Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 11 kolejka.Garbarnia Kraków - Stal 1:3

11 kolejka.Garbarnia Kraków - Stal 1:3
28 września 2019,Kraków
 
Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola  1:3 (0:2)
 
0:1 Bartosz Sobotka 20 min.
0:2 Bartłomiej Ciepiela 45 min.
1:2 Krzysztof Szewczyk 56 min.  
1:3 Adam Waszkiewicz 70 min.
 
Garbarnia: 33. Aleksander Kozioł - 87. Jakub Kowalski, 12. Mateusz Duda, 8. Marek Masiuda, 6. Bartłomiej Mruk, 15. Grzegorz Marszalik - 10. Kamil Kuczak, 21. Tomasz Kołbon, 27. Kamil Słoma (79, 23. Mateusz Wyjadłowski), 99. Michał Feliks (46, 11. Rafał Surmiak), 32. Krzysztof Szewczyk (84, 7. Kamil Włodyka).
 
Stal: 1. Krystian Kalinowski - 2. Adam Waszkiewicz, 21. Piotr Witasik, 24. Krzysztof Kiercz, 19. Szymon Jarosz, 16. Bartosz Sobotka - 26. Bartłomiej Ciepiela (75, 11. Michał Mistrzyk), 5. Łukasz Pietras (68, 20. Szymon Jopek), 13. Przemysław Stelmach, 8. Robert Dadok (78, 22. Rafał Michalik) - 14. Łukasz Zjawiński (71, 9. Michał Fidziukiewicz).
 
żółte kartki: Masiuda - Ciepiela, Witasik.
 
sędziował: Marcin Bielawski (Katowice).
 
widzów: 357 

Komentarze (38)

Mariuszstalowa | 2019-09-29 00:09

Gratulacje!!! Mam nadzieje ze na dobre odpalili

Znawca | 2019-09-29 12:08

Jaki wynik rezerw?

Adams | 2019-09-29 12:40

rezerwy po godzininie gry dostaje solidne baty ... przynosza tylko wstyd juz lepiej jakby sie wycofali z ligi

Straznik | 2019-09-29 12:54

Mogły awansowac Zdziary zamiast nich, przynajmniej przygode w 4 lidze by mieli i mysli ze zdobyli by wiecej punktow od tych pozal sie rezerw. Ale Rafixy i inne trole tak byly za rezerwami w 4 lidze to mają.

Straznik | 2019-09-29 12:56

Teraz wstyd z takimi wynikami, gdzie Mielec a gdzie Stalowa przepasc, byla jest i bedzie.

Filip kacper k. | 2019-10-1 08:09

na potwierdzenie, mecze u siebie nie w tym roku
» https://www.widzewtomy.net/gdzie-widzew-zagra-ze-stala/

Kibic z młodynia | 2019-10-1 10:08

Konsekwencje będą wyciągnięte? Czy dalej wykonawca będzie sobie pogrywał? Może jakieś stanowisko klubu prezesa? Nie wstyd wam że kibice dowiadują się o tym fakcie z portalu Widzewa?

Wojtas93 | 2019-10-1 10:32

Wstyd jak cholera jak w tym kraju ma by. Dobrze? Jak budujesz dom to sprawdzasz wszystko i terminy itd budujesz stadion to każdy ma w dupie terminy mało istotne a to taka sama inwestycja a prezes nie ma jaj ... Żeby powiedzieć prawde

Sciemaa | 2019-10-1 10:33

I gdzie sa ci co mowili ze juz wszystko gotowe? i nawet odbiory ida....

Wojtas93 | 2019-10-1 10:34

W ogóle hit trawa na bocznych boiskach jest a na głównym nie zdarzyli tak jakby budowę domu zaczynać od budowy garażu

Sciemaa | 2019-10-1 10:50

A znawcy mowili ze bilety juz sie drukuja;) bo im ciec na bramie powiedzial;]

Daro | 2019-10-1 10:58

Ktoś zawalił ewidentnie. Budimex (wykonawca bierze odpowiedzialność za podwykonawców) albo TrawnikProducent. Trawa hybrydowa to nie zwykła trawa, którą można kupić od ręki. Taka trawę zamawia się z wyprzedzeniem.

