Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Ostatni dzień zapisów!!!

Ostatni dzień zapisów!!!

Panie i Panowie !!!
Tylko do dzisiaj można zapisać się na wycieczkę do miasta Łodzi !!!
Zapisy w sklepie sportowym Maraton !!!
Przy zapisie wpłacamy 50 zł zaliczki !!!

Koszt wyjazdu dla osób zapisanych od soboty do środy to 120 zł !!!

GODZINA ZBIÓRKI 10:45 pod MDK !!!

NIE CZEKAMY NA SPÓŹNIALSKICH !!!

Każdy zabiera ze sobą dokument potwierdzający tożsamość(dowód osobisty, paszport...) !!!
Jest to podstawa do wejścia na zwiedzany obiekt !!! 

Proszę nie traktować tego wyjazdu jako typowej "wycieczki krajoznawczej".
Nie spożywamy napojów % . Osoby w stanie "niewaszkości" nie zostaną wpuszczone na obiekt !!!
Osoby , które będą w jakikolwiek sposób utrudniać pracę organizatorom wyjazdu lub zakłucać przebieg wycieczki zostaną wyproszone ze zbiórki lub z autokaru nawet na trasie. 
To , że pojedziecie na mecz raz lub dwa razy w roku do niczego Was nie upoważnia . 
Poniesione koszty NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI a transport powrotny organizujecie sobie sami. 
Proszę potraktować to poważnie !!!

Komentarze (19)

Zayebisty | 2018-11-28 17:36

To , że pojedziecie na mecz raz lub dwa razy w roku do niczego Was nie upoważnia - tą kwestie powinni nie ktorzy sobie dobrze przemyśleć, a czasu będzie na to wystarczająco do wiosny. ;)

Cdncdn | 2018-11-29 09:49

Hmmmto ze taki klip zapraszający na mecz powstaje to super.Jednak przeciętny kibic(nie kibol czyli nie jeden z was)po oglądnięciu tego materialu slyszac przekleństwa i widząc zamaskowana twarz pomyśli ze to nie kibice tylko zwykli chuligani którzy chca zrobić zadyme.Pomyśli...ni e chce mieć z tym ,z nimi i z ta drużyną nic wspólnego.Czy nie mozna kultularnie,normalni e zaprosic wszystkich kibicow do wsparcia?Pawel Wtorek tez zaprasza na mecz ale zrobil to grzecznie i w sposob przekonywujący.Nato miast Ten spot to anty zaproszenie.Taki odstraszacz.

Fanatyk38 | 2018-11-29 12:44

Cdn. Zajmowales się analizą działań zarządu i gry zespołu więc zostań przy tym. Sam zauważyłeś , że kulturalne zaproszenie też się pojawiło ,zarówno od Sobotki jak i od Wtoriego.
To ze stadionu w Boguchwale też było miłe.I nawet się nie odezwałeś A teraz marudzisz.
Potraktuj to jak "straszny film " . Niby horror A jednak komedia;). Wyluzuj i daj jakieś wskazówki trenerowi na sobotę.

Helmut | 2018-11-29 13:27

Zaproszenie nie było skierowane raczej do matek z dziećmi, więc uważam że jest wszystko ok Tak, jak przedmówca napisał, miłe zaproszenia też były, więc dla każdego coś fajnego :-) Uważam, że należy pochwalić takie inicjatywy i oby więcej takich "filmowych" zaproszeń - tych grzecznych i mniej grzecznych :-)

Zayebisty | 2018-11-29 13:40

A najlepiej to pierd.olnij baranka o sciane i zajmuj sie nadal swoimi analizami i tego typu rzeczami. ;) Potraktuj to tak z przymruzeniem oka :P

Gary75 | 2018-11-29 16:51

Anty-zaproszenie nawet jednego sezonowicza nie nakłoni do wyjazdu. Kto ma jechać, to pojedzie. A kto chciałby po prostu pojechać na mecz i dopingować Stalówkę, wierząc, że będzie to miły sportowo-kibicowski wyjazd, raczej wykupi sobie transmisje, założy kapcie i zapomni na długo, żeby jechac na jakikolwiek wyjazd. Powodzenia tym, co jadą !!!

