Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 17.kolejka. Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 1:2 (0:1)

17.kolejka. Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 1:2 (0:1)

9 listopada 2019, Siedlce

Pogoń Siedlce – Stal Stalowa Wola 1:2 (0:1)

0:1 10’ Robert Dadok

1:1 53’ Adam Mójta z karnego

1:2 62’ Robert Dadok z karnego

Pogoń Siedlce : Misztal, Mójta, Margol, Wiktoruk(90 Barciak), Romanowicz (63 Skibicki), Olszewski, Kluzek (63 Walków), Firlej, Mosiejko, Kozłowski I (84'Kozłowski II), Brodziński

Stal Stalowa Wola: Kalinowski, Waszkiewicz, Kiercz, Sobotka, Jarosz, Mroziński, Jopek(90’ Śpiewak), Pietras (66’ Stelmach), Ciepiela (79’ Wójcik), Dadok, Zjawiński (46’ Płonka)

 

Bramka Roberta Dadoka  z rzutu karnego na 1:2

Komentarze (123)

Filip kacper k. | 2019-11-10 22:20

Rezerwy dramat. Wiekszosc pierwszego skladu o tylko remis

Młodynie | 2019-11-10 22:28

Myślę że kluczową była pogoda raczej zapasy w błocie niż mecz

Cdncdn | 2019-11-11 08:06

Proponuje wypożyczyć Fidzukiewicza czy jak mu tam do Sanu Rozwadow,albo do Turbi.Tam zapewne mozzeee da sobie rade.

Misio | 2019-11-11 11:33

CDN - przecież w miarę sobie radzi. Strzelił kilka ważnych bramek. A po za tym jak czytam twoje "komentarze" pod poprzednim artykułem, to domyślam się, że coś ci w tym klubie zaszkodzili. Kibicem Stalówki na pewno nie jesteś, bo życzysz klubowi spadki. Podejrzewam, że jesteś byłym, "uzdolnionym" talentem, na którym nie poznali się "marni" trenerzy i musiałeś kopać w B-klasie albo szukałeś łatwej roboty na MOSiRze i cię nie przyjęli. Teraz mścisz się swoimi komentami. Uważam, że admin powinien cię zbanować, bo to strona kibiców. Kibic ZAWSZE dobrze życzy drużynie!

Cdncdn | 2019-11-12 14:30

No i cisza na temat otwarcia stadionu.Wielcy kibice mocni na forum ale zeby zapyskowac Nadbebeznemu to strach was oblecial.Tyle zapowiedzi o protescie itd a tu cisza a w szatniach dalej nie ma mebli itp.Trzy tygodnie do meczu i zadnej informacji.Wlasnie w takich chwilach poznaje sie moc kibica. Wstyd.

Sciemaa | 2019-11-12 15:47

Glosno sie robi jak sa pseudo mobilizacje ktore nic nie daja bo kto pojedzie to pojedzie i mobilizowac go nie trzeba

1938fc | 2019-11-12 15:58

CDNCDN dobra wielki kibicu jak tam po Wólczance ?89 minuta mówi ci to coś albo masz wielki problem ze ci nie wyszło w nim albo jesteś typowym januszem który przyjdzie posiedzi na krzesełku powyzywa piłkary dupy nie ruszy zeby pośpiewać i pojdzie do domu, albo jestes kibicem innego klubu i boli cie stadion,wygadany jesteś moze sie ugadasz z kibicami i powiesz im to w twarz , mam nadzieje ze nigdy sie nie pojawisz na H15

Cdncdn | 2019-11-12 16:40

Jak ja chodzilem na mecze to ty nie byles nawet plemnikiem.Kocham stalowke a Siara to moze Stalowce buty czyscic.Mowie tylko to wszystko z troski o klub .Stadion jest tu bardzo wazny a Nadberezny ciebie jako spiewajacego kibica robi w chu..a.W Angli na meczach spiew ma za zadanie dopingowac duzyne i uchonorowac ja.Tu to jest zwyczajne darcie geby nie na temat.Czesto jest tak ze druzyna traci gola lub go strzela a wy nawet nie zauwazacie tego.To zenujace.W Angli na kazde zagranie pilki zle czy dobre,na kazdy strzal czy kiks,na kazdy atak jest reakcja trybun .To jest monotonna nuta przez mecz ze za usypia a nie dopinguje i mobilizuje.Na tym polega roznica .A jesli chodzi o stadion to ja juz zlozylem swoj protest.Teraz czas na was wielcy kibice

1938fc | 2019-11-12 17:01

Jesteśmy w Polsce i nie będziesz mi mówił i innym jak mamy dopingować, tutaj inaczej ludzie pod chodzą do piłki i własnie to jest to piękno kibicowania , sam dobrze wiesz ze w Stalówce jest jedno zadanie:,,trzeba zapier..ać" ktoś przychodzi na mecze,płaci za bilet z jedna prośbą ,, aby jego klub wygrał" i nie pozwoli zeby ktośbarwił barwy i herb, wiesz czymś się rożni kibicowanie w Polsce a czym w Angli tym ze u nas kibic jest gotowy umrzec za klub a tam załozy koszuleczke pojdzie na mecz nawalony ( byłem w Angli i wiem jak to wygląda)

1938fc | 2019-11-12 17:03

Ja i ty kibicujemy Stalówce wiec bardzo bym chciał zeby z Lechem zagrać w Stalowej ale jesli sie nie uda to mam nadzieje ze bedziesz wspiera klub na 11 meczach u siebie

Tymon | 2019-11-12 18:18

Pany wiadomo juz cos? kiedy jakies info odnosnie meczu z pyrami?

Cdncdn | 2019-11-13 09:25

Tu masz na temat meczu z Lechem.To wstyd i porażka wizualna .Porażka Nadbereznego,Webera i kibicówbo nie zabraliscie w tej sprawie glosu.Po co to cale stowarzyszenie jak tylko lize tylek Nadbereznemu. za pare metrow kwadratowych.Porazka miasta.

» https://www.radio.rzeszow.pl/#ajx/sp.....

Młodynie | 2019-11-13 09:40

Nikt do tego meczu w grudniu nie dopusci jak pyry zobaczą murawę w Boguchwale . Swoją drogą w Boguchwale na wyeksploatowanym boisku mamy spore szanse na wyeliminowanie Lecha Lech lubi grać po ziemi a w Boguchwale są zmuszeni grać górne piłki .Dużo walki w powietrzu i przysłowiowych piłkarskich zapasów jeśli zagramy w Boguchwale nic życie i z takimi rywalami musimy wygrywać

Cdncdn | 2019-11-13 09:40

Tak pisaly Nowiny jeszcze w marcu tego roku...Jesienią tego roku na stadiony wbiegną pierwsi piłkarze ze Stalowej Woli

Cdncdn | 2019-11-13 09:42

Jesienią tego roku pierwsza drużyna Stali Stalowa Wola oraz drużyny młodzieżowe rozpoczną treningi na nowo wybudowanych boiskach Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej. Wykonawca zakończy prace w czerwcu, do jesieni potrwają odbiory techniczne obiektu.
? Będziemy mieć prawdziwe centrum szkoleniowe piłki nożnej, centrum szkolenia dla dzieci i młodzieży. Chcemy, aby na tych boiskach mogli doskonalić się nowi mistrzowie, którzy będą zdobywać największe stadiony świata ? podkreśla prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.

