Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kalendarze na rok 2019.

Kalendarze na rok 2019.

Już są!!! Kalendarze na 2019 rok !!!
Można je nabyć w sklepie sportowym Maraton przy ul. Okulickiego 88 w Stalowej Woli.
Wszystkich sympatyków Stalówki zachęcamy do ich zakupu. 
Cena - 10 zł . 

Komentarze (40)

Acer | 2019-01-9 13:09

No i trafia sie mozliwy fukt Stali Mielec ,przy spadku Wisly Krakow do 4 ligi pewnie awans bedzie tez z 3 miejsca,a co nowego w stalowce pokazali sie jacys nowi grajkowie na treningach

Marco | 2019-01-9 16:31

ACER wypie***** frajerze

Acer | 2019-01-9 17:40

marko cos taki powsciagliwy

Boskizajkowski | 2019-01-14 15:08

w sobote 19 stycznia nasza Stalówka rozegra dwa sparingi pierwszym rywalem będzie Tomasovia Tomaszów Lubelski początek meczu godz 11 i 2 rywal Polonia Przemyśl godz 13 Serdecznie zapraszam :)

Wiru1 | 2019-01-15 22:26

A beda te mecze? Bo 19 wypada zaloba narodowa po prezydencie gdanska.

Filip kacper k. | 2019-01-16 18:23

Wszystko wskazuje, że Szymon Sobczak zostanie nowym zawodnikiem Stali Stalowa Wola. 26-letni pomocnik bierze udział w zajęciach "Stalówki".

Szymon Sobczak rozwiązał umowę ze Stalą Mielec. Prawdopodobnie nowym klubem 26-letniego pomocnika będzie Stal Stalowa Wola.

Sobczak bierze udział w sesjach treningowych stalowolskiego klubu i niebawem powinien podpisać kontrakt z ekipą prowadzoną przez Wojciecha Fabianowskiego.

W obecnym sezonie Szymon Sobczak grał w rezerwach Stali Mielec. Wystąpił w ośmiu meczach i zdobył dwanaście bramek w "okręgówce".

Blezu11 | 2019-01-17 05:07

Szkoda że nie napadzior.

Filip kacper k. | 2019-01-17 23:04

Krzysztof Łętocha nowym trenerem Polonii Przemyśl! Zastąpił Grzegorza Opalińskiego

Kategoriak | 2019-01-18 12:24

» http://www.90minut.pl/news/292/news2.....
Aż sie mordka cieszy ze ktoś w końcu zauważa chłopków z naszej Stalówki.

Tipo | 2019-01-18 14:47

GRATULACJE DLA MLODEGO!

Oświetlenie już na ukończeniu, orientuje się może ktoś czy będzie jakaś próba oświetlenia w najblizszym czasie? Chętnie bym to zobaczył.

Boskizajkowski | 2019-01-19 10:24

jeśli chodzi o sparingi to się odbędą normalnie 1 sparing godz 11 2 sparing godz 13 wiec zapraszam serdecznie HEJ STAL ! ;)

Mariusz | 2019-01-19 10:46

Zapraszamy do śledzenia oficjalnego klubowego FB

» https://www.facebook.com/stalpsa/pho.....

Mireq7 | 2019-01-19 14:58

Witam, niech ktos wrzuci info jak tam Staloweczka w sparingach wygladala ???? pozdro

Mariusz | 2019-01-19 23:43

Zapraszamy na oficjalną stronę klubu stal1938.pl oraz
» https://www.facebook.com/stalpsa/ tam znajdziecie fotki, video oraz wypowiedzi trenerów oraz zawodników.

Stalowiak68 | 2019-01-21 15:01

Pewne info: w Stali Sobczak, Kalinowski i Pietras z Garbarni
Jeszcze tylko napastnik może jakiś, bo narazie to szału nie ma

Wojtas93 | 2019-01-21 17:11

Napastników mamy dobrych nie marudzcie o tym napastniku;))

Slim1938 | 2019-01-22 11:42

o Której sparing w środe z Puszczą Niepołomice w Stalowej ?

