Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jedziemy do Wronek.

Jedziemy do Wronek.

Panie i Panowie.
Już w najbliższą niedzielę Stal zagra z rezerwami Lecha . Początek meczu o godzinie 12:00 we Wronkach.
Zapisujemy się na wyjazd i wspieramy zielono-czarnych w walce o kolejne trzy punkty.

Wszyscy na zielona lub czarno z szalem.

Koszt wyjazdu 100 zł w tym bilet na mecz.
Wyjazd dofinansowany zostanie środkami z programu" Kibice Razem ".

Zapisy do piątku pod linkiem:
http://stalowka.pl/zapisy-na-wyjazd 
 

Komentarze (36)

Adams | 2019-10-3 23:44

Czeka ciężki mecz być może trudniejszy niż z Garbarnią ... rezerwy Lecha są nieprzewidywalne, wygrana z nimi będzie wielkim przełomem doda naszym piłkarzom większa pewność siebie i wiarę w swój potencjał .
Przy okazji tutaj pytanie co się dzieje z Leonidem nadal jest testowany ? jakoś sprawa z nim ucichła

Vielitz44 | 2019-10-4 08:20

» http://podkarpacielive.pl/pl/wydarze.....

drgnęło, ciekawe czy dadzą radę.

Kategoriak | 2019-10-4 13:09

Leonid właśnie podpisał kontrakt z GKSem Jastrzębie

Adams | 2019-10-4 14:54

Trochę szkoda że podpisał kontrakt z Jastrzębiem, u nas mógłby się przydać do rywalizacji w bramce ale cóż ...

Adams | 2019-10-4 15:13

ponoć w niedzielę z rezerwami Lecha dostępna transmisja live na yt

Zubr | 2019-10-4 16:40

jak znalesc transmisie stalowki z lechem 2

Wojtas93 | 2019-10-4 16:44

Murawa prawie położona jak stoi sytuacja z meczem pod koniec października?? Wie ktoś?

Filip kacper k. | 2019-10-4 18:01

nijak. jesli srodek jest wykonczony i dzialaja wszystkie instalacje ppoz, to mozna zglaszac do obiorow, czyli pozwolenie na uzytkowanie mozna od tego momentu dostac po 30 dniach.
Nastepnie trzeba zwrocic sie do Pzpn policji i innych sluzb.
Czyli realnie najwczesniej grudzien.

Vielitz44 | 2019-10-4 19:05

Filip, ale to się tyczy zwykłego suwerena :) Jak włączy się w to władza, to wszystko się da "załatwić".

Jefrey | 2019-10-4 20:43

Tak tak...ten Pan ma rację...taśmą...k ropelką ...ale z Widzewem będzie u siebie...zobaczycie. ..troszkę cierpliwości..dlacz ego???...WYBORY....t yle w temacie...musi być sukces...żeby się suweren nie wkur....ł...a u nas potencjał kibicowsko wyborczy ogromny jest ...wszystko będzie ok????

Jefrey | 2019-10-4 20:47

UPS ...zamiast pytajnika ..wykrzyknik..

Vielitz44 | 2019-10-4 21:10

I z Widzewem można grać :) Potem się zamknie stadion na czas kolejnych "poprawek" i załatwiania papierów :)
» https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net.....

Adams | 2019-10-5 16:52

rezerwy remisują 1:1 w Boguchwale, cóż za miłe zaskoczenie

Adams | 2019-10-5 19:28

dzisiaj dobry wynik rezerw .. do pełnego zadowolenia brakuje wygranej pierwszego zespołu oby jutro nie bylo rozczarowania.
Przy okazji mała niespodzianka poniżej

» https://www.youtube.com/watch?v=5shK8rFvRn4

Ddst | 2019-10-6 11:46

A dlaczego na tvcom.pl nie ma transmisji ?? tak z ciekawości pytanie

Stalowiak1938 | 2019-10-6 12:42

Karny kontrowersyjny faul, i kontrowersyjne wykonanie ale 1-0 dla naszych i to najważniejsze jest!! Patrząc na grę nie wygląda to najgorzej z naszej strony

Stallzks | 2019-10-6 12:55

Faul był ewidentny, kontrowersją jest to że gwizdnął na 11stke bo gdyby na 17 m wskazał myślę że nikt by nie protestował. Brawo Dadokowi za wykonanie i celny strzał z karnego, utrzymać taki wynik i wydostajemy się ze strefy spadkowej, mając na wiosnę więcej meczy do rozegrania u siebie.

Stalowiak1938 | 2019-10-6 13:22

Ja pie#dole

Vielitz44 | 2019-10-6 13:23

To się posypało :(

Raul | 2019-10-6 13:32

Obrona istnieje tylko teoretycznie . Kryjemmy na radar , mnostwo wolnego miejsca zostawiamy na oddanie strzalu . Wystarczy lepiej dysponowany rywal I wszystko idzie w pizdu.

Dionizy79 | 2019-10-6 13:38

2-2 gramy dalej!!! Gol stadiony świata Dadoka!!!

