Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Do trzech razy sztuka.

Do trzech razy sztuka.
Przed nami kolejny pojedynek ligowy. Tym razem zielono-czarni  w Boguchwale zagrają z Gryfem Wejherowo.
Podopieczni Łukasza Kowalskiego zajmują 16. miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym. Żółto-czarni przegrali pierwsze dwa mecze grając na własnym stadionie: 1:2 z Widzewem i 0:2 z GKS Katowice. Gryf przełamał złą passę w środę, kiedy w meczu o Puchar Polski pokonał Siarkę Tarnobrzeg 3:2.
Stalówka po 2 kolejkach zajmuje ostatnią pozycję w tabieli. Zielono-czarni mają na koncie dwie wysobie porażki : 1:3 z Resovią i 4:1 ze Zniczem.  Pojedynek z Gryfem będzie dobrą okazją na przerwanie złej passy. Stal potrzebuje punktów i wszyscy liczymy na pierwsze zwycięstwo w sezonie.
Sędzią głównym tego meczu będzie Mateusz Bielawski (Mysłowice).
Ten arbiter jest dobrze znany naszym zawodnikom. W poprzednim sezonie czterokrotnie miał okazję prowadzić mecze z udziałem „Stalówki”. W 4. kolejce sędziował spotkanie, w którym Stal pokonała 3:0 Widzew Łódź. W 11. kolejce prowadził mecz, w którym zielono-czarni wygrali 2:1 w Bełchatowie z GKS-em.
W kolejnym spotkaniu z udziałem naszego zespołu prowadzonym przez tego arbitra, w 19. kolejce, „Stalówka” przegrała w derbach z Resovią 0:1. W 22. kolejce Mateusz Bielawski był sędzią meczu, w którym Stal Stalowa Wola pokonała 4:2 Błękitnych Stargard.
Spotkanie Stal Stalowa Wola – Gryf Wejherowo obędzie się 10 sierpnia o godzinie 17:00 na stadionie Izo Arena w Boguchwale. Wszystkich kibiców zapraszamy na ten mecz.

Komentarze (193)

Rafix | 2019-08-9 15:44

Filip kacper k. | 2019-08-9 19:55

Z Gryfem zwycięstwo 1.0
Dobrze ze grali w środę PP. Teraz trasa przez całą Polskę. Odblokujemy się

Rafix | 2019-08-9 20:14

Wojtas93 | 2019-08-10 00:39

A tak z ciekawości planowana jest jakaś oprawa ma otwarcie stadionu pytam dlatego że chciałbym wesprzeć oprawę na meczu otwarcia kiedy wrócimy do domu na mecze;))

Rafix | 2019-08-10 08:37

jest planowana ja słyszałem o dużej sektorowce na cała nową trybune o reszcie nie słyszałem ale podobno ma być na bogato oni powinni wiedzieć coś wiecej » https://www.facebook.com/greendevils1938/

Rafix | 2019-08-10 08:38

» https://www.facebook.com/Stowarzysze..... oni też pewnie coś wiedzą na ten temat

Rafix | 2019-08-10 10:09

Zdaniem prezesa PZPN, w polskich klubach brakuje przede wszystkim długofalowych działań, a także osób odpowiedzialnych chociażby za dysponowanie środkami finansowymi. - Zaraz ktoś powie, że prezes PZPN wtrąca się w nie swoje sprawy, bo kluby to prywatne firmy. Zgoda, ale skoro na podstawie ich występów w pucharach mówi się, że polska piłka leży i kwiczy, to szkoda, że nie działa to w drugą stronę - powiedział Boniek. przynajmniej u nas nie myslą na tu i teraz tylko dlugofalowo i to napawa optymizmem na przyszlosc mechanizmy nie mogą być przypadkowe o jakoś to bedzie dobrze że w Stalowej Woli jest inne podejscie do ogołu spraw niż ogolnie w kraju

Stan.aka | 2019-08-10 16:58

Na pewno konfetti będzie dobrym pomysłem co do oprawy na pierwszy mecz. Zbierajcie w domu i pomału róbcie! Serpentyny też.

Stallzks | 2019-08-10 16:59

Pietras w 1 składzie znowu? Chłopak który w destrukcji bardzo słabo w wyprowadzaniu piłek jeszcze słabiej. Na poziomie okręgówki jak grał to też niczym się nie wyróżniał. Czy my naprawdę musimy grać 5 pomocnikami w tym takimi typu ten defensywny pomocnik? Mimo takich personaliów trzymam kciuki za trzeźwą ocenę zawodników, sam Fidziukiewicz meczu nam nie wygra potrzebuje on wsparcia z pomocy której hmmmalo widać

Wojtas93 | 2019-08-10 17:43

Panie Wtorek murem za panem i stalówka ale fidziu pana pogrąży ;))

Rafix | 2019-08-10 17:53

bedzie 1 do 0 dla nas Fidziu strzeli z karnego przeważamy ale wykonczenie

Stan.aka | 2019-08-10 17:54

To przeważanie aż takie na Naszą korzyść to nie jest. Gryf swoje próby miał ale ogólnie po jednej jak i po drugiej stronie mizernie.

Stan.aka | 2019-08-10 17:56

Panie trenerze wstrząśnij szatnią w przerwie. W 60 min jak się nic nie zmieni Mistrzu i Zjawiński na boisko!

Rafix | 2019-08-10 17:56

wymenczymy 1 do 0 cos czuję

Kibicc | 2019-08-10 17:58

Grają dwaj główni kandydaci do spadku, więc taki jest poziom

Mx310user | 2019-08-10 18:01

poziom tragiczny, nie gramy nic ze słabym Gryfem do tego grajacym w tygodniu puchar...

Mx310user | 2019-08-10 18:01

poziom tragiczny, nie gramy nic ze słabym Gryfem do tego grajacym w tygodniu puchar...

Rafix | 2019-08-10 18:02

do spadku to mysle że Gryf Skra rezerwy Lecha Polkowice a my to 1 bezpieczne miejsce

Stan.aka | 2019-08-10 18:06

Dopiero trzecia kolejka a Wy już macie propozycje spadkowiczów. Ja pierdziele.

Rafix | 2019-08-10 18:06

Fidziu schodzi wchodzi Zjawinski

Stan.aka | 2019-08-10 18:06

Zjawiński i Wójcik na boisku.

Blezu11 | 2019-08-10 18:07

Twój idol już nic nie ukąsi!Znowu się pomyliłeś jak zwykle zresztą!

Rafix | 2019-08-10 18:08

dobrze że go zdjał pozatym on nie jest od strzelania bramek bardziej od przytrzymania piłki

Kibicc | 2019-08-10 18:09

I oczywiscie napastnik za napastnika.. jakby nie mogli zagrac na 2 napastnikow.. ja nie wiem czemu trenerzy sie tak boją tej taktyki z dwoma z przodu zwlaszcza ze maja atakowac i wygrac!

Rafix | 2019-08-10 18:13

Wtorek widocznie boi się ryzykować przy remisie mozesz liczyć że coś wpadnie a jak się otworzysz istracisz bramkę to wiecie co to by oznaczało

Rafix | 2019-08-10 18:29

20 minut ostatniej szansy niestety

Kibicc | 2019-08-10 18:38

Dalej wygląda to mizernie, Legionista nic wielkiego nie wniósł jak na razie przynajmniej. Wszystko sie konczy na 14 metrze przed bramka gosci, Gryf rozbija te nieudolne ataki

Rafix | 2019-08-10 18:38

karnego szukać jak z gry nie idzie nie ma czasu to 10 minut o zycie

Stan.aka | 2019-08-10 18:43

Gdzie Ty chłopie karnego chcesz szukać jak My w polu karnym jesteśmy tak jakbyśmy w ogóle nie byli.

Maxtor84 | 2019-08-10 18:43

Rafix jakie zycie wez sie juz nie jaraj tak tutaj nikt za Stalowke zycia nie oddaje :D

Rafix | 2019-08-10 18:51

mammyy toooo ostatnia akcja meczu 1 do 0 dla nas

Rafix | 2019-08-10 18:52

spalony

Rafix | 2019-08-10 18:52

spalony

Maxtor84 | 2019-08-10 18:52

hahahhahaahha

Rafix | 2019-08-10 18:53

amen czekamy na konferenxję po meczu

Kamilosss | 2019-08-10 18:56

W ostatniej akcji jeszcze Gryf mógł wygrać, ale Konefał dobrze obronił. Jedyny pozytyw tego meczu to nasz bramkarz, który powinien od początku sezonu bronić.

