Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 1/32 Totolotek Puchar Polski:Chemik Police - Stal Stalowa Wola 0:4

1/32 Totolotek Puchar Polski:Chemik Police - Stal Stalowa Wola 0:4
25 września 2019 - Police (Stadion Miejski)
 
Chemik Police - Stal Stalowa Wola 0:4 (0:2)
 
0:1 Michał Fidziukiewicz 10 min.  
0:2 Rafał Michalik 18 min.
0:3 Michał fidziukiewicz  77 min.
0:4 Bartłomiej Ciepiela 90 min.
 
Chemik: 12. Oskar Rechtziegel - 18. Oskar Klimkowicz, 17. Paweł Odlanicki-Poczobut, 5. Adam Wiejkuć, 3. Paweł Szewczykowski - 6. Jarosław Jóźwiak (78 Sebastian Rudnik), 7. Mateusz Kowalczyk (46 Bartosz Ława), 21. Mariusz Bedliński, 13. Szymon Kapelusz (33 Krystian Peda), 8. Andrij Protasenko - 11. Jakub Sobecki.
 
Stal: 12. Łukasz Konefał - 11. Michał Mistrzyk, 17. Kacper Śpiewak, 24. Krzysztof Kiercz, 19. Szymon Jarosz (59 Piotr Witasik), 22. Rafał Michalik - 20. Szymon Jopek, 10. Piotr Mroziński, 13. Przemysław Stelmach (57 Łukasz Pietras) - 8. Robert Dadok (46 Bartłomiej Ciepiela), 9. Michał Fidziukiewicz.
 
żółte kartki: Jóźwiak, Wiejkuć - Stelmach, Jopek, Mistrzyk, Pietras, Witasik.
 
sędziował: Paweł Horożaniecki (Żary).

Komentarze (31)

Kibic z młodynia | 2019-09-25 19:32

Kiedy losowanie?

Wiru1 | 2019-09-26 08:35

W piątek o 12

Cdncdn | 2019-09-26 17:40

Co z tym nowym bramkarzem???

Stallzks | 2019-09-27 12:07

Witam, wiadomo kiedy Stał zacznie grać swoje mecze domowe przy Hutniczej?

Filip kacper k. | 2019-09-27 12:14

tak, w przysztm roku na wiosne

Filip kacper k. | 2019-09-27 12:14

w PP z Katowicami wiec szalu nie bedzie

Daro | 2019-09-27 12:17

GKS Katowice w PP u siebie. Czyli w odstępie kilku dni 2 mecze z GKS.

Jak będzie otwarcie z Widzewem to po kilku dniach u nas PP, a później wyjazd na mecz ligowy do Katowic.

Nie będzie łatwo ale GKS jest do przejścia, a premia za awans to 60 tys. zł i mecz 1/8 jeszcze pod koniec listopada.

Stallzks | 2019-09-27 12:20

Na wiosnę mecze u siebie mówisz. Jesteś pewny czy fake wprowadzasz?

Filip kacper k. | 2019-09-27 12:31

tu nie ma pewnosci bo wszystko zalezy od odbiorow, ale wystarczy przejsc sie na hutnicza zeby zobaczyc ze roboty jeszcze sporo, a bajki ze odbiory sie zaczely sa po to zeby nikt nie panikowal przed wyborami

Kibic z młodynia | 2019-09-27 12:40

Patrząc na tempo prac to jestem w stanie uwierzyć że mecze będą dopiero na wiosnę ale z drugiej strony to trzymam kciuki żeby z Widzew zagrali na H15

Vielitz44 | 2019-09-27 12:48

Zakładam, że uda im się ten stadion "odpalić" wg. planów, ale obawiam się efektu jak na błoniach - za szybko wszystko będzie i chwilę później trawa albo coś w tym stylu będzie do wymiany...

Co do PP - GKS kibicowsko w miarę fajnie (JKSu pewnie zjedzie się pełno), piłkarsko bardzo słabo (wielu pikników to nie przyciągnie), ale pamiętam ostatni mecz z Gks jak było 5 tyś :) fajnie było by to powtórzyć i awans dodatkowo wywalczyć.

Stallzks | 2019-09-27 12:57

Z GKS są w stanie wywalcxyc awans, żeby w następnej rundzie poznać rywala z extraklapy.
Tak widzę że nie wygląda to najlepiej ta budowa. Do meczu z Widzewem niecały miesiąc. Wielu znajomych chce wrócić z zagranicy biorąc urlop na ten mecz otwarcia przy H15, ta cisza w związku z otwarciem daje do myślenia że pewnie sami nie wiedzą nic konkretnego.

Vielitz44 | 2019-09-27 13:27

Na razie marketing leży i kwiczy. Podobno jakiś nowy urząd powołali, który ma zajmować się tym obiektem i dbać o jego rentowność, to jak tak, to na razie ich działania to porażka... Aby zapełnić ten stadion, to już trzeba ruszać z akcją marketingową, chyba, że planują po prostu dać bilety za free i zgarniać szkoły i żołnierzy, jak za komuny...

