Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 20.kolejka .Gryf Wejherowo-Stal Stalowa Wola 2:3 (0:2)

20.kolejka .Gryf Wejherowo-Stal Stalowa Wola 2:3 (0:2)

1 grudnia 2019, 13:00 - Wejherowo (Stadion WKS Gryf Wejherowo)


Gryf Wejherowo 2-3 Stal Stalowa Wola 2:3 (0:2)


Maksymilian Hebel 71, 90

Robert Dadok 25, Michał Fidziukiewicz 42, Przemysław Stelmach 85

Gryf: 1. Dawid Leleń - 23. Szymon Nowicki, 4. Damian Lisiecki, 5. Oskar Koprowski, 20. Tomasz Kolus - 17. Mikołaj Gabor, 2. Igor Biedrzycki (70, 14. Paweł Czychowski), 6. Oskar Sikorski (46, 7. Maciej Prusinowski), 10. Maksymilian Hebel, 8. Karol Baranowski (61, 16. Jakub Poręba) - 9. Mateusz Majewski.

Stal: 1. Krystian Kalinowski (90, 12. Łukasz Konefał) - 11. Michał Mistrzyk (85, 2. Adam Waszkiewicz), 21. Piotr Witasik, 24. Krzysztof Kiercz, 19. Szymon Jarosz, 16. Bartosz Sobotka - 20. Szymon Jopek, 5. Łukasz Pietras (75, 13. Przemysław Stelmach), 26. Bartłomiej Ciepiela (69, 6. Filip Wójcik) - 9. Michał Fidziukiewicz, 8. Robert Dadok.

żółta kartka: Dadok.

sędziował: Grzegorz Kawałko (Białystok).

Komentarze (129)

Młodynie | 2019-12-2 15:42

» http://www.podkarpacielive.pl/pl/wyd..... Srodowy mecz Stalówki skomentuje sam Mateusz Borek

Młodynie | 2019-12-2 15:49

od 1h 2 krótka pochwała dla klubu pan Borek twierdzi że w Stali Stalowa Wola jest ciekawa koncepcja plan długofalowy oraz że klub sciaga ciekawych piłkarzy

Stary_kibic40 | 2019-12-2 18:44

Młodynie skończ już chłopie te swoje wypociny. Komplementować może nawet i sam prezes Boniek. Ale co z tego? Mecz na który czeka się kilka lat, będzie rozgrywany na wiosce, przy liczbie widzów zapewne około 200 osób. Klub ściąga ciekawych piłkarzy? Wystarczy zobaczyć na tabelę 2 ligi i widać jakie to asy przyszły na ten sezon do STW. Plus do tego dwa słupy, czyli ten dzieciak ze szkółki plus wiecznie płaczący na boisku menager od 7 boleści. Skończ chłopie skończ.

1938fc | 2019-12-2 19:13

Stary mówisz o 2 słupach tylko ze Szydełko to na ten moment jeden z lepszych trenerów w tym klubie w okresie 10 lat wiec zrobił kilkanaście punktów trzeba sobie powiedzieć slabiutkim składem

Młodynie | 2019-12-2 19:29

Tabela drugiej ligi z wyłączeniem meczów z Pawłem Wtorkiem i Palikiem .9 miejsce samo mowi za siebie.Niestety Paweł Wtorek zaufał swojemu kumplowi i zgodził się na tych którzy przyszli drugi czynnik odejście 50 procent poprzedniej ekipy Trąbki przypominacie co było jak odszedł Sekulski ? to samo walka o utrzymanie .Szydełko ma silny charakter i raczej jak nie uzna że dany zawodnik nie nadaje się to go nie ściągnie .Jemu też zależy aby cały czas iść coraz wyżej w jego karierze trenerskiej aż do Ekstraklasy każdy transfer wyniki wpływają na opinie o nim .Nie matkuje piłkarzom .Tutaj uważam jest klucz do tego co zawazylo na tym gdzie jesteśmy

Wiru1 | 2019-12-3 08:08

Młodynie weź ty zniknij już raz na zawsze a nie zmieniasz nick z Rafixa. Co ty pier.....isz jaki plan długofalowy? Oni nie wiedzą co się dzieje na tak niskim szczeblu a gadają jakieś bzdety. Plan długofalowy to może mieć Stal Rz z budżetem prywatnego gościa bo on pcha siano swoje. A miasto jeszcze trochę takiej kaszany i w końcu ktoś na górze powie dość. Jak ma być dobrze w klubie jak jest Fabianowski i Nowak? Fabianowski nie ma pojęcia o niczym a Nowak nawet dobrze nie potrafił 3 ligi sędziować. Jeszcze jest jeden dobry artysta w klubie. Asystent Szydełki Bober. Przyjrzyjcie się jemu. Kolega Szydełki pomaga w treningach niby ich przygotowuje tylko nie wiem do czego jak on nie ma pojęcia o trenerce. Wszyscy związani z piłką na podkarpaciu smieją się z tego. Nawet licencji trenerskiej normalnej nie miał nigdy teraz ma tą najgorszą C tak żeby była. Powinien wylecieć w zimie i wziąć kogoś kto ma pojęcie o przygotowaniu a nie na sztukę.

