Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 18.kolejka. Resovia Rzeszów -Stal Stalowa Wola 3:2

18.kolejka. Resovia Rzeszów -Stal Stalowa Wola  3:2

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola 3:2 (0:1)

Bramki: Sebastian Zalepa 55, Adrian Dziubiński 60, 62 - Robert Dadok 30 (z rzutu karnego), Krzysztof Kiercz 82

Żółte kartki: Szymon Kaliniec 33, 75 - Krzysztof Kiercz 41, Szymon Jarosz 74, Kacper Śpiewak 90+1

Czerwone kartki: Szymon Kaliniec 75

Resovia: Daniel – Mikulec, Domoń, Płatek, Kaliniec, Dziubiński, Krykun (73. Adamski), Geniec, Zalepa, Radulj (82. Świderski), Feret (80. Hajduk).

Stal: Kalinowski – Waszkiewicz, Kiercz, Jarosz, Sobotka - Mroziński - Ciepiela, Pietras (64. Fidziukiewicz), Jopek (84. Śpiewak), Dadok - Płonka (64. Stelmach).

Komentarze (75)

1938fc | 2019-11-17 14:26

Siedlce wygyrwają 2:1 z Stala Rz panowie lecimy do 3 ligi , Fabianowski Nowak wyjazd z klubu

Młodynie | 2019-11-17 14:41

» https://www.facebook.com/KurierRzesz..... Wywiad z trenerem o obecnej sytuacji trochę o przerwie zimowej .W 5 minucie nagrania uważam że trener przesadził mowiąc że za rok celem jest min 5 miejsce w tabeli . Bo jak takie zapowiedzi skończyły się w tym sezonie widzimy

Raul | 2019-11-17 15:09

No to kiblujemy na miejscu spadkowym do wiosny . Ciekawe z jak duza strata do bezpiecznego miejsca ????? P.S. Podobno sa zaawansowane rozmowy z Zlatanem Ibrahimovicem , aby ten na runde wiosenna wzmocnil Stal. W ten sposob Prezydent Lucjusz chce wynagrodzic kibicom to , ze calkowicie dal d... w sprawie stadionu , Lecha itp. itd. Jedyny problem to brak podpisu Zlatana , poniewaz zarowno prezes Nowak jak i menadzer Fabianowski maja obecnie natlok zajec w placowce oswiatowej . W zwiazku z tym nie maja czasu , by dopilnowac transferu.Ale , ale drodzy kibice jesli nie uda sie zakontraktowac Zlatana na runde wiosenna , to sami zrozumiecie , ze nie ma zadnego sensu sciagac Go tu na jesien , kiedy to juz bedziemy grac w 3 lidze.

Johny | 2019-11-17 18:03

Pan Prezes MOSiR, Pan Prezes sekcji, Pan prezydent, Pan Menedżer, to wszystko ludzie młodzi, którzy nie przekroczyli 40, to skąd chłopaki mogą mieć doświadczenie i wiedzę??? Spartololi na każdym odcinku wszystko, co można było zawalić: stadion, transfery, sytuacja w tabeli , opinia o klubie, brak sponsorów i generalnie klimat jaki się wytworzył wokół piłki nożnej. Codziennie przejeżdżam koło stadionu i szlag mnie mało nie trafi...

Młodynie | 2019-11-17 18:15

Stara gwardia już była Żaki Rogowskie i Szymanskie jak młodzi rady nie dają to znaczy że nie tutaj tkwi problem

Johny | 2019-11-17 18:33

Też fakt MŁODYNIE. Ale genralnie wyszła wielka lipa z szumnie zapowiadanych obietnic. Nie posądzam nikogo o sabotaż i celowe działanie, bo napewno tak nie jest, ale fakt, że Ci co za to odpowiadają, po prostu zawiedli kibiców i całe lokalne środowisko piłkarskie.

