Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 13.kolejka.Górnik Polkowice-Stal 3:0 (2:0)

13.kolejka.Górnik Polkowice-Stal 3:0 (2:0)

12 padziernika 2019.Polkowice

Górnik Polkowice – Stal Stalowa Wola 3:0 (2:0)

1-0 19’ Mariusz Szuszkiewicz

2-0 31’ Kamil Wacławczyk

3-0 54’ Michał Bednarski

Stal Stalowa Wola : Krystian Kalinowski - Adam Waszkiewicz (68. Rafał Michalik), Krzysztof Kiercz, Szymon Jarosz, Piotr Witasik, Bartosz Sobotka - Bartłomiej Ciepiela (46. Michał Fidziukiewicz), Piotr Mroziński, Łukasz Pietras (46. Przemysław Stelmach), Robert Dadok (68. Kacper Śpiewak) - Łukasz Zjawiński

Komentarze (42)

Filip kacper k. | 2019-10-13 19:40

najgorsze ze w druzynier rezerw prawie caly pierwszy zespol

Młodynie | 2019-10-14 15:06

» http://www.tvkstella.pl/play.php?id=info_02_111019_1 prezydent odniosł się do budowy PCPN oraz powiedział że ten obiekt nie jest na jeden mecz a ma służyć latami

Filip kacper k. | 2019-10-14 17:24

te krzesełka za ławkami rezerwowych to będzie hit na cala Polskę

Bartek9412 | 2019-10-14 20:14

Ławki rezerwowych są na kółkach, w czasie rozgrywania meczu mogą być przesunięte np. na drugą stronę boiska.

Slim1938 | 2019-10-15 16:29

Spotkanie 1/16 Totolotek Pucharu Polski pomiędzy Stalą Stalowa Wola, a GKS-em Katowice odbędzie się w środę 30. października. Gospodarzem będzie zespół z Podkarpacia, ale mecz zostanie rozegrany na stadionie Izolatora w Boguchwale. Na Izo Arenie na pewno nie zasiądą kibice gości.

- Taką opinię wydała policja, my się do niech przychylamy - powiedział nam prezes Stali Stalowa Wola, Mateusz Nowak. - GKS chciał przyjechać na ten mecz w sile około 500 kibiców, sektor gości może ich pomieścić 47 - dodał.

Nie wiadomo, co z nowym stadionem
Wciąż nie wiadomo natomiast, kiedy Stal zacznie rozgrywać mecze na remontowanym stadionie przy ulicy Hutniczej w Stalowej Woli. W tej chwili podopieczni Szymona Szydełki niemal wszystkie swoje mecze w drugiej lidze rozgrywają na wyjeździe, co z całą pewnością nie wpływa dobrze na osiągane przez nich wyniki.

- Do końca rundy pozostało już niewiele spotkań, więc nie sądzę, aby udało się dokończyć przebudowę stadionu do tego momentu - powiedział Mateusz Nowak.

Wcześniej zakładano, iż otwarcie stadionu nastąpi podczas meczu z Widzewem Łódź. Ten ma się odbyć już niedługo, bo 26. października. Wiemy już jednak na pewno, że nie zostanie on rozegrany w Stalowej Woli.

- Mecz ten odbędzie się na boisku Izolatora w Boguchwale - dodaje prezes Stalówki.

W tym sezonie Stal rozegrała już trzynaście spotkań, spośród których gospodarzem była zaledwie czterokrotnie. Zdecydowana większość meczów została rozegrana na wyjazdach, choć i te w których podejmowała swoich przeciwników były rozgrywane w Boguchwale.

Co ciekawe, żadne z trzech zwycięstw osiągniętych w obecnym sezonie nie zostało osiągnięte w Boguchwale. Stal w lidze wygrywała a Elblągu z Olimipią 1:0 w Legionowie z Legionovią 1:0 i w Krakowie z Garbarnią 3:1. W pierwszej rundzie Totolotek Pucharu Polski natomiast w Policach pokonała Chemika 2:0.

