Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszycy do Boguchwały.

Wszycy do Boguchwały.
Panie i Panowie.
Już w najbliższą sobotę Stal zagra z Widzewem w Boguchwale . Początek meczu o godzinie 14:00.
Zapisujemy się na wyjazd i wspieramy zielono-czarnych w walce o trzy punkty.
Zapowiada się ciekawe widowisko zarówno na boisku jak i na trybunach.
Jedziemy autokarami. Mobilizujemy się i zapełniamy trybunę !!!
Wyjazd o godzinie 12:00 spod MDK !!!
 
Wszyscy na zielono lub czarno z szalem !!!
 
Zapisy do piątku pod linkiem:
 
http://stalowka.pl/zapisy-na-wyjazd 

Komentarze (53)

Mario_stw | 2019-10-21 17:49

STALOWKA-WIDZEW
2 ; 2

Znowu im urwiemy punkty.Zbierać dupska i w sobotę
wio na IZO ARENĘ.Nie marudzić na necie tylko trzeba tam zajechać w 5 autokarów i zrobić swoje,tyle możemy
zrobić dla Stalówki a przy okazji przypomnieć sobie jak to bywało za dawnych lat!!!
HEY STAL!!!

Młodynie | 2019-10-21 18:31

Przydałoby się pomobilizowac znajomych i pojechać konkretnym składem to fakt kibiców Widzewa ponoć sporo ma być więc nie możemy być gorsi bilety od dzisiaj na Mosirze pok 111 można kupić

Cdncdn | 2019-10-21 19:15

Bilety i przejazd to powinny byc za darmoche na te jaselka..Dno i kilo kitujest zawsze za darmoche.

Ramirez | 2019-10-21 19:19

DO CDNCDN:

Pajac.u o.srany co ci trener Szydełko zrobił że tak na niego jedziesz w każdym możliwym miejscu i na każdym możliwym portalu. Twój synek nie gra? Czy masz inny kompleks b.ucu. Cieszmy się że mamy takiego TRENERA przez duże T. Nasz bilans wyjazdowy po 10 meczach na wyjazdach to 3-3-4 gdzie rok temu po całym sezonie mieliśmy 4-3-10. SZYDEŁKO już zrobił prawie tyle co Wtorek w tamtym sezonie więc skończcie pie.rdolić farmazony !!! WSZYSCY NA WIDZEW

Ramirez | 2019-10-21 19:22

Z czego jeszcze dwie wyjazdowe porażki w tym sezonie są autorstwem Wtorka

Cdncdn | 2019-10-22 18:21

teraz dwie porazki trenejro Szydelko i papa.Gosc bez pojecia .Do piet Wtorkowi nie dorasta.

1938fc | 2019-10-22 18:26

Rafix wrócil idz gosciu sie puknij

Maniek | 2019-10-22 18:43

Przez gościa o nicku Rafix właśnie wielu ludzi dostało obrzydzenia do klubu i wielu kibiców nawet nie ze Stalowej, się śmieje. Narobił na 90 minut i innych portalach zamieszania swoimi postami piszac o potędze, że będzie walka o awans mecz z Widzewem o 19:38 przy jupiterach i inne tez. A tu nie ma ani walki o awans, ani stadionu. Rafix albo został zbanowany, albo pisze pod innym nickiem, niektore posty tu pod Rafixa podchodzą dalej. Przez Rafixa, Fabianowskiego i teraz Nadbereżnego kibice innych drużyn się śmieją się z klubu.

Stallzks | 2019-10-23 09:41

Mam nadzieję że Stalówka utrze nosa w ten weekend Widzewowi i hejterzy typu cdncdn będą omijali nasz klub.

Cdncdn | 2019-10-23 09:51

Wlasciwie to ty powinienes omijac ten klub.Kiedy trenerem byl w tym klubie Patkolo,Siekierski to pilkarze aby wejsc na glowna plyte musieli na to zaslyuzyc swoja gra a nie usmiechem.Teraz zwykle codzienne treningi byle jaki pilkarzyna prowadzi z byle jakim trenerjo naglownej plycie.Dlatego wydaje im sie ze sa wielkimi spotrowcami.Nie wiem jak bedzie na nowym stadionie ale juz slysze ze nie moga sie doczekac nie meczu ,nie tylko treningow na glownej plycie.Kiedys musial wystarczyc zuzel i wyniki byly.

