Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów

Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów

Dzisiaj o godzinie 17, Stal podejmować będzie czwarta drużyne ligowej tabeli, beniaminka III ligia, Kmitę Zabierzów. W rundzie jesiennej Stal przegrała w Zabierzowie 1:2, choć do pełni szczęścia, w tym przypadku czytaj do zdobycia jednego punktu, zabrakło naszej drużynie kilkunastu sekund. W ostatniej minucie gry, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, zwycięska bramkę do Kmity zdobył Bagnicki…
Kmita to beniaminek III ligi, ale piłkarzy, którzy grają w Zabierzowie nowicjuszami ligowymi nazywać nie można. Trzon zespołu prowadzonego od ponad trzech lat przez trenera Dariusza Wójtowicza stanowią piłkarze bardzo dobrze znani trzecioligowym kibicom. Bracia Gawęccy, Piotr i Paweł stanowili jeszcze nie tak dawno o sile Świtu Krzeszowice, gdy ten grał w III lidze. Rafał Jędrszczyk, Piotr Bagnicki, Marcin Giza to kluczowi piłkarze Proszowianki, gdy ta walczyła przed kilku laty o II ligę, za czasów obecnego trenera Cracovii, Wojciecha Stawowego. Tomasz Siemieniec, Artur Czerwiec to byli piłkarze Cracovii, Filipczak pamięta drugoligowe czasy Okocimskiego i Wawelu, Dzierżanowski zagrał kilka meczów w ekstraklasie w Wiśle Kraków, a Zawadzki – jesienią grał w Tłokach - to młodzieżowy mistrz Europy.

Pewne jest, że Tomasz Wietecha i jego koledzy z obrony Stali będą mieć w sobotę pełne ręce i nogi roboty. Kmita preferuje w III lidze tak samo ofensywny styl gry, jaki prezentował w poprzednich latach, występując w „okregówce” i czwartej lidze. Bez względu na to, czy dany mecz rozgrywany jest na boisku w Zabierzowie czy na obcym terenie.

Na wyjeździe Kmita rozegrał w tym sezonie 12 meczów, z których wygrał pięć, trzy zremisował, a pięć przegrał. Bramki 18:15… Wiosną Kmita wygrał 4 mecze. Z Polonią na wyjeździe 2:1 - dwie bramki 21-letniego Bębenka, z Wierna 2:0 – Bagnicki, Gawęcki, z Pogonią Leżajsk 2:1 – Czerwiec 2, z Heko na wyjeździe 2:0 – Bębenek, Czerwiec i ostatnio z Lewartem 3:0 – Dzierżaniwski 2, Czerwiec. Dwa spotkania najbliższy rywali Stali przegrał, 0:2 z Motorem i 0:1 z Hutnikiem, a mecz z Hetmanem zakończył się remisem 0:0. Bilans bramkowy spotkań wiosennych: 11:5.

Początek meczu - godz. 17.

Źródło: Tygodnik SZTAFETA

Komentarze (76)

~ | 2005-05-7 10:14

~ | 2005-05-7 10:31

czuje ze bedzie dzisiaj niespodzianka :D na nasza korzysc :D

~Kudek | 2005-05-7 10:32

hehe wczoraj na meczu Cracovi z Wisłą w DVD byli Adamus, Drabik i Radawiec. Dla pozorów przy paluszkach i koli ::d Moze Adamus podpatrzyl taktyke a pilkarze sie nauczyli grac od lepszych dzisiaj sie okaze hehehehe:) moze to jest sposob?

~ | 2005-05-7 10:40

15.30 sektor!

~ | 2005-05-7 10:40

sorry 16.30 !

~stal | 2005-05-7 10:54

przykjedzie ktos z kmity czy nie???

~ | 2005-05-7 10:58

a czy to wazne ?!!!!

~ | 2005-05-7 11:01

zgadzam sie z przedmówcą

~heheh | 2005-05-7 13:41

Mam tajne info ze 40 chlopa wyjechalo taczkami i 4 osoby czolgiem.
reszta dojedzie jak skoncza pole orac

~do heheh | 2005-05-7 13:44

ja rozumiem ze Ty jestes tym co orasz ??:| nie wiem po co takie wpisy !!

