Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kolejny nowy zawodnik w Stali.

Kolejny nowy zawodnik w Stali.

Kolejny transfer do Stali , to już siódmy nowy zawodnik , Adrian Szczutowski w Stalówce.Napastnik został wypożyczony na pół roku z Wisły Płock.

Adrianowi życzymy zdrowia i wielu bramek dla naszego zespołu.

stal1938.pl

Komentarze (66)

Adams | 2020-01-24 13:38

Już wszystko jasne w końcu jest potwierdzone! » http://stadiony.net/aktualnosci/2020.....

Co do wypożyczenia Szczutowskiego może okazac sie dobrym i wartosciowym zmiennikiem dla naszych dwóch napastników ...

Filip kacper k. | 2020-01-24 14:48

Z mlodziezowcami wygladamy bardzo slabo póki co.
Przecietny Ciepiela chyba bedzie gral od deski do deski,.
Szczutskowski nie zagral jeszcze ani jednego meczu w seniorskiej pilce.

Potrzeba jeszcze z 3 mlodziezowcow ale na wyzszym poziomie.

Na dzis wychodzi ze obaj powyzej beda grali, bo z wychowankow to juz Spiewak pokazał ze IV liga za wysokie progi, o reszcie nawet nie chce mi sie gadac

Pjona_ziom | 2020-01-24 15:50

Jeszcze jeden pomocnik by się przydał.

Młodynie | 2020-01-24 15:57

jeden dobry pomocnik Hebel w Resovii szkoda przydałby się

Stary stalowiak | 2020-01-24 16:00

Z młodziezowców owszem pewniakiem do gry jest Ciepiela,ale nie zapominjacie,ze mamy jeszcze jednego dobrego,utalentowane go młodego 19 latka wychowanka.Filip Szifer,bo o nim mowa,chlopak niesamowicie ambitny,solidny,cię zko pracujacy i czekający na swoja szansę.Dwie ciężkie kontuzję wykluczyły go z cięzkich treningów przygotowawczych w tamtym sezonie,no im przez to z gry,ale jest teraz w niesamowitym gazie.Duzo nauczył się przy Dadoku,bo obydwaj sie przyjażnili i razem dodatkowo cięzko trenowali poza treningami pod okiem profesjonalnego fachowca,dietetyka itd.Efekty na Dadoku sami widzielismy i jeste pewny,ze ten młodzian też odpali w tej rundzie i będzie takim czarnym koniem drużny.Zresztą wszystkie specjalistyczne badania,w tym wydolnościowe ma w tej chwili najlepsze w zespole,co tylko potwierdza,ze ma predyzspozycje na dobrego piłkarza i czas potwierdzic to swoja dobrą grą.A umiejętnosci ma też spore.Trzeba mu dac troche kredytu zaufania,a sami zobaczycie na co go stać

Stary stalowiak | 2020-01-24 16:11

Z pewnego żródła wiem ze Szydełko będzie teraz na niego stawiał,specjalnie zmienił mu pozycję,ze środkowego obrońcy,gdzie jest wielu na tą pozycje,przesunał go na prawą obronę,czy pomoc,taki jako wahadłowy,który ma włączać sie do akcji.Pozycja Waszkiewicza.Jestem przekonany,ze jezeli Szifer otrzyma taka szansę,by grać w tej rundzie,to na pewno ją wykorzysta i będziemy mieć wreszcie nielicznego z wchowanków,który wniesie wiele do gry druzyny

1938fc | 2020-01-24 16:17

Od kilku lat przyglądam sie temy chłopakowi i gość przez wiele lat grał na środku pomocy może sie tam nie odnależć bo inna pozycja inne rzeczy są potrzebne ale wierze ze jednak wskoczy do 1 składu i może Waszkiewicz dostanie gościa do walki o 1 skład

Stary stalowiak | 2020-01-24 16:25

I nie mówię tu tego ot tak na wyrost,tylko po rozmowie z pewnymi osobami ze sztabu trenerskiego,ktorzy wspólnie z trenerem SZydełko od jakiegoś czasu go bardzo uważnie obserwują,właśnie pod kątem jego gry jeszcze w tym sezonie.Szydełko ma swoją wiedzę i zna się na swoim warsztacie i skoro go upatrzył i przygotowuje do gry,to widocznie nie jest ślepy i zawodnikowi ufa,że podoła temu zadaniu,Dajmy wiec trenerowi i młodziakowi szansę

