Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparing.Stal Stalowa Wola-Puszcza Niepołomice 2:0 (0:0)

Sparing.Stal Stalowa Wola-Puszcza Niepołomice  2:0 (0:0)

Sobota,1 luty 2020 .

Stal Stalowa Wola – Puszcza Niepołomice 2:0 (0:0)

 

Bramki: Bartosz Tłuczek 82′, Piotr Mroziński (k.) 84′

Stal Stalowa Wola: Dawid Pietrzkiewicz (60 Matthew Korziewicz) - Piotr Witasik (46 Adam Waszkiewicz), Krzysztof Kiercz (46 zawodnik testowany), Piotr Mroziński - Filip Szifer (46 zawodnik testowany), Michał Płonka, Szymon Jopek (46 Przemysław Stelmach), Dominik Chromiński (46 Szymon Jarosz), Bartosz Sobotka (46 Piotr Zmorzyński) - Michał Fidziukiewicz (60 Bartosz Tłuczek), Tomasz Płonka (60 zawodnik testowany).
 
Puszcza Niepołomice: Karol Niemczycki - Mateusz Bartków (46 Konrad Stępień), Piotr Stawarczyk (72 Norbert Uchacz), Jan Goliński, Michał Mikołajczyk - Marcin Stefanik (65 Wiktor Żytek), Jakub Serafin (67 Lucjan Klisiewicz), Michal Klec (46 Longinus Uwakwe), Hubert Tomalski (59 Konrad Nowak), zawodnik testowany (62 Jakub Wojtaszek) - zawodnik testowany (64 Marcin Orłowski).
 
Kolejne spotkanie Stal Stalowa Wola rozegra 5 lutego. Rywalem Zielono- Czarnych będzie TEXOM Sokół Sieniawa.

Komentarze (51)

Ekstraligowiec98 | 2020-02-1 23:24

wie ktoś kto był testowany?

1938fc | 2020-02-2 09:19

Obiketywnie patrząc po 4 sparingach jestem dobrej myśli , wg mnie Zmorzyński to super transfer na ten moment ,Chromiński może być nowym Dadokiem jak nie lepszym ,panowie praca praca i możemy powalczyć o coś wiecej

Filip kacper k. | 2020-02-2 11:28

duzym minusem Dadoka jest jego podatnosc na kontuzje. w doroslej pilce ta jesien byla jego jedyna doba runda, tak niestety kariera szatkowana przez kontuzje. gdyby nie one pewnie kopalby w esktraklsie

Stalowiakjp | 2020-02-2 11:49

Stojac wczoraj za ogrodzeniem od strony lasu nasuwa mi sie pytanie czy ktos z kibicow albo trener albo ktos z klubu moze mi wytlumaczyc dlaczego wczoraj przy kopnieciu naszego łysego przez zawodnika puszczy i potem kontuzji waszki g Fijar nie podniósł nawet dupy z krzesełka?

Jaszczur | 2020-02-2 13:59

Co do Waszki to kazali z ławki przyjezdnych go wyciąc gdyz Waszka dwa razy ostro wszedl w goscia i musieli zejsc z boiska, to był zaplanowany odwet . Nie oto chodzi w sparingach

Slim1938 | 2020-02-2 19:20

StalowiakJP jak nie mam pojecia na czyjeś pracy to się nie wpier... zapewne nie było takiej potrzeby ale skąd masz o tym mieć pojęcie ?

Stalowiktor | 2020-02-3 08:55

Myślę, że okres przygotowawczy można ocenić jak najbardziej pozytywnie.

Stary_kibic40 | 2020-02-3 14:12

panowie nowak i fabianowski. Do rozpoczęcia 2 rundy coraz bliżej. Przydałoby się zorganizować mecz z pompą na ,,powitanie' nowego obiektu (jeszcze przed spotkaniem z Bytovią). Plus oczywiście prezentację drużyny przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Także do dzieła, nie spać, za coś bierzecie kasę.

