Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 1:1 (0:0)

Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 1:1 (0:0)

W pierwszej połowie wyraźną przewagę miała nasza Stal, ale co z tego, skoro po raz kolejny w tej rundzie, w całym sezonie wręcz, brakowało naszym napastnikom skuteczności. W 3. minucie minimalnie obok słupka strzelał z 18 metrów Juda. Chwilę potem zza linii pola karnego huknął Ożóg. Różalski popisał się piękną robinsonadą i przeniósł piłkę nad poprzeczkę. W 17. minucie sprytnie rozmontowali obronę Kmity, Ożóg z Radawcem. Akcję zakończył mocnym dośrodkowaniem Radawiec. Piłka trafiła pod nogi Bednarza. Napastnik Stali zamiast kopnąć, ile sił w nodze, zdecydował się na techniczny strzał. Różalski miał czas, by końcem placów wybić piłkę na róg. Za chwilę Bednarz z Judą rozegrali ładną dwójkową akcję, po której młody napastnik Stali wpadł w pole karne, ale o ułamek szybszy był bramkarz Kmity. W 34. minucie Juda znów pokazał się z jak najlepszej strony, ale ponownie zabrakło mu szczęścia pod bramką Kmity. Piłka po jego strzale odbiła się jedynie od kępki trawy przy lewym słupku bramki i wyszła poza plac gry.
W drugiej połowie Stal już tak wybornych okazji do strzelenia bramki nie miała. Zszedł z boiska Juda, a zastępujący go Pietrasiewicz nie wniósł do gry Stali nic pozytywnego. Ale w 81. minucie nasza drużyna dopieła swego. Po błędzie obrony Kmity, piłkę przechwycił Radawiec, pognał lewym skrzydłem i dośrodkował na tzw. dalszy słupek, gdzie czaił się Bednarz. Piłka trafiła na jego głowę i Różalski nie miał szans na skuteczną obronę. Radość Stali trwała jednak tylko kilka minut. W 88. minucie po rzucie rożnym, Zawadzki zgrał piłkę głową na przeciwległą stronę pola bramkowego, a stamtąd z 2 metrów Paweł Gawęcki wpakował ją do naszej bramki. I takim sposobem uciekło Stali dwa punkty...

Trenerzy po meczu:

Dariusz Wójtowicz (Kmita)
– Wynik sprawiedliwy - tak moim zdaniem wynika z przebieg gry. Graliśmy z zespołem, który z determinacją walczy o utrzymanie i mógłbym powiedzieć, że punkt odniesiony tutaj ma swoją wartość, ale mnie akurat remis nie satysfakcjonuje. Zagraliśmy dzisiaj słabiej w ofensywie. Nie stwarzaliśmy sobie tyle sytuacji strzelcekich, co zwykle i o to mam do swoich graczy najwięcej pretensji.
Sławomir Adamus (Stal)
– My również nie jesteśmy zadowoleni z remisu. Wciąż znajdujemy się w nieciekawej sytaucji, a w perspektywie czekają nas bardzo ciężkie mecze. Zmiany były podyktowane tym, że chciałem dokonać pewnych korekt w ustawieniu zespołu, szczególnie w środkowej strefie, a poza miałem nadzieję, że skuteczniejszy do Judy będzie pod bramką Kmity bardziej doświadczony Pietrasiewicz.

STAL - KMITA 1:1 (1:0)
1-0 Bednarz (81), 1-1 P.Gawęcki 88)
STAL: Wietecha - Kasiak, Drabik, Drozd, Sałek (60 Pająk) - Krawiec, Ożóg, Skiba (46 Łuczakowski, 77 Więckowski), Radawiec - Juda (46 Pietrasiewicz), Bednarz.
KMITA: Różalski - Krauz, Łuszczek, Giża, D.Gawęcki (86 Siemieniec) - Bębenek, Dzierżanowski, Zawadzki, Filipczak - Bagnicki (73 P.Gawęcki), Czerwiec (65 Lizak).
Sędziował: Grzegorz Bartosik z Lublina.
Zółte kartki: Kasiak, Drabik.
Widzów 700.