1938fc | 2020-01-24 16:36

Nikt jemu nie zabiera szansy jeśli ma to wypalić to bedzie pięknie , mam prośbe do osób które są odpowiedzialne za doping wiem że za wcześnie troszke ale mega pomysłem by był przemarsz przez miasto ,tak jak przed remontem stadionu np z Polonią Bytom albo chociaż zbiórka osiedli jak przez Błekitnymi . Pozdrawiam

Kamilosss | 2020-01-24 17:00

Hebel w Resovii, Stal Rzeszów ściąga młodych zdolnych, sprawdzonych w 3 lidze i testuje kolejnego. Za to u nas kolejny raz przespane okienko transferowe. Nikogo za Dadoka, który był naszym najlepszym piłkarzem. Porażka.

1938fc | 2020-01-24 17:16

Młodzi są testowani tylko że porównaj budżet Resovii i StalI Rzeszów my nie możemy dać takiej kasy jak te kluby , nie mamy sponsora głównego który rzuci kasą od tak , może to wraz z otwarciem stadionu się zmieni bardzo możliwe ze dołaczy gość z Podhala Nowy Targ ,jest sponsor są transfery nie wymagajmy od gości jakiś transferów na które nas nie stać

Ekstraligowiec98 | 2020-01-24 17:24

Fajnie gdyby PGNiG zostało głównym sponsorem, ale wątpliwe że będzie chciało sponsorowac drugligowca.

1938fc | 2020-01-24 18:56

Mamy ceny karnetów nie są zle jeśli gramy 11 meczy u siebie więc kto chce niech kupuje ale warto spierać klub

Filip kacper k. | 2020-01-24 19:05

nie chce byc zlym prorokiem ale na inauguracje bedzie 800 osob a pozniej regularne 300

Cisse | 2020-01-24 19:07

Tak to my frekwencji nie zbudujemy. Dla rodziny (ojciec + dwóch synów 7-16 lat), która chce zobaczyć całą rundę na nowej trybunie wyjdzie niecałe 500 zł. Cena trochę przeraża. Wiem, że dużo meczów, ale powinny przynajmniej być jakieś pakiety rodzinne.

1938fc | 2020-01-24 19:11

Wiesz nie każdy będzie chodził na wszystkie mecze nie każdy musi kupować karnetów ale ceny są jakie są ale zbudujmy znowu modę na Stal

Młodynie | 2020-01-24 19:21

200 zł za 11 spotkań czyli 18 zł za mecz to nie jest dużo ale jak ma to pomoc poprawić budżet to

Filip kacper k. | 2020-01-24 19:23

Brocki dał wywiad w nowinach ze Szydelko go chcial ale Fabian powiedzial veto

Pjona_ziom | 2020-01-24 19:24

Pisząc modę na Stal masz na myśli karnety w cenie biletów? W każdym profesjonalnie zarządzającym klubie wiedzą że najważniejsze to sprzedać jak najwięcej karnetów ponieważ to gwarantuje stałą ilość kibiców. U nas mają to fchvuju i kibic który chce kupić karnet płaci 1zł mniej niż kupi pojedyńcze bilet także promocja zajebista, sory dostaje możliwość kupienia w promocyjnej cenie szalika. No marketing po chvuju. KIBICE na Widzewie czy innym klubie którym polityka funkcjonuje karnety wyprzedaje w pierwszych dwóch dniach tyle ile wydrukują a u nas ... A SZKODA gadać. Broń Boże nie twierdzę że ceny są za wysokie ponieważ zdaję sobię sprawę że im większe ceny tym większy wpływ budżetu ale no kogo zachęcie do kupienia karnetów taką polityką? Ci co jeżdżą na mecze może kupią ale tutaj trzeba zachęcić ogromną ilość ludzi a robiąc bilety w cenie karnetów będzie dalej frekwencja kilkaset osób...

