Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 5.kolejka.Stal Stalowa Wola – Błękitni Stargard 0:1 (0:1)

5.kolejka.Stal Stalowa Wola – Błękitni Stargard 0:1 (0:1)

21 sierpnia 2019.Boguchwała

Stal Stalowa Wola – Błękitni Stargard 0:1 (0:1)

0:1 – Wojciech Fadecki 16′

W 45. minucie Michał Mistrzyk nie wykorzystał rzutu karnego – Mariusz Rzepecki obronił

Składy:

Stal Stalowa Wola: Krystian Kalinowski – Adam Waszkiewicz (70′ Bartosz Sobotka), Szymon Jarosz, Piotr Mroziński, Michał Mistrzyk – Filip Wójcik (44′ Michał Fidziukiewicz), Łukasz Pietras, Przemysław Stelmach (46′ Szymon Jopek), Robert Dadok – Michał Płonka – Łukasz Zjawiński.

Błękitni Stargard: Mariusz Rzepecki (57′ Konrad Skuza) – Wojciech Błyszko, Oskar Nowak, Piotr Kurbiel (69′ Michał Cywiński), Filip Karmański, Krystian Sanocki, Wojciech Fadecki, Paweł Łysiak (89′ Paweł Bednarski), Jakub Szrek, Patryk Paczuk (77′ Karol Jabłoński), Jakub Ostrowski.

Żółte kartki: Szymon Jopek, Michał Płonka.

Czerwona kartka: Michał Płonka (88′ – po drugiej żółtej).

Sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin).

Komentarze (103)

Filip kacper k. | 2019-08-22 09:52

wiadomo juz coś o jakiś ruchach?
Pewnie Fabian z Lebioda poprowadza druzyne w Elblagu.

Jarek Wieprzec lub Tadziu Krawiec (on akurat ma papiery) mogli by to spropowac ratowac. misja trudna

Daro | 2019-08-22 10:25

Wieprzęć z pewnych względów na pewno nie przyjdzie. Krawiec.....ma ważną umowę z Powiślanką Lipsko. To nie są ludzie, którzy uratują Stalówkę.

Tutaj trzeba ...dzwonić :) Wdowczyk jest wolny :D

Nam potrzeba trenera z papierami, który sprowadzi swoich sprawdzonych kilku grajków....coś jak lata temu Władek Łach - Cebulę i Szwajdycha z Cracovii wyciagnal.
Ogólnie szkoda, że Władek Łach jest już na emeryturze bo ktoś taki by się przydał.

Ja jednak dalej liczę na Wtorku ale już chyba sprawa odejścia przesądzona.

Daro | 2019-08-22 10:27

Oczywiście miało być Wtorka - przepraszam za błąd

Stallzks | 2019-08-22 10:59

Się okaże dzisiaj czy jedzie z nami prezes na statku czy tylko kukła która dba o pijar. Moim zdaniem brak ruchów to godzenie się na stan jaki mamy i niedbanie o poprawienie tragicznej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy. Blamaż już mamy po 5 kolejkach, każdy chce zmian, więc konkret jest potrzebny. Kolesiostwo trzeba zażegnać, panie prezesie jesteś w tym klubie i masz władze czy Cię nie ma a każdy ruch musisz pytać portiera w klubie czy Ci wypada?

1938fc | 2019-08-22 11:18

Paweł Wtorek nie jest trenerem 1 drużyny z tego co wiem

Stary stalowiak | 2019-08-22 11:57

W tym klubie panuje niestety chora atmosfera,a Ci wszyscy wielcy,czyli liczny sztab trenerski,prezez słup i inni,pokazali teraz w cieżkiej sytuacji dla klubu,piłkarzy,że sią kompletnie nieodpowiedzialni,sa bezj i nie zależy om na losach drużyny.Po dzisiejszym dniu wszystkich ic powinien Lucek pogonić,jak najdalej od tego klubu.