~pazi | 2005-05-7 14:29

mam pytanie
czy dzis ktos w STALI pauzuje za kartki?

~Matt | 2005-05-7 14:36

Kudek lepszy tekst byl Szarowskiego jak wyszedl z DVD ,chyba z darbikiem gadal , Drabiik mowi : widziales jak Wisła gra , a szarowki na to : jak tak potrafie myslalem że ze śmiechu pekne

~szatany | 2005-05-7 14:38

jednym zdaniem:Szarowski przynajmniej do Wisły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale chyba skonczy sie na Sandomierzu...........:)

~pazi | 2005-05-7 15:00

mam pytanie
czy dzis ktos w STALI pauzuje za kartki?

~stalowiec | 2005-05-7 17:07

jak padnie jakis gool to piszcie

~ | 2005-05-7 17:16

JAKI WYNIK ??

~ZKSSTAL | 2005-05-7 17:45

JAKI WYNIK ??

~ziom | 2005-05-7 17:53

gooooooooool 1 -0 dla stalowki wietecha szczelil samobója

~janosik | 2005-05-7 17:54

chyba 0:1 dla kmity ale info mega nieoficjalne takze bez zalamywania rak :) hej STAL!

~ | 2005-05-7 17:55

ziom jeb sie na ryj !

~stal | 2005-05-7 17:59

ku*** chyba 0:1 :(

~STALOWIAK | 2005-05-7 18:08

WIec jaki wynik ???

~x | 2005-05-7 18:16

0:0 do przerwy

~x | 2005-05-7 18:16

Siara-Mielec 2:1 55min, Sandecja-Tloki 1:0 do przerwy

~siepak | 2005-05-7 18:17

x nie iwesz jak graja?

~stal | 2005-05-7 18:19

tloki to niedizwne bo juz sprzedaja mecze bo nie na reke im awans. no i dobrze bo taka wichura w 2 lidze a kluby z tradycja 3, 4, tylko szkoda ze sandecja prowadzi:(

~xx | 2005-05-7 18:21

70 minuta 0:0

~gasp | 2005-05-7 18:23

remis nam gowno daje niestety :( aj biedaaaaaaa

~stal | 2005-05-7 18:23

jaki wkoncu wynik

~xx | 2005-05-7 18:23

Sandecja-Tloki 2:0

~hehehehhe | 2005-05-7 18:24

był ktos z kmity?????????????

~xx | 2005-05-7 18:27

Wisla II-Hutnik 1:2
Przemysl-Wieliczka 0:0 przerwa
Resovia-Jaslo 2:0
Siarka-Mielec 1:1 przerwa

~x | 2005-05-7 18:27

Stalowka 0:0 nadal po 72min, Sandecja 2:0. Stalowka gra przecietnie,to do czego nas przyzwyczaila.Miejmy nadzieje,ze cos strzela, i na zero z tyl, bo inaczej pod kreske znow!

~xx | 2005-05-7 18:31

Sandecja-Tloki 2:1

~xx | 2005-05-7 18:34

74 min 0:0

~janek | 2005-05-7 18:35

nie no jak nie ma w ogole skutecznosci to 1:0 maksymalnie mozemy liczyc. nie czaje jak na 3 sytuacje w meczu sam na sam zadnej nie mozna wykorzystac przeciez oni trenuja i placa im za strzelanie bramek !

~ktoś | 2005-05-7 18:35

75 min stalówka 0-0 , Tloki 2-1 do tyłu

~xx | 2005-05-7 18:36

77 min 0:0

~do Janek | 2005-05-7 18:37

Nawet jak Wietecha zszedl z bramki na treningu, to ponad 50% strzalow bylo niecelnych, wiec o skutecznosci nie ma mowy,chyba ze sie gdzies odbije od kogos,lub Marek z glowy uderzy:d

~janek | 2005-05-7 18:39

kurde tego to zupelnie nie moglem zrozumiec, bo nawet chlopaki pod blokiem strzelaja naprawde ladnie z rzutopw wolncyh a strzal w bramke to chyba nie problem. mamy po prostu slaby sklad i tyle

~ziom | 2005-05-7 18:40

no panowie ostatnie 5 minut nadziei... Gol STal gol!!!!

