Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy do Katowic.

Wszyscy do Katowic.
Panie i Panowie.
Już w najbliższą sobotę Stal zagra z GKS-em w Katowicach. Początek meczu o godzinie 17:00.
Zapisujemy się na wyjazd i wspieramy zielono-czarnych w walce o trzy punkty.
Zapowiada się ciekawe widowisko zarówno na boisku jak i na trybunach.
Jedziemy autokarami. Mobilizujemy się i zapełniamy sektor gości !!!
 
Zbiórka 11:30 pod MDK . Wyjazd o godzinie 11:45 !!!

Koszt wyjazdu 60 PLN w tym bilet na mecz.
 
Wszyscy na zielono lub czarno z szalem !!!
 
Zapisy pod linkiem:
 
http://stalowka.pl/zapisy-na-wyjazd 

Komentarze (33)

Młodynie | 2019-10-31 15:03

» https://youtu.be/p-HysKEVEGI z wypowiedzi wynika że w nastepnej rundzie gramy na H15 czyli szanse jakieś są chyba

Młodynie | 2019-11-1 08:41

przygotowania do zimowego okienka » http://leliwa.pl/wp-content/uploads/.....

Kibicc | 2019-11-1 19:22

A ja bojkotuje ten klub. BOJKOTUJĘ.
Do czasu aż w końcu nastanie tu normalność, czyli będą grac na własnym stadionie z normalnymi piłkarzami i działaczami. Normalny to tam jest tylko trener. Jak Stalowa wróci w końu łaskawie na własny stadion i będzie jakaś perspektywa awansu wyżej to wrócę do kibicowania. Tak to dla mnie obecny klub to po prostu puch. Trzeba tak działać, bo Prezydent nie wywiązuje się ze swoich słów to raz. A dwa działacze nie wywiązują się ze swoich słów. Albo zaczną grać w koncu o awans i przestaną ściągać jakieś ochłapy i na własnym stadionie w koncu, to będzie kibicowanie. Jak dalej będzie takie dziadostwo jak jest to do widzenia. I radzę też to zrobić, tym którym zależy na dobru klubu. Może wtedy obudzi tych wszystkich działaczy i przynajmniej coś drgnie. Ja mam dość Stalowej walczącej rozpaczliwie o utrzymanie jak co roku i głupich zapowiedzi od 10 lat "Spokojnie się utrzymać a w przyszłym o awans" Nic takiego nie ma miejsca a wszystko zmierza do 3 ligi. Na wiosnę na Hutniczej? Nie uwierżę póki nie zobaczę. Prezydent juz tyle razy zawiódł zaufanie w oczach kibiców że już też trzeba się do tego posuwać. A więc do bojkotu. Jak zobaczy puste trybuny razem ze swoim kolegą Fabianowskim to moze pójdą po jakiś rozum do głowy.Ja już do Boguchwały jeździć nie zamierzam bo to już jest kpina w żywe oczy i wstyd. Na wiosnę to już na pewno. Jak dalej będzie Boguchwała na wiosnę, to innym też proponuję zbojkotować to dziadostwo i niech sobie grają dla Fabianowskiego przy pustych trybunach na kurniku w Boguchwale.

1938fc | 2019-11-1 19:25

Od 10 lat gramy o utrzymanie nikt nawet nie wspominał o awansie ,więc co ty gadasz

1938fc | 2019-11-1 19:30

Czyli za poprzedniego prezesa nie bojkotowales bo było wszystko git czy też bojkotowales?

Młodynie | 2019-11-1 19:34

Jak masz gotowy stadion praktycznie tylko poprawki są to jak nie zdarza na wiosnę ? otoz zdarza a spokojnie się wygrzebiemy z tej strefy spadkowej do końca sezonu . Myślisz że ktoś to robi celowo ? Otoz każdemu zależy na klubie zostały 4 mecze i przerwa zimowa i trzeba poukładać drużynę i trener to zrobi wieże w niego . Na wiosnę zagramy u siebie a może nawet jeszcze ten mecz 5 grudnia

Młodynie | 2019-11-1 19:38

Nie wyszła jedna runda a ile rund nie wyszło poprzedniej ekipie to że nasi przewyższają ostatnio Widzew czy GKS to dobry znak . jeszcze przed przerwą możemy wydostać się że strefy spadkowej wystarczy wygrac z Pogonia Siedlce i Wejcherowem i po kłopocie

Kibic z młodynia | 2019-11-1 19:59

Kibicc to typowy kibic sukcesu. Pamiętaj z klubem się jest na dobre i na złe. Teraz są gorsze czasy nie wybrzydzam i jutro jadę do Katowic wspierać piłkarzy. A Ty?

Cdncdn | 2019-11-1 20:43

O awansie nie trzeba mowic .O awams powinno sie grac zawsze.Od samego poczatku az do konca.Taki jest cel walki sportowej .No ale jesli wychodzi sie na boisko z mysla ze nikt od nas awansu nie rzada a jedynie abysmy sobie pokopali no to tak to zawsze sie konczy.Sport to walka o zwyciestwo i o awans.Zawsze.