Zgodnie z harmonogramem trwają prace wykończeniowe wewnątrz obiektu. Na dwóch boiskach treningowych została ułożona ostatnia warstwa pod trawę z rolki, wzmocnioną tworzywami sztucznymi. Jest to unikalna technologia stosowana na najlepszych arenach sportowych w Europie. Ta sama trawa zostanie położona na boisku głównym. Na boiskach treningowych wykonawca zamontował już słupy oświetleniowe, są również fundamenty pod trybuny, które znajdować się będą od strony północnej. Na trybunie głównej zakończono prace konstrukcyjne, do wykonania pozostał montaż siedzisk. Wewnątrz trwają prace wykończeniowe, sanitariaty i dotyczące montażu sieci.

Ku końcowi zmierzają prace przy budynku gastronomicznym i budynku biletowym przy bramie głównej. ? Na boisku głównym przygotowana jest nawierzchnia do położenia ogrzewania murawy. Po wykonaniu instalacji grzewczej, zostanie przygotowana warstwa do położenia trawy z rolki. Zamontowane jest również oświetlenie ? zaznacza prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Rozpoczynają się prace przy montażu ogrodzeń, zarówno boisk treningowych, jak i na całym obszarze. Firma jest na etapie przygotowania dróg i parkingów. Wykonana została nawierzchnia pod boisko hali pneumatycznej. Po zatwierdzeniu projektu, będzie można kłaść sztuczną trawę.

Projekt budowy Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej zawiera między innymi przebudowę płyty głównej boiska do piłki nożnej o wymiarach 68 na 105 metrów z systemem podgrzewania murawy, oświetleniem i wyposażeniem. Dodatkowo wybudowane zostało zaplecze szatniowo-sportowe z trzema kondygnacjami wraz z krytą trybuną na 2000 miejsc oraz boisko ze sztuczną nawierzchnią z balonem pneumatycznym.

W Centrum według założeń będą trenować młodzi piłkarze z terenów Podkarpacia, Lubelszczyzny i województwa świętokrzyskiego, ale mile widziane będą także kluby z innych regionów Polski.

Cdncdn | 2019-11-13 09:45

A tak pisano jeszcze trzy tygodnie temu......
Fani piłki nożnej ze Stalowej Woli i okolic już nie mogą się doczekać otwarcia Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej i pierwszego domowego meczu Stali Stalowa Wola od 26 sierpnia 2017 roku.

Prace budowlane przy Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej zostały zakończone. W trakcie odbioru wykryto jednak usterki, które będą musiały one zostać usunięte, o czym mówi prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny. - Uwagi dotyczą głównie małego boiska ze sztuczną nawierzchnią, który będzie przykryty balonem. Wykonawca ma przystąpić między innymi do całkowitej wymiany sztucznej trawy. Nie można więc mówić o jakimkolwiek otwarciu kiedy to nie będzie zrobione. Centrum to nie tylko płyta główna boiska czy trybuna. To kilka mniejszych boisk, drogi wewnętrzne, sieci, przyłącza, instalacje - mówi.

REKLAMA

Wkrótce zacznie działać specjalna jednostka powołana do zarządzania obiektem. Uruchomienie obiektu wymaga również odpowiednich kompetencji, szkoleń, przygotowania osób, które będą nimi zarządzać. Cała inwestycja kosztowała 44 miliony złotych, z czego 15 milionów złotych to dotacja z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W ramach tej inwestycji przebudowano płytę główną boiska przy Hutniczej wraz z systemem podgrzewania murawy, oświetleniem i wyposażeniem. Dodatkowo wybudowano zaplecze szatniowo-sportowe z trzema kondygnacjami wraz z krytą trybuną na 2000 miejsc oraz boisko ze sztuczną nawierzchnią z balonem pneumatycznym. Oddania obiektu do użytkowania na pewno nie mogą się doczekać piłkarze, a także fani drugoligowej Stali Stalowa Wola. Zielono-czarni od końca sierpnia 2017 roku wszystkie domowe mecze ligowe oraz pucharowe grają na wyjazdach. Najpierw w Rzeszowie na Stadionie Miejskim przy Hetmańskiej, a obecnie w Boguchwale na IzoArenie. - Na pewno nie jest nam teraz łatwo, ale kiedy już wrócimy na Hutniczą to będzie nam wygodniej. To będzie nasz atut, który pomoże zrealizować cel założony na ten sezon - komentuje Wojciech Fabianowski, menadżer do spraw sportu Stali Stalowa Wola.
zrodlo .....korso24.pl

Młodynie | 2019-11-13 10:13

Dzisiaj jest spotkanie z prezesem Nowakiem w siedzibie Kibice razem temat przewodni stadion i sytuacja w klubie

Cdncdn | 2019-11-13 10:18

Oby nie odpuścili.Z drugiej strony tam powinien byc przedstawiciel Budimexu i Nadberezny a nie Nowak .On to moze kupe zrobic a nie decydować o czymkolwiek.Ja w was nie wierze .

Stalowiak1938 | 2019-11-13 10:39

CDNCDN a co ty się nie wybierasz na spotkanie? "kibicu"!?

Johny | 2019-11-13 15:15

Już po wyborach, więc co się dziwicie. Jak trzeba bylo Prezesa zademmonstrować na tle pięknego obiektu, to szybko trawę robili - bo był rozkaz poparty przelewem. Teraz już nie ma ciśnienia włodarz miasta i reszta osób odpowiedzialnych za ten ogólnopolski wstyd. W końcu nastepne wybory za kilka lat. Do tego czasu się wymyśli jakieś kolejne obietnice i wazeliniarskie hasła, aby tylko "motłoch kibicowski" i nie tylko uwierzył i zaklaskał. Szkoda gadać: 5 lat stawiać dwie trybuny! Końca nie widać tej żenady i farsy !!!

1938fc | 2019-11-13 15:42

Możemy mieć do niego pretensje ale Lucek uratował klub i ,,wybudowal" nam stadion

Wojtas93 | 2019-11-13 16:42

CDN skończ proszę pierd...lic :) bo człowiek wchodzi patrzy kilka komentarzy chce przeczytać coś mądrego a tu widzi same twoje bez sensu :)

Cdncdn | 2019-11-13 18:09

To poczytaj sobie swój komentarz kilka razy i zaspokoisz intelektualnie swoje oczekiwania :): Albo ty przestań pierd....ć

1938fc | 2019-11-13 19:57

Byl ktoś na spotkaniu i czy moze ktoś powiedzieć co zostało przedstawione?