Młodynie | 2019-11-17 18:57

Swoją drogą podsumowując to wniosek jest jeden w klubie za transfery powinien odpowiadać Szydełko i tylko on bo robiąc bilans transferów Fabiana to nikogo kto by porywał nie sprowadził .Przypomnę że Dziubińskiego Dadoka Mrozińskiego Trąbkę ściągnął Letocha i fakt nie był dobrym trenerem ale na transferach się znał .Potem już było gorzej Pietras Kalinowski jedyny który można uznać za nie minus bo często ratuje tyłek drużynie ale ma też fatalne mecze jak wczoraj .Do tego Fidzukiewicz Plonka Witasik Zjawinski Ciepiela to transfery duetu Fabianowski Wtorek .Szydełko na razie ściągnął Kiercza i daje on radę .Wniosek nasuwa się sam jak ma być dobrze to potrzebny jest ktoś kto zna się na transferach plus trener który jest obecnie chyba najlepszym od wielu lat problem nie jest w trenerze tylko w złych zawodnikach .Cała filozofia jak się uporają z tym to wszystko powinno wrócić na dobre tory ale to Szydełko musi robić transfery koniecznie

Maniek | 2019-11-17 23:28

na transfery trzeba miec kase a tej kasy jak nie bylo tak nie ma, sponsorow jak nie bylo tak nie ma, nie doczekamy sie chyba tego klubu chocby w 1-szej lidze a moze byc jeszcze gorzej.
Rezerwy sa jeszcze gorsze, dostawac 9:0 w 4 lidze brak wychowankow z jajami bo Stelmach to kolejna miekka wywłoka pokroju Telki i Fabiana, grajacy na sile bo zeby jakis wychowanek byl, drugi to Spiewak ktory jest koszmarnym grajkiem. Jak patrze w tkorym miejscu jest Mielec ze swoimi rezerwami to po prostu przepasc i wstyd. Miasto mniejsze od Stalowej, a jakos ma kase, sponsorow i ma swietne zaplecze. Fabianowski tym dowodzi, jako zawodnik bez charyzmy, charakteru, jak mu kazali tak robił to wiadomo bylo ze sie tak skonczy. Był trener Wieprzec ktorymu nie wiedomo za co podziekowalo, trener twardy w odroznieniu od miekkej faji Fabianowskiego czlowiek z charakterem i potrafil wstrzać gdy nie szlo. Od paru ladnych lat lezy zaplecze, jak oni nie potrafia wygrac ze Zdziarami, ba dostawac od nich baty po 5:0 czy innej druzyny z okregowki to jak ma byc dobrze? Mozemy tylko pozazdroscic Mielcowi zaplecza. Pocieszac sie mozna tym ze Siara tez lezy i to jeszcze bardziej.

Stary_kibic40 | 2019-11-18 00:57

Warto podkreślić, że ta porażka rezerw 0-9 była najwyższą porażką w tej lidze jakiekolwiek drużyny po 17 kolejkach. Wstyd na całe Podkarpacie. Trzeba było panowie nie startować w tej lidze, ale grać sobie w okręgówce i dalej tam włoski żelować. Porażka z Wisłokiem Wiśniowa 1-6 była również jedną z wyższych do tej pory. Panowie trenerzy (piechniak, fabianowski czy Bóg wie kto tam jeszcze trenuje) tak ciężko jest ustawić zespół defensywnie, żeby chociaż z honorem przegrać???

Stary_kibic40 | 2019-11-18 11:18

Panie Szydełko, jeżeli chcecie utrzymać w tym sezonie 2 ligę w STW, to w przerwie zimowej trzeba na gwałt szukać nowego, w miarę ogarniętego bramkarza. Ten obecny to ja nie wiem, czy na okręgówkę by się nadawał. Przyspawany w bramce, ktoś go tam przywiązał czy co? Odbija piłki przed siebie non stop, nic nie złapie. Beznadziejny ten kalinowski.