CO ZROBILIŚCIE Z TĄ DRUŻYNĄ? Z ekipy która w tamtym sezonie walczyła o czub tabeli w tym jest jedną z gorszych w lidze. Gramy beznadziejnie.

Filip kacper k. | 2019-08-10 18:56

Dramat. Z kim jak nie z gryfem?
Resovia pokazała jak słaby jest znicz

Rafix | 2019-08-10 18:57

rewolucja jest nieuniikniona tylko na jakich pozycjach tylko sztab czy coś jeszcze

Blezu11 | 2019-08-10 18:58

Powinneś pójśc i Konefała po dupie wycałować że ci remis uratował gimbusie.

Stallzks | 2019-08-10 18:59

Jeśli takie drewna jak Pietras grają w składzie to czego oczekujemy? Szanujmy się, szkoda czasu na antyfutbol. Kreatywnych ludzi nam trzeba nie, pseudo grajków!

1938fc | 2019-08-10 19:01

Rafix najpierw gadałeś ze super skład teraz rewolucja ......

Filip kacper k. | 2019-08-10 19:02

Rafix to ciec. O awansie 2 miesiące pisal

Rafix | 2019-08-10 19:03

Bo prezes mówił o awansie podawałem artykuły w których o tym mówił

Filip kacper k. | 2019-08-10 19:04

Nowak wypier

Blezu11 | 2019-08-10 19:13

Nie tylko Nowak ale też Wtorek,Fabianowski i Lebioda bo on też do tego ręke przyłożył.

Mariuszstalowa | 2019-08-10 19:15

Problem polega na tym, ze pilkarze potrzebuja czasu by sie zgrac. Niestety my prawie zawsze czekamy do konca okna transferowego oraz wymieniamy pol skladu. Powazne druzyny zagraniczne wymieniaja 1,2 zawodnikow podstawowych.

Stary_kibic40 | 2019-08-10 19:40

Rafix jak wrażenia po meczu??? Fabianowski znowu na konferencji powiedział, że powinni wygrać 4 lub 5-0??? że grali fantastycznie?? Szkoda słów Panowie. Już słabszego przeciwnika raczej nie będzie, jak ten mizerny Gryf. Co wy robicie Panowie???

Rafix | 2019-08-10 19:59

Zależy uważam że był to mecz dwoch wyrównanych zespołow co do decyzji czekamy na konferencję i co tam zostało powiedziane

Stary stalowiak | 2019-08-10 20:45

Wtorek ich zajechał to fakt,bo całymi tygodniami przez okres przygotowawczy biegali na upale po 10 km i tom widać,ze sa bez świeżości i oddychają rekawami,ale mimo wszytsko on tu jest najmniej winny,Największą wine tu w tym wszystkim ponosi nasz nowy menadżerek fabianowski,który jest beztalenciem i naściągał Nam do klubu najdroższego szrotu,najgorsze odpady,które na dodoatek sa drogie i się cenią,a nic w zamian nie sa zaoferować,a drugim bezmózgowiem jest nasz prezesunio,dyrektore k,słup czy jak tam kto woli p.Nowak,bo pospisywał z tymi szrotami 2 letnie umowy i to jeszcze za tak bajońską kasę jak na nasze klubowe warunki.To jest skandal co oni zrobili,zniszczyli wszystko,co było na dobrej drodze i swzło ku lepszemu.Przede wszystkim tym dwóm mozem teraz to wszystko zawdzięczać.Gdyby mieli swoją godność i honor,to powinni powinni juz disiaj pozabierać swoje manatki z klubu,zdać klucze i podac się do dymisji!!!Ale pewnie tego nie zrobią,bo nie mają za grosz wstydu,zresztą są przy dobrym korycie za wielkie miejskie pieniadze.Panowie Fabianowski i Nowak,kończcie waść i wstydu Nam oszczędżcie podajcie sieę do dymisji i odejdżcie.WON WON WON WON!!!

Kibicc | 2019-08-10 21:10

Fabianowski się nie nadaje na menadżera i tym bardziej dyrektora. Jako piłkarz był kompletny laluś bez charyzmy, jako trener to samo. Na boisku zero myślenia, pchali go i sterowali nim, a teraz chyba jest tak samo. On się pewnie boi niektórych zawodników. Jak jako piłkarz bał się swojego cienia tak teraz boi się zawodników. Chłop kompletnie bez charakteru. I taki ktoś ma być autorytetem, ma krzyknac na piłkarzy? To na niego głównie krzyczeli.. w przeszłości.

Rafix | 2019-08-10 21:16

Czesław Palik, trener Stali: Był to mecz walki z gatunki takich, w którym kto pierwszy strzeli bramkę, ten wygra mecz. Dzisiaj jakoś jednak nie potrafiliśmy sobie stworzyć dogodnych okazji choć wydaje mi się, że w przekroju całego spotkania byliśmy zespołem minimalnie lepszym. Sądzę, że słabsza pierwsza połowa było trochę pokłosiem tego naszego ostatniego spotkania. Gdzieś wkradła się nerwowość, a to w piłce nigdy nie jest dobre.

Jaszczur | 2019-08-10 21:42

Panowie Gryf nie gral slabo , mieli pomysl na gre , powinni wygrac ale super fantastycznie bronil Konefal!!! Bedzie dobrze tylko Wtorek musi przetrzec oczy zrobic roszady w skladzie.Musza wrocic do gry dwoma w ataku Zjawinski-Dadok. Brakuje drugiego stopera Witasik nie nadaje sie do gry ,a z Fidzim to niech najszybciej rozwiążą umowe.

Jaszczur | 2019-08-10 21:48

Sklad na Bytovie; Konefał-- Waszkiewicz, Jarosz, Spiewak Sobotka --- Wojcik Pietras, Mrozinski, Płonka -- Zjawinski, Dadok i wygrają

Rafix | 2019-08-10 22:03

tylko nie wiadomo co bedzie z Pawłem na konferencje po meczu wyszedł trener Palik a Fidziu ma umowę do czerwca 2021 pisze na Transfermaktcie i niestety jesli nigdzie go Stal nie sprzeda to jestesmy na niego skazani uważam jakby w pierwszych 2 meczach bronił Konefał to byłyby min 2 remisy bo imponuje mi ten chłopak i jest to nasz wychowanek ja uważam że jakieś okazji na napastnika na rynku można poszukać wolni są min Daniel Smuga czy Konrad Kaczmarek

Rafix | 2019-08-10 22:09

» https://www.facebook.com/stalpsa/vid..... tutaj pomeczowa konferencja prasowa

Filip kacper k. | 2019-08-10 22:27

Wywalcie tego lamusa Rafixa, pachnie gimnazjum a smierdzi strasznym trolem

Stary stalowiak | 2019-08-10 22:35

Witasik i Fidziukiewicz zupełnie nie nadają się do gry w tej drużynie na obecną chwilę.Obydwaj grają totalną padake.To wogóle jakaś porażka i totalna kpina z kibiców,kogo Nam tu fabianowski naściągał.Gdzie on miał kufa oczy sprowadzajac tu do klubu takiego kogoś,jak Ci dwaj.A Wtorek po testach,treningach,s parigach,co takiego w nich tez wypatrzył,że zadecydował,ze będą dla Nas wzmocnieniami.Trener zy wuefiści kufa od siedmiu boleści.Przecież juz w pierwszym sparingu z Wólką Pełkińską Fidziukiewicz potykał się o własne nogi,a Witasik popełniał kardynalne wielbłady.Kibice będący na meczu to widzieli,a trenerzy eksperci nie chcieli tego zauważyć? Dziwne.Trzeba jak najszybciej rozwiazać z Nimi umowę,jeśli się da jeszcze coś z tym zrobić,a jak nie to wypożyczyć ich do Smoczanki Mielec,tak gdzi poszedł Łętocha.Tam napewno będą gwiazdami i będą ich nosic na rekach.