Jw27 | 2019-11-2 19:01

Ciężko się oglądało ten mecz z GKSem. Na remis grali? 1 napastnik. Nikt nie podchodzi pod 16stke. Jedna dobra akcja w końcówce właściwie wrzutka. Dadok coś podciągnie i zaryzykuję a reszta gra dziada i się przygląda. Nie czuć dziś było wiary w zwycięstwo. Końcówka i się obudzili za późno.

Cdncdn | 2019-11-2 19:21

Obrony nie ma zupelnie a Fidzukiewicz czy jak mu tam to wA klasie mialby problemy sie odnalesc na boisku.To szrot najwiekszy od lat..A Szydelko niby trener jesli mahonor powinien zwyczajnie zrezygnowac bo tak to i moja babcia potrafilaby trenowac.Poza tym gdzie honor?No moze zarzad nie przyjmie dymisji ale przynajmniej zrzuci wine na zarzad :):):)a honor to honor.Tyle porazek i zero reakcji i gadka o prezencie na urodziny .Zenada i brak honoru.

Kibic368 | 2019-11-2 19:27

cdn wracaj do oglądania legii, moze tam zadowoli cie trener

Jaszczur | 2019-11-2 19:30

Jezeli trener w 66 min wpuszcza dwoch defensywnych pomocnikow przegrywajac 0;1 to z trenerem jest cos nie tak.Muszą zimą byc wzmocnienia bo wlasne boisko nie pomoze.

1938fc | 2019-11-2 19:33

Rafix(Cdncdn) gdzie jesteś , gdzie bramki Zjawińskiego twoje ukochanego , gdzie są ci goście z karta z ekstraklasy i 1 ligi ,gdzie walka o awans,gdzie chinski sponsor o którym wspominałeś , gdzie ten Orlen , 3 liga wita nas

1938fc | 2019-11-2 19:35

CDNCDN to ze twój synek nie gra to pokazuje jaki poziom pokazuje na treningach , nie denerwuj sie na Szydełko bo ocenił jego umiejtenosci

Cdncdn | 2019-11-2 19:45

Sorrki ze zawiodlem cie ale mam dwie corki :):)A szydelko to sciemniacz nie trener.Juz dawno powinie odejsc.

Straznik | 2019-11-2 19:57

Cytuje Nadbereżnego "Stalowa Wola stawia na sport":
piłka nożna ogólnie dno
1-sza drużyna - dno
rezerwy - dno
koszykówka - dno
siatkówka - dno
Najlepszą obecnie drużyną która reprezentuje Stalową Wolę jest San Rozwadów. Nie wspominając o rodzynkach w lekkiej atletyce.
Ten głupek Rafix obrzydził wielu ten klub swoimi gadkami o wielkich transferach, sponsorach i innych bzdurach. Juz oczywiście się nie wpisuje bo albo go zbanowano, albo zapadł się pod ziemie od wstydu. A Orlen to on miał w mózgu. Nawet dobrze się stanie jak spadną. Zasługują na to jak mało kto.

Filip kacper k. | 2019-11-2 20:02

Mecz w Siedlcach arcywazny. Wygrana da nam kontakt z zespołami nad kreska. Trzeba wierzyć

Młodynie | 2019-11-2 20:16

Strażak i CDN wielcy kibice czy to 3 czy 2 liga kibicem się jest a nie bywa sam trener GKSy powiedział że nie wie jak tak grająca drużyna jest w strefie spadkowej

Johny | 2019-11-2 20:19

Dramat!!! Jak oni to na wiosne nadrobią to będzie cud! STadion nie gra. Wszyscy są pewni, że na własnych smieciach, to spokojnie wyjdą ze strefy spadkowej, a jauważam że z tym składem, i z takim trenerem, to mogą mieć olbrzymie problemy !!!! Przecież 13 pkt w 16 meczach to jest kpina !!! A przed sezonem celowali w pierwszą piatkę... Bez jaj !!!

Młodynie | 2019-11-2 20:22

A kto powiedział że będą ci sami zawodnicy będą nowi może pojawi się jakiś nowy Trąbka wystarczy wygrac z Siedlcami i wyjdziemy ze strefy spadkowej mimo to ciężka zima czeka

Raul | 2019-11-2 21:40

Brawo !!!????

Raul | 2019-11-2 21:41

3 liga juz za rogiem.

Stary_kibic40 | 2019-11-3 00:00

Jak tam 2 słupy (fabianowski, nowak) mają się dobrze? Coś nic już przez dłuższy czas nie organizowali żadnej konferencji? Co to się dzieje panowie?