Jacek22 | 2019-11-13 22:01

Powinni ukarać walkowerem i Lech przechodzi dalej i tyle. To będzie wstyd na całą Polskę. Lech się już śmieje i słusznie. Lech ma stadion i piłkarzy, a Stalowa ma .... Rafixa. Wstyd i kompromitacja.
Jak na wiosnę nie wystartują na nowym stadionie to będzie już całkowita klapa. Dwie trybunki budują tyle lat. Jeszcze bym rozumiał jakby to był obiekt na 15 tyś ludzi a ma być kurnik 3 tysięczny. To już Siarka ma większą chyba pojemność. Wstyd Kudłaty i reszta. Wstyd.

Jacek22 | 2019-11-13 22:06

I przez tego Rafixa który teraz produkuje się jako Młodynie, śmieje się cała Polska. Wypisywał bzdury o stadionie, transferach z ekstraklasy i awansie na portalach ogólnopolskich. I teraz się nabiją ze Stali i tego projektu.

Raul | 2019-11-14 04:32

Lucek - - Prezydentura i zarzadzanie miastem Cie przerasta . STALOWA WOLA MUSI SIE ZA CIEBIE WSTYDZIC I PRZEPRASZAC. WSZYSTKO CENTRALNIE SP......... NIE JESTES JUZ MOIM PREZYDENTEM.BYL TYLKO LANS , LANS I LANS . TERAZ JEST ZENADA , WSTYD , HANBA , UPOKORZENIE , BEZRADNOSC I BRAK JAJ.

Raul | 2019-11-14 04:54

Mialo byc SWIETO i WESELE , a bedzie STYPA I POGRZEB . Miala byc doskonala PROMOCJA MIASTA I PISU , a jest WSTYD I SMIESZNOSC na cala POLSKE . LUCEK TY to pewnie uciekniesz zaraz do Sejmu i do Warszawy , ale. MY zostaniemy tutaj w Naszym Miescie i z dlugami i problemami , ktorych ty przez tyle lat nie potrafiles rozwiazac . Nie masz zielonego pojecia o efektywnym zarzadzaniu . Nie potrafisz wykorzystac w pelni mozliwosci , ktore sa w zasiegu reki. Chlopie ILE LAT MOZNA BUDOWAC JEDNA TRYBUNE NA 2 TYSIACE OSOB . POJEDZ DO NIECIECZY I ZOBACZ ICH STADION . JAK SZYBKO , I PIEKNIE TO ZROBILI. A TY CO ? A TY G...O.

Raul | 2019-11-14 05:05

Nadberezny - Charyzma - brak ,Zarzadzanie - brak Przyciaganie Inwestorow - brak , Prawdomownosc i dotrzymywanie slowna - brak skali. Glupie tlumaczenia - co chwila , Odpowiedzialnosc - brak.Sukcesy - bliska i zazyla wiez z Jarkiem K. i Jego swita + KOTY.

Raul | 2019-11-14 05:18

Nadberezny - zawiodl Pilkarzy , trenerow , kibicow , wyborcow , mieszkancow , Polsat , PZPN , Lecha Poznan ( NIE , NIE , NIE KACZYNSKIEGO , JEMU STADION OTWORZYL I TAM WTEDY K.... USTEREK ZADNYCH NIE WYKAZANO...... ) Dalo sie , dalo. A dwa miesiace pozniej stadion zamkniety.Cala STALOWA WOLA zrobiona przez Ciebie w balona . Budimex jest Ci wdzieczny , o takim pracodawcy to nawet nie smial marzyc .Gdzie Prawnicy w tym Urzedzie Mieiasta sa ???? Na takie buble pozwalaja ??? No ale jak w Kasie pustki ...NIE jest Ci Panie tak po prostu WSTYD.!!!!!!!!!

Tymon | 2019-11-14 07:22

Hmm czyli że co spotkanie pisu odbyło się na placu budowy? To tym powinna zająć się prokuratura że ludzie zostali narażeni na utratę zdrowia. Wystawiles lucek cała Stalowa na posmiewisko. W końcu twoja nieudolność wyszła, Lech to jest jednak marka i gość myślał że na jego prośbę przełoża mecz, no gość jest żałosny. Szkoda mogła być fajna promocja, przyciągnąć można było pikników na stadion(promocja klubu leży).

Arek | 2019-11-14 07:32

RAUL, CDN PRZEDŁUŻAJĄCA SIĘ BUDOWA TO PRZEDE WSZYSTKIM PORAŻKA PROJEKTANTA GIERULKIEGO , BUDIMEX WYŁAPAŁ TYLE BŁĘDÓW PROJEKTOWYCH I CZEKAŁ NA PRZEPROJEKTOWANIE DLATEGO TAK W CZASIE SIĘ TO PRZEDŁUŻYŁO. OGÓLNIE MIASTO NAWET NIE MOŻE OBCIĄŻYĆ BUDIMEXU BO TO NIE Z ICH WINY., A Z TEGO CO SŁYSZAŁEM TO GIERULSKI MA PORACH, NIE DOŚĆ ŻE PROJEKT BYŁ ŻLE ZROBIONY TO JESZCZE NIE DOSZACOWANY

Kategoriak | 2019-11-14 09:37

Jak czytam komentarze niektórych osób to aż mnie cos trafia. Był szrek zle bo nie daje, jest Lucek który potrafił wyciągnąć pieniądze na budowę stadionu a wy jeszcze narzekacie? Czego wy byście ludzie jeszcze chcieli? Patrzmy na to trzeźwym okiem a nie bujaniem w obłokach. To Nadbereznego wina ze Budimex wali w ch? Dajcie juz spokoj z tym gadaniem. Spadnie śnieg i w boguchwale nie zagrają i bedzie cacy a nawet gdyby grali to trzeba wierzyć ze na tym słabym boisku walka i zaangażowaniem w następnej rundzie trafimy na Legie ale juz na Hutniczej

Cdncdn | 2019-11-14 10:08

Snieg i prawdziwa zima to właśnie w lutym i w marcu będzie..Tak jakbyscie sie dopiero urodzili i nie wiecie jak zima wygląda.Grudzien to wiosenna pogoda .Gadanie o otwarciu w lutym to kolejna ściema.A Nadberezny to krętacz ,kłamca i i karierowicz.Nie wie co to slowo dane.Do marca piłkarze beda w przemoczonych szortach paradować po ulicy od hali do sztucznego i z powrotem żeby sie przebrać i prysznic wziąć .I tak ma wygladac profesjonalizm w wykonaniu Nadbereznego..Brak szacunku dla kibiców ,piłkarzy i samego siebie.