Marco | 2019-12-3 09:05

Wiru1 mało wiesz a dużo szczekasz na temat asystenta Szydełki . Zapytaj się Kalinowskiego albo Konefała dzięki komu mieli rozpracowane jak rzuty karne strzela np. GKS Katowice czy Znicz Pruszków oraz inne zespoły. Zapytaj zawodników z pola ile cennych informacji o przeciwniku im przekazał.

Wiru1 | 2019-12-3 09:40

Ty mało wiesz. Powiedział co mu ktoś przekazał on nic nie wie. Chcesz się opierać na gościu który będzie tylko podpowiadał kto mu coś powie przez telefon?

Młodynie | 2019-12-3 10:47

Według Podkarpacielive ze Stali odchodzą Stelmach Mistrzyk i uwaga mam nadzieję że to nieprawda Robert Dadok

Filip kacper k. | 2019-12-3 11:57

Mistrzyk i Stelmach sa na wylotce bo sa za ciency w uszach a Dadokiem jest duze zainteresowanie z innych klubów

Młodynie | 2019-12-3 12:00

mimo to powinien zostać ogólnie połowa składu raczej out Dadok kontrakt na 2 lata w następnym sezonie można go sprzedać aby za darmo nie poszedł albo trzymać go 2 lata jeśli odejdzie to nie za darmo jak Trąbka ale ja na miejscu działaczy pogadalbym z nim i powiedział zeby został

Młodynie | 2019-12-3 12:02

Z odchodzących prawdopodobnie Fidzukiewicz Mistrzyk Stelmach Witasik Pietras i ewentualnie Kalinowski jeszcze jest zagrożenie ze pójdzie za darmo

Ramirez | 2019-12-3 16:30

MARCO ma racje dodatkowo apeluje o nie sranie w swoje gniazdo. Zapomnieliście już jak Palik miał UEFA PRO i nie robił dosłownie nic a raz prawie spoźnił się na mecz bo pomylił stadiony? Śmiała się z tego cała Polska. Szanowany przez nas Balon za karierę sportową z kolei nie ma żadnej licencji a jest w sztabie. Szydełko mógłby sobie wziąć nawet 10 murzynów z ulicy do sztabu jeżeli uważa to za potrzebne i spełniają jego wymagania to on odpowiada za wynik swoja głową więc chyba samobójcą nie jest

Jaszczur | 2019-12-3 16:39

Fidziego bym zostawił w ostatnich dwoch meczach pokazał ze potrafi grac tylko sie nie chcialo. Zmiany powine byc kosmetyczne potrzebny bramkarz, srodkowy obronca i dobry napastnik

Bzcst1938 | 2019-12-3 17:22

Oj Wiru1 bolą cie ludzie w klubie czy są stąd czy z zewnątrz bo synalek nie gra tym Ci zaszli wszyscy za skórę i każdy z nich jest beeee, wszystkich wyrzucić żeby synek grał...... BOLI? MA BOLEĆ I BĘDZIE JESZCZE BARDZIEJ BOLEĆ zakompleksiony chłoptasiu Obiecuje ci ze każdy kto jest kibicem STALI nie pozwoli ci już więcej pluć jadem przez twoje widzi mi sie bo zdecydowanie za długo to trwa pajacyku

Wiru1 | 2019-12-3 22:12

Durniu jak ma moj syn grac jak ja mam 27 lat. To chyba na harfie gra.Poprostu wyrażam swoje zdanie. Fabianowski Nowak Bober aut. W roli prezesa zdecydowanie bardziej pasował mi kolega Z a dyrektorem bym zrobił Balona bo pojecie ma na bank nie gorsze niz Fabianowski a zasługi dużo większe.

Ramirez | 2019-12-4 00:03

Wcześniej Szydełko i piłkarze do wyrzucenia teraz asystent z dyrektorem sportowym i prezesem na czele ludzie weźcie wy się ogarnijcie i przestańcie pier.. bzdury może Nowak i Fabianowski popełnili błąd zostawiając Wtorka ze słupem Palikiem który brał kasę za papier a nie robił nic - dokument to żaden wyznacznik wiedzy a tym bardziej umiejętności to tylko papier, tak samo jak w szkole zdana matura. Nie było przesłanek ku temu by coś zmieniać w duecie Wtorek Palik bo przecież byliście wszyscy zachwyceni, jak Wtorek spaprał sprawę i go zmienili to jedziecie i po Nowaku z Fabianowskim jak i po nowych trenerach którzy wydzierają nas za uszy z tego bagna które zastali jak tylko mogą i tym co mają do dyspozycji a gdyby nie bledy Wtorka to teraz zamiast tkwić w strefie spadkowej mielibyśmy 2 pkt straty do baraży. Balon i Fijar nie są winni temu co się działo wcześniej bo co? Otwórzcie w końcu oczy przestancie pierd..lic i WSZYSCY NA LECHA

1938fc | 2019-12-4 08:34

Może 1 osoba chce tu wywalić Szydełko i Bobera wg mnie to ci goście są jedni z lepszych i mogą nas wyciągnąć z czerwonej strefy tylko najważniejsze jest to żeby nikt nie pomagał im w transferach z klubu ( Fabianowski Nowak ) z tego co czytałem to w każdym a klubie pracował po zimie drużyna zdobywała dużą liczbę punktów miejmy że w Stalowej też tak będzie , powodzenia panie trenerze

Vielitz44 | 2019-12-4 08:46

No to panowie, dzisiaj prosimy replay :)
» https://www.youtube.com/watch?v=6tEPOw-wQBU

Marcin93 | 2019-12-4 10:26

Ma ktoś jakiegoś streema dla emigracji?

