Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 6.kolejka.Olimpia Elbląg -Stal Stalowa Wola 0:1(0:1)

6.kolejka.Olimpia Elbląg -Stal Stalowa Wola 0:1(0:1)

25 sierpnia 2019.Elbląg
ZKS Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola 0:1

14 min.- Michał Fidziukiewcz 0:1 - rzut karny

Olimpia: Sebastian Madejski - Tomasz Sedlewski, Tomasz Lewandowski, Kamil Wenger, Michał Balewski (46 Eryk Filipczyk) - Michał Miller (72, Oskar Ryk), Klaudiusz Krasa, Bruno Żołądź, Damian Szuprytowski, Cezary Demianiuk - Przemysław Brychlik (46 Ołeksij Prytulak).

Stal: Krystian Kalinowski - Adam Waszkiewicz, Piotr Mroziński, Kacper Śpiewak, Bartosz Sobotka - Rafał Michalik, Łukasz Pietras, Szymon Jopek, Michał Płonka (Bartłomiej Ciepiela), Robert Dadok - Michał Fidziukiewicz (Łukasz Zjawiński).

Komentarze (60)

Filip kacper k. | 2019-08-28 10:59

Siudaka trzeba pogonic z rezerw. zawala kazdy mecz

Kibic z młodynia | 2019-08-28 11:38

Dzisiaj rezerwy grają więc dobra okazja dla nowego trenera żeby przypatrzył się drugiej drużynie.

Filip kacper k. | 2019-08-28 11:42

kto prowadzi rezerwy?

Kibic z młodynia | 2019-08-28 12:35

Lebioda zrezygnował a informacji kto prowadzi rezerwy nie widziałem

Kibic368 | 2019-09-13 00:46

wszyscy do Rzeszowa!

Mariuszstalowa | 2019-09-13 04:36

Tak blisko az szkoda nie jechac. Poludniem wlada Zielono-Czarna Brygada !!!

Blezu11 | 2019-09-14 13:54

Pytanie.Jakie panowie były ostatnio dwie transmisje naszej Stalówki na tvcom.Dało się oglądać czy to samo co druga połowa z Elblągiem?

Adams | 2019-09-14 14:42

Jest podany sklad, są zmiany Ciepiela, Witasik i Zjawinski od początku.. ciekawy co z nimi wyjdzie, dobrze Fidziu na ławce ????

Adams | 2019-09-14 14:44

Myślę z tym składem powalczą o punkty oby tylko od pierwszych minut układała się gra..

Kibicc | 2019-09-14 15:23

to tvcom to jest jedna wielka porażka. Tnie i 12 zl za ten badziew, poje.ne.. ppv to najgorsze co moglo powstac

Kibicc | 2019-09-14 15:24

tnie ze nie idzie ogladac

Adams | 2019-09-14 15:44

Jednak nie wytrzymali bez straty bramki do konca 1 połowy , nie dadzą rady ugrać punktu ... chyba że Szydełko w przerwie odpowiednio ich zmotywuje

Filip kacper k. | 2019-09-14 16:10

Bojcie sie chamy, do 3 ligi spadamy !

Adams | 2019-09-14 16:18

dramatyczny początek 2 połowy żeby się nie skończyło pogromem znów kolejne błędy w obronie... z taką gra będzie walka o utrzymanie chyba do ostatnich kolejek

Filip kacper k. | 2019-09-14 16:32

Nowak, Fabianowski- grabarze stalowowolskiej piłki

Maxtor84 | 2019-09-14 21:26

Jak mało dzisiaj komentarzy wszyscy już chyba przyzwyczaili się do porażek i nie robi to już żadnego wrażenia :-)

Johnny | 2019-09-14 23:13

Bo po co komentować pośmiewisko Podkarpacia? Przez niejakiego Rafixa, Fabianowskiego i Nowaka wszyscy się teraz śmieją z tego tworu. Oni obrzydzili ten klub.Dla mnie to nie drużyna tylko twór który zasługuje na spadek, nawet nie do 3 a 4 ligi. LZS Zdziary by ich ogralo. Zaczać budowanie od nowa jak Stal Mielec, to tylko ratuje ten klub. Spadek jest nieunikniony i juz ślizgania nie będzie. Zasługują jak mało kto w tej lidze na to.

