Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy do Polkowic.

Wszyscy do Polkowic.
Panie i Panowie. Przed Nami kolejna daleka eskapada. Tym razem udamy się na Dolny Śląsk.
Już w najbliższą sobotę Stal zagra z Górnikiem w Polkowicach . Początek meczu o godzinie 17:00.
Zapisujemy się na wyjazd i wspieramy zielono-czarnych w walce  trzy punkty.
Nagłaśniamy ten temat i zachęcamy znajomych do wyjazdu!!!
 
Wszyscy na zielono lub czarno z szalem.
Szczegóły dotyczące ceny i godziny wyjazdu niebawem.
Wyjazd dofinansowany zostanie środkami z programu" Kibice Razem ".
 
Zapisy do piątku pod linkiem:
http://stalowka.pl/zapisy-na-wyjazd  
 
Hej Stal!!!

Komentarze (80)

Cdncdn | 2019-10-10 14:34

No i wyglada na to ze jednak stadion,PCPN w Stalowej Woli będzie otwarte juz w najbliższa sobotę lub niedziele.tj.12 lub 13 .Ekipy sprzątają,ostatnie poprawki i coś mi sie wydaje ze w wybory stadion będzie do oddania.Przeglądy z tego co sie zorientowałam juz sa zrobione i odebrane.Jest zgoda na użytkowanie wiec .....pewnie jednak mecz z Widzewem juz w Stalowej Woli.

Młodynie | 2019-10-10 15:09

5 Jutro o 21 ogólnopolska konwencja PiS na stadionie bedzie Szydło Kaczynski Morawiecki i wszyscy najważniejsi w PiS podsumowanie kampani ale liczę na to co wy bez powodu konwencji jutro tam by nie robili

Sciemaa | 2019-10-10 16:22

konwencja na placu budowy;) co by im kaskow wystarczylo;)

Filip kacper k. | 2019-10-10 18:51

W piątek 11 października o godz. 21:00 odbędzie się w Stalowej Woli ogólnopolski finał kampanii wyborczej Prawa i Sprawiedliwości z udziałem Prezesa Jarosława Kaczyńskiego oraz premier i europoseł Beaty Beata Szydło. Wydarzenie odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy nowym Stadionie na ulicy Hutniczej. Zapraszam wszystkich do udziału! W ostatnich godzinach kampanii pokażmy, że jesteśmy Biało-Czerwoną Drużyną!

1938fc | 2019-10-10 19:01

czyli nie otwieramy stadionu :(

Sciemaa | 2019-10-10 19:10

Otwarcia niei bedzie w tej rundzie. Nawet kaczor tego nie zmieni. Spotkanie bedzie na sztucznej. Co by ochrona miala kontrole

Młodynie | 2019-10-10 19:18

Tylko dlaczego boisko i PCPN za plecami miejsca zazwyczaj się przypadkowo nie wybiera . Jest MDK inne miejsca a tutaj stadion de facto wybrali 21 przy jupiterach trochę mi coś tutaj nie pasuje szczerze powiem

Sciemaa | 2019-10-10 19:30

Zaswieca wszystkie boiska i oglosza sukces.

1938fc | 2019-10-10 22:30

Gadamy gadamy jutro jest szansa na dowiedzenie się konkretnej daty otwarcia stadionu właśnie jutro powinniśmy się zebrać w grupie jako kibice Stali i postawić sprawę jasno konkretna data otwarcia. Dziekuje

Cdncdn | 2019-10-10 23:08

1938fc zgadzam sie z toba i na mnie mozesz liczyc.Bede tam jutro i dolacze jesli zobacze ze wy jako zrzeszeni w kibicowsko pytacie glosno i macie hasla z pytaniem o termin otwarcia stadionu to ja bede pierwszy ktory jako wolny kibic dolaczy do was.Ale mysle ze nie stac was na to.

Sciemaa | 2019-10-11 03:03

Dobra fantazja... ilu myslicie odwazy sie przyjsc? zwlaszcza tych zawsze wygadanych? ciekawe... piatek wieczor wiekszosc sie praca nie zasloni. A daje gora 10 osob rozsianych po calym placu.