1938fc | 2020-02-3 15:01

Mecz z pompą masz z Bytovia ale prezentację to dobry pomysł

1938fc | 2020-02-3 15:35

Był ktoś już zweryfikować konto na Mosirze?

Stan.aka | 2020-02-3 16:30

Prezentacje zrobić na Mosirze! Duża hala najlepszym miejscem.

Marco | 2020-02-3 17:39

Już oficjalnie mecz z Bytowią gramy 29 lutego o 19:38 A następnych kilka meczów będzie rozpoczynać się o 19:00.

Pjona_ziom | 2020-02-3 18:13

Prezentacja obowiązkowo na MOSIRze. Zrobić bilety i jakieś bilety cegiełki. Do tego wypada w sobotę na hali puścić na radiowęźle info o meczu i zrobić na sobotę transa koło hali i dobrze byłoby w vivo postawić na wjeździe reklamę i w środku info.

Sciemaa | 2020-02-3 19:30

A kto wam zasponsoruje ta prezentacje? ps. z tego co ludzie i radni pisza to otwarcie bedzie kolejnym bublem... i zaraz beda poprawki bo juz pojawily sie zacieki... balon w sumie malo potrzebny a za szybko sie nie pojawi bo tez pisowskie starostwo nie zgadza sie. Cyrk na kolkach sie tam odbywa. Dyrektora tez nie ma bedzie przydupas tymczasowy? wstyd znowu.

Młodynie | 2020-02-3 19:33

Marczak cicho tam już lepiej zostaw rządzenie innym Koszykówkę kto rozwalił mam przypomniec ? Swoją drogą 300 kont już założonych

Stary_kibic40 | 2020-02-3 19:39

Poważnie to ten gość tutaj wypisuje swoje komentarze? Przecież za koszykówkę to powinien w pierdlu siedzieć teraz. A nie wielki znawca wypowiada się na tematy piłkarskie. Szok

Młodynie | 2020-02-3 19:54

Ostatnio jakiś dziwny atak że strony jednej redakcji i opozycji nastąpił akurat do momentu kiedy nie było wiadome czy wracamy to siedzieli cicho

1938fc | 2020-02-3 21:59

Marczak dlaczego koszykówka upadła,chłopie odejść od piłki i przestań pisać tutaj ,nigdy nie byłeś kibicem Stali i nigdy nie będziesz,koszykówk ę ściągnałeś na dno piłki nikt ci nie da . Pozdrawiam prawdziwych kibiców

Sciemaa | 2020-02-3 22:09

A gdzie wy tu marczaka widzicie?

1938fc | 2020-02-3 22:35

Tu się nie da zobaczyc ale stw24 chyba ktoś prowadzi bo 4 miesięcy zrobili sobie przerwy i co otwieramy stadion i wielki powrót najgorszego portalu w Polsce bo wraca wizytówka Stalowej Woli ,wiem że boli ale ma bolec ,opozycja niech się uciszy bo mieli tyle lat na pokazania siły i co były przekręty jeszcze większe niż są teraz za rządów .Psy sczekają karawana jedzie dalej ,mam nadzieje że ludzi którzy złe życzą nie ujrzymy nigdy na stadionie . Hej Stal

1938fc | 2020-02-3 22:36

Nie mówie że prowadzi to Marczak ale ludzie z opocyzji wiec nie wiem po co jest prowadzona polityka i atak ich na klub

Sciemaa | 2020-02-3 22:46

1938FC taka ciekawostke ci powiem ten portal ponoc "ktos" kupil.... ale kto i czy wogole?? nagle po kilku ms zrobil sie bardzo aktywny. No i nawet randomowi ludzie sie pod tym podpisuja. No ale to tam norma byla.