Budowa budową, różne opóźnienia mogą się zdarzyć ale brak komunikatów ze strony miasta/klubu jeszcze w momencie końcówki budowy to brak profesjonalizmu i olewanie kibiców. Kibice innego klubu (Widzew) wiedzą więcej i szybciej jak my.

Stallzks | 2019-10-1 11:20

Serio musimy się dowiadywac z portalu widzewtomy co u nas się dzieje z budową? Powstrzymuje się od krytyki, która ciśnie się od razu na usta za brak profesjonalizmu naszych włodarzy nie ma kontaktu z kibicami. Na stadion będziemy mogli wejść w marcu 2020
Nie wierzę że będąc mieszkańcem Stalowej Woli zacieram ręce że mecz za chwilę w.koncu na Hutniczej, a tu jestem powiadamiany z Łodzi co u nas się wyprawia.
Wywieźć ich na taczkach bo widać brak pojęcia.

Adams | 2019-10-1 11:24

oficjalnie z Widzewem w Boguchwale co to ma znaczyć ile jeszcze razy przełożą otwarcie stadionu przeciez wychodzi wstyd na cały kraj ... to jest niepojęte , jeszcze się okaże stadion bedzie gotowy na wiosne

Adams | 2019-10-1 11:32

Oczywiscie z Katowicami w PP równiez zagramy w Boguchwale co za nieroby tam robią przy budowie az przykro sie patrzy co oni wyrabiają ...

Kibic z młodynia | 2019-10-1 12:17

Dwa szlagiery przy H15 (Widzew GKS) i spory zysk z biletów poszedł się je.....

Wojtas93 | 2019-10-1 13:06

Z Widzewem się nie uda ale może z gksem chciisz niech spróbują przełożyć ... Na FB od spółki dostałem informację że jak otwarcie będzie to będzie informacja a kiedy to można pytać Budimexu LOL profesjonalne podejście do sprawy;)

Stalowiak1938 | 2019-10-1 13:25

Drodzy Państwo przestańcie się w końcu łudzić że otwarcie nastąpi w tej rundzie. Zanim połozą trawę, zanim się przyjmie ( a przecież pogoda będzie coraz gorsza) to nie jest tak że połozą i od razu można grać. Jeżeli miasto nie wyciągnie konsekwencji w postaci kar umownych od wykonawcy to są zwykłymi piz#ami. Już termin był raz przesówany. Teraz z ewidentnej winy wykonawcy budowa jest opóźniona co naraża na ogromne straty klub i miasto, nie tylko straty finansowe ale też wizerunkowe. Chyba są jacyś prawnicy w magistracie i klubie którzy powinni wyciągnąć konsekwencje i tu nie ma co się patyczkowac. Wykonawca dokładnie wiedział ile materiału potrzebuje dał wycenę termin realizacji i tego terminu nie dotrzymał oraz nie doszacował ile materiału potrzebuje. Jeszce miasto powinno na tym zarobić. Tylko ciekawe jak w przetargu zostały określone kary umowne. Ale to już rozprawa na dłuższy czas. W każdym razie jak miasto czyli inwestor pozostawi to bez konsekwencji to Panie Lucjuszu wstyd!!

Filip kacper k. | 2019-10-1 13:31

Prezydent juz w ktoryms wywiadzie mowil ze bylo tyle robót dodtakowych i problemów z finasowaniem inwestycji ze strony miasta ze Budimex ma juz aneks do umowy,, wiec o karach nie moze byc mowy.

Poza tym juz przynajmniej od kilku miesiecy wiadome jest ze w tym roku nie bylo szans zagrac.