Stallzks | 2019-10-23 11:58

Może warto pogodzić się w jakich realiach teraz klub funkcjonuje od trzech lat i spróbować obiektywnie rzucić na to okiem niż obdarowywać za każdym razem wszystkich z osobna? Nie mamy tutaj ekstraklasy tylko starą 3 ligę, gdzie piłka jest kopana. Kiedyś było na co popatrzeć, nie pomożemy tutaj psioczeniem tylko kibicowaniem.
Dlaczego powinienem omijać ten klub?
Akurat staram się na chłodno czytać komentarze jak również mam swoje zdanie na to co wyprawia się w klubie.
Będziemy do końca sezonu rozpaczliwie bili się o utrzymanie i wiesz co?
Jeśli Stalówka się utrzyma będziemy mieli w Stalowej Woli piłkę nożną na normalnym poziomie czytaj 1 ligowym. Niestety jeżeli ziści się spadek to dłuuugo będziemy musieli się wydobywać z marazmu.

Mireq7 | 2019-10-23 13:42

witam...
mam pytanie "z innej beczki"...
czy ktos wybiera sie na mecz Stalowki w Boguchwale autem w sobote ?
chetnie bym sie wybral (oczywiscie dorzuce sie do paliwka)prosze o odp na maila :
mireq7@wp.pl
ps. zalezy i na szybkim powrocie po meczu...pozdrawiam czytajacych

Mireq7 | 2019-10-23 13:43

ps zalezy mi na szybkim powrocie po meczu*

Vielitz44 | 2019-10-23 15:31

Mecz z Siedlcami na wyjeździe, zmiana gospodarza, i dobrze :)

1938fc | 2019-10-23 15:53

11 meczy u siebie , wiec czekamy :)

Sciemaa | 2019-10-23 16:04

Niby 11 meczow "u siebie"... ale wlasnie... czy na pewno u siebie? Mial byc harmonogram jakis w tamtym tyg... i co? niczego nie mozna byc tu pewnym

Filip kacper k. | 2019-10-23 16:11

dokladnie tak, wg ostatnich informacji juz teraz co niektorzy zastanawiaja sie czy uda sie zaczac od pierwszego meczu na wiosne w Stalowej

Młodynie | 2019-10-23 16:14

Nie no 4 miesiące na poprawki to dużo czasu zważywszy że nawierzchnie na sztucznym w sobotę zrywali pewnie przed zimą chcą zdarzyć a na trybunie usterki można usunąć niezależnie od pogody jak zrobią sztuczne do połowy listopada to myślę że powinni się wyrobić

1938fc | 2019-10-23 16:17

Co mozemy zrobić jako kibice musimy czekać i wrócić na H15 z takim hukiem którego dawno tu nie było

Młodynie | 2019-10-23 16:23

Mnie naszla taka myśl ale jest już za późno czy stadion lekkoatletyczny spełniał by wymogi 2 ligi ? ewentulnie czy przez 3 lata nie można było dostosawac tego obiektu do wymogów 2 ligi z tego co wiem to w piłkę da się grać

Sciemaa | 2019-10-23 16:46

hahaha.... siarka w pp z sokolnikami baty :D 4:3 :D

Młodynie | 2019-10-23 16:48

Powiem tak nie będę się śmiał ale no tyle przynajmniej jakiś pozytyw

Sciemaa | 2019-10-23 16:50

eeee stadion lekkoatletyczny? to obiekt o calkiem innym charakterze... zaplecze pewnie w zadnym punkcie nie spelnia wymogow a kto by pozwolil sobie budowac czy dobudowac calkiem nowy... ogrodzenie, monitoring i w ch innych rzeczy. Nie realne

Johny | 2019-10-24 21:28

Aż się zdziwimy/zdziwicie jak zaczniemy wiosnę u siebie! Po wyborach wszystko ucichło, praktycznie nic się nie dzieje, a poprawek jest wiele. Przede wszystkim nawierzchnią pod balonem. Nikt nawet nie zamierza teraz nic działać. Za chwilę pogoda się popsuje i wrócą do tematu w marcu....