Źródło: www.stal.stw.pl/pilka

Komentarze (59)

~Blejk | 2005-05-7 19:20

a już myślałem ze 3 punkty będa w Stalówce ale coż będzie dobrze :D

~xavery | 2005-05-7 19:23

ich to kurwa trzeba znow przetelepac.a adamus to niech sie buja stad bo co to za trener.zmiany istna porazka.zmieniac jude ktory dobrze gral.a ten luczakowski to do klasy A a nie w Stali. szkoda sie rozpisywac nawet bo tylko nerwy czlowiek traci

~URWAAAAŁ | 2005-05-7 19:31

tyle nie wykorzystanych sytuacji i jeszcze stracona bramka w 88 min. to już jest frajerstwo. ogólnie nie grali źle ale co z tego jak nie potrafią wykorzystać setek?! a petrasiewicz? ten kolo mógłby się nauczyć od pierwszego lepszego juniora co ma zrobić z piłką jak znajduje się 3 m od pustej bramki ( mógł chociaz popatrzeć jak grają młodzi kolesie w przerwie meczu, na pewno by na tym skorzystał). ten koleś to jedno wielkie nieporozumienie. co on robi w Stalówce?! brawa dla Pająka, który zaliczył tym razem o wiele lepszy występ niż z Hutnikiem. Ożóg, Kasiak, Drabik, Bednarz, Radawiec (II połowa) - grali dobrze, szkoda jednak, że w ataku mamy taką pokrake... petrasiewicz był 12 zawodnikiem tej wioski..

~Ameno | 2005-05-7 19:33

Powiem tyle mamy juz 4 lige.
Strasznie ciulowy jest uklad meczy - jakby nawet chcieli cos kupic to i tak bedzie ciezko.

Po prostu trzeba tych patalachow przetelepac i to konkretnie bo inaczej na nastpeny sezon beda wyjazy na jeszcze wieskze wiochy niz Wierna Malgoszcz !!!1

~kolo | 2005-05-7 19:34

Byłem na meczu i naliczyłem 11 dogodnych sytuacji ale oczywiscie dwa słupki Krawiec z 3 metrów nie trafia w bramke(ociera sie o słupek) a adamus niech wypierdala bo ani razu nie słyszałem jak krzyknął na nich. W przerwie zdjął Jude najlepszego napastnika i wprowadził jakiegos drewniaka który znów zszedł w 70 ktorejs minucie. Panowie jak mozna robic takie zmiany !!

~ | 2005-05-7 19:40

niee adamus krzyczał :D
za jude wszedł pietrasiewicz a za skibe łuczakowski i potem za łuczakowskiego więckowski hehe

~xavery | 2005-05-7 19:43

moim zdanie obrona zagrala calkiem niezle.drozd caly mecz dobrze, drabik tez, kasiak tracil glupie pilki ale 2 polowa niezla, salek przecietnie, pajak nawet niezle.
pomoc: radar kicha, krawiec w 2 polowie cos probowal, mietek niektore pilki jakie zagral to szkoda slow ale ogolnie ok, skiba dosc poprawnie, luczakowski totalna porazka, wieckowski duzo lepiej niz luczakowski.
napastnicy: juda dobry mecz i zmiana tylko po co?, bednarz 2 polowa niezla pierwsza totalna lipa i te sytuacje, pietrasiewicz to samo co luczakowski-dno!!

~obserwator | 2005-05-7 19:47

Ale napinacie i szumicie.Fakt jest faktem,jak sie nie wygrywa wczesniej to na koniec sezonu beda takie obrazki.Hasla Juda zajeboscie,Luczakowski klasa A nie sa na miejscu.Jak wy mozecie ocenic Luczakowskiego po 20min gry, to byl jego 3 mecz,a Juda,zachwycacie sie...wypracowuje sytuacje i co z nich.Statystyki mowia same za siebie,ten napastnik nie strzeliul bramki, biega walczy bo na tym polega dzisiaj pilka,wiec prosze wszystkich znawcow o nie pisanie takich slow.Wystarczy ze 3 zawodnikow jebnie tym wszystkim i dziekuje.NIE OCZEKUJCIE OD NIEOGRANYCH ZAWODNIKOW ZEBY ZDZIALALI CUDA.
PS:dla wszystkich znawoc polecam zapisanie sie do sekcji p.n w Stalowej Woli i juz utrezymanie bedzie pewne i nie pisac mi,ze za to im placa,komu placa to placa,ale tym juniorkom jakies marne stypendia.