Kategoriak | 2019-09-28 10:01

Co do murawy to bym sie nie obawiał bo to bedzie murawa bardzo dobrej klasy. Podejrzewam ze przyjmie sie do 2 tygodni od położenia wiec z tym nie bedzie problemu. Nie wiem natomiast jak wyglada to od środka

Adams | 2019-09-28 16:16

Narazie mecz sie dobrze uklada konczy sie połowa wygrywają po golu Sobotki ogólnie niezle wyglądają

Adams | 2019-09-28 16:17

przed chwila strzelili jest niespodzianka do przerwy 0:2 !

1938fc | 2019-09-28 16:21

Czyżby ruszyło to na co czekamy ?

Adams | 2019-09-28 16:21

Czyżby w końcu złapali formę i odpalili ? po 1 polowie wygladają zaskakująco dobrze

Adams | 2019-09-28 16:23

Mam nadzieje po przerwie nie opadną z sił jak to bywa ostatnio ...

Sciemaa | 2019-09-28 16:46

i skonczy sie jak zawsze

Blezu11 | 2019-09-28 16:49

Z tą murawą to nie byłbym takim optymistą bo podłoże pod balon zostało spieprzone i ma być zdejmowana trawa i porawiana bo nie przeszło odbioru.

Adams | 2019-09-28 16:50

robi sie niebezpiecznie Garbarnia zdobyła bramkę teraz wyjdzie jak sobie poradzą mentalnie czy nasi wytrzymają psychicznie i kondycyjnie ...

Peternyc | 2019-09-28 17:03

gol bravo

Adams | 2019-09-28 17:04

widać jest progres , walczą dalej w 2 połowie nie odpuscili

Sciemaa | 2019-09-28 17:16

ale telebim jaki zamontowali to jeden z fajniejszych jakie widzialem na polskich stadionach

Vielitz44 | 2019-09-28 17:37

Co tam Sciemaa pisałeś, że jak się skończy :)?
Brawo - 3 zw. w ostatnich 3 meczach, szacun panowie, walczyć i punktować!

Cdncdn | 2019-09-28 18:43

Pracuje na tym stadionie i zapewniam wszystkich ze odbiory sa juz na ukonczeniu .W srodku montowane sa meble .Wlasciwie wszystko jest juz zakonczone poza murawa ktora na dniach bedzie kladziona.Stadion zgloszony juz jest do PZPN i nawet byla wizja wstepna .Mecz z Widzewem u siebie nie jest w zadnym stopniu zagrozony .FDziekuje za uwage .AAaaaaa i jeszcze jedno .Juz niedlugo w sprzedarzy karnety bo mapki stadionu juz sa wydrukowane.

Raul | 2019-09-28 18:45

Bravo , bravo , bravo - dla trenera i zawodnikow. W ciagu tygodnia 3 mecze , 3 zwyciestwa , 6 punktow w lidze i awans w PP . Fantastycznie , oby tak dalej i do zobaczenia jak najszybciej na H15 .

Sciemaa | 2019-09-28 19:33

Niby co oni mieli do pzpn zglosic? plac budowy? obiekt bez odbioru? bez murawy? bez zgod policji strazy itd? bo z tego co pisza to juz maja sporo poprawek. Np trawe pod przyszlym namiotem.

1938fc | 2019-09-28 19:41

Sciema gdzie piszą tak ?

Daro | 2019-09-28 21:25

Z tego co się orientuję to temat sztucznej murawy pod balonem był sierpniu i wtedy na kilka dni zerwano nawierzchnię więc jak położyli ponownie, do tego namalowali linie i wstawili bramki to chyba wszystko było OK. Poza tym widziałem dzisiaj worki z granulatem na stadionie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków

Stal Stalowa Wola             Znicz Pruszków
2019-11-23, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

3 : 2

Sebastian Zalepa 55,
Adrian Dziubiński 60, 62     
Robert Dadok 30 (k),
Krzysztof Kiercz 82
Sędzia: Bartosz Owsiany (Opole)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 18 11-5-2 38
2 Górnik Łęczna 18 11-5-2 38
3 Widzew Łódź 18 11-4-3 37
4 GKS Katowice 18 10-4-4 34
5 Olimpia Elbląg 18 8-7-3 31
6 Bytovia Bytów 18 8-5-5 29
7 Błękitni Stargard Szcz. 18 9-2-7 29
8 Stal Rzeszów 18 8-3-7 27
9 Znicz Pruszków 18 7-3-8 24
10 Górnik Polkowice 18 6-5-7 23
11 Garbarnia Kraków 18 5-7-6 22
12 Lech II Poznań 18 6-4-8 22
13 Pogoń Siedlce 18 6-3-9 21
14 Elana Toruń 18 5-5-8 20
15 Stal Stalowa Wola 18 4-4-10 16
16 Skra Częstochowa 17 4-3-10 15
17 Gryf Wejherowo 18 2-4-12 10
18 Legionovia Legionowo 17 2-3-12 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-11-23 STAL - Znicz Pruszk..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (877)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (414) » Kamilosss (407)
» Slim1938 (395) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (342)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2004-03-27
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 19 425 razy
STAL - Pogoń Leżajsk (2:0)
2006-05-20
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 11 914 razy
Górnik Łęczna - STAL (0:0)
2009-04-22
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 24 896 razy
STAL - Piast Gliwice (0:2)
2007-09-19
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 17 839 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.0598