Stary_kibic40 | 2019-12-4 11:23

Zagraj, zagraj jak za dawnych lat, jak za dawnych lat...

Sciemaa | 2019-12-4 11:56

Gratulacje dla prezydenta.... cala polska zobaczy jak wyglada stadion w naszym miescie... a mozna bylo to zagrac przy swiatlach i "cieplej" trawie

Cisse | 2019-12-4 11:56

Mi to jest zwyczajnie przykro. Czytam wypowiedzi renomowanych polskich dziennikarzy sportowych, którzy goszczą w Boguchwale i jest mi wstyd, że tak się pokazujemy w Polsce.
Słucham tych drwin z "pastwiska" i "wsi za Biedronką" i to jest tak wk***jące, bo mamy przecież gotowy obiekt.
A mogły być zachwyty nad nowym obiektem i świetny przekaz w Polskę.
Mam nadzieję, że dowiemy się w końcu kto jest odpowiedzialnt za ten stan rzeczy i poniesie konsekwencje.
Bo takiej antyreklamy nasz klub nigdy nie miał.

Teraz nadzieja w drużynie, że zamkną gęby "wielkim panom", którzy się z nas drwią i zagrają solidne zawody!
Wszystko nogach piłkarzy!

Tymon | 2019-12-4 12:07

I gdzie te tłumy... Smutno to wygląda

Pjona_ziom | 2019-12-4 12:13

Można obejrzeć to na internecie??

Młodynie | 2019-12-4 12:19

Osób z 500 1 do 0 dla Lecha

Filip kacper k. | 2019-12-4 12:55

szkoa tylu zmarnowanych okazji, Fidziukiewicz i Dadok najlepsi

Młodynie | 2019-12-4 13:06

Czapy zglow za grę i determinację oni grać potrafią poprawić celownik w przerwie ich można pokonac

1938fc | 2019-12-4 13:07

Jestem dumny z takiej gry akcje walka to ma tak wyglądać brawo panowie jazda dalej

Filip kacper k. | 2019-12-4 13:10

nie pamiętam meczu, w którym mielisbymy tyle wypracowanych sytuacji...i zero w sieci

Cisse | 2019-12-4 13:12

Brawo drużyna! Brawo Szydełko!
Pięknie ratujecie honor Stali!

Wojtas93 | 2019-12-4 13:13

Zgadza się czy wygrywasz czy nie naprawdę zagrali pięknie oby chociaż jedna wpadła bo zasługują.

Filip kacper k. | 2019-12-4 13:14

najwiekszy plus meczu- Szydelko, Dadok
najwiekszy minus- Lucjusz Nadberezny

Młodynie | 2019-12-4 13:44

Szkoda mimo to na plus cały zespół grajcie tak zawsze

Stallzks | 2019-12-4 13:47

Brawo drużyna za walkę, przykro mi jest się czepiać indywidualnie ale od sezonu nie pasuje mi w tej układance Pietras. Jak to możliwe że w polu karnym Zidane sobie robi przy Pietrasie, życzyłbym abysmy pozbywali się takich zawodników bez atrybutow ofensywnych i defensywnych.

Kamilosss | 2019-12-4 13:50

Z minusów to jeszcze Kalinowski. W obu sytuacjach mógł zachować się znacznie lepiej. Trzeba nam bramkarza lepszego bo tak całą rundę. Raz mu wyjdzie mecz a raz jeden z najgorszych.

Stallzks | 2019-12-4 13:53

Przy pierwszym centrostrzale żaden bramkarz czegoś takiego nie złapie. Przy drugiej owszem.

Wojtas93 | 2019-12-4 14:06

Brawo za walke wygralismy 10 lat temu bo balon zagrał mecz zycia ;) tak czasami w pilce bywa ;) ale daliscie rade nie trzeba motywacji na wiosne pokazujcie sobie ten mecz i widac ze da sie grac. ;)) do zobaczenia na wiosne ;)

Młodynie | 2019-12-4 14:13

Po meczu zawodnik Lecha Tymoteusz Puchacz to skandal że ktoś dopuścił do meczu na takiej murawie widać że mocno nasi za skórę im zaszli

Filip kacper k. | 2019-12-4 14:14

brawo druzyna!

Stallzks | 2019-12-4 14:16

Nadmuchane ego gwiazd z Poznania, nie ma co się przejmować. Kariere mu nie wróżę, Lewandowski budował formę na nie takich murawach i nie widział w winy w innych tylko doszlifowywal forme i jest gdzie jest. Puchacz co najwyżej będzie grał w extraklapie co pokazał dzisiejszy mecz jaka jest mocna...

Kibic z młodynia | 2019-12-4 14:21

Po wywiadzie Kołtoń z Borkiem mieli niezła beke z Puchacza. Sprowadzili bezczelnego małolata na ziemię.

Młodynie | 2019-12-4 14:25

Mogli grać na prefekcyjnej murawie ale nie chcieli więc to był ich wybór pozatym nawet przy pięknej murawie nie potrafią wygrywać w Ekstraklasie Cała drużyna włożyła serce Fidzukiewicz pokazuje że potrafi grać

Młodynie | 2019-12-4 14:39

Do czego doszło przed meczem to Lech prosił o przełożenie spotkania jak zobaczył murawę .