Rafix nakrecał temat ale to tak jak i z awansem

Stalowiak1938 | 2019-10-1 14:23

Filip Kacper K. A to nie wiedzialem. Czyli w tym wypadku jestesmy uzaleznieni od Budimexu i tyle szkoda ze nie ma wglądu do umów i aneksów. Nie mniej jednak radze nie nakręcac sie ze w tym roku zobaczymy Stalówke na H15, wyjdzie to wszystkim na zdrowie, mniej nerwow, ktore zresztą i tak są juz zszargane od 2012 roku w sprawie budowy stadionu.

Johny | 2019-10-1 14:25

Kpina i wstyd ! Proponuję zmienić nazwę na Stal Boguchwała !!! Żadnej informacji od Prezydenta, Prezesa Klubu i od władz MOSIR - czyli stron jak najbardziej zainteresowanych. Od dawna było wiadomo, że wszystko idzie jak krew z nosa i jest ryzyko, że gówno z tego będzie. Z pierwszą trybuną były jaja, teraz to samo. Chyba jestesmy rekordzistami: dwie trybuny w 6 lat !!!!

Daro | 2019-10-1 14:41

Murawa to jedna z wielu rzeczy...przecież to nie jest tak, że wszystko jest gotowe i brakuje tylko murawy.

Nie wszystkie parkingi/ ciągi komunikacyjne są gotowe, nie ma balona nad sztucznym boiskiem i nie wiadomo jak się sprawy mają wewnątrz trybuny.

Ps. Meczu pucharowego nie można przypadkiem rozegrać gdzieś bliżej ? Puchar nie ma aż takich wymagań i nieraz na wioskach grają.

Stary stalowiak | 2019-10-1 15:35

Szok i niedowierzanie,któr y to już raz przesuwany jest termin oddania stadionu.Co to kufa w ogóle ma być!Czy nie ma tu nikogo odważnego i stanowczego,który pociagnął by ten cały budimex do odpowiedzialnosci?I postawił ich trochę do pionu?W takim żólwim tempie,jak oni wykonują swoj pracę,to nawet na wkiosnę nie zagramy,bo może przyjść wcześniej zima,przywali śniegiem i mrozem i będzie kolejna wymówka,że aura nie dopisała.Kufa mać!Gdzie jest Lucek,dlaczego zamilkł w tej sprawie,że nie wspomnę o prezesie słupie.Pochował sie jak tchórz po kątach.Chyba należy sie kibicom jakaś oficjalna informacja i wyjaśnienie,co wogóle tam na tym stadionie się wyrabia.Po co taki osobnik jak Nowak piastuje tak ważne stanowisko,jak gostek nie ma o tym bladego pojęcia i nie umie sie facet kompletnie w tym odnleżć i odpowiednio zachować.Gdzie ten Lucek ma oczy,ze takiego kogoś powołuje na prezesa niby poważnego klubu.To jest SKANDAL!!!!!!!!!!!

Johnnymalce | 2019-10-1 15:45

Panowie,pytananko..c zy w Stali jest jakas sekcja dla 5-6 latkow? czy tylko Akademia Piłkarska Stalowa Wola dla takich dzieciakow? syn mi sie strasznie rwie do piłki..

Vielitz44 | 2019-10-1 17:06

Sam kiedyś miałem podobny dylemat, dać młodego do Stali czy Akademii, dałem do akademii, bo jednak tam z tego co obserwowałem i słyszałem lepsze podejście do dzieciaków. Obecnie to chyba Stal się połączyła z akademią i od jakiegoś rocznika chłopaki grają już chyba razem. Z tego co w necie - Młodzik Młodszy - rocznik 2008, to w Stali. W akademii grają od 3-4 lat nawet. 5-6 latkowie albo najmłodsza grupa albo U7 - ja polecam.

Mariuszstalowa | 2019-10-2 03:46

Moze troche pozytwniej. Nawet jesli stadion bedzie miesiac pozniej to mamy stadion o jakim tylko pare lat temu moglismy tylko myslec.