Ramirez | 2019-11-3 03:43

Jedna zasadnicza sprawa Szydełko chciał grać o pełna pula bo wyszedl na dwóch ofensywnych pomocników Mrozinskiego i Plonke grałby tez Zjawinski ale doznał kontuzji stad występ Fidzukiewicza wiec nie pie,.rdolcie ze grał na remis. Sytuacja Stali Rzeszów najdobitniej pokazuje jaka ta liga jest ciężka 5 ostatnich meczów 4 porażki z takim budżetem i doświadczonymi zawodnikami to jest dopiero hańba. Wiosna będzie nasza

Młodynie | 2019-11-3 10:52

Problem jest w środku pola brakuje kreatywnego ofensywnego pomocnika Napastnika bo wystarczy kontuzja Zjawinskiego i jest problem plus taki drugi Dadok na skrzydło trzeba ścierpieć te 4 mecze i ratować 2 ligę taka brutalna prawda

Młodynie | 2019-11-3 10:53

głównym problemem jest za wąska kadra

Stallzks | 2019-11-3 11:12

W każdym meczu potrzebne są punkty, niestety mecz za meczem przegrywamy. Jesteśmy trzecia najgorsza ekipą w lidze. Co gorsze jako kibic, obserwator gry Stali nie zapowiada się aby tutaj coś się zmieniło. Bo granie na remis nam utrzymania nie zapewnią. Trzeba szanować decyzję Lucka że stadion może poczekać, niestety jak już kiedyś pisałem na ten stadion powinniśmy wejść chociaż na dwie kolejki w jesieni.
Będę daleki od krytyki trenera bo akurat nic on winien nie jest, ma to co dostał w spadku Fabianowski - Nowak- Wtorek i próbuje z tego wycisnąć co się da, napewno z lepszym efektem niż jego poprzednik ( z całym szacunkiem dla Wtoriego).
Brakuje nam jakości, też się tutaj powtórzę. Są złe transfery, może rzeczywiście kilka kluczowych posad w klubie zajmują niekompetentne osoby że musimy patrzeć na tą żenade.
Ktoś tutaj mądrze mówił, co z tego że bedzie więcej spotkań u siebie na wiosnę jak to już teraz potrzeba nam.punktow, poza tym z.taka gra na wiosnę lepszego bilansu nie ugrają.

Kategoriak | 2019-11-3 11:22

Zrobić dobre wzmocnienia i damy rade na wiosne na naszym stadionie. Swoją drogą już sie nie moge doczekać jak cała wiara w barwach bedzie szła w strone rozswietlonego stadionu. Zrobić wzmocnienia, zrobić prezentacje druzyny z prawdziwego zdarzenia i zaczynamy nową historie w stalowowolskiej piłce. Co by się nie działo AVE STAL!

Młodynie | 2019-11-3 13:24

Że wzmocnienia trzeba zrobić to napewno tylko kogo tu ściągną oto jest pytanie ?

Stallzks | 2019-11-3 13:43

Gorzej jak na tym stadionie za rok będziemy grali z takimi tuzami jak Stal Kraśnik Wisła Sandomierz, Wólczanka Wólka Pełkińska.

Stallzks | 2019-11-5 08:08

Swoją drogą jak chłopak po jakichś studiach administracyjnych czy tam spokrewnionych stał się prezesem klubu. Za to że umie założyć marynarkę do jeansów? Przecież żaden z niego biznesmen, bez kontaktów, każdy go musi prowadzić za rękę. Tu trzeba człowieka który obraca się w świecie biznesu ma kontakty, sprowadzi nam poważnych ludzi którzy będą chcieli tu zostawiać pieniądze na ten klub.
Jak dla mnie duzy strzał w kolano z tą decyzją.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków

Stal Stalowa Wola             Znicz Pruszków
2019-11-23, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

3 : 2

Sebastian Zalepa 55,
Adrian Dziubiński 60, 62     
Robert Dadok 30 (k),
Krzysztof Kiercz 82
Sędzia: Bartosz Owsiany (Opole)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 18 11-5-2 38
2 Górnik Łęczna 18 11-5-2 38
3 Widzew Łódź 18 11-4-3 37
4 GKS Katowice 18 10-4-4 34
5 Olimpia Elbląg 18 8-7-3 31
6 Bytovia Bytów 18 8-5-5 29
7 Błękitni Stargard Szcz. 18 9-2-7 29
8 Stal Rzeszów 18 8-3-7 27
9 Znicz Pruszków 18 7-3-8 24
10 Górnik Polkowice 18 6-5-7 23
11 Garbarnia Kraków 18 5-7-6 22
12 Lech II Poznań 18 6-4-8 22
13 Pogoń Siedlce 18 6-3-9 21
14 Elana Toruń 18 5-5-8 20
15 Stal Stalowa Wola 18 4-4-10 16
16 Skra Częstochowa 17 4-3-10 15
17 Gryf Wejherowo 18 2-4-12 10
18 Legionovia Legionowo 17 2-3-12 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-11-23 STAL - Znicz Pruszk..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (877)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (414) » Kamilosss (407)
» Slim1938 (395) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (342)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 5 715 razy
STAL - Podbeskidzie BB (2:4)
2009-09-05
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 38 374 razy
Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 60 615 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:1)
2005-11-12
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 678 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.03512