Cdncdn | 2019-10-11 08:08

Dostaliscie lapowke w postaci lokalu to teraz siedzicie cicho .Nie ma komu upomniec sie o terminowe oddanie stadionu do uzytku. .Jedyne na co was stac to szmaty wywieszane przed jakimis meczami ktorych i tak nie ma kto poziej posprzatac .A moze tym razem zrobicie cos sensownego i umpmniecie sie na transparencie o swoj obiecany i nadal nie oddany stadion?

Filip kacper k. | 2019-10-11 09:10

Jaki swój jelopie? Stadion jest miejski.

Stallzks | 2019-10-11 13:25

Czyżby dzisiaj oficjalne otwarcie PCPN... Nono obiekt robi wrażenie.

Stallzks | 2019-10-11 13:25

Czyżby dzisiaj oficjalne otwarcie PCPN... Nono obiekt robi wrażenie.

Kibic z młodynia | 2019-10-11 13:52

Żadnego otwarcia nie będzie. Mecze w Stalowej dopiero na wiosne

Sciemaa | 2019-10-11 14:12

Ludzie czytac nie potrafia... oficjalne otwarcie chyba boiska ze sztuczna.... ciekawe zreszta jak ta sztuczna murawa bedzie wygladac po tym festynie. Nie bylo lepszego miejsca? no tak tu gotowe ogrodzenie... ciekawe czy za wynajem zaplaca.

Młodynie | 2019-10-11 14:31

nie powinni ale zapewne góra zechciała na bocznym i nie było dyskusji przynajmniej cała Polska zobaczy nasz stadion w telewizji jedyny plus

Filip kacper k. | 2019-10-11 14:52

juz zapłacili w postaci doplaty do stadionu, bloni, parku, lodowiska, obwodnicy kolei itd

Filip kacper k. | 2019-10-11 14:52

juz zapłacili w postaci doplaty do stadionu, bloni, parku, lodowiska, obwodnicy kolei itd

Sciemaa | 2019-10-11 15:00

Doplaty sa od rzadu nie od organizatora pikniku.

Filip kacper k. | 2019-10-11 15:01

jeden ch**j

Młodynie | 2019-10-11 15:17

jak by nie patrzeć pomogli przy PCPN to trzeba oddać a że bedą chcieli się pochwalić to juz typowy syndrom dla polityka

Stallzks | 2019-10-11 15:36

Ale scena jest na głównej płycie postawiona, nie na sztucznej murawie na bocznym.

Młodynie | 2019-10-11 15:47

nadzieja umiera ostania jak to mowią nie wierzę ale serce mowi że może ogłoszą ale nie wiem jak się ma sytuacja wewnatrz i wgl niby w innych miejscach mogliby robić konwencję bez powodu stadionu raczej nie wybrali nic trzeba czekać do 21

Młodynie | 2019-10-11 15:54

czyżby niespodzianka ze strony prezydenta ? ale Widzew w Boguchwale podobno . Po prezydencie wszystkiego bym się spodziewał niby na głownej wszystko zrobione jest

Młodynie | 2019-10-11 21:56

Wstęga jest już na miejscu ponoć coś czuję że tej chwili nie popuszcza

Młodynie | 2019-10-11 22:42

A jednak nie przecięli a szkoda

1938fc | 2019-10-11 22:51

Było coś wspomniane o klubie czy o stadionie Bo nie mogłem się pojawić

Młodynie | 2019-10-11 22:58

W TV nic nie było mówione tylko stadion za tło zrobił i trybune przykryli biało-czerwona sektorowka oraz prezes z tunelu dla zawodników wyszedł a czy coś poza tym to nie wiem

Sciemaa | 2019-10-12 03:16

Ktos sie ludzil ze im dzisiaj stadion otworza? dobre sobie... optymisci. Ale na stadionie po oficialnym festynie dalo sie zrobic impreze;]

Stallzks | 2019-10-12 08:47

Ściema każdy głodny powrotu na Hutnicza 15, nie ma takiej osoby w mieście której zależy na klubie i mówi że mu to rybka kiedy wrócą grać u siebie. Dla mnie osobiście będzie to bardzo duże wydarzenie, odkąd chodziłem na extraklasie w Stalowej Woli aż do tej doczekaliśmy się naprawdę pięknego obiektu, więc odliczam godziny i dni kiedy z radości będę skakał gdy piłka zatrzepocze w siatce rywala.

