Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Runda wiosenna !!!

Runda wiosenna !!!
Panie i Panowie . Przed nami długo wyczekiwana runda wisenna rozgrywek o mistrzostwo II ligi.Do rozegrania pozostało zaledwie 13. kolejek więc będzie to szybka wiosna.
Startujemy już 2 marca na stadionie w Boguchwale gdzie w roli gospodarza rozegramy siedem spotkań.
Kończymy 18 maja meczem w dalekim Wejherowie. Stalówka zagra sześć spotkań na wyjeździe.
Wszystkich sympatyków naszej drużyny zachęcamy do udzialu w organizowanych wyjazdach. Kazdy z meczów będzie zapewne atrakcyjnym widowiskiem sportowym. Zielono -czarni tracą zaledwie pięć punktów do miejsca premiowanego awansem.
Zarówno w Boguchwale jak i na wyjazdach czeka nas również kilka bardzo ciekawych spotkań pod względem kibicowskim. 
Zadbajmy o odbrą frekwencję i konkretny doping na każdym meczu.
Terminarz ukazał się już jakiś czas temu więc każdy miał/ma czas na organizację wolnego czasu w dzień meczowy (urlopy,zastępstwa,itp,itd...). 
Do zobaczenia na szlaku.
Jesteśmy zawsze tam !!! STF !!!
 
Mecze rozgrywane w roli gospodarza na stadionie w Boguchwale:
 
1. Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard 2 marca, 14:00
 
2. Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 16 marca, 15:00
 
3. Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa 30 marca, 15:00
 
4. Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów          13 kwietnia, 16:00
 
5. Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg            24 kwietnia, 17:00
 
6. Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków          4 maja, 17:00
 
7. Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna        11 maja, 17:00
 
Mecze , które zostaną rozegrane na wyjeździe :
 
1. Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 9 marca, 15:00 zakaz
 
2. Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 23 marca, 14:00  
 
3. Ruch Chorzów    - Stal Stalowa Wola 6 kwietnia, 18:00
 
4. Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola 20 kwietnia, 18:00
 
5. Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola 28 kwietnia, 16:00
 
6. Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola 18 maja, 17:00

Komentarze (20)

Cdncdn | 2019-02-27 17:04

Skandal w Klubie pilkarskim Stal Stalowa Wola.25 lutego 2019

Kilka tygodni temu zapowiedzieliśmy wywiad z prezesem Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola Mateuszem Nowakiem . I nadszedł czas, aby opublikować to, co prezes nam odpowiedział, a raczej wydukał, bo gdyby nie jego dwóch towarzyszy, z którymi przybył na wywiad, to można byłoby śmiało napisać, iż na wywiad przyszedł niespełniony sędzia lub prezes B-klasowej ?Zemsty Krzemień?. Prezes postanowił ten ?mecz? rozegrać na wyjeździe i bez wahania zgodził się na wywiad w redakcji, z czego można było wnioskować, iż przyjdzie przygotowany.

Słupy, słupki, paliki?

Jakie było nasze zaskoczenie, kiedy prezes przyszedł z ?ochroną?, czyli z Grzegorzem Zającem, byłym prezesem klubu, a obecnie zatrudnionym na umowę zlecenie w PSA na stanowisku koordynator ds. kontaktu z kibicami oraz z drugim trenerem Pawłem Wtorkiem, który podobno ma być pierwszym, ale na tę chwilę nie posiada uprawnień do prowadzenia drużyny ? podobnie jak pierwszy trener Wojciech Fabianowski. Panowie mieli czasowe papiery, ale były ważne do 31.12.2018 r. Obecnie w klubie trwa gorączkowe poszukiwanie ?słupa?, czyli jak się to mówi w slangu piłkarskim trenera, który za kilka tysięcy miesięcznie da papiery, aby panowie mogli się ?bawić ? w trenerów. Jak mówią nam ludzie, którym dobro klubu leży na sercu i którzy zawsze byli i są związani z klubem, to co się obecnie dzieje jest skandalem. Sztab klubu będą tworzyć Wtorek i Fabianowski, a trenerem, który da papiery, będzie Sławomir Adamus lub Czesław Palik.Rozmowy z tym drugim podobno są bardziej zaawansowane.

Kasa, długi, sponsorzy?

Grzegorz Poniedzielski: Ile zadłużenia ma spółka na dzień 31.12.2018?

Mateusz Nowak: Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie. Nie jest zamknięty rok. Przede wszystkim jest zadłużenie, ale nie wiem jakie.

GP: Jakie środki ma klub na koncie na dzień 31.12.2018?

MN: Około 30-40 tysięcy złotych.

GP: Czyli 400 tysięcy złotych, które radni miejscy przekazali już nie ma w spółce?