Stary stalowiak | 2019-08-22 12:06

Ja rozumiem,ze wczoraj porażka,ale Paweł też zachował się nie fair wobec druzyny,powiedział chłopakom w szatni,ze rezygnuje po czym wsiadł w auto i odjechał do domu.zostawił ich z tm wszystkim i nie był z druzyną do końca.Dzisiaj też nie pojawił się na treningu.Taki mamy liczny sztab trenerski,a nie pojawił się nikt z tych ludzi na porannym treningu.To jest skandal1Nie dopuszczalne,co oni wyprawiają!Chłopak i prowadzili trening sami,a właściwie prowadził go Sobotka jako kapitan,a Ci ludzie;Wtorek,Fabian ,nowak,lebiody,balon drozdu i cały sztab poobrażali sie i pochowali jak szczury po kątach,jak tchórze i zostawili drużynę na pastwę losu,gdzie jutro rano maja trening i wyjazd na mecz do Elbląga.Chyba wiec Sobotka sam sobie będzie ogarniał ten wyjazd,trening,autok ar,mecz,składy,takt yka hehehe.To jest parodia co się dzieje w tym klubie.Ludzie,to jest pełna amatorka ,za którą tamci biora tyle kasy

Stary stalowiak | 2019-08-22 12:17

A przepraszam,bo bym skłamał,pojawił sie pod koniec treningu nasz wielki menadżer,który narobił tyle bałaganu,czyli fabianowski,nażelow any,wypachniony w białych spodeneczkach i japonkach wraz z presesiną słupem Nowakiem.Postali chwilę popatrzyli,porozglą dali się,pośmieli,pokle pali po plecach i pojechali w piz du.Zero jakiekolwiek kontaktu z drużyną,żadnej rozmowy,wyjaśnień odnośnie zaistniałej sytuacji.Zero.To są ludzie niegodni,bez honoru i niezasługuj na prace w naszym klubie.Im na klubie widzocznie nie zależy,na drużynie,piłkarzac h,tylko,zeby sie porządn akasa zgadzała..To co się dzisiaj wydarzyłó,to jest szok,cały ten sztab wypiął du pę na zawodników,poucieka li jak tchórze i zostawili rozbitą drużynę na pastwę losy,samym sobie,na dzień przed wyjazdem na mecz.Oceńcie teraz sami,czy był sens dalej pracowac z takim ludżmi,którym na niczym teraz nie zależy.Fabianowski napewno pierwszy do pogonienia,inaczej tego nie widzę.Skoro był,a nie chciało mu się nawet przeprowadzić treningu przed ważnym meczem.

Daro | 2019-08-22 12:28

Wierzyć się nie chce....to się k... w głowie nie mieści, aż mi się szkoda piłkarzy zrobiło.

Raul | 2019-08-22 12:33

Fabianowski Menager , k.... jego m.. , chyba w Football Menager. Jaki Debil dal Mu taka zabawke?????

Stary stalowiak | 2019-08-22 12:36

No niestety Daro,ale to prawda.Też mi się to w głowie nie mieści!Wszyscy nagle uciekli z tonącego okretu,zaszyli się i pochowali jak zwykłe szczury po kątach.Piłkarze zostali sami,bez nikogo,jaką wiec maja mieć motywację przed jutrzejszym wyjazdem na mecz?Kto ma ich duchem wesprzeć?Nowak słup?Pojadą najwyzej do Elbląga sami,bez żadnego trenera,jak nikogo nie znajdą.Najwyzej Sobotka wszystko przejmie w swoje ręce na ten wyjazd

Rafix | 2019-08-22 12:37

Palik bedzie tymczasowym trenerem jest komunikat zarzad szuka nastepcy

Stary stalowiak | 2019-08-22 12:47

Nowaka tylko na tyle stac,żeby zamieścić krótkie oświadczenie i umywa ręce od wszystkiego.A fabianowski to łaskę wielką robi,żeby wziąść du pę w troki i pojechać tam na mecz z druzyną?Przecież był ich trenerem i jest najblizej chłópaków.A Palik słup,który widzi druzyne raz na tydzień,co on może nawojować i to wszystko poukładać?

Daro | 2019-08-22 12:57

Nowak z Fabianowskim nam trenera szukają ? W sumie Fabianowski ma podobno kontakty......podzwo ni po kolegach wuefistach i może znajdzie się jakiś z UEFA Pro.

Stallzks | 2019-08-22 13:14

Może czas wystosować oficjalne pismo do Lucka który powinien wiedzieć jakich kompetentnych ludzi mamy w zarządzie. Skoro drużyna się nie liczy, zostawiają ich samych sobie to pokazują tym samym swoją pracę organizację i profesjonalizm jakimi tak bardzo chcą się otaczać.

1938fc | 2019-08-22 13:28

Jesteście głupi , ci amatorzy nie ma ja za grosz ambicji chcieli zwolnić Wtorka i się im to udało

Okulickiego | 2019-08-22 13:30

Włodka Gąsiora w walizce przywiozą...??? Bo kogo innego...? Dziś powinien się zebrać zarząd psa + właściciele z UM.... Ale jak widać i słychać Stalówka Nic się Nie Stało...!!!