Wojtas93 | 2019-10-12 09:00

Stal mądrze prawisz polać mu ;))

Młodynie | 2019-10-12 15:52

Szydelko chyba opanował sytuację w drużynie narazie zmiana trenera na duży plus moim zdaniem

Sciemaa | 2019-10-12 15:53

Ta trawa na zdjeciach jakos marnie wyglada...

Młodynie | 2019-10-12 15:58

ja paski widzę na niej pewnie to zabiegi chemiczne

Sciemaa | 2019-10-12 16:12

Ale robia sie juz lyse plamy

Młodynie | 2019-10-12 17:18

przegrywamy

Młodynie | 2019-10-12 17:31

2 do 0

Adams | 2019-10-12 17:35

Niestety juz 2:0 kiepsko to wygląda ... jeszcze naszym piłkarzom brakuje mentalnosci nie podniosą sie .

Młodynie | 2019-10-12 17:37

Szydełko ma opinie psychologa miejmy nadzieję że poskłada ich w szatni ale bedzie cieżko przy takiej dyspozycji Górnika

Adams | 2019-10-12 17:37

Raczej nie ma co wierzyć w cuda jak dzis Resovia rozprawila sie z rezerwami Lecha odwracając losy meczu w 2 połowie jeszcze naszych nie stać na takie odrabianie strat

Młodynie | 2019-10-12 17:40

a kto podnió sł się po stracie 2 bramek w 2 minuty z rezerwami Lecha stać ich na to ale muszą zacząć grać pierwsza bramka nie do obronienia a tutaj niestety z 5 do 0 powinno być do przerwy

Adams | 2019-10-12 17:49

Chodzi o porównanie identycznej sytuacji co dziś się wydarzylo na Wyspiańskiego do przerwy 2:0 dla rezerw Lecha w ciagu 2 połowy Reska sie podniosła co niestety pod wzgledem walki i zaangażowania jeszcze nayszm brakuje woli zwyciestwa na kazdym metrze boiska
Przy okazji zanosi sie na drugą porażke z rzedu rzeszowskiej Stali ... czyzby dopadl kryzys u "naszych" przyjaciół?

Adams | 2019-10-12 18:04

Po przerwie wszedl Fidziu czyli zmiana taktyka na 2 napastników i dobrze przynajmniej widac reakcje tu trzeba grac ofensywnie walczyć do upadłego po chociaz remis

Młodynie | 2019-10-12 18:09

3 i dziekuję

Adams | 2019-10-12 18:12

3-0 to po meczu pozamiatane ... pozostajemy w strefie spadkowej .. na wiosne pozostaje wymienić 3/4 składu aby cos ruszyło z wynikami

Adams | 2019-10-12 18:15

Żle to wygląda przegrywac po 60 minutach 3:0 z Polkowicami ktore zreszta rowniez beda sie bronić przed spadkiem

Młodynie | 2019-10-12 18:18

Polkowice nie wygladają tak źle postraszyli Widzew po prostu nasi nie dojechali na mecz dzisiaj

Młodynie | 2019-10-12 18:20

w zimie są potrzebne wzmocnienia i to bardzo bo czeka nas długa walka o utrzymanie

Sciemaa | 2019-10-12 18:23

A skad niby kasa na te wzmocnienia? ci co teraz przyszli to ponoc mialy byc wzmocnienia... chlopaki sobie nie radza dzisiaj tylko kartkuja.