Johnny | 2019-09-14 23:15

A i z TVP dobrze robią że nie pokazują tego dziadostwa. A wiem ze były skargi na to że n-ty raz Znicz czy GKS. Stal się jednak wyróżnia czymś w tej lidze. Oni są JEDYNĄ drużyną która nie była pokazywana w TVP, i prawdopodobnie nie bedzie.

Mg151 | 2019-09-15 12:29

Obszerny skrót z meczu
» https://youtu.be/hTMkIu3eaKU

Adams | 2019-09-15 12:33

Rezerwy wygrywają z JKSem po 75 minutach 2:0 dobry wynik przyznam miła niespodzianka ...

Adams | 2019-09-15 12:55

Nie wierze to co oni zrobili ... frajerstwa ciąg dalszy oddac prawie pewne zwyciestwo ... amatorzy

Adams | 2019-09-15 13:02

Poprostu katastrofa co sie dzieje w stalowolskiej piłce piłkarzyki nie potrafią zagrać calego meczu na rownym poziomie wymiękają do tego traca bramki w skandaliczny sposób . Czemu np. wczoraj nasi nie mogli wyrównac walczyc do konca tylko przeciwnicy golą ich jak chcą

Wojtas93 | 2019-09-15 13:11

Kto nie przyjedzie to bez problemów ładują nam gole xd jak w killerach przyjedź zaj...EB stalowej kilka bramek nie odda bo się boi hah

Vielitz44 | 2019-09-15 15:22

W rezerwach nie ma kto grać i pod koniec chłopaki nie mają sił. To prawda, że w ataku w końcówce grał Siudak bo nie było kogo wpuścić? Nie mamy już kogo ogrywać?

1938fc | 2019-09-15 21:17

Juniorzy nie chcą grać w rezerwach z kilku powodów 1 z nich jest to ze trenerem jest Piechniak

1938fc | 2019-09-15 21:18

a nasi juniorzy mają bardzo duze szanse na awans do makroregionu i wystepować tam od zimy

Wojtas93 | 2019-09-15 21:21

Lol co wy gadacie piłkarze nie chcą grać bo trener hah jakie tłumaczenie to ja się nie dziwię dlaczego Polski futbol to dno i kilometr mulu jak w Polsce piłkarze to gwiazdy za dychę ... Powinni zapieprzac bez względu na wszystko jak nie to do roboty na cztery zmiany . Gra w piłkę to rarytas w porównaniu do je...Ania budowie po 10godzin dziennie ...

1938fc | 2019-09-15 22:58

Rarytas jest wtedy gdy się ma znajomości a w tym klubie takich potrzeba ...

Filip kacper k. | 2019-09-16 10:45

Moze jakis wywiad z Nowakiem i Fabianowskim a aktualniej sytuacji w klubie? czy nie ma odwagi?

Adams | 2019-09-16 11:45

Raczej druga opcja ...nie ma dobrej gry i wyników to nie pokazują sie publicznie poprostu ich nie ma , gdyby sytuacja była odwrotna i miejsce w czołówce mozna sie domyslic jaki byłby zachwyt do kamer nie pisząc o lansie

Stadion | 2019-09-16 11:51

Czy mi się zdaje czy Stalowa wychodzi niepewnie w ataku. Jest kontra 3 na 2 i nie potrafimy tego rozegrać. O strzałach z dystansu nie wspomnę.. Formy brak od początku!

