Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Dla tych co odeszli

Dla tych co odeszli
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dziś Dzień Wszystkich Świetych, dzień pełen nostalgii i zadumy. W ten wyjatkowy dzień wspominamy wszystkich działaczy i zawodników związanych z naszą Stalą Stalowa Wola, których nie ma już z nami. Zatrzymajmy sie na chwilę i oddajmy im chwilę skupienia. Oni na pewno cały czas z troska patrzą na nasz klub.
 
Nie zapominamy także o kibicach, z którymi nie spotkamy się już na szlaku. Z którymi nie zaśpiewamy naszych pieśni, nie wzniesiemy szali w górę. Dla nich Stal była najważniejsza. 
 
 
Postawmy im symboliczną świeczkę i wspomnijmy w myślach o nich.
 
Z kibicowskim pozdrowieniem kibice Stalówki
 
 

Komentarze (15)

Dionizy79 | 2018-11-4 15:06

Brawo Stalówka!!! graty za zwycięstwo,Gryf dzisiaj wysoko nam zawiesił poprzeczkę jedziemy dalej.

Jaszczur | 2018-11-4 15:23

Brawo Stal ! Kolejny super wystep Waszkiewicza ! Uwaga! 4pkt do awansu!

Filip kacper k. | 2018-11-4 15:33

z tym awansem to spokojnie.
Teraz Row- bardzo, bardzo wazny mecz w kwestii utrzymania.

widac ze wystarczylo wywalic z klubu kiboli i sprzedawce choinek i to dziala.

Wtorek - trener na lata

Raul | 2018-11-4 17:31

Brawo Stalówka!!!!! Gratulacje dla Trenera i piłkarzy.Choc wielokrotnie nawolywalem do zatrudnienia Pawła Wtorka, sam jestem zaskoczony skala zmian w grze i wynikach. Ale jakie to przyjemne zaskoczenie!!! Obyśmy wykorzystali przerwę zimowa na wzmocnienie składu i mieli wreszcie spokojna wiosnę... I do jak najszybszego powrotu na H - 15!!!

Acer | 2018-11-4 18:27

Brak Janiszewskiego i niepewna gra na slabej murawie swojej polowy bledy z tej gry zeszli z boiska do szatni z bagazem dwoch bramek ,nie zwalniac tempa Elana Torun jest w zasiegu stalowki w sezonie jesien

Edek38 | 2018-11-4 21:23

Poniosło cię filipku.ale spokojnie. Wyszczekaj się póki możesz.
Gratulacje dla całej ekipy. Row wykartkowany . Jest szansa na kolejny komplet punktów.

Acer | 2018-11-5 08:18

Row i jeszcze 3 mecze w jesieni trzeba zdobyc komplet punktow by nawiazac walke o awans z druzynami na zielonych miejscach jest sila jest moc motor napedowy druzyny dziala nie zwalniac stalowka tempa ,stadion by sie przydal gotowy na nowy sezon do gry w pierwszej lidze

Kamil | 2018-11-5 09:42

Za duetu Fabianowski - Wtorek w 8 meczach zdobyliśmy 16 punktów. 5 zwycięstw 1 remis i 2 porażki. Strzelilismy 20 bramek tracąc 12. Wychodzi więc średnia 2 pkt na mecz. 2.5bramki strzelone i 1.5 straconej. Utrzymując taka statystykę na koniec sezonu mielibyśmy 60 punktów.

Acer | 2018-11-5 14:04

w jesieni jeszcze 4 mecze do rozegrania 8 punktow bedzie malo do awansu ,trzeba wykosic rywali w ostatnich 4 meczach ,zime utrzymac dobra kondycje zawodnikow by trafic z forma na pierwsze mecze sezon wiosna ,przegrane mecze nie beda premiowac do miejsc awansu do pierwszej ligi,tylko wygrane za 3 punkty mozemy liczyc na awans o ile dzialacze organizatorzy ukoncza nam stadion z mozliwoscia rozegrania pierwszej ligi w Stalowej Woli

Sciemaa | 2018-11-6 18:07

Moze najpierw tak zaczac grac u siebie a dopiero pozniej mowic o jakims awansie...