Stary stalowiak | 2019-08-10 22:38

A fabian i Nowak są odpowiedzialni najbardziej za to szambo,które zrobili w klubie.Lucek obydwóch za to ,powinien postrącac ze stołków,niech wreszcie się skończy już ta amatorka w tym klubie i ruszy coś ku lepszemu

Stary_kibic40 | 2019-08-10 22:54

Stary Stalowiak nic dodać, nic ująć. Fabianowski wielki menager od siedmiu boleści mi się znalazł. Wracać panowie WF-u uczyć i zastępować dyrektora szkoły, a nie brać się za rzeczy, o których nie macie zielonego pojęcia.

Raul | 2019-08-11 00:35

Niestety , ale Fabian nigdy.nie mial charakteru i charyzmy . Mial spore umiejetnosci , ale ... , kazdy kto Go zna to wie ,.ze spodnie w.domu nosi zona.I ona wszystkim zawiaduje. Fajny chlopak i tyle w temacie .Menadzerka i trenerka przerasta Jego mozliwosci . Te k...a Jego znajomosci na rynku pilkarskim ... Taki szrot to kazdy potrafi sciagnac , byle amator. Nazwiska tych Gwiazd i ich osiagow trza bylo googlowac.Letocha kryje kapeluszem Fidzia .K...a podstawowy napastnik i 5 bramek na sezon. To ma byc wzmocnienie. Byc moze to towarzystwo wzajemnej adoracji i lizania.sie po f.....h sie wyczerpalo .

Raul | 2019-08-11 00:43

O Nowaku nawet nie wspomne . Ciepla posadka i nic nie robienie . Aha czas 5 lat na sprawdzenie., ze sie k...a nie nadajesz.Ludzie to jest pilka nozna , tu trza reagowac na biezaco . To nie jest Urzad Miasta , ze petenta masz gleboko.w d...e i racja zawsze po Twojej stronie .Czas zakasac rekawy i zapie.....c. Samo sie nie zrobi .Brak Trabki i Dziubka i menago Fabian rozpierd..a Caly zespol . Szkoda , ze.na spolke.z Pawlem.

Raul | 2019-08-11 00:51

I tego buraka z PGRu Palika trza pogonic . Typowy slup., z uprawnieniami .Juz raz spuscil Stalowke . Chciecie.Lucjusz powtorki ? A wybory tuz tuz. Kpina. K...a a ta liga taka slaba .Jaromir Wieprzec jest do wziecia ...

Stallzks | 2019-08-11 10:15

Trener Wtorek na ostatniej z konferencji zapowiedział że zagra w końcu o zwycięstwo to ja chciałem zadać pytanie o co graliśmy w poprzednich meczach murowanie bramki pięcioma pomocnikami. Kim? Pietrasem? my chcemy wygrać mecz? Haha ktoś tu nie chce widzieć swoich błędów Panie Wtorek i brakuje chęci wypłynięcia nieco dalej od brzegu. Szkoda że zadowala się Pan mizerią, jak ma Pan jaja to w następnym meczu wychodzimy bez Pietrasa i na dwóch napafziorow

Filip kacper k. | 2019-08-11 10:21

Rzuciliscie sie na Wtorka a jak był Bialek, Kalita, Letocha, to nie bylo takich krzykow.

kazdy popelnia bledy, a kto tu bedzie lepszy?

tak samo posadki, ile zarabia Wtorek a ile ci wszyscy wyzej wymienieni?

Dajcie zyc.

Po 6 kolejkach bedzie mozna wyciagnac wnioski.
Boje sie ze w Bytowie czeka nas ciezkie lanie

Stary_kibic40 | 2019-08-11 10:26

Niech trener Stali II Stalowa Wola da dzisiaj życiową szansę Fidziukiewiczowi w meczu przeciwko młodzikom z Mielca. Może chociaż drugiej drużynie Stali Mielec strzeli przynajmniej 1 gola. Dać mu szansę gry w rezerwach za te 11 tys. miesięcznie.

Rafix | 2019-08-11 10:47

Ja powiem tak zawsze byłem jestem i będę z chłopakami co by się nie działo a kibice sukcesu nie są potrzebni za Letochy Wójcika Białka prawdziwi kibice chodzili na mecze jeździli na wyjazdy lemenciarze nie pomagają uwierzcie mi nawet jeśli byśmy spadli do 3 ligi to będziemy zapelniac nowy stadion potrzebni są kibice na dobre i na zle taka prawda kto nie chce nie ma przymusu oglądania i kibicowania wybór należy do was czy jesteście na dobre czy na źle czy tylko kibicami sukcesu

Rafix | 2019-08-11 11:19

Dobra wiadomość rezerwy prowadzą 1 do 0

Rafix | 2019-08-11 11:30

Remis po 1

Rafix | 2019-08-11 11:44

2 do 1 dla Mielca

Rafix | 2019-08-11 12:13

Bramke dla nas strzelil Michał Mistrzyk

Rafix | 2019-08-11 12:45

tutaj zacytuje pewna wypowiedz Jarek Wieprzec tylko chodzi i płacze. Chodzi do gazet i portali i opowiada jak skrzywdzony jest. To że zarabiał 5 tys jako trener i nikt go nie szanował to nie powie. Chodził i kopał dołki pod swoimi i pod klubem. Dlatego wyleciał.

Rafix | 2019-08-11 12:48

wiec ktoś tu racji nie ma z tymi 500 zł wiadomo ze Wieprzec bedzie bronił swojej wersji a charakter ma jaki ma

Rafix | 2019-08-11 13:31

» https://www.instagram.com/stalstalowawolapsa/ widzieliscie nowe koszulki ? jak oceniacie ?

Wiru1 | 2019-08-11 13:44

Gniot. Jak wszystko od Jako. Ktoś powinien beknąć za podpisanie umowy z taka ujową firmą. Zina, Vigo, Macron, Errea, Masita, Adidas, Nike, Puma, New Balance, Under Armour wszystko lepsze o niebo od Jako.

Wiru1 | 2019-08-11 14:11

Ostatnio zaglądałem na ludzi którzy mieli koszulki meczowe ubrane to 99% adidasa i 1% jeszcze Sallera z wcześniej. Jako nie nosi praktycznie nikt. Zresztą one są wizualnie jak sprzed dekady.

Rafix | 2019-08-11 14:20

chociaż te czarne z seledynowymi pasamipo bokach są najlepsze z Jako tak osobiscie sadze

Rafix | 2019-08-11 14:30

Siudak ? Tłuczek (46. Lebioda), Szifer, Śpiewak (46. Kuchyt), Mistrzyk ? Jopek, Stelmach, Marut (58. Piotrowski), Stępniowski ? Ciepiela, Dziopak (68. F.Moskal). tutaj skład rezerw dzisiaj

Wiru1 | 2019-08-11 15:18

Żaden poważny klub jeśli nie ma strojów sublimowanych to ma herb haftowany, żakard etc. A nie jakieś wiejskie prasowanki jak u nas w Jako.

Stalowiak68 | 2019-08-11 17:01

Rafix czekam teraz na decyzje Nadbereżnego i twoje informacje

Stary_kibic40 | 2019-08-11 17:04

Mistrzyk, Jopek, Stelmach, Stępniowski, Ciepiela czy nawet Marut, i przegrywają z młodzieżą z Mielca. Ani 1, ani 2 drużyny.

Stary_kibic40 | 2019-08-11 17:12

Jeszcze takie pytanko do marketingowców w klubie (gość z legii Warszawa, zastępca dyrektora szkoły, fabianowski). Czy tak ciężko jest zrobić interesującą prezentację drużyny przed rozpoczęciem nowego sezonu??? Przecież to jest tak ważna rzecz dla całego otoczenia (głównie kibiców, sponsorów, władz miejskich, jak i pozostałych mieszkańców Stalowej Woli), że nie może się nie odbyć (zarówno przed rundą wiosenną, jak i jesienną). Jeszcze teraz dodatkowo mamy drugą drużynę ligę wyżej, także była doskonała okazja do tego, aby to wszystko fajnie zrobić. A tu klapa jakich mało.