Straznik | 2019-10-2 09:54

To już 15 prawie lat budowany jest stadion który okaże się 3 tysięcznym kameralnym stadionikiem, chyba nawet Wisła Sandomierz ma większą pojemność, o Siarce nie wspominając miało być 10 tyś, wielkie plany rozrysowywanie itp.. Kudłaty po raz kolejny obiecywał i nic z tego. Kolejne profesjonalne dzialanie czyli dowiadywanie się na temat stadionu ze strony internetowej Widzewa.. mimo że w Stalowej już chyba 5 portali informacyjnych jest.. chyba się boją reakcji bo jak tu Kudłatego uderzyć.. Lepiej się lansować z hulajnogą czy łopatą pod Janowem. Gdzie teraz będziemy się byczyć? Na wiadukcie donikąd czy może błoniach?

Adams | 2019-10-2 10:28

Pisząc o stadionie raczej nie ma co być entuzjastą tyle się pisze jaki to będzie piękny obiekt. ponoć najpiękniejszy na całym Podkarpaciu... tak naprawdę ciężko nazwać jedną nowa trybunie pięknym stadionem o łącznej pojemności około 4 tys z miejscami stojacymi... przypominając jakie były plany, projekty budowy itd ten "nowy" stadion nawet nie spełni wymagań ekstraklasowych więc nie ma się nad czym zachwycać po tylu latach samej budowy....

Wojtas93 | 2019-10-2 11:46

Akurat o miejscach nie piszcie bo 4tysiace będzie problem wypełnić zapelnijmy najpierw tyle miejsc ... Hipokryzja polskich stadionów każdy na 15 tysięcy żaden nie zapełniony oprócz legii i Widzewa ale budować jedną trybunę tyle to trochę wstyd ...

Wojtas93 | 2019-10-2 11:46

Akurat o miejscach nie piszcie bo 4tysiace będzie problem wypełnić zapelnijmy najpierw tyle miejsc ... Hipokryzja polskich stadionów każdy na 15 tysięcy żaden nie zapełniony oprócz legii i Widzewa ale budować jedną trybunę tyle to trochę wstyd ...

Filip kacper k. | 2019-10-2 12:00

dokladnie.
4 tys ludzi nie bylo jak mielismy mecz z Blekitnymi i bilety byly za darmo.

Filip kacper k. | 2019-10-2 12:04

i to byla ostatnia kolejka z nadziejami na awans

Adams | 2019-10-2 13:39

Kontynuując dalej o stadionie dziś z ciekawości zrobiłem własne rozeznanie szukając opinii i odpowiedzi wśród ludzi którzy są w " temacie" niestety dowiedziałem się o niezbyt optymistycznym tempie pracy przy budowie( ze względów bezpieczeństwa jest sporo do poprawy) oraz że najbliższym realnym terminem ukonczenia prac i oddania PCPN do użytku należy się spodziewać pod koniec listopada lub początkiem grudnia choć te informacje są nieoficjalne ... ale moga sie z czasem potwierdzić

Adams | 2019-10-2 13:45

Ogólnie pisząc na podstawie informacji prawdopodobnie nie doczekamy sie w tym roku meczu na H15 co jest organizacyjną porażką dla klubu i miasta

Kategoriak | 2019-10-3 10:44

Właśnie kładziona jest murawa na głównej płycie

Cdncdn | 2019-10-3 13:16

Bylem ,widzialem i potwierdzam.Trawa jest ukladana i do niedzieli bedzie po robocie.Nie wiem czy mecz z widzewem sie odbedzie ale jak na moje oko nie powinno byc problemów.Bo tak naprawde do rozegrania meczow potrzebny jest stadion i boisko ale juz nie koniecznie boiska treningowe czy tez balon.To moze byc wykonane pozniej.I taki jest plan.Trawa po ulozeniu jest gotowa do uzytku po tygodniu.Często nawet krócej jak np.na Narodowym gdzie kladzie sie ja kilka dni przed meczem.

I jeszcze cytat z artykułu o kładzeniu trawy na Narodowym. cyt....Trawnik Producent" trawę na PGE Narodowym położył trzy dni przed meczem.To wystarczy aby dywanik trawiasty sie ułożył i był gotowy do użytku.....koniec cytatu.