Cdncdn | 2018-11-29 17:09

Jak wiodze niczego nie zrozumieliscie.

Acer | 2018-11-29 17:41

kibice meczu nie wygraja ,kto moze i chce moze jechac musu niema .wygrac bedzie ciezko ale remis jest mozliwy przy skutecznej obronie wszystko w nogach zawodnikow.

Jordache1 | 2018-11-29 18:20

Gary nic dodac nic ujac trafiles celnie w punkt

Mariuszstalowa | 2018-11-30 06:40

Prawdopodobnie wyjazd na Widzew w tym roku moze byc historyczny podwzgledem liczbyowym. Przez 10 lat milo sie wspomina mecz kiedy bylismy tam w jakies 850 osob ale tym razem moze przebijemy ta liczbe. Kto pojedzie to zapewne na dlugie lata bedzie to spotkanie wspominal z sentymentem. Pokazmy sie z jak najlepszej strony . Południem Włada zielono-czarna brygada!!!

Stary stalowiak | 2018-12-1 18:40

No chłopaki,co taka cisza,zaraz zaczynamy wielki mecz i zmierzamy po pewne 3 pkt.Ci co nie mogli pojechac z różnch przyczyn,niech załączaja transmisję i kibicują i trzmaja kciuki za Stalówkę

Wojtas93 | 2018-12-2 11:18

Bardzo dobry mecz Stali martwi tylko jedno u a siebie normalnie takie setki wykorzystujemy na wyjazdach coś nie chce wpadać;)) ale pięknie się to oglądało brawa za fenomenalna rundę zatrzymać skład przede wszystkim Trąbkę kilku fajnych chłopaków ściągnąć i wejść w pierwsze kolejki na gazie zdobyć 10-12ptk.a potem tylko cieszyć się grą i każde miejsce powyżej 7to będzie sukces. A może i pokusić się o coś więcej;)) Piłkarze Dziękuję za rundę. W której były mecze gorsze ale tez mnóstwo bardzo dobrych przez co oglądało się to świetnie Byle do Marca ;)

Jw27 | 2018-12-2 11:35

Bardzo dobra gra. Utrzymanie sie przy piłce. Miło się oglada jak grają. Trąbka to jest ta wartość. Zrobi kółeczko, popatrzy. Inni ucza sie od niego gry jak sądzę.

Kolekcjoner | 2018-12-2 12:01

Witam, jestem kolekcjonerem biletów Widzewa. Szukam biletu z meczu że Stalówka z rundy jesiennej.

» https://img.webme.com/pic/b/biletywi.....
Chętnie odkupie.
Proszę o kontakt na email grzelakowski.k@gmail .com

Acer | 2018-12-2 13:56

jest dobrze w rundzie wiosna druzyny do awansu przed nami Belchatow,Leczna gramy u siebie mozna ich ograc i awansowac do pierwszej ligi trzeba utrzymac zawodnikow w dobrej dyspozycji i wejsc w wiosne wygrana i wygranych spotkan takze na wyjezdzie zagrac o awans do pierwszej ligi zawsze mozna przegrac spotkanie barazowe jezeli nie bedzie gotowy stadion do rozgrywek w pierwszej lidze

Kibic368 | 2018-12-2 14:18

acer, nie ma juz barażów ;)

=1938= | 2018-12-3 07:38

Ogladalo sie to bardzo fajnie z trybuny. Pilkarsko Stalowka duzo lepsza I powinni wygrac Ba nawet trzeba bylo wygrac ale z tym awansen nie szalejcie bo jest jeszcze kilkanascie kolejek na wiosne Niech sie spokojnie utrzymaja bo wystarczy przegrac trzy mecze pod rzad I strefa spadkowa za plecami

Slim1938 | 2018-12-5 12:50

W czwartek, Stal rozegra drugi mecz kontrolny, także w Stalowej Woli, na boisku ze sztuczną nawierzchnią o godzinie 18 ze Stalą Gorzyce (czwarta liga).

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 16 117 razy
STAL - Górnik Wałbrzych (3:1)
2014-09-13
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 15 616 razy
STAL - Podbeskidzie BB (2:4)
2009-09-05
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 33 900 razy
Górnik Wałbrzych - STAL (1:3)
2015-04-11
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 680 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.05122