Stary_kibic40 | 2019-12-4 15:49

W przerwie zimowej obowiązkowo sprowadzić w miarę ogarniętego bramkarza i napadziora. Te dwie pozycje strasznie kuleją. Wójcik do niższej ligi. Wchodzi gość w 75 min, po cym za chwilę dostaje super piłkę za obrońców i nie ma siły biec. To Sandomierza tam grać w niższej lidze, a nie tu osłabiać zespół. To samo Mrozinski, Fidziukiewicz. Co do Tymka Puchacza za bardzo nie można mieć pretensji, powiedział chłopak rację. Jak w ogóle można dopuścić do gry na takiej murawie??? Wstyd.

Stallzks | 2019-12-4 16:06

To się wstydź. Ja tam jestem dumny z postawy dzisiejszej drużyny. Zostawić wszystkich, podziękować Pietrasowi.
Co do wypowiedzi Puchacza to dramat ego wydumane.

Cdncdn | 2019-12-4 16:23

Gdyby Stalowka grała na swoim stadionie to Lech nie wygrałby tego meczu.Szkoda ale od wiosny jedenaście meczów u siebie na nowym stadionie w Stalowej Woli i tylko trzy na wyjeździe Stal wypunktuje wszystkich i będzie w szóstce barażowej na I ligę.Brawo Stal Stalowa Wola

Jacek22 | 2019-12-4 16:27

Puchacz powiedział samą prawdę.
Boisko na pastwisku i gra na wiosce zabitej dechami. To powinno dać do myślenia i działaczom Stali i Prezydentowi, który zamiast lansować kurdupla to niech otwiera w koncu ten stadion.

=1938= | 2019-12-4 16:38

Co Wy chcecie od Pietrasa???? Jeden z lepszych obok Dadi na i o dziwo Fidzia. MROZIU NIE GRA NA SWOJEJ POZYCJI CHLOP POWINIEN OPEROWAC ZA NAPASTNIKAMI. Macie pojęcie o piłce jak góralska o morzu.

=1938= | 2019-12-4 16:42

I jeszcze jedna dobra rada. Nowak wcielił 5 letni plan a Wy chcecie już po roku sklepy. Zejdżcie na ziemię i dajcie ludziom pracować. Rzymu też od razu nie zbudowano. Dwa sezony temu pisałem, że psy układają a karawana jedzie dalej odnośnie tego że Stalówka spadnie. Sezon jeszcze trwa więc zamknijcie padaczki i zacznijcie wspierać tych wszystkich którzy chcą jak najlepiej razem z Nowakiem, Fabianowskim itd
To chłopaki z naszego miasta. Dajcie żyć i nie im zdać!!!

Jefrey | 2019-12-4 16:45

Co Wy chcecie od murawy???jak by nie taka murawa to parę lat temu nie przeszlibyśmy lecha,a tak to tylko 0:2 Reska z takim składem a dostali 4 i murawa była super..nic tylko się cieszyć

=1938= | 2019-12-4 16:47

Na 90 minut jakiś komik Kogo pisze że szkoda kibicować takiej drużynie. Wiec ta drużyna dzisiaj z Lechem Ci odpowiedziała. Zamknij... i nie przeszkadzaj jak nie pomagasz. 29luty lub 1 marca wszyscy normalni kibice którzy chcą jak najlepiej mile widziani na H15. Resztą osranych pismakow.....idźcie kibicować innym klubom

Johny | 2019-12-4 17:00

A ja tam jestem dumny z drużyny! Pokazała że są możliwości, tylko trzeba uzupełnić skład trzema zawodnikami którzy nie będą wyłącznie uzupełnieniem składu. Super pokazali się przed widzami przed TV i fachowcami, których napewno zaskoczyli tym, że byli o niebo lepsi od Lecha. Szkoda tylko, że Prezydent dał ciała, bo ten mecz powinien być o 19.00 w Stalowej Woli...

=1938= | 2019-12-4 17:02

Kolejna rzecz. Czepiacie się Ciepieli. Ale zapominacie że to mlodziezowiec i na tą chwilę jak Zjawinski ma kontuzję to jest chłop do grania razem z Kalinowskim. Mroziński grał jak z nut z Trąbką kiedy grał w środku pomocy nie na obronie z przymusu. Pietras ma więcej iskry do gry niż Stelmach ale to swój. Prawy obronca zeby Mrozi? mogł grac pod napastnikami i ze dwoch napastnikow a wiosna bedzie nasza. Przestancie pier...
ć, że Kalinowski źle broni bo nie jestem klub chciałby mieć takiego młodzieżowca

Stallzks | 2019-12-4 17:04

Pietras już dawno do odstawienia, może nie mam pojęcia ale to jak go zjadł dzisiaj gościu robiąc piruet w polu karnym przy bramce na 2-0 tylko potwierdza że to statysta. Brak mu techniki operowania piłką.
Nie mniej gratuluję wytrwałości i zdania egzaminu w meczach poza Stalowa Wolą.
Teraz tylko mecze u SIEBIE PRZY HUTNICZEJ a więc wracamy do siebie.