Stary stalowiak | 2019-08-22 13:35

Też jakoś nie wierzę w to,ze fabianowski z nowakiem znajda jakiegoś prawdziwego,porządn ego trenera z odpowiednim warsztatem za niewygórowane pieniadze.Patrząc na to, jakiego Nam fabian tu szrotu naściągał za bajońskie pieniądze,to pewnie i trenera znajdzie jakiegoś wynalazka,podobnej jakości za grubą kasę.

Stary stalowiak | 2019-08-22 13:38

Już lepiej by było,jakby Staszek Sobieraj w konsultacji z Luckiem wybrali Nam normalnego trenera.miałbym mniejsze obawy

Stary stalowiak | 2019-08-22 13:44

Też uważam,ze powinien dzisiaj zebrac sie zarząd i właściciele z UM ,usiąśc do rozmów i omówić całą tą niełatwą sytuację w klubie,wspólnie pomyśleć i podjąć odpowiedzialne kroki.Dziwię się,ze Lucek na to wszystko jeszce nie reaguje,przecież to dla Niego tez bardzo niewygodna sytuacja i stoi pod murem

Okulickiego | 2019-08-22 14:20

Dokładnie myślimy podobnie.... Lucek ma do ogarni?cia całe miasto więc owszem jak by znalazł chwilę na refleksję dot. miejskiej spółki PSA to było by fajnie.... Ja na dziś nie widzę innego rozwiązania jak trener z PRO i to nie wystarczy bo taki trener musi przyjść wraz ze SWOIMI grajka i i zbudować drużynę w oparciu o swoich.... W myśl zasady " Aby móc cokolwiek zrobić... Musisz mieć Ekipę".... Inaczej lecimy bo ci piłkarze obecni nie dadzą utrzymania.

Filip kacper k. | 2019-08-22 14:23

wszytsko pieknie tylko trener z pro kosztuje kilka razy wiecej niz Wtorek.
Jego grajki tez swoje wnosza a budzet na dzis jest nabity jak psie jajca.

Gasior nie bylby glupim rozwiazaniem

1938fc | 2019-08-22 14:32

Na ten moment Gąsior najlepsze rozwiązanie

Filip kacper k. | 2019-08-22 14:39

a Lebioda co winny?

Stary stalowiak | 2019-08-22 14:45

Nie spekulacje,tylko Lebioda odszedł już wczoraj razem z Pawłem.Mieli chociaż swój honor,którego wyrażnie brakuje fabianowskiemu.Niewi em kufa na co on wogóle czeka i czego tak kurczowo trzyma się stołka.Skoro odszedł Wtorek,Lebioda i po kolei cały sztab,to chba na niego również przyszła kolej.Zresztą przyjdzie nowy trener i zapewne on będzie już decydował o dalszych transferach,żaden menadżer za grubą kasę nie będzie Nam już przecież potrzebny.Swoje już zrobił,udało mu się to "świetnie",także dziekujemy Wojtku za wszystko,za wspaniałe transfery,piłkarzy z najwyższej półki i DOWIDZENIA bay bay

Stalowiak68 | 2019-08-22 15:45

To że wielki nażelowany mengao fabianowski nie poprowadził treningu i nie przyjechal słup palik to jrst skandal za który odpowiedzialny jest inny kolega nowak.
Nadbereżny toleruje burdel jakiego nie było nawet wczesniej. To jest skandal zostawić drużynę w takiej sytuacji.
Kogo te niemoty magą ściągnąć pokazali już transferami.
To są ludzie bez honoru i ambicji tylko kasa się liczy.

Filip kacper k. | 2019-08-22 15:46

Palik mapodpisany kontrakt na bycie spulem i na jezdzenia na mecze maksymalnie do wysokosci Warszawwy.

To i tak ze zgodzil sie pojechac od Elblaga

1938fc | 2019-08-22 15:48

Ale to pilkarze też doprowadzili do tej sytuacji

Stallzks | 2019-08-22 15:54

Piłkarze grają na takim poziomie jaki tabela pokazuje. Brakuje dobrych graczy w drużynie. 10 pkt na jesień sądzę że nie uzbieramy. Jest blamaz i z naszej drużyny śmieje się piłkarska mapa.

