Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nowi zawodnicy w "Stalówce"

Nowi zawodnicy w

Dzisiaj umowy z naszym klubem podpisali:bramkarz Matthew Korziewicz,obrońca Piotr Zmorzyński,pomocnik Dominik Ochał.


Nowych zawodników witamy w Stalówce i życzymy im wielu zwycięskich meczów w zielono-czarnych barwach.

 

stal1938.pl

Komentarze (60)

Kategoriak | 2020-01-15 17:21

Serio zaczynam się martwic czy aby na pewno zagrany z bytovia na Hutniczej. Brak jakiegokolwiek zainteresowania by dać informacje odnośnie karnetów, naglasniac sprawę. Ludzie nie przyjdą tylko dlatego że jest mecz. Trzeba działać do cholery jasnej..

Stary_kibic40 | 2020-01-15 20:28

Nowak, Fabianowski chociaż troszkę powinni mieć wiedzy na temat marketingu, także do nich miej pretensje. W tamtym roku były prawdziwe jaja ze stadionem, z meczem pucharowym z Lechem Poznań. Wówczas ci dwa panowie zapadli w zimowy sen...

Ekstraligowiec98 | 2020-01-15 21:01

Kiedy ściągniecie jakiegoś porządnego napadziora, Zjawiński trenuje z rezerwami Legii, więc trzeba będzie jakiegoś ściągnąć.

1938fc | 2020-01-15 21:02

Co do Zjawińskiego to nasz klub skrócił wypożyczenie i gość wrócil do Legi teraz to tylko Rafix by sie przydał i jego przekonania o 15 bramkach w lidze hahaha

Ekstraligowiec98 | 2020-01-15 21:08

Będą wogule jeszcze jakieś transfery?Bo 6 to dosyć sporo jak na początek okienka.

Normalny50 | 2020-01-15 21:38

to miasto buduje stadion i to oni powinni przekazac informacje na temat otwarcia stadionu ale cos mi mowi ze sami na ta chwile nie wiedza na czym stoja a co do karnetow i biletow to radze sie nie martwic na pewno nie braknie mysle ze jak bedzie otwarcie na Bytowie to i tak stadion nie zapelni sie w calosci obym sie mylil

Filip kacper k. | 2020-01-15 22:58

potrzeba jeszcze sciaganc 3,4 porzadnych mlodziezowcow- zaden wcyhowanek nie nadaje sie nawet na IV lige i poki co zostajemy z samym Ciepiela, ktory sporo grał ale nic nie ugral

Mietek | 2020-01-16 00:28

Napastników nie trzeba daleko szukać. Kiedys grał Jablonski ktory przyszedł z okregowki z Janowianki i gral jak z nut. Proponuje przetestować Bartłomieja Łątke z Podwoliny. Oraz przyjrzeć się Wojciechowi Sobile z e Zdziar

Pjona_ziom | 2020-01-16 08:27

Dobiło że Zdziar warty jest sprawdzenia

1938fc | 2020-01-16 08:41

Tylko wiesz że Sobiło ma powyżej 33 lat to że strzela w okregówce to nie oznacza że 2 lidze sie sprawdzi ,rezerwy grając samymi juniorami zrobiły awans do 4 ligi a teraz jak jest to każdy widzi

1938fc | 2020-01-16 08:44

Tylko ci goście przychodzą do rezerw i z kim trenują na seniorów bedą za słabi musiałby zostać powołany typowo skład rezerw który by trenował cały czas ze sobą a na ten moment tego nie zrobisz bo juniorzy trenują z juniorami seniorzy z seniorami a skład co mecz jest inny

Kategoriak | 2020-01-16 11:44

Ktoś wie o której w sobotę gramy sparing z Wisłą Sandomierz

Ekstraligowiec98 | 2020-01-16 12:22

Żak z GKSu Jastrzębie, jest wystawiony na listę transferową, może by tak po niego sięgnąć.