Młodynie | 2019-11-18 11:59

Miasto z klubem załatwiło autokary na mecz z Lechem zapisy do 29 listopada cena 20 zł transport plus bilet na mecz czyli przynajmniej wyszli z twarzą i załatwili autokary a cena za wszystko tak jak mecz byłyby u nas

Filip kacper k. | 2019-11-18 12:02

taaa bardzo wyszli z twarza Rafix, kompromitacja na cala Polske

Stallzks | 2019-11-18 12:18

Stadion jest dalej w odbiorach. Kompromitacja to jest gdy włączysz tabele i zobaczysz nasze miejsce i ilość punktów które do tej pory drużyna zgromadziła.
Puchar Polski to tylko przygoda, wolałbym zeby tego meczu z Lechem wogole nie było a w zamian drużyna miałaby 9pkt więcej.

Sztomek1 | 2019-11-18 12:18

"Przynajmniej wyszli z twarzą" - ale mnie rozbawiłeś.
To tak jakby najpierw napluli Ci w pysk a potem podali chusteczkę.

Cisse | 2019-11-18 13:41

No z tym przenoszeniem całej kompromitacji na drużynę to bym się tak nie rozpędzał. Robią po 1000 km na tydzień, bo stadion w budowie od 2 sezonów. Takie mają zapewnione warunki do pracy.
Zresztą ostatni sezon, w którym wygraliśmy więcej spotkań na wyjeździe to 2014/15, ten z Sekulskim w roli głównej. Wtedy było 6, teraz jest już 4.
Na razie kompromitacją jest mecz w samo południe, w podrzeszowskim miasteczku Z siedmiokrotnym mistrzem Polski, z reprezentatami swoich krajów w składzie, dla kilkuset osób, który pokaże ogólnopolska telewizja.
A drużyna ma jeszcze wszystko w nogach.

Stallzks | 2019-11-18 14:01

Jeżeli kompromitacją nie jest miejsce w tabeli ani ilość zgromadzonych do tej pory punktów to już niedługo będą jedzili miesięcznie po 1000km na wyjazdy w stylu Kraśnik Tarnobrzeg. Wtedy im pewnie to będzie odpowiadało. Czy warunki do pracy mają aż tak tragiczne? Czy mają niewypłacanie wypłaty po kilka miesięcy?
Ten siedmiokrotny mistrz Polski niech przyjedzie do Boguchwały i tam zagra ze Stalówka, dla nas priorytet to przecież zostać w lidze.

1938fc | 2019-11-18 15:48

Spytajcie ilu nasz Leandowski zarabia,panie Fidziukiewcz ja za taką kasę biegał bym z 30 kg obiązeniem i dawał z siebie wszystko

Filip kacper k. | 2019-11-18 15:59

a kwestia odejscia Dziubinskiego rozbila sie o 500 zł....

Jaszczur | 2019-11-18 16:12

Lista transferowa: Kalinowski, Spiewak, Mistrzyk, Płonka, Fidziukiewicz.

1938fc | 2019-11-18 16:16

Kalinkowski ma kontrakt do grudnia to nwm po co jest na liscie , co do Płonki to mogłby zostać , do wywalenia napewno Pietras do ściagniecia: Bramkarz , środek obrony , środek pomocy, atak a takie pytanie skad masz tą liste ?

Młodynie | 2019-11-18 16:30

Płonkę bym zostawił jest dużo lepszy od Pietrasa . Pietras ewidentnie powinien odejsc pozosatli zgadzam się poza Spiewakiem jego mogliby wypozyczyć do 3 ligi do takiej Wisły Sandomierz dodałbym Witasika którego zjada Kiercz

Młodynie | 2019-11-18 18:21

Śpiewaka widziałbym w Izolatorze Boguchwała minuty u byłych naszych zawodników Michała Bogacza i Przemka Kachniarza by dostawał swoją drogą w Izolatorze gra już nasz 20 letni wychowanek Marcin Dec i gra od deski do deski

Tymon | 2019-11-19 12:32

No i tym o to sposobem nasz klub zapisał się w pewnej niechlubnej historii » http://podkarpacielive.pl/pl/wydarze..... brawo brawo

Stalowiak68 | 2019-11-19 16:48

Kachniarz miał Michal na imie a nie Przemek, a tak wogóle to zapisz się facet do Chmury ma kurs trenerski bo się marnujesz na tym forum. Twoje życie nie wykracza chyba poza ekran monitora, idź sie przewietrzyć bo już dość napompowanego przez Ciebie balonika.