~kibic | 2005-05-7 19:48

Ile by bylo wiecej punktow gdyby mecze trwaly do 80 minuty no ale jak sie nie wykorzystuje takie sytuacje jakie mial Juda i Bednarz w 1-wzej polowie, Pietrasiewicz w drugiej to musialo sie zemscic,Juda i moze dobrze gral ale napastnik jest od strzelania bramek a nie pudlowania z 5 metrow do pustej bramki,nie tlumaczy go to ze jest ejszcze mlody,Bednarz tez nie lepszy, procz tej jednej bramki byl szlaenie nieskuteczny,kolejne punkty uciekaja w 90 minutach ale niestety stalo sie to ostatnio specjalnoscia druzyny..

~obiektywnie | 2005-05-7 19:56

zmiany zajebiste !! szkoda słow ... wprowadzic zawodnika... i po 20 min go sciagac :/ brawo... szkoda tylko chłopaka ;/ podobnie sprawa z bednarzem -> DNO DNO i jeszcze raz DNO !!!
po co było zmieniac Jude jak grał dobrze podobnie Skiba ... brak słow jezeli chodzi o zmany :/ echh

~ | 2005-05-7 19:56

kibic to nie był Juda ytylko Krawiec więc nie pierdol jak nie wiesz bo Juda miał jedna sytuacje i trafił w obronce !!

~kibol zks | 2005-05-7 19:58

Adamus masz wygrać z Heko!!! Jak nie to cie wyniosą w plastikowym worku.

~ | 2005-05-7 19:59

nie no tak może źle jak niektórzy mówią to jeszcze nie będzie. grę zaprezentowali w miarę dobrą, muszą poprawić jedynie skuteczność, a i szczęścia zabrakło... trzeba też wziasc pod uwagę ze w końcu była to druzyna z 4 miejsca ( i niektórzy zawodnicy, jak chociażby Lizak, i chyba jeszcze naliczyłem dwóch innych którzy 2 sezony temu wywalczyli z Cracovią awans do II ligi). mamy mecz z Lewartem u siebie i to powinny być 3 pkt. z zespołem który walczy o to samo co my. z Heko może pokuszą się o niespodziankę, ze Stalą Rz. derby w których wszystko będzie możliwe, Wisła II - raczej pozytywnie, Pogoń L. - u siebie mogą pokusić się o 3 pkt. utrzymać się raczej utrzymamy, chociaż nie zakładałbym się.

~xavery | 2005-05-7 20:00

juda probuje, walczy ale nie moze strzelic bramki.dogrywa do bedarza a ten nic.chcialbym dodac ze w nisku gral w pomocy.a do tego nieogrania.to po co robic zmiany skoro zawodnik jest nieograny.juda i skiba grali poprawnie to po co ich zmieniac??
ADAMUS OUT i moze cos sie ruszy bo zawodnicy nie sa lewi

~kibic | 2005-05-7 20:07

Juda bylby dobbry ale w pomocy nie w ataku,co z tego jak dobry tchnicznie i szybki jak nie potrafi wykorzystywac sytuacji,Radawca do ataq z pewnoscia bedzie wiekszy z niego pozytek do spolki z Bednarzem,Dziuba i Wloch wylecza kontuzje i ze skrzydlowymi nie bedzie problemow

~kudek | 2005-05-7 20:19

najlepszy był tekst batugowskiego hahahaha: "Mietek od tyłu, bo tadziu się angażuje" hahahahahah każdy tak ział ze szok. Na te maecze warto chodzic chociazby dla ziania :D ze starszej czesci publicznosci :D

~m. | 2005-05-7 20:47

Mecz przeciętny. Troche szkoda że w końcówcxe zabrakło szczęscia w grze i straciliśmy bramk.e Teraz piłakarze jadą do Czermna. Będzie ciężko wywieźć pkt z tego boiska, ale już za 2 tyg. gramy z Lewartem i jak wtedy licze na 3pkt !