MN: Tak.

GP: Czyli pieniądze zostały rozdysponowane?

MN: Tak, zostało spłacone zadłużenie i zobowiązania.

GP: Czy spółka ma jeszcze jakieś długi?

MN: Tak, bardzo małe. Około 20-30 tysięcy.

GP: Kiedy zagramy na Hutniczej 15?

MN: To nie do mnie pytanie. Ja mogę powiedzieć, że chciałbym jak najszybciej.

GP: Czyli prezes nawet nie ma wiedzy, kiedy klub zagra na własnym boisku?

MN: Sądzę, iż może się uda na przełomie lipca-sierpnia, a na pewno rozpocząć nowy sezon.

GP: I to jest pewne?

MN: Nie, nie, nie. O termin proszę pytać inwestora oraz firmę budującą.

GP: Ilu sponsorów udało się pozyskać od czasu jak jest pan prezesem klubu, czyli od 7 miesięcy?

MN: Rozmowy trwają z kilkoma potencjalnymi sponsorami, ale żadnej umowy nie podpisałem.

GP: Ilu sponsorów odeszło od klubu?

MN: Ja nie wiem ilu odeszło, na pewno kilku udało się ?odświeżyć ?.

GP: ?Odświeżyć?? Co to znaczy? Przelali jakieś większe środki? Do Ilu obecnych sponsorów klubu nie napisaliście nawet zapytania z prośbą o spotkanie?

MN: Nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie, byli tacy na pewno. Nie do wszystkich udało się dotrzeć, nie ze wszystkimi udało się rozmawiać.

GP: To ilu klub ma tych sponsorów ? 100? Bo przez siedem miesięcy, jeśli pan nie potrafi spotkać się z ludźmi, którzy dają na piłkę, to wynika z tego fakt, że łączenie funkcji prezesa klubu oraz dyrektora szkoły jest nie do pogodzenia?

MN: Nie, nie jest to problem.

GP: To ile nowych umów sponsorskich prezes podpisał?

MN: Na tę chwilę żadnych.

GP: Oprócz miasta, które wyłożyło kasę na Stal oraz spółek miejskich, które podobno po 150 tysięcy dały, żaden nowy sponsor nie dał się przekonać na sponsorowanie?

MN: Na tę chwilę nie. Są firmy gotowe wyłożyć pieniądze, ale co ja im mogę zaoferować? Stadion w Boguchwale? Nie jesteśmy atrakcyjni marketingowo, chociaż uważam, że jak gramy na wyjeździe to druga liga jest artakcyjniejsza niż pierwsza.

GP: Czemu firma Adidas nie dostarcza sprzętu do klubu?

MN: Skończyła się umowa i podpisaliśmy umowę z nowym dostawcą sprzętu na korzystniejszych warunkach.

Kadra, młodzież? Piszcie tylko dobrze?

I w tym momencie do rozmowy swoje pięć groszy wrzucił trener Paweł Wtorek, który wcześniej tylko przysłuchiwał się, co mówi prezes.

Na pytanie do prezesa, jakie są koszty miesięczne utrzymania drużyny, trener odpowiada:

PW: Dolna czwórka drugiej ligi. Chcę również, aby mocno podkreślić, iż koszt przygotowania zespołu do rundy wiosennej mamy najmniejszy w Polsce, to tylko 2400 złotych. Ja chcę uczciwie powiedzieć jedną rzecz: nikt tu na siłę nie trzyma się stołka. Ja jestem z tego miasta i chcę pomóc.

Reasumując rozmowę z nowym prezesem oraz z ?ochroną? wygląda na to, iż po siedmiu miesiącach rządów, po przejęciu przez miasto, klub jest w sytuacji, gdzie jedynym sposobem i modelem biznesowym na funkcjonowanie klubu są miejskie pieniądze oraz spółek miejskich. Młodzież i wychowankowie nie mają żadnych szans na grę, a jak już dostają szansę w sparingach, to szkoda o tym pisać, bo przecież jedna jaskółka wiosny nie czyni. Mateusz Nowak chce, aby o nim pisać dobrze i tylko dobrze, ale powodów już nie daje. Jak sam przyznał, nie on podpisywał umowy w lipcu z zawodnikami i nie on jest ojcem sukcesu. Na kilka dni przed startem rundy wiosennej radzimy nieskromnie prezesowi, aby wybrał, która koszula jest bliższa jego ciału. Czy chce być dyrektorem szkoły gdzie jak wiadomo stołki rozdaje partia, czy prezesem klubu, którego kibice nie zaśpiewają na B-klasowym meczu pucharowym z ?Zemsta Krzemień?.