Wojtas93 | 2020-01-24 19:45

Cztery piwa kosztują 12 zł paczka fajek 15 hah przewalacie stowy na jakieś pierdoły a teraz spinacie się że karnet kosztuje 150 zł a nie 120 haha najlepiej jakby był za darmo a klub to z nieba pieniądze łapie xd liczę że włączyła się wam chwilowa cebula i na Bytovia pojawia się wszyscy bez względu na kasę bo dawno nie graliśmy u siebie;)

Adams | 2020-01-24 20:14

Młodynie- odpowiadając na twoje pytanie to raczej oczywiste w dniu meczu bilet jest droższy o 5 zł dlatego lepiej kupić dzień wcześniej... a tak wogóle mam pytanie co się stało z pomysłem darmowego wstępu na mecz otwarcia? jak pamiętam były takie wieści a jak teraz się okazuje nic takiego nie ma miejsca... cóż szkoda wtedy najpewniej stadion byłby zapełniony przy darmowych biletach na Bytovie...

Pjona_ziom | 2020-01-24 20:16

WOJTAS ale o co Ci chodzi? Karnet kosztuje 200 A nie tak jak napisałeś 150. Nie chodzi o to że jest drogo, tylko o to że przeciętny Janusz będzie wolał pójść na 3-4 mecze i wydać 60-80 zł ... Nie tędy droga

Wojtas93 | 2020-01-24 20:21

W sumie to szkoda marnować piątkowy wieczór na takie dyskusje ja nawet jakby kosztował 300 bym poszedł do zobaczenia na Bytovii a janusze i cebulaki niech oglądaj ekstraklase w telewizji jest za darmo;))

Adams | 2020-01-24 20:32

Ponawiam pytanie i dobrze byłoby aby ktoś kumaty odpowiedział .... co się stało z pomysłem darmowego wstępu na mecz otwarcia? przy darmowym wstępie napewno na stadionie byłaby większa widownia...

Dodatkowo szukam informacji ale jesczze nie znalazłem o jutrzejszym sparingu czy będzie gdzieś transmisja live... moze coś ktoś wie?

Okulickiego | 2020-01-24 20:46

Jak czytam te komentarze że karnety za drogie że z cenami powariowali że godziny rozgrywania meczy są niewłaściwe to mam wrażenie że (nie obrażając tu nikogo) że czytam komentarze jakiejś dziecinady. Jeśli zależy Ci tak naprawdę na Stalówce to przestań pier... lić te dyrdymały i wbij sobie do głowy że KIBICE STALÓWKI KUPUJĄ NAJDROŻSZE BILETY....!!!!!

Normalny50 | 2020-01-24 21:14

Jak by bilet kosztowal 50 czy 60 zl to by mozna powiwedziedz ze jest drogo ale jak na 2 lige na takim stadionie i tych warunkach kosztuje 18 czy 20 zl to nie ma co sie nawet co rozpisywac przecierz to jest koszt jednego kebaba ale sa tacy co by chcieli dobrych transferow a placic za bilet 5 zl

1938fc | 2020-01-24 21:41

150 na starą 200 na nową czytajcie tą rozpiska bo potem kupicie karnet nie ta trybune i będę pretensje

Stary_kibic40 | 2020-01-24 23:14

Ale panowie - działacze. Ceny biletów mocno przesadzone. Nie zapominajmy, że to tylko 3 poziom rozgrywkowy w Polsce. Nawet to nie jest dawna 2 liga, także nie przesadzajcie. 25 zł. na trybunę główną w dniu meczu? Kto Wam na to przyjdzie?

Jaszczur | 2020-01-25 00:16

Ceny biletow to szok!! Bilet normalny na Stal mielec 20 zl , na Resovie normalny 15zl , Stal Rzeszow to kwota 20 zł. Nie zapominajmy w jakim miejscu w tabeli jestesmy i jakie gwiazdy w Stalowce grają. Ceny biletow powinne byc zalezne od klasy przeciwnika. Szkoda zeby stadion swiecił pustkami a na to sie zanosi.

Stallzks | 2020-01-25 07:28

Kibice Cebulą wieje mocno!
Cena jak najbardziej normalna, bardzo dobrze że ceny nie są wygórowane ani nie zaniżone w końcu liczy sie teraz aby poprawić budżet stałym dochodem jakim są karnety i bilety. Pozdro dla tych którym zależy na dobro klubu.

Stallzks | 2020-01-25 09:22

Ja tam się spieszę z zakupem karnetu, w końcu 3500 to mała liczba więc mogą się rozejść jak ciepłe bułeczki. Głupio byłoby obudzić się z ręką w nocniki gdzie chciałoby pójść na mecz Stali po tylu latach a miejsc by brakowało.

Cisse | 2020-01-25 09:35

Będzie może jakaś transmisja sparingu z Niecieczą?