Oka1938 | 2019-01-22 12:12

o godz. 15

Stalker1337 | 2019-01-23 15:12

Dlaczego od kilku lat nie ma żadnego wywiadu wideo z piłkarzem na tej stronie?

Retoox | 2019-01-23 16:20

Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice
obecnie 73min, Stal właśnie strzeliła gola na 4-1

Vielitz44 | 2019-01-23 17:46

Mało istotne, ale kto strzelił :)? Jak ten chłopaczek z Korony wyglądał? Z tego co na necie, to chyba koniec wzmocnień?

Boskizajkowski | 2019-01-23 17:54

W środę piłkarze naszej ?Stalówki? rozegrali kolejne spotkanie sparingowe. Zielono-czarni tym razem odnieśli efektowne zwycięstwo i pokonali 4:1 zespół Puszczy Niepołomice.

Puszcza Niepołomice to drużyna, która występuje w rozgrywkach Fortuna I ligi, gdzie zajmuje wysokie, szóste miejsce. Tym bardziej środowy sparing był cenny dla sztabu szkoleniowego Stali.

Nasi piłkarze po pierwszej połowie tego meczu kontrolnego prowadzili 2:1. Gole dla ?Stalówki? strzelali Andrzej Trubeha i Adrian Dziubiński. Zawodnicy z Niepołomic raz umieścili piłkę w bramce Stali. W drugiej połowie zielono-czarni znów dwukrotnie pokonali bramkarza przeciwnika do bramki tym razem trafił Piotr Mroziński oraz Michał Kitliński. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej Stali 4:1.



Stal Stalowa Wola ? Puszcza Niepołomice 4:1 (2:1)

1:0 ? Andrzej Trubeha

1:1 ? Jakub Zagórski

2:1 ? Adrian Dziubiński

3:1 ? Piotr Mroziński

4:1 ? Michał Kitliński



Skład Stali Stalowa Wola w I połowie: Konefał ? Waszkiewicz, Janiszewski, zawodnik testowany, Sobotka, Kitliński, Mroziński, Pietras, Trąbka, Dziubiński, Trubeha.

Grali także: zawodnik testowany.

Skład Stali Stalowa Wola w II połowie: zawodnik testowany ? Wieprzęć, Śpiewak, Stasiak, Sobotka, Marut, Mroziński, Chmura, Urban, Dziubiński, Łętocha.

Grali także: Siudak, Mistrzyk, Pietras, Kitliński.

Acer | 2019-01-23 18:50

wynik spotkania robi wrazenie albo przeciwnik byl w tym dniu slaby lub stalowka mocna chlopaki maja paler

Acer | 2019-01-23 18:59

co to za zawodnik testowany w obronie nie odstaje od reszty wyjsciowego skladu jest to jakis nabytek transfer VIELITZ44 napisz cos o tym zawodniku co to za grajek