Rozgrywając mecze na stadionie Izolatora w obecnych rozgrywkach wiodło się stalowowolanom bardzo słabo. Z czterech takich spotkań w zaledwie jednym potrafili nie przegrać - zremisowali wówczas bezbramkowo z Gryfem Wejherowo. Poza tym rezultatem ponosili same porażki. 1:4 z Resovią Rzeszów, 0:1 z Błękitnymi Stargard Szczeciński oraz 1:3 z Górnikiem Łęczna w trenerskim debiucie Szymona Szydełki.

Do końca obecnej rundy Stal czeka jeszcze siedem spotkań ligowych oraz jedno pucharowe, z czego łącznie cztery mecze ma ona rozegrać w roli gospodarza.

Będą to kolejno mecze z:
- Widzewem Łódź - liga, 26. października.
- GKS-em Katowice - Totolotek Puchar Polski, 30. października.
- Pogonią Siedlce - liga, 9-10. listopada.
- Zniczem Pruszków - liga, 23-24. listopada.

Straznik | 2019-10-16 21:38

Aborygen obiecywał że stadion bedzie w czerwcu, mamy pazdziernik i dalej trzeba jezdzić na zadupie do Boguchwały. Oby tylko okazał się stadionem a nie kurnikiem na 2 tys osób.

Stallzks | 2019-10-17 08:24

Ostatni mecz Stal ZKS gra u siebie w tej rundzie ze Zniczem Pruszków - liga, 23-24. listopada.
Czy do tego czasu również nasz stadion będzie remontowany?
Czy ktoś wtajemniczony może podać co jest jeszcze do zrobienia/poprawieni a?
Przecież jest to miesiąc czasu od 25 października czy terminu w którym Stal miała oficjalne wrócić na Hutniczą 15.

Kibic z młodynia | 2019-10-17 08:37

Tak jak kiedyś pisałem. Brak relacji ze strony klubu. Moim zdaniem co jakiś czas powiedzmy miesiąc klub powinien organizować konferencje i przedstawiać sytuację związana ze stadionem czyli co jest zrobione co do zrobienia kiedy odbiór itd. Zdecydowanie brakuje komunikacji a wielu z nas żyje w niewiedzy i odnosi wrażenie że klub po prostu ma w dupie kibiców.

Pazimieh | 2019-10-17 08:43

Z tym że inwestorem jest miasto, a nie klub. I to miasto powinno wiedzieć najlepiej i przekazywać informacje.

Vielitz44 | 2019-10-17 10:16

Pazimieh - a co to za różnica? Po to mamy prezesa by dbał o dobro klubu, a dobro klubu to kibice. Jak klub będzie miał w d...ie kibiców, to niestety, ale oni mogą mieć tam i ten klub. Dramat, że o stanie budowy można dowiedzieć się tylko z plotek, portali innych klubów itp. Niestety, w tym klubie dalej mamy totalną amatorkę. Co ten prezes robi - bo ani sponsorów nie załatwił, ani nie chce mu się nawet do zwykłego kibica pofatygować - zdegustowany tym jestem totalnie. Takie były nadzieje na fajne otwarcie meczem z Widzewem (za friko mega mecz - nie trzeba nikogo ściągać) - to największa porażka klubu/miasta w ostatnich latach...

Adams | 2019-10-17 13:34

Przypomnę co pisałem o całym PCPN i jego otwarciu wszystko na to wskazuje informacje się potwierdzą, jest za dużo poprawek do spełnienia wymogów bezpieczeństwa być może na upartego pod koniec listopada będzie uda sie zorganizować mecz ale w aktualnej sytuacji nie ma sensu z wielu przyczyn m.in sportowych i organizacyjnych tak więc trzeba poczekac do marca na pierwszy oficjalny mecz na H15 po kilku letnim remoncie

Młodynie | 2019-10-17 14:03

Na Stalówka net . jest artykuł odnośnie PCPN o tym że są już pierwsi chętni do wynajmowania oraz że nie ma sensu już otwierać w tym roku oraz że nie liczy się czas a jakość aluzja do przeciekającej trybuny Szlezaka