~cyc | 2005-05-7 18:42

1 :0 bednarz :) jejjeje

~do Janek | 2005-05-7 18:44

Janek moze nie slaby sklad,ale nie ograny,3liga nie jest taka slaba jakby sie moglo wydawac,brakuje napastnika konkretnego,bo u nas nie ma napasnikow,tylko a nazwy,bo bramki strzelaja pomocnicy: czyt. Radawiec,Ozog...nie krytykuje napastnikow,bo to nie sztuka,ale samym bieganiem i ambicja nie wygrwa sie meczu.

~ | 2005-05-7 18:44

1:0 dla Nassssss !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

~Krzychu | 2005-05-7 18:45

Jakby to byl ambitny zespol to by byly efekty, a takich nie ma - a 3 liga jest naprawde slaba.

~stal | 2005-05-7 18:46

no wkoncu bednarz na 1-0 my chcemy gola stalo my chcemy gola

~ | 2005-05-7 18:47

Teraz zacznie sie ruletka i liczenie,gdzie kto komu odpusci, oby Stalowka nie przegrala w tej wyliczance:)

~ja | 2005-05-7 18:48

jaki wynik ej ?????????

~ | 2005-05-7 18:49

Stal 1:0 Kmita !!!!

~ | 2005-05-7 18:50

1:1 :| ... w 89 strzelila Kmita :| ... kurwaaaaaaaaaa

~ | 2005-05-7 18:51

konic Sandecja-Tloki 2:1

~ktos | 2005-05-7 18:51

1-1

~janek | 2005-05-7 18:51

kurwo wytlumaczcioe mi czego stal traci oplowe bramek wiedzy 80 a 90 minuta ? ja pierdole jak sie jest w spadkowej strefie to sie napierdala na boisku pelne 90 minut

~ja | 2005-05-7 18:52

a koncowy nie mow kurwa ze kmita nam strzelila jeszcze w89 minucie DOKLADNY WYNIK KTOS ZNA??

~ | 2005-05-7 18:52

janek idz i im to powiedz :]

~ | 2005-05-7 18:52

1:1 ....Kmita strzella w 89 minucie !!!

~ | 2005-05-7 18:53

koniec Stal-Kmita 1:1

~ktoś | 2005-05-7 18:54

niech Adamus od razu jedzie do tego Zabierzowa i nie wraca

~ | 2005-05-7 18:54

kurwaaaaaaa kolejny frajerski gol w koncowce ja pierdole.....

~Fuck | 2005-05-7 18:54

Tym kurewskim naszym zasaranym pilakrzykom to trzeba wieprdol spuscic, bo neidlugo bedzie juz za pozno ->IV liga !!!

~:/ | 2005-05-7 18:56

a właściwie to ile drużyn spada w tym roku?

~Smolli | 2005-05-7 19:01

Trzyyyyyy, IV liga :(((((((

~fan | 2005-05-7 19:03

no to teraz niech sie piłkarzyki składaja, z prezami włącznie na zakup kilku meczów bo jesli nie to nie sądze , żeby w przyszłym roku mieli gdzie zarabiać!!!!!!

~do fan | 2005-05-7 19:05

prezesi juz wyrazili swoje zdanie na temat 3 ligi po jednym z meczow w tm sezonie prezes mial powiedziec" sposcic ten twor do 4 ligi" takze chyba na tym wyladujemy

~ktoś | 2005-05-7 19:07

spadają dwie drużyny czyli Staszów i Przemyśl. Do utrzymania starczy 22 ptk, wiec ...... jeszcze bez paniki. a tak na marginesie do konca nie umieją grac ale do samego konca to potrafia siedziec po knajpach

~stal | 2005-05-7 19:09

no to byl remis 1-1 i znow ja pierdziele trzeba z tym cosik zrobic napewno bylo 1jeden do jednego???

