Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparing.Stal Stalowa Wola – Górnik Łęczna 1:3 (1:3)

Sparing.Stal Stalowa Wola – Górnik Łęczna 1:3 (1:3)
W sobotnim sparingu Stal uległa Górnikowi Łęczna 1:3. Kolejne mecze kontrole „Stalówka” rozegra 16.02 z Resovią Rzeszów oraz Spartakusem Daleszyce.
 
Stal Stalowa Wola – Górnik Łęczna 1:3 (1:3)
 
0:1 – Robert Pisarczuk 2′
 
1:1 – zawodnik testowany 5′
 
1:2 – Robert Pisarczuk 7′
 
1:3 – Robert Pisarczuk 11′
 
Skład Stali Stalowa Wola: Siudak – Stasiak, Janiszewski, Waszkiewicz, Sobotka, Jopek, Mistrzyk, zawodnik testowany, Mroziński, Dziubek, Łętocha oraz Kalinowski, Kitliński, Trubeha, Marut, Urban, Stelmach, Stępniowski, Śpiewak, Wieprzęć.
 
 
 
 
 
 
żrodło: stal1938.pl
 

Komentarze (9)

Mariusz | 2019-02-11 08:21

Ciekawostka :

Podczas sparingu trener Łęcznej Franciszek Smuda niezadowolony z kolejnej złej akcji swoich zawodników nie wytrzymał i krzyknął "Biegać nie umiecie? Kupcie sobie rowery- tu są tanie " ......

Dionizy79 | 2019-02-12 17:58

No i gitara dobry transfer, Szymon witaj ponownie w Stalówce.

Acer | 2019-02-17 12:12

no czas na szol obroncow pokaz gry na zero,Trabki w srodku z Mrozinskim lub Pietrasem ,no i przod mlodziez pokaz gry na zero z tylu i pokaz gry z przodu zakanczanie akcji celnymi strzalami na 3 brameczki z przodu

Vielitz44 | 2019-02-18 10:21

Po oglądnięciu połowy w wykonaniu naszych mam parę spostrzeżeń:
- brak chęci do gry
- brak obrony
- brak profesjonalnego podejścia (+10 i słońce, a chłopaki opatuleni w kurtki i czapki - tak to można sobie na spacer iść a nie grać)
Albo są przemęczeni albo nie wiem co, bo brak im świeżości i chęci do gry w ogóle - tym odstawali od Reski. Błędy w obronie zaś TRAGICZNE. Tak sobie ponarzekałem, oby teraz szło już to jednak w dobrą stronę.

Acer | 2019-02-18 16:12

stalowka slabo zagrala grali w tempo ale do swojej bramki Resowia dobrze przejela incjatywe ladnie zagrali pokazywali sie do pilki grali w tempo ograli stal jak przedszkolakow

Acer | 2019-02-18 16:29

zbliza sie sezon wiosna trzeba juz powoli w przygotowaniu motorycznym wejsc na wyzsze obroty w skali 100-w srode zagrac juz powiedzmy 80 procent na maxsa pierwszy mecz sezonu ,Trabka jest najlepszy w srodku na rozegranie w tempo ladnie to robi z Trubecha na bokach tez z Stelmachem oni do niego bardzo dobrzy graja atak obrone wowczas gra w tempo do bokow stalowce ladnie wychodzi ,gra pilka utrzymywanie sie przy pilce slabo graja do tylu i traca pilke tak tez bylo z Resowia najlepiej stalowka wyglada gra w tempo przed zawodnika pilka 1 metr na dojscie przyjecie zlozenie ciala do strzalu na bramke lub zagrania z pierwszej pilki przyspieszenie gry to im najlepiej wychodzi oczywiscie zTrabka w srodku

Acer | 2019-02-18 17:37

jest Mrozinski w srodku Dziubinski grajacy atak obrona jest Letocha grajacy tylem do bramki bo nie wszystko mozna zagrac w przod w tempo tak ze potencjal ta druzyna ma jezeli zagraja zespolowo beda chcieli w czolowce moga grac a moze i za rok w pierwszej lidze

Filip kacper k. | 2019-02-26 14:30

Jak informuję portal #Stw24 Krzysztof Smulski przewodniczący Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN na dzień 26.02.2019 żaden z trenerów zatrudnionych w PSA Stal Stalowa Wola nie posiada wymaganych uprawnień do prowadzenia zespołu w 2 lidze.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3356) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1369) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Flota Świnoujście (1:0)
2009-04-04
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 70 706 razy
Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 84 141 razy
STAL - Tur Turek (1:0)
2008-04-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 51 273 razy
STAL - Limanovia Limanova (1:1)
2014-11-22
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 37 301 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.01525