=1938= | 2019-12-4 17:06

Trochę pokory zimnej głowy odpier
...nia się od sztabu szkoleniowego i będzie mega dobrze. Stary stalowiak. Nie wiem jak jestes stary ale ja pamietam czasy jak gral np J. Bryła w Stalowce. Jak nie pamiętasz takich piłkarzy to Ty jesteś.....
A nie stary stalowiak. Milcz i kibicuj a nie podkowy robisz

1938fc | 2019-12-4 17:18

Stal Stalowa Wola
Przychodzą:
Odchodzą: Michał Mistrzyk, Przemysław Stelmach
Na gwałt szukać napastnika który wspomoże Fidziukiewicza Bramkarz i środkowy pomocnik i chyba skrzydkło

Młodynie | 2019-12-4 17:55

Ciepieli bym nie skreślał potrzebował być może czasu ma 18 lat

Tymon | 2019-12-4 18:14

Gdzie tylko piszą o meczu to bardzo chwalą naszą drużynę i to miły pozytyw, szkoda nie wykorzystanuch okazji. Może kiedy nadszy się okazja do rewanżu już na hutniczej.

1938fc | 2019-12-4 18:19

Podobno juz trener Szydełko będzie sprawdzał zawodników testowanych nwm na ile to sprawdzona informacja ale w tym tygodniu mają sie pojawic 1 testowani

Młodynie | 2019-12-4 19:23

Trener przez duże T tyle w temacie .Najlepszy od wielu lat jaki pojawił się w Stalowej Woli

Młodynie | 2019-12-4 19:25

Riposta Bonka na słowa Puchacza bezcenna napisał grać i nieplakac

Cisse | 2019-12-4 19:29

W mediach społecznościowych trwa nagonka na Stalówkę i organizację tego meczu. Wypowiadają się wszyscy, od Borka, przez Bońka do innych ogólnopolskich pismaków i komentatorów.
Lech zajął oficjalne stanowisko:
"profesjonalne rozgrywki to też profesjonalne warunki i tego zabrakło. Ten mecz nie powinien się odbyć i tyle. Tymek Puchacz mówił w tej sytuacji w imieniu całej drużyny."
Czy w tym klubie jest jeszcze ktoś kto się wypowie, wygłosi jakieś oficjalne stanowisko w tej sprawie? Czy musi być uprawiana taka amatorka?

Stallzks | 2019-12-4 19:41

Niech napiszą może list do pogody dlaczego w grudniu jest tak słaba murawa? Boli ich że ledwo nas przeszli.
Lewandowski nie płakał że w Stalowej Woli było złe boisko. Zapomnieli dodać madralinscy jak grali z Manchesterem City w Pucharze UEFA na białej płycie. Zapomniał wół jak cieleciem był.
Do puchacza jedno zdanie - ze wsi wyszedłeś, a wieś z Ciebie nie.

=1938= | 2019-12-4 20:43

A dlaczego na stan murawy narzeka tylko Lech? Przecież dla obydwu drużyn była taka sama. I od razu nasuwa się jedno pytanie. Jeżeli na tak złym boisku jak uwazaLech Stalówka była od nich lepsza to co by było na super murawie? Miażdżyca i totalną kompromitacją Lecha
Dziękuję. Tyle w temacie. Dobranoc

1938fc | 2019-12-4 22:00

Szkoda ze ta przerwa zimowa ale szacunek ogromny za gre za walke od Znicza widać niesamowitą walke o każdy centymetr boiska jjeśli tak to będzie wyglądać na wiosne to czekam z niecierpiliwościa na 1 mecz po przerwie

Jacek22 | 2019-12-5 00:17

Ja tam Puchacza rozumiem.
I mało tego aż się prosiło żeby powiedział że grał na pastwisku, brakło tylko krów. A i tak powiedział i wypunktował skutecznie całą organizację. Dawno juz powinni grac na wlasnym stadionie, zamiast meczyc sie na tej wiosce na murawie dla oderwanych od pługa co najwyzej lzsiakow. I nie tylko Puchacz ale i reszta piłkarzy Lecha sie pewnie niexle smiala z tego kartofliska, że przyszło im grać na prowincji. Grają tam reprezentaci Polski i jak ktorys na tym nierównym boisku zrobiłby sobie krzywdę to opinia o Stali poszla by na cala Polske i byłby wielki wstyd. A i tak ejst wstyd po tych słowach Puchacza. Lech oszczędzał siły bo co miał ryzykować kontuzje na tym pastwisku. Jak na wiosne nie wrócą do grania na własnym boisku to wszyscy stracą juz resztkę szacunku do Prezydenta.

Młodynie | 2019-12-5 05:39

Wystarczy że Puchacza zgasiła prawie całą Polska na czele z Bonkiem grać i nie płakać dobrze mu powiedział

Stallzks | 2019-12-5 07:28

Więcej szacunku dla graczy z Boguchwały oni nie są oderwani od pługa gracze lzsu, czyżby fanklub puchacza? Bo poziom wypowiedzi jak u nadymanej gwiazdki spod Poznania