Maniek | 2019-11-20 11:54

Nie wiem po co Młodynie się tak tu produkuje, ktos mu za to placi? Już Rafix był fajniejszym nickiem, co 2 komentarz to jego.
Te komentarze Rafixa to też obraz wstydu jesli chodzi o ten klub.

Młodynie | 2019-11-20 13:21

Swoją drogą ciekawe jakie my jaja będziemy mieli z murawa bo wczorajszy popis tej firmy na Narodowym przebił wszytskich swoją drogą można poczytać wiele rzeczy na ich temat

Stallzks | 2019-11-20 18:56

Rafix a jakie mamy mieć z nią jaja? Już dawno położona zdążyła się zakorzenić w przeciwieństwie do tej z narodowego.

Vielitz44 | 2019-11-21 08:32

To zależy jak ją kładli - bo jak wiadomo, było pospolite ruszenie i kładli po nocach by dla Jarka stadio piknie się prezentował, mam nadzieję, że udało im się to zrobić zgodnie z "instrukcją".

Wiru1 | 2019-11-21 09:24

Chodzą słuchy że mimo przed sprzedaży biletów mecz z Lechem najprawdopodobniej będzie przeniesiony do Poznania. Wie ktoś coś na ten temat?

Młodynie | 2019-11-21 09:36

Dziwne parę dni temu czytałem że to ponoć zarząd i sztab szkoleniowy nie chcą grać na Bułgarskiej bo to kolejne kilometry podróży sobota wyjazd do Wejcherowa sroda Poznań chyba że chodzi o murawę w Boguchwale

Wiru1 | 2019-11-21 11:24

No chodzi o murawę. Może ktoś wyłoży siano i lepiej im będzie po Wejcherowie który jest 1 grudnia posiedziec 2 dni tam w hotelu gdzieś i zagrać w środe na Lechu.

Vielitz44 | 2019-11-21 13:18

Jedyne wyjście, zagrać w Poznaniu a kibicom zafundować przejazd - logiczne i w tv nie będzie wstydu, a i finansowo pewnie wyjdzie podobnie (chyba, że Lech nie chce). Ale czy da się zmienić godzinę transmisji jeszcze? Granie na IzoA nie ma najmniejszego sensu, taka prawda.

Młodynie | 2019-11-21 15:02

Swoją droga wie ktoś kiedy będą podane ceny karnetów na nową rundę ? Stal Rzeszów i Stal Mielec już podały

Marco | 2019-11-21 20:46

Wstyd wstydem ale gra się toczy o awans do ćwierćfinału i tu boisko w Boguchale może nam w tym przypadku pomóc , dlatego traktował bym tę informację w kategorii "plotki" .

Vielitz44 | 2019-11-22 08:31

Marco - puchar dla Lecha to jedyna opcja by "coś" w tym sezonie ugrać, więc nie odpuszczą, a jaka jest różnica w poziomie gry, pokazali Resovii w poprzedniej rundzie, także tutaj na awans bym się nie nastawiał za bardzo. Stracimy wizerunkowo i finansowo (zakładam, że Lech zorganizuje mecz u siebie "za swoje") jak zagramy w Boguchwale - klimat meczu niestety tylko na normalnym stadionie z kibicami obu drużyn. Ale chyba to takie gdybanie jednak faktycznie i mecz pewnie odbędzie się na Izo, obejrzy go garstka ludzi i przejdzie temat bez echa.

Stallzks | 2019-11-22 08:47

C.h...j z Lechem, jutro arcywazne spotkanie w kontekscie utrzymania. Mamy o co walczyć i myślę że 3 pkt zostaną w Stalowej Woli. Powodzenia Panowie!

