Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wycieczka do miasta Łodzi-zapisy do piątku!!!

Wycieczka do miasta Łodzi-zapisy do piątku!!!
Trwają zapisy na wycieczkę krajoznawczą do miasta Łodzi. W programie zwiedzanie nowoczesnego stadionu piłkarskiego na którym swoje mecze rozgrywa Widzew Łódź.
W związku z dużym zainteresowaniem biletami wśród miejscowej publiczności, liczba miejsc dostępnych dla zwiedzających jest ograniczona . 

WSZYSCY CHĘTNI ZAPISUJĄ SIĘ DO DNIA 23.11. –piątek , w sklepie MARATON !!!

 
Wszyscy jadą autokarami !!! Na miejscu nie będzie możliwości zakupu biletu na zwiedzany obiekt !!!

Koszt wyjazdu to 100 zł w tym bilety wstępu na wybrane atrakcje (20 zł) -przy zapisie do dnia 23.11.18 r.-piątek.
 
Po tej dacie(24-sobota do 28. 11.-środa) cena wyjazdu wzrasta do 120 zł.
Lista zapisanych od soboty do środy będzie listą rezerwową. Potwierdzenie możliwości wejścia na obiekt dla osób zapisanych w tym terminie będzie w środę lub w czwartek. 
 
Osoby , które nie zapiszą się na listę zapłacą za wyjazd 150 zł i nie będą miały gwarancji skorzystania ze wszystkich atrakcji wycieczki !!!
 
Osoby do 18 roku życia pojadą na wycieczkę za 70 zł w tym bilet !!!

Przy zapisie uczestnik wycieczki wpłaca zaliczkę – 50 zł.
Pozostałą kwotę 20 zł; 50 zł ; 70 zł wpłacamy przy wejściu do autokaru.

Wycieczka ta cieszy się dużym zainteresowaniem również wśród Naszych układowiczów, którzy zapewne chętnie wykorzystają bilety pierwotnie przeznaczone dla Nas więc jeżeli do piątku ktoś się nie zdecyduje na wyjazd  to może mieć problem z zakupem biletu. Zaczniemy je rozdzielać wśród przyjaciół , którzy wspierali nas przez całą rundę na dalszych i bliższych wyjazdach czy też meczach w Boguchwale i organizują wyjazd do miasta Łodzi.
 
STF !!!

< /b>

Komentarze (19)

Filip kacper k. | 2018-11-24 15:24

super jesień

Acer | 2018-11-24 16:58

mozna -mozna jeszcze ostatnie spotkanie moze remisik ,nie za dluga przerwa w treningach utrzymac kondycje druzyny i wiosne wejsc w pierwsze spotkanie seta po zwyciestwa i awans do pierwszej ligi

Filip kacper k. | 2018-11-24 17:31

czemu Konefalowi nie licza sie pkt x2 w pro junior system?

Acer | 2018-11-24 17:41

jest wychowankiem stalowki ale to za malo punktow by wygrac projunior na wiosne trzeba wlaczyc do gry ze dwoch juniorow na lawce rezerwowej

Marconi1938 | 2018-11-24 18:16

Jest dobrze!
Brawo Konefał, pierwsze czyste konto! Oby tak dalej!

Vielitz44 | 2018-11-24 18:19

Gratki dla naszych! Teraz z przytupem zakończyć rok w Łodzi przy fajnym dopingu na fajnym obiekcie, i z optymizmem czekamy na nowy rok :)
Bramka z dziś:
» https://www.youtube.com/watch?v=PdWxdJzfC44

Slim1938 | 2018-11-26 10:00

Acer | 2018-11-26 15:57

Dawno nie widzialem tak dobrze grajacej stalowki ,dobra gra w tempo kontrataki ,dobre przejscie z podania przyjecie na gre z pierwszej pilki szybciej ,defensywa tez calkiej niezle ,troche boisko murawa slaba do lepszej gry przejscie na gre z pierwszej pilki ale dobrze to wyglada jako jednosc ,gra zespolowa ,jezeli tak zagraja na wyjezdzie z Widzewem 3 punkty pewne

Jaszczur | 2018-11-26 16:51

Potrafią grać dobrze w pilke tylko nie zawsze im sie chce np z Resovią ,

Mariuszstalowa | 2018-11-26 20:18

Widac na portalach , ze bracia po szalu tez sie wybieraja z namindo Lodzi. Miejmy nadzieje , ze bedzie tam rekordowy wyjazd w tym roku.