Marek1938 | 2019-12-5 10:26

Puchcz powiedział prawdę , boisko jakie było widzieli wszyscy, pastwisko. Skandalem jest że jedną trybune buduje sie juz 3 rok i końca nie widać. ale jak się nie czuje klimatu to tak jest i ludzie z miasta mają wyje....e kiedy to oddadzą. Co do meczu to brawo za walkę tylko że przegrani się nie liczą to samo dotyczy ligi możemy grac pięknie, przegrywać i wylądować w 3 lidze z Siarą.
O transferach Nowaka i Fabianowskiego ciężko powiedzieć coś dobrego. Nowak rozmuścił starą drużynę i wziął się z Fabianowskim za sciąganie szrotu za duże pieniądze. Pietras i Fidziukiewicz to najlepszee przykłady. Tym co zapomnieli przypominam że Pietras to pierwszy transfer Nowaka a Fidziukiewicz miał połknąć to ligę tak na sparingach opowiadał Fabianowski. A teraz najlepiej wyrzucić Mistrzyka i Stelmacha bo są niby najsłabsi tylko grają za jedną trzecią pensji Fidziukiewicza. Strach się bać co ci dwaj panowie zrobią z kasą którą dostaną od Nadbereżnego w zimie, problem w tym że Nadbereżny na piłce się nie zna i słucha makaronu nawijanego na uszy przez Fabianowskiego i Nowaka, do tego prokurent Chodorek i który zna się jeszcze mniej od Nadbereżnego i mamy miejsce spadkowe z 4 miliony budżetu.

1938fc | 2019-12-5 10:32

Jesteśmy ale nie musimy być tam na koniec sezonu my mamy ich wspierać oni mają walczyć i wygrywać

1938fc | 2019-12-5 10:54

Robert Dadok w wywiadzie dla Podkarpackie TV uciąl spekulacje że swoją osobą i zostaje w Stalowej na ten moment

Stallzks | 2019-12-5 11:27

Dadok to filar drużyny, dzięki niemu tabela dla nas jest jeszcze łagodna ...
Co do moich narzekań w kierunku Pietrasa to pamiętam jego pierwsze mecze w drużynie, ciężko mi było piłkę podnieść jeśli chodzi o podanie 30m na skrzydło, a jak już to zrobił to na 5 prób jedna była udana... Coś tu jest nie tak z naszym scoutingiem...

Młodynie | 2019-12-5 11:53

Fidzukiewicz nie jest zły dla mnie powinien zostać jako 2 napastnik .Dadok szacunek że mimo zainteresowania klubów z 1 ligi zostaje to się ceni

Stary_kibic40 | 2019-12-5 15:36

Po emocjach pucharowych pewna ciekawostka. Do Stali STW przymierzany jest Łukasz Janoszka. Info z dobrego źródła.

Młodynie | 2019-12-5 16:55

Niby ten Janoszka biegać biega mimo 32 lat na karku doświadczenie ma 260 występów w ESA .Mimo to nie wiem czy to dobry pomysł powinni go obejrzeć najpierw nie brać w ciemno za nazwisko

Stalowiak68 | 2019-12-5 17:29

Czytajcie ze zrozumieniem
Na ten moment piłka jest nieprzewidywalna i nie wiadomo co może się się zdarzy.

to powiedział Dadok więc czy odejdzie czy nie nie wie tego nikt.
Co sprowadzi nam w zamian dyrektor nieudacznik można tylko gdybać.

Młodynie | 2019-12-5 17:37

Ma ważny kontrakt wiec za darmo nie pójdzie czy ma jakąś klauzulę wykupu ? tego nikt nie wie mimo to myślę że do końca sezonu zostanie

1938fc | 2019-12-5 18:30

Juz jeden mówił o Janoszcze w lecie wiecie dobrze o kogo chodzi znany nick na tym portalu ,miał przyjść i nic z tego co do gościa to mam mieszane uczucia , co do PJS na ten moment mamy 5 miejsce ze stratą 584 punktów do 2 Resovii

Młodynie | 2019-12-5 18:46

5 miejsce to 400 tys zł 2 to 800 tys zł można powalczyć ale cel nadrzędny utrzymanie.Ciekawych młodych zawodników można pościągać

Johny | 2019-12-5 18:47

Słówko w temacie murawy: moim zdaniem o wiele większy wstyd ponieśli organizatorzy ostatniego meczu kadry na Narodowym, gdzie jest podgrzewana murawa. W Boguchwale jest po prostu .... grudzień.... I tyle w temacie. A ten marudzący chłopczyk z Wielkopolski nie był jedynym grającym tego dnia w piłkę nożną. Jak mu zimno i twardo, to niech zmieni dyscyplinę na brydża. Bedzie mu i ciepło, i zapali sobie i wypije whisky...

Młodynie | 2019-12-5 18:56

No to prezes Nowak musi wysłać specjalne zaproszenia

1938fc | 2019-12-6 09:35

Janoszka ma wrócić na Śląsk z tego co wiem

Cdncdn | 2019-12-6 10:25

I bardzo doebzre .Nie potrzebny nam tu szrot i emeryci.Szydelko mam nadzieje nie da sie wpuscic w kolejny kanal jak poprzednik .Ma chyba swoj rozum.Tu potrzebni pilkarze z charakterem,walczaki .Pilkarze szybcy,utalentowani .To nie ma byc druzyna na przetrwanie tylko na przyszlosc.i na awans bo taki jest sens sportu.

Cdncdn | 2019-12-6 10:29

Ciekawe jest to ze wszystkie mecze pucharu polski maja swoje powtórki na Polsacie w kolejnych dniach a jedynie mecz Stali z Lechem nie znalazł sie w powtórkach.Przypade k?