Stalowiak1938 | 2019-10-24 21:34

Skończcie temat stadionu na chwilę!! Teraz wszyscy na Widzew i tam pokażmy że chcemy stadionu i że jest potrzebny nak najszybciej!!

Młodynie | 2019-10-24 21:35

Na nową nawierzchnię trzeba czekać do 4 tygodni pozatym zrobią to spokojnie tydzień temu już była zdzierana stara sztuczną trawą nie wiem jak w tym tygodniu bo nie zaglądałem

Młodynie | 2019-10-24 21:41

wracajac do meczu obszerny wywiad z trenerem na temat sobotniego meczu dla Widzewtomy.pl Szymon Szydełko przejął zespół Stali Stalowa Wola pod koniec sierpnia. Do tej pory nie udało mu się jeszcze wyprowadzić go ze strefy spadkowej, ale zapowiada, że w sobotę jego piłkarze zagrają o zwycięstwo. Przed meczem w Boguchwale porozmawialiśmy z trenerem najbliższego rywala łodzian.


? Zbliżają się pańskie urodziny. O najlepszy prezent nie muszę chyba pytać?

? Trzy punkty to zawsze bardzo dobry prezent i na pewno bym nim nie pogardził. Żeby jednak go otrzymać, trzeba sobie mocno na niego zapracować. Przede wszystkim musimy zrobić swoją robotę na boisku.

? Po siedmiu spotkaniach wyjazdowych wreszcie zagracie teoretycznie ?u siebie?.

? Chcieliśmy ten mecz zagrać na naszym nowym stadionie lub w ostateczności na Widzewie. Niestety, nie udało nam się to i musimy znów pojechać do Boguchwały. Na szczęście znam ten obiekt, bo pracowałem na nim wcześniej. Zawodnicy też długo już tutaj występują i są przyzwyczajeni. Gramy w teorii u siebie, ale to nie jest nasz dom.

? Pańska drużyna jest cały czas w podróży: czy to do Boguchwały, czy na mecze wyjazdowe, których rozgrywacie bardzo dużo.

? Obliczyliśmy, że ostatnio przejechaliśmy 6500 kilometrów w ciągu sześciu tygodni. Czuć zmęczenie. Swój stadion to jednak odskocznia i wsparcie ludzi.

? Czy te odległości, które pokonujecie, mają wpływ na miejsce w tabeli, które zajmujecie?

? Na pewno ma, bo nikomu nie jest łatwo ciągle grać poza domem. Każda drużyna mocno się u siebie mobilizuje, żeby wygrać na swoim stadionie. Sędziowanie i inne rzeczy też są bardziej po stronie gospodarzy.

? Fotel trenera w Stali Stalowa Wola jest dość gorącym stanowiskiem.

? Nie bałem się tej posady, taka moja praca. Dobrze to przeanalizowałem, wszelkie perspektywy na przyszłość też. Wszystko wskazywało, że trzeba się podjąć tego zadania. W tej drużynie jest ogromny potencjał. Robimy postęp w każdym meczu. Od wiosny, jeśli zespół zacznie funkcjonować po naszej myśli, to nie będziemy już w tym miejscu, w którym jesteśmy.

? Czarny scenariusz, czyli spadek, nie wchodzi w grę?

? Nikt tego nie zakłada. Chcemy jak najszybciej uciec ze strefy spadkowej. Większość meczów na wiosnę zagramy na nowym stadionie i mam nadzieję, że przełoży się to na większą liczbę punktów.

? Jesteście jedynym zespołem w lidze, który nie wygrał spotkania u siebie w tym sezonie.

? Tak jak mówiłem, zdecydowanie więcej meczów graliśmy na wyjeździe, a do tego początek był bardzo przeciętny. Ja do tej pory jako trener Stali zagrałem w Boguchwale jeden raz. Gdybym mógł, to spotkanie z Górnikiem Łęczna też zagrałbym w inny sposób. Mam nadzieję, że do końca roku trochę tych punktów jeszcze zobaczymy.