Jacek22 | 2019-11-14 11:11

Akurat na Podkarpaciu w ostatnich latach zimy sa lagodne, najłagodniejsze w kraju. Na razie nie widać śniegu i zimy, patrząc nawet na to co sie dzieje za oknem a w radiu gadają o rekordowych temperaturach ciepła w Przemyślu czy Rzeszowie. Wiec taka wymowka odpada raczej. Zmienil sie klimat, dawniej to Podkarpacie bylo biegunem zimna i zimy byly ostre, teraz to sie odwrocilo, zachód jest zimny a Podkarpacie najcieplejsze. Otwarcie mialo byc dawno temu, a otwarcia dalej nie ma. Poza tym tez dalem sie nabrac ze bedzie to obiekt duzy, 10 tysieczny, a nie kameralny stadionik jak cos w Woli Chorzelowskiej czy w Sandomierzu. Stalowa to nie takie male miasto. Takei były obietnice Prezydenta, Stalowa miala byc w ekstraklasie na porzadnym stadionei grac i trzymac poziom sportowy. 5 lata minelo, oni gnija w 2 lidze co sezon walcząc rozpaczliwie o utrzymanie prawie co rok z drobnymi wyjatkami. Za Wójcika jak zaczynał to naprawdę wierzyłem że to ruszy, fajnie grali piłkarze miło się oglądało, kiedy grał Essam w tej drużynie, naprawde wtedy jak wielu kibicow myslalo ze coś ruszy pozytywnego. Później wiadomo jak było. Szkoda gadać.Co do stadionu to porazka na calej linii. I najgorszy jest ten lans, juz moglo by nie byc tej calej imprezy na placu budowy przed wyborami i jeszcze nuie bylo takiego wstydu

Filip kacper k. | 2019-11-14 11:22

Od początku pisałem ze wiosna 2020 to pierwszy realny termin otwarcia stadionu.
Wystraczyło wpatrzec sie w aneksy

Termin to jeszcze pol biedy. Zobaczymy czy wladza podsumuje ostateczne koszty- bo te sa duzo, duzo wyzsze niz zakladane. Tak wiec wybudowalismy najwiekszy 3 tysieczny stadionik na swiecie.

Młodynie | 2019-11-14 12:03

Nie no trzeba liczyć na snieg i błoto aby odwołali tylko to zostało nawet pofatygowanie się Nadbereznego do prezesa Lecha nic nie dało swoją drogą większy powinien ustąpić mniejszemu czy pierwszym czy drugim składem by grali raczej by wygrali została tylko matka natura

Młodynie | 2019-11-14 14:33

Pierwsze, oficjalne spotkanie sympatyków Stalówki w nowym lokalu za Nami.
Dzisiaj o godzinie 18 w siedzibie ośrodka Kibice Razem przy ul. Popiełuszki, fani zielono-czarnych spotkali się z władzami miasta oraz Piłkarskiej Spółki Akcyjnej. Pojawiło się ok 40 Kibiców.
Swoją obecnością zaszczycili Nas: Pan Prezydent Lucjusz Nadbereżny , przewodniczący Rady Miasta Stanisław Sobieraj oraz prezes Klubu Mateusz Nowak wraz z Wojciechem Fabianowskim. Spotkanie rozpoczął Prezes SKSSW Rafał Pietras, następnie zaproszeni goście odpowiadali na pytania Kibiców i omawiali tematy związane ze stadionem , klubem oraz drużyną.
Na temat PCPN (budowy, jej zakończenia, odbiorów, itd) obszernie wypowiedział się Pan Prezydent.
Najistotniejsza informacja wieczoru to ta dotycząca meczu 1/8 finału o Puchar Polski z Lechem.
Spotkanie to NIE ZOSTANIE ROZEGRANE w Stalowej Woli. Planowo mecz ma odbyć się w Boguchwale.
Stal zagra przy Hutniczej najwcześniej w 2020 roku na " otwarcie rundy" wiosennej.
Lucjusz Nadbereżny zadeklarował również dalsze wsparcie finansowe ze strony miasta dla Piłkarskiej Spółki Akcyjnej.
Następnie głos zabrali Panowie ze Stali PSA. Przyznali , że nie wszystkie transfery " wypaliły". W zimie planowane są roszady w składzie zespołu , które mają poprawić obecną sytuację i wpłynąć na lepsze wyniki. Kilku zawodników już niebawem otrzyma "wolną rękę" w szukaniu nowego klubu.
Dziękujemy wszystkim Kibicom oraz zaproszonym gościom za przybycie oraz dyskusję. Zrodło :FB Stal Stalowa Wola Stalówka.pl opis spotkania dla zainteresowanych

Stallzks | 2019-11-14 17:15

Naprawdę pozytywnie wspominasz czasy trenera Wójcika? Stylu gry nie było, miejsca w tabeli 2-4 pozycję wyżej niż teraz i bon stop zagrożenie spadkiem. Dobrze że takich cudotwórców tutaj nie ma i życzę Stalówce żeby długo długo nie było. Kibice Wy chcecie od 3 gdy stadionu jest przebudowa awansować do extraklasy i to wychowankami najlepiej. Docen jeden z drugim że będzie nowe PCPN które okoliczne miejscowości będą nam zazdrościć. Zanim wyklepiesz jeden z drugim w klawiaturę że Lucek to burak itd to zastanów się co lepsze dla klubu, otwarcie stadionu na mecz z Lechem czy cofniecie dofinansowania na PSA 0,5mln zł.

1938fc | 2019-11-14 17:36

Wójcik nie nazywajmy tego gościa trenerem , pamiętacie jak u siebie kibice go zawołali na rozmowę popatrzył z ławki i uciekł do szatni .... taki z niego był trener , co do stadionu sam jestem zły ze nie zagramy ale co zrobić,teraz zdobyć jak najwięcej punktów i w lutym widizmy się na Bytovii ( miejmy taka nadzieje)

Młodynie | 2019-11-14 18:05

Czy to prezydent decyduje kogo na budowie zatrudnia Budimex ? Nie jest jego wina że zatrudnili Ukraińców którzy zepsuli robotę ? Z punktu widzenia miasta i prezydenta ma być zrobione dobrze i tyle

Cdncdn | 2019-11-14 19:13

Dobrze i w terminie.A jest juz półtora roku po terminie.

Filip kacper k. | 2019-11-15 09:01

wszystko jest w terminie, budimex ma aneks od konca stycznia 2020

Daro | 2019-11-15 09:58

Mecz z Lechem 4 grudnia (środa) o 12:15, transmisja na Polsat Sport.....

Cdncdn | 2019-11-15 10:06

Filip kacper k W terminie ???????termin byl na jesien 2018.A aneksy to sobie mozna bez końca robić.To zadne usprawiedliwienie.A nawet jesli aneksy no to bez jak ..2 lata opóźnienia ???? Wiec fakty sa takie ze Nadberezny daje sie doic a Budimex leci w chu...

Slim1938 | 2019-11-15 10:22

Plan transmisji meczów 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski w Polsacie

Telewizja Polsat ustaliła terminy meczów 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski, które będą transmitowane na sportowych kanałach Polsatu.