Adams | 2020-01-25 10:59

Dobre pytanie Cisse, od wczoraj szukam z znanych mi żródeł informacji o transmisji sparingu jak narazie nie udalo sie znalezc wiec obawiam się nie ma nigdzie do obejrzenia ...

1938fc | 2020-01-25 11:05

Transmisji nie będzie , panowie młyn pozostaje na starej trybunie wiec zbierać pieniązki szykować portfele i co robimy dalej swoje . #KupKarnetNaStalówk e

Adams | 2020-01-25 12:10

Na niektórych stronach z relacjami live jest podana rozpoczecia sparingu o godz 14 ... co jest mylące jak wiadomo sparing juz grają w składzie :

Pietrzkiewicz - Witasik, Kiercz, Mroziński ,Sobotka, Jopek, Stelmach, Chromiński, Szifer-,T. Płonka, Szczutowski

Prawdopodobnie od 1 połowy testowana jest inna taktyka

1938fc | 2020-01-25 12:42

35 minuta 0:0 mieliśmy karnego ale bramkarz Termalicy obronił nwm kto strzelał

Młodynie | 2020-01-25 12:54

Karne powinien strzelac Tomek Płonka

Adams | 2020-01-25 13:03

No raczej ofensywny gracz powinien strzelac karne a nie Kiercz jak dzis

Stary_kibic40 | 2020-01-25 13:04

Rzuty karne tylko i wyłącznie Fidziukiewicz, najlepszy napastnik w STW od ładnych lat. Ewentualnie, gdy go nie ma na boisku to Stelmach, prawdziwy walczak i podpora duchowa tej drużyny.

Adams | 2020-01-25 13:07

Szkoda tego niewykorzystanego karnego oby sie nie zemściło za to w 2 połowie

Adams | 2020-01-25 13:14

wygrywamy 1:0 jeszcze nie wiem kto strzelił ...

1938fc | 2020-01-25 13:15

Michał Płonka

1938fc | 2020-01-25 13:29

2:0 Zmorzynski , wcześniej Korzewicz obronił karnego

Adams | 2020-01-25 13:35

Przyznam fajny wynik i to na wyjezdzie z pierwszoligowcem,do tego obroniony karny przez Korziewicza

Adams | 2020-01-25 13:45

Przy okazji nawiasem pisząc Dadok juz strzela dla Mielca ...

Stary stalowiak | 2020-01-25 15:09

Wczoraj tak martwiliście się o drugiego młodzieżowca,wspom niałem tu wiec o Filipie Sziferze,ze chłopak młody,ambitny i da spokojnie radę.To wszystko sie potwierdziło w dzisiejszym meczu,gdzie młodzian zagrał 75 minut i był jednym z najlepszych na boisku.Zresztą trener Szydełko pewnie sie sam wypowie

Kibic z młodynia | 2020-01-25 15:52

Testowany był pomocnik i Szydełko jest na niego zdecydowany. Ktoś wie o jakiego zawodnika chodzi?

1938fc | 2020-01-25 16:07

Nie to nie ten o to mozecie być spokojni ;)

Ekstraligowiec98 | 2020-01-25 16:25

Na 90minut.pl w komentarzach napisał ktoś że to Adam Katnaji.

Kibic z młodynia | 2020-01-25 17:00

Ktoś potwierdzi że chodzi o tego zawodnika? W jakim klubie występował wcześniej?

Młodynie | 2020-01-25 17:41

Mam nadzieję że nie chodzi o niego a ktoś sobie robi jaja chlopak 17 lat były zawodnik Legii wyrzucony został przez sławny wybryk z skakaniem po aucie na mazowieckiej w Warszawie nawet w internecie jest film

Stalowiak68 | 2020-01-25 18:44

1938FC wiesz wszystko jak swego czasu Rafix to i powinieneś wiedzieć że budżet mamy mniejszy niż Stal Rzeszów ale większy sporo niż Resovia. Hebel był jak najbardziej dla nas. Nie wiem skąd bierzesz te kity ale biedakami już nie jesteśmy policz sobie że samo miasto przekazało prawie 2 mln do klubu oficjalnie dotacja plus kupno akcji. Tylko co robi Nowak i Fabianowski z tymi pieniędzmi że non stop brakuje to już inna sprawa. Teraz Wojtek możesz odpisać????