Rafix | 2019-08-11 18:11

? Mówiliśmy sobie, że wychodzimy na boisko i robimy wszystko, żeby wygrać. Nie najważniejszy jest styl, ważne są trzy punkty. Niestety schodzimy po 90. minutach i jest 0:0. Jedyny jakiś mały plus, to to, że nie straciliśmy bramki, chociaż w końcówce też nie ustrzegliśmy się błędów. Mamy sytuacje ? może nie tyle, ile w Pruszkowie, ale mimo wszystko coś jest, a nadal razimy nieskutecznością ? mówił po zakończeniu spotkania z Gryfem Wejherowo Łukasz Pietras.

We wspominanym meczu w Pruszkowie Stal po pierwszej połowie, w której stworzyła wiele okazji strzeleckich, prowadziła 1:0. Zielono-czarni ten mecz przegrali jednak 1:4. Teraz mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

? Ciężko też porównać te dwa spotkania. W Pruszkowie graliśmy na doskonale przygotowanej murawie. To na pewno nam to sprzyjało, gdy musieliśmy prowadzić atak pozycyjny. Tutaj nie było to takie łatwe. Nie zganiam i nie tłumaczę się stanem murawy, ale jak się ma porównywać te dwa spotkania, to na pewno łatwiej nam się grało na dobrze przygotowanej, zroszonej murawie w Pruszkowie niż tutaj. Mimo wszystko piłkarze Gryfa wiedzieli po co przyjechali. Uważam, że byli schowani za podwójną gardą. Czekali, żeby ten mecz się skończył. Próbowaliśmy, biliśmy głową w mur. Dużo stałych fragmentów, jednak z tego też nie było żadnego zagrożenia. Jeszcze tak jak wspominałem mogli nas w ostatniej akcji meczu skarcić i wtedy byłoby jeszcze gorzej ? zaznaczył pomocnik ?Stalówki?.

? Nikt nie będzie pamiętał za tydzień, za dwa kto miał sytuacje, kto prowadził grę. Jesteśmy w piłce seniorskiej, gdzie liczy się wynik. Możemy w trampkarzach mówić o pięknej grze, juniorach już mniej, a w seniorach każdy patrzy na wynik, a ten był remisowy. Na pewno stworzyliśmy więcej sytuacji, operowaliśmy piłką, staraliśmy się grać. Gryf liczył na kontrę, ale i my i oni mamy po punkcie. Tyle każdy zapamięta ? dodał.

Rafix | 2019-08-11 18:13

Przed naszym zespołem teraz wyjazdowe spotkanie z Bytovią Bytów. ? Jesteśmy w stanie z każdym podjąć walkę i zdobyć punkty. Pierwszy mecz z Resovią na pewno był słabszy, a ze Zniczem po pierwszej połowie nie mogliśmy mieć sobie wiele do zarzucenia oprócz tego, że nie strzelamy goli. Nie wiem z czego to wynika ? czy indywidualne podejście już do samego meczu, czy co. Trener nie wyjdzie za nas i nie będzie strzelał bramek. Uważam, że jesteśmy przygotowani do spotkania, robimy wszystko w tygodniu, aby to dobrze wyglądało. Powiem więcej ? w tygodniu wygląda to naprawdę dobrze. W treningu strzeleckim zwracamy uwagę na to, żeby każdą sytuację wykorzystywać. Przychodzi mecz i nie chce wpaść. Do Bytowa jedziemy nie powiem, że po punkt, ale po trzy. Nie możemy inaczej do tego podchodzić, bo jesteśmy drużyną, którą stać na zwyciężanie w każdym meczu ? podsumował Łukasz Pietras. ta murawa w Boguchwale nie jest dobra to fakt

Mariuszstalowa | 2019-08-11 18:38

Problem moze tez byc w tym , ze pilkarze sobie nie radza z presja awansu. W tamtym roku pilkarze Widzewa byli pod takim cisnieniem awansu , a w glupi sposob pogupi sposob stracili szanse.

Stary_kibic40 | 2019-08-11 19:02

Mariusz ale o jakiej presji awansu Ty piszesz? Do pierwszej 10 tabeli po sezonie??? Bo chyba nie do wyższej klasy rozgrywkowej. Z takim graniem to na Bytovii czeka powtórka z Pruszkowa.

Mx310user | 2019-08-11 19:44

Presja awansu!!?? Chyba co niektórych to zjada presja gry w piłkę na poziomie drugiej ligi lub po prostu brak umiejetności.

Rafix | 2019-08-11 19:54

moim zdaniem dotknał nas taki syndrom jak Stal Mielec przez działaczy stwaiane jako faworytów swoich lig kibice to podchwycili przyszły przegrane i pilkarze tego psychicznie nie wytrzymują

Rafix | 2019-08-11 20:01

? Pierwsza połowa na pewno nie była taka, jak planowaliśmy. Chcieliśmy narzuć swoje tempo gry i od początku zaatakować, a najlepiej strzelić szybko bramkę. Myślę, że druga część spotkania była dużo lepsza. Mieliśmy dogodne sytuacje, sam praktycznie miałem dwie ? jedną stuprocentową. Niestety znowu bramkarz rywala ma ?dzień konia?, bo bardzo dobrze to obronił i niestety nie odnieśliśmy zwycięstwa ? komentował po spotkaniu z Gryfem Wejherowo Filip Wójcik.

W zespole Stali znów szwankowała skuteczność. Dobrze spisał się również bramkarz przeciwnika. ? Ciężko mi powiedzieć, co się dzieje. Bramka jest naprawdę dla nas zaczarowana. Musimy to przełamać i myślę, że wtedy pójdzie. Naprawdę mamy dobrą drużynę i druga połowa pokazała ? tak, jak ta pierwsza w Pruszkowie ? że umiemy grać w piłkę. Tylko poprawić skuteczność i myślę, że te punkty będą ? skomentował 22-letni pomocnik.

? Wydaje mi się, że remis nie jest sprawiedliwy. My chcieliśmy grac w piłkę, Gryf zastosował proste środki. Wiedzieliśmy już przed meczem, że tak będzie ta gra wyglądała. Mieliśmy swoje sytuacje. Fakt, Gryf miał w ostatniej minucie akcję na 1:0, ale to już wynikało z tego, że bardzo się odkryliśmy, bo bardzo chcieliśmy odnieść zwycięstwo. Powinniśmy to spotkanie wygrać ? zaznaczył Filip.

Przed naszym zespołem teraz wyjazdowe spotkanie w Bytowie, gdzie zmierzymy się z miejscową Bytovią. ? Do Bytowa jedziemy po trzy punkty. Nie ma co patrzeć. Żaden remis nas nie zadowala. W naszej sytuacji po trzech meczach mamy jeden punkt i musimy po prostu wygrać w Bytowie. Innego rozwiązania nie ma i z takim nastawieniem tam pojedziemy ? podsumował Filip.

Rafix | 2019-08-11 21:12

» https://www.facebook.com/stalpsa/vid..... skrot meczu rezerw zostawiam do oceny

Filip kacper k. | 2019-08-11 21:15

dramatycznych mamy mlodych...

a ten Siudak niech lepiej konczy kariere i wezmie sie za robote bo wszytskie 3 bramki na jego konto.
Pierwsza strzelil sam, a 2 pozostale centralnie w srodek bramki.
recznik w bramce

Rafix | 2019-08-11 21:21

podobno najzdolniejsza generacja wychowanków jaka ostatnio była mamy wybór w rezerwach albo Siudak albo Kalinowski bo 17 letni Moskal jeszcze za wczesnie moim zdaniem

Rafix | 2019-08-11 21:24

Szifer Marut Konefał Spiewak Grasza moim zdaniem najlepsi juniorzy

Rafix | 2019-08-11 21:45

pozatym murawa w Boguchwale pozostawia wiele do zyczenia wgl ktos o nia tam dba ?

Rafix | 2019-08-12 09:34

» https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/f4/ff..... tutaj zdj nowych koszulek z bliska

Stary_kibic40 | 2019-08-12 17:41

Wtorek, Fabianowski już was powinno nie być w klubie. Konferencja prasowa i żegnamy towarzystwo wzajemnej adoracji. Czesia Palika oczywiście również.