Stallzks | 2019-10-17 17:14

Fajnie byłoby znaleźć kompromis pomiędzy czasem prezydenta a dobrem klubu który rozpaczliwie walczy o utrzymanie. Każdy mecz u siebie to okazja do gry z 12 zawodnikiem jakim.bedziemy oczywiście my. Do tego trzeba dodać wplywy z biletów. Rozumiem że pośpiech jest złym doradcą ale na siłę się nie spieszyć i czekać jak Budimex pogrywa sobie z remontami to jest mało poważne

Stallzks | 2019-10-17 17:17

Mam nadzieję że prezes wraz z prezydentem zdaje sobie sprawę w jakiej sytuacji jest klub jego pozycja w tabeli, że to trzeba ratować. Nie mam na myśli ściąganis.kolejjyc h dorobkiewiczów jedynie to że trzeba jak najszybciej wrócić na Hutnicza

1938fc | 2019-10-17 19:17

Ktoś mi wytłumaczy po co są namalowane linie na głownym boisku ?

1938fc | 2019-10-17 19:17

jak nie zagramy w tym roku

Sciemaa | 2019-10-17 20:45

moze firma od trawy sie zwijala i przy okazji pomalowali

Młodynie | 2019-10-17 20:46

bo PCPN robi zlepek firm nie sam Budimex niektore firmy zrobily swoje zadania dobrze niektóre muszą poprawić miedzy innymi ci z boiska bocznego tutaj cytat prezydenta Jak się dowiedzieliśmy harmonogram funkcjonowania PCPN-u ma być znany w tym tygodniu. Prace budowlane zostały zakończone a miasto rozlicza się z wykonawcą. W trakcie odbioru wykryto jednak usterki, które będą musiały one zostać usunięte, o czym mówi prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny: - Nasze uwagi dotyczą głównie małego boiska ze sztuczną nawierzchnią, który będzie przykryty balonem. Wykonawca ma przystąpić między innymi do całkowitej wymiany sztucznej trawy. Nie można więc mówić o jakimkolwiek otwarciu kiedy to nie będzie zrobione.

Prezydent przypomina, że PCPN to nie tylko płyta główna boiska czy trybuna. To kilka mniejszych boisk, drogi wewnętrzne, sieci, przyłącza, instalacje. Uruchomienie obiektu wymaga również odpowiednich kompetencji, szkoleń, przygotowania osób, które będą nimi zarządzać. - Nie ma z mojej strony presji w stosunku do wykonawcy na dany dzień, dany mecz. Otwarcie jest planowane po zakończeniu wszystkich działań, będzie miało ono charakter sportowy. Kiedy zostanie rozegrany pierwszy mecz, jest to aktualnie ustalane - dodaje Lucjusz Nadbereżny.

Aby PCPN mógł funkcjonować, niebawem zacznie formalnie działać powołany do zarządzania nim zakład budżetowy. 12 września Rada Miasta podjęła w tym celu uchwałę. Nie wykluczone, że w przyszłości zmieni on swój status na spółkę prawa handlowego.

Czy obiekt zostanie otwarty jeszcze w tym roku? - Wchodzimy w okres zimowy, który może nie sprzyjać w usuwaniu usterek przez wykonawcę. Pozostaje też kwestia racjonalności rozpoczynania jego działalności o tej porze - wyjaśnia prezydent.

Niemniej jednak jak twierdzi Lucjusz Nadbereżny obiekt prezentuje się imponująco. Trwają rozmowy z osobami, które są zainteresowane wykorzystaniem jego zasobów do celów sportowych, biznesowych, gospodarczych. W zestawieniu tej infrastruktury z basenami MOSiR Stalowa Wola ma do zaoferowania infrastrukturę, której nie można się powstydzić.