P.S A Stalówka się i tak utrzyma :)
Pogoń Staszów - problemy finasnsowe i stale przegrywają
Polonia Przemyśl - czasami dobrze grają u siebie :)
A Stalówka zajmie 9 miejsce :)

~nie wazne kto | 2005-05-7 20:53

wietecha-solidnie jak zwykle
kasiak-poziom taki sobie ale ujdzie
sałek-marnie jak zwykle
drabik-kolejny niezly wystep
drozd-tez niezle
krawiec-duzo strat, zwalnial gre, w 2 polowie nie mial juz sily
radawiec-niezly mecz kilka dobrych wrzutek ale nic poza tym - asysta
skiba-nawet niezle ale gral tylko 45 min
ozog-zangazowania nie mozna odmowic ale juz nie te lata
bednarz-oprocz gola nic nie pokazal
juda-kolejny dobry mecz duzo biegal, wypracowal pare sytuacji zmieniony w 45 min:|
zmiennicy:
pietrasiewicz-powinien sie nauczyc przyjmowac pilke
łuczakowski-wszedl w 45 min zszedl w 75- nic nie pokazal
pająk-wg mnie zagral lepiej od sałka
wieckowski-ostatni 15 nim nic nie pokazal godnego uwagi

ADAMUS-bez komentarza zmienie dobrze grajacego Jude schowal sie w boxie i nie wylazl chociaz na sekunde fatalne zmiany (łuczakowski-wprowadzony zeby go potem zdjac)
ja na miejscu tego pana sam bym odszedl i sie nie blaznil

TO MOJA OCENA MECZU

~pazi | 2005-05-7 20:54

ciekawe czego Krawiec mial plaster na łuku brwiowimy?
pewnie Adamus mu na treningu wyjebal hahaaahahhahaahhahaahah

~ | 2005-05-7 21:19

Kurwa ludzie nie mowcie mi ze to nie jest adamusa wina ze sa takie jakie sa winiki naszej druzyny przeciez ten kurwa pajac (adamus) sam sie prosi zeby go wyjebac Dziejszy mecz wygralibysmy gdyby nie On sciaga najlepszych zawodnikow do przerwy (skibe i jude) wprowadz dwie cioty (pietrasiewicza ktory pilki nie umie przyjac i luczakowskiego ktory nie ma sily biegac i jest wystraszony) kolesie nic ni e wnosza do gry naszego zespolu co w efekcie daje zmiane za luczakowskiego wchodzi wieckowski ktory wogole jest nieporozumieniem........ kolejna zmiana salka sciaga ktory gra i w puszcza pajaka ktory zaliczyl dzis dosyc dobry wystep a trzyma ta lajze bednarza (strzela bramke bo go pilka w glowe trafia) jak mamy wygrywac jak ten pseudotrener robi takie zmiany po co wogole dokonal tych zmian w przerwie jak bylo calkiem niezle ............ moim zdaniem adamus daj sobie spokoj i odejdz zanim cie wyrzuca bo denerwujesz tymi swoimi posunieciami kibicow ktorzy przychodza na mecz po to zeby popatrzec na kawal dobrego futbolu a nie patrzec jak te kopacze nie moga trafic w bramke w tak dogodnych sytulacjach........

~/\/\/\ | 2005-05-7 21:23

Mecz mi sie bardzo podobał ale na początku...... aż sie dziwiłem czemu tak szybko grali.... ale potem było troche gorzej. wkurwiało mnie to że radawiec cały czas stał sam NIKT go nie krył a te kurwa ślepaki go nie widziały.... tylko mietek mu podawał a reszta kurwa ślepa... Adanmus jest pojebany że jude i skibe zdjoł i pietrasiewicza dał.... masakra.... a i brawo tesz dla kibiców stalówki od których aż sie roiło na młynie szczególnie w pierwszej połowie.....