3 grudnia (wtorek):

Legia II Warszawa - Piast Gliwice, godz. 17:45
Górnik Łęczna - Legia Warszawa, godz. 20:45

4 grudnia (środa):

Stal Stalowa Wola - Lech Poznań, godz. 12:15
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin, godz. 17:45
GKS Tychy - ŁKS Łódź, godz. 20:45

5 grudnia (czwartek):

Błękitni Stargard - Stal Mielec, godz. 12:15
Miedź Legnica - Stomil Olsztyn, godz. 17:45
Cracovia - Raków Częstochowa, godz. 20:45

źródło: PZPN

Sztomek1 | 2019-11-15 10:45

Mecz o 12.15 przy garstce kibiców. Po kostki w błocie .
Brawo Lucek - wstaliśmy z kolan i daliśmy rade. A na wiosnę albo jesień przyszłego roku otwarcie stadionu i spęd vipów prężących się do odznaczeń.

Arek | 2019-11-15 12:35

CDN GŁĄBIE CZY TY JESTEŚ W STANIE ZROZUMIEĆ ŻE BYŁY BŁĘDY W PROJEKCIE I ŻE POPRAWIENIE ICH TRWAŁO NIE 2 DNI ALE CZASAMI 2 MIESIĄCE

Tymon | 2019-11-15 12:44

Czyli wychodzi na to że UM zatrudnia idiotow, którzy co wcześniej nie widzieli błędów w prokejcie a z 2 strony ktoś to też zaakceptował. Kudłaty strzelił sobie w stopę i teraz beka będzie że Stalowej w tv.. :/

Arek | 2019-11-15 13:12

TYMON PROJEKT POWSTAŁ ZA SZREKA A UM KONTYNUOWAŁ PROJEKT ..NIE PAMIĘTASZ ILE RAZY
STARĄ TRYBUNĘ PRZEPROJEKTOWYWANO.T O ŻE GIERULSKI PIERWSZY RAZ PROJEKTOWAŁ STADION TO CO INNEGO I PAMIĘTAJ , ŻE TO SZREK WYBRAŁ NA PROJEKTANTA SWOJEGO KOLESIA

Vielitz44 | 2019-11-15 13:52

A jednak, wina Szreka, nie Lucka, no tak, to wszystko jasne, luzik, pewnie coś tam jeszcze na Tuska będzie... ehhh. Gierulski na czyje zlecenie pracuje? Ktoś kontrolował projekt, prace budowlane? 90% informacji w mediach to strzelam totalne bzdury i ściema - brakło kasy i chyba to jedyne wytłumaczenie.
Jakby nie było, dwa potencjalne święta piłki nożnej w STW i szansa na darmowe mega otwarcie stadionu zaprzepaszczone - KLAPA totalna i upokorzenie, niestety. Teraz jeszcze w Polsacie pokażą mecz 1/8 PP, na pastwisku, w obecności 50 kibiców - świetna promocja Stalówki...

Vielitz44 | 2019-11-15 13:52

Sorry, oczywiście to nie wina Lucka, to WINA piłkarzy, bo po ch... awansowali dalej !?

1938fc | 2019-11-15 14:10

Slezak to był dopiero frajer

Vielitz44 | 2019-11-15 14:24

Tyle, że za jego rządów Stal grała u siebie, biła się nawet o awans, kosz był w e-klasie - chyba na przekór, ale to były jednak lepsze dla kibica czasy niż obecne (kibicowsko)...
Teraz mamy cudoLucka, piękne plany i obietnice, stadion na którym dalej nic nie można, drużynę w rozsypce i na skraju spadku, kosz amatorski - no faktycznie, fajnie jest.

Sztomek1 | 2019-11-15 14:31

Tak jakie to szczęście, że można wszystko na Ślęzaka zwalić.
Oczywiście Lucek, Nowak i cała reszta nie mają sobie nic do zarzucenia, bo to przecież wina budimexu i Ukrainców.

Arek | 2019-11-15 14:40

SZTOMEK VIELITZ WYBORY SIĘ SKOŃCZYŁY
WIĘĆ PRZESTAŃCIE KWICZEĆ JAK ŚWINIE. TO STRONA PRAWDZIWYCH KIBICÓW A NIE ZJEBÓ..
POLITYCZNYCH

Vielitz44 | 2019-11-15 15:10

Arek, to ty wywołałeś Szreka, zwalając na niego winę, mimo iż to złoty Lucek ,twój ukochany, zjeb... na całego i nawet nie powiedział - "sorry, zawaliłem, NIE DOTRZYMAM SŁOWA", a ty dalej ślepo go bronisz. Jest ch.owo, wszyscy się z nas śmieją, szansa na święto piłkarskie zmarnowane, Stal nad krawędzią - wina "tuska/szreka"...
Masz rację, ty jesteś prawdziwym kibicem - kto coś na lucka powie, to komuch/żyd/po czy tam inny zły.
Najpierw był Rafix, który głosił słowo Lucka, że teraz to już złote czasy nastały, teraz jak się posypało, to wysyła takich Arków, by wyzywali kibiców, którzy mają dość gówna, no fajnie...

Arek | 2019-11-15 15:46

CZY TY CZŁOWIEKU ZROZUMIESZ ŻE BYŁY BŁĘDY
W PROJEKCIE I BUDIMEX Z TEGO TYTUŁU MIAŁ OPÓŻNIENIA NIEZALEŻNE OD NICH.!!!!!!!!!!!!

Młodynie | 2019-11-15 16:02

Wszystko zaczęło się od tego że Szlezak wybrał projekt Gierulskiego a miał do wyboru nawet zagranicznych projektantów to nie wybrał naszego Gierulskiego a wiadomo że osoba z zagranicy ma większe pojęcie o projektowaniu niż jakiś stalowowolski projektant .a Bubel trybunę ile budowali ? Też z 2 lata i to jeszcze z przeciekającym dachem Tutaj mamy trybunę z zapleczem plus boiska treningowe i calkiwita zmianę otoczenia i to w 3 lata porównując to do Bubel Trybuny to i tak nie ma tragedii bo w takim tempie jak budowano Bubel Trybunę to i z 5 lat byłoby mało na PCPN

Vielitz44 | 2019-11-15 17:23

Szreka mam w du..., gościa nie ma od x lat, ale dalej każda wtopa obecnej władzy jest tłumaczona "bo poprzednik to i tamto", że jeszcze ktoś się na to łapie.
Jakie to błędy były w tym projekcie, widzę, że mocno zorientowany jesteś - ponad rok temu stadion miał być gotowy, ale NAGLE poszło info, że ktoś zapomniał o czymś (jakaś kanalizacja czegoś) i przesuwamy start o parę miesięcy. Potem było jeszcze z 4 terminy OFICJALNE, potem nagle się okazało, że coś tam z trawą na bocznym nie tak więc trzeba na to kolejne 4 MIESIĄCE czekać!!!! To był ten błąd projektowy, przez co jest ta obsuwa? Dalej karzesz w to wierzyć? Dlaczego po prostu nikt się nie przyzna w czym jest problem? Tylko mami i obiecuje? Nikt nie ma tyle godności? Nie ma kasy, albo ktoś nie dopilnował - to takie proste, zdecydowanie lepiej by było jakby z nami grano w otwarte karty, a nie oszukiwano w żywe oczy. Może tobie to rybka, byle pis u władzy, ale mnie to razi i tyle. Fajnie, że Lucek znalazł sposób na dokończenie tego stadioniku (na kredyt, ale jednak), ale sorry, rozliczamy go za fakty, a na razie jest dupa. Szczerze, mam nadzieję i wierzę w to, że chociaż uda się naszym utrzymać tą 2 ligę, bo po tych latach tułaczki, na IV ligę to na nowy stadion będzie chodziło nie więcej ludzi niż na San Rozwadów...