Pjona_ziom | 2020-01-16 15:46

Wiem że Sobiło nie należy do najmłodszych ale moim zdaniem na pozycji napastnika potrzebujemy kogoś kto w ostatnim czasie potrafi strzelać bramki i jest w rytmie meczowym . Ta runda jest bardzo ważna i nawet jak zespół będzie wyglądał dobrze i chłopaki będą się zgrywać to bez strzelanych goli ciężko będzie zdobywać punkty. Z transferami bardziej rozwojowych piłkarzy poczekał bym aż utrzymamy się w lidze. Według mnie potrzebny jeszcze jakiś doświadczony obrońca Ew defensywny pomocnik plus kreatywny pomocnik za Dadoka i właśnie napastnik czyli przydałoby się jeszcze 3 transfery zrobić.

Ramirez | 2020-01-17 08:54

Wypowiedź Pietrzkiewicza dla nowiny24.pl

Dlaczego zdecydowałeś się przyjąć ofertę Stali Stalowa Wola?

Zdecydowałem się na Stalową Wolę, bo potrzebowałem trochę stabilizacji. Sam pochodzę z Sanoka, więc odpowiadało mi znalezienie klubu właśnie na Podkarpaciu ? będę miał bliżej do rodziny, do domu. Stal też mocno zabiegała o mój angaż, szukali doświadczonego bramkarza, byli konkretni w swoich działaniach i tak znalazłem się w tym klubie. Infrastruktura i cele klubu na obecny sezon i na przyszły też mi odpowiadają. Na razie oczywiście miejsce nie jest satysfakcjonujące, ale patrząc na jakość zawodników, to powinno ono być wyższe. Jestem dobrze nastawiony, że od początku to wszystko dobrze zaskoczy i będziemy piąć się w górę tabeli.

Jesienią Stal nie błyszczała. Myślisz, że wiosną skupicie się na obronie ligowego bytu, czy może o coś więcej?

Oczywiście główny celem jest się utrzymać, ale w każdym meczu będziemy grali o zwycięstwo. Ciężko teraz pracujemy na treningach i myślę, że to zaowocuje w rundzie wiosennej.

1938fc | 2020-01-17 15:16

Mam pytanie do osób które należą do stowarzyszenia kibiców , pewnie wiecie że grupa kibiców GKS Katowice zamazała grafiki kibicowskie naszego klubu w kilku miejscach ,mam pytanie zostały one odmalowane bo jeśli nie to czy jest jakaś zbiórka na to aby je odmalować do stanu przed zamalowaniem

Kategoriak | 2020-01-17 15:30

Tvp3 ustala już jakie mecze będą puszczać w tv. Przez tą wielka niewiadomą że stadionem nas znowu pewnie ominął szerokim łukiem

1938fc | 2020-01-17 15:33

Te mecze są o 13 05 puszczane nie po to było montowane oświetlenie zebyśmy grali o tak wczesnych godzianch zapewnie mecze bedziemy grali jeśli wogole otworzą stadion w godzinach wieczornych

Normalny50 | 2020-01-17 21:07

Mlodynie ja na sparing sie nie wybieram ale i tak wiem o ktorej gdzie bedzie a ty taki kibic i nie wiesz to ty jestes porazka a tak na marginesie to sparing bedzie o 11 w Stalowej wszedzie o tym pisza

Cdncdn | 2020-01-17 21:08

Jutro sobota wiec generalnie wolny dzien .O godz 11 Stalówka gra pierwszy sparing na sztucznym z Wisłą Sandomingo .Beda nowi zawodnicy wiec warto sie wybrać.Moze nie koniecznie aby dopingować ale na pewno dla wyrobienia sobie zdania o wzmocnieniach i efektach pracy.Mozna tez w oczy wyrazić swoje wątpliwości i oczekiwania odpowiednim ludziom którzy jak sadze będą obecni na sparingu.Bedzie Fabianowski i Nowak oraz trener.Chyba ze tylko tu macie duzo do powiedzenia.