~ | 2005-05-7 21:32

na poczatku to była walka z jednej i drugiej stropny :D piekna była pierwsza polowa ale jakby gole wpadly to super :/ druga polowa nudna :/

~kibic stali | 2005-05-7 21:45

Moim zdaniem to stal zagrala bardzo dobry mecz caly czas cos sie dzialo na boisku zmiany bez komentarza oprocz jednej pajak za salaka . Salek powinien siedziec na lawie i dac sie pokazac pajakowi od pierwszych minut . Ale co tu duzo gadac jak tak beda grac dalej to napewno nie spadniemy pozdro !!!!!!

~... | 2005-05-7 22:02

a pamiętacie 1 i 2 lige? no coż to tylko wspomnienie ...

~kudek | 2005-05-7 22:14

zajebiscie ;((( stalowa 13 miejsce zobaczymy jak zagraja jutro lewart pogon

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1. Tłoki Gorzyce 24 47 13 8 3 40-18 8 5 0 26-9 5 3 3 14-9 3 5 1 2 0 6-4
2. Motor Lublin 23 47 13 8 2 40-13 11 2 0 33-5 2 6 2 7-8 2 4 1 1 0 3-1
3. Heko Czermno 23 47 14 5 4 42-26 8 2 1 25-12 6 3 3 17-14 3 1 0 1 2 3-7
4. Stal Rzeszów 24 42 13 3 8 33-25 9 2 1 20-6 4 1 7 13-19
5. Górnik Wieliczka 24 41 11 8 5 34-18 7 5 1 23-6 4 3 4 11-12
6. Kmita Zabierzów 24 40 11 7 6 38-28 6 3 2 19-12 5 4 4 19-16
7. Hutnik Kraków 24 38 10 8 6 31-17 6 3 2 13-3 4 5 4 18-14
8. Hetman Zamość 23 33 9 6 8 25-33 7 2 3 15-15 2 4 5 10-18
9. Wierna Małogoszcz 24 26 7 5 12 25-33 6 2 3 18-13 1 3 9 7-20
10. Sandecja Nowy Sącz 24 25 6 7 11 21-37 4 6 3 12-13 2 1 8 9-24
11. Wisła II Kraków 24 24 7 3 14 23-30 4 1 8 16-16 3 2 6 7-14 1 3 1 0 0 1-0
12. Pogoń Leżajsk 23 24 5 9 9 25-26 3 5 3 12-10 2 4 6 13-16 1 0 0 0 1 0-1
13. Stal Stalowa Wola 24 23 5 8 11 17-28 4 4 3 10-10 1 4 8 7-18
14. Pogoń Staszów 23 21 6 3 14 17-41 5 2 5 11-18 1 1 9 6-23 1 3 1 0 0 1-0
15. Lewart Lubartów 23 21 6 3 14 17-33 6 2 2 13-6 0 1 12 4-27 1 0 0 0 1 0-1
16. Polonia Przemyśl 24 20 5 5 14 14-36 5 2 5 10-12 0 3 9 4-24

~ | 2005-05-7 22:44

teraz niestety wszystko zalezy od 2 druzyn ktore sa w tabeli pod nami - jak wygraja to to jestesmy przedostatni ...

~Nash | 2005-05-7 22:44

Niech mi wyjasni ktos z tzw. szalikowcow-kiedy wy robicie doping a kiedy nie??? i czemu to zalezy od tego czy przyjada kibice gosci??? czy to jakis konkurs kto glosniej spiewa???

~Kibic | 2005-05-7 23:24

To co zrobil Adamus w przerwie meczu to jest paranoja ! przeciez Skiba i Juda byli wyrozniajacymi sie zawodnikami na tle tej druzyny ! ale Adamus nie moze sciagnac takich jak np Krawiec albo Stanley Bednarz bo z nimi zyje zajebiscie i pije a jakby sciagnal to chyba obraziliby sie na niego ! kurwa jak tak mozna ... moje zdanie jest takie ze Skiba powinien grac zawsze w 1 skladzie zamiast Szarowskiego bo ten to wogule chuja robic ... a co do Judy to ja nie wiem dlaczego na wyjazdach wogule ten chlopak siedzi na lawce i nawet nie wychodzi z lawki? ten Adamus lepiej niech zrezygnuje .... Batugowski powinien zostac 1 trenerem on przynajmniej cos pokrzykuje na nich.