Nowak co?? Ty k??

Grzegorz Poniedzielski

Fanatyk38 | 2019-02-27 17:24

Nie zaśmiecaj Tymi śmiesznymi wypocinami pseudoredaktorka .
O piłce napisał 4 razy na swoim portalu i 4 razy źle.
Tęskno mu do Szlęzaka i jego systemu zarządzania to opluwa wszystko co robi Lucek.

Filip kacper k. | 2019-02-27 20:42

nie sadze aby ten artykuł dotyczył któregokolwiek z prezydentów.

To kto będzie trenerem Stalówki? Czesio czy Sławek?

Filip kacper k. | 2019-02-27 20:56

Zarząd Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola informuje, że do sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu zostaje dołączony Pan Czesław Palik, który będzie pełnił nadzór nad procesem szkolenia oraz będzie odpowiadał za spełnienie kryteriów licencyjnych obowiązujących w 2. lidze. Umowa została podpisana w zeszłym tygodniu i będzie obowiązywać co najmniej do zakończenia sezonu. Trzon sztabu szkoleniowego pozostaje bez zmian. Trenerzy Paweł Wtorek oraz Wojciech Fabianowski dalej będą kontynuowali realizacje strategii sportowej klubu, która została ustalona na początku sezonu.

Czesław Palik urodził się 9 maja 1948 roku w Krakowie. Po karierze zawodniczej, zdecydował się na pracę w roli trenera. Pracował m.in. w takich klubach, jak Korona Kielce, KSZO Ostrowiec Św., Garbarnia Kraków, Hetman Zamość czy Stal Rzeszów.

Szkoleniowiec dwukrotnie miał też okazję pracować w naszej Stali Stalowa Wola: w sezonie 2002/2003 oraz 2003/2004. Pod jego trenerskim okiem wychowywali się m.in. Wojciech Fabianowski oraz Paweł Wtorek, z którymi Czesław Palik spotka się teraz w sztabie szkoleniowym zielono-czarnych. Jego rady oraz doświadczenie zdobyte w roli trenera naszym młodym szkoleniowcom na pewno okaże się bardzo przydatne, a drużynie pomoże spokojnie przejść przez jak zawsze trudniejszą rundę wiosenną.

Helmut | 2019-02-28 11:21

Matko. Sam jestem dziennikarzem i wręcz nie wierzę że taki artykuł gdziekolwiek się ukazał. Można (a nawet trzeba) podejść krytycznie do osoby ale nie w ten sposób. No i to zakończenie... Autor przebił chyba nawet ś.p. Pawła Zarzecznego, który też potrafił coś palnąć, ale jednak z większym smakiem.

Stary_kibic40 | 2019-02-28 16:11

Koordynator ds. kontaktu z kibicami. Trener ,,słup'. Prezes - wicedyrektor szkoły. Ludzie kiedy w tym klubie będzie chociaż normalnie???

Acer | 2019-02-28 18:55

Stary jest spoko chlopaki checi tez chca grac i wygrywac a to wazny element gry ,w sparingach slabo czasami bylo ale to byl trening prowadzenie gry utrzymywanie sie przy pilce .Wiekszosc akcji gry chlopaki konczyli ostatnim podaniem na swojej polowce nie przechodzili gra lini srodkowej boiska,ale mysle ze w spotkaniu ligowym pokaza charakter zagraja na maksa z tylu na zero z przodu strzela zwycieska brameczke lub dwie i wiecej.Trzeba napierac atak najlepsza obrona

Wojtas93 | 2019-03-1 12:47

Witam będzie transmisja na tvcom?? Jutrzejszego meczu?;) Do boju Stalówka wygrać pierwszy mecz i potem pójdzie;))

Mariusz | 2019-03-1 19:15

WOJTAS93 - transmisja na tvcom oczywiście że będzie zapraszamy od 13:50

Filip kacper k. | 2019-03-1 19:50

» https://www.laczynaspilka.pl/trenerz.....

czy Paweł Wtorek zdal egzamin?

Wojtas93 | 2019-03-1 20:37

Dzięki Mariusz osobiście już wolałbym tą kasę do klubowej kasy dawać ale to może od jesieni się doczekamy;)

Vielitz44 | 2019-03-2 15:56

Świetnie Panowie! Super start :) 2,5 tyś na przygotowanie - po co tu więc wyjazdy na obozy, wszystko mamy u siebie, a wkrótce to już będziemy mieć wzorowe warunki do przygotowania się do sezonu.

Dionizy79 | 2019-03-2 16:02

Brawo Stalówka tak trzymać!!!,a do przerwy Siarka przegrywa 0:4 w Katowicach ale baty.