Filip kacper k. | 2019-08-22 15:55

Rafix gdzie jest ten awans i 150 tys zł zysku z meczu u siebe, hahahahahaha

Stalowiak1938 | 2019-08-22 16:34

STARY STALOWIAK jak już spamujesz komentarze to nie zapomnij się następnym razem przelogowac na inne konto ;)

Blezu11 | 2019-08-22 16:51

Rafix gdzie ci twoi sponsorzy?Mówiłeś o Orlenie,PGE lokalnym SUPERIORZE?

1938fc | 2019-08-22 16:57

Rafix pisz do klubu żeby Fabianowski podał się do dymisji nie raz już pisałeś

Wojtas93 | 2019-08-22 19:25

I bardzo dobrze że ich zostawił samych w szatni I tak długo wytrzymal z tymi panienkami ...

Wojtas93 | 2019-08-22 19:25

I bardzo dobrze że ich zostawił samych w szatni I tak długo wytrzymal z tymi panienkami ...

1938fc | 2019-08-22 20:16

Zgadzam się z Wojtasem to nie są piłkarze niech się zastanowią co oni robią

Arek | 2019-08-23 07:54

Rafix miej honor i ty się podaj do dymisji.nigdy już nic nie wypisuj na tej stronie !!!!!!!!!!

Cdncdn | 2019-08-23 09:47

Trzeba zrobic wszystko aby zatrzymac Pawla Wtorka jako trenera bo to naprawde dobry trener.Byloby wielkim bledem pozwalajac mu odejsc od pierwszej druzyny.To Nowak wraz z Fabianowskim powinni odejsc.Odejsc i rozwiazac umowy powinno sie z niektorymi pseudo gwiazdami sprowadzonymi przez Fabjanowskiego.Jesli prezydent jako udzialowiec glowny pozwoli na odejscie Wtorka to marnie bedzie wygladal wynik wyborow .Naprawde ,...uwazam ze w takich wlasnie momentach poznaje sie czy prezydent ma jaja czy jednak jest cipą.

Okulickiego | 2019-08-23 10:03

No już nie przesadzaj CDNCDN . Prezydent ma na głowie całe miasto a nie tylko piłke nożną. PSA jest spółką która ma swój zarząd i to oni + właściciele z UM mogą zwalniać i powoływać prezesów czy dyrektorów. Trener Wtorek odszedł na własną rękę nikt z klubu go nie zwalniał. Zapytajcie trenera Wtorka dlaczego odszedł zanim tu w komentarzach snujecie domysły.Coś jest takiego w tym klubie w jego zarządzaniu lub w ludziach tam pracujących co przeszkadzało w realizacji zadań i pomysłu trenera Wtorka, ale oszczegóły zapytajcie przy okazji.

Stary_kibic40 | 2019-08-23 10:50

Fabianowski, Nowak wyp.... w końcu. Weźcie się w końcu ludzie za normalną pracę, a nie doicie kasę z klubu za żelowanie włosków i pierdzenie w stołki.

1938fc | 2019-08-23 10:58

Szydełko z Sieniawy najprawdopodobniej nowym trenerem wg dobra opcja

Daro | 2019-08-23 11:30

Szydełko nie ma UEFA PRO, dopiero zaczął kurs. Poza tym tutaj trzeba kogoś z doświadczeniem.

Cdncdn | 2019-08-23 12:02

To owszem jest spolka akcyjna ale wiekszosc tych akcji posiada miasto czyli prezydent i jesli dba o kondycje spolki jak by nie bylo miejskiej to powinien juz reagowac.

Filip kacper k. | 2019-08-23 12:15

Kasiak nie ma licencji.
Adamus Tak.

Szydelko jest aktualnie na kursie wiec mozna napisac pismo do PZPN tak jak zrobila to Resovia z Szymonem Grabowskim (rowniez bez licencji na kursie)

Okulickiego | 2019-08-23 12:52

Ja pierdziele.....!!! Jeszcze nie ma żadnej oficjalnej informacji kto co i jak.... A tu już dywagacje. Ludzie co wy z gimnazjum jesteście. K.. wa a czy na treningu dziś wszyscy mieli związane sznurowadła???

Stalowiak68 | 2019-08-23 13:14

Rafix skończ pier....ć ktoś Ci płaci za pisanie glupot??? Czy tak sam.z siebie i znowu nakrecasz atmosferę. Szydelko lepszy niż Guardiola weź się ogarnij w końcu chlopie i odejdź od tej klawaitury. Tak, Szydełko idealny, mlody i nie będzie przeszkadzał w realizacji planów Nowakowi i Fabianowskiemu. To jakaś paranoja.
Wtorek powinien zostać a odejść powinien pseudo Nowak i żel Fabianowski choćby za ściągnięcie szrotu do klubu na 2 lata i puszczenie Janiszewskiegi i Dziubińskiego psia mać.