Młodynie | 2019-10-17 20:53

logiczne że jak firma sie rolicza z zadania to sa odpowiednie dokumenty .A zleceniodawca czytaj miasto nie wystawi papieru dopoki nie uzna że częsc zadania które dana firma miała wykonać jest zrobione poprawnie oni mogą to zrobić ekspresowo ale co z tego jakby zrobili szybko i z błedami i po iluś latach trzebabyłoby naprawiać ma być dobrze zrobione a nie szybko .Widac żę LN tez stracił do nich cierpliwosc po wypowiedziach

Cdncdn | 2019-10-18 09:53

Fakt jest faktem i nie ulaga watpliwosci ze Nadberezny ma za nic swoje slowo ,swoj honor i to co on mowi to jedno wielkie klamstwo.Brak szacunku do siebie i innych.Stadion juz dawno zgodnie z umowa powinien byc gotowy .Ten brak informacji przez wiele miesiecy i ton wypowiedzi jesli juz byly to takie na odpierd....Jesli nawet boisko z balonem jest do poprawy to i tak stadion powinien byc odebrany i oddany do uzytku bo to w niczym nie przeszkadza aby rozgrywac tam mecze ligowe.Ale cos mi sie wydaje ze zabraklo pieniedzy i Nsadberezny chce rozliczyc sie juz w nowym bydzecie aby w tym zapchac dziure za nieprzemyslane pomysly i obiecanki ktorych prawdopodobnie nie spelni .Jesli nawet spelni to tak naprawde nigdy nie dotrzymal slowa jesli chodzi o terminy .Nigdy.Wszystko jest takie jakies na odpierd....Nie wierze mu juz.Tak jak Weberowi.To jedna wielka klamliwa propagand.

Młodynie | 2019-10-18 12:05

bo dla niego liczy się jakość aby służyło latami nie usprawiedliwiam go. Zakończona budowa

Jak się dowiedzieliśmy harmonogram funkcjonowania Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej ma być znany w tym tygodniu. Prace budowlane zostały zakończone, a miasto rozlicza się z wykonawcą. W trakcie odbioru wykryto jednak usterki, które będą musiały zostać usunięte, o czym mówi prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny: - Nasze uwagi dotyczą głównie małego boiska ze sztuczną nawierzchnią, które będzie przykryte balonem. Wykonawca ma przystąpić między innymi do całkowitej wymiany sztucznej trawy. Nie można więc mówić o jakimkolwiek otwarciu, kiedy to nie będzie zrobione.

Także mniejsze boiska

Prezydent przypomina, że Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej to nie jest tylko płyta główna boiska czy trybuna. To kilka mniejszych boisk, drogi wewnętrzne, sieci, przyłącza, instalacje. Uruchomienie obiektu wymaga również odpowiednich kompetencji, szkoleń, przygotowania osób, które będą nimi zarządzać. - Nie ma z mojej strony presji w stosunku do wykonawcy na dany dzień, na dany mecz. Otwarcie jest planowane po zakończeniu wszystkich działań, będzie miało ono charakter sportowy. Kiedy zostanie rozegrany pierwszy mecz, jest to aktualnie ustalane - dodaje Lucjusz Nadbereżny. czyli wzorujac się na tej wypowiedzi niedługo powinien być znany termin ale przeszkolenie całej obsługi obiektu to kupa czasu

Młodynie | 2019-10-18 14:07

Sędzia jutrzejszego meczu nam nie sprzyja Marcin Szczerbowicz, ten który ogolił nas w meczu ze Ślaskiem z karnym z kapelusza obronionym przez Balona i bramką ze spalonego w 89 minucie

Vielitz44 | 2019-10-18 14:38

Młodynie - tak tak, jakość :) Tak samo jak otwierali błonie, park wodny itp. Dla niego liczy się propaganda sukcesu i tyle. Jest już po wyborach, nie ma ciśnienia, dla Jarka stadion przygotowali by na zdjęciach się ładnie prezentował - tyle, starczy.
Cała realizacja szła tak jak każdy widział (a niektórzy słyszeli) - jakby była kasa to pewnie stadion by już był w użytku, a tak to czekamy dalej na oddanie drugiej trybuny, oby zima była łagodna i udało im się to dokończyć... Szkoda tylko super meczy (kibicowsko i piłkarsko) którymi można było i zarobić i przypomnieć okolicy, że jest taki klub w STW co w piłkę gra, bo wielu zapomniało i ciężko ich będzie przyciągnąć...