Koko | 2020-02-3 23:48

Po co sponsorować Pilke nożna z publicznych pieniędzy ten klub powinien sam se szukać sponsorów dość dojenia przez kluby piłkarskie miejskich dotacji skończy się władza pewnej partii w mieście to i skończy się ładowanie kasy w pilakrzykow

Koko | 2020-02-3 23:49

Zostawcie Pana Marczaka w spokoju powinno być więcej ludzi w radzie miasta z opozycji

Ramirez | 2020-02-4 05:57

Więcej to ci nie powinna ale matka dawać dostępu do internetu od STALÓWKI wara smrodzie

1938fc | 2020-02-4 07:42

Koko nie nazywaj się kibicem Stali wariacie,gadasz głupoty mniej internetu więcej rozumu , ,,zostawcie pana Marczaka" typie kto był zarządzie który przyczynił się do upadku kosza ,daj mi argumenty które go obronią ,gość nie powinien wypowiadać się na temat sportu a od Stal i stadionu powinien trzymać się z daleka za to co zrobił z koszykówką i co chcieli zrobić z piłką za rządów Szlezaka . Daj mi logiczne argumenty na obrone gościa to może pogadamy

1938fc | 2020-02-4 13:48

Panowie kto nie zweryfikowal konta to zapraszam mega miła obsługa , w minuty weryfikacji i tyle ,zostaje tylko kupić karnet i 29 widzimy się na H15

1938fc | 2020-02-4 13:50

Niecałe 2 minuty weryfikacji

Jefrey | 2020-02-4 15:33

A karta kibica?

Stadion | 2020-02-4 15:54

Karnety , Bilety i karty kibica pewnie wkrótce :) Ciężko mi uwierzyć że wreszcie zagramy u siebie :)

Stalowowolanin | 2020-02-4 16:33

Ok godz 10 zalozylem konto i od tamtej pory jeszcze nie dostałem maila. Czy to tak długo trwa czy jakiś błąd jest

Wojtas93 | 2020-02-4 17:05

Błąd ja konto zrobiłem o 16 i odrazu email dostałem konto zweryfikowane czekać tylko na bilety ;))

1938fc | 2020-02-4 17:14

W związku z konfiguracją płatności, Państwa wnioski złożone w celu wydania karty kibica zostały anulowane. Proces zakładania kart kibica rozpocznie się już wkrótce o czym poinformujemy na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.
Przepraszamy za utrudnienia..

1938fc | 2020-02-4 17:14

Tak ma być bo obsługa normalnie mi zweryfikowała

1938fc | 2020-02-4 17:15

Tak ma być?

1938fc | 2020-02-4 17:55

Sorry że tak spamie dostałem taką własnie wiadomość na poczte o 11 zweryfikować byłem gdzieś o 15 i co mam przez to rozumieć w weryfikacji nic mi nie powiedziano na ten temat i moje pytanie czy jest taka może osoba z tym samym problem ?

Daro | 2020-02-4 18:05

1938FC składałeś wniosek o kartę kibica ? Teraz weryfikowało się jedynie samo konto. Kart Kibica jeszcze nie ma, chociaż widziałem taki odnośnik na stronie.

1938fc | 2020-02-4 18:11

Sprawa wygląda tak załozyłem konto i przyszedł odnośnik na poczte aby potwierdzić rejestracje konta , potem dostałem emaila że mój wniosek został złozony ,,Dziękujemy za złożenie wniosku o kartę kibica w naszym sklepie. Procedura wyrobienia karty klienta zajmuje do 10 dni roboczych. O możliwości odbioru karty poinformujemy Cię kolejnym mailem. ". Dzisiaj dostaje właśnie wiadomość która juz w komentarzu napisałem ,profil zweryfikowany też dzisiaj i nwm co w tej sytuacji mam zrobić

Misio | 2020-02-4 18:26

Trzeba iść do klubu ( hala sportowa ) z dowodem osobistym w celu potwierdzenia danych...i czekać aż będą karty kibica. Karnety, bilety można kupować on-line, ale trzeba osobiście odebrać zamówioną kartę. Podsumowując do klubu musisz iść 2x ! Ja już byłem w celu potwierdzenia danych. Teraz czekam na kartę. Dodam jeszcze, że karnet będzie przyporządkowany do odpowiedniego miejsca! Będzie też system taki, że jak będziesz miał karnet, a nie będziesz mógł być na meczu, to możesz odblokować swoje miejsce, które potem trafi do normalnej sprzedaży. Tak jak na Widzewie.