1938fc | 2019-12-6 11:08

Sebastian Brocki z Sokoła Sieniawa blisko Stalówki

Cdncdn | 2019-12-6 11:19

A czego można sie więcej spodziewać po Szydelce?Tylko wieśniaków z Sieniawy.

1938fc | 2019-12-6 11:25

Dobrze że Stalowa jest dużym miastem ...

Młodynie | 2019-12-6 11:51

Akurat Brocki to lider Sieniawy strzelać nawet strzela na 3 napastnika moze być .Przypomnę że wie czego oczekuje od niego Szydełko jest przyzwyczajony do systemu a pozatym 2 lata może pograć jeszcze ponadto gra w futsalowej druzynie Heiro Rzeszów

Młodynie | 2019-12-6 11:56

Czy to zawodnik na pierwszy skład nie wiem ale w rezerwach też mamy braki

Stallzks | 2019-12-6 13:43

Cdncdn rozdwojenie jazni? Raz piszesz superlatywy o trenerze Szydelce żeby dwa komentarze niżej go zbesztać. Buehe

1938fc | 2019-12-6 14:34

Jest ktoś może na grze kontrolnej na orliku?

Młodynie | 2019-12-6 14:38

» https://twitter.com/psastal ze zdj z 17 napewno to Brocki kilku nowych mi się wydaje

Młodynie | 2019-12-6 14:40

w sumie lepiej przetestować niż brać kota w worku

Kibic z młodynia | 2019-12-6 15:26

Do kiedy nasi trenują? Są jeszcze przewidziane w tym roku sparingi?

Młodynie | 2019-12-6 15:27

5 luty grają z Sieniawą Sokoł się pochwalił tym a reszta to nie wiem

Filip kacper k. | 2019-12-6 15:30

póki co:

18.01 Wisła Sandomierz
05.02 Sokół Sieniawa
29.02 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Młodynie | 2019-12-6 15:38

ktoś coś o testowanych oprócz Brockiego

Kategoriak | 2019-12-6 16:56

Według 90minut Piotr Zmorzynski testowany

Młodynie | 2019-12-6 17:02

25 lat Wisła Puławy na razie to pierwsze przymiarki ale to raczej nie ten poziom bramka i asysta wiosna

Stary_kibic40 | 2019-12-6 17:30

Szukać na 1 miejscu w miarę ogarniętego bramkarza. Od tego trzeba zacząć. Ci obecni to się nadają, ale na Wisłę Sandomierz czy tam Stal Kraśnik.

Młodynie | 2019-12-6 18:24

ponoć ogarniety chłopak mały szybki zwinny w Puławach same pozytywy o nim mowią

Młodynie | 2019-12-6 18:25

dzisiaj strzelił bramkę

Młodynie | 2019-12-6 20:20

dwaj zawodnicy Sokoła Sieniawa 31 letni Sebastian Brocki i 22 letni bramkarz Mathew Korziewicz

Młodynie | 2019-12-6 20:22

STAL STALOWA WOLA ? STAL II STALOWA WOLA 3:2 (2:1)
Płonka, Testowany 4, Testowany 2, ? Brocki, Wójcik



Stal Stalowa Wola: Konefał (35? Siudak) ? Testowany 1, Witasik, Kiercz (35? Kuchyt), Testowany 2 ? Testowany 3, Płonka, Stelmach, Testowany 4 (35? Stępniowski) ? Testowany 5, Piotrowski (20? Marut)

Stal II Stalowa Wola: Korziewicz ? Waszkiewicz, Śpiewak, Mroziński, Testowany 6 ? Wójcik, Jopek, Ciepiela, Testowany 8 ? Tłuczek (35? Wilk), Brocki

Młodynie | 2019-12-6 20:28

asystent trenera Konrad Bober zdradził że tesowano 8 zawodników z 3 ligi 2 ligi jak i z zagranicy

Ramirez | 2019-12-6 20:35

Widać że trenerzy wzieli się do roboty i zaprzęgli do niej tych którzy ostatnio w klubie marnowali czas Fabianowski i Nowak też dziś byli

Młodynie | 2019-12-6 20:41

ciekawią mnie ci z zagranicy rzekomi skad ich wzieli jak na to że jeszcze nie ma przerwy to 8 nowych plus Korziewicz i Brocki tępo piorunujace widać że chca im się dokładnie przyjrzeć

Mietek | 2019-12-6 23:52

Stary kibic 40
Nowego bramkarza? Daleko szukać nie trzeba. Tomasz Wietecha mógłby wrócić na stare śmieci. Nie wiem czemu go kręci tak gra w Nisku w 4 lidze. Niech się przeproszą ze sztabem i niech wraca. Po co szukac jakichs wynalazkow jak mamy sprawdzonego swietnego bramkarza i to jeszcze wychowanka. Wietecha powinien byc 1-szym nabytkiem a nie jakies dziwolagi z Sieniawy.