Stalowiak1938 | 2019-10-6 13:39

Ulala pięknie

Wojtas93 | 2019-10-6 14:23

Brawo za mecz i walkę trzeba się cieszyć z tego punktu;) do boju za tydzień;)

1938fc | 2019-10-6 21:55

Trzeba szanować ten punkty , nie przegraliśmy od 4 spotkań teraz do Polkowic po 3 punkty które napewno są w naszym zasięgu , mecz dzisiaj wyrównany i źle to nie wyglądało , potem Elana która na ten moment bez formy i potem Widzew miejmy nadzieje ze na H15 bo z moich informacji jest możliwość że na Widzew wracamy do domu i serce miasta zabije po 3 latach

Filip kacper k. | 2019-10-7 14:09

cudu nie bedzie- mecze u siebie w przyszlym roku

» https://www.widzewtomy.net/poznalism.....

Vielitz44 | 2019-10-7 16:37

Oby jednak to się zmieniło, zakładam, że będzie walka do samego końca by ten mecz zagrać w STW, zaś strona Widzewa przecież to nie wyrocznia - opierają się na obecnych danych i tyle. Nie po to po nocach trawę kładli :)

Daro | 2019-10-7 16:38

Z Widzewem pewnie nie zagramy u siebie ale Filip zrozum jedno, że musi być podane miejsce rozegrania meczu. Na obecną chwilę stadion jest nieodebrany i nawet gdyby padła zapowiedź, że stadion będzie nawet jutro odebrany to i tak do momentu zatwierdzenia przez PZPN musi być podany stadion zastępczy.

Tutaj wszystko jest na styku. Będzie więcej poprawek to nie zagramy, a termin rozegrania meczu i miejsce można zmienić do kilku dni przed meczem (nie znam dokładnej daty)

Siatkarz | 2019-10-7 17:59

» http://podkarpacielive.pl/pl/wydarze.....

Trener twierdzi że do końca rundy gramy na wyjazdach.

1938fc | 2019-10-7 21:31

To po co dzisiaj montowali bramki zawsze jest szansa

Sciemaa | 2019-10-8 08:31

Ludzic zawsze sie mozna, Sluchy chodza ze jest tyle bubli do poprawienia ze moze na wiosne uda sie grac u siebie.

Filip kacper k. | 2019-10-8 23:00

Tymczasem w Warszawie wybudyja stadoin an 15 tys ludzi, zaplecza, hale na 1,5 tys i parking podziemny za 150 mln zł. to przy naszych niespelna 65 mln z robotami dodtakowymi i 6 mln wydanymi wczesniej na trybune smierdzi przekretem...

1938fc | 2019-10-8 23:06

Została wybrana najtańszy projekt ,wiec zaden przeket chyba nie wchodzi w gre ale tu budujemy trybune 2 bosika przecież oni jak budowali ten stadion to nasz stadion był niesamowicie zaniedbany i dlatego wyszło tyle robót dodatkowych

Filip kacper k. | 2019-10-8 23:07

ten projekt to jeden wielki bubel.

Stallzks | 2019-10-8 23:41

Docen to że będzie nowy obiekt, boiska treningowe, przestań narzekać że to źle tamto źle.
Hutnicza 15 już na zawsze będzie inna, stara jest historią. Oby nowy obiekt pisał lepszą z większymi sukcesami historię.

Kibic z młodynia | 2019-10-9 08:51

Przestańcie narzekać bo to co było a jest to przepaść.

Daro | 2019-10-9 11:12

Filip Kacper K - cały projekt w Warszawie jest wyceniany na 400 mln zł. Sam stadion ma kosztować 150 mln, przy czym zabytkowe zaplecze pod główną trybuną zostaje, a i tak trzeba poczekać na przetarg.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg

Stal Stalowa Wola             Olimpia Elbląg
2020-06-03, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Maciej Pelka (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 22 14-5-3 47
2 Górnik Łęczna 22 12-6-4 42
3 Resovia Rzeszów 22 12-5-5 41
4 GKS Katowice 22 12-5-5 41
5 Olimpia Elbląg 22 9-9-4 36
6 Bytovia Bytów 22 9-6-7 33
7 Błękitni Stargard Szcz. 22 9-4-9 31
8 Górnik Polkowice 22 8-6-8 30
9 Stal Rzeszów 22 9-3-10 30
10 Znicz Pruszków 22 9-3-10 30
11 Elana Toruń 22 8-5-9 29
12 Garbarnia Kraków 22 7-7-8 28
13 Lech II Poznań 22 7-7-8 28
14 Pogoń Siedlce 22 8-3-11 27
15 Skra Częstochowa 22 7-4-11 25
16 Stal Stalowa Wola 22 6-6-10 24
17 Legionovia Legionowo 22 3-4-15 13
18 Gryf Wejherowo 22 3-4-15 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-06-03 STAL - Olimpia Elbląg
2020-06-06 Górnik Łęczna - STAL
2020-06-13 STAL - Skra Częstochowa
2020-06-17 STAL - Stal Rzeszów
2020-06-20 STAL - Legionovia Legion..
2020-06-27 STAL - Garbarnia Kraków
2020-07-01 STAL - Lech II Poznań
2020-07-04 STAL - Górnik Polkowice
2020-07-11 STAL - Elana Toruń
2020-07-16 Widzew Łódź - STAL
2020-07-19 STAL - GKS Katowice
2020-07-25 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (899)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (682)
» Młodynie (650) » 1938fc (542)
» Filip kacper k. (515) » Kamilosss (433)
» Slim1938 (398) » Acer (384)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Rozwój Katowice (1:0)
2014-08-16
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 20 795 razy
Resovia Rzeszów - STAL (1:1)
2012-10-13
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 41 664 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (4:2)
1997-04-19
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 205 razy
STAL - Odra Opole (1:0)
2007-10-13
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 6 360 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.0356