1938fc | 2020-02-4 18:29

Czyli niby wszystko jest git ,ok dzięki wielkie za wytłumaczenie ,Pozdrawiam

Młodynie | 2020-02-4 21:51

Swoją drogą trochę dziw że trener Szydełko nie zainteresował się Mateuszem Gamrotem zawodnikiem Hutnika Kraków który robi różnicę i byłby ciekawa opcją do środka

Marco | 2020-02-5 00:20

MŁODYNIE może być tak że to zawodnik nie był zainteresowany testami oraz grą w naszym klubie lub obecnie ma lepszy kontrakt niż by dostał u nas . O to to już trzeba by samego trenera zapytać.

1938fc | 2020-02-5 07:50

z Gamrotem jest taka sytuacja że nikt wogóle z lig wyższych nie był nim zainteresowanych , chciała go Wieczysta Kraków która płaci duże pieniądze ale sam zawodnik nie chciał chyba tam iść

Pjona_ziom | 2020-02-5 13:23

MISIO a nie można załatwić to jednorazowo ? Tzn poczekać z potwierdzeniem weryfikacji jak będą gotowe karty i karnety to za razem potwierdzić weryfikację i wyrobić kartę od razu odebrać i kupić karnet? Pytam bo dla kogoś z.dalsza. trochę uciążliwe przyjeżdżać tylko po to żeby potwierdzić weryfikację i później kolejny raz aby kupić karnet

Misio | 2020-02-5 20:50

Można. Bo jak się zalogujesz, to już jesteś. Jak będzie informacja, że są już karty, to załatwisz wszystko na raz. A najlepiej jak coś, to dzwonić do klubu. Chyba od 10 do 17 ktoś tam odbierze.

1938fc | 2020-02-6 08:31

To co panowie 5 sparingów może jakieś opinie. Wg mnie wygrani na ten moment tych przygotowań są : Szifer , Zmorzyński ,Jopek i Michał Płonka, oni mogą w tej rundzie być takimi czarnymi końmi tej drużyny . Gra dobrze wygląda taktycznie i organizacyjnie , a ciekawostka chyba Kitliński skończył swój włoski sen bo był wczoraj sprawdzany w Sieniawie

Pjona_ziom | 2020-02-6 09:41

Widać że trener stawia na układanie zespołu od obrony i organizację gry. Dobrze że układa to taktycznie i chłopaki ćwiczą schematy i stałe warianty, zmieniają ustawienia w trakcie meczu. Warto wyróżnić Jopka bo chłopak agresywnie gra i jest dobry wydolnościowo widać że ma największą chęć gry, martwi mnie w obronie postawa Kiercza. Na Skrzydle Zmorzyński się świetnie odnajduje jako typowy boczny pomocnik i tu przydałby się do pomocy ktoś podobny do Dadoka bo jak można zaobserwować do tej pory Napad funkcjonuje średnio to znaczy albo Fidzukiewicz i Płonka albo młodzi czyli Szifer i Tłuczek ale bramki najczęściej zamiast nich strzelają obrońcy/pomocnicy także dalej nie mamy napastników bramkostrzelnych.