Dionizy79 | 2019-03-2 16:57

Rozwój-Siarka 6-0!!! nie chce nic gadać ale z taką grą Siarka poleci i to z hukiem!!!

Jaszczur | 2019-03-2 18:07

Start dobry ,ale jest duzo do poprawienia, np szybkosc nie ktorych zawodnikow przeraza.Super mecz Trąbki i Waszkiewicza

Acer | 2019-03-3 12:56

Pierwsza polowa dobra dwie brameczki do szatni ,druga polowa otwarcie slabe oddali przeciwnikowi incjatywe a powinni pierwsze 20-25 minut grac swoje nie tracic bramek lecz jezeli przeciwnik by pozwolil dolozyc brameczke ,ostatnie 10minut tempa 90minut bardzo dobra dwie brameczki dolozyli ,ale brawa za wygrana 3punkty oby tak dalej grali do konca sezonu.

Stary stalowiak | 2019-03-3 14:39

Brawo chłopaki,świetny start,wreszcie w tym roku nie będziemy walczyć na noze o utrzymanie.A tak na marginesie,to oglądam teraz na żywo mecz łęczna-resovia i kibole sovii przechodzą samch siebie.Zamiast się skupić na dopingu,bo przegrywają,to wyzywają i bluzgają wulgaryzmami ciągle na Naszą Stalówkę.Poderwali nawet kiboli z łęcznej i teraz już wszyscy na 2 trybuny jadą na Nas równo,aż spiker publikę uspokaja.Mają widać kompleksy Stalówki i jedni i drudzy

Mariuszstalowa | 2019-03-4 03:37

Reska szuka kolegow tez na Lubelszczyznie. Pamietam jak pojechalismy na ich mecz akurat bedac w Rzeszowie siedzialem w ich autokarze, Jak by nas tam niebylo to wpie.., by ladny od Jagi dostali. Reska sama mowila , ze Stalowka uratowala im dupska bo by dostali. Pozniej dostali becki od Motoru , wystraszyli sie i zerwali zgode. Po latach sluchy chodza , ze Reska szuka na lubelszczyznie kolegow przeciwko naszej koalicji

Slim1938 | 2019-03-6 15:05

na jakie mecze jeszcze zakaz wyjazdowy obowiązuje ?

Slim1938 | 2019-03-6 15:05

na jakie mecze jeszcze zakaz wyjazdowy obowiązuje ?

Dodaj komentarz
Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2020-07-10, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice

Stal Stalowa Wola             Górnik Polkowice

3 : 0

Dominik Chromiński 20,
Szymon Jarosz 30,
Kacper Śpiewak 59     
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Górnik Łęczna 30 17-7-6 58
2 Widzew Łódź 30 16-7-7 55
3 GKS Katowice 30 16-6-8 54
4 Olimpia Elbląg 30 12-11-7 47
5 Resovia Rzeszów 30 12-10-8 46
6 Bytovia Bytów 30 12-8-10 44
7 Górnik Polkowice 30 12-7-11 43
8 Pogoń Siedlce 30 13-3-14 42
9 Skra Częstochowa 30 12-6-12 42
10 Stal Rzeszów 30 12-5-13 41
11 Garbarnia Kraków 30 11-8-11 41
12 Błękitni Stargard Szcz. 30 12-5-13 41
13 Lech II Poznań 30 10-10-10 40
14 Stal Stalowa Wola 30 11-7-12 40
15 Znicz Pruszków 30 12-4-14 40
16 Elana Toruń 30 10-7-13 37
17 Legionovia Legionowo 30 6-6-18 24
18 Gryf Wejherowo 30 3-5-22 14

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-07-10 STAL - Elana Toruń
2020-07-16 Widzew Łódź - STAL
2020-07-19 STAL - GKS Katowice
2020-07-25 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (911)
» Młodynie (854) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (685) » 1938fc (634)
» Filip kacper k. (589) » Kamilosss (448)
» Acer (420) » Slim1938 (398)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy


Losowe galerie

STAL - Resovia Rzeszów (2:1)
2018-07-28
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 6 460 razy
STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 38 262 razy
Korona Kielce - STAL (1:0)
2004-05-22
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 12 438 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 170 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.03468
Ping your blog, website, or RSS feed for Free Copyright © 1999-2013 by Stalowka.PL

Taxi Stalowa Wola | Fotograf Sandomierz Fotograf Nisko Restauracje | Restauracje Gdańsk | Restauracje Lublin | Restauracje Toruń | Restauracje Szczecin | Restauracje Rzeszów | Restauracje Zakopane | Restauracje Sopot | Restauracje Częstochowa | Restauracje Gdynia | Restauracje Katowice | Restauracje | Restauracje |