Wiru1 | 2019-08-12 17:43

Zwykla koszulka poliestrowa za pare zło z napisem Jako ( placisz tylko za firme) a reszta to tragiczne nalepki. W głowie to się nie mieśći. CI od marketingu to powinni jeszcze dopłacać ze tam są.

Rafix | 2019-08-12 17:46

raczej zostają bo jesli mieli by oglosić zmiany to dzisiaj racxzej bym się ich nie spodziewał

Rafix | 2019-08-12 18:02

Z Bytovia obowiązkowo Konefal w bramce plus Zjawinski w ataku oraz Wójcik i wtedy można walczyć

Wiru1 | 2019-08-12 18:05

Srać można nie walczyć. Bytowia wygrała z Widzewem. Jak strzelimy gola to będzie sukces. Wspomnisz moje słowa.

Rafix | 2019-08-12 18:11

Przynajmniej na zero z tyłu byłoby dobrze i wykorzystać choć 1 sytuację

Wojtas93 | 2019-08-12 19:04

Hola hola może trochę luzu bo przez wasze zwalnianie to będzie większy bajzel a gdzie to czy wygrywasz czy nie w tamtym sezonie mało byście pomnika trenerom nie dali. A teraz wywalić na bruk jeżeli myślcie że tak łatwo znaleźć trąbkę a potem w sekundę zastępcę to się mylicie dałi szansę tym zawodnikom niech pokażą . Nie bronie trenerów uważam że fidziu to był błąd ale cofnę to jak pokaże że strzela bramki które od niego się wymaga . Piękne przesłanie Widzewa na ostatnim meczu nie dla awansu tutaj są tylko dla Widzewa . Panie Wtorek da Pan radę a jak uzna że już nie da rady bo napewno będzie miał jaja się przyznać. Narazie Pietras i fidziu słabe ogniwa zacznijcie grać albo w czwartej lidze niech graja

Rafix | 2019-08-12 19:32

Moim zdaniem nie głupim wyjściem byłoby ustawienie Jopka na defensywnym pomocniku za Pietrasa może i Witasik poczuje się pewniej wtedy jak wystawia Fidzia z Bytovia to będzie samobójstwo przetrwać do otwarcia PCPN wtedy w zimie może jakiś solidny grajek może przyjdzie jak zobaczy warunki nie mówię że z ESA ale chociaż średni napastnik z 1 ligi

Rafix | 2019-08-12 19:34

Pozatym Trabka był jedyny w swoim rodzaju moim zdaniem żaden polski zawodnik nie ma takiej techniki jak on po prostu i drugiego takiego nie znajdziesz od razu w sumie mógł zostać bo na razie zagrał z ławki tylko w jednym meczu

Stan.aka | 2019-08-13 09:27

Każdego teraz gadka piłkarza, że bramka zaczarowana ale żadnej samooceny własnej. Brać się za siebie piłkarzyki i dobrze grać w piłkę! Zapieprzać na treningach i z Bytowa tylko 3 punkty!!!

Rafix | 2019-08-13 09:33

może i grają nawet ok ale brakuje napastnika i tutaj jest problem w zimie min 1 dobry napastnik jakieś propozycje macie a nawet 2 po otwarciu PCPN nie będzie wymówek że nikt nie chciał przyjść itp bo mało który klub ma takie warunki jak my i ściągnięcie chociażby dobrego 1 napastnika jest obowiązkiem i nie ma wymówek

Wojtas93 | 2019-08-13 15:18

Biegać walczyć i się starać za długo już oglądam ta druga ligę nikt mi nie powie że jest mega techniczna pełno meczy wystarczy biegać zapierdzielac i można wygrać ...

Rafix | 2019-08-13 15:44

mam sugestię w dalszej przyszłości jest planowany rozwoj akademii chciałbym aby zwracano już od najmłodzych lat chłopakom na technike i szybkie operowanie piłką niech się bawią bo tylko tak mogą zaistnieć w piłce modelem piłkarza laga i do przodu nic nie zdziałamy liczyłbym na to że w Stalowej Woli podeszliby do tego jako nieliczni w Polsce kreatywnośc plus technika od tego trzeba zaczynać

Znawca | 2019-08-15 11:40

Jak dziś rezerwy?

Rafix | 2019-08-15 11:41

w 42 minucie jest 0 do 0 składów nie ma podanych

Rafix | 2019-08-15 12:03

rezerwy prowadza 1 do 0

Rafix | 2019-08-15 12:03

gola strzelił Karol Dziopak

Rafix | 2019-08-15 12:21

wygrywamy 2 do 0 strzelcem bramki Patryk Marut

Rafix | 2019-08-15 12:38

2 do 1

Rafix | 2019-08-15 12:47

3 do 1 Ciepiela

Rafix | 2019-08-15 13:08

Koniec wygrywamy 3 do 1 teraz czas urwać punkty Glogovii Głogów Małopolski ogólnie z Mielcem też spokojnie mógłby być remis gdyby Siudak miał normalny dzień jak dziś

1938fc | 2019-08-15 13:37

Przecież Kalinowski grał

Rafix | 2019-08-15 13:40

wiem sprawdziłem dopiero mamy szanse na spokojne utrzymanie w 4 lidze wiem że grał Michalik a w ataku mie wiem kto grał

Rafix | 2019-08-15 13:41

Stal: Kalinowski - Buczek, Szifert, Stępniowski, Lebioda (68. Czerepak) - Michalik, Jopek (46. Ciepiela), Dziopak, Marut - Kuchyt (72. Filip Moskal), Piotrowski (60. Tłuczek). skład

Cisse | 2019-08-15 15:48

Szifer, Marut i Piotrowski już powinni regularnie zbierać minuty w II lidze. Trzeba stawiać na swoich, a nie tylko mówić.

Rafix | 2019-08-15 15:53

prawda że mowili i na wiosnę dostawali szansę w tym sezonie do tej pory grali tylko Spiewak i Konefał a taki Piotrowski czy Marut spokojnie by zastapili Fidziukiewicza rozumiem że nie było szansy bo nie było dużego prowadzenia aby wprowadzić wychowanków z ławki ok ale na Maruta warto stawiać pokazał to w Wejcherowie w tamtym sezonie

Rafix | 2019-08-15 15:56

mamy stawiać na młodzież bo w tym celu budujemy PCPN wychowankowie plus najzdolniesi z wojewodztwa jak Tłuczek im wiecej zdolnych tym lepsi przebiją się do 1 składu cieszy że szansę dosteje młody Lebioda i Buczek

Gallanonim | 2019-08-15 16:44

HSW sponsoruje wybranych zawodników Stalówki - dziś koszulki z logo sponsora miało chyba tylko dwóch (zawodnik z pola, plus bramkarz), reszta bez - ciekawe, nowatorskie rozwiązanie :)

Rafix | 2019-08-15 16:48

Bo może może to trzeci komplet 1 drużyny Jopek i Kalinowski je mieli a rezerw HSW nie sponsoruje raczej a koszulki mają takie same

1938fc | 2019-08-15 16:48

Z tym Tłuczkiem bym się zatrzymał wg wielu jest zasłaby na juniorów ...

