Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jedziemy na derby!!!

Jedziemy na derby!!!

Panie i Panowie!!! Przed nami derby !!! 
Już w sobotę-16.03. Stalówka zagra w Boguchwale z Siarką Tarnobrzeg. Początek meczu o godzinie 15:00. Mobilizujemy się i jedziemy dopingować zielono-czarnych w walce o 3 punkty.
Każdy z nas jest odpowiedzialny za liczbę na sektorze. Zachęcamy wszystkich znajomych i ruszamy na ten mecz konkretnym składem. Nagłaśniamy temat na osiedlach, udostępniamy w Internecie , itd. Do piątku ma być głośno o tym wydarzeniu a w sobotę ruszamy wszyscy !!!
Zapowiada się ciekawie widowisko zarówno pod względem sportowym jak i kibicowskim. Smrodki mają nową koleżankę , pasiastą rzeszowiankę, która w tym samym czasie rozgrywa mecz z Widzewem . W drodze na ten mecz mogą odwiedzić stadion w Boguchwale więc trzeba ich odpowiednio przywitać. 
Wszyscy jedziemy autokarami , ubrani na zielono lub czarno, każdy z szalem!!!
Widzimy się w sobotę NA ZBIÓRCE POD MDK-godz. 11:30!!!

KOSZT WYJAZDU TO 25 zł W TYM BILET NA MECZ!!!
Zapisujemy się na listę wyjazdową DO PIĄTKU DO godz. 00:00!!! Link znany:

http://stalowka.pl/zapisy-na-wyjazd 

Pamiętajmy, że TO NIE MECZ, TO DERBY !!! MYŚL O TYM BEZ PRZERWY!!! 
STF!!!

 

 

Komentarze (8)

Stary_kibic40 | 2019-03-13 17:54

Dajcie Panowie wygrać ten mecz Siarce. Już o nic nie walczymy w tym sezonie, a Siarka bardzo słabo w tabeli. Szkoda żeby spadli z tej ligi. Lepiej grać derby niż mecze z takimi ekipami, jak np. Gryf czy Rozwój. Pozdrawiam.

Mg151 | 2019-03-14 19:01

Taka ciekawostka
Siara ma bilans bramkowy identyczny co rok założenia Stalówki, 19:38
19 strzelonych, 38 stracone

Stadion | 2019-03-15 09:31

a czego Stalowa nie walczy o nic? Do 4 miejsca traci 5 punktów . Ta liga jest przewrotna i jeśli się wygra 2 mecze to można polecieć czasem nieźle w górę.

Filip kacper k. | 2019-03-15 12:24

poniewaz mecz z Siedlcami pokazał ze brakuje argmentów w walce o awans

Acer | 2019-03-15 12:56

poniewaz jest do bani wszystko niema obrony ,niema srodka ,niema ataku ,jest gdzies brakujace ogniwo ktore peklo i sypie sie wszystko ,trzeba ogarnac druzyne zmobilizowac do lepszej gry ,moze oni jeszcze w tym roku pensji nie dostali i stad taka gra na stojaka chodzonego

Wojtas93 | 2019-03-15 15:51

Brak słów kibice sukcesu xd jeden mecz wygrany drugi przegrany a wy piszecie że nie ma niczego xd myślicie czasami nad tym co piszecie?;))

Acer | 2019-03-15 20:23

WOJTAS -troche za duzo piwa bylo sory nie jest tak zle w Siedlcach zostali ograni jak przecietna trzecio ligowa druzyna ,nie bylo zwartych szykow obronnych srodka ataku nie bylo przesuwania tych formacji razem ,kazda formacja grala sobie brak pomyslu polotu na gre

Wojtas93 | 2019-03-15 20:56

Tyle lat są w tej drugiej i kazdy co ogarnia piłkę wie że w drugiej lidze wystarczy wygrać środek pola i ma się wygrany mecz tak jak stalówka zmiotła Widzew czy kilka innych drużyn w Boguchwałe w tym meczu przegrali środek i dostałi lanie. Z Siedlcami zawwse słabo im się grało . Trzeba szanować każdy mecz bo można wygrać 5meczu i równie dobrze 5przegrac i spaść w dół . Więcej wiary obrona bardzo słaba ale 5goi w dwóch meczCh to nie jest mało ;) jutro wygrać a potem walczyć w Radomiu lepiej raz wygrać i raz przegrax niż dwa razy zagrać na 0;0 ;)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (382) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (306) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Górnik Łęczna - STAL (0:0)
2009-04-22
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 23 680 razy
STAL - Motor Lublin (0:2)
2004-04-03
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 27 892 razy
STAL - Podbeskidzie BB (2:4)
2009-09-05
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 35 832 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:1)
2009-08-15
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 109 556 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.03367