? W sobotę na Izo Arenie zatętni życie. Obie grupy kibicowskie mocno się nakręcają na ten mecz.

? Żałujemy, że nie udało nam się zagrać albo na Widzewie, albo w Stalowej Woli. Mam nadzieję, że ci ludzie, którzy mieliby przyjechać na Widzew na otwarcie nowego stadionu, przyjadą do Boguchwały i stworzą dobrą, piłkarską atmosferę. Jako Stalówka chcemy pokazać się z dobrej strony i przede wszystkim zapunktować.

? Piłkarzy Stali na mecz z Widzewem mobilizować nie trzeba?

? Czy jest jakaś drużyna, która by się nie spinała na Widzew? Widzew to uznana firma i marka. Można mówić, że każdy się przygotowuje jak do zwykłego spotkania, jednak w głowach zawodników siedzi, że przyjeżdża wielokrotny mistrz Polski. Jest to marka, na tle której zespół chce się dobrze pokazać. Nie potrzebujemy dodatkowej mobilizacji.

Mariuszstalowa | 2019-10-25 04:53

A ja mysle, ze wygramy z Widzewem . Jesli pojdzie dobry doping napewno wygramy.

Młodynie | 2019-10-26 13:21

no trochę mission imposible ale w tym Widzewie maja skład ale wszystko możliwe .To Widzew musi a my mozemy

Sciemaa | 2019-10-26 15:48

No i w pizduuuu

Młodynie | 2019-10-26 16:04

szkoda na remis zasłużyliśmy ohólnie na tle naszpikowanego gwiazdami Widzewa to solidny występ

Stary_kibic40 | 2019-10-26 16:17

Panowie następnym razem wyjdźcie 10 obrońcami, może uda się dotrzymać to 0-0. Stawiać autobus w każdym meczu i kierunek liga niżej.

Młodynie | 2019-10-26 16:22

sorry ale jak mieli grać inaczej z Widzewem który ma szybkich zawodników Kita Mandiangu Robak jak nie grali 5 obrońców to po 4 bramki dostawali tutaj 1 po dobrej grze z faworytem ligi

1938fc | 2019-10-26 16:25

No mieli zagrać żeby wygrać , Młodynie my spadniemy do 3 ligi ogarniasz to ....

1938fc | 2019-10-26 16:28

popatrz w tabele i uświadom sobie ze jest zle bardzo zle

Młodynie | 2019-10-26 16:34

Wiem że nie jest różowo i po prostu trzeba przeżyć ta rundę i nadrabiać u nas . Prawdopodobnie będziemy walczyć do ostatniej kolejki o utrzymanie ale się utrzymamy . Nie zapominajmy że sportowy spadek wcale nie oznacza gry ligę niżej bo są jeszcze licencje

Raul | 2019-10-26 16:41

Gieksa , Pogon ,Resovia ,Znicz i Gryf - to Nasi przeciwnicy do konca roku . Nie ma co teraz wmawiac sobie zimowe wzmocnienia i niemal wszystkie mecze u siebie na stadionie na wiosne , tylko TERAZ wycisnac tyle punktow ile tylko sie da .Bo pozniej powie sie "szkoda tych kilku punktow na jesieni . Gdybysmy je zdobyli to bysmy sie utrzymali . Niestety , nie udalo sie , ale teraz zrobimy wszystko , by za rok wrocic do 2 ligi" - powiedzial menago W.Fabianowski.

Blezu11 | 2019-10-26 16:59

Młodynie możesz przestać pisać te bzdury?

Blezu11 | 2019-10-26 17:00

I przestań pisać te brednie o stadionie.

Kibic z młodynia | 2019-10-26 17:04

Na 1 ligę to składu nie ma ale skończcie już biadolić o spadku bo perspektywa 11 meczów na H15 myślę że da nam spokojne utrzymanie. Tak naprawdę to mecze w Boguchwale to tylko na papierze gramy jako gospodarz a w rzeczywistości to wyjazd. Głowa do góry na wiosnę w Stalowej wszyscy stawiamy się na meczach i wspomagamy piłkarzy.