Wojtas93 | 2019-08-23 14:46

Ale wy lubicie pierd...lic panienki a nie piłkarze dają dupy stracili honor i resztki przyzwoitości mogą nawet wygrać teraz w Elblągu ale żeby zapracować sobie na sympatię kibiców trzeba dawać z siebie wszystko slowa bym im nie powiedział ale jak ktoś w tych tragicznych podaniach widział serce to powodzenia ja teraz kibicuje stalówce jako klubowi żeby nowi ludzie albo wychowankowie mieli 2lige w stalowej a pies jeb...al te panienki ... Wtorek zrobił skład kto oglądał te wypociny to widział że skuteczność zero w obronie zero. Trąbka by im dograł co z tego jak by z trzech metrów nie trafili????

1938fc | 2019-08-23 16:41

Od poniedziałku nowy trener , niech to uratuje

Kamil | 2019-08-23 19:42

Szydełko, Cecherz, Krawiec albo Wójcik. Jeśli faktycznie to jest giełda naszych potencjalnych trenerów to ja nie mam pytań. Po prostu żenada.

Okulickiego | 2019-08-23 20:42

Tak..... znany jasnowidź podpowiada mi od jakiegoś czasu że niejaki Rafix pitoli trzy po trzy. ...... Paweł lub inny administrator tej str, weź k..wa zrób porzadek z tym gościem ....!!!! hej.... gościu Rafix jak masz odwagę to zapraszam na piwo w niedzielę 25 sierpnia do restauracji Słoneczna . tam pogadamy o sprawach klubowych .... A na dziś przestań pierdzielić te swoje farmazony i nie tylko tu ale na innych gównianych portalach również ......... Słoneczna godz. 18 niedziela 25 sierpnia..........
Paweł zrób porządek z tym gimbusem bo wstyd !!!!!

Stalowiak68 | 2019-08-24 08:32

Rafix zamknij dziób już. O pilce i o kibicowaniu wiesz ryle co przeczytasz.

Arek | 2019-08-24 11:22

Okulickiego nie wiem czy wiesz ale za picie z dziećmi grozi kryminał. Rafiź ma MAX 15 lat

Johnny | 2019-08-24 13:51

Ale też z drugiej strony brak taktu ze strony przeciwnika. Przecież oni doskonale wiedzieli że Stal potrzebuje punktów bo walczy tam o awans czy o to żeby w koncu wygrać. A tak to narzekanie tylko na naszych.. Przeciwnik też się nie popisał, w lidze jest też coś takiego jak pomoc potrzebującym a Błękitni doskonale wiedzieli jakie cele ma Stal i mogli po prostu pofolgować.. To może by ruszyło później do przodu, te pierwsze punkty i było by łatwiej. Logika i matematyka nie kłamią, trzeba tylko trochę pomyśleć.. Nic by nie zaszkodziły Błękitnym jakby trochę pofolgowali.. a tak to Stal by się odbiła. Dziwne że nikt na to nie zwrócił uwagi

Wiru1 | 2019-08-24 14:09

Okulickiego! W niedziele o 18 to powinieneś być w okolicach Elbląga a nie w restauracji słoneczna.

Okulickiego | 2019-08-24 14:17

WIRU1 dokładnie masz rację . Tym razem Słoneczna.

1938fc | 2019-08-24 17:37

To co wy wiecie o kibicowaniu i o piłce jak nie będziecie na meczu Stalówki tylko na piwie , jesteście takimi samymi kibicami jak Rafix

Kibicc | 2019-08-24 19:02

Trzeba uważać przy takich komentarzach bo zaraz jeden z drugim wyskoczy ze swoją durną śpiewką typu "Choć powiedz mi to w twarz". Hehe.

Misio | 2019-08-25 11:00

I co? Odszedł Wtorek i co dalej? Może jeszcze pogońmy 15 zawodników? W końcu sezon długi i jest czas na budowę drużyny od nowa. Teraz będzie tak: przyjdzie jakiś lokalnu Murinio, ściągnie z okręgówek lokalnych swoich Kutinio i powalczymy o trzecie miejsce, bo liderzy odjechali! Taki scenariusz widzicie? Bo ja uważam, że po pozbyciu się Wtorka lepiej nie będzie. Chociaż gorzej też trudno sobie wyobraźić. moim zdaniem potrzeba było dać czas Pawłowi i jedyne co zrobić to ściągnąć nowego, klasowego bramkarza. Choćby trzeba było rozbić bank!