1938fc | 2020-01-17 21:53

Powiesz im i co mają niektórych ludzi daleko w dupie i nic to tak nie zmieni jedyną osobą która coś moze zrobić jest prezydent

Sciemaa | 2020-01-17 23:41

A tak ogolnie to dzisiaj przechodzilem obok stadionu i stwierdzam ze zapomnieli chyba za bramkami od strony metalowcow siatki zainstalowac:) jak kiedys byla to teraz ludzia okna poleca:)

Normalny50 | 2020-01-18 05:19

Konefal nie taki diament skoro przegral rywalizjace z Kalinoswkim

Normalny50 | 2020-01-18 05:30

To nie wina trenerow ze nie mamy wychowankow po prostu dzisiaj jest mniej mlodych ludzi chetnych do grania w pilke

Cisse | 2020-01-18 10:12

Mniej młodych ludzi chętnych do grania?
Przecież nigdy wcześniej aż tyle dzieciaków nie trenowało co obecnie.
Po prostu położyliśmy szkolenie w latach najwiekszego bumu orlikowego (roczniki 1997-2004) i musimy poczekać aż Akademia wyda pierwsze "plony".

Kamilosss | 2020-01-18 13:10

Byłem na meczu. Ciężko coś powiedzieć po 1 meczu po przerwie, bardzo słabo to wyglądało i tyle. Nie ma kogoś z ofensywy kogo można pochwalić, kogoś kto pociągnie drużynę, zrobi indywidualne akcje. Zobaczymu jak dalej to będzie wyglądać, ale widząc to co dzisiaj to łapałem się za głowę. Wisła lepsze akcje rozgrywała.

1938fc | 2020-01-18 13:15

Dzisiaj chyba graliśmy formację 532 zauważ że w 1 połowie jak i w 2 graliśmy bardzo zmienionym i składami w 1 połowie 4 wychowanków w 2 połowie 2 i 2 chłopaków z 03 rocznika nie ma co teraz oceniac bo to nie ma sensu , sklady eksperymentalne , wazne zeby od 1 meczu w lidze to zadziałalo i ruszylo w koncu

Kategoriak | 2020-01-18 14:35

Podobno Michał Płonka który wcześniej dostał w wolna rękę w szukaniu sobie klubu zostaje w Stali. Dzisiaj nawet zagral w sparingu

Normalny50 | 2020-01-18 14:48

I tu masz racje CISSE Dobrze napIsales dzieciakow w wieku 5 12 lat moze 13 jest duzo ale pozniej przychodzi wiek nastolatka jednym nie idzie drugim sie nie chce a jeszcze innym zmieniaja sie zainteresowania i zostaje garstka moze teraz jak powstanie centrum pilki noznej to cos sie zmieni na lepsze

Ekstraligowiec98 | 2020-01-18 15:07

Wie którą może, kto był testowany?

Ekstraligowiec98 | 2020-01-18 15:07

Ktoś miało być

1938fc | 2020-01-18 15:49

Napastnik z Wisły Płock rocznik 2000 , lewy obrońca był testowany ale bardzo słaby mecz w jego wykonaniu , skrzydlowy/boczny obrońca kolejny testowany nwm jak określić go bo nwm w jakim grali ustawieniu , środkowy pomocnik ma chlopaczek parcie do przodu kilka danych akcji zrobił 2 połowie , Zmorzynski widać po chłopaku że umie grać może być to wzmocnienie ,brakowało dzisiaj w sparingu Mrozińskiego i tego nowego obrońcy z Sieniawy

Cdncdn | 2020-01-18 20:43

...trochę przyjemności sie należny????? Przecież dopiero wrócili z urlopów.Żenada.

Kamilosss | 2020-01-18 21:12

To nikt za Dadoka? Super, znowu to samo i znowu kibice mówią że te transfery nie są wystarczające. To samo pisałem przed sezonem i miałem rację, teraz piszę to samo. Nic się nie zmieniło. Wydawało mi się, że nie da się osłabić tej już niezbyt dobrej kadry.

Okulickiego | 2020-01-18 21:27

Transfery i transfery ......... KTO ILE KASY MA ... TEN W TAKIEJ LIDZE GRA !!! .........i ku..a !!! NIE ZMIENIA SIĘ NIC !!! .....