Stallzks | 2019-09-17 10:14

Jak brakuje jakości w zawodnikach to nie ma mowy o konstruowaniu akcji, zdobywaniu goli itd.
Mamy 4 najgorsze drużyny w lidze wyraźnie odstające w tym nasza Stal.
Jeszcze żebyśmy grali wychowankami i mieli to miejsce to rozumiem politykę, chęć zdobycia pienied,y w epo junior. W tej chwili gramy najemnikami, którzy za chwilę pójdą dalej a my zostajemy bez ogranych wychowanków, w 3 lidze.

Slim1938 | 2019-09-17 23:27

w soote mecz o życie z Legionową która jest niżej od nas

Adams | 2019-09-18 00:09

z Legionovią jeśli nasi dobrze zagrają i poprawią skuteczność powinni spokojnie wygrać chociaż przeciwnicy pewnie będą nakręceni przy nowym trenerze po rezygnacji Sasala...

Mariuszstalowa | 2019-09-18 05:56

A propo to co z kibicami Sokola Nisko??

Daro | 2019-09-18 20:24

Kolejnym terminem zakończenia budowy stadionu jest 10 października.......

Filip kacper k. | 2019-09-19 07:47

Przeciez to byl pewnik ze stadion w tym roku nie zostanie otwarty- a przynajmniej nie zostanie rozegrany na nim zaden mecz.

Maxtor84 | 2019-09-19 11:18

wszystko w tym klubie idzie nie w tą stronę co powinno ...

Mocny91 | 2019-09-19 11:53

oddanie stadionu 10 pazdziernika czy zakonczenie budowy? bo wiadomo ze stadion musi otrzymac pozwolenia od strazy czy policji. Plus polozona murawa musi lezec miesiac by sie odpowiednio zakorzenila. Ciekawe kiedy zagramy 1 mecz przy Hutniczej...

Daro | 2019-09-19 13:34

Zakończenie budowy, jednak część odbiorów już się rozpoczęła, więc jest szansa, że z Widzewem zagramy u siebie (czyli 3 mecze ligowe i mam nadzieję na PP)

1938fc | 2019-09-19 22:17

Trawa na której mamy grać zakorzeni sie w 2 tygodnie pytałem osób zwiazanych z tym , a testujemy bramkarza co ciekawe Leonid Otchaszczenko podstawowy bramkarz Stali Rzeszów w 3 lidze w poprzednim sezonie, nwm kto jeszcze testowany ale on napewno

1938fc | 2019-09-19 22:17

Trawa na której mamy grać zakorzeni sie w 2 tygodnie pytałem osób zwiazanych z tym , a testujemy bramkarza co ciekawe Leonid Otchaszczenko podstawowy bramkarz Stali Rzeszów w 3 lidze w poprzednim sezonie, nwm kto jeszcze testowany ale on napewno

Cisse | 2019-09-20 07:51

Ja dziękuję za tę ukraińską gwiazdeczkę i jego panienkę atencujszkę.
Tutaj trzeba doświadczonego bramkarza z głową na karku typu Balon, żeby pokierował obroną i dał przykład młodym, a nie jakiegoś pantofla z instagrama.

Kategoriak | 2019-09-20 14:09

A tak wgl co do drużyny rezerw. Jezeli chcieli grać i utrzymać drużynę na poziomie 4 ligi to trzeba było ściągnąć 3-4 chłopakow którzy w naszej Stali juz grali, a trochę pograli w tej lidze. Drzymała Sokół Nisko, Tur Gorzyce, Kochowski Zdziary. Pozniej są takie sytuacje ze do gry nie ma ludzi i na boisko wchodzi rezerwowy bramkarz. Trochę to nie poważne

Filip kacper k. | 2019-09-20 14:38

jesli spadnie pierwsza lub druga druzyna, to na 99 % w planach jest nie przystapenie rezerw do kolejnego sezonu

1938fc | 2019-09-20 14:51

Jesli przyjdzie on to Konefał chyba tylko rezerwy a Kalinkowski będzie 2

Adams | 2019-09-20 18:44

Jest kolejna porażka rezerw tym razem 4:0 czyli nędznych wyników ciąg dalszy...