Johnny | 2019-10-18 18:55

Przecież dla niego liczy się tylko lans i propagowanie sukcesu, jeśli pojemność tego stadionu będzie tylko 3 tyś to na takie miasto jest zdecydowanie za mały. 6 tyś to minimum, chyba że kudłaty nie wierzy że w przyszłosci Stal zagra kiedyś jeszcze w ekstraklasie. Brakło po prostu kasy i te wypowiedzi wymigające nie dajace jednoznacznie czy będzie otwarcie w tym roku czy nie bo wie że zawalił. Jak zawsze z reszta. Jak coś zacznie budować to pierwszy do zdjęć, z ukończeniem juz jest problem. Mam nadzieje ze przy otwarciu tego stadionu nie bedzie takiej szopki z księdzem, jak w KFC w piątek gdzie mięsa wg tej wiary nie można święcić i jeść. Taki z niego katolik i kościółkowy a zaliczył wtedy taką wpadkę, niech już przynajmniej księdza nie sprowadza na stadion.

Johnny | 2019-10-18 18:58

I wkurzaja juz te wstęgi, odcinanie i przecinanie przy każdej inwestycji nawet tak d... jak KFC.. kojarzy sie to z komuną..

Sciemaa | 2019-10-19 02:46

A jeszcze kilka miesiecy temu byscie przed nim klekali.... a teraz taka nagonka. W tym miescie co by ktos nie robil to nigdy nie dotrzyma terminu a co najgorszza nawet kar umownych za to nie placa bo jakims cudem udaje im sie dogadac z miastem. Bo trawa nie taka... to gdzie byl kierownik budowy albo osoba odpowiedzialna jak ja kladli? ktos wogole ponosi jakies konsekwencje? czy to jest tylko taka zaslona?

1938fc | 2019-10-19 08:35

Zbudował stadion ,uratowal klub który Szymański zadłuzył na prawie 2 miliony , podziękujmy mu a nie najeżdżamy

Adams | 2019-10-19 12:30

Tymczasem rezerwy dostają srogie baty od Legionu ...

Młodynie | 2019-10-19 12:37

A ktoś spodziewał innego rezultatu jak dzisiaj gra 1 drużyną do tego Szydełko wziął 19 zawodników a nie 18 więc rezerwy grają w mocno okrojonym składzie więc logiczne że będą odstawać przynajmniej brawa za bramkę Tłuczek strzelił jest 4 do 1 dla Legionu

Sciemaa | 2019-10-19 14:05

szybko poszlo... 4 minuta

Młodynie | 2019-10-19 14:59

Przynajmniej jest jeszcze o co grać oraz motywacja do wywiezionia min 1 pkt z Torunia

Pjona_ziom | 2019-10-19 15:20

Brawa dla tak bardzo przez was krytykowanego napastnika

Młodynie | 2019-10-19 15:20

Remisik Fidziu jeszcze jeden chłopy

Mg151 | 2019-10-19 15:30

Piłka w siatce Elany po rzucie rożnym Stalówki, sędzia odgwizduje spalonego.
Ciekawe czy faktycznie był ten spalony

Pjona_ziom | 2019-10-19 15:33

Wyżej ktoś napisał coś odnośnie tego sędziego.

Młodynie | 2019-10-19 15:35

Szczerbowicz sędziuje ten co w 89 minucie okradł nas z ćwierćfinału PP ze Śląskiem i lubial Fabianowi czerwone dawać

Młodynie | 2019-10-19 16:34

No to za tydzień Widzew miło by było urwać punkty ale będzie piekielnie ciężko

Stalowiak68 | 2019-10-19 19:10

1938FC ogarnij się chłopaku, Nadbereżny kupił akcje więc wiedział co kupuje, zaraz się okaże że bylo 6 mln dlugu a winnym porażek jest Szymański, Zając i Żak.
Popatrz w tabelę i podziękuj, najlepiej wejdź w zadek Nadbereżnego.
Kibice mu podziękują za jakość i lans w 3 lidze.