Normalny50 | 2020-01-18 23:27

jestem ze stalowej woli kocham to miasto ale nie ma co sie oszukiwac to nie jest metropolia i tutaj nie beda sie pchac oknami dzwiami super grajki taka jest prawda obiektywnie czeba powiedziedz sobie na ta chwile stac stalowke co najwyzej na 2 lige i z tego nalezy sie cieszyc a nie bujac w oblokach

Pjona_ziom | 2020-01-19 08:22

Powtórzę raz jeszcze że potrzeba napadziora niekoniecznie z 2 czy 1 ligi który rozegrał całą rundę i potrafi strzelać bramki do tego koniecznie jakiegoś kreatywnego pomocnika z ciągiem na bramkę który potrafi rozegrać, pociągnąć do przodu i przyspiessyć i na obronę jeden doświadczony ale nie słup tylko potrafiący biegać. Do tego potrzebny jest sztab który ogarnia podwórko to jest drużyny z okręgówki wkoło... Tyle jest chłopaków którzy sprytnie radzą sobie i co ważne chce im się. Jeżeli nie b3dziemy mieć szerokiej kadry to co będzie jeśli odpukać dwóch czy trzech z ofensywy złapie kontuzje ??

Stallzks | 2020-01-19 12:19

Portal stalówka.pl opisywał na FB że testowany napastnik jest świetny itd. po obejrzeniu go 30 min n murawie uważam że lepiej dla Stali będzie jak pójdzie on grać gdzieś do 4 ligi. Słabiutki testowany napadzior plus nasi wychowankowie których żeby oglądać jak grają w piłkę to trzeba duuuuuuzej cierpliwości...

Filip kacper k. | 2020-01-19 12:23

Dlatego potrzeba sciagnac 4, 5 mlodziezowcow bo w tym momencie mamly polowe mlodzika - Ciepiele, a pozniej dlugo dlugo nic i poziom okregowka a 2 musi grac non stop !

Stallzks | 2020-01-19 13:33

Bardzo szkoda Ciepieli, kreatywny zawodnik obok Dadoka drugi który napędzał grę Stali. Jeśli to prawda to zostaliśmy odcięci od mocnych stron, czym będziemy teraz straszyć?

Ramirez | 2020-01-19 14:02

Ciepiela, Mroziński i Ochał trenują ale nie grali bo mają lekkie urazy tak mi powiedziano wczoraj na sparingu więc to że Ciepiela wraca do Legii nie jest prawdą był wczoraj na sparingu przy wejściu na boisko ubrany po cywilnemu

1938fc | 2020-01-20 09:44

A ja bedę bronił wychowanków po tym meczu , nie odstawali w tym meczu od gości którzy grają w 2 lidze w 1 składzie, nie grali nawet na swoich pozycjach npr taki Marut który wg mnie jest mega talentem wychodzi na pozycji środkowego pomocnika to zabieramy mu radość z gry , Szifer który jest środkowym pomocnikiem wychodzi na prawym wahadle , Stępniowski który takze jest środkowym pomocnikiem wychodzi na środku obrony, nie ma co ich teraz oceniać bo to dopiero początek przygotowań ale mam ogromną nadzieje ze Szydełko wie co robi bo wg mnie to najlepszy trener na ten moment dla naszej Stalówki

Stallzks | 2020-01-20 11:03

Wychowankie w tym sparingi wyglądali jak hamulec ręczny zaciągnięty w aucie, akcja gdy się rozwijała obiecująco, piłkę dostawał wychowanek i od razu stratą źle zagranie. Do takiego oglądania ich w akcji pisałem wyżej trzeba mieć cierpliwość. Na wiosnę okaże się zmysł trenerski Szydełko, dawanie mu nagród przypisywanie laurek to na to za.wczesnie po prowadzeniu kilkunastu meczów w rundzie. Na tą chwilę nie zawodzi a to wazne

