Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparing Stal - Wisła Puławy ,Stal- Stal Kraśnik

Sparing Stal - Wisła Puławy ,Stal- Stal Kraśnik
Sobota to kolejny intensywny dzień dla zielono-czarnych. Nasz zespół w planach miał dwa mecze sparingowe. W pierwszym z nich „Stalówka” zremisowała 3:3 z Wisłą Puławy.

Nasi piłkarze intensywnie przygotowują się do wznowienia II-ligowych rozgrywek po przerwie zimowej. Sobota była dniem, na który w Stalowej Woli zaplanowane zostały dwa sparingi. Pierwszy rozpoczął się o godzinie 11:00, a rywalem Stali była znajdująca się w czołówce III ligi grupy IV Wisła Puławy. Goście na prowadzenie wyszli na początku spotkania, a w pierwszej połowie strzelili jeszcze dwa gole i ostatecznie na przerwę zeszli prowadząc 3:0.

W drugiej połowie nasi piłkarze zdołali odrobić straty i doprowadzili do remisu! W 55. minucie sparingu gola strzelił Piotr Mroziński, a w samej końcówce bramkarza rywali pokonali Jakub Lebioda i Grzegorz Janiszewski. Ostatecznie Stal Stalowa Wola to spotkanie zremisowała 3:3.

Stal Stalowa Wola – Wisła Puławy 3:3 (0:3)

0:1 – Michał Zuber 4′

0:2 – Piotr Zmorzyński 15′

0:3 – Szymon Stanisławski 26′

1:3 – Piotr Mroziński 55′

2:3 – Jakub Lebioda 89′

3:3 – Grzegorz Janiszewski 90′

Skład Stali Stalowa Wola: Konefał – Wieprzęć, Czajkowski, Janiszewski, Sobotka, Kitliński, Stasiak, Mroziński, Trąbka, Dziubiński, Łętocha oraz zawodnik testowany, Tymoteusz Buczek, Jakub Lebioda.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W drugim sobotnim meczu sparingowym zielono-czarni zmierzyli się ze Stalą Kraśnik. To spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

W meczu ze Stalą Kraśnik szansę na pokazanie swoich umiejętności dostali inni zawodnicy niż ci, którzy wcześniej rywalizowali z Wisłą Puławy. Przypomnijmy, że pierwsze sobotnie spotkanie sparingowe zakończyło się remisem 3:3. Więcej o tym meczu TUTAJ.

W potyczce z drużyną z Kraśnika padły dwa gole. W pierwszym kwadransie pierwszej połowy bramkę dla Stali Stalowa Wola strzelił Andrzej Trubeha. Piłkarze z Kraśnika do remisu zdołali jednak doprowadzić w samej końcówce meczu. W 86. minucie bramkarza zielono-czarnych pokonał Jakub Stępień i to spotkanie ostatecznie zakończyło się remisem 1:1.

Stal Stalowa Wola – Stal Kraśnik 1:1 (1:0)

1:0 – Andrzej Trubeha 12′

1:1 – Jakub Stępień 86′

Skład Stali Stalowa Wola: Kalinowski – Waszkiewicz, zawodnik testowany, Mazurek, Grasza, Mistrzyk, Pietras, Śpiewak, Marut, Urban, Trubeha.

Grali także: Siudak, K.Moskal, Pawłowski, Bosak, Chmura, Kuchyt.

zródło: stal1938.pl

Komentarze (17)

Slim1938 | 2019-01-29 11:05

W środę, drugoligowa Stal Stalowa Wola rozegra kolejne dwie gry kontrolne w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. Pierwszy mecz z liderem drugiej ligi, Radomiakiem Radom zapowiada się bardzo interesująco.

Mecz Stali z Radomiakiem rozpocznie się o godzinie 13 na boisku ze sztuczną nawierzchnią. - Nie zagramy w najmocniejszym składzie, kilku piłkarzy narzeka na drobne urazy. Są to, Przemysław Stelmach, Robert Dadok, Szymon Jopek. W meczu z Radomiakiem zagra, 16-18 zawodników. Zagra Piotr Pierzchała z Korony Kielce, który jest już praktycznie naszym zawodnikiem, pozostało tylko podpisać umowę. Bardzo się cieszę, że Piotrek będzie u nas - mówi Wojciech Fabianowski, trener Stali Stalowa Wola.

Polski O godzinie 18 Stal także na własnym boisku rozegra drugi mecz kontrolny z czwartoligową Stalą Gorzyc

Slim1938 | 2019-01-29 11:24

Piłkarze Olimpii Grudziądz, siódmej drużyny II ligi, nie wyszli dzisiaj na trening. Miarka się przebrała: klub od czterech miesięcy zalega zawodnikom z pieniędzmi.

Stalowiak68 | 2019-01-29 14:34

Piotr Pierzchała zawodnikiem Stali. W koncu jakiś rozsądny ruch.Brawo.

