Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 14.kolejka. Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 1:1(1:0)

14.kolejka. Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 1:1(1:0)

19 pazdziernika 2019,Toruń

Zamknięty sektor gości w Toruniu. Delegacja 4 osób zasiada na trybunie gospodarzy. Zaznaczamy obecność kilkoma okrzykami. Podziękowania dla Kibiców Elany za ogarnięcie wszystkiego

Elana Toruń – Stal Stalowa Wola 1:1 (1:0)

1:0  Dominik Sokół 3 min.

1:1  Michał Fidziukiewicz 61 min.

Elana : Jakub Knut - Kordian Górka, Jakub Świeciński, Wojciech Onsorge, Jan Andrzejewski - Dominik Kościelniak (69 Bartosz Boniecki), Mariusz Kryszak, Hubert Kisiel (69 Patryk Urbański), Mateusz Stryjewski - Krzysztof Kołodziej (54 Damian Zagórski), Dominik Sokół.

Stal : Krystian Kalinowski - Adam Waszkiewicz, Krzysztof Kiercz, Szymon Jarosz, Bartosz Sobotka - Bartłomiej Ciepiela (23 Szymon Jopek), Piotr Witasik, Piotr Mroziński, Michał Płonka (62 Filip Wójcik), Robert Dadok (90 Kacper Śpiewak) - Michał Fidziukiewicz (62 Łukasz Zjawiński).

Komentarze (11)

Cdncdn | 2019-10-20 09:36

Gdyby chociaż w jednym procencie Szydełko miał honoru tyle co Paweł Wtorek to by zwyczajnie odszedł.Ale zero honoru,zero pomysłu.Chłopie... idź ty do jakiejś wioski robić karierę.

Młodynie | 2019-10-20 09:59

naczelny hejter się odezwał statystyki nie kłamią punktuje wiecej niż Wtorek praktycznie tym samym składem Szydełko zdobył 9 punktów a Wtorek 4 wszystkich byście zwalniali taka mentalność niestety nawet szansy na zrobienie transferów nie miał a przyblizył nas do wyjscia ze strefy spadkowej jesteśmy już tylko 1 punkt pod kreską . Co do wioski to za parę lat ujrzymy go w Ekstraklasie bo ma opinię dobrego zdolnego trenera chyba nikt w jego wieku 30 pazdziernika kończy 35 lat nie dostał UEFA PRO

Filip kacper k. | 2019-10-20 10:23

Wtorek zrobil 1 pkt. Czesio Palik 3

Młodynie | 2019-10-20 15:32

ten sędzia naprawdę nas nie lubi takiego błędu to nawet na meczach A Klasy nie popełniają i okradł nas ze zwycięstwa a Jarosz zdobyl prawidłową bramkę ktoś mogłby złożyć protest do związku na tego Szczerbowicza bo on z sędziowaniem to ma niewiele wspólnego żeby odgwizdać spalonego jak ostani obrońca Elany był na lini bramkowej szkoda bo zawsze to 2 punkty wiecej i wyszliby ze spadkowej

Młodynie | 2019-10-20 20:18

Trąbka dzisiaj 90 minut z Górnikiem Zabrze widać że się przebija do meczowej 11 bardzo go brakuje ale może kiedyś wróci na zakończenie kariery wraz z Sekulskim

Prejuce | 2019-10-20 20:19

Młodynie poczytaj trochę na temat przepisów i co to jest spalony.

Sciemaa | 2019-10-21 01:12

Ze niby co sekulski ma takiego wspolnego ze stalowka zeby tu wracac na zakonczenie kariery?

Stary_kibic40 | 2019-10-21 09:33

Ale Panowie, co Wy tak najeżdżacie na Szydełkę??? Młody, zdolny trener, przyszedł w trakcie rundy. Czy to on odpowiada za przygotowanie drużyny do sezonu i transfery??? Był Wtorek, w tym sezonie mu nie wyszło, chłopina zrezygnował, gość z honorem. Ale co powiedzieć o takim Fabianowskim??? Szkoda słów.

Filip kacper k. | 2019-10-21 10:54

Dokładnie. Bilans Szydełko z samych wyjazdów to 2-3-2. Ostatnio tak na wyjeździe punktowaliśmy za Jarka Wieprzecia.

Gdybysmy grali takze u siebie,to przy takim bilansie wyjazdowym bylibysmy w czubie tabeli tej ligi.

Z Widzewem bedzie super ciezko, z Katowicami jeszcze gorzej a zSiedlcami musimy wygrac bo zrobi sie goraco na dole tabeli

Ramirez | 2019-10-21 19:19

DO CDNCDN:

Pajac.u o.srany co ci trener Szydełko zrobił że tak na niego jedziesz w każdym możliwym miejscu i na każdym możliwym portalu. Twój synek nie gra? Czy masz inny kompleks b.ucu. Cieszmy się że mamy takiego TRENERA przez duże T. Nasz bilans wyjazdowy po 10 meczach na wyjazdach to 3-3-4 gdzie rok temu po całym sezonie mieliśmy 4-3-10. SZYDEŁKO już zrobił prawie tyle co Wtorek w tamtym sezonie więc skończcie pie.rdolić farmazony !!! WSZYSCY NA WIDZEW

Stallzks | 2019-10-23 09:42

Nie ma co z takimi nawet zaczynać Ramirez.
Stalówka po zwycięstwo!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3356) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1369) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Górnik Łęczna - STAL (0:0)
2009-04-22
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 34 606 razy
Wigry Suwałki - STAL (0:2)
2013-10-05
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 16 649 razy
Korona Kielce - STAL (2:3)
2008-08-09
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 134 860 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:0)
2003-08-23
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 96 960 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.01808