1938fc | 2020-01-20 13:22

Dostosowali się do poziomu całej drużyny, to prawda mamy słabych wychowanków i wg mnie żaden nie powinien grać w 1 składzie bo widać to po tabeli 4 ligi , to prawda Szydełko zweryfikuje cała runda wiosenna ale mam nadzieję że zrobi z tej drużyny ekipę którą przyniesie nam dużo radości, wydaje mi się że najlepsza opcja będzie gra na 2 napastników czyli Płonka Fidziukiewicz/ Chrominski , moze i dobrze ze Michal Plonka najprawdopodobniej zostanie u nas bo liczę że 2 runda może być jego jeśli będzie dostawał szansę

Stallzks | 2020-01-20 13:37

Zgadzam się z Tobą co do trenera jak i kadry, dobrze że mamy dwóch Plonkow plus Chromiński który najlepiej wyglądał w sparingu. Fidziukiewicz też jak dostanie piłkę powinien zrobić z niej użytek. Trzeba być dobrej myśli oraz to że wystartujemy przy Hutniczej

Misio | 2020-01-20 15:27

Pamiętajcie, że to jest początek okresu przygotowawczego i chłopaki mogą mieć w nogach mocne treningi ( oczywiście rywal także ). Trudno wtedy wymagać jakiegoś polotu w grze. Myślę, że jak dobrze przepracują zimę, to poszczególni zawodnicy mogą wyglądać o niebo lepiej. Stawiam na Fidziukiewicza, że będzie "czarnym koniem" wiosny. Szydełko mówił, że miał braki w przygotowaniu fizycznym i jak to nadrobi, to będzie innym piłkarzem jak ba jesieni.

1938fc | 2020-01-20 15:37

Jeśli Fidziu miał braki to naprawdopodobniej Wtorek źle ich przygotował albo ich po porostu zajechał wydaje mi się ze to mogła być główna przyczyna tego że jesteśmy na miejscu spadkowym ale to nie mi oceniać

Misio | 2020-01-20 16:04

Nie. On po prostu musiał tu przyjść z brakami. Dla piłkarza najważniejsza jest zima. Przynajmniej w Polsce, bo wtedy jest najdłuższa przerwa w grze i okres na budowanie formy. W zimie robi się wytrzymałość i siłę, a szybkość i pozostałe elementy można dopracować później. Podam jeszcze przykład Dadoka. Nie od razu odpalił, też potrzebował czasu.

Ekstraligowiec98 | 2020-01-21 10:51

Napisali przecież że na mecz z Bytovią ma być gotowy

Pjona_ziom | 2020-01-21 13:36

Na oficjalnym FP Fabian już dał info że "Wracamy na Hutniczą, szczegóły wkrótce"

Kategoriak | 2020-01-21 13:44

Ciekawe czy myślą nad prezentacją przed runda

Pjona_ziom | 2020-01-21 13:47

Otóż to, prezentacja to bardzo ważne szczególnie teraz. Liczę że odbędzie się.

1938fc | 2020-01-21 16:01

Piłkarze są od grania a nie od chodzenia po mieście ,teraz każdy z was który sie określa jako kibić Stali musi kupić karnet wracamy do domu po 3 latach rozłąki i to nasz obowiazek zeby w każdym meczu był cały stadion i żebyśmy po końcowym gwizdku wychodzili z dartym gardłem wiec panowie nakrecamy się i widzimy 29 lutego na H15 . Hej Stal!

Stan.aka | 2020-01-21 16:04

Jeśli pojawi się już sprzedaż karnetów to czy jest możliwość zakupu poprzez internet?

Marco | 2020-01-21 16:05

No a tak w ogóle to kiedy jest mecz? Tu pisze że 1.03 a na oficjalnej stronie klubu że 29.02 .

1938fc | 2020-01-21 16:12

Nie ma jeszcze możliwosci zakupu biletu jak i karnetu będzie to możliwe w odpowiednim czasie kiedy zostaną wprowadzone do sprzedaży , to samo z datą spotkania 1 kolejka zaczyna się 29 luty/1 marca i to klubu decydują wraz z PZPN-em wiec jeszcze zaden klub nie wie kiedy zagra dokładnie ,na dzień dzisijeszy wracamy i teraz czekamy na iformacje co z biletami i karnetami cierpiliwości panowie

Cdncdn | 2020-01-21 16:32

Ja kupie 15 karnetów.Tak na wszelki wypadek.Na zapas.