Młodynie | 2019-10-26 17:10

Naprawdę dzisiaj nasi nie zasłużyli na porażkę kibice jak zawsze na medal ale pewnie PZPN zamknie stadion w Boguchwale na 2 mecze ze Zniczem i Katowicami za swiece dymne i race ale efekt wow

Sciemaa | 2019-10-26 17:53

Efekt wow to by byl na naszym stadionie przy pelnych trybunach

Jaszczur | 2019-10-26 18:43

Jak chcemy sie utrzymac to Stal musi grac dwoma napastnikami.

Ramirez | 2019-10-26 20:32

Ogromny szacunek dla naszych chłopaków za mecz grali naprawdę dobrze na tle takiego rywala szkoda że nie udało się strzelić pierwszemu bramki bo sytuacje do tego były.... zawodnik z numerem 7 u nas z główki i Mroziński

Johnny | 2019-10-26 20:59

Kolejna przegrana a tu chwalenie zawodników? Stal upada, a kibice wraz z nią jak widać. Ramirez i inni jaracie się jakby oni grali z ekstraklasowiczem conajmniej. I jeszcze piszecie "ogromny" . Tutaj miało być zwycięstwo!!! Jeden z drugim z takim myśleniem obudzi się w 3 lidze!!! Przegrają kolejny mecz po "dobrej" grze i też będzie gadka o "ogromnym szacunku"? Co z tego że sytuacje były jak pudłowali jak najęci. Głaszczcie ich dalej Ramirezy i inne Rafixy:-)

Cdncdn | 2019-10-26 21:25

Szydelko zabieraj te zgraje nieudacznikow i spadowa do Sieniawy krowy doic.Kuzwa na co ten Nadberezny daje kase.?Czy on i ten prezesina nie maja oczu?Jedno wielkie DNOOOOOOOO!!!!!!

Młodynie | 2019-10-26 22:01

Tak zawsze winny Szydełko jakos potrafi dotrzeć do zawodnikow a ci go bacznie słuchają .Gra tym co ma i musi wycisnąć jak najwięcej z tego co jest a w zimie zlikwidować błędy kadrowe .Stwierdzenie że nie graliśmy z druzyna min na Ekstraklasę jest błędne bo w Widzewie zagrało wielu zawodników z CV Ekstraklasowym chociażby legenda polskiej piłki Robak . Doświadczony Możdżeń Pawłowski Rudol który grał za granicą do tego ten Mandiangu z bułgarskiej ekstraklasy a u nas kto ma jakieś doświadczenie Mroziński 40 meczów w ESA Witasik 16 Kiercz 20 Fidzukiewicz 18

Młodynie | 2019-10-26 22:08

Odnośnie chwalenia jak zasłużą należy pochwalić jak dzisiaj pomimo niekorzystnego wyniku ale znowu postawiliśmy się Widzewowi ganić tez trzeba jak zasłużą mecz z Polkowicami .Teraz najważniejszy jest Puchar Polski i GKS niech zagrają jak dzisiaj tylko skuteczniej a powinno być nieźle

Stalowiak68 | 2019-10-26 23:30

Rafix zmienił nick na Młodynie. Bredni ciąg dalszy. Skończ pisać farmazony i poparez w tabelę płatny cieciu.

Cdncdn | 2019-10-27 00:24

Jestem pewien ze ci co tak chwala gre tych niemotow i tegopseudo Szydelki el.trenejro to zwykle przydupasy a nie obiektywni kibice.Jakiesz to zaslugi ma ten nieudacznik Szydelko poza tym ze przyjechal.? No jakie?A ta zgraja pseudo pilkarzykow? Co to ma byc .Zjazd niepełnosprawnych??