Rafix | 2019-08-15 16:56

Ważne aby było dużo zawodników do wyboru a nie waska kadra jak w tamtym sezonie okregowki

Pjona_ziom | 2019-08-15 18:58

Wracając do sprawy strojów to w ogóle nie wyobrażam sobię aby na nowym stadionie nasza Stalówka grała w takich bazarowych tshirtach jako.... Dajcie spokój wielu kibiców kupiłoby koszulki meczowe w pasiaki w barwach zielono czarnych ale nie właśnie jak one wyglądają jak z z wyprzedaży z jakiegoś outletu po 5zł to są koszulki meczowe naszej drużyny? Naprawdę? Panowie zróbcie porządek z tym i zaprojektujcie koszulki klasyczne a zarazem nowoczesne czy to takie trudne i proszę nie jako... Ja rozumiem Maraton w tym macza palce ale no bez przesady

Rafix | 2019-08-15 19:10

Dobre informacje odnosnie stadionu pojawilo sie ogrzewanie murawy dzisiaj intensywnie pracowano prace widac ju sie koncza

Stary stalowiak | 2019-08-15 20:29

Rafix,Ty chyba na meczu nie byłeś,albo inny mecz oglądałeś,lub słońce Cię oślepiało,jak twierdzisz,ze Buczek i Lebioda to najzdolniejsza młodzież i coś z nich bedzie.Niestety ale właśnie dwaj wyrażnie odstawali dzisiaj od innych i byli najsłabszymi ogniwami w druzynie.Po prostu beznadzieja,Lebioda gra pewnie u ojca za nazwisko.Dobrze,ze mieli młodego Szifera obok na obronie,który dzisiaj wymiatał i był bezprzecznie najlepszy na boisku.Szybki,zwrotn y,pewny w swoich interwencjach i ciągle podpowiadał i ustawiał tych dwóch kołków,bo by nawet nie wiedzieli na jakich pozycjach grają.Szifer był wyróżniającym się juniorem u Jarka Wieprzecia,bardzo dobrym technicznie pomocnikiem.I powinien juz dawno regularnie grywać w pierwszej drużynie.Paweł zrobił teraz z niego stopera i widzę,ze całkiem świetnie mu idzie na tej nowej pozycji.Skoro mamy obronę dziurawą jak ser szwajcaeski i tracimy tyle bramek,Witasik sie kompletnie nie sprawdził,a właściwie zawiódł,to uważam,ze nasi młodzi ,właśnie Ci utalentowani wychowankowie Śpiewak-Szifer powinni tworzyć teraz podstawową parę stoperów.Jestem przekonany,ze zagrali by o wiele lepiej niż ten cały Witasik.Paweł musi dac tym chłopakom szansę,a będzie dobrze

Obserwator8855 | 2019-08-15 23:50

Zgadzam się z Tobą odnośnie Szifera utalentowany i pracowity chłopak. Z tego co wiem to wrócił po długiej kontuzji i złapał taka formę. Nie wiadomo czemu Paweł nie daje mu szansy A w duecie ze śpiewakiem faktycznie mogliby stworzyć niezły duet.Tylko czekać aż jakiś klub go lyknie

Rafix | 2019-08-16 08:48

na razie z młodych to Krakowia lykneła Wojtaka moim zdaniem lepiej było oczekać do 18 w tym sezonie dostałby szansę podobno duży talent powoływany na kadrę a w Cracovii nie zadebiutuje pewnie przed 20 przez 4 lata gry u nas spokojnie mogł trafić do ESA jak po 1 dobrym sezonie Raków interesowal się Kalinowskim

1938fc | 2019-08-16 11:07

Wojtak nie dostał by żadnej szansy dobrze ze poszedł do cracovi bo w Stalowej był skończony nikt go nie chciał po tym jak się zachował wiec nie żal chłopaka i powodzenia....

Rafix | 2019-08-16 12:52

» https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net..... nowe ogrzewanie głownej płyty jak wam się podoba ?

Blezu11 | 2019-08-16 21:10

Te Lebiody to jakaś rodzina na swoim czy co?Za dużo ich chyba i czy to czasami nie nepotyzm?

Blezu11 | 2019-08-16 22:58

Dwie godziny pajacu i zero odpowiedzi?


Rafix | 2019-08-17 09:25

na stadionie pojawiły się rownież krzesła czyli ten pazdziernik bedzie dotrzymany powoli można mobilizować znajomych sasiadów i wszystkich dookoła na 1 meczu musi być komplet aby pokazać że jest dla kogo budować dwie pozostałe trybuny w przyszłości

1938fc | 2019-08-17 11:32

Najpierw niech kopacze zaczną grać na jakimś poziomie... bo nikt nie będzie chodził jak nie będzie wyników

Rafix | 2019-08-17 11:56

to też ważne ale tutaj mysle że marketingowcy staną na wysokosci zadania namawiajmy innych na Widzew pozatym liczba kibicow saię zwiekszy bo lepsze warunki do ogladania dzisiaj trzxeba zagrać na zero z tyłu i liczyć na Dzień Konia Konefała mimo rozczarowywujacych wyników trzeba pokazać że zawodnicy maja wsparcie pozatym pan prezydent ma przysłowiowy patent jak przyciagać ludzi . Namawiamy wszystkich kogo się da na ten historyczny mecz stawiamy się w liczbie 3688 głow i dopingujemy jak znacie kogoś kto nigdy nie był na H15 to namawiać Centrum kibica przy Ravioli do tego ciekawy projekt osiedlowy na Zatorzu pełna mobilizacja na inaugurację

Rafix | 2019-08-17 14:41

dobra dzisiaj gramy z Bytovią bedzie ciężko ale dobrze że nikt na nas nie stawia tak jak rok temu liczę na miła niespodziankę przedewszystkim na 0 z tyłu z przodu może wpaść ale jak nie to nie

Rafix | 2019-08-17 14:47

szczescie i modlitwa o cud też się przyda

Jaszczur | 2019-08-17 17:56

Wreszcie Paweł Wtorek wystawił normalny sklad, licze na 3 pkt

1938fc | 2019-08-17 18:20

Tak jest idziemy po 3 ligę

Znawca | 2019-08-17 18:21

I już 1:0 w plecy

Znawca | 2019-08-17 18:23

Juz 2,:0

Stallzks | 2019-08-17 18:25

2-0, jak łatwo tracą ojoj.
Chyba te treningi o 8;00 rano im wychodzą czkawką. O tej porze oni leżeli do góry brzuchem a tu ktoś im biegać każe.
Kiedyś za taki start, były odwiedziny kibiców na treningu zweryfikować ich zapał czy nastroje wakacyjne. Dzisiaj?
Sądze że Paweł odejdzie w poniedziałek, zastąpi go Jaromir i zacznie się marsz w góre tabeli.

Wiru1 | 2019-08-17 18:27

Kabaret.

Maxtor84 | 2019-08-17 18:32

przecież to było pewne :) " jedyneczka postawiona kaska zarobiona :) :):)

Wojtas93 | 2019-08-17 18:49

Zejdźcie z boiska nie róbcie pośmiewiska ... Gracie jak patałachy spalił bym się chyba że wstydu na ich miejscu .

Stadion | 2019-08-17 18:54

Ktoś zapomniał napisać 3-0

Maxtor84 | 2019-08-17 18:55

na na na na kasiorka znów wygrana :D :D :D

Blezu11 | 2019-08-17 18:56

Oj nie będzie się jutro miał czym chwalić przed wodzem narodu Nadbereżny.

Rafix | 2019-08-17 19:02

tragedia dymisje i zmiany potrzebne natychmiast Wieprzeć na trenera pana F wywalić z pracy panie prezydencie liczymy na rozsadek

Motomoto | 2019-08-17 19:12

3:4 dla Stalowki

Rafix | 2019-08-17 19:12

3 do 1 Filip Wojcik

Rafix | 2019-08-17 19:24

4 do 1 dymisja natychmiast jeszcze dziś

Wojtas93 | 2019-08-17 19:27

Kabaret w obronie...

Rafix | 2019-08-17 19:31

Spiewak czerwona jutro trzeba panu prezydentowi podpowiedzieć czego oczekujemy

Motomoto | 2019-08-17 19:44

?Panie Lucku Pan sie nie boi, niech ich Pan jeszcze dzis wy.....? ?Cała sala stoi za Panem?

Rafix | 2019-08-17 19:46

ja się podpisuję do kolegi wyżej miarka się przebrała

Stary_kibic40 | 2019-08-17 19:51

Wtorek z Fabianowskim zwijać w końcu te swoje manatki i do szkoły WF-u uczyć, a nie robić taki kabaret. Weźcie w końcu ze sobą te ,,nowe nabytki', bo to lepiej chłopaki z Sanu Rozwadów by zagrali. Przynajmniej z ambicją, wolą walki, a nie taki zlepek nie wiadomo czego.