Okulickiego | 2019-11-15 19:51

A ja mam nadzieję i wiarę w to że zamiast tu komentować pisać swoje żale i wspominać jak to kiedyś fajnie było, większość z Was przyjdzie na spotkanie do Kibice Razem i tam będzie miała odwagę na żywo komentować te dywagacje w obecności ludzi decyzyjnych w klubie i włodarzy miasta.

Vielitz44 | 2019-11-15 20:11

A co to zmieni? Skoro ludzie decyzyjni i włodarze miasta są z siebie zadowoleni i nie mają sobie nic do zrzucenia, to co da jakaś tam krytyka? I tsk, kiedyś było fajnie, teraz jest ch.owo, oby ktoś był w stanie to zmienić, a nie zapewniać że jest super - ja trzymam kciuki za Stal w walce o utrzymanie i o awans, tyle.

Cdncdn | 2019-11-15 20:18

Tak sie prowadzi klub panie prezesino Nowak.
» http://www.podkarpacielive.pl/pl/wyd.....

Kibicc | 2019-11-15 20:47

Okulickiego od tego jest ta strona, żeby komentować.Przecie? ? było spotkanie z Prezydentem i calym zarządem więc o co biega? O poje... "ODWAGĘ" jakiejś łysej pały bo taka jest moda?
Nadbereżny to pierwszy lanser Polski, wybitna godzina spotkania 12-sta w południe na kurniku w Boguchwale, z pewnością będzie spore zainteresowanie..
Tak spie... okazję na wypromowanie się nawet nie klubu, piłkarzy, ale całego miasta że bardziej się nie dało. A okazji nie będzie bo Lech pewnie wygra i będzie po Pucharze.

Kibicc | 2019-11-15 20:48

Na wiosnę nie będzie okazji, bo Lech wygra.

Młodynie | 2019-11-15 21:38

Nie wiesz skąd ten jak to mówisz lans dlaczego Nadberezny jest lansowany przez Kaczyńskiego Morawieckiego Szydło czyli górę PiS a to dlatego że zapewne szykowany jest w wyborach prezydenckich w 2025 roku jak Dudzie się limit kadencji skończy tylko głupi tego nie widzi i nie wyciągnie o co chodzi

Młodynie | 2019-11-15 21:44

Co do Stali Rzeszów to jest prywatny biznes pana Kalisza prezesa jednej z najlepiej prosperującej firmy w Polsce Fibrain ma sakiewkę pieniędzy i pcha w Stal ile chce nie prownoj tego do klubu finansowanego przez miasto bo nigdy miasto nie da 13 milionów zł w jeden rok tyle ile ponoć wynosi średnio budżet Stali Rzeszów w tym sezonie .Kwestia Ligi Mistrzów o której mowi Kalisz będzie miał kasę to zrobi polski odpowiednik PSG w sporcie bez pieniędzy nie zaistniejesz okrutne ale prawdziwe

Młodynie | 2019-11-15 21:49

Co do przyszłości naszej Stalówki najważniejsze jest to co powiedzieli na spotkaniu z kibicami panowie Nowak i Fabianowski przyznali się do nietrafionych transferów i powiedzieli że najsłabsze ogniwa zespołu żegnamy już w zimowym okienku transferowym

Młodynie | 2019-11-15 21:55

Odnosząc się do Resovii to będzie jednosezonowy wyskok jak Garbarnia Kraków rozkupia drużynę już w zimie zainteresowanie zawodnikami klubów z wyższych lig czyli tak jak nam zabrali Trąbkę Resovii zabiorą Krykuna Radulja Świderskiego pozatym Resovia nie ma stadionu na 1 ligę nie ma bodajże Spółki Akcyjnej i kilku innych rzeczy niezbędnych w 1 lidze

Okulickiego | 2019-11-15 22:02

O czego jest ta strona to trzeba zapytać autorów lub administratorów. Odwaga ! ......... Pewnie kazdy z nas i ja również mam mnóstwo zastrzeżeń co do funkcjonowania Klubu czy stadionu i to nie od dziś. Ale mam odwagę rozmawiać o tych sprawach z ludzmi decyzyjnymi a nie wypisywać swoje żale tu w dodatku "anonimowo". Masz rację władza jest zadowolona i ma gdzieś to że ktoś "anonimowy" na forum napisał swoje żale. Po prostu jak ktoś ma coś do kogoś to powinien udać się do tego kogoś i mu swoje propozycje pomysły przedstawić. Pojechać po nim ile wlezie tak i nawet publicznie !!! wyrazić swoje niezadowolenie. Krytyka dla samej krytyki nie ma sensu. Popatrzcie z punktu widzenia włodarzy. Kompletnie żadnej presji robią to co robią bo nikt z tu piszących nie zwróci im uwagi publicznie w dodatku nie zaprzątają sobie głowy anonimowymi komentarzami. . Chwała im za to że łożą na Klub ale jak jest nie dobrze to trzeba zwrócić uwagę, ale w sposób cywilizowny rozmowa ,wymiana spostrzeżeń, pomysłów a nie komentowanie na forach w internecie. Byli na spotkaniu wyjaśnili o co chodzi odpowiedzieli na pytania i czy ktoś ma jeszcze cokolwiek do powiedzenia jak jest całkowicie zależny od władz miasta.....?

1938fc | 2019-11-15 22:48

Bo co z nimi gadać jak oni mają nas w dupie

1938fc | 2019-11-15 22:50

Mam pytanko Resovia nie wyraziła zgody na grupe wyjazdową na sektorze gości?