Esende | 2018-11-6 20:58

Na inauguracje 1 ligi zagramy u siebie :D

Blezu11 | 2018-11-8 01:03

Bez jaj panowie z tym awansem.Jest fajnie i mam nadzieję że tak zostanie do czerwca. Chociaż jedyny raz od niepamiętnych czasów nie będziemy drżeli o utrzymanie..Ale tak na marginesie to kim do tej 1 ligi chcecie awansować?Bo chyba nie Mistrzykiem i nie Konefałem w bramce który ostatnio wszystko wypluwa co leci w światło bramki i z tych dobitek tracimy bramki.I mam taką prośbę do komentatorów z 90 minut.pl.Chyba lepiej żeby były derby z Siarą niż jakieś mecze z wynalazkami typu Skra ,Wejcherowo czy też Stargard.Wiadomo że to wróg ale przynajmniej swój.

Vielitz44 | 2018-11-8 08:05

Pierwsza od lat bardzo dobra jesień(a zapowiadało się tragicznie) więc optymizm się pojawił :) Idziemy za ciosem, trzeba wygrać co się da z tego co pozostało i wiosna w końcu jak kolega wyżej pisał, może być po prostu normalna. Oby następną rundę udało się już zagrać u siebie, bo na razie to nasi bezdomni. Awans to zawsze powinien być cel, po to się gra - Mielec wszedł i znalazła się kasa i wzmocnienia i mają środek tabeli, kto wie, może i u nas się da...

Acer | 2018-11-8 09:00

Mielec gdyby byla kasa i nie sprzedali Araka mogli sie pokusic o ekstraklase ,Stalowka nie powinna odpuszczac jezeli nie bedzie kasy na pierwsza lige zawsze mozna przegrac baraz.Siarka napiera gra w tempo dobrym tempem lecz bezskutecznie musza cos zmienic w grze dodac jakas kiwke ,z przyjecia przejsc w przyspieszenie gry z pierwszej pilki i skutecznie zakanczac swoje akcje golami

Blezu11 | 2018-11-8 17:07

Pewnie że trzeba atakować i grać o jak najwyższe cele ale będzie to arcytrudne w tym sezonie Za dużo konkretnych ekip w czołówce.Co innego w następnym sezonie,będziemy grać u siebie wreszcie, przy sztucznym oświetleniu o godz 19.38 przy mam nadzieję 2 pełnych trybunach.Wtedy to aż konieczne będzie by drużyna grała klasę wyżej.Pozdrawiam kibicowską brać.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa

Stal Stalowa Wola             Skra Częstochowa
2019-03-30, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Leândro 84 (k)     
Sędzia: Marcin Szrek (Kielce)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 25 14-5-6 47
2 Widzew Łódź 24 12-9-3 45
3 Olimpia Grudziądz 25 13-4-8 43
4 GKS Bełchatów 25 11-10-4 43
5 Elana Toruń 25 10-11-4 41
6 Górnik Łęczna 25 10-8-7 38
7 Stal Stalowa Wola 25 11-4-10 37
8 Resovia Rzeszów 24 9-7-8 34
9 Znicz Pruszków 25 9-7-9 34
10 Skra Częstochowa 25 9-5-11 32
11 Pogoń Siedlce 25 8-7-10 31
12 Błękitni Stargard Szcz. 25 8-4-13 28
13 Ruch Chorzów 25 6-9-10 27
14 Gryf Wejherowo 25 7-6-12 27
15 Rozwój Katowice 25 6-8-11 26
16 Siarka Tarnobrzeg 24 7-4-13 25
17 ROW 1964 Rybnik 24 4-11-9 23
18 Olimpia Elbląg 23 5-7-11 22

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Warta Poznań (0:1)
2017-04-01
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 5 646 razy
STAL - Stal Mielec (1:1)
2016-03-13
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 17 985 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (3:0)
2015-11-07
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 5 519 razy
STAL - Raków Częstochowa (1:1)
2015-10-10
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 13 372 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.03653