Kamil | 2019-08-17 20:21

Zanim zaczniecie pluc na Wtorka trzeba się zastanowić nad przyczyną. Jakoś w tamtym sezonie Wtorek był i jakoś to wyglądało. Pytanie czy wyglądało bo 50proc. Drużyny to był Trąbka. Czy może obecne transfery to niewypały. Jeśli tak to kto za nimi stoi. Może problem tkwi w zarządzie który podejmuje błędne decyzje. Ja osobiście we Wtorku widziałbym problem jako ostatnią rzecz

Marco | 2019-08-17 20:40

Co wy chcecie od Wtorku? Czy to jego wina że Fidziukiewicz, Płonka i jeszcze kilku nie potrafi z 5-10 metrów trafić w światło bramki a jak już to robią tak jak dziś Płonka to raczej to było podanie a nie strzał .

Rafix | 2019-08-17 20:54

Oczekujemy na tygodniu konferencji prasowej o sytuacji w klubie zmianach w sztabie oraz w zarządzie tego oczekują kibice Stali Stalowa Wola

Adams | 2019-08-17 21:31

I dobrze niech w końcu dojdzie do zmian w klubie tych co nie spełniają oczekiwań odesłać do rezerw dać szanse innym ...poza tym musi dojsc do wiekszej rewolucji lub jak kto woli wielkiego wstrząsu aby ci pseudo - pilkarze poczuli sie "obsrani"

Pazimieh | 2019-08-17 21:49

Rafix weź już skończ pirerdolić, bo twoje wypociny są żałosne. Całą swoją "wiedzę" czerpiesz z internetu a wypadałoby czasem wyjść, odetchnąć świeżym powietrzem i użyć mózgu...

Aligator | 2019-08-17 21:50

Palik w przeszłości o mały włos nie doprowadził dwukrotnie do tragedii zespołu.Starsi dobrze pamietają stare czasy i Palika.Jaki z niego trener?A za ten szrot naściągany to powinni tego pseudo menadzera z zerowym doswiadczeniem Fabianowskiego przeniesc na hale targowa do budki z zapiekankami tam by sie może facet odnalazł.Menadżara zrobili z przeciętnego piłkarza.Parodia!Ko go wy zatrudniliście i kogo opłacacie?jak was wszyscy leją na potegę!Jak macie wstyd to przeproście tych co z wami jeżdżą po Polsce i nie tylko oraz ludzi którzy was wspierają nie tylko finansowo.

Adams | 2019-08-17 21:59

Napisze raz jeszcze dla mnie zmiany od następnego tygodnia musza być obowiązkowe po 4 meczach w lidze jest wstyd i kompromitacja ... jesli ktos nie widzi gdzie w aktualnej sytuacji sie znajdujemy jako klub to niech w koncu zobaczy i pozna realia...

Kamil | 2019-08-17 22:03

Palik jest słupem dla papierów których nie ma Wtorek. To on jest trenerem, to on przygotowywał druzyne. Pytanie kto odpowiadał za transfery. Czy sam Fabianowski czy razem z Wtorkiem. Drugie pytanie jak wyglądają kwestie płacowe bo może się okazać że ktoś zarabia 10k a ktoś.2.5k. to tez moze się odbijać na drużynie. A moze po prostu brakuje im szczęścia. My się tego nie dowiemy. Każdy może mieć swoje opinie i je wygłaszać ale opanujcie emocje i nie obrażajcie nikogo.

Rafix | 2019-08-17 22:05

Dokładnie też uważam że zmiany przede wszystkim cały sztab do wymiany plus inni są niezbędne jak się nie znajdzie trenera to Wieprzec jest w sam raz jutro prezydent ma ważniejsze sprawy rozumiem ale w poniedziałek oczekuje stanowczej reakcji

Adams | 2019-08-17 22:26

od poniedziałku pozostaje oczekiwac wiekszych zmian, musi byc rewolucja do pobudzenia ....

Kibicc | 2019-08-17 22:30

Fabianowski doprowadzi do ruiny ten klub, sprowadził takich zawodników jak on, czyli bez charakteru, bezjajecznych lalusi.. za to z charakterem wywalili na zbity pysk koledzy bo Fabian boi się własnego cienia, tak jak na boisku tak poza nim, jak ja sobie przypomnę jakie to było popychadło, laluś jak grał w Stalowej.. i teraz takie popychadła grają i wynik jest widoczny. Druzyna bez charakteru czyli taką jaką chciał Fabian.Pasuje jak ulał do tego człowieka. Wszyscy grzeczni, spokojni i płaczkowie na boisku. Wtorek akurat tu jest najmniej winny, bo jemu widać zależy.. to Fabianowski stoi głównie za tym że większość się śmieje z tego klubu, a bardziej butnych zapowiedzi przed sezonem.. Wstyd na całe Podkarpacie.

Rafix | 2019-08-17 22:44

A ciekawe kto posadził Sobotke na ławie też tutaj jest winny kapitana lidera zespołu bójcie się Boga Mistrzyk na prawej obronie ? Plus to że skrzydłowi są już ok Dadok Wójcik napastnika nie ma zmiany nowa miotła w zimie totalna przebudowa wzmocnienia ale realne nie takie tylko umowne na stadionie klada krzesełka a nasi zamiast zwyzac formę to ja tracą totalne niewypały transferowe z wyjątkiem Wójcika on coś potrafi przynajmniej

Jaszczur | 2019-08-17 22:55

Sobotka bardzo słabiutki ,z Resovią zawalił gola , a z Gryfem to krecili z nim jak chcieli.

Rafix | 2019-08-17 22:56

Dobra okej następny mecz w Środę gramy z Błękitnymi są 3 dni poukładanie i zmiany w 3 dni graniczą z cudem tak szczerze

Rafix | 2019-08-17 23:10

» https://youtu.be/LIcBzqLH9XU?fbclid=..... konferencja prasowa po meczu z Bytovia nadchodzą sądne ciężkie dni powiedział Paweł Wtorek

Mariuszstalowa | 2019-08-18 03:06

Ogolnie to jak sie oglada powtorki straconych bramek to widac,ze prawa strona obrony lezy , a bramkarz slaby do wymiany. Sporo bramek wpada Stalowce po zlym ustawieni bramkarza - szmaty , ktore lepsi bramkarze mogli by wybronic.

Blezu11 | 2019-08-18 04:30

Widziałeś mecz?Gdyby nie Konefał który obronił ze 3,4 setki Bytovi to byłby pogrom.

Mariuszstalowa | 2019-08-18 04:56

Widac, ze w obronie brakuje lidera ktory by opierd... i ustawial obrone . Potrzebny jest moim zdanie bramkarz z silnym charakterem , a nie chlopaczek ktorego reszta nie bierze pod uwage. Cos takiego jak swego czasu byl Wietecha.

Jordache1 | 2019-08-18 05:59

ale graja panie ale graja.

Stallzks | 2019-08-18 09:07

ja zauważam problemy w przygotowaniach chodzi mi o to że jest treningi cały czas odbywają się na murawie sztucznej jest zbudowany piłkarskie centrum piłki nożnej od kilku lat i nikt z zarządzających może nawet nie przycisnął nie wpadł na pomysł nie wiem tego żeby najpierw postawić boczne boisko z trawą z murawą tak żeby służyło piłkarzem w celu przygotowania do sezonu piłkarze nie czują może prawdziwej murawy i to się odbija jakimś stopni ale się odbija na pewno dlatego podejrzewam że położyli rolki niedawno ale chcą żeby ta krowa się zakorzenić a skąd nie mogą trenować na jej pytanie czego na początku tego nie mogli zrobić od razu boisko budują pod piłkarzy

Rafix | 2019-08-18 09:15

Z tego co mowił prezydent to bez budowy boiska sztucznego nie byłoby kasy na PCPN dofinansowania dlatego od tego zaczeli cieżkie dni nadchodza zmiany pytanie w jakim stopniu że Wtorek nie bedzie trenerem to już jest pewne raczej mina samego trenera mowi nic innego mimo to dałbym mu rezerwy prowadzić jakbym miał jakiś wpływ po prostu trzeba kogoś kto zna się na piłce ogolnokrajowej może jakiś scouting by się przydał aby wytypował graczy ktorzy są wzmocnieniami ale takimi prawdziwymi trzeba poprawić sprawy sportowe plus osoby od transferów leepsze tak to tylko mozna uratować teraz pytanie kto byłby dobrym trenerem ? macie jakieś propozycje pomijamy Wieprzecia bo to oczywiste że jak bedzie trzeba to się raczej zgodzi ale pozanim kto się nadaje ?