Młodynie | 2019-11-22 08:56

Nie przejdzie bez echa myślę że będzie komplet chociażby ze pikniki z Rzeszowa i Boguchwały się zjada pozatym klub organizuje wyjazd kibicow 900 osób przyjdzie tyle ile wynosi komplet Izo

1938fc | 2019-11-22 14:58

Młodynie nie pisz głupot , jakieś pikniki przyjdą z pobliskim domów może z 50 kibiców Stali będzie , piszesz tak jakbyśmy byli w czubie ligi

Kibic z młodynia | 2019-11-22 15:43

Większość z nas już rzyga tą Boguchwała i sądze że tam by musiał Real przyjechać żeby że Stalowej pojechała przyzwoita liczba kibiców.

Kategoriak | 2019-11-22 17:24

Orientuje sie ktoś ile sprzedanych biletów na ta nieszczęsna boguchwale ?

Adams | 2019-11-23 07:42

Zapewne dziś znów piłkarze zagrają w Boguchwale przy pustych trybunach... nie ma co się dziwić z sytuacją w klubie i organizacją chyba większość straciło motywację i optymizm. Swoją drogą dziś musi być wygrana co jest prawie obowiazkiem i mam nadzieję zawodnicy będą walczyc o każda piłkę i stwarzac poważne zagrożenie pod bramką Znicza, remis nic nie daje liczy się tylko zwycięstwo!!
Przy okazji środowego meczu z Lechem jest szansa na odwołanie meczu z względu na złe warunki pogodowe dokładniej pisząc w pierwszych dniach grudnia w Rzeszowie i okolicach są przewidywane codzienne większe opady śniegu ciekawe jam sobie poradzą z przygotowaniem murawy... znając wybrednosc Lecha gdy zobaczą stan murawy nie zechcą zagrać co akurat moze wyjść na dobre i dojdzie do przełożenia spotkania na inny termin

Stallzks | 2019-11-23 13:36

Chyba jedyny pozytyw tego sezonu to mecz z Lechem Poznań, który odbędzie się w ..... Boguchwale. Na tym koniec pozytywów, stadion otwieramy dla IV ligowej drużyny. Koniec sportu w mieście.

Młodynie | 2019-11-23 13:54

W zimie wszyscy oprócz Dadoka do wymiany to co oni wyprawiają to tragedia

Cdncdn | 2019-11-23 13:57

mlodynie zgadzam sie z tobą całkowicie .Jak ktoś mi za chwilkę powie ze tylko niektórzy do wymiany to znaczy ze ma mózg wyżarty i oczy zarośnięte piz..a.Takiego dna nigdy nie bylo .I takiej sytuacji w tabeli tez nie.To wygląda jak sabotaż.

Pjona_ziom | 2019-11-23 13:58

Robi się nie ciekawie, mam ogromną nadzieję na trzęsienie w przerwie bo Siedlce wygrywają z Resovią, Elana do przerwy wygrywa a my jak zwykle ...

Młodynie | 2019-11-23 14:00

Tylko skąd pieniądze na wymianę na ,10 klasowych zawodników bo jednego mamy Dadoka a reszta ? Nic trzeba być głupim i liczyć że remis wywalczą i wygrają z Gryfem a potem się pożegnamy z większością

Młodynie | 2019-11-23 14:02

Ale uważam że powinni postawić wszytsko na jedną kartę w przerwie zimowej tylko żeby było co odrabiać ? bo z taką grą to jeszcze spadniemy kilka kolejek przed końcem .Czy motywacyjne nie lepiej powiedzieć albo się staracie i wygracie albo przyjdą na wasze miejsce lepsi ?