Młodynie | 2019-10-12 18:25

skad kasa w tym roku nie dostali jeszcze dotacji z miasta

Adams | 2019-10-12 18:27

Na szczęście w rundzie wiosennej wiekszośc meczów zostaną rozegrane na H15 czyli powinno być łatwiej w walce o utrzymanie

Młodynie | 2019-10-12 18:36

przynajmniej Elana i Gryf oraz Lech przegrali wiec wszystko mozna za tydzień wydostać sie ze strefy ale na pewno wynik podcina skrzydła

Adams | 2019-10-12 18:55

Akurat dobrze sie ułożyło inni nie odskoczyli w tabeli jeszcze niech Skra jutro przegra bedzię ok ale za tydzien z Elaną musza być punkty

Cdncdn | 2019-10-12 18:57

Dziadostwa ciag dalszy.Ten caly psycholog Szydelko to moze co najwyzej szewcem byc albo krawcem a nie trenerem..A ta banda nieudacznikow nie zasluguje aby kiedykolwiek wyjsc na to nowe boisko grac.A wy dalej naiwniacy czekajcie na cud.Ta druzyna to max III liga.

Młodynie | 2019-10-12 19:10

Bo nie wyszedł mu jeden mecz . A kto zrobił więcej punktów Wtorek czy Szydełko ?

Adams | 2019-10-12 19:21

Nie chodzi który trener jest lepszy bo oni nie grają tylko zawodnicy ktorzy mają problem sami ze sobą

Dobrze ktos napisał na pewnej stronie o to cytat:

" Największym problemem tej drużyny jest mentalnosc i reakcja wręcz trauma po straconej bramce .Szydełko po meczu ze Stala Rzeszów mówił że zawodnicy już narzekają bo pada deszcz wieje wiatr to już dla nich źle .Szydełko stara się im wmówić że dobrze jak pada deszcz to piłka szybciej będzie chodzić ale największym problemem jest psychika ..."

Adams | 2019-10-12 19:30

Wygląda na to naszym piłkarzom za często się udziela "stalowowolska" mentalność i podejście do swojej pracy i obowiązków jakby byli przytłoczeni aktualną sytuacją w klubie lub przedłużającym się otwarciem stadionu ...

Maniek | 2019-10-12 19:53

Ale nowego boiska dalej nie widać więc o czym mowa? Z szacunku do ciszy wyborczej oszczędzę sobie większych słów.
Ja jestem coraz bardziej za tym zeby spadli jak Mielec jakis czas temu i budowali wszystko od nowa. Gdzie teraz jest Mielec a gdzie oni.. z reszta na to sie zanosi od dłuższego czasu że w koncu spadek nastąpi. Ja juz przestalem wierzyc w projekty srojekty w tym klubie dalej kasy jak nie bylo tak nie ma, a jak była to zmarnowana. Wiekszość ma dosc tego dziadostwa i chce widziec druzyne walczącą o awans na własnym stadionie a nie w zadupiu w Boguchwale. A o jakims projekcie słysze juz 10 lat, czyli śpiewka typu "spokojne utrzymanie" a za rok awans, juz nie nabierzecie ludzi. Spadek jest nieunikniony.

Młodynie | 2019-10-12 20:02

Utrzymamy się zobaczysz wspomnisz moje słowa nikt nie bierze do myśli spadku . Tylko że Mielec swoją szansę wykorzystał my mieliśmy dwie mecz z Błękitnymi i nie trafiony karny Sekulskiego akurat w tym meczu druga szansa tamten sezon i mecze ze Skra i Radomiakiem karny w 88 minucie tych punktów brakło rok temu i być może własnego boiska w tamtym sezonie spokojnie ta ekipę było na to stać .

Raul | 2019-10-12 20:19

Wstyd, hanba i zenada. Skonczcie p.......c o awansie , bo zanosi sie na spadek . Tak jak pisalem tydzien temu - " obrona jest tylko teoretyczna " . Zreszta atak podobnie . Z tym do ludzi Panowie !!!! Mental najwiekszych looserow.

Stary_kibic40 | 2019-10-12 21:18

Panowie szkoda się denerwować. Kibice w Polkowicach w przerwie meczu dzisiaj śmiali się i pytali, co to za amatorska drużyna do nich przyjechała. Mówili również, że ligę niżej jak grali większość zespołów była dużo lepszych, niż ich dzisiejszy przeciwnik ze Stalowej Woli. Panowie nie chce się grać, w przerwie zimowej wyp.... z klubu.