Kibic z młodynia | 2020-01-25 20:09

Katnaji jest bramkarzem A Szydełko testował pomocnika więc na szczęście to nie chodzi o tego skoczka.

Bzcst1938 | 2020-01-25 20:23

Z moich informacji wynik że to przyjście Hebela do Stali to nie była kwestia pieniedzy a jego ambicji chciał grać o 1 lige albo już teraz w 1 lidze

Młodynie | 2020-01-25 20:52

tym testowanym jest ten zawodnik w czerwonych spodenkach na skocie sparingu 1.06 minuta filmu przy piłce ten bez włosów

Młodynie | 2020-01-25 20:53

a nie przepraszam to Fidziu

Adams | 2020-01-25 20:59

Dzisiaj Stal Rzeszów rozwiązała kontrakty z Ligienzą i Nawrotem wiec są wolnymi zawodnikami może by skorzystac z tej okazji i wziąść jednego z nich ...

Młodynie | 2020-01-25 21:00

na 100 procent to ten chłopak » http://www.sztafeta.pl/wp-content/ga.....

Adams | 2020-01-25 21:00

Kto tam wie być może trener Szydełko już na nich zwrócił uwagę

Adams | 2020-01-25 21:04

Jeszcze taka informacji jakby ktos nie wiedział ... jest już skrót z dzisiejszego sparingu na fb

Młodynie | 2020-01-25 21:06

Michalik wypożyczony do Wisłoki z opcją pierwokupu

Młodynie | 2020-01-25 21:25

a tym testowanym jest 17 letni Oliwier Pilch z JKSu Jarosław 3 bramki w 4 lidze jesienią

1938fc | 2020-01-26 11:29

Ten kolega łysy w czerwonych spodenkach : 0 meczy w Odrze Wodzisław ( okręgówka) . Pozdrawiam

Kibic368 | 2020-01-27 12:51

kolega w czerwonych spodenkach to Michał Wilk ze Stalowej Woli, rocznik 2000 wszedzie byl i nigdzie nie gral

Marek1938 | 2020-01-27 14:01

Słabe to jest że na forum kibiców i wszystich imnych pod różnymi ksywkami ukrywa się niejaki Chodorek urzędnik miejski prokurent klubu. Hello Rafix.

Stalowiktor | 2020-01-29 16:48

TO już 7. transfer, wow. Oby jakość szła za jakością.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów

Stal Stalowa Wola             Bytovia Bytów
2020-02-29, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola

2 : 3

Maksymilian Hebel 71, 90     
Robert Dadok 25,
Michał Fidziukiewicz 42, Przemysław Stelmach 85
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 20 13-4-3 43
2 Górnik Łęczna 20 12-6-2 42
3 GKS Katowice 20 12-4-4 40
4 Resovia Rzeszów 20 11-5-4 38
5 Olimpia Elbląg 20 8-8-4 32
6 Stal Rzeszów 20 9-3-8 30
7 Błękitni Stargard Szcz. 20 9-2-9 29
8 Bytovia Bytów 20 8-5-7 29
9 Znicz Pruszków 20 8-3-9 27
10 Elana Toruń 20 7-5-8 26
11 Garbarnia Kraków 20 6-7-7 25
12 Górnik Polkowice 20 6-6-8 24
13 Pogoń Siedlce 20 7-3-10 24
14 Lech II Poznań 20 6-6-8 24
15 Stal Stalowa Wola 20 6-4-10 22
16 Skra Częstochowa 20 6-4-10 22
17 Legionovia Legionowo 20 3-3-14 12
18 Gryf Wejherowo 20 2-4-14 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-02-29 STAL - Bytovia Bytów
2020-03-07 Błękitni S.. - STAL
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbl..
2020-03-21 Górnik Łę.. - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Często..
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia L..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kr..
2020-04-25 STAL - Lech II Pozn..
2020-05-02 STAL - Górnik Polk..
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (886)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (658)
» Filip kacper k. (462) » Młodynie (454)
» Kamilosss (418) » Slim1938 (396)
» Koko (375) » 1938fc (373)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pogoń Leżajsk - STAL (0:1)
2001-08-18
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 004 razy
Kotwica Kołobrzeg - STAL (1:0)
2015-05-09
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 056 razy
STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2013-05-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 28 312 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:1)
2008-04-05
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 56 156 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.03349