Filip kacper k. | 2019-08-25 11:43

I środkowego obrońcę bo jest dramat

1938fc | 2019-08-25 13:37

Jeśli sie nic nie zmieniło to od jutra trenerem będzie Szydełko wg mnie to jest dobry wybór ,szkoda ze Wtorek nie chce wrócić ale gość w Sieniawe bardzo dobre wyniki nwm jak było w poprzednich klubach gdzieś słyszałem że Wtorek ma przejać rezerwy , mam nadzieje ze ani Wójcik ani Krawiec nie bede trenerami bo bedzie jeszcze gorzej

Stary stalowiak | 2019-08-25 18:33

No ciekawe jakie eksperymenty dzisiaj Czesiu wymyśli.Jesteśmy bez stoperów,Witasik i Jarosz kontuzje,więc Śpiewak i chyba z Mrozińskim na stoperze kabaretu ciąg dalszy,bo chyba innej opcji nie ma

Stary stalowiak | 2019-08-25 18:36

Ale skoro nie ma taktyki i każdy jest poustawiany gdzie indziej,to zarówno mógłby też Fdziukiewicza postawić na tym stoperze hehehe,moze tam by był bardziej pożyteczniejszy dla drużyny

Znawca | 2019-08-25 19:20

Jest 1:0 dla nas

Vielitz44 | 2019-08-25 19:20

Nie wierzę, Fidziu gol :)

Stary stalowiak | 2019-08-25 19:20

no mamy to,prowadzimy 1-0,Fidziu z karnego

1938fc | 2019-08-25 19:20

Boże Boże mamy to róbcie zdjęcia pamiętną chwilą

Vielitz44 | 2019-08-25 19:21

No karny, bo już myślałem, że z akcji :)
Walczyć Stalówko!

Sciemaa | 2019-08-25 20:24

spokojnie.... to tylko 0:1

Stary stalowiak | 2019-08-25 20:45

Do końca kilka dosłownie minut,nadal prowadzimy,moze dopisze Nam szczęście tym razem i zgarniemy pełną pulę,oby tak było

Lopez | 2019-08-25 20:52

Ile jest wyłączyła się mi transmisja i nie działa

Znawca | 2019-08-25 20:56

Wreszcie jest 3 punkty

Mx310user | 2019-08-25 20:57

uff.. mega ważne 3 punkty!

1938fc | 2019-08-25 20:58

Szydełko pokaż na co cie stać , no 3 punkty teraz do przodu

Filip kacper k. | 2019-08-25 20:59

ogromne brawa dla Czesława Palika. Jak pokazuje tabela, to bardzo, bardzo ważne zwycięstwo.

Nowy trener ma lepsza pozycje wyjsciowa

Vielitz44 | 2019-08-25 21:05

Ktoś oglądał? Fuks czy zasłużyli? Czemu Fidzu zszedł po bramce - wg.90minut.?

Obserwator8855 | 2019-08-25 21:06

Witamy chlebem i solą

Sciemaa | 2019-08-25 21:38

Wstrzymajcie sie moze do jutra z trenerem.... Ktos walnal nazwiskiem niewiarygodny portal to podlapal a ja bym jednak wstrzymal sie do jutra

Vielitz44 | 2019-08-25 21:45

No to grali coś? Czy po prostu szczęście w końcu dopisało?

1938fc | 2019-08-25 21:51

Podobno grali ale wywalilo transmisje i szczeście tez dopisało

Stallzks | 2019-08-25 21:53

Fidziu drugi mecz z rzędu najlepszy na boisku. To może cieszyć i napawać optymizmem. Gratulacje Stalówka !
Może tak prędko nie spadniemy z tej ligi.

Adams | 2019-08-25 22:26

Jednak potrafili utrzymać korzystny wynik do końca i obrona wyglądała solidnie co jest bardzo zastanawiające porównując z poprzednimi wynikami wychodzi grajki chcieli pozbyć się Pawła Wtorka co jest bezczelnym sk****twem bo mieli za ciężko na treningach co za pajace bez honoru osiągnęli swoje i nagle widoczna poprawa... za to co oni zrobili stracili w moich oczach nie poszanowali wspaniałego i oddanego człowieka...