Slim1938 | 2019-01-23 19:08

Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice 4:1 (2:1) 1:0 ? Andrzej Trubeha 1:1 ? Jakub Zagórski 2:1 ? Adrian Dziubiński 3:1 ? Piotr Mroziński 4:1 ? Michał Kitliński Stal Stalowa Wola, 1 połowa: Konefał ? Waszkiewicz, Janiszewski, Pierzchała, Sobotka, Kitliński, Mroziński, Pietras, Trąbka, Dziubiński, Trubeha oraz zawodnik testowany. Stali Stalowa Wola, 2 połowa: Kalinowski ? Wieprzęć, Śpiewak, Stasiak, Sobotka, Marut, Mroziński, Chmura, Urban, Dziubiński, Łętocha oraz Siudak, Mistrzyk, Pietras, Kitliński. Piotr Pierzchała, wychowanek Korony Kielce zagrał w sparingu z Puszczą Niepołomice w zespole Stali Stalowa Wola. Piotr Pierzchała ma 19 lat. Gra na pozycji obrońcy. Jest jeszcze młodzieżowcem. Dostał od Korony wolną rękę w poszukiwaniu sobie nowego klubu.
Drugim testowanym zawodnikiem w zespole ze Stalowej Woli był bramkarz Krystian Kalinowski z ŁKS Łomża. Zagrał także pozyskany z Garbarni Kraków, Łukasz Pietras. - W czwartek podpisujemy umową z Kalinowskim. Mamy już Łukasza Pietrasa i może jeszcze będzie Piotr Pierzchała i na tym kończymy kompletowanie składu na rundę wiosenną - mówi Mateusz Nowak, prezes Stali Stalowa Wola. Z piłkarzy, którzy grali w rundzie jesiennej, z dwoma już klub ze Stalowej Woli się pożegnał. Zostały skrócone dwa wypożyczenia, Tomasza Żylińskiego z Miedzi Legnica i Piotra Nowaka z Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Ten pierwszy wrócił do Legnicy, gdzie trenuje z rezerwami, zaś Nowak trenuje w Wisłoce Dębica i jest bardzo bliski podpisania umowy z tym klubem. Z dniem 31 stycznia odchodzi także ze Stali, bramkarz Dorian Frątczak. Z kolei wychowanek Stali, Marcin Dec zostanie wypożyczony do czwartoligowej Stali Gorzyce. W sobotę, 26 stycznia podopieczni trenera Wojciecha Fabianowskiego rozegrają kolejne dwa mecze kontrolne, oba na własnym boisku ze sztuczną nawierzchnią. O godzinie 11 z Wisłą Puławy (trzecia liga), a o godzinie 13 ze Stalą Kraśnik (także trzecia liga).
Z tego co pisze na Echo Dnia po dzisiejszym sparingu bedą najprawdopodobniej 3 transfery: Pietras z Garbarni już przyszedł Bramkarz Kalinowski ma jutro podpisać i ten młody obrońca z Korony Pierzchała wychodzi na to że temat Sobczaka już nie aktualny

Slim1938 | 2019-01-23 19:08

Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice 4:1 (2:1) 1:0 ? Andrzej Trubeha 1:1 ? Jakub Zagórski 2:1 ? Adrian Dziubiński 3:1 ? Piotr Mroziński 4:1 ? Michał Kitliński Stal Stalowa Wola, 1 połowa: Konefał ? Waszkiewicz, Janiszewski, Pierzchała, Sobotka, Kitliński, Mroziński, Pietras, Trąbka, Dziubiński, Trubeha oraz zawodnik testowany. Stali Stalowa Wola, 2 połowa: Kalinowski ? Wieprzęć, Śpiewak, Stasiak, Sobotka, Marut, Mroziński, Chmura, Urban, Dziubiński, Łętocha oraz Siudak, Mistrzyk, Pietras, Kitliński. Piotr Pierzchała, wychowanek Korony Kielce zagrał w sparingu z Puszczą Niepołomice w zespole Stali Stalowa Wola. Piotr Pierzchała ma 19 lat. Gra na pozycji obrońcy. Jest jeszcze młodzieżowcem. Dostał od Korony wolną rękę w poszukiwaniu sobie nowego klubu.
Drugim testowanym zawodnikiem w zespole ze Stalowej Woli był bramkarz Krystian Kalinowski z ŁKS Łomża. Zagrał także pozyskany z Garbarni Kraków, Łukasz Pietras. - W czwartek podpisujemy umową z Kalinowskim. Mamy już Łukasza Pietrasa i może jeszcze będzie Piotr Pierzchała i na tym kończymy kompletowanie składu na rundę wiosenną - mówi Mateusz Nowak, prezes Stali Stalowa Wola. Z piłkarzy, którzy grali w rundzie jesiennej, z dwoma już klub ze Stalowej Woli się pożegnał. Zostały skrócone dwa wypożyczenia, Tomasza Żylińskiego z Miedzi Legnica i Piotra Nowaka z Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Ten pierwszy wrócił do Legnicy, gdzie trenuje z rezerwami, zaś Nowak trenuje w Wisłoce Dębica i jest bardzo bliski podpisania umowy z tym klubem. Z dniem 31 stycznia odchodzi także ze Stali, bramkarz Dorian Frątczak. Z kolei wychowanek Stali, Marcin Dec zostanie wypożyczony do czwartoligowej Stali Gorzyce. W sobotę, 26 stycznia podopieczni trenera Wojciecha Fabianowskiego rozegrają kolejne dwa mecze kontrolne, oba na własnym boisku ze sztuczną nawierzchnią. O godzinie 11 z Wisłą Puławy (trzecia liga), a o godzinie 13 ze Stalą Kraśnik (także trzecia liga).
Z tego co pisze na Echo Dnia po dzisiejszym sparingu bedą najprawdopodobniej 3 transfery: Pietras z Garbarni już przyszedł Bramkarz Kalinowski ma jutro podpisać i ten młody obrońca z Korony Pierzchała wychodzi na to że temat Sobczaka już nie aktualny