I jeszcze jedna informacja na temat trawy kładzionej w Stalowej Woli.Wynika z niej ze wlasciwie na drugi dzień można juz grac mecz....
cyt..20.lipiec 2016 Firma Trawnik Producent z podszczecineckiego Turowa układa pierwszą w Polsce -na ekstraklasowym stadionie ? murawę hybrydową..W polskich warunkach klimatycznych i przy wysokich, zadaszonych trybunach, które ograniczają dostęp świtała słonecznego i powietrza do boiska, zwykła nawierzchnia szybko się zżywa. Trzeba ją często wymieniać lub ratować doświetlając murawy specjalnymi lampami i stosując dmuchawy. Każde z tych rozwiązań jest szalenie kosztowne.
Murawa hybrydowa ? choć droższa na starcie od zwykłej trawy - wydaje się być dobrym rozwiązaniem. Czym jest owa hybryda? W wielkim skrócie można powiedzieć, że tradycyjną trawę z rolki wysiewa się na polu, po czym zbiera specjalnymi maszynami wraz z darnią i układa na boisku. Natomiast trawę hybrydową uprawia się podobnie, z tym, że na polu układa się maty z tworzywa sztucznego, podobne do zwykłej trawy syntetycznej, ale o znacznie rzadszych źdźbłach. Na to wysiewa się trawę sportową i uprawia, jak zwykłą murawę: nawozi, kosi, podlewa. Gotową hybrydę zbiera się niczym dywan i rozkłada na stadionie, grać można praktycznie od razu. po ułożeniu.Najlepszy m okresem na kładzenie takiej trawy to październik i listopad a wiec miesiące jesienne."

Filip kacper k. | 2019-10-3 13:47

grac można po kilku dniach, ale procedury odbiorowej zgodnej z prawem budowolnym nie da się przyspieszyć do 3 dni.

1938fc | 2019-10-3 15:17

Rafał Weber nie wyklucza że stadion będzie otwarty w pazdzierniku wiec jest szansa , wierzymy wierzymy panowie ale do Wronek po kolejne 3 puinkty

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź

Stal Stalowa Wola             Widzew Łódź
2019-10-26, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola

Elana Toruń             Stal Stalowa Wola

1 : 1

Dominik Sokół 3     
Michał Fidziukiewicz 61
Sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 14 8-4-2 28
2 Widzew Łódź 14 8-4-2 28
3 Górnik Łęczna 14 8-4-2 28
4 GKS Katowice 14 8-3-3 27
5 Olimpia Elbląg 14 7-4-3 25
6 Stal Rzeszów 14 7-3-4 24
7 Bytovia Bytów 14 6-4-4 22
8 Znicz Pruszków 13 6-3-4 21
9 Błękitni Stargard Szcz. 14 7-0-7 21
10 Górnik Polkowice 14 4-5-5 17
11 Garbarnia Kraków 13 4-5-4 17
12 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
13 Elana Toruń 14 4-3-7 15
14 Lech II Poznań 14 4-2-8 14
15 Skra Częstochowa 14 4-2-8 14
16 Stal Stalowa Wola 14 3-4-7 13
17 Gryf Wejherowo 14 2-3-9 9
18 Legionovia Legionowo 14 2-2-10 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-10-26 STAL - Widzew Łódź
2019-11-02 GKS Katowice - STAL
2019-11-09 STAL - Pogoń Siedlce
2019-11-16 Resovia Rzes.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (865)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (407) » Filip kacper k. (400)
» Slim1938 (394) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (337)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Olimpia Zambrów (0:1)
2016-03-24
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 9 374 razy
ROW 1964 Rybnik - STAL (3:0)
2016-04-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 2 805 razy
Stomil Olsztyn - STAL (2:2)
2002-11-04
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 850 razy
STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 23 165 razy
Osób Online: 3 / Czas gen. strony: 0.05063