Adams | 2019-08-25 22:37

Jutro prawdopodobnie zostanie powołany nowy perspektywiczny trener z nowoczesną myślą szkoleniową żeby nie było po kilku nowych treningach znów się ugadaja przepedzic kolejnego młodego trenera

Stary stalowiak | 2019-08-25 22:48

Bardzo możliwe a nawet realne,ze jednak tak było.Uparli się na Wtorka i osiągnęli swój cel.A teraz pokazali,ze jak chcą to potrafią i mogą wygrywać bez trenera i nawet z lepszymi na wyjazdach.Mam nadzieję,ze to już koniec tej szopki w ich wykonaniu i wezma się teraz za grę i wygrywanie już nowym trenerem.Owszem,Pawe ł był takim trochę katem dla nich,ścigał ich okropnie i dawał nieżle w kość.Mieli chyba tego już dosć.

Adams | 2019-08-25 23:03

Nie jestem w stanie zrozumieć zachowania piłkarzy źle im było na treningach z Pawłem Wtorkiem?, przecież to jest ich praca zapieprzac na treningach a nie knuć bo mieli za ciężko... zarabiają jak na stalowowolskie realia porządna kasę za którą powinni wykonywać na poważnie swoje obowiązki i polecenia a nie pajacowac...

Nieosiagalny | 2019-08-26 04:00

Pajacykom się udało, zwolnili trenera bo mieli za ciężko. Nie pierwszy i nie ostatni raz taka akcja. Trzeba ściągnąć więcej "modelek" z Warszawy i innych miast.

Stallzks | 2019-08-26 07:27

Co by to nie było, jest już historią. Brawa za 3 pkt z dalekiej podróży, proszę teraz o rozbicie Łęcznej a następnie odbicie się na Skrze po ostatnim 1-4 w Boguchwale. Po tych wynikach uwierze że macie jaja i na hutniczej będziemy naprawdę mocni. A to już za dwa miesiące.

Cdncdn | 2019-08-26 10:24

Jesli z Pawlem Wtorkiem im bylo zle a treningi byly za mocne to co bedzie z Szydelko?Bylem na sparingu w Rozwadowie z nimi i tak jak Szydelko napierdziela swoich pilkarzy ,jak sie do nich odzywa to masakra.No nie wiem czy te gwiazdy to wytrzymaja .

1938fc | 2019-08-26 11:03

Zamiast się cieszyć że wygrali to my rozmawiamy o tym czy go chcieli czy nie , wiem że chcieli żeby zostały Paweł zdecydował że odchodzi to jego decyzja która trzeba szanować ,pierwsze 3 punkty od dzisiaj nowy trener teraz czas na Łęczna i miejmy że pójdziemy w tabeli do góry , więc panowie jazda

Vielitz44 | 2019-08-26 11:11

1938fc - ale jeśli to prawda i grajki zwolnili sobie trenera, to marnie to się rysuje na przyszłość...
Nie znam jednak tematu więc faktycznie, nie ma co gdybać, oby teraz poszli za ciosem i trzeba zbierać punkty, bo sporo już stracone. Co ważniejsze, trzeba zacząć budować markę STAL od nowa, bo fanatykami to my stadionu nie zapełnimy, trzeba ściągać sezonowców i pikników, a to możliwe tylko jak będzie dobra gra i wyniki.

Cdncdn | 2019-08-26 11:24

To oczywiste ze aby byl pelny stadion to musi sie wszystko zmienic.Chocby i to ze do tej pory nie bylo biletow ulgowych dla emerytów,rencistów a nawet niepelnosprawnych.Na większości stadionach takie ulgi sa a niepełnosprawni w wiekszosci wchodz za darmo.Podobnie z imprezami towarzyszącymi meczowi.Na przykład jakis maly występ,orkiestra,ze spól z kilkoma nawet nie znanymi piosenkami,jakies dziewczyny tańczące i.konkursy dla starszych kibicow ,rodzin i dzieci.itp.Nie mozna bazować jedynie na samym meczu..Mecz to nie wylacznie 90 min ale to co sporo przed ..

Pjona_ziom | 2019-08-26 12:08

Bilety powinny być ze zniżką również dla posiadaczy karty dużej rodziny aby to ruszyło i zachęcać nowe pokolenia. Karnety powinny być także premiowane a nie tak jak do tej pory w cenach zwykłych biletów. Daleko nie trzeba szukać przykładu, wystarczy zobaczyć na Stal Rzeszów jak to powinno funkcjonować - tam nawet przypominają i dają instrukcje jak ominąć kolejki i kupować przez internet

Sciemaa | 2019-08-26 12:25

Moze jeszcze tancerki na rurkach... mecz to mecz a nie jakies wystepy wokalno orkiestrowe. Ogarnij sie

1938fc | 2019-08-26 12:26

Jeszcze 2 miesiące na wymyślenie na to zeby sprzedać jak najwiecej karnetów , wyniki to nie wszystko

1938fc | 2019-08-26 12:27

Ale prawdziwi kibice bedą na meczach jak im nie będzie szło ale mam nadzieje ze to zwyciestwo to początek czegoś wiekszego :)

Ekstraligowiec98 | 2019-08-26 13:09

Kiedy oficjalne info o nowym trenerze?