Acer | 2019-01-23 19:45

no i dobrze bramkarz rezerwowy potrzebny ,Pietras widac u chlopaka ze pilka nogi sie trzyma ,moze warto by postawic na obronce mlodego Pierzchale,pomocniko w mamy wychowankow dobrych ,jak Mistrzyk ,Stelmach motor druzyny dobry tylko grac i wygrywac chlopaki takim skladem mozna sie pokusic o pierwsza lige powodzenia

Stary stalowiak | 2019-01-24 10:31

Skład nie jest zły,liczy się jakość a nie ilość.Lepiej 3 grajków a konkretnych na każdą pozycję,niż kilkunastu słabiaków,którzy nie wnoszą nic do druzyny.Zresztą Paweł wie co robi i trzeba mu zaufać,że będzie dobrze.A co dzieje sie z Czajkowskim,dlaczego nie gra w sparingach?Jakaś poważna kontuzja,czy też moze do odstrzału idzie?Wie ktoś?

Stary stalowiak | 2019-01-24 11:01

A tak poza tematem,dzisiaj obchodzi 50 urodziny Nasz chłopak i Nasz wychowanek,bramkarz JACEK LIS.Bronił w meczach ekstraklasy w sezonie 87/88,kiedy pierwszy bramkarz Karwat grał ponizej swojego poziomu.Jacek bronił również póżniej przez kilka sezonów w Stalowce,kiedy graliśmy w 2 lidze.Oj pamiętne to były czasy,kiedy na meczu w Krosnie w sierpniu 88 roku, tamtejsi kibice zerwali Nam flagę z płotu,a Jacek widząc to wyleciał za bramkę,rzucił się na 2 gości i odebrał im ją,przynosząc Nam ne sektor.A wiele ryzykował,bo bramka przez jakiś czas była pusta,a tamci z Karpat ciagle nacierali.Pamietam to jak do dziś,jak mało co wtedy nie straciliśmy bramki, dostał od sędziego jeszcze za to zółtą kartkę,za niby niesportowe zachowanie się,bo pobił miejscowych kibiców hehe.To był prawdziwy Stalowiak,Nasz chłopak,związany ściśle wtedy ze srodowiskiem kibicowskim,jego serce biło zawsze dla Stalówki.To były tez piękne czasy i napisałem o tym i przypomniałem młodszym kibicom,którzy może nie pamiętają tego,a częsci z Was nie było jeszcze na świecie,że byli tez tacy zawodnicy jak Jacek Lis,o ktorych się dawno zapomniało,a którym należy sie też wielki szacunek.My starsi kibice pamiętamy i młodsi też już wiedzą.Wszystkiego dobrego dla Jacka i STO LAT!!!

Stary stalowiak | 2019-01-24 11:02

A tak poza tematem,dzisiaj obchodzi 50 urodziny Nasz chłopak i Nasz wychowanek,bramkarz JACEK LIS.Bronił w meczach ekstraklasy w sezonie 87/88,kiedy pierwszy bramkarz Karwat grał ponizej swojego poziomu.Jacek bronił również póżniej przez kilka sezonów w Stalowce,kiedy graliśmy w 2 lidze.Oj pamiętne to były czasy,kiedy na meczu w Krosnie w sierpniu 88 roku, tamtejsi kibice zerwali Nam flagę z płotu,a Jacek widząc to wyleciał za bramkę,rzucił się na 2 gości i odebrał im ją,przynosząc Nam ne sektor.A wiele ryzykował,bo bramka przez jakiś czas była pusta,a tamci z Karpat ciagle nacierali.Pamietam to jak do dziś,jak mało co wtedy nie straciliśmy bramki, dostał od sędziego jeszcze za to zółtą kartkę,za niby niesportowe zachowanie się,bo pobił miejscowych kibiców hehe.To był prawdziwy Stalowiak,Nasz chłopak,związany ściśle wtedy ze srodowiskiem kibicowskim,jego serce biło zawsze dla Stalówki.To były tez piękne czasy i napisałem o tym i przypomniałem młodszym kibicom,którzy może nie pamiętają tego,a częsci z Was nie było jeszcze na świecie,że byli tez tacy zawodnicy jak Jacek Lis,o ktorych się dawno zapomniało,a którym należy sie też wielki szacunek.My starsi kibice pamiętamy i młodsi też już wiedzą.Wszystkiego dobrego dla Jacka i STO LAT!!!