~fan kmity | 2005-05-7 23:32

W 2 połowie kilki gosci z Zabierzowa, nazwisk nie znam, ale grali z nr 2, 4, 19 grała zajebiscie dla.. Stali. hahaaaaa. ale ta nie umiał skorzystac z tego, az wkoncu byłla brama Parodia piłki. Admus robi zmiany, a Batugowski pokrzykuje, cyrk!!! Zaorac to boisko, a tych patałachow przepedzic w p****

~grizzly | 2005-05-8 00:45

nie wiem nie oglodałem byłem prawie na wszystkich meczach stalowki i potwierdza sie to co widziałem juda bardzo dobrze gra walczy o piłke poprostu stara sie i nawet mu to wychodzi za to ten idiota pietrasiewicz to jest jakies nieporozumienie drewniak ze asz gały opadaja strasznie

~Norweg | 2005-05-8 00:55

ja po meczu bylem pod szatnia i mietek neizle sie wkurwil,zaczal neizle bluzgac darl sie i klocil zkims tam,chyba niezle sie wkurwil,mało szatni nie rozjebali

~ | 2005-05-8 08:48

Znalezli mi sie kolejni wielcy trenerzy!!! Cos na styl Jose Mourinho (dla tyc niezorientowanych trener Chelsea Londyn) co Wy wiecie na temat pilki noznej? Ze dwa razy ja ogladaliscie w TV??? Wiec dajcie spokoj i pilkarzom i trenerowi Adamousowi, bo Ci jak widze i tak robia wiecej niz im za to placa! Chlopaki zapieprzaja jak tylko moga a realnie graja tylko w klubie amatorskim! Niech jeden z drugim zrobia wreszcie cos dla klubu!!! Zbiorke pieniedzy, szukanie sponsorow i itp. a nie tylko gderanie i gderanie! Jestescie bardzo mizernymi ludzmi! Popatrz jeden na drugiego w czasie meczu - co Wy robicie??? Jeden wielki WSTYD! rzeczywistosc jest okrutna - nawiazuje np. do meczu z Motorem! Wiec cwoki - najpierw rachunek sumienia - a potem pokuta!

~ZKS | 2005-05-8 09:06

wyjazd ze stronki patalachu !!

~xavery | 2005-05-8 09:27

przepraszam bardzo a co niby robi ten trener adamus? chyba spuszcza Stalówke do 4 ligi.

~ | 2005-05-8 10:21

Teraz jedzie Stal do HEKO hehe i tam wpierdol tez ich ceko hehe a za jakies trzy miesiace Sokół Nisko ich dosiądzie hehe !!!!! Ten wierszyk dedykuje Adamusowi i wspaniałemu taktykowi Batugowskiemu .......

~ | 2005-05-8 10:32

Adamus weź sznur i powieś sie a od Stali odpierdol sie !!!!!

~ | 2005-05-8 10:44

a czasem nie jest teraz mecz z wieliczką w tą środę ??:>

~fx | 2005-05-8 11:01

mecz z Wieliczką bodajże 18 maja. ;)

~xavery | 2005-05-8 11:48

w ta srode jest chyba mecz pucharowy w zdziarach

~młody | 2005-05-8 12:00

No to polecą do 4 ligi ... jak nie w tym sezonie to w nastepnym kurwa cioty :(( gdyby sie przykladali wszyscy tak jak Mietek, ktory za dobry nie jest ale stara sie to 3 liga w Stalowej Woli by byla ... jednak nie zadziałał na nich powrot z nowego sacza ... a szkoda

~do tego co sie nie podpis | 2005-05-8 12:27

koles od szukania sponsorow nie sa kibice tylko prezesi i działacze chyba nie?
wez sie walnij w ten leb pustaku

