Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Dla tych co odeszli

Dla tych co odeszli
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dziś Dzień Wszystkich Świetych, dzień pełen nostalgii i zadumy. W ten wyjatkowy dzień wspominamy wszystkich działaczy i zawodników związanych z naszą Stalą Stalowa Wola, których nie ma już z nami. Zatrzymajmy sie na chwilę i oddajmy im chwilę skupienia. Oni na pewno cały czas z troska patrzą na nasz klub.
 
Nie zapominamy także o kibicach, z którymi nie spotkamy się już na szlaku. Z którymi nie zaśpiewamy naszych pieśni, nie wzniesiemy szali w górę. Dla nich Stal była najważniejsza. 
 
 
Postawmy im symboliczną świeczkę i wspomnijmy w myślach o nich.
 
Z kibicowskim pozdrowieniem kibice Stalówki
 
 

Komentarze (15)

Dionizy79 | 2018-11-4 15:06

Brawo Stalówka!!! graty za zwycięstwo,Gryf dzisiaj wysoko nam zawiesił poprzeczkę jedziemy dalej.

Jaszczur | 2018-11-4 15:23

Brawo Stal ! Kolejny super wystep Waszkiewicza ! Uwaga! 4pkt do awansu!

Filip kacper k. | 2018-11-4 15:33

z tym awansem to spokojnie.
Teraz Row- bardzo, bardzo wazny mecz w kwestii utrzymania.

widac ze wystarczylo wywalic z klubu kiboli i sprzedawce choinek i to dziala.

Wtorek - trener na lata

Raul | 2018-11-4 17:31

Brawo Stalówka!!!!! Gratulacje dla Trenera i piłkarzy.Choc wielokrotnie nawolywalem do zatrudnienia Pawła Wtorka, sam jestem zaskoczony skala zmian w grze i wynikach. Ale jakie to przyjemne zaskoczenie!!! Obyśmy wykorzystali przerwę zimowa na wzmocnienie składu i mieli wreszcie spokojna wiosnę... I do jak najszybszego powrotu na H - 15!!!

Acer | 2018-11-4 18:27

Brak Janiszewskiego i niepewna gra na slabej murawie swojej polowy bledy z tej gry zeszli z boiska do szatni z bagazem dwoch bramek ,nie zwalniac tempa Elana Torun jest w zasiegu stalowki w sezonie jesien

Edek38 | 2018-11-4 21:23

Poniosło cię filipku.ale spokojnie. Wyszczekaj się póki możesz.
Gratulacje dla całej ekipy. Row wykartkowany . Jest szansa na kolejny komplet punktów.

Acer | 2018-11-5 08:18

Row i jeszcze 3 mecze w jesieni trzeba zdobyc komplet punktow by nawiazac walke o awans z druzynami na zielonych miejscach jest sila jest moc motor napedowy druzyny dziala nie zwalniac stalowka tempa ,stadion by sie przydal gotowy na nowy sezon do gry w pierwszej lidze

Kamil | 2018-11-5 09:42

Za duetu Fabianowski - Wtorek w 8 meczach zdobyliśmy 16 punktów. 5 zwycięstw 1 remis i 2 porażki. Strzelilismy 20 bramek tracąc 12. Wychodzi więc średnia 2 pkt na mecz. 2.5bramki strzelone i 1.5 straconej. Utrzymując taka statystykę na koniec sezonu mielibyśmy 60 punktów.

Acer | 2018-11-5 14:04

w jesieni jeszcze 4 mecze do rozegrania 8 punktow bedzie malo do awansu ,trzeba wykosic rywali w ostatnich 4 meczach ,zime utrzymac dobra kondycje zawodnikow by trafic z forma na pierwsze mecze sezon wiosna ,przegrane mecze nie beda premiowac do miejsc awansu do pierwszej ligi,tylko wygrane za 3 punkty mozemy liczyc na awans o ile dzialacze organizatorzy ukoncza nam stadion z mozliwoscia rozegrania pierwszej ligi w Stalowej Woli

Sciemaa | 2018-11-6 18:07

Moze najpierw tak zaczac grac u siebie a dopiero pozniej mowic o jakims awansie...

Esende | 2018-11-6 20:58

Na inauguracje 1 ligi zagramy u siebie :D

Blezu11 | 2018-11-8 01:03

Bez jaj panowie z tym awansem.Jest fajnie i mam nadzieję że tak zostanie do czerwca. Chociaż jedyny raz od niepamiętnych czasów nie będziemy drżeli o utrzymanie..Ale tak na marginesie to kim do tej 1 ligi chcecie awansować?Bo chyba nie Mistrzykiem i nie Konefałem w bramce który ostatnio wszystko wypluwa co leci w światło bramki i z tych dobitek tracimy bramki.I mam taką prośbę do komentatorów z 90 minut.pl.Chyba lepiej żeby były derby z Siarą niż jakieś mecze z wynalazkami typu Skra ,Wejcherowo czy też Stargard.Wiadomo że to wróg ale przynajmniej swój.

Vielitz44 | 2018-11-8 08:05

Pierwsza od lat bardzo dobra jesień(a zapowiadało się tragicznie) więc optymizm się pojawił :) Idziemy za ciosem, trzeba wygrać co się da z tego co pozostało i wiosna w końcu jak kolega wyżej pisał, może być po prostu normalna. Oby następną rundę udało się już zagrać u siebie, bo na razie to nasi bezdomni. Awans to zawsze powinien być cel, po to się gra - Mielec wszedł i znalazła się kasa i wzmocnienia i mają środek tabeli, kto wie, może i u nas się da...

Acer | 2018-11-8 09:00

Mielec gdyby byla kasa i nie sprzedali Araka mogli sie pokusic o ekstraklase ,Stalowka nie powinna odpuszczac jezeli nie bedzie kasy na pierwsza lige zawsze mozna przegrac baraz.Siarka napiera gra w tempo dobrym tempem lecz bezskutecznie musza cos zmienic w grze dodac jakas kiwke ,z przyjecia przejsc w przyspieszenie gry z pierwszej pilki i skutecznie zakanczac swoje akcje golami

Blezu11 | 2018-11-8 17:07

Pewnie że trzeba atakować i grać o jak najwyższe cele ale będzie to arcytrudne w tym sezonie Za dużo konkretnych ekip w czołówce.Co innego w następnym sezonie,będziemy grać u siebie wreszcie, przy sztucznym oświetleniu o godz 19.38 przy mam nadzieję 2 pełnych trybunach.Wtedy to aż konieczne będzie by drużyna grała klasę wyżej.Pozdrawiam kibicowską brać.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Olimpia Elbląg (1:0)
2010-10-09
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 124 017 razy
STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2010-10-30
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 95 193 razy
STAL - Legionovia Legionowo (1:1)
2017-05-13
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 6 334 razy
STAL - Kolejarz Stróże (4:0)
2007-06-27
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 38 661 razy
Osób Online: 31 / Czas gen. strony: 0.04514