Młodynie | 2019-11-23 14:05

Im trzeba siąść na ambicji chyba że jej nie mają .Opis meczu to gospodarze mają więcej z gry ale to goście prowadzą po kontrze to nie skoki ze dają punkty za styl bo gdyby tak było to nie bylibysmy w miejscu spadkowym

Młodynie | 2019-11-23 14:17

niestety nie ma drużyny obawiam się że też atmosfery w szatni na boisku machanie rekami i kłotnie tak daleko nie zajedziemy

Młodynie | 2019-11-23 14:34

est remis walczyc

Młodynie | 2019-11-23 14:43

Fidziu 2 do 1 ktoś musiał wstrzasnac szatnią teraz dociagnać do końca i za tydzień 3 punkty

Wiru1 | 2019-11-23 14:43

Już wygrywamy

Młodynie | 2019-11-23 14:46

zwracam honor Fidziu jednak jest potrzebny tylko trzeba mu partnera do ataku dobrać

Młodynie | 2019-11-23 14:53

karny dla Znicza dramat

Młodynie | 2019-11-23 14:54

Jezusie nie strzelili

Stallzks | 2019-11-23 14:55

Co za emocje, decyzja sędziego conajmniej kryminał za takiego karnego. Brawo Kalinowski, Fidziukiewicz, Ten sezon nie musi być stracony!

Młodynie | 2019-11-23 14:56

Kalinowski odkupił winy z zeszłego meczu do tego jeszcze poprzeczka w ostatniej akcji Znicza cenne 3 punkty brawa dla zawodników

Młodynie | 2019-11-23 14:57

na dzień dzisiejszy Dadok Fidziu Kalinowski Sobotka według mnie pewniacy aby zostać zasłużyli sobie

Cdncdn | 2019-11-23 15:02

Jesteście nacpani czy co?Pochwaly tu wypisujecie ?Dla kogo?Dla goscia co cala runde nie potrafil kopnac dobrze pilki .Taki fidzukiewicz czy jak mu tam?Reszta tez nie lepsza.Kalinowski?Ty le bledow co on dzis popelnil to masakra .A ze obronil ?wiadomo...loteria.A kurat wygral los:)Nie zmieniam zdania.Wiekszosc do wypierdo...a

Młodynie | 2019-11-23 15:04

dzisiaj Kali wybronił 3 piłki meczowe i wielokrotnie ratował nam tyłek to samo Fidziu gdyby nie jego bramki mielibyśmy o 6 punktów mniej

Johnny | 2019-11-23 15:06

Wezcie zbanujcie to Młodynie, rozumiem jeden komentarz raz na jakis czas a nie 20 z zrzedu. Przylazl tutaj od 2 lat najpierw jako Rafix gdzie juz z powodu wstydu zmienil nicka na jeszcze bardziej głupiego i pod nim pisze.Albo kasujcie jego komentarze, przynajmniej te najbardziej glupie.

Filip kacper k. | 2019-11-23 15:08

Brawo. Ale tabela pokazuje ze i na gryfie trzeba tez wygrac

Wojtas93 | 2019-11-23 15:10

Brawo za ważne trzy ptk krok wymęczonego utrzymania ale kryminał to zachowanie naszego obrońcy w ostatniej akcji która sprokurował różny i potem karny ręce opadają ..... Jeszcze raz brawo ale mega powodów do optymizmu nie ma ;)

Filip kacper k. | 2019-11-23 15:11

Stelmacha trzeba wyrzucic dyscyplinarnie

Stallzks | 2019-11-23 15:11

Sędzia z Torunia, jak to możliwe że przyjezdza z miasta które również jak Stal walczy o utrzymanie. Pokazał w ostatniej minucie że korzystnie byłoby gdyby Stał tego nie wygrała, również kilka minut wcześniej gdzie karny na Fidziukiewiczu mógł zagwizdać. To co mi się podobało to wola walki i zwycięstwa do końca. Wielkie brawa za ważne 3 pkt.
Teraz w środędac pograć tym co mniej grają żeby na Gryf pojechać po 3 pkt.
Ten sezon nie musi być stracony!!

Marco | 2019-11-23 15:14

Każdy z zawodników obecnej kadry coś wnosi do drużyny , tak jak dziś Mistrzyk który jest na wylocie z klubu i do tego nieradzący sobie na czwartoligowym poziomie daje nam dziś "kontakt " a jeszcze bardziej krytykowany (być może oczekiwania były zbyt duże) Fidziukiewicz wyprowadza nas z "pod gilotyny" na prowadzenie . Do tego obroniony karny i poprzeczka , ktoś "na górze" postawił dziś ewidentnie 1 w "Boskich zakładach "
Dziś to wystarczyło ,plus wola walki , ale wzmocnienia są potrzebne i o tym wie nawet mój 7 letni syn .