Młodynie | 2020-02-6 09:51

Nie no Tomek Płonka coś tam strzela co do Kitlinskiego to chłopakiem kieruje dziewczyna której życie w Stalowej Woli za bardzo się nie podobało

Stary_kibic40 | 2020-02-6 10:55

Okres przygotowawczy, sparingi w pełni. Co do dotychczasowej oceny tego etapu. Moim zdaniem należy ocenić to bardzo pozytywnie. Ciekawe transfery, chłopaków z niższych lig, którzy na pewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i może przebić się do lig wyżej. O to właśnie chodzi. Szukać młodych chłopaków z niższych lig, spragnionych gry, a nie brać takie eksperymenty jak np. Fidziukiewicz. Ogólnie na razie wszystko na duży plus. Oby tak dalej. Walczyć, trenować.

Stary stalowiak | 2020-02-6 13:15

Tak,sparingi wygladają całkiem ok,gra również dobrze wygląda,widac ,ze SZydełko,to trener nowej generacjmłody i głodny sukcesu,stawia na taktykę,ustawienia, zmianę organizacji gry.Widać ,ze ma fajną myśl szkoleniową,dobrze by było zatrzymać go u Nas na dłużej,zeby po sezonie Nam go ktoś nie sprzątnał z oczu.Z grajków rzeczywiscie Zmorzyński robi różnicę,dobry transfer,tak samo jak Tomek Płonka,da radę.Paru młodych też całkiem nieżle wygląda,Jopek i Filip Szifer.Zreszta u Szifera widać starsznie duzy potencjał,widać ,ze chłopak ma ogromny talent i papiery na wielkie granie jest młodziutki,trapiły go poważne kontuzje,ale widać,ze jest ambitny i zawziety,solidnie przepracowuje okres przygotowąń i jest teraz w niezłym gazie.Szydełko widzę,na niego regularnie stawia i często wychodzi w pierwszym składzie na pozycji Waszki.Pewny młódzieżowiec do druzyny i swój wychowanek.Myśle,ze jak chłopak dostanie szansę gry,to pokaze w tej rundzie na co go stać.Będziemy mieć jeszcze w klubie z niego wielka pociechę ,o ile taki Mielec czy inny klub z wyższej ligi zaraz go do siebie nie weżmie.

1938fc | 2020-02-6 14:32

Każdy tu pisze żeby przedłużyć kontrakt z Szydełko pamiętajcie że podpisywał z nami kontrakt na 2 lata więc nie musimy się martwić o to chyba że znowu została wpisana jakaś klauzula

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - GKS Katowice

Stal Stalowa Wola             GKS Katowice
2020-07-19, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

3 : 0

Marcin Robak 10, 40,
Adam Radwański 37     
Sędzia: Paweł Horożaniecki (Żary)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 32 17-8-7 59
2 Górnik Łęczna 32 17-8-7 59
3 GKS Katowice 32 17-7-8 58
4 Bytovia Bytów 32 14-8-10 50
5 Resovia Rzeszów 32 12-12-8 48
6 Olimpia Elbląg 32 12-11-9 47
7 Stal Rzeszów 32 14-5-13 47
8 Lech II Poznań 32 12-10-10 46
9 Skra Częstochowa 32 13-7-12 46
10 Pogoń Siedlce 32 14-3-15 45
11 Górnik Polkowice 32 12-8-12 44
12 Garbarnia Kraków 32 12-8-12 44
13 Błękitni Stargard Szcz. 32 13-5-14 44
14 Stal Stalowa Wola 32 12-7-13 43
15 Znicz Pruszków 32 13-4-15 43
16 Elana Toruń 32 10-8-14 38
17 Legionovia Legionowo 32 6-6-20 24
18 Gryf Wejherowo 32 3-5-24 14

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-07-19 STAL - GKS Katowice
2020-07-25 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Młodynie (940)
» Vielitz44 (916) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (685) » 1938fc (649)
» Filip kacper k. (613) » Kamilosss (451)
» Acer (438) » Slim1938 (398)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Avia Świdnik - STAL (1:0)
2005-10-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 229 razy
STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 19 049 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:1)
2016-05-11
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 9 940 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:0)
2017-06-03
Ilość zdjęć: 64
Wyświetleń: 43 458 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.03474