Młodynie | 2019-11-16 08:02

Swoją drogą trzeba szybko zapewnić sobie utrzymanie i potem grać nasza młodzieżą bo jesteśmy na 8 miejscu w Pro Junior a 7 miejsce dostaje już 200 tys zł

Młodynie | 2019-11-16 14:19

Dramat 3 do 1 ale trzeba stwierdzic Resovia jest za mocna

Tymon | 2019-11-16 14:21

Młodynie to my jesteśmy słabi.. Utrzymanie tej ligi to będzie cud

Vielitz44 | 2019-11-16 14:23

No Stal niestety za dużego oporu w tym sezonie nie stawia, ehhh. Kończyć ten rok i rewolucja w składzie, bo tu dosłownie paru się nadaje do gry. Część z nich niewiele wniosła w meczach rezerw to o czym my tu mówimy. Mam nadzieję, że trener już ma na oku 3/4 nowego składu.

Młodynie | 2019-11-16 14:24

zobaczymy na pewno nie z tymi piłkarzami . Co się stało w przerwie ? nic trzeba szykać 3 ounktów w meczach ze Zniczem i Gryfem a wyjdziemy ze strefy spadkowej przy korzystnych wiatrach dzisiaj Resovia po prostu za silna

Młodynie | 2019-11-16 14:24

na spotkaniu mowili że kilku dostanie wolna reke w poszukiwaniu klubów

Wojtas93 | 2019-11-16 14:24

Balon wróć Kalinowski luks pierwsza połowa ale 5 metr to powinieneś gościa znokautować a dwa gole to niestety twoja wina

Młodynie | 2019-11-16 14:27

Kalinowski i tak zapewne odejdzie w zimie do klubu z wyzszej ligi

Maxtor84 | 2019-11-16 14:29

Już nie długo co kolejke będą prawie derby :))) brawo piłkarze w 7 min stracić 3 bramki to trzeba być naprawdę dobrym :))))))

Młodynie | 2019-11-16 14:33

nie no aby się utrzymać wystarczy wygrać z 4 ostatnimi zespołami w tabeli przynajmniej niech to zrobią w zimie połowa składu do wymiany

Młodynie | 2019-11-16 14:38

3 do 2 gramy w 1 wiecej walczyć

Wojtas93 | 2019-11-16 14:40

Włączyć tlyko w obronie z głową !!!

Młodynie | 2019-11-16 14:41

swoją drogą gdyby nie błedy Kalinowskiego to można ten mecz było wygrać

Tymon | 2019-11-16 14:46

Młodynie zaprzeproszeniem ale co ty pierdzielisz jak tylko wygrać z 4 zespołami?!?! Nie rozbrajaj mnie a co z resztą meczy według twojego toku rozumowania można przegrać a bierzesz pod uwagę to że tamte drużyny może zaczną wygrywać? Na razie to na ciężko z tej strefy wyjść. A za chwilę każdy mecz u siebie to będzie o utrzymanie i każdy stracony pkt oby już na swoim stadionie coraz bliżej nam do 3 ligii

Młodynie | 2019-11-16 14:49

swoją drogą ciekawe 84 minuta Spiewak wchodzi na boisko 91 minuta Spiewak dostaje drugą żołtą

Młodynie | 2019-11-16 14:53

Resovia to scisły top tabeli a przy zachowaniu głowy przez 7 minut mogli to wygrać mimo to 40 punktów da zapewne utrzymanie czyli srednio 1 punkt na mecz obecna srednia wynosi 1,25 punktu na mecz MIMO TO LICZĘ ŻE BEDZIE JAK Z LETOCHĄ utrzymamy się a potem walka o coś wiecej

Marco | 2019-11-16 15:04

MAXTOR84 przypomnieć ci jak Lewandowski zdobył 5 w 9 min . Mimo porażki to myślę że na tle zespołu z czołówki nie ma się czego wstydzić . Zespół na dzień dzisiejszy jest bez domu i bez kibiców którzy by ich wspierali . Lata tułaczki zrobiły swoje , ale w raz z otwarciem PCPN wróci wszystko inne .

Młodynie | 2019-11-16 15:06

to nie był zły mecz przyznam po prostu Resovia to klasowy zespoł w tym sezonie a nam brakuje napastnika. Mimo to ni grali jak drużyna ze strefy spadkowej

1938fc | 2019-11-16 15:15

Co wróci ludzie jesteśmy w strefie spadkowej , szorujemy dno 2 ligi , za gre nie dają dodatkowych punktów

1938fc | 2019-11-16 15:16

Nikt na tych gosci nie bęzie chodzil jak bedą porażki

Młodynie | 2019-11-16 15:17

jakie dno ? 15 miejsce dwa punkty do bezpiecznego miejsca tragedii jeszcze nie ma ale różowo nie jest

Młodynie | 2019-11-16 15:36

dnem jest gra rezerw 9 w plecy od Sokoła Kolbuszowa Dolna grali sami wychowankowie

Tymon | 2019-11-16 15:36

Druga drużyna pokazała klasę nie ma co

Pjona_ziom | 2019-11-16 15:36

A teraz uwaga podaje wynik meczu naszej drugiej drużyny

Sokół Kolbuszowa Dolna - Stal II Stalowa Wola 9:0 (5:0)

Młodynie | 2019-11-16 15:39

wiec po prostu wersja grania wychowankami jak to niektórzy chcą jest jeszcze gorsza . Nie dziwmy się że musimy sciagać zawodników z innych klubów jak nasi wychowankowie potrafia przegrać 6 do 3 z Bukową Jastkowice . Jakby byli na przyzwoitym poziomie to dawno by grali w 1 składzie

Pjona_ziom | 2019-11-16 15:42

Niestety trzeba przyznać że obecnie nie mamy dobrych wychowanków i to jest zła prognoza w perspektywie kilku przyszłych lat....

Tymon | 2019-11-16 15:45

I tak to jest najgorsze ze zamiast opierać grę na swoich to musimy ściągać innych najemników..A jak wygląda współpraca z szkółka piłkarskimi o ile taka istnieje.. Brak perspektyw na najbliższe lata

Johny | 2019-11-16 15:46

Ten który zatwierdził transfery powinien sam się wysłać na ciężkie roboty w kamieniołomach.

Młodynie | 2019-11-16 15:48

nie no w Akademii Pilkarskiej jest rocznik który zajał 2 miejsce w Polsce w Pucharze Tymbarka ale oni mają coś około 13 14 lat wiec na efekry przyjdzie zapewne czekac 5 lat

Młodynie | 2019-11-16 15:52

w wieku 15 lat trzebabyłoby podbierać najlepszych z regionu inaczej cieżko widze przyszłość

Młodynie | 2019-11-16 16:00

ale co się dziwić jak młodzimają takie ego jak młody Wieprzęć

Stalowiak1938 | 2019-11-16 16:02

Czy ktoś może zna liczbę meczów w tej rundzie w których nasz Stalówka prowadziła a później przegrała?