Vielitz44 | 2018-11-27 09:00

A ktoś wie ile tam max na sektorze gości wchodzi?

Mimo mrozu szykuje się fajny wyjazd:)

Oby piłkarze tym razem także pomogli rozgrzać atmosferę, do zobaczenia w Łodzi!

Cdncdn | 2018-11-27 10:27

Pawla Wtorka to powinni kibice na rekach nosić.Wielki szacunek dla jego osoby.Mądry człowiek i super fachowiec..Stalówka mu lezy na sercu .To nasz człowiek.Nie pozwólmy aby kiedykolwiek o tym zapomniano.Brawo tez zawodnicy.Widać ze chca z tym klubem cos osiągnąć.Tym bardziej ze naprawdę jest perspektywa w umiejętnościach i w zapleczu stadionowym.To moze byc nadal zespol o ktorym sie mowi w Polsce.Szkoda ze nie ma hymnu Stalowki .Takiego jaki sie gra i spiewa na poczatku meczu na wyjscie.No i jakos malo media zajmuja sie ta drużyna.A przeciez to moze byc wielki skarb dla miasta.

Stalowiak1938 | 2018-11-27 14:18

VIELITZ sektor gosci na Widzewie miesci 907 osób. Jezeli sie zmobilizujemy u siebie to jest szansa wypełnic go w 70-80% wszystko zalezy od Nas !!

Vielitz44 | 2018-11-27 14:29

No już w piątek z tego co słyszałem, szła lista rezerwowa, a że zainteresowanie u zaprzyjaźnionych też mocne (nie ma co ukrywać, przeciwnik i samo miejsce mocno atrakcyjne dla naszych, borykających się od lat po wioskach, klubów), więc szansa na dobrą liczbę realna :D Oby tylko udało się ogarnąć też kolorystykę, bo z tym zawsze było różnie, trzeba się dobrze od "czerwonych" odróżniać :)

Miecio | 2018-11-27 20:10

do Cdncdn -- Na hymn Stalówki zasugeruje raz jeszcze: Contra Mundum - "Chlopcy Silni jak Stal"
» https://www.youtube.com/watch?v=H1UOojPb1-c

Cdncdn | 2018-11-27 20:48

Przeciez to nie o to chodzi MIECIO.To ma spiewac caly stadion a nie tylko grupka fanow..Myslalem raczej o czyms dostojniejszym.Wolni ejszym.I nie musi to byc koniecznie tekst o Stalowce i Stalowej Woli.Po prostu cos melodyjnego. Cos na muze.....
» https://www.youtube.com/watch?v=lpTNjWtaOb0

Miecio | 2018-11-27 21:02

tu sie nie zgodze z Toba - nie wypada wrzucac linkow - odnosnikow do hymnow innych klubow bo zatraca sie wlasny character i unikatowosc. Zalatuje kopiowaniem - a to juz mega malo atrakcyjna opcja ..

Vielitz44 | 2018-11-28 14:05

Dawno temu był jakiś hymn, ale chyba się nie przyjęło, urywek znalazłem w necie -
Zielono-czarny sztandar
dumnie wieje nasz ojczysty wiatr
Z Podkarpacia w Polskę niesie głos
Stal Stalowa Wola klub jedyny nasz

Ale tak czy siak, aby takie coś miało sens, to na trybunach musi być parę tysięcy ludzi a nie garstka jak ostatnimi czasy - poczekajmy na lepsze czasy i wtedy można wrócić do tematu :)

=1938= | 2018-12-3 18:38

Miecio nuta nuta git a po malych przerobkach gdzie trzeba by bylo pozmieniac slowa byla by rewelka

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (843)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (385) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (312) » Jaszczur (302)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sandecja Nowy Sącz (0:1)
2002-04-13
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 38 598 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (3:0)
2015-11-07
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 6 472 razy
STAL - Stal Mielec (0:2)
2014-10-25
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 29 918 razy
Unia Tarnów - STAL (1:1)
2002-05-18
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 16 165 razy
Osób Online: 42 / Czas gen. strony: 0.04967