Sciemaa | 2019-08-26 13:12

Zarząd Stal Stalowa Wola Piłkarskiej Spółki Akcyjnej informuje, że od dnia 26.08.2019 r. stanowisko trenera pierwszego zespołu Stal Stalowa Wola P.S.A. obejmuje Trener Szymon Szydełko. Kontrakt z trenerem został podpisany na 2 lata. Sztab szkoleniowy uzupełnią:

Konrad Bober ? asystent trenera od przygotowania motorycznego

Tomasz Wietecha ? trener bramkarzy

Marek Drozd ? kierownik drużyny

Tomasz Fijarczyk ? fizjoterapeuta

Z poważaniem
Mateusz Nowak
Prezes Zarządu
Stal Stalowa Wola P.S.A.

Daro | 2019-08-26 13:14

Wczoraj miasto zamieściło info na Facebooku, że dzisiaj PSA przedstawi "kolejne dobre wiadomości".

Ktoś coś wie ? Oprócz info o nowym trenerze szykuje się jeszcze jakaś wiadomość ? Napisali jakby tych wiadomości miało być kilka.

1938fc | 2019-08-26 13:19

Jest skrót meczu na yt na kanale Olimpii Elblag i znowu sytuacje 100 % Olimpia wogole takich klarownych 3:0 powinno być ale trzeba sie cieszyć z tego

1938fc | 2019-08-26 13:21

Nie ma potwierdzenia o Szydełko na pewno nie na stronie klubu

Sciemaa | 2019-08-26 13:29

a poprzeczka? w koncowce???

Kamil | 2019-08-26 13:32

Jest już oficjalne info

1938fc | 2019-08-26 13:32

To prawda , powodzonka trenerze

Adams | 2019-08-26 15:51

Ok jest podany oficjalny komunikat zakontraktowania młodego i zdolnego trenera... ale co dalej? po naszych wspaniałych pilkarzykach można się spodziewać wiele złego nawet kolejne spiskowanie przeciw trenerom

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola

Legionovia Legionowo             Stal Stalowa Wola
2019-09-21, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Stal Rzeszów             Stal Stalowa Wola

2 : 1

Piotr Głowacki 37,
Łukasz Mozler 48     
Bartosz Sobotka 82
Sędzia: Rafał Rokosz (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Stal Rzeszów 9 6-1-2 19
2 Górnik Łęczna 9 5-3-1 18
3 Resovia Rzeszów 9 5-2-2 17
4 Garbarnia Kraków 9 4-4-1 16
5 Znicz Pruszków 9 5-1-3 16
6 Olimpia Elbląg 9 4-3-2 15
7 Widzew Łódź 9 4-3-2 15
8 Bytovia Bytów 9 4-3-2 15
9 Błękitni Stargard Szcz. 9 5-0-4 15
10 GKS Katowice 9 4-2-3 14
11 Lech II Poznań 8 4-1-3 13
12 Pogoń Siedlce 9 3-3-3 12
13 Elana Toruń 9 3-2-4 11
14 Skra Częstochowa 9 2-2-5 8
15 Górnik Polkowice 8 1-4-3 7
16 Stal Stalowa Wola 9 1-2-6 5
17 Legionovia Legionowo 9 1-0-8 3
18 Gryf Wejherowo 9 0-2-7 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-09-21 Legionovia L.. - STAL
2019-09-28 Garbarnia Kr.. - STAL
2019-10-05 Lech II Pozn.. - STAL
2019-10-12 STAL - Górnik Polk..
2019-10-19 Elana Toruń - STAL
2019-10-26 STAL - Widzew Łódź
2019-11-02 GKS Katowice - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (851)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (406) » Slim1938 (392)
» Filip kacper k. (373) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (332)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Resovia Rzeszów - STAL (1:1)
2012-10-13
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 40 673 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:4)
2009-08-01
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 49 038 razy
Odra Opole - STAL (0:1)
2006-08-19
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 18 818 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (1:1)
2014-10-04
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 19 936 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.03938