Młodynie | 2019-11-16 16:07

Znicz Pruszków Łeczna i to tyle były 2 takie mecze


Cisse | 2019-11-16 16:07

Jak Wy chcecie podbierać 15-latków? Komu? Czym icb przekonywać? W Rzeszowie mają dwa SMSy z prawdziwego zdarzenia, na które idzie kilka milionów. Juz nam podbierają co zdolniejszych 13-14-latków. W Mielcu też mają SMS z tradycjami. A u nas co im zaoferujesz, technikum budowlane i pół pokoju w bursie? Treningi ze panem Adamusem, z całym szacunkiem do trenera.
Jak nie będzie profesjonalizacji to nie dość, że nikt tu nie przyjdzie to jeszcze będziemy tracić najlepsze roczniki, które naprawdę nadchodzą (tylko i wyłącznie dzięki Akademii) na rzecz rzeszowskich klubów.

Młodynie | 2019-11-16 16:11

potrzebni są trenerzy bo bazę bedziemy mieć ale jeszcze trenerzy są potrzebni

Cisse | 2019-11-16 16:18

Polecam materiał o Stali Rzeszów.
» https://youtu.be/Q4GNxEtRJLo

Stalowiak1938 | 2019-11-16 16:19

Dodać dzisiejszy mecz z Resovia to są już 3 mecze, gdyby kończyły się remisem a nie porażkami dodatkowo 3 punkty w tabeli i już wygląda to inaczej. No ale można teraz dywagowac. Jednak jest to jakiś problem.

Młodynie | 2019-11-16 16:20

oni maja nieograniczony budżet taka ważna różnica my nigdy takiego nie bedziemy mieć pozatym to Rzeszów a w stolicach województw masz łatwiej

Młodynie | 2019-11-16 16:23

zobacz sobie na obroty rodzinnej firmy pana Kalisza Fibrain

Cisse | 2019-11-16 16:30

No to, proszę Cię, nie mów nic o podbieraniu najlepszych zawodników. Bo ta szansa już nam uciekła,
po 1. przez awans Stali i Resovii na nasz poziom
po 2. przez opóźnienia w PCPN
po 3. przez brak piłkarskiej szkoły średniej
po 4. przez brak jakiejkolwiek druzyny w CLJ

Teraz możemy się nastawiac jedynie na utrzymanie własnych dzieciaków i zapewnienie im warunków, ale na razie kolejną zimę stracą poprzez brak boiska pod "balonem".

W ogóle o czym my mówimy, wystarczy spojrzeć kto nam dzisiaj gole strzelał.

Młodynie | 2019-11-16 16:38

Od stycznia chyba już będą trenować pod balonem ponoć PCPN ma zacząć działać od 1 stycznia 2020 więc przepadnie im tylko grudzień

Johnny | 2019-11-16 16:41

Macie sport za rządami Kudłatego.
Wszyscy w d... jak leci.
Tłumacz ich Rafix dalej tłumacz i bron. A to że Resovia za silna a tamtem za słaby. Po prostu Stalowa nie ma druzyny i trzeba sobie to wbić do łba. Pokazały to rezerwy, szkoda mi patrząc na rezerwy drużyny ze Ździar. Oni w 4 lidze by nie przegrywali po 10:0. To ty Rafix ich chciałeś w 4 lidze to masz. A dla Ździar była by to przygoda życia.
Arek czy inny troll tutaj narzeka na Szlęzaka, a jego Aborygen lepszy nie jest. Na to wychodzi. Stadion na 3 tyś ludzi budowany przez 10 lat i zbieranina kopaczy ktora sie nie nadaje do 2 ligi. Fakty są takie jak widać.

Młodynie | 2019-11-16 16:44

Awansowali na przekór Siarce i tyle dla młodych też to jest przygoda spadniemy trudno będą się ogrywać w okręgówce jeśli rezerwy nadal będą

Jw27 | 2019-11-16 17:01

Jestesmy w 16 stce najlepszych druzyn. Zarobione e 60000 pln. Stadion nowy. Utrzymamy sie .Wszystko przed nami.

Stary_kibic40 | 2019-11-16 17:48

2 X Dziubiński, 1 x Sebek Zalepa i pozamiatane. Należy rownież pochwalić rezerwy STW za doskonały wynik w dniu dzisiejszym.

Młodynie | 2019-11-16 17:53

Ja jako opis meczu zacytuję trenera przegraliśmy ten mecz na własne życzenie sami sobie strzelilsmy 2 bramki karygodne jest to aby tracić 2 bramki w 2 minuty na 2 ligowym poziomie

1938fc | 2019-11-16 18:06

Młodynie nie pisz już wiecej , dostajemy od każdego jesteśmy za słabi na tą lige

Młodynie | 2019-11-16 18:32

Nie od każdego bo wygrali z Olimpia Elbląg Legionovia Pogonią do tego kilka remisów mimo to wierzę w utrzymanie wyprzedzić Pogoń i tyle

Jaszczur | 2019-11-16 20:34

Stalowka musi wygrac ostatnie dwa mecze i tyle.!

Stary_kibic40 | 2019-11-16 21:38

Fabianowski jak tam się ma??? Znakomity manager zespołu.

Maxtor84 | 2019-11-16 21:56

a ja powiem tak grajków gra u buka :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów

Stal Stalowa Wola             Bytovia Bytów
2020-03-01, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola

2 : 3

Maksymilian Hebel 71, 90     
Robert Dadok 25,
Michał Fidziukiewicz 42, Przemysław Stelmach 85
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 20 13-4-3 43
2 Górnik Łęczna 20 12-6-2 42
3 GKS Katowice 20 12-4-4 40
4 Resovia Rzeszów 20 11-5-4 38
5 Olimpia Elbląg 20 8-8-4 32
6 Stal Rzeszów 20 9-3-8 30
7 Błękitni Stargard Szcz. 20 9-2-9 29
8 Bytovia Bytów 20 8-5-7 29
9 Znicz Pruszków 20 8-3-9 27
10 Elana Toruń 20 7-5-8 26
11 Garbarnia Kraków 20 6-7-7 25
12 Górnik Polkowice 20 6-6-8 24
13 Pogoń Siedlce 20 7-3-10 24
14 Lech II Poznań 20 6-6-8 24
15 Stal Stalowa Wola 20 6-4-10 22
16 Skra Częstochowa 20 6-4-10 22
17 Legionovia Legionowo 20 3-3-14 12
18 Gryf Wejherowo 20 2-4-14 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-03-01 STAL - Bytovia Bytów
2020-03-07 Błękitni S.. - STAL
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbl..
2020-03-21 Górnik Łę.. - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Często..
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia L..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kr..
2020-04-25 STAL - Lech II Pozn..
2020-05-02 STAL - Górnik Polk..
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (883)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (427) » Kamilosss (409)
» Slim1938 (395) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (342)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Flota Świnoujście - STAL (1:0)
2008-08-23
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 10 713 razy
STAL - Ruch Wysokie Mazowieckie (0:2)
2011-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 37 656 razy
GKP Gorzów Wlkp. - STAL (3:0)
2008-09-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 17 125 razy
Polonia Warszawa - STAL (2:1)
2007-10-06
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 7 667 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.03182