~eeeeeeeeeeeeeee | 2005-05-8 13:17

Do faceta, który wystepuje bez nicku, a ktory napisal tak: „Wiec dajcie spokoj i pilkarzom i trenerowi Adamousowi, bo Ci jak widze i tak robia wiecej niz im za to placa! Chlopaki zapieprzaja jak tylko moga a realnie graja tylko w klubie amatorskim! Niech jeden z drugim zrobia wreszcie cos dla klubu!!! Zbiorke pieniedzy, szukanie sponsorow i itp. a nie tylko gderanie i gderanie!” słuchaj gosciu! oni w ogole za gre w 3 lidze nie powinni dostawac szmalu, a biora. ty piszesz ze malo?? od tysiaca do 2 tysiecy to mało??? k***a za taka gre?! moj wujek lekarz w przychodni wiejskiej mniejsze pieniadze zarabia!!! A po drugie, o jakie ty zbiorce gadasz. Co, moze trzeba jakis meczyk kupic, tak ? Walnij sie w łeb, jak im za malo placa, to niech idą na bezrobocie, albo do irlandi jadą, tak robia normalni Polacy, a nie pseudopiłkarzyny.

~mario_stw | 2005-05-8 13:52

Ludzie czepiacie sie piłkarzy?!Oni zagrali bardzo przyzwicie,no może troszku szczescia zabrakło!!:)Fakt że skuteczność prawie zerowa i brakuje nam rasowego sztrzelca ale wynik zawalił nie kto inny tylko Adamus!!!!Kto robi takie zmiany ???Po golu na 1:0 to wtedy trener powinien kombinować zmianami ,przeciągać na czas uspokoić gre a ten dupek nie zrobił nic!!!Siedzi tam w tej budzie i boi sie łba wychylic bo zjoby dostaje od dziadków na krytej:))MOim zdaniem BRAVO piłkarze ,trener fatalne błedy w zmianach!!!F O R Z A Z K S !!!!!!!

~D | 2005-05-8 14:02

zgadazam sie z przedmówca!!!!! Adamus to gówno robi dla nas zebysmy utrzymali sie w tej 3lidze!!! adziadki to i tak mu wczoraj ładnie jechali na krytej pozdro dla starej gwardii:D

~xavery | 2005-05-8 14:12

pilkarzy czepiac sie nie powinno oprocz rezerwowych. moze bednarz wreszcie sie przelamie po tej bramce.sklad wyjsciowy to powinien byc taki jak z kmita.
a adamus OUT.
moze batugowski cos zrobi z nimi

~ | 2005-05-8 14:18

Ale szmaciarze załatwionego meczu nie wygrać zamało kasy dali i tylko wzieło 3 lub 4 ale trener wyczuł temat i wyjebał sprzedawczyków i sie troche w drugiej połowie popierdoliło

~JDOL | 2005-05-8 14:25

Piłka nozna polega na tym ze tza miec 11 zawodników a my mamy tylko 4 Radawiec Wietecha Drabik i Kasiak a reszta to kopacze i kaleki to jak my mamy wygrywac piłkarsko kazda druzyna z tej 3 ligi jest odnas lepsza...

~xavery | 2005-05-8 14:27

radawiec?? a czym o sie wyroznia?? bo poza bramka z wolnego to nic nie pokazuje. a juda?? jest duzo lepszy od radawca

~do Jdol | 2005-05-8 14:33

kurwa a gdzie Juda najlepszy na boisku a gdzie Mietek który cos porbuje i mu sie udaje !! slepy jestes baranie !

~kudek | 2005-05-8 14:41

pająk też nieźle zagrał az sam sie dziwilem :| przeciez gol wpadł po tym jak zatrzymał rywala i dograł do boku!!
fatalny mecz pietrasiewicza a bednarz nic poza golem tez nie pokazał

~D | 2005-05-8 14:56

do "D" nick D jest zastrzezony :D

~dario69 | 2005-05-8 15:50

ADAMUS-weś się rozbiegnij i w drzewo jebnij

~Kiler | 2005-05-8 17:04

adamus wypieradaj do afryki na dziki-- debil sciognał jude a dał pietruszke--4 liga wita

~ | 2005-05-8 18:11

Darek Michalak do Stalowej !!!!!!!!!!!!!!!!

