Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 6.kolejka.Olimpia Elbląg -Stal Stalowa Wola 0:1(0:1)

6.kolejka.Olimpia Elbląg -Stal Stalowa Wola 0:1(0:1)

25 sierpnia 2019.Elbląg
ZKS Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola 0:1

14 min.- Michał Fidziukiewcz 0:1 - rzut karny

Olimpia: Sebastian Madejski - Tomasz Sedlewski, Tomasz Lewandowski, Kamil Wenger, Michał Balewski (46 Eryk Filipczyk) - Michał Miller (72, Oskar Ryk), Klaudiusz Krasa, Bruno Żołądź, Damian Szuprytowski, Cezary Demianiuk - Przemysław Brychlik (46 Ołeksij Prytulak).

Stal: Krystian Kalinowski - Adam Waszkiewicz, Piotr Mroziński, Kacper Śpiewak, Bartosz Sobotka - Rafał Michalik, Łukasz Pietras, Szymon Jopek, Michał Płonka (Bartłomiej Ciepiela), Robert Dadok - Michał Fidziukiewicz (Łukasz Zjawiński).

Komentarze (36)

Filip kacper k. | 2019-08-28 10:59

Siudaka trzeba pogonic z rezerw. zawala kazdy mecz

Kibic z młodynia | 2019-08-28 11:38

Dzisiaj rezerwy grają więc dobra okazja dla nowego trenera żeby przypatrzył się drugiej drużynie.

Filip kacper k. | 2019-08-28 11:42

kto prowadzi rezerwy?

Kibic z młodynia | 2019-08-28 12:35

Lebioda zrezygnował a informacji kto prowadzi rezerwy nie widziałem

Kibic368 | 2019-09-13 00:46

wszyscy do Rzeszowa!

Mariuszstalowa | 2019-09-13 04:36

Tak blisko az szkoda nie jechac. Poludniem wlada Zielono-Czarna Brygada !!!

Blezu11 | 2019-09-14 13:54

Pytanie.Jakie panowie były ostatnio dwie transmisje naszej Stalówki na tvcom.Dało się oglądać czy to samo co druga połowa z Elblągiem?

Adams | 2019-09-14 14:42

Jest podany sklad, są zmiany Ciepiela, Witasik i Zjawinski od początku.. ciekawy co z nimi wyjdzie, dobrze Fidziu na ławce ????

Adams | 2019-09-14 14:44

Myślę z tym składem powalczą o punkty oby tylko od pierwszych minut układała się gra..

Kibicc | 2019-09-14 15:23

to tvcom to jest jedna wielka porażka. Tnie i 12 zl za ten badziew, poje.ne.. ppv to najgorsze co moglo powstac

Kibicc | 2019-09-14 15:24

tnie ze nie idzie ogladac

Adams | 2019-09-14 15:44

Jednak nie wytrzymali bez straty bramki do konca 1 połowy , nie dadzą rady ugrać punktu ... chyba że Szydełko w przerwie odpowiednio ich zmotywuje

Filip kacper k. | 2019-09-14 16:10

Bojcie sie chamy, do 3 ligi spadamy !

Adams | 2019-09-14 16:18

dramatyczny początek 2 połowy żeby się nie skończyło pogromem znów kolejne błędy w obronie... z taką gra będzie walka o utrzymanie chyba do ostatnich kolejek

Filip kacper k. | 2019-09-14 16:32

Nowak, Fabianowski- grabarze stalowowolskiej piłki

Maxtor84 | 2019-09-14 21:26

Jak mało dzisiaj komentarzy wszyscy już chyba przyzwyczaili się do porażek i nie robi to już żadnego wrażenia :-)

Johnny | 2019-09-14 23:13

Bo po co komentować pośmiewisko Podkarpacia? Przez niejakiego Rafixa, Fabianowskiego i Nowaka wszyscy się teraz śmieją z tego tworu. Oni obrzydzili ten klub.Dla mnie to nie drużyna tylko twór który zasługuje na spadek, nawet nie do 3 a 4 ligi. LZS Zdziary by ich ogralo. Zaczać budowanie od nowa jak Stal Mielec, to tylko ratuje ten klub. Spadek jest nieunikniony i juz ślizgania nie będzie. Zasługują jak mało kto w tej lidze na to.

Johnny | 2019-09-14 23:15

A i z TVP dobrze robią że nie pokazują tego dziadostwa. A wiem ze były skargi na to że n-ty raz Znicz czy GKS. Stal się jednak wyróżnia czymś w tej lidze. Oni są JEDYNĄ drużyną która nie była pokazywana w TVP, i prawdopodobnie nie bedzie.

Mg151 | 2019-09-15 12:29

Obszerny skrót z meczu
» https://youtu.be/hTMkIu3eaKU

Adams | 2019-09-15 12:33

Rezerwy wygrywają z JKSem po 75 minutach 2:0 dobry wynik przyznam miła niespodzianka ...