Adams | 2019-10-12 21:59

Utrzymać się utrzymamy ale znów co roku wychodzi to samo czyli walka o pozostanie w 2 lidze poprostu trzeba przetrwać do końca tego roku. .. na wiosnę pozbyć się połowę składu i tych co sobie nie radzą psychicznie na koniec najważniejsze znaleźć skutecznego napastnika nie pisząc o wymianę obrońców

Młodynie | 2019-10-13 08:19

Cytat trenera z konferencji dostaliśmy mocno po m....e i musimy się ogarnąć przynajmniej nie klepie po plecach tylko jak trzeba to mówi ciężkie słowa

Cdncdn | 2019-10-13 08:21

Cdncdn | 2019-10-13 08:45

Szydelko.Wracaj ty do Sieniawy czy innej wioski i nie zawracaj sobie PRO glowy.Nadajesz sie wylacznie na szewca .No moze krawca.Na pewno nie na trenera pilki noznej..Tak jak ci twoi pseudo piłkarzyki bez honory i umiejętności.Ja nie zaplacilbym im ani grosza.Wyjeb...caly ten sped ze Stalowej Woli.Porażek ciąg dalszy a za tydzień z Widzewem znow w leb i pytanie do dzialaczy co dalej przemówi może ktoś z was ludzkim głosem?Nowak powiedzial ze nie musi sie nikomu tlumaczyc .Mozecie go cmoknac glaby.

Sciemaa | 2019-10-13 09:32

Co to sie dzieje u nas z tym sportem... pierwsza drozyna jak i 2 ciagle do tylu. Koszykowka? ponizej krytyki... moze za duzo tego wszystkiego i trzeba bylo by sie skupic na jednym bo skonczymy jak siarka bez kosza i w 4 lidze w pilke.

Młodynie | 2019-10-13 09:49

Kosz jest polamatorski i to inna bajka ale jakiegoś sponsora znaleźli bo firma ATS widnieje od tego sezonu na koszulkach .Ewidentnie widać że nacisk jest na piłkę narazie ale w tym sezonie olbrzymi kryzys a poprzedni sezon rozbudził apetyty u wszystkich a dzisiejsze realia pokazują że potrzeba ciężkiej pracy

Młodynie | 2019-10-13 09:59

Kosza szkoda najbardziej bo to że się rozpadł to sprawa która powinna być wyjaśniona ale tutaj jednym z czynników było skąpstwo i brak kasy oraz pomocy miasta która była ale niewystarczająca do 2000 zarówno w piłce jak i w koszu dało się grać na najwyższym poziomie rozgrywkowym przy minimalnych nakładach ale teraz sport to w głównej mierze pieniądze i bez tego nikt na dłuższą metę nie zaistnieje

Maniek | 2019-10-13 11:16

Jedyny klub w Stalowej Woli obecnie, który dobrze sobie radzi w jakichkolwiek rozgrywkach to jest ... San Rozwadów w b klasie. Taka prawda. tak to wszyscy dołują jak leci.

Adams | 2019-10-13 12:31

Tak , różnica jest taka że San Rozwadów gra w lidze amatorskiej wiec nie ma co porównywać ... poza tym rezerwy znow tracą bramki przez moment wygrywali 3:0 a może sie skonczyc 3:3 znając poczyniania jak to bywa pewnie tak bedzie zakonczą remisem ...

Filip kacper k. | 2019-10-13 12:37

juz jest 3;3 wiec raczej bedzie porazka

Adams | 2019-10-13 12:49

Co za lebiegi tak jak pisałem znów wtopa po przewadze 3 goli o co z nimi chodzi tak sie dają ogrywać pod koniec tracąc bramki

Sciemaa | 2019-10-13 12:57

3:4 ?