Marco | 2019-12-7 02:02

Mietek odstaw ten alkohol itp. bo nie masz już kontaktu że światem.
Wietecha już bodaj że od dwóch lat albo i więcej nie gra w Sokole Nisko a co więcej ,zawodowo nie gra już nigdzie tylko jest trenerem naszych bramkarzy i w wolnym czasie gra na perkusji. Jak dla mnie to mogli by Ropskiego z Siarki sprawdzić , bo nie wiem jak teraz ale na początku sezonu zbierał dobre noty

Młodynie | 2019-12-7 08:01

Ropski nieosiągalne przecież w TBG by go zjedli za to tak samo nie było szans na Radulja

Młodynie | 2019-12-7 08:47

Ja bym w Wolczance szukał ciekawym wyborem mógłby być 20 letni Hajduk z Resovii

Bzcst1938 | 2019-12-7 09:48

Piorytetem jest zatrzymanie Kiercza i Dadoka i właśnie teraz jest okazja aby Fabianowski się wykazał transfery do klubu niech zostawi Szydełce

Młodynie | 2019-12-7 09:54

Kiercz ma kontrakt do końca sezonu Dadok do 2021 wiec raczej pilka jest po stronie klubu

Stary_kibic40 | 2019-12-7 10:00

Mietek chyba drink za dużo :) Tak na poważnie, ogarnięty bramkarz to teraz priorytet. Dobrze kibic wyżej napisał, że zatrzymanie Kiercza i Dadoka to również niezbędne rzeczy. Fajnie, że trener Szydełko szuka zawodników w niższych ligach, w regionie. Taka powinna być strategia. A nie branie wynalazków, których już nikt nie chce (Fidziukiewicz). Fabianowski już lepiej niech się nie wykazuje. Gość bez pojęcia i honoru.

1938fc | 2019-12-7 15:22

Widze ze macie pretensje do Szydełko o tesotwanych , co on teraz moze zrobić wiekszość zawodników ma wolne albo nie myślą teraz nad zmiana klubów zaprosił na testy gości z którymi pracował juz ponad rok i pewnie chciał zobaczyć jak prezentują się na tle 2 ligowców , zgaduje ze jedynym zawodnikiem z wczorajszych testowanych branym pod uwagę jest Brocki pewnie ten puław nie wypali bo będzie za słaby , wiem że był Ukrainiec sprawdzany, styczeń to będzie ważny miesiąc bo bedą 1 ruchy kadrowe do klubu , dajmy mu spokojnie pracować z drużyną i na rynku bo Szydełko pokazuje ze pojecie o piłce ma , i to on sprowadził Kiercza który jakiś poziom pokazuje

Młodynie | 2019-12-7 15:33

ten Ukrainiec coś wiadomo pozycja chociaż nie mowiąc o klubie ?

Jazda | 2019-12-7 15:39

Ten Ukrainiec z tego co pokazał w testach trzyma poziom Trąbki. Piłka sama go szuka. Waleczny i wie poco jest na boisku.

1938fc | 2019-12-7 15:41

Ja słyszałem ze boczny obrońca , na to wychodzi ze było ich wiecej

Młodynie | 2019-12-7 15:43

to nie ten myslałem że Volodymyr Khorolsky z Wólczanki ale to obrońca

Młodynie | 2019-12-7 15:43

przynajmniej podobny do niego był

Młodynie | 2019-12-7 15:43

Bober mowił o zawodnikach z zagranicy

Młodynie | 2019-12-7 16:09

Napastnika z tego co wiem też testowali jakiegoś

Młodynie | 2019-12-7 16:13

Oleksandr Yatsenko z rezerw Lecha chyba on ? 19 lat strzelił nam bramkę

Młodynie | 2019-12-7 16:21

Jednak raczej nie on

Ramirez | 2019-12-7 16:51

MŁODYNIE odłącz ten internet

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów

Stal Stalowa Wola             Bytovia Bytów
2020-03-01, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola

2 : 3

Maksymilian Hebel 71, 90     
Robert Dadok 25,
Michał Fidziukiewicz 42, Przemysław Stelmach 85
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 20 13-4-3 43
2 Górnik Łęczna 20 12-6-2 42
3 GKS Katowice 20 12-4-4 40
4 Resovia Rzeszów 20 11-5-4 38
5 Olimpia Elbląg 20 8-8-4 32
6 Stal Rzeszów 20 9-3-8 30
7 Błękitni Stargard Szcz. 20 9-2-9 29
8 Bytovia Bytów 20 8-5-7 29
9 Znicz Pruszków 20 8-3-9 27
10 Elana Toruń 20 7-5-8 26
11 Garbarnia Kraków 20 6-7-7 25
12 Górnik Polkowice 20 6-6-8 24
13 Pogoń Siedlce 20 7-3-10 24
14 Lech II Poznań 20 6-6-8 24
15 Stal Stalowa Wola 20 6-4-10 22
16 Skra Częstochowa 20 6-4-10 22
17 Legionovia Legionowo 20 3-3-14 12
18 Gryf Wejherowo 20 2-4-14 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-03-01 STAL - Bytovia Bytów
2020-03-07 Błękitni S.. - STAL
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbl..
2020-03-21 Górnik Łę.. - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Często..
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia L..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kr..
2020-04-25 STAL - Lech II Pozn..
2020-05-02 STAL - Górnik Polk..
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (883)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (427) » Kamilosss (409)
» Slim1938 (395) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (342)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Olimpia Zambrów - STAL (1:0)
2013-09-14
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 7 020 razy
STAL - GKS Katowice (1:2)
2009-08-29
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 50 903 razy
Wigry Suwałki - STAL (0:2)
2013-10-05
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 9 659 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:1)
2016-05-11
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 8 805 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.0385