Pjona_ziom | 2020-01-21 19:50

Niech będzie tak jak w dobrze zorganizowanych i zarządzanych klubach a nie tak jak bywało kiedyś że bardziej opłaciło się kupić bilet w kasie. Przykładowo cena normalnego biletu zakupionego w kasie stadionowej wynosi 20zł. Cena biletu w przedsprzedaży wynosi 15zł a cena biletu na karnecie wynosi 10zł i co najważniejsze żeby była możliwość zakupów przez internet. Myślę że takie rozwiązanie będzie najbardziej odpowiednie, karnety się będą sprzedawać, bilety w przedsprzedaży przez internet będzie się opłaciło kupić a co za tym idzie będą mniejsze kolejki a Ci co będą czekać na ostatnią chwilę i tak nie będzie brakować także w kasach i tak będą szły bilety. Znając życie u nas będzie po staremu czyli karnety w normalnej cenie biletu i kolejki w kasach ...

Pjona_ziom | 2020-01-21 19:58

Wyższa cena biletu powinna mobilizować kibiców do zakupu karnetu. Wszystkim zależy na wysokiej frekwencji, bo ona nakręca... jeszcze wyższą frekwencję. Wysoka ilość sprzedanych karnetów nie tylko zapewnia stałą i wysoką frekwencję na stadionie, ale również mniejsze kolejki do kas w dniu meczu.

1938fc | 2020-01-21 22:50

Z tego co wiem z tego co w internecie pisze jest możliwość ze sztuczne boisko na którym gra sparingi/trenuje 1 drużyna jak i grupy młodzieżowe może zyskać dach , jeśli budżet pozwoli i znajdą się środki na to z dofinansowania możemy się takiej inwestycji spodziewać

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów

Stal Stalowa Wola             Bytovia Bytów
2020-03-01, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola

2 : 3

Maksymilian Hebel 71, 90     
Robert Dadok 25,
Michał Fidziukiewicz 42, Przemysław Stelmach 85
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 20 13-4-3 43
2 Górnik Łęczna 20 12-6-2 42
3 GKS Katowice 20 12-4-4 40
4 Resovia Rzeszów 20 11-5-4 38
5 Olimpia Elbląg 20 8-8-4 32
6 Stal Rzeszów 20 9-3-8 30
7 Błękitni Stargard Szcz. 20 9-2-9 29
8 Bytovia Bytów 20 8-5-7 29
9 Znicz Pruszków 20 8-3-9 27
10 Elana Toruń 20 7-5-8 26
11 Garbarnia Kraków 20 6-7-7 25
12 Górnik Polkowice 20 6-6-8 24
13 Pogoń Siedlce 20 7-3-10 24
14 Lech II Poznań 20 6-6-8 24
15 Stal Stalowa Wola 20 6-4-10 22
16 Skra Częstochowa 20 6-4-10 22
17 Legionovia Legionowo 20 3-3-14 12
18 Gryf Wejherowo 20 2-4-14 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-03-01 STAL - Bytovia Bytów
2020-03-07 Błękitni S.. - STAL
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbl..
2020-03-21 Górnik Łę.. - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Często..
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia L..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kr..
2020-04-25 STAL - Lech II Pozn..
2020-05-02 STAL - Górnik Polk..
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (885)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (438) » Kamilosss (416)
» Młodynie (406) » Slim1938 (395)
» Koko (373) » Acer (367)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Piast Gliwice - STAL (4:1)
2007-04-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 25 032 razy
Elana Toruń - STAL (2:1)
2018-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 765 razy
Arka Gdynia - STAL (4:0)
2008-04-19
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 846 razy
Korona Kielce - STAL (1:0)
2004-05-22
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 12 076 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.03182