~ | 2005-05-7 19:19

dobra gra, duzo okazji, bramka strzelona - dobrze;
bramka stracona, niewykorzystane sytuacje - zle

~nie wazne kto | 2005-05-7 19:36

wietecha-solidnie jak zwykle
kasiak-poziom taki sobie ale ujdzie
sałek-marnie jak zwykle
drabik-kolejny niezly wystep
drozd-tez niezle
krawiec-duzo strat, zwalnial gre, w 2 polowie nie mial juz sily
radawiec-niezly mecz kilka dobrych wrzutek ale nic poza tym - asysta
skiba-nawet niezle ale gral tylko 45 min
ozog-zangazowania nie mozna odmowic ale juz nie te lata
bednarz-oprocz gola nic nie pokazal
juda-kolejny dobry mecz duzo biegal, wypracowal pare sytuacji zmieniony w 45 min:|
zmiennicy:
pietrasiewicz-powinien sie nauczyc przyjmowac pilke
łuczakowski-wszedl w 45 min zszedl w 75- nic nie pokazal
pająk-wg mnie zagral lepiej od sałka
wieckowski-ostatni 15 nim nic nie pokazal godnego uwagi

ADAMUS-bez komentarza zmienie dobrze grajacego Jude schowal sie w boxie i nie wylazl chociaz na sekunde fatalne zmiany (łuczakowski-wprowadzony zeby go potem zdjac)
ja na miejscu tego pana sam bym odszedl i sie nie blaznil

TO MOJA OCENA MECZU

~x | 2005-05-7 19:41

Jesli zawodnik gra w sparingach na obronie, w ostatnim meczu gra 90min i prezentuje sie dobrze i jest to jego 1wszy wystep w calym wymiarze czasowym,a dzis wpuszcza zawodnika na pomoc i wymaga Bog wie co,a nastepnie go sciaga..,brak slow, TRENERZE ADAMUSIE BRAK PODEJSCIA I PROFESIONALIZMU,miejmy nadzieje,ze Stal pozostanie w lidze i w koncu bedzie przyzwoicie.W miejsce Pietrasiewczina np.Sroka i juz bylo by wieksze zagrozenie bramki gosci...

~Smolli | 2005-05-7 19:44

Najlepiej Darka Michalaka z Sokoła ściągnąć, on przynajmniej skuteczny jest :)

~kibol | 2005-05-7 19:54

Adamus ty pedale jak stalowka spadnie to masz pierdol!!!!

~serek | 2005-05-8 15:52

I JA POPIERAM DARKA MICHALAK Z SOKOŁA !!!!!!!! STALOWA ZLE ZROBILA ZE GO PUSCIŁA ON NIE JEDNA BRAMKE BY SZCZELIŁ A TAK JEST SZANSA ZE GO ZOBACZYMY W DERBACH STALI Z SOKOŁEM.

~oleee | 2005-05-8 17:21

ale dla Michalaka III liga jest za mocna jak gral u nas to niewiele mogl zrobic a tak to w sokole moze pograc :) chociaz w sumie na taka gre Stali to i on by sobie poradził :)

~ | 2005-05-8 18:02

co Ty gadasz pamietasz jak michalak bramy siekał? Pamietasz jak strzelil bramke Dospelowi Katowice w pucharze polski? z głowki? Wtedy dospel gral w pucharze uefa

~kibol | 2005-05-8 22:13

olee ale przypomnij sobioe jak Michalak ostatnio grał w Stali to na boku grał Winiarski ktory nie miał siły zagrać piłki w pole karne a jak sie cofAŁ MICHALAK DO TYŁU PO PILKE TO W PRZODZIE NIE BYŁO NIKOGO WIEC MASZ JUZ OBRAZ GRY MICHALAKA W STALI WIEC PRZEJEDZ DO NISKA I SIE PRZEKONASZ . A MY SIE CIESZYMY ZE MAMY MICHALAKA W NISKU

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 9 6-3-0 21
2 Wieczysta Kraków 9 5-3-1 18
3 ŁKS Łagów 9 5-3-1 18
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 5-2-2 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
11 Chełmianka Chełm 9 3-2-4 11
12 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
13 Wisłoka Dębica 9 3-2-4 11
14 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
15 Lublinianka Lublin 9 2-1-6 7
16 Unia Tarnów 9 2-0-7 6
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Legionovia Legionowo (2:1)
2015-05-23
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 99 410 razy
??? - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 030 razy
STAL - Podbeskidzie BB (2:4)
2009-09-05
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 62 308 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:0)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 52 294 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.01136