Maxtor84 | 2019-09-20 21:25

to już chyba nikogo nie obchodzi ....

Wojtas93 | 2019-09-20 23:08

Co wy płaczecie nad tą czwarta liga takie mają ambicje młodzi zawodnicy wola dostawać wpier....dół od każdego .... Trzeba się modlić żeby pierwsza drużyna zaczęła wygrywać bo będzie katastrofa;) czwarta liga jest amatorska jak gość co dorabia w straży ma większe jaja od naszych wychowanków tovnic tylko im pogratulować;)

Filip kacper k. | 2019-09-21 01:25

a niektórzy chcieli grac naszymi wychowankami, których poziom jest miedzy b a a klasa

Maxtor84 | 2019-09-21 13:52

czy dzisiaj kursik 2,5 wejdzie :) zobaczymy

Adams | 2019-09-21 16:36

jak narazie zapowiada skończy się remisem ciężko o wygraną raczej mecz tzw do jednej bramki...

Adams | 2019-09-21 16:39

wyrównany mecz oby nie stracili bramki bo nasi grajki się nie podniosą

Adams | 2019-09-21 16:49

koniec połowy... ogólnie kiepski poziom mało się dzieje

Kamilosss | 2019-09-21 17:11

Legionovia już z 3-0 powinna prowadzić. Ale wstyd.

Adams | 2019-09-21 17:16

początek 2 połowy już się zaczyna oblężenie naszej bramki cud nie stracili bramki... co oni robią masakra

Adams | 2019-09-21 17:19

no nic trzeba cieszyć się z remisu o ile wytrwają do końca bez straconej bramki

Adams | 2019-09-21 17:48

szok 0:1 Fidziu dobra zmiana co nie zmienia faktu dziś mają sporo szczęścia...

Adams | 2019-09-21 18:04

można napisać w końcu naszym dopisało szczęście i to po całości

1938fc | 2019-09-21 18:23

Za Wtorka grali ładnie były porażki niech grają slabo a zdobywają punkty ... brawo za zwyciestwo

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków

Stal Stalowa Wola             Znicz Pruszków
2019-11-23, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

3 : 2

Sebastian Zalepa 55,
Adrian Dziubiński 60, 62     
Robert Dadok 30 (k),
Krzysztof Kiercz 82
Sędzia: Bartosz Owsiany (Opole)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 18 11-5-2 38
2 Górnik Łęczna 18 11-5-2 38
3 Widzew Łódź 18 11-4-3 37
4 GKS Katowice 18 10-4-4 34
5 Olimpia Elbląg 18 8-7-3 31
6 Bytovia Bytów 18 8-5-5 29
7 Błękitni Stargard Szcz. 18 9-2-7 29
8 Stal Rzeszów 18 8-3-7 27
9 Znicz Pruszków 18 7-3-8 24
10 Górnik Polkowice 18 6-5-7 23
11 Garbarnia Kraków 18 5-7-6 22
12 Lech II Poznań 18 6-4-8 22
13 Pogoń Siedlce 18 6-3-9 21
14 Elana Toruń 18 5-5-8 20
15 Stal Stalowa Wola 18 4-4-10 16
16 Skra Częstochowa 17 4-3-10 15
17 Gryf Wejherowo 18 2-4-12 10
18 Legionovia Legionowo 17 2-3-12 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-11-23 STAL - Znicz Pruszk..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (877)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (414) » Kamilosss (407)
» Slim1938 (395) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (342)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 50 701 razy
STAL - ROW 1964 Rybnik (0:0)
2015-10-03
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 16 413 razy
STAL - Podbeskidzie BB (3:1)
2006-07-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 10 018 razy
STAL - Concordia Elbląg (3:0)
2013-10-26
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 15 700 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.041