~iol | 2005-05-8 18:18

atak to lipa,Bednarza i Pietrasiewicza trzeba wyjebać w pizdół,Adamus supertaktyk sam odejdzie i moze ten Batugowski coś zrobi

~Smolli | 2005-05-8 19:25

kto wie wynik Sokoła z gorzycami II ??

~:) | 2005-05-8 19:42

do przerwy sokół wygrywał 0;2 ale w ataku Tloki 2 Gorzyce grał 2 bramkarz 1 druzyny!!!

~ktos | 2005-05-8 19:49

coo ??od 1 do 2 tys ??ja wiem to i owo ze kilku dostaje powyzej 3 tys.Za co ?? taka kase :>

~ | 2005-05-8 21:41

Do eeeeeeeeeeeee! ty mowisz o trzech, gora czterech pilkarzach, ktorzy dostaja kase. a jak narazie to nawe w 5 lidze goscie dostaja reguralnie wyplaty za mecze i to za ze reprezentuja te wsie i miasteczka! jak widze dla was galicjakow wielkich znawcow futbolu to wszystko takie proste. pewnie ze jak huta miala pieniadze to i byla 1 liga "ale to juz bylo i nie wroci wiecej" mierzcie zamiary na swoje sily. adamus, co adamus, z takim budzetem to te wynik sa dla was wielkim sukcesem! a wy tylko narzekacie, jak prawdziwi polacy. ale coz tacy sa wlasnie stalowowolscy kibice, brawa, brawa i jeszcze raz brawa dla was - jestescie the besciaki!!! tyle ze bardzo wascy! to ze od czasu do czasu sobie poganiacie od boksu do boksu nie daje wam jeszcze prawa do takich opini - zapracowujecie sobie tylko na miano najwiekszych pajacow w 3 lidze (co to ma byc ta wasza szarancza, a?) co straszycie pilkarzy, trenera to ma byc realizacja szumnego hasla : dumni po zwyciestwie - wierni po porazce??? zastanowcie sie najpierw nad soba a potem wezcie sie za doping. a co do mojego pomyslu z e sponsorami itp. to w ten sposob odrobilibyscie to co zniszczyliscie na stadionie, a to nie jest w gestii prezesow, bo niby dlaczego klub ma za was placic i ponosic straty finansowe???

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola
2020-09-30, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola

1 : 4

Dawid Bałdyga 57     
Filip Szifer 21, Michał Fidziukiewicz 36k, 41k, Volodymyr Khorolskyi 47.
Sędzia: Piotr Burak (Zamość).
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Sokół Sieniawa 12 6-6-0 24
3 Avia Świdnik 11 7-1-3 22
4 Wisła Sandomierz 11 6-4-1 22
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Wólczanka W. Pełkińska 10 5-2-3 17
7 Stal Stalowa Wola 9 5-2-2 17
8 Podhale Nowy Targ 9 5-2-2 17
9 Siarka Tarnobrzeg 11 4-3-4 15
10 Chełmianka Chełm 11 4-3-4 15
11 Wisłoka Dębica 11 4-2-5 14
12 KSZO Ostrowiec Św 10 4-0-6 12
13 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
14 Stal Kraśnik 12 3-3-6 12
15 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
16 Orlęta Radzyń Podlaski 10 3-2-5 11
17 Podlasie Biała Podlaska 10 3-1-6 10
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 8 2-0-6 6
21 Hetman Zamość 11 0-2-9 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 180
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-09-30 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-10-14 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1836) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1117) » Vielitz44 (1091)
» Filip kacper k. (955) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (743) » Kamil (607)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Tłoki Gorzyce - STAL (1:1)
2005-04-09
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 13 487 razy
STAL - Legionovia Legionowo (1:1)
2017-05-13
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 19 640 razy
ROW 1964 Rybnik - STAL (3:0)
2016-04-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 3 266 razy
STAL - Energetyk ROW Rybnik (2:1)
2015-03-28
Ilość zdjęć: 56
Wyświetleń: 50 174 razy
Osób Online: 33 / Czas gen. strony: 0.03182