac swoje akcje golami

Blezu11 | 2018-11-8 17:07

Pewnie że trzeba atakować i grać o jak najwyższe cele ale będzie to arcytrudne w tym sezonie Za dużo konkretnych ekip w czołówce.Co innego w następnym sezonie,będziemy grać u siebie wreszcie, przy sztucznym oświetleniu o godz 19.38 przy mam nadzieję 2 pełnych trybunach.Wtedy to aż konieczne będzie by drużyna grała klasę wyżej.Pozdrawiam kibicowską brać.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola

Elana Toruń             Stal Stalowa Wola
2019-10-19, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola

Górnik Polkowice             Stal Stalowa Wola

3 : 0

Mariusz Szuszkiewicz 19,
Kamil Wacławczyk 32,
Michał Bednarski 54     
Sędzia: Robert Marciniak (Kraków)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 13 8-3-2 27
2 Widzew Łódź 13 8-3-2 27
3 GKS Katowice 13 8-2-3 26
4 Górnik Łęczna 13 7-4-2 25
5 Olimpia Elbląg 13 6-4-3 22
6 Bytovia Bytów 13 6-3-4 21
7 Stal Rzeszów 13 6-3-4 21
8 Błękitni Stargard Szcz. 13 7-0-6 21
9 Znicz Pruszków 12 5-3-4 18
10 Górnik Polkowice 13 4-4-5 16
11 Garbarnia Kraków 12 4-4-4 16
12 Pogoń Siedlce 13 4-3-6 15
13 Elana Toruń 13 4-2-7 14
14 Lech II Poznań 13 4-2-7 14
15 Skra Częstochowa 13 4-2-7 14
16 Stal Stalowa Wola 13 3-3-7 12
17 Gryf Wejherowo 13 2-2-9 8
18 Legionovia Legionowo 13 2-1-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-10-19 Elana Toruń - STAL
2019-10-26 STAL - Widzew Łódź
2019-11-02 GKS Katowice - STAL
2019-11-09 STAL - Pogoń Siedlce
2019-11-16 Resovia Rzes.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (864)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (407) » Filip kacper k. (398)
» Slim1938 (394) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (337)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Korona Kielce (3:0)
2009-03-21
Ilość zdjęć: 36
Wyświetleń: 136 096 razy
Ruch Chorzów - STAL (2:0)
2006-10-20
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 914 razy
STAL - Wierna Małogoszcz (2:0)
2006-04-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 7 970 razy
STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2013-05-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 27 649 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.02695