Vielitz44 | 2019-01-24 20:16

» http://www.90minut.pl/news/293/news2.....

no to mamy 2 bramkarzy młodych, jest ok.

Tego obrońcę jeszcze by była rywalizacja i gramy swoje :)

Acer | 2019-01-25 16:21

jezeli klub stac na jeszcze obronce mysle ze bylby to dobre wzmocnienie rzeszow i stal z nim w spotkaniach sparingowych zrobily dobre wyniki do trzech prob jezeli w kolejnym sparingu zagraja w obronie na zero sprzodu 3 brameczki mozna z nim zrobic kontrakt

Acer | 2019-01-25 16:32

sory zagral w druzynie siarki w sparingu z Resowia na zero z tylu ,ze Stala tez druzyna mieli paler ,sprawdzmy go jeszcze druga lige gra spoko

Amatorski | 2019-01-25 17:51

Z Resovią to był testowany w ataku ten Pierzchała, a on raczej jest obrońcą. Przyzwoicie z Puszczą zagrał.

Acer | 2019-01-25 18:25

jezeli zwieksza sile pomocy i dobrze broni w obronie tacy zawodnicy potrzebni stalowce

Vielitz44 | 2019-01-25 20:58

Jutro sparingi znów 11 i 13?

Vielitz44 | 2019-01-25 21:06

Już znalazłem w echu, potwierdzenie :) 11 Puławy i 13 Kraśnik.

Acer | 2019-01-26 16:42

no siarka ruszyla z kopyta rwala nawierznie boiska ,w Stali szalu dzisiaj nie bylo,skomentuje ktos przebieg sparingow

Mariusz | 2019-01-26 17:00

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2019-11-16, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola

Pogoń Siedlce             Stal Stalowa Wola

1 : 2

Adam Mójta 53 (k)     
Robert Dadok 10, 62 (k)
Sędzia: Jacek Lis (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 17 10-5-2 35
2 Górnik Łęczna 17 10-5-2 35
3 Widzew Łódź 17 10-4-3 34
4 GKS Katowice 17 10-4-3 34
5 Olimpia Elbląg 17 8-6-3 30
6 Bytovia Bytów 17 8-4-5 28
7 Stal Rzeszów 17 8-3-6 27
8 Błękitni Stargard Szcz. 17 8-2-7 26
9 Górnik Polkowice 17 6-5-6 23
10 Garbarnia Kraków 17 5-7-5 22
11 Lech II Poznań 17 6-3-8 21
12 Znicz Pruszków 17 6-3-8 21
13 Elana Toruń 17 5-4-8 19
14 Pogoń Siedlce 17 5-3-9 18
15 Stal Stalowa Wola 17 4-4-9 16
16 Skra Częstochowa 17 4-3-10 15
17 Gryf Wejherowo 17 2-4-11 10
18 Legionovia Legionowo 17 2-3-12 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-11-16 Resovia Rzes.. - STAL
2019-11-23 STAL - Znicz Pruszk..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (870)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (410) » Kamilosss (407)
» Slim1938 (394) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (340)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Śląsk Wrocław - STAL (2:0)
2006-10-15
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 10 405 razy
STAL - Rozwój Katowice (1:0)
2014-08-16
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 19 291 razy
GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 5 128 razy
STAL - Stal Mielec (1:1)
2016-03-13
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 24 731 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.03457