Młodynie | 2019-11-23 15:20

Stal Rzeszów musi wygrać za tydzień z Garbarnią a Skra zremisować z Legionovią mimo to wydaje się że zimę spedzimy 1 punkt pod kreską

Wojtas93 | 2019-11-23 15:46

Balon pracujesz nad bramkarzami i to daje radę mlodzi są mogą robić błędy ale karne i wyjście do sam na sam widać progres;)

1938fc | 2019-11-23 16:44

Pożegnalne bramki obu panów?

Młodynie | 2019-11-23 17:00

Ja Fidzia bym zostawił nie jest idealny ale na jokera może być piłka go szuka to trzeba mu przyznać tylko podstawowego napastnika znaleźć

Jaszczur | 2019-11-23 17:29

Jezeli Fidziu bedzie tak walczył jak dzis to bedzie najlepszym zawodnikiem Stali. Czyli potrafi grac ,tylko sie nie chcialo. Ostatnie 30 min to taka Stal jak dawniej walcząca ,ambitna, zdeterminowana. Dzis sie udalo, ale wzmocnienia potrzebne.

Młodynie | 2019-11-23 17:34

Uważam że nie ma sił na 90 minut ale na końcówki jak znalazł szczególnie kiedy trzeba wyjść na prowadzenie

Jaszczur | 2019-11-23 18:24

Niech Fidziu zagra 30 min ale niech da z siebie 150% . Dzis dobre zmiany po wejsciu Fidziu, Wojcik, Pietras gra Stali byla lepsza

Filip kacper k. | 2019-11-23 20:47

Kalinowski na prezydenta. Fidziukiewicz jego zastępca

Marek1938 | 2019-11-26 16:51

Jest was k...na 3 i piszecie na okrągło. Załóżcie sobie wspólne forum będzie ;żej. Na mecz jak reszta nikt sie nie pofatygowł. Lepiej przed kompem lamusy. Młodynie vel Rafix choroba postępująca, podejrewam że to jakiś geniusz pr z klubu....

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów

Stal Stalowa Wola             Bytovia Bytów
2020-03-01, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola

2 : 3

Maksymilian Hebel 71, 90     
Robert Dadok 25,
Michał Fidziukiewicz 42, Przemysław Stelmach 85
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 20 13-4-3 43
2 Górnik Łęczna 20 12-6-2 42
3 GKS Katowice 20 12-4-4 40
4 Resovia Rzeszów 20 11-5-4 38
5 Olimpia Elbląg 20 8-8-4 32
6 Stal Rzeszów 20 9-3-8 30
7 Błękitni Stargard Szcz. 20 9-2-9 29
8 Bytovia Bytów 20 8-5-7 29
9 Znicz Pruszków 20 8-3-9 27
10 Elana Toruń 20 7-5-8 26
11 Garbarnia Kraków 20 6-7-7 25
12 Górnik Polkowice 20 6-6-8 24
13 Pogoń Siedlce 20 7-3-10 24
14 Lech II Poznań 20 6-6-8 24
15 Stal Stalowa Wola 20 6-4-10 22
16 Skra Częstochowa 20 6-4-10 22
17 Legionovia Legionowo 20 3-3-14 12
18 Gryf Wejherowo 20 2-4-14 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-03-01 STAL - Bytovia Bytów
2020-03-07 Błękitni S.. - STAL
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbl..
2020-03-21 Górnik Łę.. - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Często..
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia L..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kr..
2020-04-25 STAL - Lech II Pozn..
2020-05-02 STAL - Górnik Polk..
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (883)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (427) » Kamilosss (409)
» Slim1938 (395) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (342)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 60 756 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (3:1)
2005-10-07
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 883 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2013-09-21
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 9 948 razy
STAL - Wierna Małogoszcz (2:0)
2006-04-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 052 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.04855