Vielitz44 | 2019-01-29 20:24

Stało się!
Z jednej strony przykro, ale z drugiej "no w końcu" :)

Acer | 2019-01-29 21:53

Piotr Pierzchala napewno dobry transfer lecz w meczu z Radomiakiem w probie generalnej bedzie mial ulatwione zadanie w druzynie Radomiaka nie zagra najlepszy zawodnik indywidualnie grajacy zawodnik dobry napastnik.Stelmacha brak mozna zastapic zawodnikiem grajacym pozycje na boku pomocy atak ,obrona,sla stalowki jest gra z obrony do pomocnika ,Trabki ten rozgrywa boki w tempo pilka przed zawodnika i zakanczanie akcji celnym strzalem ,tak ze stalowka nowymi transferami moze byc jeszcze mocniejsza w tym elemencie gry

Acer | 2019-01-29 22:03

gra indywidualna w ataku kiwka Trabki robienie przewagi i gra w tempo na dobrze dysponowanego Trubeche tez jest to mocny element stalowki.Gra podanie przyjecie przejscie gry z pierwszej pilki przyspieszenie gry w ataku tez mocny element gry stalowki uwazam ze w tym sezonie Stal bedzie lepiej grajaca druzyna od Radomiaka bez grajacego napastnika Leonardo

Amatorski | 2019-01-30 11:56

@STALOWIAK68

Pierzchała już podpisał czy nadal jako testowany? Bo to akurat różnica.

Slim1938 | 2019-02-2 11:34

Acer | 2019-02-3 15:21

Ten sparing to chyba nie ta liga ,8minut gry pilka jeden strzal z 20metra bardzo slaby niecelny na bramke i oddanie incjatywy pilkarzom z Rzeszowa chwile proby w meczu jakiegos odbioru bez skutecznie szalu nie bylo .Druzyna stalowki jest slabo przygotowana kondycyjnie dobrze przygotowana druzyna motorycznie gra najmniej 20minut pilka ,5,10 minut daje pograc przeciwnikowi lapie miarowy oddech puls i 15 minut polowy spotkania znow przejmuje incjatywe grajac pilka swoje

Acer | 2019-02-3 15:22

czas treningow 1godz,45minut

Slim1938 | 2019-02-5 20:03

Zaplanowany na sobotę sparing Stali Stalowa Wola z KSZO Ostrowiec nie dojdzie do skutku. Ekipa Wojciecha Fabianowskiego z powodu nadmiaru kontuzji wycofała się z planowanego meczu.

Stal Stalowa Wola miała w weekend zagrać dwa spotkania towarzyskie. Najpierw o godz. 11 podopieczni Wojciecha Fabianowskiego mieli zmierzyć się z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, a następnie "Stalówka" miała zagrać z Górnikiem Łęczna.

Jednak z powodu nadmiaru kontuzji w "Biało-zielonych" mecz z KSZO został odwołany, a ekipą z Łęcznej został przesunięty na godzinę 11.

Slim1938 | 2019-02-5 20:04

Drugoligowa Stal Stalowa Wola już była dogadana z Piotrem Pierzchałą i miała być podpisana umowa. Nieoczekiwanie transfer zablokowała Korona Kielce, macierzysty klub. Zawodnik trenował ze Stalą dziesięć dni, rozegrał kilka meczów kontrolnych. Piłkarz jednak wrócił do Kielc i trenuje z Koroną. Stal nadal walczy o tego młodego, zdolnego zawodnika, chociaż szanse na pozyskanie Piotra Pierzchały zmalały do minimum. Jeżeli nie uda się pozyskać tego zawodnika, to wszystko wskazuje na to, że Stal zamknie już kadrę na rundę wiosenną. Jedynymi zawodnikami w Stali będą, bramkarz Krystian Kalinowski z ŁKS Łomża i pomocnik Łukasz Pietras z Garbarnii Kraków. W sobotę, Stal miała zaplanowane dwie gry kontrolne, z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i Górnikiem Łęczna. Ze względu na sporą ilość drobnych urazów, choroby piłkarzy, podopieczni trenera Wojciecha Fabianowskiego zagrają tylko z drugoligowym Górnikiem Łęczna o godzinie 13 w Stalowej Woli. Z KSZO, Stalówka zagra w innym terminie.

Acer | 2019-02-5 20:58

Sluszna decyzja pogoda w tym tygodniu piekna mozna zrobic treningi wewnetrzne ,sroda ,piatek,czas treningu 1 45 minut, 15 minut rozgrzewka w miejscu rozciagniecie miesni,ze 2 koleczka biegu wokol boiska,jakies cwiczenia z pilka ,gra w dziada zaczynamy o w prowadzenia jednego zawodnika do koleczka ,dwoch ,trzech,i czterech gra juz tylko z pirwszej pilki na wiekszej powierzchni boiska ,wlasciwy trening daje efekt na calej powierzchni boiska ,reszte czasu poswiecamy na gre wewnetrzna 45 minut gry kontakt z murawa

Jefrey | 2019-02-6 18:50

Acer....-no proszę, przestań już.!!!!.trenerzyno ...z tobą i twoimi..taktycznymi pomysłami grali byśmy w extraklasie....(na play station)zatrudnij się i trenuj a nie pierd...lisz takie banialuki..czytasz to co wypocisz????

Mireq7 | 2019-02-7 13:06

Witaj wszystkich sympatykow Stalowki. mam pyta I dot.. Soboty I sparingu z Leczna... Mecz ma byc o 11 czy 13 w koncu???pozdrawiam

Slim1938 | 2019-02-7 14:26