Młodynie | 2019-10-13 13:03

3 do 3 było bramki Dziopak tutaj brawo a strzelili jeszcze Fidziu i Pietras

Młodynie | 2019-10-13 13:30

Po 3 w 60 minucie weszło 3 młodych i stracili prowadzenie ale dobry i remis

Filip kacper k. | 2019-10-13 14:37

Teraz w Toruniu mecz o wszystko. Później w plecy z Widzewem i Katowicami. I późnej znow mecz o wszystko z Siedlcami

Stallzks | 2019-10-13 15:56

Rozumiem że kazdy z Was tutaj wypowiadajacych się uprawiał sport i zaliczał same wygrane i sukcesy. Ludzie zrozumcie jedno kibice sukcesu, to jest sport. Zdarzają się porażki sromotne. Nasza stalówka przeżywa słaby czas, na to składają się różne czynniki, choćby takie jak 3 sezon gramy ciągle na wyjazdach, jak już drużyna złapała kręgosłup w postaci kluczowych graczy, to za chwilę ono odeszli a na ich miejsce przyszli nowi którzy radzą sobie nie najgorzej ale też nie najlepiej. Drużyna większość okresu przygotowawczego nie miała do czynienia z prawdziwą murawą brak czucia murawy gdzie wślizgi to coś normalnego, odwrotnie na dupie jeździł nikt nie będzie na sztucznej. Kibicujmy jak tylko możemy bo to czas próby i chyba ostatni tak trudny sezon bo za chwilę gramy u siebie. Mają przyjść sponsorzy( mam nadzieję że praca prezesa Nowaka zaowocuje) i na jasną cholerę przestańcie biadolić że tu nie ma extraklasy.

Stallzks | 2019-10-13 16:14

Do tego trzeba dodać brak wychowanków którzy by conajmniej uzupelniali kadrę. Tutaj leży szkolenie grup i brak przejrzystego stopniowego ogrywania ich z 1 drużyna. Pewnie wymieniać można dużo, ale czy to aby na tym powinniśmy się skupiać oraz to że wszystkie inne drużyny nie mają problemów tylko.my je mamy? Pewny jestem że trenerowi piłkarzom sztabowi zależy na wynikach i nikt tutaj pańszczyzny nie odwala. Przyczynę trzeba szukać w tym co mamy w jakości umiejętności oraz braku wystarczającego team spirit.
Pocieszeniem jest dla mnie że większość meczu na wiosnę będzie u siebie gdzie koniecznym będzie punktowanie tak żeby uzbierać tyle pkt ile będzie trzeba by się utrzymać

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów

Stal Stalowa Wola             Bytovia Bytów
2020-03-01, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola

2 : 3

Maksymilian Hebel 71, 90     
Robert Dadok 25,
Michał Fidziukiewicz 42, Przemysław Stelmach 85
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 20 13-4-3 43
2 Górnik Łęczna 20 12-6-2 42
3 GKS Katowice 20 12-4-4 40
4 Resovia Rzeszów 20 11-5-4 38
5 Olimpia Elbląg 20 8-8-4 32
6 Stal Rzeszów 20 9-3-8 30
7 Błękitni Stargard Szcz. 20 9-2-9 29
8 Bytovia Bytów 20 8-5-7 29
9 Znicz Pruszków 20 8-3-9 27
10 Elana Toruń 20 7-5-8 26
11 Garbarnia Kraków 20 6-7-7 25
12 Górnik Polkowice 20 6-6-8 24
13 Pogoń Siedlce 20 7-3-10 24
14 Lech II Poznań 20 6-6-8 24
15 Stal Stalowa Wola 20 6-4-10 22
16 Skra Częstochowa 20 6-4-10 22
17 Legionovia Legionowo 20 3-3-14 12
18 Gryf Wejherowo 20 2-4-14 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-03-01 STAL - Bytovia Bytów
2020-03-07 Błękitni S.. - STAL
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbl..
2020-03-21 Górnik Łę.. - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Często..
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia L..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kr..
2020-04-25 STAL - Lech II Pozn..
2020-05-02 STAL - Górnik Polk..
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (883)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (427) » Kamilosss (409)
» Slim1938 (395) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (342)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:1)
2016-05-11
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 8 803 razy
STAL - ŁKS Łomża (0:1)
2008-04-12
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 14 781 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:1)
2016-03-24
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 9 555 razy
Tur Turek - STAL (1:0)
2007-09-15
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 21 900 razy
Osób Online: 46 / Czas gen. strony: 0.03929