Jaszczur | 2019-10-19 19:45

Sytuacja Stali robi się bardzo powazna .Rok temu po 13 meczach Stal miała 20 Pkt a teraz jest cienko . z Widzewem muszą powalczyć o zwycięstwo bo spadek robi się bardzo realny.

Młodynie | 2019-10-19 20:01

Do utrzymania wystarczy 40punktow więc jak do przerwy zimowej zdobędą 20 mamy 13 to będzie ok trzeba wkalkulować maraton 8 spotkań pod rząd na Hutniczej gdzie można sporo punktów zdobyć Widzew GKS ciężko będzie ale Pogoń Siedlce w zasięgu to samo Gryf w zimie zapewne będzie dużo zmian inni rywale w walce o utrzymanie też utrzymują nam kroku wystarcza 3 punkty a można być na 11 miejscu będzie dobrze zobaczycie

Cdncdn | 2019-10-20 09:36

Gdyby chociaż w jednym procencie Szydełko miał honoru tyle co Paweł Wtorek to by zwyczajnie odszedł.Ale zero honoru,zero pomysłu.Chłopie... idź ty do jakiejś wioski robić karierę.

Dodaj komentarz
Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola

Avia Świdnik             Stal Stalowa Wola
2020-08-00, godz. 01:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 KS Wiązownica 1 1-0-0 3
2 Sokół Sieniawa 1 1-0-0 3
3 Wisła Sandomierz 1 1-0-0 3
4 Wisła Puławy 1 1-0-0 3
5 Orlęta Radzyń Podlaski 1 1-0-0 3
6 Korona II Kielce 1 1-0-0 3
7 Wisłoka Dębica 1 1-0-0 3
8 Jutrzenka Giebułtów 1 1-0-0 3
9 Cracovia II 1 1-0-0 3
10 Podhale Nowy Targ 1 1-0-0 3
11 Stal Kraśnik 1 0-0-1 0
12 Wólczanka W. Pełkińska 1 0-0-1 0
13 Podlasie Biała Podlaska 1 0-0-1 0
14 Lewart Lubartów 1 0-0-1 0
15 Avia Świdnik 1 0-0-1 0
16 ŁKS Łagów 1 0-0-1 0
17 Siarka Tarnobrzeg 1 0-0-1 0
18 Chełmianka Chełm 1 0-0-1 0
19 KSZO Ostrowiec Św 1 0-0-1 0
20 Hetman Zamość 1 0-0-1 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-00 Avia Świdnik - STAL
2020-08-12 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-22 STAL - Wólczanka W. Pe..
2020-08-26 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-08-29 STAL - Korona II Kielce
2020-09-05 Hetman Zamość - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1380) » Edek38 (1250)
» Vielitz44 (925) » 1938fc (807)
» Rafix (768) » Filip kacper k. (726)
» Fanatyk38 (688) » Kamilosss (470)
» Acer (469) » Slim1938 (398)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy


Losowe galerie

GKS Katowice - STAL (2:0)
2007-08-18
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 27 833 razy
Pogoń Staszów - STAL (0:1)
2004-04-14
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 10 383 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:1)
2008-04-05
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 58 230 razy
STAL - Wierna Małogoszcz (2:0)
2006-04-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 507 razy
Osób Online: 34 / Czas gen. strony: 0.02954
Ping your blog, website, or RSS feed for Free Copyright © 1999-2013 by Stalowka.PL

Taxi Stalowa Wola | Fotograf Sandomierz Fotograf Nisko Restauracje | Restauracje Gdańsk | Restauracje Lublin | Restauracje Toruń | Restauracje Szczecin | Restauracje Rzeszów | Restauracje Zakopane | Restauracje Sopot | Restauracje Częstochowa | Restauracje Gdynia | Restauracje Katowice | Restauracje | Restauracje |