Stallzks | 2019-08-18 09:22

Sory za mój translator głosowy ;).
Sęk w tym że murawa jest nie zakorzeniona dlatego piłkarze na niej nie trenują. Na sztucznej murawie chłopaki nie będą wslizgami ostro wjeżdżali bo wiadomo jak się to kończy i wychodzi ich przygotowanie, nie czują gry wslizgami na stojąco trudno wygrywać. Pytanie tylko do Budimexu i prezesów stali, MOSiRu czy była inicjatywa w działaniu by w pierwszej kolejności budowy PCPN było postawienie boiska bocznego treningowego tak by służyło jednostkom treningowym Stali nie opierając się jedynie jak do tej pory to wygląda na boisku sztucznym.
Odbiegając od tematu, bardzo szanuję Pana Wtorka i współczuję mu widoków jakie prezentuje nasza Stal, ale tych 4-1 w plecy porażek już było w jego wykonaniu sporo. Moim zdaniem Pawłowi trzeba znalezc nowa posadę w klubie. Potrzebny nam teraz Jarek Wieprzec. Co do Fabiana nie rozumiem takiej nagonki na naszych trenerów od strony kibiców. Każdy z nich robi i chce to robić jak najlepiej ale jak nie wychodzi to czas na zmiany. Dlatego ja dziękuję Panie Wtorek przede wszystkim za utrzymanie w poprzednim sezonie. Chciałbym żeby Stał utrzymała się również w tym a do tego potrzebny jest u każdego rachunek sumienia i praca.

Rafix | 2019-08-18 09:37

ja myśle że pan Wtorek mogłby prowadzić rezerwy trzesienie się zapowiada zobaczymy co z tego wyniknie przeydenyt też musi rozliczać z wyników jak coś nie działa to trzeba wymienić zostały 2 mecze w Boguchwale lada chwila wracamy na Hutniczą nie ma czasu trzeba już działać bo na koniec moze wyjsc że zmiany były za póżno moze jakieś wzmocnienia na ostanią chwilę napastik myśle że by to pomogło z wolnych zawodników to zostaje Arkadiusz Piech Konrad Kaczmarek i Bartosz Spiaczka przespaliśmy okienko transferowe i to jest fakt

1938fc | 2019-08-18 10:14

Rafix gdzie ten twój Zjawiński dlaczego nie ciagnie drużyny gdzie te bramki , tak go chwaliłeś i co ...... hah

Rafix | 2019-08-18 10:19

jest młody strzelił jedną z 3 bramek w tym sezonie młodzi mają wachania formy tak jest zazwyczaj

Kamil | 2019-08-18 10:36

Rafix to Ty napompowales balonik z awansem. Namieszales ludziom w głowach a teraz pier...sz o jakis zmianach. Jest problem i trzeba go rozwiązać. Nie pier..l o jakis spiaczkach bo nas nie stać na robienie kominów płacowych bo jedni nie mogą zarabiać w ch.. a inni po 3k. Wtorek to jest jeden z lepszych trenerów jaki tu był w ostatnich latach. Każdy Kopacz Ci to powie. Gdyby Wtorek widział że to jego wina to sam by zrezygnował. Teraz potrzeba jest spokoju zwycięstwa i może jakoś to pójdzie. Musimy ich wspierać

Marco | 2019-08-18 10:53

Dokładnie , bo na dobrą sprawę to jeszcze nie było meczu w którym mogli by liczyć na nasze wsparcie od początku do końca meczu . Mecz z Resovią , ktoś tam dotarł po przerwie, Pruszków nie docieramy nawet pod stadion ,Gryf pojedyncze osoby coś tam krzyczą , Bytovia docieramy pod koniec pierwszej połowy gdzie już praktycznie jest po meczu .
Tak z innej beczki , z ciekawości zerknąłem na start w tamtym sezonie byłego zespołu naszego wybitnego napastnika i jego osiągnięcia w Elblągu i co ciekawe wygląda na to że idziemy ich drogą , ale jest jeden pozytyw, w 12 kolejce łysy strzeli pierwszego gola .

Misio | 2019-08-18 12:30

Co wy ludzie pieprzycie o jakiś radykalnych zmianach? Rok temu każdy marzył o Wtorku jako trenerze, a dziś chcecie chłopaka pogonić? I jeszcze może tak całą kadrę piłkarzy wymienić? Ile wy macie lat? Drużynę buduje się nie w miesiąc, tylko długo, długo. Przekonał się o tym np. Widzew w poprzednim sezonie. Dla was porażka z Bytovią to jakiś dziwny wynik, czy dramat? Jakby co to Bytovia jest spadkowiczem i kandydatem do awansu. O tym mocny kadrowo Widzew też się przekonał! A jak zwolnią Wtorka, to kogo widzicie w roli zbawcy? Macie jakiegoś lokalnego Głardiole czy innego Lujisa Henrike za 3 tys. zł miesięcznie? I poszpera po lokalnym rynku grajków i ściągnie takich gotowych Mesich i Ronaldów z pobliskich okręgówek.

Misio | 2019-08-18 12:39

PS. Dodam jeszcze, że 3 drużyny z którymi przegraliśmy są obecnie w pierwszej czwórce tabeli. Wiem, że to dopiero początek, ale jednak widać kto jest w formie na starcie sezonu.

Daro | 2019-08-18 12:42

Ja nawet nie wiem co o tym myśleć...takiego początku to chyba nikt się nie spodziewał.

Jedyny zawodnik do którego nie można się przyczepić w tym sezonie to Dadok.

Mx310user | 2019-08-18 13:01

Jeśli już ktoś ma beknąć to osoba odpowiedzialna za transfery. Moim zdaniem Paweł Wtorek jest niezłym trenerem... szkoda, że podobno w klubie atmosfera słaba między nim a Jarkiem Wieprzęciem bo mogliby stworzyć niezły duet.
Niestety odszedł najlepszy grajek i najlepszy strzelec... w ich miejsce przyszli ludzie, którzy nie dają jakości i wygląda to jak wygląda. Teraz wiele już nie zrobimy - trzeba mieć nadzieje, że Wtorek to poukłada. W przerwie zimowej potrzebne wzmocnienia aby spokojnie utrzymać się w tej lidze.

Obserwator8855 | 2019-08-18 14:38

Dzis grają rezerwy z glogowia ciekawe kim wyjdą jak wszyscy pojechali na Bytów. Czyżby znów te dzieciaki z juniorów i młody lebioda w pierwszym składzie to kpina jakaś.Miejmy nadzieję że stepniowski i szifer w formie na dzis i dobrze wykonają swoją robotę w naszym polu karnym.Trzymajmy chciuki za rezerwy może chociaż oni uratują honor klubu

1938fc | 2019-08-18 17:53

Na ten moment nasze rezerwy remisują z faworytem rozgrywek z tego co wiem to grają młodzi z 1 drużyny + juniorzy więc jest dobrze jazda panowie

Obserwator8855 | 2019-08-18 19:43

Jednak bramka jest zaczarowana dla nas. Byliśmy lepszą drużyną ale nie chce wpaść

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-08-21, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Bytovia Bytów - Stal Stalowa Wola

Bytovia Bytów             Stal Stalowa Wola

4 : 1

Krzysztof Bąk 11,
Norbert Hołtyn 22,
Daniel Feruga 45 (k),
Karol Czubak 65     
Filip Wójcik 53
Sędzia: Patryk Gryckiewicz (Toruń)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-08-21 STAL - Błękitni S..
2019-08-25 Olimpia Elbl.. - STAL
2019-08-31 STAL - Górnik Łę..
2019-09-07 Skra Często.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (845)
» Rafix (694) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (406) » Slim1938 (390)
» Koko (373) » Acer (367)
» Filip kacper k. (355) » Stalowiak1938 (331)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 49 135 razy
Stal Mielec - STAL (0:1)
2014-03-23
Ilość zdjęć: 54
Wyświetleń: 50 861 razy
STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 29 447 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:0)
2014-04-19
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 21 635 razy
Osób Online: 36 / Czas gen. strony: 0.03918