Adams | 2019-09-15 12:55

Nie wierze to co oni zrobili ... frajerstwa ciąg dalszy oddac prawie pewne zwyciestwo ... amatorzy

Adams | 2019-09-15 13:02

Poprostu katastrofa co sie dzieje w stalowolskiej piłce piłkarzyki nie potrafią zagrać calego meczu na rownym poziomie wymiękają do tego traca bramki w skandaliczny sposób . Czemu np. wczoraj nasi nie mogli wyrównac walczyc do konca tylko przeciwnicy golą ich jak chcą

Wojtas93 | 2019-09-15 13:11

Kto nie przyjedzie to bez problemów ładują nam gole xd jak w killerach przyjedź zaj...EB stalowej kilka bramek nie odda bo się boi hah

Vielitz44 | 2019-09-15 15:22

W rezerwach nie ma kto grać i pod koniec chłopaki nie mają sił. To prawda, że w ataku w końcówce grał Siudak bo nie było kogo wpuścić? Nie mamy już kogo ogrywać?

1938fc | 2019-09-15 21:17

Juniorzy nie chcą grać w rezerwach z kilku powodów 1 z nich jest to ze trenerem jest Piechniak

1938fc | 2019-09-15 21:18

a nasi juniorzy mają bardzo duze szanse na awans do makroregionu i wystepować tam od zimy

Wojtas93 | 2019-09-15 21:21

Lol co wy gadacie piłkarze nie chcą grać bo trener hah jakie tłumaczenie to ja się nie dziwię dlaczego Polski futbol to dno i kilometr mulu jak w Polsce piłkarze to gwiazdy za dychę ... Powinni zapieprzac bez względu na wszystko jak nie to do roboty na cztery zmiany . Gra w piłkę to rarytas w porównaniu do je...Ania budowie po 10godzin dziennie ...

1938fc | 2019-09-15 22:58

Rarytas jest wtedy gdy się ma znajomości a w tym klubie takich potrzeba ...

Filip kacper k. | 2019-09-16 10:45

Moze jakis wywiad z Nowakiem i Fabianowskim a aktualniej sytuacji w klubie? czy nie ma odwagi?

Adams | 2019-09-16 11:45

Raczej druga opcja ...nie ma dobrej gry i wyników to nie pokazują sie publicznie poprostu ich nie ma , gdyby sytuacja była odwrotna i miejsce w czołówce mozna sie domyslic jaki byłby zachwyt do kamer nie pisząc o lansie

Stadion | 2019-09-16 11:51

Czy mi się zdaje czy Stalowa wychodzi niepewnie w ataku. Jest kontra 3 na 2 i nie potrafimy tego rozegrać. O strzałach z dystansu nie wspomnę.. Formy brak od początku!

Stallzks | 2019-09-17 10:14

Jak brakuje jakości w zawodnikach to nie ma mowy o konstruowaniu akcji, zdobywaniu goli itd.
Mamy 4 najgorsze drużyny w lidze wyraźnie odstające w tym nasza Stal.
Jeszcze żebyśmy grali wychowankami i mieli to miejsce to rozumiem politykę, chęć zdobycia pienied,y w epo junior. W tej chwili gramy najemnikami, którzy za chwilę pójdą dalej a my zostajemy bez ogranych wychowanków, w 3 lidze.

Slim1938 | 2019-09-17 23:27

w soote mecz o życie z Legionową która jest niżej od nas

Adams | 2019-09-18 00:09

z Legionovią jeśli nasi dobrze zagrają i poprawią skuteczność powinni spokojnie wygrać chociaż przeciwnicy pewnie będą nakręceni przy nowym trenerze po rezygnacji Sasala...

Mariuszstalowa | 2019-09-18 05:56

A propo to co z kibicami Sokola Nisko??

Daro | 2019-09-18 20:24

Kolejnym terminem zakończenia budowy stadionu jest 10 października.......

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola

Legionovia Legionowo             Stal Stalowa Wola
2019-09-21, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Stal Rzeszów             Stal Stalowa Wola

2 : 1

Piotr Głowacki 37,
Łukasz Mozler 48     
Bartosz Sobotka 82
Sędzia: Rafał Rokosz (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Stal Rzeszów 9 6-1-2 19
2 Górnik Łęczna 9 5-3-1 18
3 Resovia Rzeszów 9 5-2-2 17
4 Garbarnia Kraków 9 4-4-1 16
5 Znicz Pruszków 9 5-1-3 16
6 Olimpia Elbląg 9 4-3-2 15
7 Widzew Łódź 9 4-3-2 15
8 Bytovia Bytów 9 4-3-2 15
9 Błękitni Stargard Szcz. 9 5-0-4 15
10 GKS Katowice 9 4-2-3 14
11 Lech II Poznań 8 4-1-3 13
12 Pogoń Siedlce 9 3-3-3 12
13 Elana Toruń 9 3-2-4 11
14 Skra Częstochowa 9 2-2-5 8
15 Górnik Polkowice 8 1-4-3 7
16 Stal Stalowa Wola 9 1-2-6 5
17 Legionovia Legionowo 9 1-0-8 3
18 Gryf Wejherowo 9 0-2-7 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-09-21 Legionovia L.. - STAL
2019-09-28 Garbarnia Kr.. - STAL
2019-10-05 Lech II Pozn.. - STAL
2019-10-12 STAL - Górnik Polk..
2019-10-19 Elana Toruń - STAL
2019-10-26 STAL - Widzew Łódź
2019-11-02 GKS Katowice - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (851)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (406) » Slim1938 (392)
» Filip kacper k. (373) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (332)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 36 892 razy
Korona Kielce - STAL (2:3)
2008-08-09
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 99 063 razy
STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 18 217 razy
Limanovia Limanova - STAL (2:0)
2014-08-03
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 2 591 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.0333