1938fc | 2019-10-27 09:52

Wczoraj miałem do wyboru Stal Widzew albo Stal - Resovia w juniorach starszych ,wiedząc ze 1 drużyna przegra wybrałem sie na juniorów , i to co zobaczyłem to uszczęśliwiło mnie , z tego co się dowiedziałem gadając z osobami które też były na meczu Resora na 12 meczy nie przegrała żadnego 1 zremisowała i wygrywając mecz ze Stalowka awansowała by do Makroregionu,ale do rzeczy takiego zangażowania,walki i woli zwyciestwa nie widziałem dawno nawet w 1 druzynie jezdzać wczesniej do Boguchwały, każdy,, gryzł" trawe i udało sie wygrali 1:0 ale po 1 polowie mogli prowadzić juz 3:0 , gdzie byli nasi menadzerowie Fabianowski i Nowak mecz o 11 powinni przyjść i nagrać 1 drużynie jak sie walczy za brawy naszego klubu

Stary_kibic40 | 2019-10-27 12:07

1938FC nie ma co przesadzać i nazywać tych dwóch gości ,,menadżerami'. To typowe słupy i tyle w temacie. Brać pieniążki i pierdzieć w stołki. Przy okazji brawa dla dwóch rzeszowskich drużyn, które tak ładnie radzą sobie w tym sezonie w 2 lidze. Gromadzą punkty aż miło.

Ramirez | 2019-10-28 14:34

DO CDNCDN:

Zabieraj to ty swoją starą na lody do Gelato&Cafe a od trenera sie odpier,,..dol powinieneś iść do sieniawy na kolanach i dziekować ze wypuściła takiego trenera z rąk Trenera który potrafił przekonać do pozostania w drużynie Brockiego i ściągnął Hassa, Buczka oraz Fryca do takiej wiochy z klubów 1 i 2-go ligowych

Szydełce trzeba dać czas na zbudowanie drużyny i relacji z piłkarzami a ten czas będzie w zimie póki co trzeba ugrać jak najwięcej co jest nie lada wyzwaniem. BILANS WYJAZDOWY SZYDEŁKI to 2-3-2 a przypomnę że w tamtym sezonie mieliśmy 4-3-10 więc przestańcie skomleć. Stal Rzeszów która ma od nas 2x albo nawet 3x większy budżet na wyjazdach ma bilans 1-1-4 nie mówiąc o Bytovii która jest szósta w tabeli i ma 1-3-3 to tylko pokazuje jak ciężko się gra po za domem wbijcie to sobie w końcu do łbów

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków

Stal Stalowa Wola             Znicz Pruszków
2019-11-23, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

3 : 2

Sebastian Zalepa 55,
Adrian Dziubiński 60, 62     
Robert Dadok 30 (k),
Krzysztof Kiercz 82
Sędzia: Bartosz Owsiany (Opole)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 18 11-5-2 38
2 Górnik Łęczna 18 11-5-2 38
3 Widzew Łódź 18 11-4-3 37
4 GKS Katowice 18 10-4-4 34
5 Olimpia Elbląg 18 8-7-3 31
6 Bytovia Bytów 18 8-5-5 29
7 Błękitni Stargard Szcz. 18 9-2-7 29
8 Stal Rzeszów 18 8-3-7 27
9 Znicz Pruszków 18 7-3-8 24
10 Górnik Polkowice 18 6-5-7 23
11 Garbarnia Kraków 18 5-7-6 22
12 Lech II Poznań 18 6-4-8 22
13 Pogoń Siedlce 18 6-3-9 21
14 Elana Toruń 18 5-5-8 20
15 Stal Stalowa Wola 18 4-4-10 16
16 Skra Częstochowa 17 4-3-10 15
17 Gryf Wejherowo 18 2-4-12 10
18 Legionovia Legionowo 17 2-3-12 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-11-23 STAL - Znicz Pruszk..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (877)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (414) » Kamilosss (407)
» Slim1938 (395) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (342)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Raków Częstochowa - STAL (2:0)
2014-08-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 19 719 razy
STAL - Znicz Pruszków (1:3)
2016-04-24
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 7 938 razy
STAL - GKS Katowice (1:0)
2008-03-22
Ilość zdjęć: 95
Wyświetleń: 130 206 razy
Tur Turek - STAL (1:0)
2007-09-15
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 21 852 razy
Osób Online: 8 / Czas gen. strony: 0.03698